Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5
Opcje tematu
#551021 - 05/04/2006 12:52 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
FSevEn Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2003
Postów: 2886
Quote:

Quote:

hmmm........

cóż mozna powiedziec....ciężkie mecz jak nie wiem.....przy poprzedniej kolejce pisałem że zagram wszystkie mecze płaską stawką 10j na remis w akzdym meczu i opłaciło się....ale to było dawno i nie prawda

Przed nami rewanżowe spotkania 1/4 CL.
Inter,Milan,Barca,Arsenal chyba te druzyny są bliżej awansu co??Niektórzy pewnie tak myślą ja się z tym nie zgadzam...

VILLAREAL-INTER
pierwszy mecz tych druzyn zakonczył się minimalnym zwycięstwem mediolańczyków...wygrali 2-1.Villareal nie jest słabą drużyna - w koncu w Spanish Lidze( )nie ma słabych drużyn.Wydaje mi się że zawodmnicy hiszpańscy stoją przed ogromną szansą awansu do półfinału!!!!
Awans Villareal,Villareal win

MILAN-LYON
Według mne bardzo ciężki mecz.Lecz coś mi podpowiada że w półfinałąch zobaczymy tylko jedną włoską drużynę.Krótko mowiąc myśle że Milan będzie prowadził 2-0,jedna genialna akcja wracającego Juninho i sprawa awansu rozstrzygnięta.
correct score 1-1,awans Milan-tak podpowiada rozum ale mam nadziej ze sie tu pomyle

reszta meczy jutro..





trochę namieszałem przepraszam




skuteczność 3/4 juz szykuje analizy na dziś

Do góry
Bonus: Unibet
#551022 - 05/04/2006 12:58 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
FSevEn Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2003
Postów: 2886
Wczoraj skuteczność typów dobra.zobaczymy jak pójdzie dzisiaj.mam nadzieję że równie dobbrze.

dziś dwa mecze.w jednym znich widzę niespodziankę.

Juventus-Arsenal
ciężki mecz dla podopiecznych capello ale...kurs na awans Juve oscylujący w granicach 4.5 jest jak dla mnie do grania.gram to za drobne.Wydaje mi się że w meczu tym będziemy świadkami rzutó karnych a zwycięsko z nich wyjda Włosi.Przemawia za nimi włane boisko,12 zawodnik w postaci penego Delle allpi oraz chęć samych zawodników odniesienia zwycięstwa.
Awans Juventus,Juventus win

Barcelona - benfica

tu się nie rozpisuje wiadomo jak dla mnie typ dnia...

Barcelona win,Barcelona awans

Do góry
#551023 - 05/04/2006 13:04 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
http://sport.gazeta.pl/sport/1,65025,3260213.html

Ciekawy artykuł z dzisiejszej wyborczej

najbardziej zaciekawil mnie fragment:

Sobotni mecz Juventusu z ostatnim w tabeli Treviso zakończony bezbramkowym remisem był śmiertelnie nudny. Zlatan Ibrahimović grał kiepsko. Tak kiepsko, że trener Fabio Capello spadł z ławki. Kiedy zrugał szwedzkiego napastnika, ten wskazał palcem Marcelo Zalayetę i rzucił: "Jak ci się nie podoba, wstaw jego". "Złaź" - odparł trener i rzeczywiście wpuścił Chilijczyka. "Spier... I nie mów, że gram jak g..." - uciął pogawędkę Ibrahimović.


Do góry
#551024 - 05/04/2006 13:09 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Tak kiepsko, że trener Fabio Capello spadł z ławki.

chciałbym to zobaczyć

Do góry
#551025 - 05/04/2006 13:12 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Ja to widze tak:

Awans Arsenalu, under 2,5

Juve bedzie bardzo zdeterminowane to nie ulega watpliwosci, ale nie zagra 3 podstawowych zawodnikow jak Zanetti, Camoranessi i Vieira."Arséne Wenger nie ma zamiaru bronić wyniku z Londynu i wychodzi z założenia, że najlepszą obroną jest atak." to taka przedmeczowa spekulacja, w rzeczywistosci jak znam zycie Arsenal zagra mocno w obronie. Wielu bramek sie nie spodziewam (jak w ogole takowe beda).

Do góry
#551026 - 05/04/2006 13:34 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
hehehe to gdzie teraz sie znajduje Arsenal jesli chodzi o lige mistrzow jest wg mnie ogromna ironia losu, tyle lat bezskutecznie starali sie, tyle lat mieli o wiele lepszy sklad od tego jaki maja teraz (wymienie paru z pamieci: Bergkamp, Vieira, Van Bronckhorst, Wiltord). Powiem sczerze czekalem juz tylko na zwolnienie Wengera jako zakonczenie jakiesj epoki w Arsenalu. A tu psikus: jest 5 kwietnia i nie dosc ze nei odpadli to stoja prsed ogromna szansa na awans do polfinalu i zeby bylo ciekawiej to maja teoretycznie latwiejszego rywala w polfinale, jeslio oczywiscie awansuja. No wlasnie "jesli". Kibicuje Juve od 1998 od przegranej w finale ligi mistrzow z realem (heheh juz wtedy "kurewskich" nie lubilem). Arsenalu kibicem stalem sie bo zal dupe sciskal jak co roku ktos pozbawail ich trofeow.
Dlatego aby sie dlugo nie rozpisywac wedlug mnie najlepszym typem na dzisiejsze spotkanie jest "Żubr" x3.

Do góry
#551027 - 05/04/2006 15:19 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
FC Barcelona - Benfica Lizbona

Większośc wietrzy sensację czyli awans Benfiki. Napewno jest to realne, przecież to tylko sport. Tylko panowie ja sobie tego nie umiem wyobrazic. Przecież Barcelona miała mnóstwo okazji do strzelenia bramki w pierwszym meczu(0-0). Uważam że tym razem napewno strzelą o jedną wiecej i wygrają to spotkanie.Liverpool to nie Barca i każdy o tym wie. Jedynie martwi mnie brak tylu czołowych zawodników po stronie Barcy.Cokolwiek napiszę nie będzie obiektywne bo jestem kibicem Barcelony. Musicie to wygrac Polecam


Przypuszczalne składy:

Barcelona: Valdes - Belleti, Oleguer, Puyol, Van Bronckhorst - Deco, Van Bommel (Messi), Iniesta (Giuly), Ronaldinho - Eto'o, Larsson

Benfica: Moretto - Ricardo Rocha, Luisao, Anderson, Leo - Beto (Robert), Petit, Manuel Fernandes, Simao - Miccoli, Geovanni



Juventus Turyn - Arsenal FC

Każdy kto oglądał pierwszy mecz(2-0 Arsenal) musi byc oczarowany ich grą. Byli zdecydowanie lepsi pod każdym wzgledem. Po tygodniu mamy rewanż i nie chce mi się wierzyc by anglicy zaprzepaścili olbrzymią szansę awansu do dalszej rundy. Juventus osłabiony brakiem Alexa Del Piero,Patricka Vieiry, Jonathana Zebiny oraz Mauro Camoranesiego,rzuci się do ataku na bramkę Lehmanna. I tu upartuję szansę nawet w wygraniu tego meczu przez Arsenal. Szybkie kontry w wykonaniu Henryego czy Reyesa mogą zakończyc się strzeleniem bramki. Dla mnie Henry czy Ronaldinho potrafią sami jedną akcją wygrac mecz. W Juventusie nie widzę takiego zawodnika (może kiedyś Nedved ale teraz wraca po kontuzji i jego forma jest zagadką) Uważam że wygra piękno piłki i awansuje Arsenal. Polecam

Przypuszczalne składy:

Juventus: Buffon - Kovać, Thuram, Cannavaro, Zambrotta - Chiellini, Nedved, Emerson, Mutu - Ibrahimovic, Trezeguet (Zalayeta)

Arsenal: Lehmann - Eboue (Djorou), Toure, Senderos, Flamini - Hleb, Silva, Fabregas (Diaby), Pires - Henry, Reyes (Van Persie)

Do góry
#551028 - 05/04/2006 16:04 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Moim zdaniem najpewniej puscic na awans Arsenalu i Barcelony za wieksza kaske. Ja puscilem w toto-mixie za 1000zl przy kursach 1,22 na kazde!

Uzasadniam to tak:

Barcelona dzieki cudowi w pierwszym meczu nie zapewnila sobie awansu do polfinalu, wiec biorac pod uwage rewanz na stutysieczniku przy goracym dopingu kibicow spodziewam sie 2 lub 3-0!!!

Co do Arseanlu to nie moga zmarnowac takiej szansy, zwlaszcza ze Juve mocno oslabione!!! a i zaliczka spora.

Wiele mozna by dodac do uzasadnienia,ale wydaje mi sie ze wszystko juz zostalo powiedziane. Jak dla mnie licze ,ze wpadnie 350zl na czysto w jeden wieczorek.

Pozdrowionka

Do góry
#551029 - 05/04/2006 16:23 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
rafik99 Offline
addict

Meldunek: 04/03/2005
Postów: 693
no z jednej strony niby pewne mecze,ale wiadomo jak to jest jak pół świata stawia.heh.
ja na przekór coś pokombinuje na jakąś niespodzianke.
to jest sport i nie zawsze wygrywa więkzy bogatszy.
za kilka złotych warto sie pobawic.nie chce ryzykowac jakiś wiekszych pieniążkow dzisiaj.lepiej na weekend zostawic.
Pozdro

Do góry
#551030 - 05/04/2006 16:39 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Niemal wszyscy typuja Barce. Ja tez tak typuje. Po prostu nie moge sobie wyobrazic, ze dzisiejszego wieczoru barca odpadnie. Ten sezon nalezy do nich, graja swietnie. Stadion bedzie pelny. Sa glownym kandydatem do wygrania LM. Jesli by odpadli to bylby to szok dla calego klubu i rzeszy kibicow.
Jednak kurs 1.25 to sie nadaje najwyzej do jakiegos kombosa.
Ja mam swoj typ: Ronni strzeli:
GB 2.00
BaW 1.88
Bet24 2.20

A moze, ze Ronni strzeli z rzutu wolnego w SB 6.00?

Co do Juve to uwazam, ze bedzie under. Bramki nie powinni stracic, beda grac uwaznie w obronie i z biegiem czasu coraz mocniej atakowac. Po prostu wierze w obrone i Buffona.
I uwazam, ze ssa w stanie wygrac. O awans bedzie trudno ale karne nie wykluczone. Takie mam przeczucie, ze awansuja po karnych. I pewnie zagram ich awans za jakas kwote bo jestem ich kibicem

Do góry
#551031 - 05/04/2006 16:44 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
dfal Offline
old hand

Meldunek: 19/11/2004
Postów: 823
Juventus - Arsenal

Ja mam przed oczami następujący scenariusz: Juve szybko zdobywa gola i do końca pierwszej połowy ... nudy.
Po przerwie wzrasta przewaga "starodamskich" i w końcówce pada bramka dla ... no właśnie tutaj nie jestem pewien

Reasumując puszczam za drobne: correct score: 1:1 i 2:0

Do góry
#551032 - 05/04/2006 16:47 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
A i cos na deser:
W SB:
Both Teams Score
YES 2.375
W BaW:
Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
Nie 1.80

Zatem jest surebet ok. 2,49% jesli sie nie myle.

Do góry
#551033 - 05/04/2006 17:38 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Rataksas Offline
member

Meldunek: 08/06/2005
Postów: 119
Witam.
Szczerze powiem nie wiem kto będzie sędziował dzisiejsze spotkanie Juve i Arsenalu, ale obstawiłem, że sędzia pokaże więcej niż 4 żółte kartki.
Scenariusz wg mnie następujący.
Juventus rzuci się do ataku, żeby odrabiać straty. Juz na początku spotkania sędzia pokaże żółtą kartkę, żeby zawodników utemperować. Może nawet dwie. Tak, żeby było po równo. W środku spotkania przytrafi się jeszcze jedna, a później im bliżej końca to w zależności od rozwoju sytuacji - będzie wygrywało Juve jedną bramką - Arsenal będzie faulował, żeby nie dopuścić do drugiej. JUve nie będzie mogło odrobic strat - będą im puszczac nerwy i sytuacja powtórzy się z poprzedniego meczu, z taką jednak różnicą, że sędzia na gorącym, włoskim terenie nie będzie chciał szastać czerwonymi - więc zobaczymy jeszcze ze trzy żółtka. Oparłem swój typ wyłącznie na przeczuciu. Stawka 8/10.

Do góry
#551034 - 05/04/2006 18:08 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
rawol Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 1601
Skąd: chcialbym Kajmany
jesli myslisz o kartkach to napisze ze ostatnio ten sam sedzia gwizdzacy mecz arsenalu wyrzucil ich dwoch pilkarzy z boiska...wiec..?ja nie wiem jak bedzie ale ostrzegalbym przed hurraoptymizmem jaki panuje tu na granie arsenalu chocby na awans....buki wystawily kurs na awans barcy i arsenalu taki sam kurs a przeciez arsenal ma zaliczke 2-0...
wg mnie taki sklad : Juventus Turyn: Buffon &#8211; Chiellini, Cannavaro, Thuram, Zambrotta &#8211; Nedved, Emerson, Giannichedda, Mutu &#8211; Trezeguet, Ibrahimović
ma ogromna szanse nie tylko wygrac ale i odrobic straty z 1meczu...dlaczego by nie 2-0? bo zabraknie viery ktory nic nie gral w 1 meczu bo chyba dostal dola jak zagral przeciwko starym kolegom a moze oni znali wszystkie jego zagrania bo przeciez gral tam kupe lat..camoranesi? jego gra mi sie nie podoba i moje zdanie ze on sie nie nadaje do juve...brak troche tylko solidnego zebiny ale wraca za to nedved ktory w tym sezonie LM gra fantastycznie, kto pisal o kontuzji i jego niedyspozycji? przeciez on byl zawieszony w 1 meczu, przeciwnikiem arsenal ktory traci polowe swojej wartosci na wyjazdach sam bilans wszystko mowi z ligi ang na 15 meczy 438 czyli ponad polowa przegranych a tu niektorzy optymisci graja w ogole czysta 2.. mloda niedoswiadczona obrona eboue ktory niedawno dopiero gra w premier l i pierwszym skladzie, solidna druga linia i osamotniony henry z przodu w madrycie mu sie udalo bo obroncy realu to spiochy ale nie juve...jedynie moze zatrzymac juve lehmann, to jedyny gosc ktory moze ich zatrzymac...przypuczalny sklad kanonierow:
Arsenal Londyn: Lehmann &#8211; Flamini, Senderos, Toure, Eboue &#8211; Reyes, Pires, Fabregas, Gilberto Silva, Hleb &#8211; Henry
poza tym w weekend 0-0 z treviso nic nie wnosi w ciagu meczu juve zmarnowalo moze z 10 setek dlatego capello byl wq..dzis jesli padnie szybko w ciagu powiedzmy 30min bramka dla juve to cienko widze arsenal...ale cos pogadamy ok 22.30
wiec:
JUVENTUS 1 7/10
awans juve 2/10

Do góry
#551035 - 05/04/2006 20:35 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Quote:

Ja to widze tak:

Awans Arsenalu, under 2,5

Juve bedzie bardzo zdeterminowane to nie ulega watpliwosci, ale nie zagra 3 podstawowych zawodnikow jak Zanetti, Camoranessi i Vieira."Arséne Wenger nie ma zamiaru bronić wyniku z Londynu i wychodzi z założenia, że najlepszą obroną jest atak." to taka przedmeczowa spekulacja, w rzeczywistosci jak znam zycie Arsenal zagra mocno w obronie. Wielu bramek sie nie spodziewam (jak w ogole takowe beda).





Idealnie

Do góry
#551036 - 05/04/2006 20:40 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Quote:

Quote:

a jak wygra 3-1 ?albo 2-0 i odpadnie?


No wiadomo, że jest taka możliwość, ale mając opinie o tym meczu taką jak kolega, wybralbym po prostu hadni..

Z racji że mam dzisiaj dużo wolnego czasu, podam swoję skromne typy:

Juventus-Arsenal
"Angole" w naprawdę dobrej formie. Juve bez Zebiny, Camoranesiego i Vieiry (absencje za kartki), wraca za to Nedved. Mój typ: under2,5 (liczę że Arsenal nie strzeli gola) (1.8) [4/10] i wynik 0:0 (8.5) [0,5/10]

Barcelona-Benfica
Barcelona której szczerze nie cierpię, ostatnio zabrała mi dwukrotnie trochę pieniążków. Remisy wynikają ze słabej ostatnio skuteczności. Barca wygra, ale kursu 1,3 z tym pajacem w bramce gospodarzy nie tykam
Katalończycy bez Motty. (i oczywiście Xaviego, Edmilsona, Marqueza, Messiego i Sylvinho) Wraca zaś Puyol. Benfica wciąż bez Nuno Gomesa.
Ja meczyk osobiście prawie "omijam", bo spróbuję X/Barcelona (4.5) [2/10]

AC Milan-Lyon
Włosi sobie trochę odsapneli, grając dosyć rezerwowym składem z Lecce (przegrana 1:0). Ja osobiście nie mam jednak przekonania do Milanu, nawet do underka w tym meczu. Wybrałem sobie inny typki, "różniste" :
- ilu zmian dokona Milan? (dokładnie 3) (1.4) [2/10](Ancelloti chyba w 90% dokonuje 3 zmian w meczu, liczę że i tym razem tak będzie. Jak mecz się ułoży (gra na czas), jak nie (będzie szukać zmian).
- Ile spalonych będzie miał Milan w 2.połowie spotkania? więcej niż 1,5 (1.4) [2/10](2 spalone? chyba nie dużo. No i jest specjalista Inzaghi..)
- Ile strzałów celnych na bramke odda Lyon? (wiecej niż 4,5) (1.55) [2/10](w 1 meczu Lyon sobie postrzelał (16strzałów, 6 celnych) i liczę że jutro będzie podobnie).


Dziękuje za uwagę



Do góry
#551037 - 05/04/2006 20:47 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
mogarycz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/09/2003
Postów: 4577
no to mamy Milan - Barca w 1/2

i Milan wygra

Do góry
#551038 - 05/04/2006 20:52 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Quote:

no to mamy Milan - Barca w 1/2

i Milan wygra




Do góry
#551039 - 05/04/2006 20:57 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Zapewne kazdy cules po golu Etoo mogl odsapnąc i wydać z siebie upragnione "ufffff" :-)

Jak mialo być tak bylo, choc mialem odczucie, ze Barca zlekcewazyla troche Benfice i mogla za to sromotnie zaplacic.

Mozna być oczarowanym grą Dinho, Etoo czy Larssona, ale chcialbym zwrócić uwage na to co sie dzialo blizej bramki Valdeza.

Iniesta... ten mały, słaby, blady chlopiec moim zdaniem rozegral dzisiaj fenomenalne zawody. Z ofensywnego pomocnika, rijkard przemienil go w takie czyściciela... jednak nie zapomnial on o swoich walorach w ofensywnie. Niesamomowicie ciekawa mieszanka. Pozycja Guardioli, jednak postura i predyspozycje techniczne bardziej Xaviego.

Mozna by pochwalic Benfice, ale za co ? Za 1 sytuacje stworzoną przez 90 minut ? Z drugiej strony gra sie tak przeciwnik pozwala. Barca im na duzo nie pozwolila.

Czekam na final... którym w praktyce bedzie półfinal.


Do góry
#551040 - 05/04/2006 21:42 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:

no to mamy Milan - Barca w 1/2

i Milan wygra



Barca juz sie zastanawia w jakim Włoskim sosie zostanie zjedzona

Do góry
Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Akhu, igea23, Ojro, rafal08, alfa, VVega, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], Sony), 3589 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581707 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49