Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#552571 - 06/04/2006 22:20 Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Pary już znane ale dla przypomnienia:


Milan - Barcelona 18/04 26/04
Arsenal - Villarreal 19/04 25/04

Myślę, że na tą dyskusję nigdy nie jest za wcześnie i mam nadzieję, że każdy post wniesie coś przydatnego do tematu.

Zapraszam

Do góry
Bonus: Unibet
#552572 - 07/04/2006 12:21 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
W betfair pojawiły się już zakłady na awans:

AC Milan 2.42
Barcelona 1.63

oraz

Arsenal 1.53
Villareal 2.8

Na temat drugiej pary nie będę się wypowiadać,ale co do pierwszej to wydaje mi się,że kurs na Barcę jest trochę niski.Kibicuję Katalończykom,ale w sytuacji gdy pierwszy mecz byłby w Mediolanie to jestem skłonny zagrać na awans Milanu.Dlaczego?Po pierwsze dlatego,że Barcelona ostatnio spuściła nieco z tonu i nie gra tak płynnie,a momentami wręcz razi nieskutecznością (jak np. w wyjazdowym meczu z Benficą).Nikt nie ma wątpliwości,że Milan jest w stanie u siebie wywalczyć 3 punkty.Żeby było jasne-myślę o zagraniu Milanu,aby później skontrować z zyskiem,bo wierzę w awans Barsy.

Oczywiście póki co to tylko luźne dywgacje.

Do góry
#552573 - 07/04/2006 12:39 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
moim zdaniem, mozesz stracic, Milan z taka gra nie ma czego szukac, nawet z troche slabsza obecnie Barca, kazdy jest juz slabszy, obie druzyny sa cholernie zmeczone sezonem. Milan jest miekki, a trzeba patrzec na to, ze Messi nie gral przez ostatni miesiac, teraz trenuje, zagra z Villa przed meczem, wroci swiezutki nie zmeczony i to bedzie woda na mlyn dla defensywy Milanu, poza tym Barca jest nieskuteczna, ale cos trzeba powiedziec: Casillas, Arnau (sredni, ale mecze z Barca zawsze bardzo dobre) i Morretto (moze inaczej sie go pisze, zeby nikt sie nie czepial o jedna literke ) to bylo 3 bramkarzy, ktorzy napsuli krwi ostatnio, a gdzie bramkarz Milanu? Z calym szacunkiem,a le Dida bez formy, obrona jeszcze gorsza, kupa staruchow i nic wiecej, Shevchenko tez nie ten sam, Kaka to troche malo, Pirlo bez formy, a Seedorf jak to Seedorf, czasem mu cos wejdzie, ale rzadko. Jesli chodzi o Barce to obrona bedzie wypoczeta, bo i Puyol ostatnio odpoczywal, Edmilson wroci, moze Marquez, to jest wazne pod koniec sezonu, te kontuzje moga sprzyjac Barcie, Ronaldinho ostatnio znacznie obnizyl loty, tylko, ze on ma troche wyzej poprzeczke od reszty, Eto'o natomiast w formie ciagle, bardzo szybki, dla Milanu bedzie za szybki, jedyne co go moze zatryzmac to skutecznosc. O Inzaghim nie wspominam, bo nie wiem co tu mowic, koles nie umie pilki dobrze kopnac, a bramy strzela jak na zawolanie, lol nad lole. I tylko Valdes moze Milanowi pomoc, tak na moje,a co do drugiego polfinalu to nie wiem mam przeczucie, ze Hiszpanie, Villa gra chamska pilke, bardzo niewygodna, bardzo dobrze sie bronia, maja niezlych konstruktorow, a Arsenal, znakomita forma, ale mysle, ze sie troche za malo (w ogole) oszcedzaja, nadejdzie moment, ze stana sie bezradni i wroci wszystko do normy , chyba nawet w ten weekend z diablami. To tyle, ale 10 dni to szmat czasu, jedna kontuzja moze wszystko zmienic, czy kontuzja Ronniego czy Kaki automatycznie sprawia prawie pewny awans rywala, moim zdaniem. Szkoda tylko Deco, ze nie zagra w pierwszym meczu, na szczescie Van Bommel zaczyna grac, dobry Iniesta, takze jednym slowem na teraz Barca w pierwszym meczu x2, ale czekam na jakies kontuzje.

Do góry
#552574 - 07/04/2006 12:40 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
oj pomylka: przez ten pospiech tam powinno byc: gwozdz do trumny, a nie woda na mlyn .

Do góry
#552575 - 07/04/2006 20:59 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:

Z calym szacunkiem,a le Dida bez formy, obrona jeszcze gorsza, kupa staruchow i nic wiecej



W 32 spotkaniach ligowych Milan osiagnal bilans 70-26
W 31 spotkaniach ligowych Barca osiagnela bilans 70-27

specjalnej roznicy w skutecznosci gry obronnej nie widze

Do góry
#552576 - 08/04/2006 06:54 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
po pierwsze to proponuje obejrzec mecz z Lyonem, dopoki ten atakowal mieli pelne gacie, po drugie proponuje zobaczyc jakie pilki wypluwal w tym meczu Dida, a jak bronil w zeszlych sezonach, po trzecie proponuje nie porownywac ligi wloskiej i hiszpanskiej, bo to 2 swiaty . Valdes i obrona to tez nie sa najmocniejsze punkty Barcy, a bilans maja 70-27. Taki bilans nie gra roli, liczy sie to co reprezentuja soba w wazniejszych spotkaniach. I proponuje tu porownywac li tylko LM, bo jak wygladaja szlagiery w lidze wloskiej chyba kazdy wie

Do góry
#552577 - 08/04/2006 18:58 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:

po pierwsze to proponuje obejrzec mecz z Lyonem, dopoki ten atakowal mieli pelne gacie




ta, na wyjezdzie nie chcieli stracic bramki i zadanie wykonal na luzie a gdyby tylko sheva wykorzystal jedną z 3 setek to juz awans w pierwszym meczu Milan by sobie zapewnil

Quote:

po drugie proponuje zobaczyc jakie pilki wypluwal w tym meczu Dida, a jak bronil w zeszlych sezonach




Dida kaleczy caly sezon, dziwne czemu wciaz gra w pierwszym skladzie ale po drugiej stronie nie mniejszy kaleczniak veldes takze luzik

Quote:

po trzecie proponuje nie porownywac ligi wloskiej i hiszpanskiej, bo to 2 swiaty . Valdes i obrona to tez nie sa najmocniejsze punkty Barcy, a bilans maja 70-27. Taki bilans nie gra roli, liczy sie to co reprezentuja soba w wazniejszych spotkaniach. I proponuje tu porownywac li tylko LM, bo jak wygladaja szlagiery w lidze wloskiej chyba kazdy wie




No wiadomo, ze Liga Wloska jest zdecydowanie lepsze przynajmniej dla mnie

Co do szlagierów...jesli nawiazujesz do jufe - Milan to nawet nie probuj bo jufe wyszlo z zalozeniem na 0-0 od poczatku meczu nie majac zamiaru atakowac ani przez minute i popsulo cale widowisko...ale równiez, tak widzialem pare szlaegierów w tym sezonie w primera division. Meczyki jak Villareal-Real, Osasuna-Barca, Valencia-Barca czy tez ostatnio Barca-Real... mecze bardzo fascynujące przy ktorych na trybunach zasnal nie jeden kibic pilka nudna, monotonna, brzydka i niesamowicie konskwentnie nieskładna

Do góry
#552578 - 08/04/2006 20:36 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
TenTyp Offline
stranger

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 24
jak dla mnie Finał: Arsenal-Barcelona, co z tego wyjdzie, przekonamy sie na poczatku maja

Do góry
#552579 - 08/04/2006 22:25 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
chodzi mi o takie meczyki:
Inter-Fiora 1:0
Juve-Inter 2:0
Lazio-Inter 0:0
Roma-Milan 1:0
Lazio-Milan 0:0 i jeszcze wiele wiele innych fascynuajacych, dobre mecze pomiedzy 2 teoretycznie dobrymi druzynami we Wloszech mozna policzyc na palcach jednej reki.
Barca-Real nie podobal Ci sie? , to dziwne, bo wiekszosci sie podobal, co nie znaczy, ze nie oczekiwano od niego wiecej, a Real-Barca Ci sie nie podobal? , a Real-Deportivo? itd., z reszta niewazne, jestes troche slepy, co nie znaczy ze ja nie,a le jak pisze, ze Dida kalczey, a dalej pisze, ze Valdes tez jest slaby i to jedna z nielicznych szans to juz tego nie widzisz? , co urazilem dume Milanisty i tylko to czytasz? :>, w kazdym badz razie na dzis dla mnie sa 2 hiszpanskie w finale. Co do Juve-Milan czy na odwrot, nie wiem kto tam byl gospodarzem, bo to na takich meczach dopiero mozna slodko spac, to Juve do Bremy i do Londynu tez jechalo by nie stracic, tylko z Milanem im sie udalo. Jesli chodzi o to ktora liga lepsza to kazdy ma swoje zdanie. Ale mysle, zeim nizejw tabeli tym roznica miedzy hiszpanskimi a wloskimi jest coraz wieksza :rolleyes:. W kazdym razie pozdro, obczaj co powiedzial Baresi przed tym dwumeczem .

Do góry
#552580 - 08/04/2006 22:35 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
tak, tak... a dwumecz dokladnie jak rok temu wygra Milan

Do góry
#552581 - 10/04/2006 13:34 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

tak, tak... a dwumecz dokladnie jak rok temu wygra Milan




Silvio mowil ze wygra wybory, a Milan wygra LM. Wybory juz przegral, a wiec?

Do góry
#552582 - 10/04/2006 21:44 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Do dyskusji mogę się włączyć poniewaz dawno nie wyrażałem swoich opinii na forum a temat ciekawy.
Z pary Barcelona - Milan większe szanse ma awans do finału ma raczej Barcelona i to niekoniecznie porównujac dokonania obu zespołów w krajowych ligach czy słabszej dyspozycji w meczach na własnym podwórku.
Liga Mistrzów to zupełnie inna motywacja,zangażowanie zawodników prestiz dla klubu czy lukratywne kontrakty. Barcelona w tegorocznej Lidze Mistrzów gra bardzo dobrze pod każdym względem i konsekwetnie realizuje swój cel eliminujac kolejnych przeciwników.
Zwycięstwa tego zespołu były raczej przekonujące i nie podlegały dyskusji.
Milan w fazie grupowej radził sobie też dobrze a grupa była bardzo silna.
Niestety w fazie cwierćfinałowej Milan miał sporo szczęścia,prześlizgnął się w dwumeczu z Lyonem podobnie jak w ubiegłym roku z PSV.
Milan zagrał bardzo słabo zwłaszcza u siebie i tak naprawdę w mojej ocenie powinni odpaść gdyby nie fart włoskiego zespołu bo do 88 min Lyon miał pełna kontrolę nad grą i do dzisiaj pewnie trudno wytumaczyć to co się stało.
Trener Milanu w końcowej fazie meczu po dokonaniu zmian w pewnym momencie rozgoryczony przebiegiem gry schował się w boksie rezerwowych, ponieważ nie spodziewał się iż sytuacja dla jego drużyny się tak diametralnie zmieni.
Również nie wierzę, że kibice Milanu oceniając obiektywnie przebieg gry byli jednoznacznie przekonani co do awansu swoich pupili.
Niezależnie od tego w jak silnych składach wystąpia oba zespoły to obecnie gra defensywna piłkarzy Barcelony wygląda lepiej niż Milanu biorąc tylko pod uwage rozgrywki Ligi Mistrzów.
Szanse na awans rozkładają się mniej więcej po połowie z lekkim wskazaniem na Barcelonę.
Z drugiej pary Arsenal - Villareal to naprawdę ciekawy półfinał.
Moim zdaniem grają tutaj dwa zespoły które po raz pierwszy zagrają w tej fazie rozgrywek.
Arsenal zaprezetował się w tegorocznej edycji LM lepiej niż można było sądzić na miarę swoich optymalnych możliwości po latach kryzysu w europejskich rozgrywkach.
W poprzednich latach Arsenal często z olbrzymim trudem musiał walczyć by zapewnić sobie awans z grupy wyraźnie nie szło tej drużynie.
W tym sezonie Arsenal pewnie i zdecydowanie przebrnął do półfinału jako jedyny reprezentant andielskiego futbolu.
Za awansem Arsenalu przemawia zdobyte doświadczenie z poprzednich edycji LM, zgrany i wyrównany skład tworzący dobrze rozumiejący się kolektyw na boisku w każdej formacji, umiejętne realizowanie założeń taktycznych trenera ciekawe rozwiązania w konstruowania akcji. Villareal natomist jest rewelacja tego sezonu
Nie było takiej sytuacji by zespół występujący w fazie kwalifikacji do LM w dodatku w debiucie dotarł aż tak daleko.
To drużyna nieprzewidywalna i bardzo niewygodna dla swoich przeciwników sprawiająca same niespodzianki w fazie grupowej strzelili zaledwie 3 bramki! które dały awans do fazy pucharowej i 6 bramek w dwóch rundach by znaleźć się w półfinale.
Szanse Villareal oceniam na 45% do 55% w stosunku do Arsenalu.
Szkoda że obydwa zespoły nie mogą awansować do finału na razie przewagę na papierze ma Arsenal.
Osobiście nie wykluczam niespodzianki i możliwości hiszpańskiego finału Barcelona - Villareal po tych spotkaniach. Lubię oglądać Arsenal w akcji, lecz tym razem będę kibicował hiszpańskiej żółtej łodzi podwodnej z El Madrigal, która ma co prawda mniej atutów i szans na awans niż Arsenal ale piłka czasami jest przewrotna .

Do góry
#552583 - 10/04/2006 22:09 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:

Quote:

tak, tak... a dwumecz dokladnie jak rok temu wygra Milan




Silvio mowil ze wygra wybory, a Milan wygra LM. Wybory juz przegral, a wiec?



http://wiadomosci.onet.pl/1304616,12,item.html

Do góry
#552584 - 16/04/2006 20:12 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Oto kadra Barcy na mecz z Milanem:

Valdés, Jorquera, Sylvinho, Gio, Puyol, Edmílson, Oleguer, Márquez, Belletti, Iniesta, Van Bommel, Motta, Gabri, Giuly, Eto'o, Ronaldinho, Ezquerro y Maxi.

Jak widać, nie zagrają Deco, Messi, Xavi i Larsson. To poważne osłabienia, a biorąc pod uwagę słabsze ostatnio występy zespołu z Barcelony otwiera się bardzo duża szansa przed Milanem. W zespole rossonerich brak poważniejszych osłabień, morale po zwycięstwie z Interem na pewno też jest wysokie. Moim zdaniem najważniejsze będzie wyłączenie z gry Ronaldinho (tradycyjnie ) Jest to do zrobienia i jeżeli obrona nie popełni poważniejszych błędów, a trio Kaka - Inzaghi - Szewczenko zagra na swoim poziomie, to o wynik można być spokojnym

Najbardziej mnie niepokoi postawa Didy - jeżeli bedzie popełniał takie błędy jak w ostatnim czasie, to jedna z takich wpadek może zawarzyć na losach półfinału. Mam nadzieję, że Brazylijczyk zdaje sobie z tego sprawę.

Forza MILAN !!!

Do góry
#552585 - 16/04/2006 21:36 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
uwielbiam patrzeć na szybki atak Milanu prowadzony w szaleńczy tempie w trójkącia Kaka Szewczenko Inzaghi takie trio potrafi rozmontować każdą obronę na świecie, czy to wystarczy na Barce , ten mecz to klasyczny skip , bo im dalej w tył to w grze Milanu coraz gorzej ,w grze Seedorfa brakuje mi ciągłości gry , te jego częste spowalnianie akcji,obok Cafu zaczyna mecze zwykle dobrze ,ale cóż kiedy kończy je na całkowitym bezdechu nie te lata jednym słowem , dalej w tyle mamy Neste mimo upływu lat całkiem dobrze sobie jeszcze radzi obok niego pracujący zawsze za dwóch Gatusso piłkarz wojownik i mój ulubieniec ,Pirlo , Maldini no cóż to grająca przeszłość no i ta tragedia w bramce , dzięki której za żadne skarby świata nie postawię na MŚ na złoto dla Brazylii , on dalej sieje zamęt nawet w wygranych przez Milan ostatnio derbach .Rozpisałem się o Milanie , dlatego bo lubię ten Zespół, Barca mimo swoich osłabień jest wg.mnie faworytem , ale piłka nożna jest nieprzewidaywalna jak wiecie , a wspomniane na początku super trio Milanu może i na Barce wystarzyć jeśli ich partnerzy wzniosą się na wyżyny , a tego nie da się do końca wykluczyć, dlatego tym bardziej
skip

POZDRAWIAM

Do góry
#552586 - 17/04/2006 14:16 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Inzaghi nie zagra, więc już o trio nie ma co mówić. Bardziej przychylam się ku Barcelonie, trudno mi sobie jakoś wyobrazić jej porażkę w Mediolanie. Idąc dalej metodą dedukcji, nie sądzę również, że Milan gładko przegra. Jest to taka faza rozgrywek, gdzie zdarzyć się może wszystko, a przecież dwa najlepsze zespoły w stawce trafiły na siebie "już" teraz. Osobiście odpuszcze sobie ten mecz, a żeby się lepiej oglądało zagram za płaską stawkę na Dokładny wynik 1-1. To jednak tylko moje przypuszczenia i nie znajduje żdnego racjolanego argumentu, który jednocześnie przemiawiałby za jednym z zespołów, skreślając drugi.

Do góry
#552587 - 17/04/2006 18:11 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Chodzi mi po głowie under w meczu Arsenal-Villareal.Myślę że Villa przyjedzie raczej z nastawieniem,aby nie stracić bramki.Z kolei Arsenal gra swoje,ale nie preferują typowego otwartego futbolu (tak mi się przynajmniej wydaje).Myślę,że najbardziej prawdopodobny wynik to 1:0 lub 2:0 dla gospodarzy.Co myślicie?

Do góry
#552588 - 17/04/2006 18:16 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
A mnie chodzi po głowie całkiem ciekawy zakład(przynajmniej tak mi się wydaje) w profe 0/0 po kursie 4.70 Dobrze poukladana gra ekipy z Hiszpanii wydaje mi się,że nie stracą więcej niż jedną bramke ale także więcej niż jedną nie strzelą .Scenariusz 0-0 do przerwy i albo tak się skończy albo 1-1. Bardzo dobry kurs wydaje mi się warty ryzyka.

Co sądzicie ?

Do góry
#552589 - 17/04/2006 18:17 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Ja zagram pewnie inaczej niż większość.
Awanse Milanu i Villarealu.
Villareal oszczędza od tygodnia swoich najlepszych zawodników podczas gdy Arsenal musi walczyć w lidze o czwarte miejsce gwarantujące gre w eliminacjach LM w przyszłym sezonie. Stawiam na bramkowy remis w pierwszym meczu a w rewanżu 0-0.
Co do Milanu to jedyny zespół który może powstrzymać Barce w drodze po wygraną w LM. Milan to taki niewygodny przeciwnik. Jak większość gra że powinien odpaść to np. rozbija Bayern, a jak mu nie idzie to ma szczęście jak z Lyonem.
A więc Milan+Villareal.
Pozdrawiam Teo

Do góry
#552590 - 17/04/2006 18:24 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Ronaldinho caly zeszly tydzien nie trenowal z druzyna, byl zajety kreceniem reklamowek z madrycie... mowi sie na lamach hiszpanskiej prasy o kryzysie psychicznym brazylijczyka i o jego znużeniu sezonem klubowym

Czy to prawda to nie wiem na 100% ale red. Orlowski podczas ostatniego meczu Barcy o tym opowiadal

Do góry
#552591 - 17/04/2006 19:22 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Wojna medialna na lini Milan - Barca rozpoczeta.

Jak dla mnie faworyt rywalizacji jest jeden. Najwiekszy atut Milaniu - doświadczenie w rywalizacji z blaugrany moze byc zgubny. Z calym szacunkiem ale dla Maldiniego, Costacurty, Cafu ... czas sie konczy. W lidze specjalnie nie odstaja, gdyz wiek nadrabiaja ustawieniem, co przy sredniej klasy napastnikach grajacyhc w lidze wloskiej wystarczy. Na najefektowniejszy futbol świata to może być za mało.

Rok temu Milan byl lepszy, ale nikt o tym nie pamieta, nikt do tego nie przywiązuje wagi. Co kazdy kibic pamieta z tamej rywalizacji ? Bramke Dinho, która z całą pewnoscia dotykala sfery sacrum... i miala w sobie coś "boskiego". Piomil pewnie zaraz ripstujac, napisze, ze on zapamietal jednynie bramki Schevy... hehe

Analizując poszczególne formacje...

bramkarz na 0

obrona...w moim mniemaniu coś w graniach 0... milan ma wieksze naziwska, ale liczba bledów porówywalna.

Pomoc... pomimo Deco, genialnego ostatnio Iniesty... wyzszosc nalezy oddac zespolowi z Medionalu.

Atak... Pipoo + Kaka + Scheva ... atak marzen... ale przy ataku Barcelony wygląda co najwyżej średnio. A pozatym to tylko ludzie, hehe

Mecz jutro zdecydowanie No Bet. Nalezy wlaczyc tv,i podziwiac genialne dotkniecia pilki rooniego, szyczbkosc i fatnazje pichichiego. Pewnie posiadanie pilki bedzie w granicach 55-45 dla Barcy, zatem Rossoneri z pewnoscia wyprowadza kilka ciekawych kontr na przestrzeni calego spotkania.

Osobiscie uwazam, ze jutro bedzie remis. Cos w granicach 1-1. W rewanzu rządzić i dzielić bedzie juz tylko jeden klub, i z cala pewnoscia nie beda to chlopcy Ancelottiego.

Wygra zespol z lepszej ligi, wygra lepsza "pilka", wygra lepszy klub, bardziej glodny sukcesu, wygra Blaugrana. A raczej awansuje, a nie wygra.

Milanowi dziękujemy, ze wspaniale lata... ale ich era sie konczy. nadchodzi nowa ...

Berlusconi przegrał w tym roku juz raz. Mało.

Milanowi zycze powodzenia w gonieniu juve i walce o scudetto, a Laporcie w szybkiej i z sprawnej rezerwacji biletów. Nie musze chyba wspominac, ze do stolicy Francji...

Do góry
#552592 - 17/04/2006 19:35 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:

Piomil pewnie zaraz ripstujac, napisze, ze on zapamietal jednynie bramki Schevy... hehe




Wiesz co tak szczerze pamietam z zeszlorocznego dwumeczu?
Jak w pierwszym spotkaniu Stam w pojedynke zniszczyl cala magie i superhiper kosmiczny atak barcy To bylo cos pieknego
A tak sie akurat sklada, ze Stam wraca wlasnie do skladu po kontuzji i pelen checi do gry moze powtorzyc swoj wyczyn

A tak porownując potencjały zespołów...
Barca odjąć Roni = przecietna druzyna

i nie jest to zbyt radykalne stwierdzenie

Milan odjąć ktokolwiek = dalej ta sama druzyna

a jak bedzie jutro, tego nie wie nikt ale wiadomo ze wygra Milan

Do góry
#552593 - 17/04/2006 19:42 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Quote:

jak dla mnie Finał: Arsenal-Barcelona, co z tego wyjdzie, przekonamy sie na poczatku maja





17 MAJA - "PARC DE PRENS" (Francja)

Do góry
#552594 - 17/04/2006 20:54 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Quote:

Quote:

jak dla mnie Finał: Arsenal-Barcelona, co z tego wyjdzie, przekonamy sie na poczatku maja





17 MAJA - "PARC DE PRENS" (Francja)




Chyba STADE DE FRANCE

Do góry
#552595 - 17/04/2006 21:38 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
Milan- Barca
Meczyk do oglądania ale na pewno nie do grania. Sztuką jest odpuścić takie spotkania ale do tego potrzebne sa zelazne zasady,konsekwencja i ...doświadczenie .
Przeciez tu może być wszystko 1 , X , 2 , under lub over- można wybierać przebierać jedno jest pewne... buki już zacierają ręce
Codziennie nawet jutro jest wiele innych znacznie ciekawszych do zagrania zdarzeń. Mimo wszystko zycze powodzenia
Pozdrawiam

Do góry
#552596 - 17/04/2006 22:02 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
osin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 3104
Skąd: Wolverhampton
Quote:

Milan- Barca
Sztuką jest odpuścić takie spotkania ale do tego potrzebne sa zelazne zasady,konsekwencja i ...doświadczenie .




Czy ja wiem czy sztuką?

Ja jak widzę taki mecz, to od razu wiem że tego się nie gra, a ogląda

Do góry
#552597 - 17/04/2006 22:38 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
popieram wszystkich, którzy uważają, że mecz jest z gatunku no bet... można analizować dwa dni, ale na boisku zdarzyć się mogą czerwone kartki, kontuzje, słaba forma sędziego itd. zapowiadane składy to jedno, ale były już takie mecze gdzie kontuzje kluczowych zawodników zdarzały się w pierwszym kwadransie meczu i cała analiza do kubła...

Do góry
#552598 - 18/04/2006 07:42 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
Wiadomo ze mecz no bet i wiadomo ze wygra Milan .Fajnie ze jest tu Piomil,ktory broni Milanu,mi sie za bradzo nie chce klepac w klawiature,ja juz od dluzszego czasu czekam na ten dwumecz i mam nadzieje ze po nim skoncze czytac te wszystkie teksty typu visca el farsa,jaka to barca jest genialna itp.Milan na te najwazniejsze mecze potrafi sie fenomenalnie przygotowac i umotywowac;najlepszym dowodem na to jest zwyciestwo i remis z Juventusem w lidze,ostatnio wygrana z Interem a takze dwumecze z Bayernem i Lyonem.
FORZA MILAN

Do góry
#552599 - 18/04/2006 08:13 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
wspaniale sie umotywowac, ale i zbyt szybko sie podniecic, przyklad Milan-Liverpool, na pewno bedzie slaby mecz, wiecej w nim bedzie magii nazw tych klubow niz pieknej gry, i to dlatego, ze tam bedzie Milan . Z reszta co z tego, ze potrafia sie umotywowac na najwazniejsze mecze jak nic nie wygrywaja? Latka leca a zaden z kibicow Wlochow nie chce tego zaakceptowac, do tego slyszymy, ze Ronaldinho jest znuzony sezonem klubowym i takie tam i pewnie dzis z Milanem nie bedzie mu sie chcialo grac, bo to tylko Milan i tylko 1/2 finału, jak celem Barcy jest LM w tym sezonie?
Badzmy powazni, szkoda, ze nie ma Messiego, Larsson byl w niezlej formie, ale ja go tam nie zaluje, jest Giuly, ktory jest szybszy i to bedzie duza szansa dla Barcy.
Poza tym 2 lata temu z tego co pamietam to na San Siro Barca zatrzymala sie sama, niech sobie przypomne 2 poprzeczki w 100% sytuacjach? To chyba byl ten mecz, co? , pamietam, bo troche kasy wtedy na Barce postawilem, Teraz tez x2 zagram na pewno.
I z pewnoscia licze na Stama, ktory jest coraz slabszy i to jeszcze bedzie gral po kontuzji, nic tylko czekac zeby zagral .

Do góry
#552600 - 18/04/2006 08:42 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
mecz mam nadzieję, będzie wspaniałym widowiskiem... ostatni runda to można było zasnąć przed telewizorem... teraz liczę w końcu na wielki mecz... w końcu za co telewizje płacą grube miliony za prawa transmisyjne...

Do góry
#552601 - 18/04/2006 08:56 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
prawda jest taka, ze Mourinho to co wygral, wygral antyfutbolem i teraz wiekszosc trenerow tak gra, zaczyna od zamurowania i tylko ewentualnie jak ktos ma pod swoimi skrzydlami kogos lepszego niz zwykly pilkarz w ataku to cos sie dzieje. Rezultaty jeszcze jako tako mnie ciesza, ale juz poziom, a raczej efektownosc troche mnie zawodzi i jest tak w kazdym meczu.
Choc z drugiej strony jak slysze Bonka, ktory mowi, ze obecni pilkarze sa slabi, to oni (czytaj Boniek) byli wielkimi pilkarzami, to nie wiem czy smiac sie czy plakac.

Do góry
#552602 - 18/04/2006 09:01 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
Tak swoja droga fajna "wojna" sie tutaj wywiazala ,ale grunt ze jest to wymiana argumentow a nie tekstow ze ograja burakow itd.Jesli chodzi o polskiegognoma,bo widze ze to zawziety fan bracelony zreszta tak jak ja tylko w druga strone.Moim zdaniem za duzo nasluchales sie komentatorow na polsacie sport takich jak kolton czy borek,oni albo Milanu nie pokazuja albo pokaza jak nie maja innego wyjscia i wtedy zrzedza jaki to Milan jest stary ze era Milanu sie konczy itd.Madini ma 37 lat ,Cafu ma 36 i zapierdziela od jednego pola karnego do drugiego po prawej stronie az milo.Wszyscy gadaja ze Milan jest stary juz od kilku lat,wielu pilkarzy przekroczylo juz dawno 30 i co z tego,dzisiaj nie zaglada sie zawodnikom w metryke,a po za tym to skad w was tyle troski o Milan,tam tez sa normalni ludzie ktorzy mysla o wzmocnieniach i niech inni sie o to tak nie martwia.Wielu przeciwnikow krytykuje narzeka, a mnie sie najbardziej podoba ze druzyna jest caly czas na szczycie i nie zamierza z niego schodzic i krotko mowiac gwizda na tych wszystkich "fachowcow" od siedmiu bolesci.

Do góry
#552603 - 18/04/2006 09:02 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
oczywiscie sa ludzie zaslepieni w Premiership mowiacy o tym, ze Chelsea gra futbol totalny , ktorego definicja powstala stosunkowo niedawno i ciagle ulega nielicznym przeobrazeniom, ale mniejsza z tym. Pozwolilem sobie na mala zgryzliwosc, dzis mimo wszystko licze na piekny spektakl, choc wiem, ze szansa jest niewielka. O jurtrzejszym meczu nawet nie ma co mowic, spekatklu tam nie bedzie, mozna sie bedzie zachwycac pojedynczymi pilkarzami, zagraniami, licze na awans Hiszpanow w 2 parach i powiem szczezre, ze Villa jest dla mnie pewniejsze niz Barca, choc oczywiscie moze sie tak zdarzyc, ze wejda 2 niehiszpanskie, przede wszystkim dlatego, ze jest to 1/2 i nie bedzie niespodzianki bez wzgledu na to ktora druzyna awansuje, tak samo moim zdaniem nie mozna mowic, ze Villa jest niespodzianka, bo debiutuja, bo sa z malego miasta, zasluzyli na awans, wybiegali go i tyle.

Do góry
#552604 - 18/04/2006 09:06 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Nie slucham tych komentarzy czasem sie moge z nich posmiac, bo maja troche "gejowe" konwersacje , to, ze Milan jest coraz starszy to widac po grze calej obrony, nie widac po pojedynczych zawodnikach, no chyba, ze jest to Costacurta ktory w wiekszosci podaje do rywali . I dalej powiem, ze nie chodzi mi o stosunek bramkowy w lidze, bo to nic nie znaczy, Barca tez ma barzdo dobry, a chyba kazdy mowi, ze jak wygrac z Barca to dzieki obronie. Milan gra niepewnie w obronie w LM, chocby na San Siro z Lyonem,ile pilek tam zmarnowali to tylko oni wiedza, Wiltord, Malouda, poza tym dla mnie awansu nie wywalczyl Inzaghi czy Sheva tylko Houllier to zalosny trener, ktory kazal wykopywac Lyonowi pilke w ostatnich 20 minutach byle dalej od bramki, mimo, ze Milan gral tak, ze mogli ich jeszcze ukasic itd.

Do góry
#552605 - 18/04/2006 10:15 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Marcovia Offline
enthusiast

Meldunek: 19/11/2004
Postów: 392
Quote:

... a mnie sie najbardziej podoba ze druzyna jest caly czas na szczycie i nie zamierza z niego schodzic i krotko mowiac gwizda na tych wszystkich "fachowcow" od siedmiu bolesci.




A o jakim Ty szczycie piszesz? Trzy lata temu Puchar Europy?Dwa lata temu mistrzostwo Włoch? Czy rok temu gra w finale Ligi Mistrzów? Przecież wyraźnie widać, że to jest równia pochyła. W tym roku Milan gra w półfinale Champions Ligue, a za rok już tylko w ćwierćfinale. Przez najbliższe kilka lat fani Milanu moga zapomnieć o mostrzostwie Włoch. Bo koncern Berlusconiego jest w defensywie.
Włoski futbol kojarzy mi się z mocną linią obrony i pilnowaniem, żeby nie stracić bramki. Taki sam cel postawi sobie Barcelona, która zapewne będzie chciała u siebie roztrzygnąć kwestie awansu. Jeszcze nie dawno myślałem o zagraniu tu under 2.5. Ale ostatnie wyczyny Didy skłoniły mniedo zagrania w tym meczu remis a może i zwycięstwo hiszpanów. Myślę, że jeśli nawet Milanowi uda się cos strzelić, to i tak Ronaldinho albo pomijany tu Eto'o doprowadzą przynajmniej do wyrównania. I stawiam na ten mecz nie tylko dlatego, że nie przepadam za Milanem ale boje się, że to może być nudny mecz i jak już bedę to oglądał to przynajmniej "poczuje dreszcz emocji"

Do góry
#552606 - 18/04/2006 10:18 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
maju Offline
stranger

Meldunek: 18/04/2006
Postów: 1
Witam Wszystkich

Mam wielką prośbę do Was. Jestem aktualnie poaz granicami europy i nie mam możliwości oglądać w tutejszej telewizji meczy LM. Chciałbym zatem zasięgnąć informacji, czy orientuje się ktoś, czy mógłbym obejżeć gdzieś na internecie dzisiejszy mecz. Przepraszam za zaśmiecanie tematu i z góry dziekuję za wszelkie pomocne informacje.

Pozdrawiam

Do góry
#552607 - 18/04/2006 10:28 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
mario 88 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2003
Postów: 1771
Skąd: Ostrowiec Św.
Witam!

Tutaj masz link maju :

http://planet.nana.co.il/livetv/

Pozdrawiam i również przepraszam za zaśmiecanie.

Do góry
#552608 - 18/04/2006 11:15 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ktoś napisał o równi pochyłej Milanu. Ja mam więc pytanie. Obecna formuła LM rozgrywana jest od sezonu 1992-1993. Który zespół, oprócz Realu Madryt, jest najbardziej utytułowany ? Który zespół zdobył w tym czasie dwókrotnie puchar i grał pięciokrotnie w finale? Dwa ostatnie sezony w Serie A, to mistrzostwo i wicemistrzostwo. Jeżeli tak wygląda równia pochyła, to chciałbym się na niej znaleźć W tym samym czasie Barca w lidze grała podobnie ale w LM nie szło już tak świetnie. Jeden przegrany finał (wiadomo z kim ) i dwa półfinały.

To są "tylko" statystyki, które pokazują, że jednak Barca nie potrafi grać w pucharach. Przypomnijmy sobie seryjnie zdobywane mistrzostwa Hiszpanii na początku lat 90-tych i tylko jedną wygraną w LM w sezonie 1991-1992.

Obecnie Barca gra najefektowniejszą piłkę na świecie. Ale czy tak gra jest również najefektywniejsza - pokaże dwumecz z Milanem. Na korzyść Barcelony przemawia klarowna sytuacja w Primera Division. Dzięki temu mają spokój w przygotowaniach do półfinału. Milan z kolei do ostatniego piątku nie był pewny drugiego miejsca w Serie A ale weekend diametralnie zmienił tą sytuację i obcenie Rossoneri mają nawet teoretyczną szansę na mistrzostwo. Te wydarzenia na pewno zwiększyły morale drużyny.

Pojawiają się pogłoski, że Ronaldinho jest znużony sezonem klubowym. Na ile ta informacja jest prawdziwa ? Nie wiemy. Na pewno jest to część wojny psychologicznej.

Absencje: w Milanie nie zagra Inzaghi. Mimo, że nie lubię stylu gry tego zawodnika, to jednak jest on najbardziej bezwzględym "królem" pola karnego. Takich bramek "z niczego" nie zdobywa nik inny na świecie. Jego brak w dzisiejszym meczu, to duże osłabienie, które jednak paradoksalnie może wyjść na dobre, ponieważ otwiera się ogromna szansa przed Alberto Gilardino, który może wreszcie ostatecznie potwierdzić swoją przydatność dla zespołu.

W Barcelonie nie zagrają Xavi, Deco, Messi i Larsson. O ile bez tego pierwszego Barca gra od dłuższego czasu, to pozostali zawodnicy stanowią o sile ofensywnej zespołu z Katalonii i ich brak będzie odczuwalny. Jak spiszą się zastępcy - zobaczymy o 20.45

Już kilka osób o tym napisało i ja również podtrzymuję opinię, że dzisiejszy mecz jest z gatunku "do oglądania", a nie "do obstawiania". Już liczę upływające godziny i mam nadzieję, że zobaczymy spektakl zakończony happy endem w postaci wygranej MILANU

Do góry
#552609 - 18/04/2006 11:50 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
A moim zdaniem zwyciezce pojedynku włosko-hiszpańsko jest trudno wyznaczyć. Dlatego wcale nie zdziwie się jeśli padnie remis poparty wynikiem bramkowym np. 2-2. Osobiście stawiam na OVER 2,5 w końcu obie ekipy dysponują silnymi formacjami ofensywnymi i nie wydaje mi się, aby były na tyle wyrachowane by grać na niestracenie bramki.

Mój typ OVER 2,5 i Barca strzeli gola

Do góry
#552610 - 18/04/2006 12:09 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Nistelrooy Offline
member

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 124
Bardzo teudno jest powiedzieć kto wygra ten mecz.
Obie drużyny w tym sezonie reprerzentują bardzo dobrą formę.
Barcelona jest juz prawie mistrzem Hiszpanii, Milan jest jak narazie na drugim miejscu we włoskeij Serie A i ma jeszcze teoretyczne szanse na mistrza.
To będzie prawdziwa walka, przedwczesny finał.... tak niektórzy określają ten mecz.
Mam nadzieję, że będzie ciekawie i wygra ta druzyna, która będzie silnijesza na dańa chwilę.

Do góry
#552611 - 18/04/2006 12:14 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
rawol Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 1601
Skąd: chcialbym Kajmany
ladna dyskusja rozgorzala o wiele ladniejsza niz przed dwumeczem chelsea-barca...
nie chcialbym swoja wypowiedzia faworyzowac milanu i staram sie byc zawsze obiektywny wzgledem futbolu a tym bardziej jesli mam cos juz postawic to nawwt jesli gra moja ulubiona druzyna to czasami stawiam przeciwko niej...tak jest dzis poniewaz arsenal i barca to moje ulubione kluby to dzis widze niewielkie szanse na win barcy na san siro...
mowi sie ze milan to stara druzyna i juz nic nie wygra...
doswiadczenie ma ogromne..rok temu nie wygrali LM przez przypadek..taki mecz zdarza sie raz na 30 lat 3-3(3-0) w finale LM, bo nie wygrali mistrzostwa wloch? juve zaczelo rewelacyjnie sezon i jak rozmawialem z moim wloskim kolega fanem juve opadli teraz z sil i nie mieli jak walczyc z arsenalem dowioza za to przewage w serie A, milan w lidze nie blyszczy ale po co? drugie miejsce i kolejna LM zapewniona a w tej edycji LM graja zle??
MILAN-Fenerbahce 3-1
Milan-PSV 0-0 przy przygniatajacej przewadze i sporym szczesciu holendrow
MILAN-Schalke 3-2
MILAN-Bayern 4-1
MILAN-Lyon 3-1
bedzie to mecz w ktorym wszystko sie rozegra w drugiej linii i kto opanuje srodek pola wg mnie milan moze wykorzystac atut swojego boiska i hiszpanska nonszalancja moze drogo kosztowac...obie obrony sa po prostu najslabsze milanu starsza i wolniejsza a barcelony juz od wielu lat to nie najsilniejsze ogniwo...
wedlug mnie wygra dzis atut swojego boiska i doswiadczenie druzyny milanu oraz duet ktory moze przesadzic o wyniku meczu KAKA-SCHEVA
ronni dzis nie pogra tak jak normalnie moze dopiero za tydzien a etoo? on musi miec 3-4 okazje w meczu wtedy strzeli dzis bedzie mial 1-2 i nic z tego...
AC MILAN -FC Barcelona 1X 7/10
AC MILAN -FC Barcelona 1 2/10

Do góry
#552612 - 18/04/2006 12:22 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Nistelrooy Offline
member

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 124
Milan - Barcelona 1X
Barcelona - Milan 1

Szanse 50 na 50
Milan ma świetny napad: Schevchenko, Kaka, Gilardino, Inzaghi (nie zagra), Pirlo...
To właśnie oni mogą przesądzić o wyniku tego meczu. Rossoneri mają też bardzo doświadczoną obronę: Cafu, Nesta, Maldini, Stam mogą zatrzymać każdy atak.

Barcelona z kolei ma świetnego Ronaldinho, który stanowi o sile rażenia tej druzyny. Potrafi w jednej chwili ustawić mecz.Eto'o - typowy snajper, wykorzystuje każdą sytuację, która mu sie nadarzy, jest jescze przecież Deco, Giuly..
Z obroną w Barcelonie jest nieco gorzej i to może być powodem do tego, że mecz ten wygra Milan.
Mediolańczycy mają jeszcze jedną przewagę - grają u siebie.

Do góry
#552613 - 18/04/2006 16:48 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
W zasadzie Szewczenko tutaj wszystko wyjasnil ale ja jeszcze mam jedno pytanie,a jaka druzyna wygrywa w ostatnich latach seryjnie swoja lige czy lige mistrzow,bo na pewno nie barcelona,w lidze francuskiej co prawda wygrywa od 5 lat Lyon,a Francja to jeszcze nie liga włoska ,hiszpanska czy angielska,ale Lyon i tak w sumie niewiele do tej pory wygral w lidze mistrzow.Natomiast jezeli chodzi o szczyt to wszystko sie zgadza,mowie o lidze mistrzow 3 lata temu ,mistrzostwie 2 lata temu ,finale w ubiegłym roku,oraz szansie na podwojne trofeum w tym roku,a ty tylko gdybasz ze w tym roku bedzie polfinal a za rok cwiercfinal.I jeszcze jedno czy Barcelona w tym czasie osiagnela wiecej,bo mi sie nie wydaje.Aha i jeszcze jedno odkad puchar europy zmienil swoja formule na lige mistrzow to zdajsie ze zadna druzyna nie zdobyla tego trofeum dwa razy z rzedu,a tym bardziej Barcelona skoro w calej historii zdobyla to trofeum tylko raz.

Do góry
#552614 - 18/04/2006 17:36 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Gizmo chyba nie za bardzo sie podniecasz, odnosisz sie do postu kolegi, to ja w jego obronie cos napisze, nie napisal nigdzie ze Barca jest lepsza w trofeach, sukcesach czy cos, tylko, ze Milan stacza sie powoli i tym skladem nic raczej nie wygra, ma szanse na podwojna korone tylko iluzoryczne, juz sedziowie przypilnuja Juve. Widac to chyba, ze graja coraz gorzej z sezonu na sezon itd. i jesli nie wykonaja kilku roszad w zespole to niczym dobrym to sie nie zakonczy.
Dla mnie to jest proste, Barca nic wielkiego w LM nie ugrywala ostatnimi czasy, ale to ona, a nie Milan ma zapewnione 2 Mistrzostwo z rzedu. Z reszta jesli chodzi o sama liczbe Mistrzostw to troche trudno porownywac te ligi i ilosc Mistrzostw, Pucharów itd., bo roznie to wygladalo kiedys.Pozdro, juz tylko niewiele ponad godzinke do meczu .

Do góry
#552615 - 18/04/2006 17:43 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Ktoś napisał o równi pochyłej Milanu w ostatnich trzech latach. Życzę każdemu klubowi takiej równi pochyłej.
Dzisiaj Milan Vin

Do góry
#552616 - 18/04/2006 18:18 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
niedzwiedz1981 Offline
addict

Meldunek: 20/03/2006
Postów: 446
Skąd: GKS Tychy
Kibicuje Barcie ale cos dziwnego sie dzieje z ta druzyna i z Ronaldihno. Może rzeczywiscie zmeczenie sezonem w kazdym razie dzis Milan zwycieży ale dwumecz raczej dla Barcy!!!

pozdrawiam

Do góry
#552617 - 18/04/2006 18:44 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Marcovia Offline
enthusiast

Meldunek: 19/11/2004
Postów: 392
To się teraz czepiliście równi pochyłej. Ja nie pisałem, że oni są cienkie bolki tylko, że szczyt to oni mieli na początku lat 90-tych. A dziś to są jednymi z wielu. No może z kilku. Nie wiem skąd u Was takie przekonanie, że Milan zdobędzie mistrzostwo Włoch? A tym bardziej Puchar Europy. Przecież oni ledwo sie śliznęli z Lyonem.
I jeszcze zamykając ten chory spór. Ja nie pisałem tego wcześniejszego postu, żeby wyśmiewać się z kibiców Milanu tylko, żeby niektórzy ochłonęli. Bo jak się czytało ten topic to można było odnieść wrażenie, że Milan będzie grał z jakimś polskim drugoligowcem.

Zreszta sami zobaczymy jaki będzie wynik za półtorej godziny.

Pozdrawiam

Do góry
#552618 - 18/04/2006 18:57 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Nistelrooy Offline
member

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 124
Mecz Milan - Barcelona trwa..
Jak na pierwsze 10 minut przewagę ma Milan, ale jeszcze nic nie możemy powiedzieć.

Do góry
#552619 - 18/04/2006 20:35 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Z bukmacherskiego punktu widzenia powiem - szkoda.

Jako cules - Oleeee.

Nie można mieć pretensji do Milanu, grali na tyle ile są w stanie i na tyle ile im pozwoliła Barca. Kiedy Milan zaczal myslec aby cokolwiek ugrac w tym meczu, Barca ich skarcila jak niewinnego pieska.

Nie wiem czy zasluzyła Barca na to zwyciestwo czy nie, ale badzmy szczerzy... kogo to obchodzi ? :-)

A swoją drogą to jestem pod duzym wrazeniem Gilardinho. O ile do sytuacji w 1 polowie nie mozna miec pretensji, o tyle za tą w drugiej polowie nalezy mu sie chłosta rodem z "Gibsonowskiej" pasji. Śmiem twierdzić, że 99% userów tego forum, choć z pewnością wielu z "nas/was" ogranicze swoje poczynania ruchowe jedynie do drogi do lodówki oraz profa, zamieniloby ową sytuacje na bramke. Nie ma znaczenia czy byl spalony, czy nie. Napastnik grajacy w najelpszym klubie Europy - czy. "Milan" musi wykorzystywac takie akcje. Troche drwie, ale co mi tam ? Za mną stoi wynik, którego brak za plecami kibiców rossonerich.

Piomil - co zapamiętasz z dzisiejszego meczu ? Bo z całą pewnością nie będzie to leżący Gattuso, obok podajacego Dinho?

Cała rywalizacja z pewnoscia niewiele bedzie sie roznic od tej z Chelsea. Rok temu lepsza była Chelsea i Milan, w tym bedzie "troche" inaczej.

Ciesze sie, ze bramke strzelil Giuly. Moze odbuduje sie psychocznie, bo mam wrazenie, ze ma z tym spory problem.

P.S
Kto wie dlaczego nie gral dzisiaj Scheva ?

P.s.2
Gila... co ? hehe

p.s.3
San Siro (') 18.4.06

Do góry
#552620 - 18/04/2006 20:41 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
no i Barca otworzyła sobie drogę do finału, mimo że daleko jej było do najlepszej dyspozycji.

Milan właściwie nie miał zbyt wiele argumentów by coś dziś ugrać - 2 sytuacje Gillardino i to wszystko. Barca też miała 2 sytuacje, ale skuteczność lepszą.

Bezradność Milanu po golu, kiedy to uszło z nich powietrze całkowicie pokazuje, że to już koniec tego pokolenia Milanu. Teraz trzeba będzie zacząć budować nowe...

Do góry
#552621 - 18/04/2006 20:45 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
No i tak Milan-Barca 0:1, i tak jak mowilem kursy na awans Barcy byly wyzsze przed pierwszym meczem, meczyk niestety slaby, tego tez sie spodziewalem, troszke malo gral Eto'o, Giuly do bramki tez nie ten, Ronnie mial przeblyski, ale mimo wszystko tez nie pokazal wiele choc i tak byl chyba jednym z lepszych, Stam zatrzymywal rywali tak jak potrafil czyli kopal po nogach, bo na nic wiecej nie bylo go stac, Gilardino, zawodnik cud miód. Iniesta rozegral znakomity meczyk dla mnie, van Bommel cos nie moze sie odnalezc, Marquez i Edmilson tez niepewni, ale po kontuzjach. Valdes o dziwo niezle bronil, szkoda tylko, ze nie umie wykopac pilki, Dida dobra forma , Pirlo tak jak pisalem, bez formy, szybkosci, brakowalo mu wszystkiego, Ancelotti przegrwyajac wprowadza obroncow za pomocnikow, jednym slowem Milan pokazal to co ma najlepsze .

Do góry
#552622 - 18/04/2006 20:49 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
no, ale trzeba Ancelottiemu przyznać, że ławki imponującej to nie miał. Rui Costa którego tak domagali się komentatorzy to zawodnik wypalony już od dawna, a kto z napastników siedział na ławie w Milanie? Czy wogóle jakiś był?

Do góry
#552623 - 18/04/2006 20:53 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:


Piomil - co zapamiętasz z dzisiejszego meczu ? Bo z całą pewnością nie będzie to leżący Gattuso, obok podajacego Dinho?




Pudlującego Gile, drukarza biegającego z gwizdkiem i lepszą druzyne schodzącą do szatni z niekorzystnym wynikiem

prosze nie odpowiadac na moj post, dajcie zyc marzeniami i nadzieja przed rewanzem

Do góry
#552624 - 18/04/2006 20:56 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
student Offline
newbie

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 42
Amoroso, który zresztą w Serie A zagrał ok.50 minut w meczu z Lecce zresztą nic ciekawego w nim nie pokazał...

Do góry
#552625 - 18/04/2006 21:05 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

no, ale trzeba Ancelottiemu przyznać, że ławki imponującej to nie miał. Rui Costa którego tak domagali się komentatorzy to zawodnik wypalony już od dawna, a kto z napastników siedział na ławie w Milanie? Czy wogóle jakiś był?



to nie ja jestem odpowiedzialny za transfery, nie ja do tego doprowadzilem, ze nie ma zmiennikow, ze srednia wieku lawkowiczow jest ok. 35 lat i jest przewaga obrony, jak mowilem, ze sa za starzy i coraz slabsi to na mnie coniektorzy naskoczyli. Teraz juz chyba wyraznie widac, ze Milan jest do przerobki, problem w tym, ze trzeba wymienic pol skladu, lacznie z lawka, a jeszcze nikomu sie nie udalo od nowa wszystkiego w tydzien zbudowac, wiec juz teraz postawie teze ze w przyszlym sezonie Milan Scudetto nie zdobedzie .
Ale zeby gadac o drukarzu z gwizdkiem to juz naprawde trzeba miec nasrane czerwono-czarno pod sufitem . Ale pozdro dla wszystkich, mam dobry humor, wiec pozdrawiam .

Do góry
#552626 - 18/04/2006 21:12 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
drukować, to meczu nie wydrukował, ale trzeba przyznać, że dość często (zwłaszcza w 1 połowie) przeszkadzał Milanowi w grze.
Często zagrania na pograniczu faul gwizdał na korzyść dla Barcelony.

Do góry
#552627 - 18/04/2006 21:14 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
To może i Ja się włacze do dyskusji.Jak dla mnie ten dwumecz nie jest Dla Milanu ani przegrany ani wygrany, wynik jakim zakonczyło się to spotkanie troche nieodzwierciedla tego co działo się na boisku,bardzo wyrównany mecz i nie mówie że Barca nie powinna w tym meczu wygrać tylko jestem zdanie że Włosi też powinni zdobyc jednego gola.Co do zmiam trenera Milanu to nie mam wielkich pretensji chciał spróbować tego co udało się w meczu z Lyonem.Sytuacja na drugi mecz napewno trudna dla Milanu ale nie beznadziejna tym bardziej że gdy spotykaja się takie zespołu jak Milan i Barca to zawsze cięzko wskazać faworyta.Pozdrawiam.

Do góry
#552628 - 18/04/2006 21:15 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
gumisz Offline
addict

Meldunek: 16/12/2003
Postów: 687
Skąd: nie interesuj sie
Ronaldinho Gauczo i wszystko jasne , juz wiemy kto wygra LM w tym roku . To co dzis pokazal ten gosc to byl kolejny dowod ze R10 to jest cos wiecej niz pilkarz respect. Caly Milan byl dzis bezradny poprostu. Owszem Ambrosini mial sytuacje ale zeby tak je zmarnowac... . Barcelona we finale z Arsnalem na 90% panowie dobrej nocy ! dobranoc

Do góry
#552629 - 18/04/2006 21:38 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
Mialem nie pisac dzisiaj nic ale jak czytam ze Stam kopał po nogach i ze trzeba miec nasrane czerwono czarno pod sufitem to mnie szlag trafia.Mialem o polskim gnomie inne zdanie ale widze ze bycie kibicem niektorych prowadzi do chamstwa i kompletnego braku obiektywizmu.Ale moze dwa slowa o meczu bo do poziomu niektorych nie bede sie znizal.Bodajze Bzyku napisal ze Milan mial dwie i farca jak farciarze miala dwie okazje.Prawda jest taka ze Milan mial 4 okazje:Gilardino zaraz po nim Szewa,w drugiej polowie Gilardino i Ambrosini.Niestety braklo szczescia i tyle.Giuly wykorzystal podanie gwiazdora ,a Ambrosini nie wykorzystal podania Kaki,tak bywa.Jesli chodzi o sedziego to moze nie wypoaczyl wyniki meczu ale wiele spornych sytuacji gwizdal na korzysc farsy albo wcale nie gwizdal.Na koniec tylko tyle trzeba wierzyc i ja wierze,jeszcze 90 minut przed nami ,a to bardzo duzo czasu.

Do góry
#552630 - 18/04/2006 21:39 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
rabinio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2005
Postów: 6185
Gumisz co dziś pokazał takiego R10 ?? Kilka dokadnych podań - przecierz od tego jest , jeden rajd .
Co w tym takiego wspaniałego?? Takie podania są w wielu spotkaniach codzienie.
"Milan był bezradny" - już chyba jesteś tak podniecony Barką i R10 że masz klapki na oczy.
Mecz był bardzo wyrównany . Barka poprostu miała większą akuteczność.
R10 dziś zagrał o wiele gorzej niż np. grał miesiąc temu , a ty się spuszczasz .
Ech.. szkoda gadać .
I tak RASIAK jest najleoszy

Do góry
#552631 - 18/04/2006 21:41 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
rabinio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2005
Postów: 6185
A i jeszcze jedno.
Za tydzień pewnie będzie Pipa i wszystko jasne.
Milan w finale Ale to jest oczywiście mecz nie do obstawiania tak jak ten dziś.

Do góry
#552632 - 18/04/2006 21:46 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
gumisz Offline
addict

Meldunek: 16/12/2003
Postów: 687
Skąd: nie interesuj sie
taa wez se zdjecie Rasiaka i powies nad lozkiem hahahah , wtopiles dzis czy co ?? nie umiesz przyjac do wiadomosci ze Barcelona w tym sezonie jest nie osiagalna dla innych druzyn ??? przynajmniej dla dziadkow z Milanu proste jak je... . Na Camp Nou Barca ich pyknie jak dzieci i wszystko w temacie. Mecz byl wyrownany ale wynik jest taki jaki jest po dokladnym zagraniu R10 do Giuly ktory nie marnuje sytuacji jak Ambrosini. nie bede z Toba polemizowal nie chce mi sie i tyle hahaha dobranoc ide pic dalej )

Do góry
#552633 - 18/04/2006 22:20 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Quote:

taa wez se zdjecie Rasiaka i powies nad lozkiem hahahah , wtopiles dzis czy co ?? nie umiesz przyjac do wiadomosci ze Barcelona w tym sezonie jest nie osiagalna dla innych druzyn ??? przynajmniej dla dziadkow z Milanu proste jak je... . Na Camp Nou Barca ich pyknie jak dzieci i wszystko w temacie. Mecz byl wyrownany ale wynik jest taki jaki jest po dokladnym zagraniu R10 do Giuly ktory nie marnuje sytuacji jak Ambrosini. nie bede z Toba polemizowal nie chce mi sie i tyle hahaha dobranoc ide pic dalej )




Dyskusja była na wysokim poziomie do czasu aż kolega się nie odezwał.

Patrząc obiektywnie na mecz, Milan miał cztery okazje, z których przynajmniej dwie powinny zakończyć się bramką. Barca miała jedną sytuację i ją wykorzystała. Ten mecz można porównać do meczu z Lyonem. Tam Milan przez 88 min. bił głową w mur i gdyby mecz zakńczył się remisem, to nik nie powinien mieć do nikogo pretensji. Dzisiaj było podobnie. Przy tej klasie zespołów może zadecydować jedna akcja, jeden strzał. Za tydzień fortuna może się obrócić w drugą stronę. Wyśmiewanie się z zawodników Milanu (vide: polskignom, gumisz) może być przedwczesne. Podobnie jak zachwyty na Ronaldinho - oprócz jednego dryblingu i podania, nic nie pokazał. Nie chcę tu bronić zawodników z Mediolanu, wręcz przeciwnie. Takiej klasy zespół powinien wykorzystać chociaż jedną z wypracowanych sobie okazji. To czego się obawiałem, spawdziło się. Brak tak nielubianego przeze mnie Pippo Jednak za tydzień będzie już gotowy do gry i włoży nogę tam gdzie powinien Z gratulowaniem Barcy awansu proponowałbym jeszcze poczekać.

A gdyby, nie daj Boże, Barca awansowała do finału, to mam nadzieję, że Kanonierzy z Henrykiem na czele pokażą im miejsce w szeregu. (to zdanie jest automatycznie analizą do jutrzejszego meczu )

IL GRANDE MILAN !!!

Do góry
#552634 - 18/04/2006 22:28 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Panowie ja jeszcze zwróce sie w sprawie sędziego.Panowie 1/2 Ligi mistrzów i co wy myslicie że ktoś w takich meczach płaci sędziemu za to żeby ustawił mecz.Dajcie spokój.Na takim poziomie piłki nożnej jaki teraz mamy to chyba nie ma sędziego, który by wszystko gwizdał idealnie.

Do góry
#552635 - 18/04/2006 22:44 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
GUMISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A czy rywalizacja już sie zakonczyła że pozwalasz sobie na takie słowa jak "nie umiesz przyjac do wiadomosci ze Barcelona w tym sezonie jest nie osiagalna dla innych druzyn ??? przynajmniej dla dziadkow z Milanu proste jak je..."Po dwumeczu może powiesz że Barca jest lepsza od dzadków z Milanu a po finale ligi mistrzów jeśli tam oczywiscie Barca sie znajdzie to mozesz smiało mówić o tym że Barca była w tym sezonie najlepsze w Europie.Narazie jeszcze poczekaj z takimi wypowiedziami.

Do góry
#552636 - 19/04/2006 00:16 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Qubi Offline
veteran

Meldunek: 29/04/2005
Postów: 1384
Skąd: Konin
Ile już takich meczy widxiałem, Milan - ...., przeciwnik gra, przeciwnik jest lepszy, Milan muruje, Milan wygrywa...
Wreszcie jest inaczej - huuuuuuuuura!

Do góry
#552637 - 19/04/2006 05:59 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

Mialem nie pisac dzisiaj nic ale jak czytam ze Stam kopał po nogach i ze trzeba miec nasrane czerwono czarno pod sufitem to mnie szlag trafia.Mialem o polskim gnomie inne zdanie ale widze ze bycie kibicem niektorych prowadzi do chamstwa i kompletnego braku obiektywizmu.Ale moze dwa slowa o meczu bo do poziomu niektorych nie bede sie znizal.Bodajze Bzyku napisal ze Milan mial dwie i farca jak farciarze miala dwie okazje.Prawda jest taka ze Milan mial 4 okazje:Gilardino zaraz po nim Szewa,w drugiej polowie Gilardino i Ambrosini.Niestety braklo szczescia i tyle.Giuly wykorzystal podanie gwiazdora ,a Ambrosini nie wykorzystal podania Kaki,tak bywa.Jesli chodzi o sedziego to moze nie wypoaczyl wyniki meczu ale wiele spornych sytuacji gwizdal na korzysc farsy albo wcale nie gwizdal.Na koniec tylko tyle trzeba wierzyc i ja wierze,jeszcze 90 minut przed nami ,a to bardzo duzo czasu.




Zobacz co Ty soba reprezentujesz? farsa? co to za klub? Co kogos obrazilem? Jak gral Stam, zanim Ronaldinho przyjal pilke ten juz robil wslizg nie widziales tego? Ile mial udanych akcji w ofensywie, jedna udana wrzutka pod koniec meczu, tuz przed zejsciem, ktora zasiala lekkie zamieszanie to tyle co pokazal, kogos obrazilem? Co nie trzeba miec nasrane, zeby po takim meczu mowic ze sedzia drukowal? Kilka razy moze sie faktycznie pomylil, ale co uwazasz, ze zrobil to celowo i specjalnie? A jesli chodzi o notoryczne cofanie o kilka metrow przy wyrzucaniu autu i wykopywaniu wolnych, to chyba jasne, ze sie wykonuje z tego miejsca, w ktorym cos nastapilo, musza sie nauczyc, ze to nie Wlochy i nie kazdy im bedzie na takie rzeczy przyzwalal. Co za okazje mial Sheva? 100%, to chyba inaczej widzielismy ta sytuacje, biegl, jedyne co mogl zrobic, to strzelic w krotki rog, to tylko Valdesovi zawdziecza, ze to groznie wygladalo, a jak w slupek kopnal Ronaldinho i bylo bodajze 3 na 3 to nie bylo klarownej sytuacji? A moze obrazilem Dide, ktory zawalil bramke i zawala notorycznie kilka pilek w meczu od kilku miesiecy? A moze obrazilem Pirlo, dla ktorego to byl tak dobry wystep, ze nie dotrwal do konca?
Chamstwo to Ty soba reprezentujesz, ja pisze co mysle o jednej i o drugiej stronie jakbys nie zauwazyl, ale co tam.

I tyle, nie moglem tego posta zostawic bez riposty, bo ktos sie chyba zagalopowal.

A na koniec smieszy mnie to, ze dalej kazdy twierdzi, ze pozostalo 90 minut itd., eksperci w studiu Polsatu mowia nawet, ze szanse awansu sa 50 na 50, tymczasem na Camp Nou szanse Milanu sa minimalne, Barca bedzie wzmocniona, to oni beda grali tak jak beda chcieli, sytuacja jest taka sama jak z Chelsea, tez jada po awans, szanse rowne, tymczasem Chelsea stworzyla 1 100% sytuacje - urojony rzut karny w 93. minucie meczu i zaprezentowala sie zalosnie, w ogole nie probujac nawet atakowac, czy Pippo bedzie zbawieniem smiem watpic, moze Gilardino nie potrafi wykorzystac sytuacji w ogole, ale jest szybszy, lepiej drybluje itd., oczywiscie pewnie sie dowiem, ze nie jest tak, ale trudno, Pippo to moze byc zbawieniem jak bedzie sedziowal porzadny sedzia, ktory bedzie sie nabieral na jego pady, ktorych zaliczy pewnie kilka, pewnie znowu kogos obrazielm, co nie? Bo przeciez on teatralnie nie upada, ech.

Do góry
#552638 - 19/04/2006 07:13 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
Po pierwsze to chyba nie ja sie zagalopowalem.Trzeba czytac ze zrozumieniem.Ze zrozumieniem podkreslam.Napisalem w pierwszym zdaniu gdzie kogos obraziles,ale jak nie umiesz czytac to nie moj problem.I jeszcze jedno gdzie ja napisalem ze sedzia drukowal ?Napisalem ze sie czesto mylil,a sytuacje sporne gwizdal w druga strone jak tego nie widziales to sobie obejrzyj jeszcze raz mecz,na spokojnie.I z tego co widze to masz bardzo wiele kompleksow na punkcie wloskiej pilki,Milanu i pewnie wielu innych rzeczy,jakies niedokldanosci przy autach ci nie pasuja itd.Pewnie na samo słowo Włochy czy Milan drgawek dostajesz,jesli tak to ci wspolczuje,ale nic nie poradzisz na to ze Serie A i Milan sa najlepsze.Niepodoba ci sie Pippo,doprawdy ciekawe.Szybki ,potrafiacy minac 2 zawodnikow to jest Szewczenko,a Inzaghi to typowy egzekutor i swietnie mu to wychodzi.Np taki MU tez ma dwojke napastnikow o bardzo podobnych predyspozycjach i holendra sie nikt nie czepia.Jedno pytanie jak ty bys budował druzyne to bys kupil dwoch identycznych napastnikow ?Jak tak to gratuluje.Mam kolege,kibica Barcelony ;stwierdzil ze Inzaghiego nie lubi ,nie podoba mu sie jego gra ,ale strzela bramki i to jest najwazniejsze.Tylko ze on w przeciwienstwie do ciebie potrafi byc obiektywny,a jak sie nie potrafi byc obiektywny to sie nie prowadzi dyskusji to taka rada na przyszlosc.I jeszcze sugerowales ze to nie bedzie swietny mecz bo jak zwykle zawali Milan,i co i zawaliła przez pierwsza godzine "wielka Barcelona" ktora nic nie pokazała,ale o tym juz chyba zapomniales,a tak sie tego bales przed meczem,ze to Milan bedzie gral na zero z tylu.Mnie gra Barcelony na zero z tylu nie dziwila bo wiekszosc druzyn grajac pierwszy mecz na wyjezdzie tak robi,ale co tam Barcelona miala byc inna,ale nie byla,bo niestety nie jest wyjatkowa tak jak bys chcial.I zobaczymy za tydzien czy farciarze beda tak rzadzic jak przewidujesz,czy Milan sie zestarzeje i wszyscy odejda na emeryture i takie twoje ble ble,ale przeciez ty jestes madrzejsze od kierownictwa Milanu i od wszystkich trenerow wiec popadaj dalej w swoje samouwielbienie.Spotkamy sie pewnie za tydzien po meczu,bo szkoda wiecej czasu na i tak bezowocna polemike z toba.

Do góry
#552639 - 19/04/2006 07:55 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
"Serie A i Milan sa najlepsze"
no nic nie poradze na to faktycznie. Wystarczy popatrzec na polfinaly europejskich pucharow.
"stwierdzil ze Inzaghiego nie lubi ,nie podoba mu sie jego gra ,ale strzela bramki i to jest najwazniejsze"
to samo napisalem kilka stron wczesniej, tylko troche inaczej to ujalem.
jesli chodzi o nasranie to tak odpowiedzialem na post, w ktorym bylo "sedzia-drukarz" i jak sie do mnie o cos przyj...les to przeczytaj wszystko, a nie pojedyncze zdania, wyrazy.
"Milan sie zestarzeje i wszyscy odejda na emeryture"
on sie nie zestarzeje, bo juz sie zestarzal.
"budował druzyne to bys kupil dwoch identycznych napastnikow ?"
do czego to, bo nie wiem za bardzo o co chodzi? jesli chodzi o kupienie to raczej bym nie kupil 2 takich samych, bo takowych nie ma.
"farciarze"
szczescie sprzyja lepszym.
"Po pierwsze to chyba nie ja sie zagalopowalem"
chyba jednak obraziles wieksza rzesze ludzi niz ja swoim postem wczesniej.
A na koniec:"ci, toba, ciebie"
to pozwolisz pozostawie bez komentarza, kazdy ma swoj styl.

Mimo wszystko pozdrawiam.

Do góry
#552640 - 19/04/2006 08:05 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Quote:

A i jeszcze jedno.
Za tydzień pewnie będzie Pipa i wszystko jasne.




Za tydzien bedzie tez Deco i Larsson. A w finale Messi i mozg druzyny Xavi. Szanse w rewanzu oceniam tak samo jak Kowalczyk, 75-25 dla Barcy. Arsneal nie przejdzie polfinalu. To ze wygrali z wyblaklym Realem i slabiutkim na koniec sezonu Juve nie przesadza ze beda lepsi od Zoltej Lodzi Podwodnej.
Final Barca - Villareal.

Do góry
#552641 - 19/04/2006 08:15 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
Zeby byc bardzo skrupulatnym bo widze ze jednak nienajlepoej jest u ciebie z czytaniem,to Piomil napisal ze sedzia wydrukowal mecz a nie ja i to tyle na temat sedziego.Ty wtirdzisz ze Milan nic juz nie osiagnie a ja wprost przeciwnie.To o napastnikach bylo odnosnie faktu ze Inzaghi swietnie uzupelnia Szewe i tak ma byc.Sugerujesz jeszcze ze to ja obrazilem wieksza rzesze ludzi,zapewne twierdzisz ze Barcelona ma wiecej kibicow,no ale z tym jak zwykle tez sie nie zgadzam.

"A na koniec:"ci, toba, ciebie"
to pozwolisz pozostawie bez komentarza, kazdy ma swoj styl."
Doprawdy swietna ironia,naprawde masz chyba wrazenie ze genialny jestes,no nie.Nie wiem za bardzo do czego pijesz ale chyba chodzi ci o to ze napisalem to z malej litery,tak wiec zapewne sugerujesz moj brak szacunku dla twojej osoby czy cos takiego.Doprawdy zabawne.Takie zwroty pisze z duzej litery tylko do kobiet,jak nia jestes albo sie nia czujesz to napisz,bede wiedzial na przyszlosc.Jesli to jest obraza to 99% ludzi tu na forum jest obrazanych co chwila.

W sumie skonczyla sie pierwsza polowa bo jest to dwumecz.Druga polowa dopiero za tydzien,wiec moze lepiej skonczyc juz te wszystkie te dyskusje,bo zdajsie ze nie zmierzaja one we wlasciwym kierunku i tak nic z tego nie wyniknie,a boisko jak zwykle zweryfikuje wszystkie poglady.No ja tez jednak pozdrawiam.

Do góry
#552642 - 19/04/2006 08:21 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
Quote:

Arsneal nie przejdzie polfinalu. To ze wygrali z wyblaklym Realem i slabiutkim na koniec sezonu Juve nie przesadza ze beda lepsi od Zoltej Lodzi Podwodnej.
Final Barca - Villareal.



A kogo pokonal Villareal.Glagow Rangers to wogole jakies nieporozumienie,a Inter jak zwykle niby walczy w Serie A czy lidze mistrzow,ale jak zwykle nic nie wygrywa na koniec sezonu.Dla mnie w tej parze faworytem do awansu jest Arsenal,ale nie az takim zeby go grac dzisiaj za 1.60.

Do góry
#552643 - 19/04/2006 08:27 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Panowie, musimy zapomnieć już o wczorajszym meczu i skupić się na drugim półfinale, w którym Arsenal podejmie w Londynie hiszpański Villareal.

Mecz tylko z pozoru łatwy do grania. Villareal, który w tej parze skazywany jest na porażkę, umie grać w piłkę i nie straszna mu żadna drużyna. Pokazał już w tym sezonie, że z ekipami z Anglii grać potrafi (kwalifikacje do LM z Evertonem i mecze grupowe z MU), dlatego wierzę także w dobry wynik z Arsenalem. Oczywiście poprzeczka zawieszona jest już zdecydowanie wyżej. Londyńczycy to przede wszystkim znakomita defensywa, w której ciężko doszukać się słabych punktów, ale niestety dla ekipy gości, pozostałe formacje Anglików też prezentują się bardzo dobrze.

Wierzę jednak, że Żółta Łódź Podwodna po raz kolejny zakpi sobie z „europejskich potęg” i ponownie, prowadzona przez genialnego Riquelme, wywalczy awans. Czy poza wyczuciem mam do takiego grania większe przesłanki? Nie! Ale bardzo podobnie rzecz wyglądała w ćwierćfinałach z Interem...

Moje typy (wszystkie kursy z betandwin.com):

1) awans Villareal - 2,70
2) X2 - 2,10
3) 0:0 - dokładny wynik - 8,50

Pozdrawiam i życzę powodzenia – Giorgio.

Do góry
#552644 - 19/04/2006 08:28 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Zaczynam watpic czy jest to forum bukmacherskie i temat dotyczący Ligi Mistrzow czy temat "nasram na glowe kazdemu kto nie kibicuje tej druzynie co ja"

Wyraznie widac ze sa tu tacy ktorym barwy klubowe odbily na tyle ze nie sa w stanie prowadzic dyskusji na sensownym poziomie, nie bede nikogo wymienial bo dobrze wiecie do kogo pije

Gratulacje dla Barcelony za wczorajszy mecz choc mamy jeszcze rewanz to kursy na ich awans beda zalosne wiec ja tego nie tkne nawet kijem ale moze warto zobaczyc co nam zaoferuja na Milan, kursy beda pewnie wysokie, ryzyko duze ale nie takie rzeczy juz sie dzialy wiec jakas mala staweczka moze byc niezlym wyjsciem...zreszta zawsze mozna poprostu odpuscic;)

Proponuje skonczyc ta zenujaca dyskusje, a jak ktos ma watpliwosci na jakim forum sie znalazl to zapraszam na pierwsza strone tam mozna sobie przypomniec

Do góry
#552645 - 19/04/2006 08:42 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Ipswich Offline
old hand

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 908
Skąd: Danzig Neufahrwasser AEK ATENY
Tak sobie mysle...

Wczoraj wlazla mi barcelona, zostal mi jeszcze jeden mecz na kuponie...

Arsenal - Villareal (+1,5) 1


Dlaczego tak postawilem?

wyjasnienie:

Arsenal wielka druzyna, ktora w ostatnich latach ma pecha w LM. Po swietnych sezonach w lidze angielksiej pewniakiem bylo, ze wczesniej czy pozniej bedzie to mialo przelozenie na europejskie rozgrywki. Ten czas nadszedl teraz( bo jesli nie teraz to kiedy?) Doswiadczenie Interu z poprzedniej rundy mowi...bedziesz wygrywac z Villarealem u siebie wiecej niz jedna bramka...bo w zoltym pielke wszystko jest mzoliwe. Wydaje mi sie, ze chloapki z Londynu od paru dni sa nabuzowani na ten mecz. Arsenal ma swietna obrone, skaldajaca sie z pilkarzy WKS, e bula, w pomocy chleb...
Dzis bedzie ostre strzelanie w Londynie za sprawa Arsenalu (nie typowo jak na te druzyny).
Typuje wynik rzedu od 2-0 do 4-0 dla Arsenalu, ktory bedzie chcial zapewnic sobie final juz w pierwszym meczu !!!
Z villarealem nie mozna inaczej chyba.
Do tego kurs 2,4 jest kapitalny...

Do góry
#552646 - 19/04/2006 08:58 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PAWEŁ1981 Offline
stranger

Meldunek: 19/04/2006
Postów: 20
zgadzam się z Tobą
Co do arsenalu wiadomo w tym roku odpuścili ligę,kosztem ligi mistrzów
świetnie rozumiejąca się drużyna,walcząca i mająca wielkie gwiazdy w zespole:HENRY
nie zagra REYES(kartki) i niepewny jest występ FABREGASA
VILLAREAL bez pierwszego bramkarza VIERY
Kapitalny jest trener Londyńczyków,świetny taktyk,to co zrobił na Santiago Bernabeu - kapitalne
Dziś Arsenal jest faworytem,kluczem będzie wyeliminowanie z gry RIQUELME,duża rola GILBERTO SILVY
MOJ TYP : wygrana gospodarzy

Do góry
#552647 - 19/04/2006 09:05 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Ipswich Offline
old hand

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 908
Skąd: Danzig Neufahrwasser AEK ATENY
Wlasnie odposcili lige...Jesli nie wygraja LM (a jest o bardzo prawdopodobne, forma barcelony spada...) to nie zagraja w przyszlym roku w LM. Dodatkowo przeczytalem na wp, ze nie zagra dwoch srodkowych obroncow villarealu
"Argentyńczyk Gonzalo Rodriguez i Boliwijczyk Juan Manuel Pena odnieśli kontuzje podczas meczu ligowego z Barceloną. Jakby nieszczęść było mało, w dzisiejszym spotkaniu zabraknie również urugwajskiego bramkarza Sebastiana Viery, zdyskwalifikowanego za kartki. Zastąpi go Argentyńczyk Mariano Barbosa."
Takze to tez pzremawia za masakra lodnynska...

Do góry
#552648 - 19/04/2006 09:15 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Quote:



A swoją drogą to jestem pod duzym wrazeniem Gilardinho. O ile do sytuacji w 1 polowie nie mozna miec pretensji, o tyle za tą w drugiej polowie nalezy mu sie chłosta rodem z "Gibsonowskiej" pasji.






świetna puenta,bardzo mnie rozbawiłeś.Nie mniej jednak całkowicie się zgadzam.Ponadto uważam że na chłostę (i to konkretną) zasłużył Ambrosini.

Ale to było wczoraj,a dziś kolejne emocje.Osobiście zagram under 2.5 (przesłanki podałem dwie strony wcześniej) oraz za drobne correct score 0:0.

Do góry
#552649 - 19/04/2006 09:20 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Quote:

zgadzam się z Tobą
Co do arsenalu wiadomo w tym roku odpuścili ligę,kosztem ligi mistrzów
świetnie rozumiejąca się drużyna,walcząca i mająca wielkie gwiazdy w zespole:HENRY
nie zagra REYES(kartki) i niepewny jest występ FABREGASA
VILLAREAL bez pierwszego bramkarza VIERY
Kapitalny jest trener Londyńczyków,świetny taktyk,to co zrobił na Santiago Bernabeu - kapitalne
Dziś Arsenal jest faworytem,kluczem będzie wyeliminowanie z gry RIQUELME,duża rola GILBERTO SILVY
MOJ TYP : wygrana gospodarzy




Odpuścili ligę ?! Nie przesadzaj, tak klasowy zespół jak Arsenal nie odpuszcza sobie ligi ot tak, mając szanse nawet na 3 miejsce(w weekend grają u siebie z Tottenhamem, więc mogą zniwelować dystans do jednego punktu). Co nie zmienia faktu że LM jest dla nich priorytetem(mają wielką szanse zagrać w finale) i przy osłabieniach drużyny hiszpańskiej pozostaje grać home win 1,60 9/10

Do góry
#552650 - 19/04/2006 09:23 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Kurcze chodziło mi że Premier League walczą o 4 miejsce(a nie jak napisałem 3) z Tottenhamem

Do góry
#552651 - 19/04/2006 09:28 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ja dzisiaj skłaniam się ku graniu na Arsenal. Jak już poprzednicy wspomnieli, od czasu wyeliminowania Realu Kanonierzy skupili całą swoją uwagę na Lidze Mistrzów. Są na pewno mocno zmotywowani i widać, że gra sprawia tym, w większości młodym, zawodnikom radość. Arsenal już dzisiaj będzie chciał zapewnić sobie awans, bo każdy wie jak ciężko gra się na El Madrigal. Jedyne, co mnie martwi, to...boisko na Highbury. Małe, idealne do gry obronnej, do gry tak lubianej przez zawodników Villarreal. Ale z drugiej strony Kanonierzy znają każdy centymetr tej murawy i na pewno znajdą jakiś słabszy punkt w defensywie Hiszpanów.

Moje typy:

Arsenal - 1,62 9/10
under 2.5 - 1,72 4/10
DW 2:0 - 7,60 1/10

kursy z betfair

Do góry
#552652 - 19/04/2006 10:00 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
sklad Arsenalu(bbc):
Arsenal: Lehmann, Djourou, Eboue, Senderos, Toure, Flamini, Ljungberg, Song, Diaby, Gilberto, Hleb, Pires, Henry, van Persie, Bergkamp, Fabregas, Walcott, Almunia.

Do góry
#552653 - 19/04/2006 10:54 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
m.polacco Offline
stranger

Meldunek: 17/04/2006
Postów: 12
Moje typy na dzisiaj:

Arsenal - Villareal typ1 kurs1.53 10/10
Arsenal(-1) - Villareal typ1 kurs2.45 5/10
Villareal nie strzeli kurs1.90 6/10

Do góry
#552654 - 19/04/2006 11:31 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
bolektp Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2003
Postów: 250
Skąd: Highbury, London, United Kingd...
No to ja dam tu kilka kombinacji
Oczywiscie wszystko ze wskazaniem na The Gunners.
Over 2.5 @2.1
Arsenal -2 AH @4.9
Arsenal 3-0 @11
Arsenal 4-0 @26
Henry to score 1st & Arsenal 3-0 @26
Wszystkie kursy bet365.
Dla zainteresowanych jutro moge poprzesyłać fotki z podstadionu i z The Gunners Pub czyli oficjalnego pubu Arsenalu.

Do góry
#552655 - 19/04/2006 13:16 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
To sa mecze ligowe od 1/8 finału z Realem w lidze
Fulham Craven Cottage 4:0
2006-03-12 Liverpool Highbury 2:1
2006-03-18 Charlton Athletic Highbury 3:0
2006-04-01 Aston Villa Highbury 5:0
2006-04-09 Man United Old Trafford 0:2
2006-04-12 Portsmouth Fratton Park 1:1
2006-04-15 West Bromwich Highbury 3:1

Mi sie wydaje, ze z tych wynikow wynika, ze nie za bardzo oni odpuscili lige??? Moim zdaniem oni zlapali dopiero wtedy forme, ktora im powoli ucieka, co min. mozna zaobserwowac po wyniku meczu z Portsmouth, walcza ciagle o 4 miejsce i jakos ciezko mi uwierzyc, zeby ta lige odpuscili, bo co sa tak pewni, ze wygraja LM? Jakos szczerze watpie, co do reszty to troche o tym 2-meczu pisalem, dla mnie wejdzie Villareal.

Tego meczu nie gram, bo kursy sa beznadziejne, jedyne co mozna zaryzykowac under 2,5, choc nie dalbym sobie glowy uciac, ze nie powtorzy sie wynik z meczu z Interem. Nie wierze tu w zaden pogrom, bo takiego nie bedzie, Hiszpanie nie zaszli tak daleko, zeby teraz dac dupy w najwazniejszym meczu, moze im zabraknac umiejetnosci, ale nie na tyle, zeby tu przegrac 4:0 czy 3:0.

PS 1. Wydaje mi sie, ze jestem na tyle neutralny w tej parze, ze moja opinia moze byc traktowana powaznie, oczywiscie jak nie to trudno.

PS 2.Biszop ja ciagle licze na wiekszy Twoj obiektywizm w niektorych sprawach w dziale stadion pilkarski.Ale moze za duzo wymagam.

PS 3.No i zycze tym, ktorzy mocno zagrali dzisiejszy mecz, zeby sie im poszczescilo.

Do góry
#552656 - 19/04/2006 13:26 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

PS 2.Biszop ja ciagle licze na wiekszy Twoj obiektywizm w niektorych sprawach w dziale stadion pilkarski.Ale moze za duzo wymagam.






Proponowalbym abys zaczal od siebie
Co do wczorajszego meczu nie zabieralem glosu miedzy innymi dlatego ze Twoj fanatyzm mnie powala, ktokolwiek, cokolwiek napisze nie tak jakbys sobie zyczyl zaczynasz swoja krucjate
Zdaje sobie sprawe ze wiele wypowiedzi moglo Cie sprowokowac ale wyzszosc mozna udowodnic wynikiem i dzis moglbys spokojnie zapytac:
...i co???
Jak dla mnie za malo w tym temacie dyskusji dajacej realny poglad na sprawe (czytaj mecz), a za duzo klubowych sympatii, ot tyle mojego ale Ty i tak zaraz odpiszesz jaki jestes obiektywny...
szkoda ze sie nie udzielasz przy okazji innych meczy bo widac Cie glownie z okazji zblizajacych sie meczy jednego klubu.
Nie odpisuj

Do góry
#552657 - 19/04/2006 13:39 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa




szkoda ze sie nie udzielasz przy okazji innych meczy bo widac Cie glownie z okazji zblizajacych sie meczy jednego klubu.



czasem sie udzielam, a ze gram raczej co innego, wiec w dziale pilkarskim rzadko mnie uswiadczasz. Pozdrawiam.
Do reszty nie zaczynam, zeby znowu czegos nie sprowokowac, zaczynam od siebie

Do góry
#552658 - 19/04/2006 15:33 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PAWEŁ1981 Offline
stranger

Meldunek: 19/04/2006
Postów: 20
Sorki stary
chodziło mi o to,że Wenger już na początku sezonu zasygnalizował,że priorytetem dla jego podopiecznych jest liga mistrzów
Brzydko brzmi "odpuścili" masz rację, raczej powinno paść stwierdzenie nie byli skoncentrowani głownie na lidze

Do góry
#552659 - 19/04/2006 15:56 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
Ja dzisiaj zgadzam sie jak najbardziej z pewnym forumowiczem.Nie wiem skad ten hurraoptymizm jesli chodzi o Arsenal.Oszem wolalbym zeby Arsenal zagral w finale,ale co z tego.Zagrałbym moze 1 ale nie po tym kursie,ktory oferuja buki.1x2 no bet jak dla mnie.Najpewniejszy wydaje mi sie tutaj under.Wiele osob pewnie pamieta jak Villareal potrafil grac na 0:0 w pucharze UEFA na wyjazdach,a potem rozstrzygal sprawe awansu na wlasnym boisku.Wiadomo tez ze grupa w ktorej grali hiszpanie byla najbardziej underowa ze wszystkich.Dwa mecze z fazy pucharowej jakby zaprzeczaja mojeje teorii ale Glasgow Rangers to nie ten poziom i z nimi granie na 0:0 byloby bez sensu,no a over z Interem to "zasługa" pierwszych minut,nie sadze zeby w polfinale cos takiego zdarzyło sie ponownie.To tyle odnosnie undera.Ja w toto-mixie zagralem jeszcze ze druzyny dostana tyle samo zoltych kartek.Wiadomo ze wynik tego zakladu powienien byc na styku,co potwierdza chociazby wczorajszy mecz w ktorym Barcelona wygrala w kartkach 2:1.Mysle ze dzisiaj bedzie podobnie tym bardziej ze zadna z druzyn jescze nic nie musi bo obydwie w perspektywie maja rewanz,a na pewno kazdy z zawodnikow chcialby zagrac w ewentualnym finale.Zadna z druzyn sie pewnie nie odkryje,gra zapewne bedzie sie toczyla przede wszystkim w srodku pola.Moim zdaniem kurs powinien byc w okolicach tego ile placa za remis w meczu a poniewaz jest 3.9 wiec zagralem za niewielka stawke.

Do góry
#552660 - 19/04/2006 16:11 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PAWEŁ1981 Offline
stranger

Meldunek: 19/04/2006
Postów: 20
Arsenal gra tak aby nie stracić bramki i będzie to ich celem
uważam że tak właśnie się stanie
villareal przyjedzie również po to aby nie stracić bramki i będzie kurczowo trzymać wynik 0:0
napór gospodarzy od pierwszych minut może przynieść im pierwszy rzut rożny
moje typy:
ARSENAL nie straci bramki
ARSENAL wykona 1 rzut rożny

Do góry
#552661 - 19/04/2006 16:31 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
Wlasnie chcialem napisac kilka zdan ale widze ze wszystko juz zostalo powiedziane . Wiekszosc kolegow bardzo ladnie odczytala scenariusz dzisiejszego spotkania.
Osobiscie gram tylko zaklad na to ze przynajmniej jeden zespol nie strzeli - dla mnie typ dnia
Aha i przestrzegam przed graniem Arsenalu ..po tym kursie to sie nie oplaca.

pozdrawiam

Do góry
#552662 - 19/04/2006 16:32 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
właśnie... wynik 0:0 jest korzystny dla Arsenalu... najważniejsze to nie stracić bramki u siebie... pewnie nie wszyscy się zgodzą, ale bardzo bym chciał zobaczyć statystyki z kilku sezonów Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA ile razy (%) drużyna, która zremisowała u siebie 0:0 awansowała...

Do góry
#552663 - 19/04/2006 16:52 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
W tym sezonie bylo 14 takich wynikow na wszystkich pucharowych szceblach UEFY i LM, 7 gospodarzy przeszlo dalej, ale zauwazalny trend jest taki, ze im wyzszy szczebel tym czesciej awansowali z takiej pary goscie pierwszego meczu. Tak wiec moim zdaniem im silniejsze druzyny w 2-meczu tym 0:0 jest mniej korzystnym wynikiem dla gospodarzy.

Do góry
#552664 - 19/04/2006 16:58 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Arsenal- Villarreal

Moim zdaniem meczyk remisowy, obie drużyny przystąpiom do tego spotkania z różnym nastawieniem goście raczej będą chcieli zdobyć 1 punkt i strzelić przynajmniej 1 bramkę, gdyż w ostatecznyym rozrachunku gole zdobyte na wyjeżdzie mogą przesądzić o awansie jednej z ekip. Z kolei gospodarze nastawieni będą bardzo ofensywnie tak, aby rewanż był czystą formalnością w drodze do finału. Taki mi się zdaje, że obie ekipy będą bardzo się starać, by zrealizować swoje założenia taktyczne a czasem jak się za bardzo chce to nic nie wychodzi. porównując poszczególne formacje drużyn to w lepszej sytuacji jest Arsenal pomimo, że nigdy tak daleko w historii LM nie zaszli są bardziej doświadczeni i ograni na arenie miedzy narodowej anieżeli Hiszpanie, z kolei już samo wyjście z grupy Villarrealu było niespodzianką i w Angli będą chcieli udowodnić że awans tak daleko nie był niespodzianką. Jakoże wczoraj był under spodziewam się kilku goli w tym meczu.

Mój typ X i OVER 2,5

Do góry
#552665 - 19/04/2006 17:10 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
odnośnie Waszych dyskusji po wczorajszym: czasem nie mam ochoty się przyznawać, że płynie we mnie krew blaugrana; nie obchodzi mnie co robią przeciwnicy Barcy, ale jeśli jej so called "wielbiciele" nie potrafią utrzymać klasy, to ja nie chcę się z Wami utożsamiać...

a odnośnie dzisiejszego, choć w LM chyba nigdy się nie odezwałem to knuję dziś dwa typki:

Arsenal FC - Villareal CF x/1 @3.90 2/10

Arsenal FC - Villareal CF goście strzelą bramkę NIE @2.00 2/10

o drugim typie, kilka osób już tu napisało, a pierwszy jest - wg mnie - jego pochodną i to nawet dla mnie bardziej prawdopodobna; LM nie raz już zaskoczyła, ale jeśli wszystko pójdzie według planu ;-) to najpierw będą się badać i grać ostrożnie i tak dojadą do HT, ale w drugich 45min Arsenal raz trafi, może dwa; uzasadnienia w tym żadnego, wiem, ale tak to widzę, to się podzieliłem...

--
pzdr.bcn1899 *szacunek dla wszystkich z jajami, czy to z tej, czy z tamtej strony...*

Do góry
#552666 - 19/04/2006 17:20 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
" Pewien anonimowy kibic Arsenalu we wtorek otworzył konto w firmie bukmacherskiej Williama Hilla i natychmiast postawił na Kanonierów. Stawka z trzech zakładów wyniosła łącznie 204 tysiące funtów.

W pierwszym zakładzie kibic postawił 100 000 funtów na to, że Arsenal awansuje do finału Ligi Mistrzów (kurs Williama Hilla wynosi 4/9). Drugi zakład za 50 000 funtów przewiduje dzisiejsze zwycięstwo Kanonierów. W trzecim zakładzie za 54 000 funtów tajemniczy kibic uznał, że zarówno Arsenal, jak i Middlesbrough dojdą do finału europejskich rozgrywek (Boro gra w półfinale Pucharu UEFA).

Graham Sharpe, rzecznik firmy Williama Hilla ujawnił, że tajemniczy kibic w wypadku wygranej dostanie 335 681 funtów"


Do góry
#552667 - 19/04/2006 18:31 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
luk4sz_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 2620
moim zdaniem dobrym typem moze byc ze arsenal strzeli swojego pierwszego gola w drugiej polowie, zakladam ze w pierwszej polowie villareal skupi sie na tym by nie stracic bramki a kurs na to zdarzenie 3,20 moim zdaniem godne uwagi

Do góry
#552668 - 19/04/2006 20:55 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Quote:


Moje typy:

Arsenal - 1,62 9/10
under 2.5 - 1,72 4/10
DW 2:0 - 7,60 1/10 (było blisko)

kursy z betfair




Mecz ułożył się zgodnie z moim scenariuszem. Niewiele zabrakło aby wszystkie typy weszły.

Arsenal wygrał zasłużenie, przeważał we wszystkich elementach gry i gdyby było 3:0, to nikt pewnie nie miałby pretensji. Wynik 1:0 jest wynikiem niebezpiecznym. Za tydzień wszystko może się jeszcze zdarzyć. Przewaga własnego boiska będzie po stronie Villarrealu ale Arsenal również czuje powagę sytuacji i będzie starał się zagrać podobnie jak dzisiaj. Z głębszą analizą trzeba jednak poczekać jeszcze kilka dni.

Oceniając wszystkie cztery zespoły grające w półfinale, to według mnie najlepiej zaprezentował się Arsenal i mają bardzo duże szanse nawet w finale, niezależenie od tego z kim się w nim ewentualnie spotkają.

Do góry
#552669 - 23/04/2006 20:41 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
wiqtor Offline
member

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 152
czesc;)

chcialem zapytac czy dysponuje ktos moze linkiem gdzie moge sprawdzic dokladne statystyki z meczow ligi mistrzow? chodzi mi tu o rzuty rozne, z autu, przewage przy pilce i inne?

z gory dziekuje:)

pozdrawiam

Do góry
#552670 - 24/04/2006 08:01 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
WulFik Offline
journeyman

Meldunek: 17/04/2006
Postów: 97
Skąd: Wawa
Quote:

czesc;)

chcialem zapytac czy dysponuje ktos moze linkiem gdzie moge sprawdzic dokladne statystyki z meczow ligi mistrzow? chodzi mi tu o rzuty rozne, z autu, przewage przy pilce i inne?

z gory dziekuje:)

pozdrawiam




jakieś staty są na uefa.com np. http://www.uefa.com/competitions/UCL/FixturesResults/Round=2204/Match=1107456/Report=ST.html

Do góry
#552671 - 24/04/2006 15:34 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
wiqtor Offline
member

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 152
dzieki WulFik skorzystam napewno
a wiesz moze gdzie mozna sie postarac o jakies dokladniejsze staty? chodzi mi tu jeszcze o rzuty z autu, wybicia z piatego metra, interwencje bramkarzy?

dzieki i pozdrawiam

Do góry
#552672 - 27/04/2006 08:17 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
mogarycz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/09/2003
Postów: 4577
buuuuuuuuuuuuuuu....mój Milan przegrał



ale w sumie dobrze, że Barca w finale, bo Ronaldinio na to zasługuje.

tylko żal serce ściska zwlaszcza, że ja uważam, że Szewa zdobył prawidłowo bramkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sędzia kalosz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Do góry
#552673 - 27/04/2006 10:03 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
stryker Offline
enthusiast

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 327

raczej nie byla to prawidlowo zdobyta bramka Ale widocznie Borek ktory napisal w Smsie ze nic nie bylo i dar Bozy Iwanow doszukujacy sie skandalu maja racje. Faulu na Puyolu nie bylo - spalony byl. Gwizdek bylo slychac dlugo wczesniej

Do góry
#552674 - 27/04/2006 10:30 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
gallardo18 Offline
journeyman

Meldunek: 04/08/2004
Postów: 55
Skąd: Rzeszów
hehe czy to aby na pewno ta sytuacja?? O ile dobrze kojarze to jest sytuacja gdzie sedzia zagwizdal spalonego Cafu, ktorego jak widac na zalaczonym obrazku tez nie bylo

Do góry
#552675 - 27/04/2006 12:09 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
mogarycz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/09/2003
Postów: 4577
dokładnie. to zdjęcie to sytuacja z Cafu.

Do góry
#552676 - 27/04/2006 12:27 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
frees Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2005
Postów: 1987
Skąd: opolskie
Quote:

dokładnie. to zdjęcie to sytuacja z Cafu.




Prawde mowiac, to sam nie wiem co tam bylo z Szewa, ale na pewno gwizdek byl zanim on udezyl pilke. Dodatkowo ani on, ani publicznosc nie sprzeciwiala sie decyzji sedziego, wiec "cos" tam musialo byc.

Do góry
#552677 - 27/04/2006 12:27 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
wolek_23 Offline
member

Meldunek: 17/05/2004
Postów: 136
Skąd: Łódź

witam
mam pytanie?

expekt nie rozliczyl mi wczorajszego awansu z milane? czy jest cos czego nie wiem.

przez to ze nie rozliczyli mi to nie moge grac poniewaz wszytko postaile na awans barcy. z gory dzieki

Do góry
#552678 - 27/04/2006 12:29 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
frees Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2005
Postów: 1987
Skąd: opolskie
Quote:


witam
mam pytanie?

expekt nie rozliczyl mi wczorajszego awansu z milane? czy jest cos czego nie wiem.

przez to ze nie rozliczyli mi to nie moge grac poniewaz wszytko postaile na awans barcy. z gory dzieki




To postawiles na awans milanu czy barcy?

Mi zaklad na under rozliczyli dwie godziny temu, widocznie taki maja zaplon (zreszta to nie pierwszy raz).

Do góry
#552679 - 27/04/2006 12:32 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
wolek_23 Offline
member

Meldunek: 17/05/2004
Postów: 136
Skąd: Łódź
na awnas barcy oczywiscie


ale moj koleszka posatwil na ajax wczoraj i od razu mial zaksiegowane

Do góry
#552680 - 27/04/2006 18:59 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:


raczej nie byla to prawidlowo zdobyta bramka Ale widocznie Borek ktory napisal w Smsie ze nic nie bylo i dar Bozy Iwanow doszukujacy sie skandalu maja racje. Faulu na Puyolu nie bylo - spalony byl. Gwizdek bylo slychac dlugo wczesniej




jakby co to tutaj szewa tez nie jest na spalonym

Do góry
#552681 - 27/04/2006 21:03 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
adira Offline
newbie

Meldunek: 27/11/2004
Postów: 36
Quote:

" Pewien anonimowy kibic Arsenalu we wtorek otworzył konto w firmie bukmacherskiej Williama Hilla i natychmiast postawił na Kanonierów. Stawka z trzech zakładów wyniosła łącznie 204 tysiące funtów.

W pierwszym zakładzie kibic postawił 100 000 funtów na to, że Arsenal awansuje do finału Ligi Mistrzów (kurs Williama Hilla wynosi 4/9). Drugi zakład za 50 000 funtów przewiduje dzisiejsze zwycięstwo Kanonierów. W trzecim zakładzie za 54 000 funtów tajemniczy kibic uznał, że zarówno Arsenal, jak i Middlesbrough dojdą do finału europejskich rozgrywek (Boro gra w półfinale Pucharu UEFA).

Graham Sharpe, rzecznik firmy Williama Hilla ujawnił, że tajemniczy kibic w wypadku wygranej dostanie 335 681 funtów"






no to sie kolo wzbogacil
ten mecz to sie ogladalo ! Middlesbrough 4:2 Steua KOZAK !!

Do góry
#552682 - 27/04/2006 21:24 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
alfa Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 26218
Skąd: 1984
Quote:

no to sie kolo wzbogacil
ten mecz to sie ogladalo ! Middlesbrough 4:2 Steua KOZAK !!



ciekawe czy dostal limity

Do góry
#552683 - 30/04/2006 21:52 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
to się fachowo nazywa "przyłożenie"... nie będzie żadnych limitów, bo ten gość juz więcej grać nie będzie... zagrał raz, a dobrze...

Do góry
#552684 - 01/05/2006 11:47 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
misiek-perełka Offline
member

Meldunek: 24/03/2006
Postów: 155
Znowu sie tak nie wzbogacił bo 335 tys. miał mieć jak wejdą wszystkie trzy zakłady...a weszły dwa...ten po najlepszym kursie czyli zwycięstwo Arsenalu mu nie wszedł,ale i tak na czysto zarobił jakies 40-50 tysięcu funtów ale pewnie nieżle srał pod siebie bo gdyby Boro nie awansowało....

Do góry
#552685 - 01/05/2006 15:56 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
pszek Offline
veteran

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 1364
Skąd: Warszawa/Poznań/Wilno
misiek-perełka!!!!!!!!
No niestety tu się mylisz, bo gościu postwaił zakład na wygraną Arsenalu przed pierwszym meczem (zobacz datę posta o tym), a jak wiadomo Arsenal pierwszy mecz wygral 1-0. A więc jednak gościu jest kozak i bardzo sie wzbogacił!!!

Do góry
#552686 - 02/05/2006 22:34 Re: Liga Mistrzów 1/2 Finału (dyskusja)
misiek-perełka Offline
member

Meldunek: 24/03/2006
Postów: 155
No fakt nie popatrzyłem...

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, pacyfista, Sony, VVega, alfa, ElNinho[mmdea], ANZELMO, rafal08, Ojro), 3607 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49