Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#551001 - 04/04/2006 16:42 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Witam raz jeszcze,
mam prośbę - może ktoś mógłby podać link, gdzie można by zobaczyć w miarę wiarygodne składy na dzisiejszy mecz AC Milan - Ol. Lyon (bo ostateczne to zapewne zobaczymy w telewizji ). Codzi mi głównie o skład Milanu.
Serdeczne dzięki za pomoc.

Do góry
Bonus: Unibet
#551002 - 04/04/2006 16:44 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Villareal-Inter Mediolan Awans:Inter Mediolan 1,25
Swoja wypowiedż zaczne od tego że jak wszyscy widzą kurs jest niezaspecjalny, jednak pokusze się o opis tego spotkania.Z jednej strony hiszpnski zespól bez większych sukcesów,ale jest to ekipa, która o owe sukcesy zaczyna walczyć, z drugiej strony zespół, który wielkie sukcesy już zdobył i teraz milczy.Pierwszy mecz 2-1 dla gospodarzy i z gry Villareal nie było widać że są zespołem który może wyeliminować mediolanczyków.Wszyscy wspominają, że Villareal zdobył bramke na wyjeżdzie jednak w takiej sytuacji trzeba wspomnieć o twardej obronie włoskich klubów, Villareal pokazał w swojej grupie, że nie jest zespołem strzelającym dużo bramek.Villareal jest w połfinale ale do tej pory w Lidze mistrzów wygrał zaledwie dwa mecze, warto dodać ze z Rangers rownież nie wygrali meczu a mimo to awansowali.Warto wspomnieć też sytuacje trenera Interu, ktory z pewnoscią pożegna się z posadą jesli nie zrobi czegoś nadzwyczajnego w Lidze Mistrzow.

Do góry
#551003 - 04/04/2006 16:55 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Quote:

Witam raz jeszcze,
mam prośbę - może ktoś mógłby podać link, gdzie można by zobaczyć w miarę wiarygodne składy na dzisiejszy mecz AC Milan - Ol. Lyon (bo ostateczne to zapewne zobaczymy w telewizji ). Codzi mi głównie o skład Milanu.
Serdeczne dzięki za pomoc.




http://acmilan.pl/news.php

tutaj jest przewidywany sklad, ale czy w takim rzeczywiscie zagraja to nie wiadomo...

Do góry
#551004 - 04/04/2006 18:31 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
zibi228 Offline
journeyman

Meldunek: 24/07/2005
Postów: 63
Ta mamy dzis ciezkie mecze zeby znalezc jakis ciekawy kurs ale z drugiej strony przy takiej ofercie zawsze mozna cos wyluskac i tak ja zagram w SB remis zakladu nie ma na Inter po kursie 2
Villarreal nie zachwyca ani w lidze ani w LM to ze zaszli tak wysoko to i tak ogromny sukces potrzac na to ile spotkan wygrali
co do Milanu to wacham sie bardziej na Lyon ale zagram w SB Handicap na gole Lyon +1 po kursie 2.10
Lyon jest swietnie zgrana druzyna i glosy tego typu ze Lyon to tylko Juninho mnie smiesza
pozatym za gdyby wszystkie wloskie druzyny awansowaly to by sie makaronom zupelnie p...

Do góry
#551005 - 04/04/2006 21:25 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Quote:

Quote:

Śmieszą mnie wasze teksty odnośnie wyszukiwania sensacji na Nou Camp.. zawodnikom Benfiki szyje ukrecą głowy! zapomnijscie o jakimś remisie, czy zwycięstwie podopiecznych Kumana. Myślę, że wszystko rozstrzygnie się juz do przerwy! Bez sensu - gadka. over




...a to wszystko po fantastycznym kursie 1,66 lub czysciutenka jedyneczka za 1,25, przekonales mnie, biore
Aaaa, zapomnialbym zapytac, kto ten Kuman??


Hmm..Biszop, nie czepiaj się, bo akurat kumasz, ze chodzi o Ronalda Koemana "Piekielnie mocny, jeden z najważniejszych w historii Klubu strzał, oddał Ronald Koeman, zapewniając Barcelonie zwycięstwo, w tę niesamowitą, majową noc." Oczywiscie chodzi o rok 92 i 112 minutę na stadionie Wembley.. i jedyny do tej pory Puchar Europy dla Katalonii. Jak moze latwo dostrzec z mojego wczesniejszego postu, byl banalny i nie zachwalam kursu 1,25, ale patrze z przymrozeniem oka na tych co szukaja taniej sensacji w tym meczu.. Jak ktos zauwazył napisałem, że sprawa rozstrzygnie sie już do przerwy, a kurs na takie rozwiazanie to juz nie 1,25 ,a dochodzacy w porywach do 1,7. Milego ogladania życzę.
Sylvinho i Edmilson dostali pozwolenie od lekarzy na grę w jutrzejszym spotkaniu.

FC Barcelona - Benfica Lizbona, środa, 5 kwietnia 2006 - 20:45

Przypuszczalne składy:

Barcelona: Valdes; Belletti, Oleguer, Puyol, Gio; Van Bommel, Deco, Iniesta; Eto'o, Larsson, Ronaldinho

Benfica: Moretto; Ricardo Rocha, Luisao, Anderson, Leo; Beto, Petit; Manuel Fernandes, Geovanni; Simao, Robert

Do góry
#551006 - 04/04/2006 23:46 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04 *DELETED*
spiwoor Offline
veteran

Meldunek: 21/02/2005
Postów: 1556
Skąd: Częstochowa
Quote:

Quote:

Za 1,25 to sobie mozna Barcelone dolozyc do jakiegos komba jak gra w lidze np z Malaga czy Majorka, a nie w cwiercfinale LM z Benfika.




Z Malaga bylo 0-0 ostatnio
Powazniej to Barcelonapo takim kursie nie warta gry wg mnie ani troche, z calym szacunkkiem dla ich gry ale dziekuje za taki kurs.
Nie chce tu powiedziec ze Benfica wygra lub chocby zremisuje na 100% bo to bedzie bzdura
ale chcialbym zauwazyc kilka oznak tego ze Barca obnizyla loty i byc moze jutro sie podniosa ale czy to pewne??
Mistrzostwo praktycznie w kieszeni, skupili sie na LM i prawdiowo ale statystki z meczu z Realem sa dosc niepokojace, nie dali Realowi ani jednego roznego, sami mieli powyzej 10, strzelali na bramke ponad 20 razy, Real ledwo 3, a bramke strzelili z nieslusznego karnego...
Podziwiam tych ktorzy dla marnego zysku zagraja taki kurs w tak niepewnej sytuacji druzyny.
Owszem na papierze Barcelona bije rywali na glowe ale tylko na papierze, ostatnie statystyki wraz z brakiem bramek z gry zniechecaja do i tak slabego kursu, w mojej ocenie kurs 1.25 to kurs celowo zanizony, 1.6 na tym poziomie tych konkretnych rozgrywek, przy wyniku z pierwszego meczu bylby na akceptowalnym poziomie.
0-0 w pierwszym spotkaniu, Benfica strzela i co wtedy??
kurs 4.00 na to ze Benfica strzeli jest dobrym i wg mnie realnym kursem, przeciez w Lizbonie bylo bardzo bardzo blisko, zmeczony i gruby Ronaldo mial tam przeblysk dawnego geniuszu, portugalczycy sa az tak slabi zeby nie mogli sie pokusic o bramke?? wg mnie nie




Zgadzam się całkowicie że granie Barcy po takim kursie jako singiel jest nie warte zachodu.Kurs 1,3 nadaje się jednak świetnie przy kilku zakładach.Dlatego gram Barcelonę.

Pisanie że Barca obniżyła loty jest absurdalne.Odpuściła mecz z Malagą bo mistrza ma już praktycznie w kieszeni a czekał ją poważny meczz w LM, meczu Z Benfiką wygrać się nie udało ale to jescze nie powód do pisania że Barca zagrała w nim słabo,bo okazji kilka było.I na ostatek derby z Realem-pomijam fakt,że takie mecze rządzą się swoimi prawami,ale świetnie że przytoczyłeś statystyki.Jak piszesz Barca strzelała dwudziestokrotnie na bramkę rywala ,miała dziesięc rożnych,praktycznie nie schodziła z połowy Królewskich.Przepraszam,czy według Ciebie tak gra drużyna która jest w dołku?

I jeszcze jedna uwaga.Ktoś już o tym pisał.W Totomixie faktycznie niezłą gafę strzelili.Kurs na awans jest taki sam jak kurs na zwycięstwo Barcy.Ciekawe,który mądry w takiej okazji zagra "jedynkę"

Do góry
#551007 - 05/04/2006 08:12 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04 *DELETED*
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Wczoraj zagrałem bardzo grubo na Milan i omal nie dostałem ataku serca widząc co wyczynia na boisku Dida.
Jedno jest dla mnie po tym meczu oczywiste , Brazylia nie będzie mistrzem świata mając tak niepewnego bramkarza
Dzisiejszy mecz Barca -Benifica to no bet ,granie bardzo grubo na Barca przy tak niskim kursie jest zbyt ryzykowne , Koeman to dobry rzemiecha w swoim fachu , a wirtuozom z Barci nie zawsze musi wszystko wychodzić, w Lizbonie Fernandines skutecznie wykluczał z gry Ronaldihno , czy będzie podobnie w Barcelonie? - tego nie wiem ,a to klucz do rozwiązania zagadki o tym meczu dla ostrych ryzykantów :awans Benifici za small stake , ja tutaj tylko piwko, fotelik i pilot od TV polecam.
drugi mecz lekko ruszę , wydaje się ,że Kanonierzy są obecnie w top formie , Juve musi się odkryć i atakować , będą w dodatku bez del Pierro , Vierry , Comasariego ,Żebiny , a to poważne osłabienia liczę na kontry Arsenalu i ich zwycięstwo Arsenal win small stake

POZDRAWIAM

Do góry
#551008 - 05/04/2006 09:42 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04 *DELETED*
arzyk Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/06/2004
Postów: 2120
Skąd: Katowice
ja dzisiaj zagram win juve po kursie 2.0 taki kurs i do tego maja o co grac i graja u siebie wiadomo arsenal ostatnio sie przebudzil po niemrawych meczach przyszla forma.W 1 meczu tych druzyn wygral arsenal ale wlosi za duzo bledow popelnili a takze arsenal zagral dobry mecz majac w prespektywie rewanz we wloszech gdzie jakby nie patrzec trudno bedzie im wygrac. mysle ze mecz skonczy sie wynikiem 1:0 dla juve choc wolalbym zeby to juve awansowalo ale coz roznie moze byc nie wyobrazam sobie zeby arsenal wygral ten mecz jak juz cos to bedzie remis.ale wygrana juve oceniam na 60 % 30% remis i 10% win arsenalu a po kursie 2 na juve u siebie nie zagrac dla mnie to jest grzech.
barcy nie ruszam bo hmm niby maja latwo wygrac ale cos sadze ze jak im siadzie ten mecz i w 1 polowie strzela bramke to moze byc 2 lub wiecej bramek ale moze benfika groznie kontratakowac i bronic sie jak to bylo w 1 meczu i bedzie skromne prowadzenia albo remis barca ostatnie 3 mecze bez zwyciestwa 1 bramka zdobyta i to po karnym troche sie zacieli ale dzisiaj wszystko jest mozliwe w obu meczach nic tylko zasiasc przed TV i ogladac mecze:)
pozdrawiam.

Do góry
#551009 - 05/04/2006 10:23 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04 *DELETED*
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Barca - Benfica; półfinał Milan-Benfica? No jak to wygląda? Co innego zobaczyć na San Siro Barcelone, a na Nou Camp Milan, każdy chciałby to zobaczyc, a to oznacza ogromny szmal kręcący się wokół tych spotkań, to mnie coraz bardziej przekonuję, że Barca z formą czy bez wśliźnie się do półfinału, a Ronaldinho sypnie brameczkę z karnego
mój typ - Goście strzelą bramkę - NIE

Juve-Arsenal; Juve w eksperymentalnym skaładzie, ale jak w trawie piszczy, zmiennicy wyrzuconych z boiska w Londynie Zebiny i Camoranesiego, również bez formy, Juve duszy, Juve sapie i plecie coś, że awans jeszcze nie jest przesądzony, moim zdaniem dobrze będzie jak wyjdą dzisiaj z twarzą, pytanie czy rozpędzony Arsenal się już przegrzał, ostatni mecz w lidzę, rozwalenie 5:0 Aston Villi, niby super, ale chyba za bardzo się rozpędzili, bo zaczeli gubić części, gdyż Eboue i Fabregas pojechali chyba do Turynu tylko posiedzieć na ławce, jednak moim skromny zdaniem rozpędzony Arsenal huknie w mur dopiero w weekend w meczu z MU.
mój typ - x2

Do góry
#551010 - 05/04/2006 10:46 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04 *DELETED*
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Quote:


kurs 4.00 na to ze Benfica strzeli jest dobrym i wg mnie realnym kursem, przeciez w Lizbonie bylo bardzo bardzo blisko, zmeczony i gruby Ronaldo mial tam przeblysk dawnego geniuszu, portugalczycy sa az tak slabi zeby nie mogli sie pokusic o bramke?? wg mnie nie




Biszop gdzie jest @4 na to, że Benfica strzeli ?

ja widze @1.7 w gb, @1.89 w profie.

Apropo wczorajszych spotkan...

Mecz Milanu z Lyonem przypominal mi zeszloroczny pojedynek Milanu z PSV na San Siro. Wszyscy byli pod wrazeniem psv, a i tak dalej gra Milan. Podobnie wczoraj. Lyon mi zaimponowal... łud szczescia i pippo zadecydowali o tym, że w polfinale przeciwnikiem Barcelony bedzie wlasnie Milan.

Villareal nalezą sie spore brawa. Szczerze mowiac ja juz ich skreśliłem. Wczorajsza wygrana utwierdziła mnie tylko w przekonaniu, ze Inter to słaby zespol. Jeszcze raz gratki dla ekipy z El Madrigal, jednak ja ich w paryżu nie widze.

Apropo wypowiedzi ELDOROADO... gdzies juz dzisiaj czytalem, ze Del Piero zagra Podobnie jak Fabregas, który mial pierwotnie pauzowac. Nie wierze w Juventus, choć przyznajeze kurs powyzej @2 to nie lada gratka dla zapaleców "Juve". Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że ten mecz moze byc podobny do tego sprzed kilku lat, kiedy to arsenal gral na San Siro z Internazionale. 5-1 nie bedzie ... ale minimalne zwyciestwo Arsenalu moim zdaniem jak najbardziej prawdopodobne. Awans kanonierów w mojej ocenie to ponad 90%. Kurs @1.2 ... wiecej nie oczekiwalem ale i tak nie zagram czegos takiego.

Jesli chodzi o mecz w świątyni... Szymborska pisala, że nic dwa razy sie nie zdarza... raz juz sie zdarzylo, kilka tygodni temu na Anfield...drugiego razu nie bedzie.

P.s
grałem wczoraj under Milanu.

ehhh ten Pipoo jak ja go niecierpie, prawie tak jak Toniego.

Do góry
#551011 - 05/04/2006 10:52 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04 *DELETED*
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
jako Pipoo , przecież to Pepe
co do mojej prognozy meczu w Turynie , nie zmieniam jej nawet zakładając ,ze Del Pierro dzisiaj wystąpi .

POZDRAWIAM

Do góry
#551012 - 05/04/2006 10:53 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04 *DELETED*
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Biszop gdzie jest @4 na to, że Benfica strzeli ?

ja widze @1.7 w gb, @1.89 w profie.






Niefortunnie wyszlo
to jest kurs na bramke gosci w pierwszej polowie.
Pisalem o tym we wczesniejszym poscie stad w kolejnym taki skrot myslowy
Wychodze z zalozenia ze jesli Benfica ma strzelic to zrob to w pierwszej polowie Koeman wie ze to jedyna szansa na korzystny wynik,
Jesli tak sie stanie to Barca....itd, o tym pisalem kilka stron wczesniej, granie Barcy za 1,30 mija sie z celem w moim pojeciu, owszem sa murowanym faworytem tylko czy aby na 100%?? szkoda mojego zdrowia i pieniedzy, wczoraj zagralem podobny kurs na Lyon strzeli w pierwszej polowie, weszlo, wiec dzis zmniejsze stawke bo pewne zdarzenia nie sa cykliczne .
W kazdym razie taki jest moj typ
Benfica strzeli gola w pierwszej polowie kurs 4.00 buk SB


Do góry
#551013 - 05/04/2006 11:00 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04 *DELETED*
Rudzik Offline
veteran

Meldunek: 16/07/2004
Postów: 1467
Skąd: Igloopol
Quote:



Apropo wypowiedzi ELDOROADO... gdzies juz dzisiaj czytalem, ze Del Piero zagra




Del Piero na 100% nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu.Nie znalazł się w 20-osobowej kadrze powołanej na mecz.

źródło

Do góry
#551014 - 05/04/2006 11:00 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04 *DELETED*
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Juve - Arsenal

Arsenal w lidze mistrzów nie stracił bramki w 7 ostatnich spotkaniach i moim zdaniem i w tym meczu nie musi stracić. Wegner to niezła bestia i po tylu nieudanych próbach w Champions League wreszcie osiągaja sukcesy. Ja gram np. Arsenal wygra, remis nie ma zakładu w Sportingbecie po kursie 3.0.
Można jeszcze sprubować Juve nie strzeli po kursie 4.4

p.s. też grałem under Milanu ;/ tyle dobrze, że mnie Villareal wszedł

Do góry
#551015 - 05/04/2006 11:01 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04 *DELETED*
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Tyle fajnych spotkan dzisiaj. Gra liga rumunska, czeska 1 i 2, dunska 2, niemiecka 3, szkocka, puchar Chorwacji i Turcji a Wy musicie LM obstawiac, w ktorej moze wydarzyc sie wszystko. Nie lepiej kupic sobie piwko albo cole i na spokojnie obejrzec futbol na (miejmy nadzieje) swiatowym poziomie?


Radze dzis odposcic, bo dla mnie dzisiejsze mecze to wrozenie z fusow. Nie zdziwie sie z awansu zadnej z 4 druzyn.

pzdr.

Do góry
#551016 - 05/04/2006 11:08 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04 *DELETED*
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Quote:

Tyle fajnych spotkan dzisiaj. Gra liga rumunska, czeska 1 i 2, dunska 2, niemiecka 3, szkocka, puchar Chorwacji i Turcji a Wy musicie LM obstawiac, w ktorej moze wydarzyc sie wszystko. Nie lepiej kupic sobie piwko albo cole i na spokojnie obejrzec futbol na (miejmy nadzieje) swiatowym poziomie?


pzdr.




szkoda, że bługarska nie gra - za sportowefakty.pl ->

"Sędzia Momchil Vraikow w czasie meczu bułgarskiej ekstraklasy Rodopa - Vihren wyprawiał takie cuda, o jakich nie śniło się... nawet w Polsce.
Tuż przed meczem Vraikow kazał dwóm piłkarzom Vihren zdjąć ślubne obrączki z palców. Kiedy zawodnicy poszli do szatni... rozpoczął mecz! Georgi Baczew, grający trener drużyny protestował, więc dostał żółtą kartkę. Na początku drugiej części meczu Baczew wołał do jednego z kolegów, żeby podał mu piłkę. Nagle podszedł do niego sędzia i... wyrzucił go z boiska.
Sędzia bardzo się starał, ale piłkarze Rodopy nie chcieli mu pomóc. Grali tak słabo, że przegrali 1:2 z grającą w osłabieniu drużyną Virhen."


Do góry
#551017 - 05/04/2006 11:09 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04 *DELETED*
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Witam,

Mam nadzieję, że po wczorajszych widowiskach, także dzisiaj w Lidze Mistrzów nie zabraknie emocji, bo chyba one są w sporcie najważniejsze.

W spotakniu Barcelony z Benificą nie widzę innego rozwiązania jak wygrana gospodarzy. Katalończycy, którzy niestety nie rozpieszczali na skutecznością w ostatnich meczach, muszą w końcu zaskoczyć. Oczywiście Benfica to zespół bardzo wartościowy, ale wydaje mi się, że zarówno w poprzednim starciu z Barcą, jak i we wcześniejszym z Liverpoolem, mieli bardzo wiele szczeęścia (chodzi mi przede wszystkim o poczynania obronne), które kiedyś musi ich opuścić.

Mój typ: Awans Barca - kurs 1.25 (betandwin.com) /kurs na wygraną w regulaminowym czasie gry jest tylko minimalnie wyższy/

W drugie spotkaniu sprawa jest otwarta, nawet jeżeli chodzi o awans. 2:0 to oczywiście doskonała zaliczka, ale nie takie rzeczy już widziałem i nawet osłabiony Juventus jest w stanie wyeliminować rewelacyjnie grający ostatnio Arsenal. Kursy na awans jednak postnowiłem odpuścić. Spodaobał mi się jednak zakład na to, czy obydwie druzyny strzelą bramkę. Moim skromnym daniem do tego nie dojdzie. Wiadomo, że Arsenal będzie koncentrował się na zachowaniu czystego konta, tylko sporadycznie decydując się na odważne ataki. Juventus na przeciw sibie będzie miał z kolei dokonałą osatnio defensywę Kanonierów, która jest niezwykle ciężka do sforsowania. Im dłużej na tablicy wyników utrzymywał się będzie wynik bezbramkowy tym większe szanse na trafienie tego zakładu.

Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
Mój typ: Nie[/b} - kurs 1,85 (betandwin.com) /za niewielkie pieniadze - za zakładami na bramki trzeba zawsze grac ostrożnie.../

Pozdrawiam

Do góry
#551018 - 05/04/2006 11:48 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04 *DELETED*
wluczykij& Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 8049
a co sądzicie o zakładach specjalnych z b&w na barcelona-benfika?

Do góry
#551019 - 05/04/2006 12:15 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04 *DELETED*
wluczykij& Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 8049
FC Barcelona - Benfica Lizbona - Ilość wykonanych strzałów na bramkę przez team 2 (strzały obok bramki włącznie): Więcej niż 6,5 - 1.55 powinno wejść

Do góry
#551020 - 05/04/2006 12:40 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04 *DELETED*
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
moim zdanie te wszystkie opisy,ze benfica awansuje sa z kiosmosu,wydaje mi sie barca wygra spokojnie nawet kilka bramkami!to wkoncu solidna firma a liga portugalska wiadomo bez rewelacji!
natomiast juve powinno tez dzis wygrac minimalnie jedna sądze ze nie awansuja jednak ,arsenal ostatnio błyszczy forma !!

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, pacyfista, Sony, VVega, alfa, ElNinho[mmdea], ANZELMO, rafal08, Ojro, Sensei), 3609 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49