Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#554876 - 10/04/2006 10:16 Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Program 24 Kolejki Orange Ekstraklasy:

11 Kwietnia, Wtorek:

Wisła Kraków-Wisła Płock, godz:18:30.
Górnik Zabrze-Zagłębie Lubin, godz:18:30.
Dyskobolia Groclin Grodzisk-Odra Wodzisław, godz:18:30.
Arka Gdynia-Cracovia Kraków, godz:18:30.
GKS Bełchatów-Pogoń Szczecin, godz:18:30.
Amica Wronki-Kolporter Korona Kielce, godz:20:00.

12 Kwietnia, Środa:

Górnik Łęczna-Polonia Warszawa, godz:18:30.
Legia Warszawa-Lech Poznań, godz:20:00.

Do góry
Bonus: Unibet
#554877 - 10/04/2006 10:18 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Arka Gdynia-Cracovia Kraków under 2,5 gola, 1

Arka Gdynia w ostatniej kolejce ligowej przegrana na wyjeździe (0:1) z Koroną Kielce. Bilans w tym sezonie na własnym boisku 3-5-3.

Cracovia w ostatniej kolejce ligowej przegrana na własnym boisku (1:3) z Groclinem Grodzisk. Bilans w tym sezonie na wyjeździe 1-3-7.

Spotkania tych drużyn w tym sezonie:
9 Kolejka-->Cracovia-Arka (2:1)

Pomimo, że Arka przegrała z Korona to znowu potwierdziła, że jest drużyną typowo underową. Trener Wąsikiewicz ustawia swój zespół bardzo defensywnie. W Kielcach wystawił tylko jednego napastnika Grzegorza Pilcha. Zespół gra głównie z kontry i próbuje wykorzystać jedną, dwie sytuacje w meczu. W spotkaniach Arki na własnym boisku padło w tym sezonie 10 underów na 11 rozgrywanych meczy. W nowym roku 2006 Arka wygrała tylko raz z Bełchatowem (2:0) poza tym dwa prezgrane mecze z Zagłębiem (0:4) i Koroną (0:1). Zanotowali także trzy remisy.
Kolejne zmiany nastąpiły w Cracovii z drużyną pożegnał się Albin Mikulski. Jego miejsce zajął Stefan Białas, który nie pracował w klubach pierwszoligowych od 1997 roku. W klubie ciągle następują jakieś stracia właściciel "Pasów" po słabych występach urządził sobie polowanie na przysłowiowe "czarownice" ofiarą na pewno jest Krzysztof Przytuła, który został odsunięty od drużyny. Atmosfera w klubie jest zła wiadomo, że przekłada się to na forme zespołu. "Pasy" nie wygrały już od 9 spotkań ligowych i jeśli będą tak dalej grać to grozi im spadek do 2 Ligi.

"Under" wydaje się dobrą opcją w tym meczu. Arka na swoim stadionie 10 underów zanotowała już w tym sezonie na 11 spotkań. Do tego mysle, że warto zastanowić się nad zagraniem na gospodarzy w tym spotkaniu. Co do Cracovii z zespołu walczącego o czołową trójke został zrobiony zespół, który musi bronić się przed spadkiem. Warto zadać więc pytanie: Czy warto było zwalniać trenera Wojciecha Stawowego??? Odpowiedzcie sobie sami.


Dyskobolia Groclin Grodzisk-Odra Wodzisław 1

Bilans bezpośrednich spotkań na boisku gospodarza 4-1-1.

Groclin w ostatniej kolejce ligowej wygrana na wyjeździe (3:1) z Cracovią. Bilans w tym sezonie na własnym boisku 5-2-5.

Odra w ostatniej kolejce porażka na własnym boisku (0:2) z Bełchatowem. Bilans w tym sezonie na wyjeździe 3-3-5.

Spotkania tych druzyn w tym sezonie:
9 Kolejka--> Odra-Groclin (1:0).

Gra Groclinu z meczu na meczu wygląda lepiej. W ostatniej kolejce bardzo dobrą formą wykazał się Dariusz Gęsior i Piotr Rocki. Obaj walnie przyczynili się do wygranej Grodziszczan (3:1) nad Cracovią. Jakby podliczyć ile razem ci piłkarze mają lat to byśmy doliczyli sie ponad 70 lat. Pomimo tego nadal prezentują ligową formę i chwała im za to. Dobrze w Groclinie prezentuje się młody napastnik tomasz Zahorski. Chłopak ten już strzelił w ligowych spotkaniach 2 bramki w tym jedną aktualnemu Mistrzowi Polski Wiśle Kraków.
Jeśli chodzi o Odre to myśle, że formuła budowania tego klubu się wyczerpuje. Nie można co sezon wymieniać całej kadry zespołu. W przerwach między rozgrywkami odchodzą z tego klubu ważni i kluczowi gracze. W tej rundzie był to Mariusz Zganiacz (do Korony), Marcin Drzymont (do Korony) i Mariusz Pawełek (Wisła Kraków). Taki stan rzeczy przekłada się na gre zespołu. Od dwóch spotkań ligowych nie mogli wygrać.

Faworytem tego spotkania Groclin, który złapał w końcu wiatr w żagle. Bardzo dobrze prezentuje się Dariusz Gęsior, który w ostatnim spotkaniu ligowym strzelił dwie bramki. Warto zauważyć, że Groclin nie przegrał już od dwóch spotkań ligowych. Myśle, że są w stanie przedłużyć tą serie do trzech spotkań.

Pozdrawiam.

Do góry
#554878 - 10/04/2006 16:53 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Trener Arki Wojciech Wąsikiewicz ma duże problemy kadrowe. Na różne urazy narzeka aż siedmiu piłkarzy, dwóch kolejnych - Bartosz Ława i Jan Cios -po przebytych kontuzjach, dopiero wracają do zespołu. Jeśli chodzi o Ławę to zawodnik ten odbył pierwszy trening z zespołem i jak twierdzi jest gotowy do gry. Od trenera zależy czy znajdzie się w kadrze na mecz z Cracovią,aczkolwiek Bartek mial juz wystapic w sobote w meczu rezerw Arki jednak zarzad klubu nie wyrazil zgody i tak wlasciwie nie wiadomo o co chodzi.

Jednak najwieksze zmartwienie to defensywa, Grzegorz Jakosz ma problemy z kością strzałkową, Krzysztof Sobieraj i Marcin Kiczyński ze stawem skokowym. Krzysztof Majda, który ma na swoim koncie już 9 żółtych kartek (10 - ta spowoduje karę dyskwalifikacji w dwóch meczach), oraz Ireneusz Kościelniak – trzykrotnie karny kartką (kolejna kartka będzie oznaczać pauzę w jednym meczu). W linii pomocy problemy zdrowotne mają: Sebastian Gorząd (naderwanie włókien mięśnia dwugłowego), Tomasz Parzy (stłuczenie palca) i Andrij Griszczenko (problemy z mięśniami brzucha). W linii ataku na uraz pachwiny narzeka Damian Nawrocik i także jego występ stoi pod znakiem zapytania. Oczywiście nie można wykluczyć, że część zawodników z tej długiej listy zdąży się do wtorku wykurować.Przypuszczam ze nie bedzie tak zle z tymi zawodnikami i moze to byc zaslona dymna przed Cracovią.
Jednak ciezko wyrokowac jakim skladem zagra Arka w meczu przyjazni(oj te mecze wychodza nam bokiem z Lechem 0-2,z Zaglebiem 0-1)
Prognoza skladu:Witkowski-Kowalski,Jawny,Cios?,Jakosz-Parzy,Ulanowski,Ława?.Wroblewski-Pilch,Nicinski?(Nawrocik)

Do góry
#554879 - 10/04/2006 18:00 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Kamil_1 Offline
stranger

Meldunek: 01/04/2006
Postów: 14
Sadze ze pewnym meczem do grania jest Legia- Lech. Legia walczy o mistrza, a Lech nie błyszczy forma na wyjazdach( 5:1 z Wisła Płock).Nastepne mecze wrate grania to Groclin i Amica. Wysoka forma obu druzyn.

Do góry
#554880 - 10/04/2006 18:32 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
allesandros Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/04/2006
Postów: 2053
Skąd: Gerlach
heja
ja jutro daje na Arke
bycmoze sa jakies problemy kadrowe ale wlasciwie to tylko strata Gorzada boli reszta jest spokojnie do zastapienia
watpie aby zagral bartek po tak dlugiej przerwie bedzie potrzebowal troche czasu a arka nie ma go na taa chwile
jest to dla gdynian zbyt wazne spotkanie ay mial grac nie wpelni sprawny zawodnik
mimo wszystko motywacja zawodnikow arki plus wlasny stadion oraz mozliwosc sporego awansu w tabeli (przeskakuja cracovie) to czynniki decydujace o moim wyborze
krakowianie sa w takm dole ze trzeba to wykorzystac

co do undera to bym uwazal cracovia traci mnostwo bramek arka u siebie zawsze ma kilka okazji i przy odrobinie szczescia moze ustrzelic z 2 bramki
problemem aarkowcow w ostatnich meczach jest koncentracja przede wszystkim w obronie (1-1 z wisla plock i 0-1 z korona) dlatego uwazam ze cracovia rowniez moe otrzymac jakis prezent

ogolnie mecz o wwszystko dla jednych jak i drugich ale tak slabej cracovi juz dawno nie bylo

typ: 2-1 Arka

Do góry
#554881 - 10/04/2006 18:36 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
Quote:

Sadze ze pewnym meczem do grania jest Legia- Lech. Legia walczy o mistrza, a Lech nie błyszczy forma na wyjazdach( 5:1 z Wisła Płock).Nastepne mecze wrate grania to Groclin i Amica. Wysoka forma obu druzyn.




obys sie z lechem przejechal bo z kim jak z kim ale z legia to sa zawsze pojedynki wyrownane zawsze tak bylo jak nawet lechowi nieszlo (w tym sezonie juz tez onic negraja i na legie zapewne sie zmobilizuja ) ja daje x2 legia az niematakich dobrych pilkarzy zeby grali bez zadnej wtopy

pozdrawiam

Do góry
#554882 - 10/04/2006 18:45 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Górnik Z.-Zagłębie; rozumiem, że u nas może się zdarzyć wszystko, stąd takie a nie inne kursy, buki oceniają niemal po równo szanse 4 (jeden mecz załegły) i przedostaniego zespołu w tabeli, w tym Górnik jak wiadomo pykną tylko Cracovie na inaguracje, Zagłębie wpadło jedynie z Pogonią, ale dość o tym, gdyby pomyśleć o tym jak w normalnej lidze, to spotkanie powinno być dla Lubinian bardzo ważne, potem maja wyjazdy z Wisłą i Legią i o ile chcą miec to trzecie miejsce nie mogą oddać punktów Górnikowi, boje się jedynie, ze podstawowa broń Zagłębia, kontry, będą zależały od odwagi Górnika, trudno mi sobie jednak wyobrazić, że ruszą ochoczo do ataku i pewnie mecz będzie wyglądał jakoś tak, nudna gra w środku pola i liczenie gospodarzy na jakąs afere w polu karnym gości, ale z underami róznie bywa i szkoda zmarnować takiego kursu na Zagłębie w tym meczu.

Do góry
#554883 - 10/04/2006 20:22 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
hiszpan7 Offline
journeyman

Meldunek: 23/09/2003
Postów: 83
Skąd: mazowsze
Zaglebie naprawde godne przemyslenia, bo na strate punktow za nic sobie nie moga pozwolic, a Gornik gra naprawde fatalna pilke, do tego jeszcze ich niemiecki bramkarz, ktory zawsze moze jakas bramke podarowac. Tak wiec za niewielkie pieniadze mozna zaryzykowac.

Ciekawie wyglada mecz Wisly Krakow z Wisla Plock. Krakowianie naprawde nabieraja powoli formy. Po ciezkim okresie przygotowawczym gdzie Petrescu ich prawie zajezdzil poczatek rundy nie wygladal za dobrze, ale nabieraja rozpedu. Niech nikogo nie zmyli porazka w Poznaniu, bo Wislacy przegrali tam praktycznie wygrany mecz. Z kilku swietnych sytuacji wystarczy ze strzeliliby jeszcze jedna brame i Lech by juz siadl na dupie. Tak naprawde to bramka dla Lech to byla pierwsza ich sytuacja. Wisla podrazniona jutro zechce zamazac zle wrazenie i nie beda mieli z tym wiekszego problemu. A Plock jak wiadomo to szaraczki. Mecza sie strasznie na boisku i z tych ich wypocin niewiele wychodzi, wprawdzie wygrali w ostatniej kolejce ze slabiutkim Gornikiem Zabrze po akcji w 90 minucie meczu, ale Wisla postawi duzo ciezsze warunki.
Byc moze kurs jest malo zachecajacy, ale ja go biore w ciemno, a kto wie moze po zastanowieniu skusze sie i na handicap po duzo wyzszym kursie

Do góry
#554884 - 10/04/2006 20:28 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
arzyk Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/06/2004
Postów: 2120
Skąd: Katowice
ja zagralm jutro wisle krakow po kursie 1.45 w profie 3 ostanie mecze w krakowie grane z wisla plock to wyniki
28-08-2004 1. Liga Wisla Krakow Wisla P 4 - 0
13-09-2003 1. Liga Wisla Krakow Wisla P 3 - 1
09-11-2002 1. Liga Wisla Krakow Wisla P 4 - 0
a takze ten fakt ze legia zaczyna uciekac sklania mnie do grania na wisle widac ze maja na swa imieniczke noi maja o co walczyc.
co sadzicie?
pozdrawiam

Do góry
#554885 - 10/04/2006 20:29 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
arzyk Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/06/2004
Postów: 2120
Skąd: Katowice
Quote:

ja zagralm jutro wisle krakow po kursie 1.45 w profie 3 ostanie mecze w krakowie grane z wisla plock to wyniki
28-08-2004 1. Liga Wisla Krakow Wisla P 4 - 0
13-09-2003 1. Liga Wisla Krakow Wisla P 3 - 1
09-11-2002 1. Liga Wisla Krakow Wisla P 4 - 0
a takze ten fakt ze legia zaczyna uciekac sklania mnie do grania na wisle widac ze maja na swa imieniczke noi maja o co walczyc.
co sadzicie?
pozdrawiam



sorki za off topic ale umknal mi jeden wyraz
a takze ten fakt ze legia zaczyna uciekac sklania mnie do grania na wisle widac ze maja na swa imieniczke sposob noi maja o co walczyc.
pozdrawiam

Do góry
#554886 - 10/04/2006 22:19 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Ryba Offline
addict

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 439
Wisła bez Cantoro i Stolara... stolara jeszcze powinno dac rade zastapic, ale jak Varga gra na srodku to niewiem...

Do góry
#554887 - 10/04/2006 22:52 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
kamasss też się wypowie...

mój typ to WIN jutro Cracovii...


taką mam filozofię, poparta ostatnimi meczami i też formą...
późno nie chcę się rozpisywać...

liga jest tak wyrównana, spłaszczona tabela... że Cracovia wkońcu wygra... jak nie teraz to w nastepnej kolejce...

jedyne co mnie nie pokoi to porażka Arki w ostatnim meczu... to będzie druga z rzędu... a taka sytuacja też nie jest dobra dla tego typu...



Cracovia WIN
3,3

pozdrawiam.
(sorry, że nie opisałem tak jak powieniem, ale późno jest... jest wiele argumentów by grać na Cracovie... ostatni mecz z Groclinem pechowy moim zdaniem... równie dobrze mogło być zwycięstwo...)
polecam Cracovie

Do góry
#554888 - 11/04/2006 00:46 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Groclin-Odra W. 1,75

Jeśli mam byc szczery to bardzo śmieszy mnie ten kurs dlaczego jest on aż tak wysoki na zespół z Grodziska przecież jest to zespół, który najgorsze ma już za sobą i widac po grze tej drużyny że bedzie naprawiać błedy, które miały miejsce w rundzie jesienej Orange Ekstraklasy.Odra niczego wielkiego w tym sezonie nie pokazuje i już niestety nie pokaże natomiast Groclin to zapewne zespół mierzacy o wiele wyżej niż bronienie się przed strefą spadkową.Jak dla mnie jutro Groclin pokaże znowu dobrą gre i spokojnie ogra miernie grający zespół z Wodzisławia.Najlepiej popatrzeć na ostatnie spotkania tych zespołów zaczynając od gospodarzy zespół z Grodziska pokonał ekipy z Bełchatowa oraz Krakowa i raz zremisował wyjazdowy mecz z Arką, goście przegrali z Bełchatowem u siebie 0-2 i pokonali słabiutki Górnik zaledwie 1-0 na własnym terenie.Ostatnie bezpośrednie mecze tych zespól nie zakończyły się zdobyczą chociaż 1 pkt. przez Wodzisławian juz od 3 spotkań również od trzech spotkań Odra nie zdobyła gola na terenie Groclinu.

Do góry
#554889 - 11/04/2006 06:33 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Wisła Kraków-Wisła Płock 1
Co tu dużo gadać Wisła Kraków musi to spotkanie wygrać i wygra,jeżeli Płocczanie męczą się z taką drużyną jak Górnik Zabrze i strzelają bramkę w doliczonym czasie gry to co tu marzyć chociażby o 1 punkcie ze swoją imienniczką z Krakowa.Wisła Kraków nie zagrała z Lechem źle,po prostu była nieskuteczna.Myślę,że teraz Krakowianie zaczną wykorzystywać stwarzane przez siebie sytuacje i ten mecz wygrają.Chociażby remis uznałbym za dużą sensację nie mówiąc już o wygranej Płocka bo jest to praktycznie niemożliwe.

Groclin-Odra Wodzisław 1
Groclin jest ostatnio na fali wznoszącej,wygrał swoje 2 ostatnie mecze i to w stosunku 3:1,widać,że ta drużyna złapała wiatr w żagle.Odra za to zupełnie inna sprawa 2 bardzo dobre spotkania z tuzami naszej ligi (Wisłą i Legią) wymęczone zwycięstwo z Zabrzanami,remis z Górnikiem i przegrana w słabym stylu z Bełchatowem.I jak tu nie grać na Groclin ?!

Górnik Zabrze-Zagłebie Lubin x2
Takie rozwiązanie jest bardzo pewne.Nie wiem co sądzić o tym meczu bo oczywiście wszystko wskazuje na Zagłębie ale trochę się boję o ten mecz i myślę,że Górnik będzie w stanie urwać punkty Zagłebiu ale co najwyżej zremisować.Ale X2 można grać spokojnie bez obaw,że nie wejdzie.

Co do pozostałych meczów to przeczuwam kilka remisów,bo w ostatniej kolejce nie było żadnego,a powinny być 3.Pogoń Szczecin,Korona Kielce i WIsła Płock strzeliły już bramki w doliczonym czasie gry i gdyby nie te bramki to mielibyścmy 3 remisy,a więc remisy widzę w takich meczach:
Amica Wronki-Korona Kielce X
Powiem krótko,grają z sobą 2 wyrównane drużyny chociaż na pewno forma podopiecznych trenera Ryszarda Wieczorka jest dużo słabsza od trenera Chrobaka.Jest to bardzo ważny mecz dla obu drużyn Amica przy wygranej zwiększa szansę na 3 miejsce w tabeli,a Korona przy wygranej może jeszcze o nią powalczyć.Jak to często w takich meczach bywa stawka paraliżuje piłkarzy i dlatego tu powinien być remis może 1:1.

GKS Bełchatów-Pogoń Szcecin X
Pogoń wygrała już 3 mecze z rzędu i myślę,że na tej serii ich passa się zakończy.

Arka Gdynia-Cracovia Kraków X
Bardzo ważny mecz dla obu drużyn.Arka pechowo ostatnio przegrała z Koroną,a Carcovia dostała lanie od graczy z Grodziska.Mając na uwadze bardzo defensywną grę Arki i słabą formę Cracovii,najbardziej prawdopodobny w tym meczu jest właśnie remis.Raczej 0:0 bo będzie to zapewne nudny mecz.Obie drużyny są z sobą zaprzyjaźnione,a więc żadna nie będzie sobie chciała robić krzywdy.

Do góry
#554890 - 11/04/2006 07:01 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Quote:

Wisła Kraków-Wisła Płock 1
Co tu dużo gadać Wisła Kraków musi to spotkanie wygrać i wygra,jeżeli Płocczanie męczą się z taką drużyną jak Górnik Zabrze i strzelają bramkę w doliczonym czasie gry to co tu marzyć chociażby o 1 punkcie ze swoją imienniczką z Krakowa.Wisła Kraków nie zagrała z Lechem źle,po prostu była nieskuteczna.Myślę,że teraz Krakowianie zaczną wykorzystywać stwarzane przez siebie sytuacje i ten mecz wygrają.Chociażby remis uznałbym za dużą sensację nie mówiąc już o wygranej Płocka bo jest to praktycznie niemożliwe.




Po pierwsze stara sportowa prawda mówi, że "mecz meczowi nie równy", dlatego nie można wyciągać zbyt daleko idących wniosków z sobotniego meczu Wisły Płock z Górnikiem. Na tej samej zasadzie możnaby przecieć stwierdzić, że Płocczanie, ktorzy wcześniej rozgromili u siebie Lech, który z kolei pokonał Wisłę, bez problemu uporają się z Wisłą Kraków, a to raczej mało prawdopodobe.

Chciałem jedynie przestrzec przed graniem w dzisiejszym meczu na ekipe gospodarzy. Oczywiście wiele przemawia na ich korzyść: grają u siebie, muszą to spotkanie wgrać, są po prostu lepsi... Pytanie czy to wystarczy...? Moim zdaniem niekoniecznie. W Krakowie atmosfera jest nienajlepsza (delikatnie mówiąć), tytuł mistrza Polski ucieka, a podopieczni Dana Petrescu wydają się być już zrezygnowani. Co do trenera Białej Gwiazdy to właśnie jego obwiniałbym o słaba postawę druzyny. Rumun od początku swojej pracy w Polsce więcej mówi niż robi (takie mam przynajmniej wrażenie), co raczej niczego dobrego nie wróży...

Podsumowując odradzam granie dzisiaj tego meczu. Tym bardziej, że kurs na zwycięstwo Wisły jest bardzo mało zachęcający (1.30 - betandwin.com), a ryzyko wpadki dosyc duże. Lepiej zagrać sobie leciutko x2 i potrzymać kciuki za Jelenia.

Mój typ: x2 (2,90 - betandwin.com) - gram za drobne

Pozdrwiam i zycze wysokich wygranych

Do góry
#554891 - 11/04/2006 08:12 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Szopa-18 Offline
veteran

Meldunek: 31/03/2005
Postów: 1540
Skąd: Mysłowice (Silesia)
Georgio - faktycznie każdy scenariusz wchodzi w grę (Wisła niby załamana, ma problemy kadrowe etc), ale nie w tym meczu. Piszesz, że Wisła wydaje się być zrezygnowana… zupełnie się z tym nie zgadzam. Ostatnio widziałem reportaż z obozu Wisły i są mocno skoncentrowani przed meczem z Płockiem. Wiślacy wiedzą na czym stoją, grają w swojej 'twierdzy' i dodatkowo do tego dochodzi sportowa złość, która powinna zaowocować - tylko zwycięstwo gospodarzy. Jakbym miał już upatrywać niespodziankę w tym meczu to tylko w postaci remisu.

Wisła Kraków:
Majdan
Baszczyński, Kłos, Varga, Dudka (Mijailović)
Błaszczykowski, Burns, Sobolewski, Zieńczuk (Piotr Brożek)
Paweł Brożek, Kryszałowicz

Wisła Płock:
Obajdin, Jeleń
Mierzejewski, Rachwał, Sedlacek, Peszko
Żivković, Magdoń, Romuzga, Kazimierczak
Wierzchowski

W Wiśle Kraków nie zagrają: Stolarczyk, Cantoro (kartki), Głowacki, Kuźba (kontuzja)

W Wiśle Płock nie zagrają: Belada (kartki), Gevorgyan (kontuzja)

info: wislakrakow.com

1.40 w STS to nie jest aż taki zły kurs

Do góry
#554892 - 11/04/2006 08:43 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
hiszpan7 Offline
journeyman

Meldunek: 23/09/2003
Postów: 83
Skąd: mazowsze
Panowie bez zartow Wisla Krakow dzis musi to wygrac i wygra bez najmniejszych problemow. Nie ma sie nad czym zastanawiac tylko grac, wszystkie znaki na ziemi i niebie przemawiaja za Krakowianami.

Do góry
#554893 - 11/04/2006 08:57 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin

Witam wszystkich

Właśnie zbieram się na wyjazd Do Zabrza by zobaczyć na własne oczy jak Zagłębie tam wygrywa...

Wygrana Zagłębia jest naprawde w zasiegu , słabo grajacy Górnik ma nikłe szanse na wygranie tego meczu.Jak do tąd wygrali jedem mecz na inauguracje a tak to same porazki. Zagłebie prezentuje się nawet bardzo dobrze ostatnio pokonali Amike i na dodatek byli zdecydowanie lepsza druzyną . Mecz z Polonia był cieżki i każdy mógł sie tego spodziewać zawsze gra się Zagłębiu ciężko z ta stołeczną druzyną.

Nastepnym aspektek tego meczu jest to ze kolejne mecze to Legia i Wisła więc Zagłebie tutaj musi zdobryc pkt. bo później będzie ciężko.
M.Chałbiński ma już niewielką strate do Piechny w klasyfikacji strzelców i napewno bedzie chciał dziś zmniejszyć strate . Pozatym Michał zna dobrze zespół Górnika wkońcu to jego starzy koledzy.

Przebieg meczu wg. mnie:
Górnik zagra u siebie otwarta piłke, a Zagłebie będzie skutecznie kontrować.

Upatruje w tym meczu czystej 2 po ładnym kursie.

Do góry
#554894 - 11/04/2006 09:00 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Coin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/09/2003
Postów: 5547
Skąd: Kraków
Wisłą za 1.40 to spore ryzyko. Jakbym tu miał coś grac to, że Płock strzeli bramkę, albo Na Płock z handi +1,5

Gram natomiast Zagłębie (może z remisem, dla bezpieczeństwa bo Górnik ma długą serię bez remisu) i Legię (Lech był przesłaby z Wisłą, a Legia na pewno nie zmarnuje tylu sytuacji co Krakowianie w sobotę)

Do góry
#554895 - 11/04/2006 09:05 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Biznes1900 Offline
journeyman

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 55
Jak dla mnie to zgadzam sie z wami ze Wisla wygra bez problemu, z tego co czytalem to oni na stulecie klubu chca osiagnac mistrzostwo,postawil bym jeszce na Cracowie 10 meczy bez wygranej sadze ze dzis sie wkoncu pasy przelamia i wygraja,Warto postawic wedlug mnie jeszce na Koronke mimo iz ostanio nie zachwycali remis u siebie a potem przegrana z Pogonia dzis napewno wygra

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Kretol, VVega, Akhu, pacyfista), 3548 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49