Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#550981 - 04/04/2006 12:24 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
23mike23 Offline
stranger

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 2
Witam
Moim skromnym zdaniem nie ma co porównywać ostatniej gry Milanu w lidze. W składzie na mecz z Lecce było wymienionych 7-8 piłkarzy z podstawowego składu. Sytuacje bramkowe były, tylko "niewykorzystane sytucje się mszczą". Dzisiaj napewno zobaczymy inny Milan. Co do Lyonu to również niczym wielkim nie zachwycił w lidze w ostatniej kolejce... Fakt wraca Juninho (według mnie jedna jaskółka wiosny nie czyni - lecz jest to motor zespołu i te wolne ), lecze dzisiaj grają bez Tiago... Sam osobiście kibicuje Milanowi od około 15 lat i dzisiaj skromnie ale na nich postawie... Ale wszystko okaże się na boisku...
Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#550982 - 04/04/2006 12:46 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
starosta Offline
enthusiast

Meldunek: 10/08/2005
Postów: 307
Skąd: Biłgoraj, Warszawa
Pozdrawiam
Dzisiejsze mecze rewanżowe zapowiadają sie ciekawie, gdyż żadna z drużyn nie może być pewna awansu.Jeśli chodzi o mecz Milan v Lyon to skłaniałbym się ku jedynce, a kurs w granicach 1.7 jest bardzo zachęcający. W pierwszym meczu moim zdaniem lepszą drużyną był Milan i przy odrobinie szczęścia mogli wygrać. Jestem przekonany, że na własnym boisku zaprezentują się bardzo dobrze. Za przykład można tutaj podać mecz rewanżowy z Bayernem (wiem, że mecz meczowi nie równy ale mimo wszytsko).

Jeśli chodzi o drugi mecz Villarreal v Inter Mediolan to tutaj ciężko wytypować faworyta. Wynik tego meczu może oscylować w granicach remisu, z lekkim wskazaniem na 2. Inter w pierwszym meczu niezaprezentował się źle. Myśle, że duże znaczenie na przebieg tego meczu miała stracona bramka w pierwszych minutach spotkania. Uważam, że drużyna Villarreal nie ma fascynującej obrony o czym świadczą rajdy Zanettiego, który bez żadnych problemów wchodził w pole karne. Dlatego też skłaniałbym się ku x2.

Do góry
#550983 - 04/04/2006 14:24 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Ja myśle, że można grać śmiało under 2.5 w meczu Milan - Lyon. Przy pierwszym meczu 0:0 obie drużyny będą się bały stracić bramkę, a gdy uda się strzelić jednej z nich to moim zdaniem będą starały się bronić minimalnej przewagi! Dość często w takich przypadkach decyduje tylko jedna bramka!!

Milan - Lyon - under 2.5

Jeśli chodzi o drugi mecz dzisiejszy to skusil mnie typ na Villareal awans!! Kurs 3.0 w sportingbet. Grają u siebie i wystarczy im skromne 1:0 do awansu, a Inter od wielu lat nie zachwyca swoimi osiągnięciami jak na te drużynę.

Villareal - Inter
awans Villareal

Do góry
#550984 - 04/04/2006 14:31 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Milan faworytem, ale to jest niebezpieczny mecz. A to z powodu Juninho.

Jak wiadomo drużynie, która jest defensywnie ustawiona (a tak zapewne będzie z Lyonem) łatwiej jest szukać szans w stałych fragmentach gry. A Juninho jak wiadomo jest specjalistą w tym elemencie gry.

I nie chodzi tylko o to, że może sam strzelić, może też bardzo dokładnie dośrodkować na głowę choćby Johna Carew.


Dlatego uważam ten mecz za niebezpieczny, bo Lyon może nie mieć sytuacji, ale w jednej chwili Juninho może sprawić, ze piłkarzom Milanu strach zajrzy w oczy.

Czego z kibicowskiego punktu widzenia sobie, wam i Lyonowi życzę

Do góry
#550985 - 04/04/2006 14:56 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
FSevEn Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2003
Postów: 2886
hmmm........

cóż mozna powiedziec....ciężkie mecz jak nie wiem.....przy poprzedniej kolejce pisałem że zagram wszystkie mecze płaską stawką 10j na remis w akzdym meczu i opłaciło się....ale to było dawno i nie prawda

Przed nami rewanżowe spotkania 1/4 CL.
Inter,Milan,Barca,Arsenal chyba te druzyny są bliżej awansu co??Niektórzy pewnie tak myślą ja się z tym nie zgadzam...

VILLAREAL-INTER
pierwszy mecz tych druzyn zakonczył się minimalnym zwycięstwem mediolańczyków...wygrali 2-1.Villareal nie jest słabą drużyna - w koncu w Spanish Lidze( )nie ma słabych drużyn.Wydaje mi się że zawodmnicy hiszpańscy stoją przed ogromną szansą awansu do półfinału!!!!
Awans Villareal,Villareal win

MILAN-LYON
Według mne bardzo ciężki mecz.Lecz coś mi podpowiada że w półfinałąch zobaczymy tylko jedną włoską drużynę.Krótko mowiąc myśle że Milan będzie prowadził 2-0,jedna genialna akcja wracającego Juninho i sprawa awansu rozstrzygnięta.
Awans Lyon,Milan win,correct score 2-1

reszta meczy jutro..

Do góry
#550986 - 04/04/2006 14:57 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
NiUNiU Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 22791
Skąd: Zaragosa /Rzeszów
Jka zauwazylem wiele osob jest wstanie zarykowac na lyon. Fakt jest faktem jest ze nie przepodam z Milanem. .. ale jestem niemal pewniem odpadniecia Francozow . . potrzac na przygotownie ekipy z Wloch w ost meczu. bylem swiecie przekonanyze wszystko zostalo poczynione ku dobrej dyspozycji w Dzisjeszym meczu .Mistz ligi przypada dla Juve wiec cel jest jeden ... Dzis jest 100 wystep Ac Milanu w Lidze Mistrzow.. patrzac na motywacje ekipy jestem przkonany ze wlosi zrobia wszystko zeby swietowac setke w Lm dochodzac do polfinalu Mysle ze brzebieg meczu zacznie sie o groznych atakow gospodarzy gdzie sheva lub kaka zdajda droge do bramku w ktorej bedzie stal ost w dobrej dyspozycji Copet . jak wspomnial ktos wyzej jedna jaskolka a nie czyni wiosny.. Juninho. sam nie wygra meczu.. ale zawsze moze cos ustrzlic.ale... patrzac na bramke milanu.stoi Zawodnik r w brazylii nr 1 w skladzie.brazylii Dida. . Dla mnie wieksze gwiazdki znajduja sie w ekipie gospodarzy dlatego tez biore tyn typ z ladnym kursem w ciemno
Typ. Awans Milan 1.8

Do góry
#550987 - 04/04/2006 14:59 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
NiUNiU Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 22791
Skąd: Zaragosa /Rzeszów
Quote:


MILAN-LYON
Według mne bardzo ciężki mecz.Lecz coś mi podpowiada że w półfinałąch zobaczymy tylko jedną włoską drużynę.Krótko mowiąc myśle że Milan będzie prowadził 2-0,jedna genialna akcja wracającego Juninho i sprawa awansu rozstrzygnięta.
Awans Lyon,Milan win,correct score 2-1


heeh Przy Wynku 2-1 Awansuje Milan .. wiec troche dziwnie typujesz..:)



Do góry
#550988 - 04/04/2006 15:04 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
FSevEn Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2003
Postów: 2886
Quote:

hmmm........

cóż mozna powiedziec....ciężkie mecz jak nie wiem.....przy poprzedniej kolejce pisałem że zagram wszystkie mecze płaską stawką 10j na remis w akzdym meczu i opłaciło się....ale to było dawno i nie prawda

Przed nami rewanżowe spotkania 1/4 CL.
Inter,Milan,Barca,Arsenal chyba te druzyny są bliżej awansu co??Niektórzy pewnie tak myślą ja się z tym nie zgadzam...

VILLAREAL-INTER
pierwszy mecz tych druzyn zakonczył się minimalnym zwycięstwem mediolańczyków...wygrali 2-1.Villareal nie jest słabą drużyna - w koncu w Spanish Lidze( )nie ma słabych drużyn.Wydaje mi się że zawodmnicy hiszpańscy stoją przed ogromną szansą awansu do półfinału!!!!
Awans Villareal,Villareal win

MILAN-LYON
Według mne bardzo ciężki mecz.Lecz coś mi podpowiada że w półfinałąch zobaczymy tylko jedną włoską drużynę.Krótko mowiąc myśle że Milan będzie prowadził 2-0,jedna genialna akcja wracającego Juninho i sprawa awansu rozstrzygnięta.
correct score 1-1,awans Milan-tak podpowiada rozum ale mam nadziej ze sie tu pomyle

reszta meczy jutro..





trochę namieszałem przepraszam

Do góry
#550989 - 04/04/2006 15:08 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
AC MILAN - Olympique Lyon

w tej fazie rozgrywek nie ma już słabych drużyn a Lyon naprawdę gra dobrze. Jednak dla mnie Milan jest faworytem tego spotkania.Od dawna wiedzieli że nie dogonią Juventusu jeśli chodzi o mistrzostwo kraju. LM jest dla nich najważniejsza i na tym się skupiają. Pokonanie Bayernu M, 4-1 musi budzic podziw. Tutaj sytuacja jest podobno z tym że w pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. Kto oglądał mecz to chyba widział co w bramce wyprawiał Gregory Coupet. U siebie Milan jest jeszcze mocniejszy i powinien wygrac ten mecz.

Oto przypuszczalne składy na dzisiejszy mecz:

Milan: Dida - Paolo Maldini (Alessandro Costacurta), Alessandro Nesta, Jaap Stam (Kacha Kaładze), Serginho (Marcos Cafu) - Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo, Kaka, Clarence Seedorf - Filippo Inzaghi (Alberto Gilardino), Andrij Szewczenko

Olympique Lyon: Gregory Coupet - Francois Clerc, Cris, Claudio Cacapa, Eric Abidal - Juninho, Mahamadou Diarra, Benoit Pedretti Florent Malouda - Sylvain Wiltord, John Carew (Fred)

Do góry
#550990 - 04/04/2006 15:22 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Chlopaczek Offline
old hand

Meldunek: 14/11/2003
Postów: 706
Skąd: Nibylandia
Dobrze mowisz Rafik

Ja bym do tego ze nie ma juz w tej fazie silnych zespolow dorzucil tez ze pilka jest okragla a bramki sa dwie.

Majac powyzsze na uwadze sadze ze:

Milan 1/1 do tego over bo Milan w tym sezonie strzelil 95 bramek i niech Lyon sie martwi zeby nie dobili do 100.

Dziekuje i powodzenia wszystkiem

Do góry
#550991 - 04/04/2006 15:40 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Śmieszą mnie wasze teksty odnośnie wyszukiwania sensacji na Nou Camp.. zawodnikom Benfiki szyje ukrecą głowy! zapomnijscie o jakimś remisie, czy zwycięstwie podopiecznych Kumana. Myślę, że wszystko rozstrzygnie się juz do przerwy! Bez sensu - gadka. over

Do góry
#550992 - 04/04/2006 15:45 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Śmieszą mnie wasze teksty odnośnie wyszukiwania sensacji na Nou Camp.. zawodnikom Benfiki szyje ukrecą głowy! zapomnijscie o jakimś remisie, czy zwycięstwie podopiecznych Kumana. Myślę, że wszystko rozstrzygnie się juz do przerwy! Bez sensu - gadka. over




...a to wszystko po fantastycznym kursie 1,66 lub czysciutenka jedyneczka za 1,25, przekonales mnie, biore
Aaaa, zapomnialbym zapytac, kto ten Kuman??

Do góry
#550993 - 04/04/2006 15:52 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Filemon2 Offline
old hand

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 753
Mimo tylu jadowitych wypowiedzi co do awansu Barcy wydaje mi się, iż kurs na awans Barcy w toto 1,3 jest naprawdę znośny.. nawet jeśli będzie 0-0 to jest asekuracja.. swoją drogą nie wiem co to za analitycy tam pracują skoro na jedynkę jest 1,30 a na awans też 1,30 ale zabezpiecza nas to od bezbramkowego remisu

Do góry
#550994 - 04/04/2006 15:54 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Milan calą swoją uwagę skupia teraz na Lidze Mistrzów. Ostatni ligowy mecz był odpoczynkiem dla podstawowych zawodników. Do skladu wracaja Maldini i Cafu.

W Lyonie zagra dzisiaj Juninho, ktory znakomicie potrafi wykorzystywac stale fragmenty gry. Natomiast nie zagra Tiago, ktory pauzuje za kartki.

Jak dla mnie faworytem tego spotkania jest AC Milan. Graja u siebie, gdzie beda wspierani przez wiernych fanow. W skladzie maja wielu wspanialych zawodnikow, ktorzy w waznych meczach potrafia pokazac pelnie swoich umiejetnosci. Maja w skladzie jednego z najlepszych napastnikow na swiecie Shevchenke. W pierwszym meczu mial on swoje sytuacje jednak nie potrafil ich wykorzystac. Jednak powinien wyciagnac z tamtego spotkania jakies wnioski i dzisiaj zapewne zagra troche lepiej i byc moze skuteczniej. W 1 spotkaniu druzyna Milanu byla ustawiona troche defensywnie, grajac przede wszystkim z kontry.

Jak zagraja dzisiaj? Wg mnie powinni od poczatku zagrac agrsewynie, pressingiem na polowie Lyonu. Powinni strzelic bramke w pierwszych 20 min. Jezeli to sie uda to o wynik bede raczej spokojny. Jezeli nie strzela gola w tym czasie moze zaczac robic sie coraz bardziej nerwowo. Jezeli wynik 0-0 bedzie sie dluzej utrzymywal wowczas w koncowce Lyon moze miec jakis rzut wolny i swoim geniuszem blysnie Juninho. Dlatego tak jak pisalem, bardzo wazny bedzie pierwszy fragment gry. Taki przebieg mial wlasnie mecz z Bayernem. Bramka strzelona w 8 min ustawila troche tamten mecz.

Lyon napewno bedzie liczyl na kontry. Nie pojda raczej na wymiane ciosow bo moze to byc dla nich zabojcze. Napewno beda spokojnie czekali na swoja okazje. Zapewne beda sie czesto przewracali w okolicach 20-25 m liczac, ze sedzia bedzie gwizdal im rzuty wolne. Bedzie to dla nich chyba jedyna szansa na strzelenie bramki bo nie wydaje mi sie, zeby uderzyli cos z gry.

Jednak jak dla mnie, atut w postaci dobrego wykonawcy rzutow wolnych to troche za malo w konfrontacji z takim zespolem jak Milan.

Do góry
#550995 - 04/04/2006 15:54 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04 *DELETED*
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Za 1,25 to sobie mozna Barcelone dolozyc do jakiegos komba jak gra w lidze np z Malaga czy Majorka, a nie w cwiercfinale LM z Benfika.

Do góry
#550996 - 04/04/2006 15:58 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Filemon2 Offline
old hand

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 753
Quote:

Powinni strzelic bramke w pierwszych 20 min. Jezeli to sie uda to o wynik bede raczej spokojny. Jezeli nie strzela gola w tym czasie moze zaczac robic sie coraz bardziej nerwowo. Jezeli wynik 0-0 bedzie sie dluzej utrzymywal wowczas ...



pod koniec będzie piękny pokaz teatralny na polu karnym Lyonu Tylko tego się obawiam bo sam dałem LYON X2 i wierzę że dadzą radę! NIe przesadzajmy że żabojady to tylko Juninho..oni naprawdę ładnie grają piłką i mają sporo okazji do strzałów..

Do góry
#550997 - 04/04/2006 16:00 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Quote:

Śmieszą mnie wasze teksty odnośnie wyszukiwania sensacji na Nou Camp.. zawodnikom Benfiki szyje ukrecą głowy! zapomnijscie o jakimś remisie, czy zwycięstwie podopiecznych Kumana. Myślę, że wszystko rozstrzygnie się juz do przerwy! Bez sensu - gadka. over




A mnie bardzo rozsmieszył ten tekst.W lidze mistrzów brać się za kursy 1.25???Nawet jeśli to Barca.Bez komentarza.Może i Barca pojedzie Benfice ale po takim kursie nie warto ryzykować.A na tym etapie rozgrywek to już na pewno.Wystarczy, ze Benfica coś ustrzeli i już się zaczną nerwy, a że nie są to chłopcy do bicia to pokazali już i z Manchesterem i Liverpoolem.Barcelona ma ostatnio problemy ze skutecznością.Nie potrafiła ograć Malagi i Realu grającego w 10 mimo, że miała przewage na boisku.Dzisiaj też nie wydają się być mega faworytem i zdecydowanie kurs nie jest do grania.Benfici też nie gram. Tyle z mojej strony.

Do góry
#550998 - 04/04/2006 16:11 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04 *DELETED*
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Za 1,25 to sobie mozna Barcelone dolozyc do jakiegos komba jak gra w lidze np z Malaga czy Majorka, a nie w cwiercfinale LM z Benfika.




Z Malaga bylo 0-0 ostatnio
Powazniej to Barcelonapo takim kursie nie warta gry wg mnie ani troche, z calym szacunkkiem dla ich gry ale dziekuje za taki kurs.
Nie chce tu powiedziec ze Benfica wygra lub chocby zremisuje na 100% bo to bedzie bzdura
ale chcialbym zauwazyc kilka oznak tego ze Barca obnizyla loty i byc moze jutro sie podniosa ale czy to pewne??
Mistrzostwo praktycznie w kieszeni, skupili sie na LM i prawdiowo ale statystki z meczu z Realem sa dosc niepokojace, nie dali Realowi ani jednego roznego, sami mieli powyzej 10, strzelali na bramke ponad 20 razy, Real ledwo 3, a bramke strzelili z nieslusznego karnego...
Podziwiam tych ktorzy dla marnego zysku zagraja taki kurs w tak niepewnej sytuacji druzyny.
Owszem na papierze Barcelona bije rywali na glowe ale tylko na papierze, ostatnie statystyki wraz z brakiem bramek z gry zniechecaja do i tak slabego kursu, w mojej ocenie kurs 1.25 to kurs celowo zanizony, 1.6 na tym poziomie tych konkretnych rozgrywek, przy wyniku z pierwszego meczu bylby na akceptowalnym poziomie.
0-0 w pierwszym spotkaniu, Benfica strzela i co wtedy??
kurs 4.00 na to ze Benfica strzeli jest dobrym i wg mnie realnym kursem, przeciez w Lizbonie bylo bardzo bardzo blisko, zmeczony i gruby Ronaldo mial tam przeblysk dawnego geniuszu, portugalczycy sa az tak slabi zeby nie mogli sie pokusic o bramke?? wg mnie nie

Do góry
#550999 - 04/04/2006 16:26 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Quote:

Jednak jak dla mnie, atut w postaci dobrego wykonawcy rzutow wolnych to troche za malo w konfrontacji z takim zespolem jak Milan.




Wydaje się, że bardzo niesprawiedliwie wychodzimy z założenia, że ekipa Lyonu to tylko Juninho. Oczywiście każdy szanujący się kibic zna jego wartość i wie, że bez niego Lyon bardzo dużo traci. Ale mistrzowie Francji to nie tylko Brazylijczyk.

Począwszy od defensywy mamy do czynienia ze znakomitymi piłkarzami. W obronie prym wiodą Cris i Cacapa, wspierani przez Abidala i Clerca. Wspiera ich przede wszystkim Mahamadou Diarra, piłkarz chyba wcale nie gorszy od oddanego do Chelsea Essiena, a także Gregory Coupet, który już w pierwszym spotkaniu pokazał, ze zawsze można na nim polegać. O całej defensywie podopiecznych Houlliera można powiedzieć, że jest co najmniej solidna.

Pomoc to już europejska czołówka. O Juninho Pernambucano mówić nawet nie trzeba, należy jednak wspomnieć o świetnych skrzydłowych jak Mauluda czy Wiltord (w składzie zamiast któregoś z nich może znaleźć się Sidney Govou), którzy rozbili już nie jedną defensywę. Na szpicy kolejne wielkie nazwiska: niedoceniany Carew i Brazylijczyk Fred, z których każdy swoje atuty.

Problemem może zdawać się nieobecność Tiago, którego prawdopodobnie zastąpi Pedretti, który nie może wspominać najlepiej pierwszego spotkania. Dzisiaj jednak ciężar gry wezmą na swoje barki inni zawodnicy, dlatego też Pedrettiemu będzie grało się łatwiej.


Tak więc twierdzenie, że siła Lyonu to tylko Juninho i jego rzuty wolne nie ma, moim zdaniem, wiele wspólnego z prawdą. O czym przekonamy się dzisiaj na San Siro (mam przynajmniej taką nadzieję). Wynik jest jednak sprawą absolutnie otwartą.

Pozdrawiam i życzę wszystkim wspaniałego widowiska.

Do góry
#551000 - 04/04/2006 16:39 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Skłonny był postawić za low stake że benfika strzeli bramke, reszte LM odpuszczam... ewentualnie postrzelał bym w remisy do połowy, villareal - inter x do połowy, i wsio na LM. Jakoś nie czuje tych mecz, zresztą nie mam konta wiec odpuszczam. Pozdro

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Kretol, VVega, Akhu, pacyfista), 3548 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49