Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#552591 - 17/04/2006 19:22 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Wojna medialna na lini Milan - Barca rozpoczeta.

Jak dla mnie faworyt rywalizacji jest jeden. Najwiekszy atut Milaniu - doświadczenie w rywalizacji z blaugrany moze byc zgubny. Z calym szacunkiem ale dla Maldiniego, Costacurty, Cafu ... czas sie konczy. W lidze specjalnie nie odstaja, gdyz wiek nadrabiaja ustawieniem, co przy sredniej klasy napastnikach grajacyhc w lidze wloskiej wystarczy. Na najefektowniejszy futbol świata to może być za mało.

Rok temu Milan byl lepszy, ale nikt o tym nie pamieta, nikt do tego nie przywiązuje wagi. Co kazdy kibic pamieta z tamej rywalizacji ? Bramke Dinho, która z całą pewnoscia dotykala sfery sacrum... i miala w sobie coś "boskiego". Piomil pewnie zaraz ripstujac, napisze, ze on zapamietal jednynie bramki Schevy... hehe

Analizując poszczególne formacje...

bramkarz na 0

obrona...w moim mniemaniu coś w graniach 0... milan ma wieksze naziwska, ale liczba bledów porówywalna.

Pomoc... pomimo Deco, genialnego ostatnio Iniesty... wyzszosc nalezy oddac zespolowi z Medionalu.

Atak... Pipoo + Kaka + Scheva ... atak marzen... ale przy ataku Barcelony wygląda co najwyżej średnio. A pozatym to tylko ludzie, hehe

Mecz jutro zdecydowanie No Bet. Nalezy wlaczyc tv,i podziwiac genialne dotkniecia pilki rooniego, szyczbkosc i fatnazje pichichiego. Pewnie posiadanie pilki bedzie w granicach 55-45 dla Barcy, zatem Rossoneri z pewnoscia wyprowadza kilka ciekawych kontr na przestrzeni calego spotkania.

Osobiscie uwazam, ze jutro bedzie remis. Cos w granicach 1-1. W rewanzu rządzić i dzielić bedzie juz tylko jeden klub, i z cala pewnoscia nie beda to chlopcy Ancelottiego.

Wygra zespol z lepszej ligi, wygra lepsza "pilka", wygra lepszy klub, bardziej glodny sukcesu, wygra Blaugrana. A raczej awansuje, a nie wygra.

Milanowi dziękujemy, ze wspaniale lata... ale ich era sie konczy. nadchodzi nowa ...

Berlusconi przegrał w tym roku juz raz. Mało.

Milanowi zycze powodzenia w gonieniu juve i walce o scudetto, a Laporcie w szybkiej i z sprawnej rezerwacji biletów. Nie musze chyba wspominac, ze do stolicy Francji...

Do góry
Bonus: Unibet
#552592 - 17/04/2006 19:35 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:

Piomil pewnie zaraz ripstujac, napisze, ze on zapamietal jednynie bramki Schevy... hehe




Wiesz co tak szczerze pamietam z zeszlorocznego dwumeczu?
Jak w pierwszym spotkaniu Stam w pojedynke zniszczyl cala magie i superhiper kosmiczny atak barcy To bylo cos pieknego
A tak sie akurat sklada, ze Stam wraca wlasnie do skladu po kontuzji i pelen checi do gry moze powtorzyc swoj wyczyn

A tak porownując potencjały zespołów...
Barca odjąć Roni = przecietna druzyna

i nie jest to zbyt radykalne stwierdzenie

Milan odjąć ktokolwiek = dalej ta sama druzyna

a jak bedzie jutro, tego nie wie nikt ale wiadomo ze wygra Milan

Do góry
#552593 - 17/04/2006 19:42 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Quote:

jak dla mnie Finał: Arsenal-Barcelona, co z tego wyjdzie, przekonamy sie na poczatku maja





17 MAJA - "PARC DE PRENS" (Francja)

Do góry
#552594 - 17/04/2006 20:54 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Quote:

Quote:

jak dla mnie Finał: Arsenal-Barcelona, co z tego wyjdzie, przekonamy sie na poczatku maja





17 MAJA - "PARC DE PRENS" (Francja)




Chyba STADE DE FRANCE

Do góry
#552595 - 17/04/2006 21:38 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
Milan- Barca
Meczyk do oglądania ale na pewno nie do grania. Sztuką jest odpuścić takie spotkania ale do tego potrzebne sa zelazne zasady,konsekwencja i ...doświadczenie .
Przeciez tu może być wszystko 1 , X , 2 , under lub over- można wybierać przebierać jedno jest pewne... buki już zacierają ręce
Codziennie nawet jutro jest wiele innych znacznie ciekawszych do zagrania zdarzeń. Mimo wszystko zycze powodzenia
Pozdrawiam

Do góry
#552596 - 17/04/2006 22:02 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
osin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 3104
Skąd: Wolverhampton
Quote:

Milan- Barca
Sztuką jest odpuścić takie spotkania ale do tego potrzebne sa zelazne zasady,konsekwencja i ...doświadczenie .




Czy ja wiem czy sztuką?

Ja jak widzę taki mecz, to od razu wiem że tego się nie gra, a ogląda

Do góry
#552597 - 17/04/2006 22:38 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
popieram wszystkich, którzy uważają, że mecz jest z gatunku no bet... można analizować dwa dni, ale na boisku zdarzyć się mogą czerwone kartki, kontuzje, słaba forma sędziego itd. zapowiadane składy to jedno, ale były już takie mecze gdzie kontuzje kluczowych zawodników zdarzały się w pierwszym kwadransie meczu i cała analiza do kubła...

Do góry
#552598 - 18/04/2006 07:42 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
Wiadomo ze mecz no bet i wiadomo ze wygra Milan .Fajnie ze jest tu Piomil,ktory broni Milanu,mi sie za bradzo nie chce klepac w klawiature,ja juz od dluzszego czasu czekam na ten dwumecz i mam nadzieje ze po nim skoncze czytac te wszystkie teksty typu visca el farsa,jaka to barca jest genialna itp.Milan na te najwazniejsze mecze potrafi sie fenomenalnie przygotowac i umotywowac;najlepszym dowodem na to jest zwyciestwo i remis z Juventusem w lidze,ostatnio wygrana z Interem a takze dwumecze z Bayernem i Lyonem.
FORZA MILAN

Do góry
#552599 - 18/04/2006 08:13 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
wspaniale sie umotywowac, ale i zbyt szybko sie podniecic, przyklad Milan-Liverpool, na pewno bedzie slaby mecz, wiecej w nim bedzie magii nazw tych klubow niz pieknej gry, i to dlatego, ze tam bedzie Milan . Z reszta co z tego, ze potrafia sie umotywowac na najwazniejsze mecze jak nic nie wygrywaja? Latka leca a zaden z kibicow Wlochow nie chce tego zaakceptowac, do tego slyszymy, ze Ronaldinho jest znuzony sezonem klubowym i takie tam i pewnie dzis z Milanem nie bedzie mu sie chcialo grac, bo to tylko Milan i tylko 1/2 finału, jak celem Barcy jest LM w tym sezonie?
Badzmy powazni, szkoda, ze nie ma Messiego, Larsson byl w niezlej formie, ale ja go tam nie zaluje, jest Giuly, ktory jest szybszy i to bedzie duza szansa dla Barcy.
Poza tym 2 lata temu z tego co pamietam to na San Siro Barca zatrzymala sie sama, niech sobie przypomne 2 poprzeczki w 100% sytuacjach? To chyba byl ten mecz, co? , pamietam, bo troche kasy wtedy na Barce postawilem, Teraz tez x2 zagram na pewno.
I z pewnoscia licze na Stama, ktory jest coraz slabszy i to jeszcze bedzie gral po kontuzji, nic tylko czekac zeby zagral .

Do góry
#552600 - 18/04/2006 08:42 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
mecz mam nadzieję, będzie wspaniałym widowiskiem... ostatni runda to można było zasnąć przed telewizorem... teraz liczę w końcu na wielki mecz... w końcu za co telewizje płacą grube miliony za prawa transmisyjne...

Do góry
#552601 - 18/04/2006 08:56 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
prawda jest taka, ze Mourinho to co wygral, wygral antyfutbolem i teraz wiekszosc trenerow tak gra, zaczyna od zamurowania i tylko ewentualnie jak ktos ma pod swoimi skrzydlami kogos lepszego niz zwykly pilkarz w ataku to cos sie dzieje. Rezultaty jeszcze jako tako mnie ciesza, ale juz poziom, a raczej efektownosc troche mnie zawodzi i jest tak w kazdym meczu.
Choc z drugiej strony jak slysze Bonka, ktory mowi, ze obecni pilkarze sa slabi, to oni (czytaj Boniek) byli wielkimi pilkarzami, to nie wiem czy smiac sie czy plakac.

Do góry
#552602 - 18/04/2006 09:01 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
Tak swoja droga fajna "wojna" sie tutaj wywiazala ,ale grunt ze jest to wymiana argumentow a nie tekstow ze ograja burakow itd.Jesli chodzi o polskiegognoma,bo widze ze to zawziety fan bracelony zreszta tak jak ja tylko w druga strone.Moim zdaniem za duzo nasluchales sie komentatorow na polsacie sport takich jak kolton czy borek,oni albo Milanu nie pokazuja albo pokaza jak nie maja innego wyjscia i wtedy zrzedza jaki to Milan jest stary ze era Milanu sie konczy itd.Madini ma 37 lat ,Cafu ma 36 i zapierdziela od jednego pola karnego do drugiego po prawej stronie az milo.Wszyscy gadaja ze Milan jest stary juz od kilku lat,wielu pilkarzy przekroczylo juz dawno 30 i co z tego,dzisiaj nie zaglada sie zawodnikom w metryke,a po za tym to skad w was tyle troski o Milan,tam tez sa normalni ludzie ktorzy mysla o wzmocnieniach i niech inni sie o to tak nie martwia.Wielu przeciwnikow krytykuje narzeka, a mnie sie najbardziej podoba ze druzyna jest caly czas na szczycie i nie zamierza z niego schodzic i krotko mowiac gwizda na tych wszystkich "fachowcow" od siedmiu bolesci.

Do góry
#552603 - 18/04/2006 09:02 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
oczywiscie sa ludzie zaslepieni w Premiership mowiacy o tym, ze Chelsea gra futbol totalny , ktorego definicja powstala stosunkowo niedawno i ciagle ulega nielicznym przeobrazeniom, ale mniejsza z tym. Pozwolilem sobie na mala zgryzliwosc, dzis mimo wszystko licze na piekny spektakl, choc wiem, ze szansa jest niewielka. O jurtrzejszym meczu nawet nie ma co mowic, spekatklu tam nie bedzie, mozna sie bedzie zachwycac pojedynczymi pilkarzami, zagraniami, licze na awans Hiszpanow w 2 parach i powiem szczezre, ze Villa jest dla mnie pewniejsze niz Barca, choc oczywiscie moze sie tak zdarzyc, ze wejda 2 niehiszpanskie, przede wszystkim dlatego, ze jest to 1/2 i nie bedzie niespodzianki bez wzgledu na to ktora druzyna awansuje, tak samo moim zdaniem nie mozna mowic, ze Villa jest niespodzianka, bo debiutuja, bo sa z malego miasta, zasluzyli na awans, wybiegali go i tyle.

Do góry
#552604 - 18/04/2006 09:06 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Nie slucham tych komentarzy czasem sie moge z nich posmiac, bo maja troche "gejowe" konwersacje , to, ze Milan jest coraz starszy to widac po grze calej obrony, nie widac po pojedynczych zawodnikach, no chyba, ze jest to Costacurta ktory w wiekszosci podaje do rywali . I dalej powiem, ze nie chodzi mi o stosunek bramkowy w lidze, bo to nic nie znaczy, Barca tez ma barzdo dobry, a chyba kazdy mowi, ze jak wygrac z Barca to dzieki obronie. Milan gra niepewnie w obronie w LM, chocby na San Siro z Lyonem,ile pilek tam zmarnowali to tylko oni wiedza, Wiltord, Malouda, poza tym dla mnie awansu nie wywalczyl Inzaghi czy Sheva tylko Houllier to zalosny trener, ktory kazal wykopywac Lyonowi pilke w ostatnich 20 minutach byle dalej od bramki, mimo, ze Milan gral tak, ze mogli ich jeszcze ukasic itd.

Do góry
#552605 - 18/04/2006 10:15 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Marcovia Offline
enthusiast

Meldunek: 19/11/2004
Postów: 392
Quote:

... a mnie sie najbardziej podoba ze druzyna jest caly czas na szczycie i nie zamierza z niego schodzic i krotko mowiac gwizda na tych wszystkich "fachowcow" od siedmiu bolesci.




A o jakim Ty szczycie piszesz? Trzy lata temu Puchar Europy?Dwa lata temu mistrzostwo Włoch? Czy rok temu gra w finale Ligi Mistrzów? Przecież wyraźnie widać, że to jest równia pochyła. W tym roku Milan gra w półfinale Champions Ligue, a za rok już tylko w ćwierćfinale. Przez najbliższe kilka lat fani Milanu moga zapomnieć o mostrzostwie Włoch. Bo koncern Berlusconiego jest w defensywie.
Włoski futbol kojarzy mi się z mocną linią obrony i pilnowaniem, żeby nie stracić bramki. Taki sam cel postawi sobie Barcelona, która zapewne będzie chciała u siebie roztrzygnąć kwestie awansu. Jeszcze nie dawno myślałem o zagraniu tu under 2.5. Ale ostatnie wyczyny Didy skłoniły mniedo zagrania w tym meczu remis a może i zwycięstwo hiszpanów. Myślę, że jeśli nawet Milanowi uda się cos strzelić, to i tak Ronaldinho albo pomijany tu Eto'o doprowadzą przynajmniej do wyrównania. I stawiam na ten mecz nie tylko dlatego, że nie przepadam za Milanem ale boje się, że to może być nudny mecz i jak już bedę to oglądał to przynajmniej "poczuje dreszcz emocji"

Do góry
#552606 - 18/04/2006 10:18 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
maju Offline
stranger

Meldunek: 18/04/2006
Postów: 1
Witam Wszystkich

Mam wielką prośbę do Was. Jestem aktualnie poaz granicami europy i nie mam możliwości oglądać w tutejszej telewizji meczy LM. Chciałbym zatem zasięgnąć informacji, czy orientuje się ktoś, czy mógłbym obejżeć gdzieś na internecie dzisiejszy mecz. Przepraszam za zaśmiecanie tematu i z góry dziekuję za wszelkie pomocne informacje.

Pozdrawiam

Do góry
#552607 - 18/04/2006 10:28 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
mario 88 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2003
Postów: 1771
Skąd: Ostrowiec Św.
Witam!

Tutaj masz link maju :

http://planet.nana.co.il/livetv/

Pozdrawiam i również przepraszam za zaśmiecanie.

Do góry
#552608 - 18/04/2006 11:15 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ktoś napisał o równi pochyłej Milanu. Ja mam więc pytanie. Obecna formuła LM rozgrywana jest od sezonu 1992-1993. Który zespół, oprócz Realu Madryt, jest najbardziej utytułowany ? Który zespół zdobył w tym czasie dwókrotnie puchar i grał pięciokrotnie w finale? Dwa ostatnie sezony w Serie A, to mistrzostwo i wicemistrzostwo. Jeżeli tak wygląda równia pochyła, to chciałbym się na niej znaleźć W tym samym czasie Barca w lidze grała podobnie ale w LM nie szło już tak świetnie. Jeden przegrany finał (wiadomo z kim ) i dwa półfinały.

To są "tylko" statystyki, które pokazują, że jednak Barca nie potrafi grać w pucharach. Przypomnijmy sobie seryjnie zdobywane mistrzostwa Hiszpanii na początku lat 90-tych i tylko jedną wygraną w LM w sezonie 1991-1992.

Obecnie Barca gra najefektowniejszą piłkę na świecie. Ale czy tak gra jest również najefektywniejsza - pokaże dwumecz z Milanem. Na korzyść Barcelony przemawia klarowna sytuacja w Primera Division. Dzięki temu mają spokój w przygotowaniach do półfinału. Milan z kolei do ostatniego piątku nie był pewny drugiego miejsca w Serie A ale weekend diametralnie zmienił tą sytuację i obcenie Rossoneri mają nawet teoretyczną szansę na mistrzostwo. Te wydarzenia na pewno zwiększyły morale drużyny.

Pojawiają się pogłoski, że Ronaldinho jest znużony sezonem klubowym. Na ile ta informacja jest prawdziwa ? Nie wiemy. Na pewno jest to część wojny psychologicznej.

Absencje: w Milanie nie zagra Inzaghi. Mimo, że nie lubię stylu gry tego zawodnika, to jednak jest on najbardziej bezwzględym "królem" pola karnego. Takich bramek "z niczego" nie zdobywa nik inny na świecie. Jego brak w dzisiejszym meczu, to duże osłabienie, które jednak paradoksalnie może wyjść na dobre, ponieważ otwiera się ogromna szansa przed Alberto Gilardino, który może wreszcie ostatecznie potwierdzić swoją przydatność dla zespołu.

W Barcelonie nie zagrają Xavi, Deco, Messi i Larsson. O ile bez tego pierwszego Barca gra od dłuższego czasu, to pozostali zawodnicy stanowią o sile ofensywnej zespołu z Katalonii i ich brak będzie odczuwalny. Jak spiszą się zastępcy - zobaczymy o 20.45

Już kilka osób o tym napisało i ja również podtrzymuję opinię, że dzisiejszy mecz jest z gatunku "do oglądania", a nie "do obstawiania". Już liczę upływające godziny i mam nadzieję, że zobaczymy spektakl zakończony happy endem w postaci wygranej MILANU

Do góry
#552609 - 18/04/2006 11:50 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
A moim zdaniem zwyciezce pojedynku włosko-hiszpańsko jest trudno wyznaczyć. Dlatego wcale nie zdziwie się jeśli padnie remis poparty wynikiem bramkowym np. 2-2. Osobiście stawiam na OVER 2,5 w końcu obie ekipy dysponują silnymi formacjami ofensywnymi i nie wydaje mi się, aby były na tyle wyrachowane by grać na niestracenie bramki.

Mój typ OVER 2,5 i Barca strzeli gola

Do góry
#552610 - 18/04/2006 12:09 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Nistelrooy Offline
member

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 124
Bardzo teudno jest powiedzieć kto wygra ten mecz.
Obie drużyny w tym sezonie reprerzentują bardzo dobrą formę.
Barcelona jest juz prawie mistrzem Hiszpanii, Milan jest jak narazie na drugim miejscu we włoskeij Serie A i ma jeszcze teoretyczne szanse na mistrza.
To będzie prawdziwa walka, przedwczesny finał.... tak niektórzy określają ten mecz.
Mam nadzieję, że będzie ciekawie i wygra ta druzyna, która będzie silnijesza na dańa chwilę.

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (11kera11), 3179 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581749 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49