Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#552571 - 06/04/2006 22:20 Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Pary już znane ale dla przypomnienia:


Milan - Barcelona 18/04 26/04
Arsenal - Villarreal 19/04 25/04

Myślę, że na tą dyskusję nigdy nie jest za wcześnie i mam nadzieję, że każdy post wniesie coś przydatnego do tematu.

Zapraszam

Do góry
Bonus: Unibet
#552572 - 07/04/2006 12:21 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
W betfair pojawiły się już zakłady na awans:

AC Milan 2.42
Barcelona 1.63

oraz

Arsenal 1.53
Villareal 2.8

Na temat drugiej pary nie będę się wypowiadać,ale co do pierwszej to wydaje mi się,że kurs na Barcę jest trochę niski.Kibicuję Katalończykom,ale w sytuacji gdy pierwszy mecz byłby w Mediolanie to jestem skłonny zagrać na awans Milanu.Dlaczego?Po pierwsze dlatego,że Barcelona ostatnio spuściła nieco z tonu i nie gra tak płynnie,a momentami wręcz razi nieskutecznością (jak np. w wyjazdowym meczu z Benficą).Nikt nie ma wątpliwości,że Milan jest w stanie u siebie wywalczyć 3 punkty.Żeby było jasne-myślę o zagraniu Milanu,aby później skontrować z zyskiem,bo wierzę w awans Barsy.

Oczywiście póki co to tylko luźne dywgacje.

Do góry
#552573 - 07/04/2006 12:39 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
moim zdaniem, mozesz stracic, Milan z taka gra nie ma czego szukac, nawet z troche slabsza obecnie Barca, kazdy jest juz slabszy, obie druzyny sa cholernie zmeczone sezonem. Milan jest miekki, a trzeba patrzec na to, ze Messi nie gral przez ostatni miesiac, teraz trenuje, zagra z Villa przed meczem, wroci swiezutki nie zmeczony i to bedzie woda na mlyn dla defensywy Milanu, poza tym Barca jest nieskuteczna, ale cos trzeba powiedziec: Casillas, Arnau (sredni, ale mecze z Barca zawsze bardzo dobre) i Morretto (moze inaczej sie go pisze, zeby nikt sie nie czepial o jedna literke ) to bylo 3 bramkarzy, ktorzy napsuli krwi ostatnio, a gdzie bramkarz Milanu? Z calym szacunkiem,a le Dida bez formy, obrona jeszcze gorsza, kupa staruchow i nic wiecej, Shevchenko tez nie ten sam, Kaka to troche malo, Pirlo bez formy, a Seedorf jak to Seedorf, czasem mu cos wejdzie, ale rzadko. Jesli chodzi o Barce to obrona bedzie wypoczeta, bo i Puyol ostatnio odpoczywal, Edmilson wroci, moze Marquez, to jest wazne pod koniec sezonu, te kontuzje moga sprzyjac Barcie, Ronaldinho ostatnio znacznie obnizyl loty, tylko, ze on ma troche wyzej poprzeczke od reszty, Eto'o natomiast w formie ciagle, bardzo szybki, dla Milanu bedzie za szybki, jedyne co go moze zatryzmac to skutecznosc. O Inzaghim nie wspominam, bo nie wiem co tu mowic, koles nie umie pilki dobrze kopnac, a bramy strzela jak na zawolanie, lol nad lole. I tylko Valdes moze Milanowi pomoc, tak na moje,a co do drugiego polfinalu to nie wiem mam przeczucie, ze Hiszpanie, Villa gra chamska pilke, bardzo niewygodna, bardzo dobrze sie bronia, maja niezlych konstruktorow, a Arsenal, znakomita forma, ale mysle, ze sie troche za malo (w ogole) oszcedzaja, nadejdzie moment, ze stana sie bezradni i wroci wszystko do normy , chyba nawet w ten weekend z diablami. To tyle, ale 10 dni to szmat czasu, jedna kontuzja moze wszystko zmienic, czy kontuzja Ronniego czy Kaki automatycznie sprawia prawie pewny awans rywala, moim zdaniem. Szkoda tylko Deco, ze nie zagra w pierwszym meczu, na szczescie Van Bommel zaczyna grac, dobry Iniesta, takze jednym slowem na teraz Barca w pierwszym meczu x2, ale czekam na jakies kontuzje.

Do góry
#552574 - 07/04/2006 12:40 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
oj pomylka: przez ten pospiech tam powinno byc: gwozdz do trumny, a nie woda na mlyn .

Do góry
#552575 - 07/04/2006 20:59 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:

Z calym szacunkiem,a le Dida bez formy, obrona jeszcze gorsza, kupa staruchow i nic wiecej



W 32 spotkaniach ligowych Milan osiagnal bilans 70-26
W 31 spotkaniach ligowych Barca osiagnela bilans 70-27

specjalnej roznicy w skutecznosci gry obronnej nie widze

Do góry
#552576 - 08/04/2006 06:54 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
po pierwsze to proponuje obejrzec mecz z Lyonem, dopoki ten atakowal mieli pelne gacie, po drugie proponuje zobaczyc jakie pilki wypluwal w tym meczu Dida, a jak bronil w zeszlych sezonach, po trzecie proponuje nie porownywac ligi wloskiej i hiszpanskiej, bo to 2 swiaty . Valdes i obrona to tez nie sa najmocniejsze punkty Barcy, a bilans maja 70-27. Taki bilans nie gra roli, liczy sie to co reprezentuja soba w wazniejszych spotkaniach. I proponuje tu porownywac li tylko LM, bo jak wygladaja szlagiery w lidze wloskiej chyba kazdy wie

Do góry
#552577 - 08/04/2006 18:58 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:

po pierwsze to proponuje obejrzec mecz z Lyonem, dopoki ten atakowal mieli pelne gacie




ta, na wyjezdzie nie chcieli stracic bramki i zadanie wykonal na luzie a gdyby tylko sheva wykorzystal jedną z 3 setek to juz awans w pierwszym meczu Milan by sobie zapewnil

Quote:

po drugie proponuje zobaczyc jakie pilki wypluwal w tym meczu Dida, a jak bronil w zeszlych sezonach




Dida kaleczy caly sezon, dziwne czemu wciaz gra w pierwszym skladzie ale po drugiej stronie nie mniejszy kaleczniak veldes takze luzik

Quote:

po trzecie proponuje nie porownywac ligi wloskiej i hiszpanskiej, bo to 2 swiaty . Valdes i obrona to tez nie sa najmocniejsze punkty Barcy, a bilans maja 70-27. Taki bilans nie gra roli, liczy sie to co reprezentuja soba w wazniejszych spotkaniach. I proponuje tu porownywac li tylko LM, bo jak wygladaja szlagiery w lidze wloskiej chyba kazdy wie




No wiadomo, ze Liga Wloska jest zdecydowanie lepsze przynajmniej dla mnie

Co do szlagierów...jesli nawiazujesz do jufe - Milan to nawet nie probuj bo jufe wyszlo z zalozeniem na 0-0 od poczatku meczu nie majac zamiaru atakowac ani przez minute i popsulo cale widowisko...ale równiez, tak widzialem pare szlaegierów w tym sezonie w primera division. Meczyki jak Villareal-Real, Osasuna-Barca, Valencia-Barca czy tez ostatnio Barca-Real... mecze bardzo fascynujące przy ktorych na trybunach zasnal nie jeden kibic pilka nudna, monotonna, brzydka i niesamowicie konskwentnie nieskładna

Do góry
#552578 - 08/04/2006 20:36 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
TenTyp Offline
stranger

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 24
jak dla mnie Finał: Arsenal-Barcelona, co z tego wyjdzie, przekonamy sie na poczatku maja

Do góry
#552579 - 08/04/2006 22:25 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
chodzi mi o takie meczyki:
Inter-Fiora 1:0
Juve-Inter 2:0
Lazio-Inter 0:0
Roma-Milan 1:0
Lazio-Milan 0:0 i jeszcze wiele wiele innych fascynuajacych, dobre mecze pomiedzy 2 teoretycznie dobrymi druzynami we Wloszech mozna policzyc na palcach jednej reki.
Barca-Real nie podobal Ci sie? , to dziwne, bo wiekszosci sie podobal, co nie znaczy, ze nie oczekiwano od niego wiecej, a Real-Barca Ci sie nie podobal? , a Real-Deportivo? itd., z reszta niewazne, jestes troche slepy, co nie znaczy ze ja nie,a le jak pisze, ze Dida kalczey, a dalej pisze, ze Valdes tez jest slaby i to jedna z nielicznych szans to juz tego nie widzisz? , co urazilem dume Milanisty i tylko to czytasz? :>, w kazdym badz razie na dzis dla mnie sa 2 hiszpanskie w finale. Co do Juve-Milan czy na odwrot, nie wiem kto tam byl gospodarzem, bo to na takich meczach dopiero mozna slodko spac, to Juve do Bremy i do Londynu tez jechalo by nie stracic, tylko z Milanem im sie udalo. Jesli chodzi o to ktora liga lepsza to kazdy ma swoje zdanie. Ale mysle, zeim nizejw tabeli tym roznica miedzy hiszpanskimi a wloskimi jest coraz wieksza :rolleyes:. W kazdym razie pozdro, obczaj co powiedzial Baresi przed tym dwumeczem .

Do góry
#552580 - 08/04/2006 22:35 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
tak, tak... a dwumecz dokladnie jak rok temu wygra Milan

Do góry
#552581 - 10/04/2006 13:34 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

tak, tak... a dwumecz dokladnie jak rok temu wygra Milan




Silvio mowil ze wygra wybory, a Milan wygra LM. Wybory juz przegral, a wiec?

Do góry
#552582 - 10/04/2006 21:44 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Do dyskusji mogę się włączyć poniewaz dawno nie wyrażałem swoich opinii na forum a temat ciekawy.
Z pary Barcelona - Milan większe szanse ma awans do finału ma raczej Barcelona i to niekoniecznie porównujac dokonania obu zespołów w krajowych ligach czy słabszej dyspozycji w meczach na własnym podwórku.
Liga Mistrzów to zupełnie inna motywacja,zangażowanie zawodników prestiz dla klubu czy lukratywne kontrakty. Barcelona w tegorocznej Lidze Mistrzów gra bardzo dobrze pod każdym względem i konsekwetnie realizuje swój cel eliminujac kolejnych przeciwników.
Zwycięstwa tego zespołu były raczej przekonujące i nie podlegały dyskusji.
Milan w fazie grupowej radził sobie też dobrze a grupa była bardzo silna.
Niestety w fazie cwierćfinałowej Milan miał sporo szczęścia,prześlizgnął się w dwumeczu z Lyonem podobnie jak w ubiegłym roku z PSV.
Milan zagrał bardzo słabo zwłaszcza u siebie i tak naprawdę w mojej ocenie powinni odpaść gdyby nie fart włoskiego zespołu bo do 88 min Lyon miał pełna kontrolę nad grą i do dzisiaj pewnie trudno wytumaczyć to co się stało.
Trener Milanu w końcowej fazie meczu po dokonaniu zmian w pewnym momencie rozgoryczony przebiegiem gry schował się w boksie rezerwowych, ponieważ nie spodziewał się iż sytuacja dla jego drużyny się tak diametralnie zmieni.
Również nie wierzę, że kibice Milanu oceniając obiektywnie przebieg gry byli jednoznacznie przekonani co do awansu swoich pupili.
Niezależnie od tego w jak silnych składach wystąpia oba zespoły to obecnie gra defensywna piłkarzy Barcelony wygląda lepiej niż Milanu biorąc tylko pod uwage rozgrywki Ligi Mistrzów.
Szanse na awans rozkładają się mniej więcej po połowie z lekkim wskazaniem na Barcelonę.
Z drugiej pary Arsenal - Villareal to naprawdę ciekawy półfinał.
Moim zdaniem grają tutaj dwa zespoły które po raz pierwszy zagrają w tej fazie rozgrywek.
Arsenal zaprezetował się w tegorocznej edycji LM lepiej niż można było sądzić na miarę swoich optymalnych możliwości po latach kryzysu w europejskich rozgrywkach.
W poprzednich latach Arsenal często z olbrzymim trudem musiał walczyć by zapewnić sobie awans z grupy wyraźnie nie szło tej drużynie.
W tym sezonie Arsenal pewnie i zdecydowanie przebrnął do półfinału jako jedyny reprezentant andielskiego futbolu.
Za awansem Arsenalu przemawia zdobyte doświadczenie z poprzednich edycji LM, zgrany i wyrównany skład tworzący dobrze rozumiejący się kolektyw na boisku w każdej formacji, umiejętne realizowanie założeń taktycznych trenera ciekawe rozwiązania w konstruowania akcji. Villareal natomist jest rewelacja tego sezonu
Nie było takiej sytuacji by zespół występujący w fazie kwalifikacji do LM w dodatku w debiucie dotarł aż tak daleko.
To drużyna nieprzewidywalna i bardzo niewygodna dla swoich przeciwników sprawiająca same niespodzianki w fazie grupowej strzelili zaledwie 3 bramki! które dały awans do fazy pucharowej i 6 bramek w dwóch rundach by znaleźć się w półfinale.
Szanse Villareal oceniam na 45% do 55% w stosunku do Arsenalu.
Szkoda że obydwa zespoły nie mogą awansować do finału na razie przewagę na papierze ma Arsenal.
Osobiście nie wykluczam niespodzianki i możliwości hiszpańskiego finału Barcelona - Villareal po tych spotkaniach. Lubię oglądać Arsenal w akcji, lecz tym razem będę kibicował hiszpańskiej żółtej łodzi podwodnej z El Madrigal, która ma co prawda mniej atutów i szans na awans niż Arsenal ale piłka czasami jest przewrotna .

Do góry
#552583 - 10/04/2006 22:09 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:

Quote:

tak, tak... a dwumecz dokladnie jak rok temu wygra Milan




Silvio mowil ze wygra wybory, a Milan wygra LM. Wybory juz przegral, a wiec?



http://wiadomosci.onet.pl/1304616,12,item.html

Do góry
#552584 - 16/04/2006 20:12 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Oto kadra Barcy na mecz z Milanem:

Valdés, Jorquera, Sylvinho, Gio, Puyol, Edmílson, Oleguer, Márquez, Belletti, Iniesta, Van Bommel, Motta, Gabri, Giuly, Eto'o, Ronaldinho, Ezquerro y Maxi.

Jak widać, nie zagrają Deco, Messi, Xavi i Larsson. To poważne osłabienia, a biorąc pod uwagę słabsze ostatnio występy zespołu z Barcelony otwiera się bardzo duża szansa przed Milanem. W zespole rossonerich brak poważniejszych osłabień, morale po zwycięstwie z Interem na pewno też jest wysokie. Moim zdaniem najważniejsze będzie wyłączenie z gry Ronaldinho (tradycyjnie ) Jest to do zrobienia i jeżeli obrona nie popełni poważniejszych błędów, a trio Kaka - Inzaghi - Szewczenko zagra na swoim poziomie, to o wynik można być spokojnym

Najbardziej mnie niepokoi postawa Didy - jeżeli bedzie popełniał takie błędy jak w ostatnim czasie, to jedna z takich wpadek może zawarzyć na losach półfinału. Mam nadzieję, że Brazylijczyk zdaje sobie z tego sprawę.

Forza MILAN !!!

Do góry
#552585 - 16/04/2006 21:36 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
uwielbiam patrzeć na szybki atak Milanu prowadzony w szaleńczy tempie w trójkącia Kaka Szewczenko Inzaghi takie trio potrafi rozmontować każdą obronę na świecie, czy to wystarczy na Barce , ten mecz to klasyczny skip , bo im dalej w tył to w grze Milanu coraz gorzej ,w grze Seedorfa brakuje mi ciągłości gry , te jego częste spowalnianie akcji,obok Cafu zaczyna mecze zwykle dobrze ,ale cóż kiedy kończy je na całkowitym bezdechu nie te lata jednym słowem , dalej w tyle mamy Neste mimo upływu lat całkiem dobrze sobie jeszcze radzi obok niego pracujący zawsze za dwóch Gatusso piłkarz wojownik i mój ulubieniec ,Pirlo , Maldini no cóż to grająca przeszłość no i ta tragedia w bramce , dzięki której za żadne skarby świata nie postawię na MŚ na złoto dla Brazylii , on dalej sieje zamęt nawet w wygranych przez Milan ostatnio derbach .Rozpisałem się o Milanie , dlatego bo lubię ten Zespół, Barca mimo swoich osłabień jest wg.mnie faworytem , ale piłka nożna jest nieprzewidaywalna jak wiecie , a wspomniane na początku super trio Milanu może i na Barce wystarzyć jeśli ich partnerzy wzniosą się na wyżyny , a tego nie da się do końca wykluczyć, dlatego tym bardziej
skip

POZDRAWIAM

Do góry
#552586 - 17/04/2006 14:16 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Inzaghi nie zagra, więc już o trio nie ma co mówić. Bardziej przychylam się ku Barcelonie, trudno mi sobie jakoś wyobrazić jej porażkę w Mediolanie. Idąc dalej metodą dedukcji, nie sądzę również, że Milan gładko przegra. Jest to taka faza rozgrywek, gdzie zdarzyć się może wszystko, a przecież dwa najlepsze zespoły w stawce trafiły na siebie "już" teraz. Osobiście odpuszcze sobie ten mecz, a żeby się lepiej oglądało zagram za płaską stawkę na Dokładny wynik 1-1. To jednak tylko moje przypuszczenia i nie znajduje żdnego racjolanego argumentu, który jednocześnie przemiawiałby za jednym z zespołów, skreślając drugi.

Do góry
#552587 - 17/04/2006 18:11 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Chodzi mi po głowie under w meczu Arsenal-Villareal.Myślę że Villa przyjedzie raczej z nastawieniem,aby nie stracić bramki.Z kolei Arsenal gra swoje,ale nie preferują typowego otwartego futbolu (tak mi się przynajmniej wydaje).Myślę,że najbardziej prawdopodobny wynik to 1:0 lub 2:0 dla gospodarzy.Co myślicie?

Do góry
#552588 - 17/04/2006 18:16 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
A mnie chodzi po głowie całkiem ciekawy zakład(przynajmniej tak mi się wydaje) w profe 0/0 po kursie 4.70 Dobrze poukladana gra ekipy z Hiszpanii wydaje mi się,że nie stracą więcej niż jedną bramke ale także więcej niż jedną nie strzelą .Scenariusz 0-0 do przerwy i albo tak się skończy albo 1-1. Bardzo dobry kurs wydaje mi się warty ryzyka.

Co sądzicie ?

Do góry
#552589 - 17/04/2006 18:17 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Ja zagram pewnie inaczej niż większość.
Awanse Milanu i Villarealu.
Villareal oszczędza od tygodnia swoich najlepszych zawodników podczas gdy Arsenal musi walczyć w lidze o czwarte miejsce gwarantujące gre w eliminacjach LM w przyszłym sezonie. Stawiam na bramkowy remis w pierwszym meczu a w rewanżu 0-0.
Co do Milanu to jedyny zespół który może powstrzymać Barce w drodze po wygraną w LM. Milan to taki niewygodny przeciwnik. Jak większość gra że powinien odpaść to np. rozbija Bayern, a jak mu nie idzie to ma szczęście jak z Lyonem.
A więc Milan+Villareal.
Pozdrawiam Teo

Do góry
#552590 - 17/04/2006 18:24 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Ronaldinho caly zeszly tydzien nie trenowal z druzyna, byl zajety kreceniem reklamowek z madrycie... mowi sie na lamach hiszpanskiej prasy o kryzysie psychicznym brazylijczyka i o jego znużeniu sezonem klubowym

Czy to prawda to nie wiem na 100% ale red. Orlowski podczas ostatniego meczu Barcy o tym opowiadal

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Akhu, Sensei, Ojro, akagi, Kretol, alfa, kemp, igea23, rafal08, VVega), 3590 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581741 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49