Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#554896 - 11/04/2006 09:07 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
"Łącznie 100 tysięcy złotych premii mogą otrzymać piłkarze Lecha Poznań jeśli w środę pokonają na Łazienkowskiej Legię Warszawę. Kilka dni wcześniej podopieczni Czesława Michniewicza pokonali innego kandydata do tytułu - Wisłę Kraków (2:1)."

Kto wierzy w siłę pieniądza niech weźmie to info pod uwagę, za x2 ładne kursy, moża by też zagrać na remis do połowy, bo pewnie zobaczymy przez pierwsze 45min. walkę na boisku, na zwycięstwo Lecha trudno jednak liczyć, ale remis może być w ich zasięgu, jeżeli Legia będzie grać jak z Polonią, to dużo bramek nie powinno paść, jak wogóle. Wynik 0-0, czemu nie, obie druzyny mają w nogach trudy weekendu, szaleństwa na boisku nie zobaczymy, to nie Anglia.

Do góry
Bonus: Unibet
#554897 - 11/04/2006 10:01 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Quote:

Georgio - faktycznie każdy scenariusz wchodzi w grę (Wisła niby załamana, ma problemy kadrowe etc), ale nie w tym meczu. (...) Jakbym miał już upatrywać niespodziankę w tym meczu to tylko w postaci remisu.

1.40 w STS to nie jest aż taki zły kurs




Każdy kurs jest dobty jeżeli jest trafiony - to jedna z moich złotych zasad w bukmacherce (trochę głupawa, ale co tam...). W tym wypadku jednak ryzyko jest zbyt duże, dlatego radzę odpuścić sobie to spotkanie.

Do góry
#554898 - 11/04/2006 10:14 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Quote:

Panowie bez zartow Wisla Krakow dzis musi to wygrac i wygra bez najmniejszych problemow. Nie ma sie nad czym zastanawiac tylko grac, wszystkie znaki na ziemi i niebie przemawiaja za Krakowianami.




Mam pytanie: A czy czasem Wisła nie musiała wygrać także z Lechem by nie tracić dystansu do Legii? Przed tamtym sptkaniem pewnie też byłeś pewny, że Wisła nie będzie miała większych problemów, a jak było nie trzeba nikomu przypomninać...

Oczywiście mozliwe jest, że chłopaki wreszcie się przebudzą i zaczną wykorzystywać stworzone sytuacje, z czym jak na razie mają spore problemy. Bardziej prawdopodbne jest jednak, że obrona z Płocka nie pozwoli na wiele gospodarzom, dlatego też poważnie zastanawiam się nad underem.

Pozdrawiam

P.S. Daję już spokój spotkaniu obydwu Wisełek. Wszyscy będą mądrzejsi po 20-estej. Zobaczymy kto miał lepszego nosa...

Do góry
#554899 - 11/04/2006 10:38 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Muczaczo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2006
Postów: 4781
Górnik Łęczna-Polonia
Typ:1 Kurs:1.90 Sts

Nie ma co się duzo rozpisywać na temat tego spotkania.Polonia musi to spotkanie wygrać aby mieć jeszcze realne szanse na pozostanie w Orange Ekstraklasa.Górnik powinien wygrać bo z kim jak nie z Czarnymi Koszulami.Ostatnie mecze obu druzyn przegrane ale Górnik był blizej wywalcznie punktu niż Polonia.W drużynach bez wiekszych absencji w składzie.W drużynie z Łęcznej do skladu powraca Nikitovic i Jurkowski.
W tym spotkaniu napewno nie zabraknie walki gdyż ten mecz bedzie kluczowy dla losów Poloni.
Myśle ze zwyciestwo w tym meczu odniesie Górnik dlatego ze ma lepszych piłkarzy i do tego dochodzi jeszcze atut własnego boiska chociaż w tym sezonie nie wiedzie im się najlepiej
Przewidywany skład Górnika:
Bledzewski-Sokolenko,Golem,Jurkowski,Kulig,Oziemczuk,Wędzymski,Nikitović,Sokołowski,Bykowski,Kubica

Do góry
#554900 - 11/04/2006 10:58 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Tom182 Offline
rzut rozny

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 19877
podaje info z Zabrza, ktore utwierdza mnie w przekonaniu że Zagłębie wygra i to może nawet zancznie z osłabionym Górnikiem

GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE

Przed meczem:
Trener Ryszard Komornicki ma problemy z ustawieniem składu na dzisiejszy mecz z Zagłębiem Lubin. Nie zagrają: Mariusz Magiera (pauzuje za czerwoną kartkę), Jacek Wiśniewski (konuzja), Artur Prokop(pod znakiem zapytania). W drugiej linii wypada kapitan zabrzan Krzysztof Bukalski. Dużym problemem jest zestawienie linii ataku, ponieważ Jacek Ziarkowski jest kontuzjowany podobnie jak Sebastian Olszar i Kleber de Lima. Arkadiusz Aleksander wznawia rehabilitację. Zostaje Kamil Król, który nawet 2 tygodnie temu nie mieścił się w osiemnastce meczowej u trenera Ryszarda Komornickiego.
Przewidywane składy:
Górnik Zabrze: Sławik - Radler, Prokop, Matić, Bartos - Seweryn, Juszkiewicz, Dudziński, Stoimenov, Bukowiec - K.Król.
Zagłębie Lubin: Liberda - Mierzejewski, Stasiak, Arboleda, Felipe - Łobodziński, Jackiewicz, Sunday, Iwański - Plizga, Chałbiński.

źródło : http://www.gornikzabrze.pl/

Do góry
#554901 - 11/04/2006 11:24 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Właśnie chciałem to wklejać... Duże kłopoty kadrowe w Górniku a że ławka krótka to już Franz będzie wiedział jak to wykorzystać. Kurs 2,00 jest naprawde smakowity!!

Do góry
#554902 - 11/04/2006 11:40 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Zaczynają pojawiać się już głosy ze sztabów szkoleniowych, że mają problemy z regenerowaniem sił zawodników między meczami, czego należało się spodziewać, to dobry moment, aby dzięki temu poszukać jakieś niespodzianki, narzekania Wislaków wszyscy znamy, gdyby przyjąć, że nie przełamią się dzisiaj ze skutecznością i dodatkowo paraliżować będzie ich stawka spotkania, opcja underowa jak najbardziej do zagrania, kurs o wiele lepszy niż za zwycięstwo Wisły; kolejne ciekawe spotkania może być w Grodzisku, Groclin odmienił 38-letni Gęsior, jemu najszybciej da o sobie znać brak świeżości, a Odra po kompromitującym występie w Bełchatowie, może nagle sobie ze chce coś udowodnic, jak Lech po meczu w Płocku, trudno tak bez remisu w całej kolejce, dlaczego by nie mała sensacja w Grodzisku? Może też się okazać, że powolny start Pogoni i częste roszady w jej skadzie wyjdą terez jej na dobre, ale Panik ciągle nie zadowolony z przegotowania kondycyjnego zawodników, więc trzeba uważać z tą opcją.

Do góry
#554903 - 11/04/2006 12:02 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Macie rację. Wygra Wisła, tyle tylko, ze Wisła PŁOCK
Postawiłem całkiem niemałą sumkę po kursie @9.00
Krakusy są zestresowani, srają w gacie i powinni iść do psychiatry, jak twierdzi Rumunescu.
Pierwszy Cupial, potem prezesostwo, trenerzy i zawodnicy
Nikt chyba nie zdążył pójść, bo chłopaki dwa dni wracali z Poznania. Nocleg był we Wrocławiu, by się piłkarzyki nie zmęczyli. Ale chyba im się to nie udało, bo ciągle narzekaja i nawet mecz chcieli przełożyć.
Dla mnie czyściutka 2 dziś wchodzi

Do góry
#554904 - 11/04/2006 12:16 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Dlaczego nic nie piszecie o meczy Belchatów - Pogoń?

Wydaje się że GKS nie przegra tego meczu. I tak chyba właśnie zagram. Chłopaki są w naprawdę dobrej formie.

A co do tego Zagłębia to... hmm, no nie wiem. Wiele osób to gra, ale ja bym przestrzegał przed tym optymizmem. Górnik powalczy dziś, a Zagłębie nie wygrało w Zabrzu od chyba 10 lat. Prawdopodobnie skończy się na remisie, ale jakaś jedna akcja może zdecydować że któraś z drużyn wygra, ale która? No bet!

Do góry
#554905 - 11/04/2006 13:04 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
keny Offline
newbie

Meldunek: 28/02/2006
Postów: 28
Skąd: Trzebinia
Quote:

Dlaczego nic nie piszecie o meczy Belchatów - Pogoń?




mówisz, masz

GKS BOT Bełchatów - Pogoń Szczecin wtorek, 11 kwietnia, godz 18.30

Zarówno Bełchatów jak i Pogoń wreszcie wygrały swoje mecze. GKS wywiózł 3 punkty z trudnego terenu w Wodzisławiu, natomiast Pogoń zwyciężyła Górnik Łęczna po kapitalnej bramce Amarala w ostatniej minucie. W tym meczu okaże się, czy przebudzenie Pogoni było tylko chwilowe, czy też Pogoń miałą po prostu ciężki terminarz do tej pory (Wisła, Legia, Zagłębie, Amica, Korona). Canarinhos z Pogoni nie będą musieli daleko podróżować na ten mecz, gdyż mieszkają w Gutowie Małym pod Łodzią, które znajduje się zaledwie 40 km od Bełchatowa. Można więc powiedzieć, że będzie to... "prawie jak derby".

Przewidywalne składy:

GKS: Sapela - Popek, Cecot, Pietrasik, Fonfara - Garguła, Kuranty, Jarzębowski, Wróbel - Matusiak, Dziedzic

Pogoń: Pesković - Matlak, Matheus, Julcimar, Ze Roberto, Daniel Cruz, Cleison, Kaźmierczak, Amaral, Lilo - Edi

Nie zagrają:

Bełchatów: Kowalczyk

Pogoń: Batata II, Batata I


Ostatnie spotkania:

01-10-2005 1. Liga Pogon GKS Belchatow 0 - 0
06-06-2004 2. Liga Pogon GKS Belchatow 2 - 2
15-11-2003 2. Liga GKS Belchatow Pogon 2 - 0
26-05-1999 1. Liga Pogon GKS Belchatow 1 - 0
31-10-1998 1. Liga GKS Belchatow Pogon 2 - 0
08-06-1996 1. Liga GKS Belchatow Pogon 2 - 1
19-11-1995 1. Liga Pogon GKS Belchatow 1 - 1


Mój typ: x2


reszta na http://bet.org.pl/index.php/content/view/22/12/

Do góry
#554906 - 11/04/2006 13:45 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Quote:

Pogoń: Pesković - Matlak, Matheus, Julcimar, Ze Roberto, Daniel Cruz, Cleison, Kaźmierczak, Amaral, Lilo - Edi




Akurat trener Panik narzeka na przemęczenie piłkarzy (mecze co 3 dni)

- Przemek Kaźmierczak i Daniel Cruz ledwo żyją. Granie po trzech dniach przerwy może jeszcze być, ale po dwóch? To jest masakra dla zawodników - martwi się czeski szkoleniowiec.

Tak więc całkiem prawdopodobne, że nie zobaczymy w podstawowym składzie ani Daniela Cruza, ani Kaźmierczaka ani prawdopodobnie Ediego.

W kadrze meczowej są za to Batata I, Batata II (dlaczego mają nie grać?) i Cleisson który z powodu słabej formy i rzekomych problemów rodzinnych nie pojechał na ostatni mecz do Szczecina.


Dla mnie najpewniejszym typem w tym meczu jest UNDER. Pogoń już umie grać po Panikowemu - czyli wszyscy na tyły i czekamy co się będzie działo. W wyjazdowych meczach z Legią udawało się to do 80 minuty. Z Koroną dopisało szczeście i taktyka przyniosła 3 punkty.

Teraz też zapowiada się, że Pogoń zagra ustawieniem ultra-defensywnym z zagęszczeniem środka pola. Przez taki mur piłkarzom GKS-u bardzo ciężko będzie się przebić, a do kontr pewnie będzie wychodzić góra 2-ch zawodników Pogoni (jak w poprzednich meczach).

Więc w takim układzie UNDER wydaje mi się najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem.

Do góry
#554907 - 11/04/2006 14:20 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Tom Kurs - piszesz, że Gęsior pierwszy poczuje brak świerzośc, ale najpierw zobacz w ilu meczach on zagral wiosną, także o niego akurat bym sie nie martwił. Jak dla mnie to w meczu Groclin - Odra 1 jak złoto powinna wejśc a i kursy są dobre. Chłopaki zaczeli grać bo boją się, że stracą dobre kontrakty na grę w Grodzisku i walczą. A Groclin na wiosne przegral tylko z Wisłą i Legią i miał remis na cięzkim terenie w Gdyni!! A Odra, wygrała tylko po problematycznym karnym z Górnikiem, a juz porażka z GKS Bełchatów pokazała co reprezentuje zbieranina kopaczy w Wodzislawiu.

Co do meczu Górnik Z. - Zagłębie L. to początkowo miałem opory nad graniem na Zagłębie, gdyż jeśli Górnik chce się utrzymac to musi ciułać punkty, ale widząć jakie problemy ma trener Komornicki to będzie ciężko.

Dla mnie jeszcze ciekawym meczem jest Arka - Cracovia gdzie pewnie będzie 1-1 lub 0-0. Mecz przyjaźni, a poza tym zawsze lepiej miec 1 punkt niż 0. Arka ma całkiem dobry układ meczów więć powinna się utrzymać. A Cracovia też będzie chciała wreszcie zdobyć jakiś punkcik bo widmo spadku zagląda im powoli w oczy.

I jeszcze 2 słowa na temat meczu Wisła K. - Wisła P. zagrałem na Krakusów po kursie 1.4, ale po przemyśleniach wcale tam 1 nie musi być, fart wygrywania jedną bramką się już wyczerpał. No chyba, że chopacy z Reymonta wreszcie zaczną grać!

Do góry
#554908 - 11/04/2006 14:37 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Jak dla mnie to nie ma watpliwosci,ze Gornik Zabrze leci na pysk do drugiej ligi... potwierdzone z wiarygodnych zrodel... takze jesli mieliby sprawic jakas niespodzianke to gora uciulaja jeden punkcik w meczu z Zaglebiem i fartem podejrzewam. Patrzac na forme Zaglebia utwierdza mnie zwlaszcza to,ze pokonali Amice- konkurenta do pucharow,a myslac o Uefie Zaglebie musi zajac odpwiednie miejsce w lidze, bo co prawda sa w finale PP,ale jeszcze go nie wygrali. POza tym poukladana druzyna, gra ofensywnie, pieniadze sa wiec jak dla mnie 2 lub na pewniaka x2

Co do meczu Legii nie szukalbym sensacji. Bylem na meczu Lecha z Wisla i mimo,iz kibicuje Kolejorzowi to spuchna juz przed przerwa w W-wie. Typ 1, kurs calkiem dobry jak na Legie u siebie

Arka - Cracovia
Under 2,5gola murowany. Kto ma dla tych druzyn strzelac bramki??? w dodatku jak wyzej zostalo napisane mecz przyjazni,wiec po punkciku pewnie sobie dadza, takze dla mnie Under lub remis

Wisla - Wisla, ja nie szukam zadnych aspektow do tego meczu. Krakusy to profesjonalny klub i jesli dzis straca punkty to koniec walki o mistrza w tym sezonie, a pieniadze tam nie male, takze latwo nie odpuszcza!

Groclin - Odra. Gram jedynke tylko z jednego wzgledu- Groclin po tym spotkaniu ma 4 wyjazdy z rzedu...

POzdrawiam

Do góry
#554909 - 11/04/2006 14:40 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Legia-Lech, dla mnie niestety dość pewna 1. Ja to już zagrałem, kurs 1,5 wg mnie przeszacowany. Lech na Łazienkowskiej prawie zawsze przegrywa, do tego obecnie ma co by tu nie mówić słaby kadrowo zespół i jeszcze gorszego trenera. Nie zagra Telichowski (kontuzja), Scherfchen (kartki) i ponoć Bosacki (kontuzja).

Dla mnie Legia 1 9/10, i jako kontra 0:0 (Lech bramki raczej nie strzeli i myślę że to maks co mogą "wyciągnąć").

Obym się mylił Nadzieja umiera ostatnia, ale w tej zabawie nie ma sentymentów..

Do góry
#554910 - 11/04/2006 15:23 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Quote:

Tom Kurs - piszesz, że Gęsior pierwszy poczuje brak świerzośc, ale najpierw zobacz w ilu meczach on zagral wiosną, także o niego akurat bym sie nie martwił.




38lat to jednak nieprzelewki, ja Gęsiorowi kibicuję i życzę mu jak najlepiej, ale w przypadku tak "wiekowych" graczy, trzeba uważać z ocenami, może mieć super występ, ale to zawsze będzie go kosztować więcej niż młodzianów i potem musi to odpokutowywać, tym bardziej, że ostatnio dzwiga wynik w Groclinie. Zobaczymy.

Do góry
#554911 - 11/04/2006 15:46 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Tom Kurs, ale zobacz w statystki!! Gęsior wiosną zagrał całe 121 minut i strzelił 3 bramki, także w akurat jego przypadku jak narazie nie powinno byc problemu z brakiem swierzości. A z drugiej strony to nie wiem czy Czy te dziadki nie mają lepszej kondychy niż przepalone i przepite małolaty!!
Pozdro

Do góry
#554912 - 11/04/2006 15:51 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Pele20 Offline
member

Meldunek: 28/03/2006
Postów: 151
Obrona w szpitalu

Trenerowi Górnika Zabrze Ryszardowi Komornickiemu powoli kończą się palce u rąk, gdy zaczyna liczyć zawodników, wypadających mu ze składu.
- Jest ich dziewięciu, a ja nie mam kim ich zastępować. Może pana powołam? - z czarnym humorem stwierdził podczas rozmowy z dziennikarzem DZ. - Najgorsze jest to, że w "szpitalu" znalazła się linia obrony. Stłuczenie kolana Artura Prokopa wygląda poważnie, Jacek Wiśniewski ciągle nie trenuje, Tomasz Prasnal chyba też nie będzie do gry, do tego doszły kartki i wyrwy w pomocy...

Zagłębie przyjeżdża do Zabrza opromienione ostatnimi zwycięstwami i mając w składzie Michała Chałbińskiego, który walczy z Grzegorzem Piechną o tytuł króla strzelców.

- Oglądaliśmy ich ostatnie mecze, rzeczywiście są na fali. Tymczasem moi zawodnicy odczuwają już zmęczenie, nawet nie robię im przedmeczowego zgrupowania, bo trochę muszą od siebie wzajemnie odpocząć. A ponieważ mecz goni mecz, to nawet za dużo im nie opowiadam o rywalach, bo wolę, żeby mieli głowy swobodne - przyznał szkoleniowiec.

źródło: Dziennik Zachodni
Chyba skusze się na czystą dwójkę w tym meczu, Górnik z takimi problemami raczej sobie nie poradzi tylko dużo szczęścia może im pomóc w zdobyciu choćby jednego punktu

Do góry
#554913 - 11/04/2006 15:55 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Quote:



Akurat trener Panik narzeka na przemęczenie piłkarzy (mecze co 3 dni)

- Przemek Kaźmierczak i Daniel Cruz ledwo żyją. Granie po trzech dniach przerwy może jeszcze być, ale po dwóch? To jest masakra dla zawodników - martwi się czeski szkoleniowiec.





Nie no.Takie teksty to mogą tylko rozśmieszyć.Ile oni tych meczy rozegrali, że są tacy zmęczeni.W poważnych ligach grają tez co 3 dni a do tego kilka razy więcej meczy i nikt nie narzeka.Śmiech na sali I oni się uważają za zawodowców Z czym do ludzi.

Do góry
#554914 - 11/04/2006 16:00 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
Lowrey19 Offline
enthusiast

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 216
Skąd: Kraków
Wisła K - Wisła P


Co do tego meczu to powiem ze sie nie zdziwie jesli mecz wygra druzyna z plocka.Krakowska ekipa to juz nie ta sama Wisla co kilka lat temu, Gospodarze maja bardzo slaby atak,Kryszalowicz jest przynajmniej takie mam wrazenie ogladajac go na boisku jakby nie mial drugiej nogi wolny, nie skuteczny, zero techniki to samo P.Brozek ....Zurawskim nigdy nie bedzie:)
druga linia Sobolewski nic nie prezentuje i dziwi mnie to ze ubiegaja sie o niego kluby z Bundesligi...zalosne,nastepnie Zienczuk bardzo malo pojedynkow jeden na jeden na lewym skrzydle, kondycyjnie tez slabo stoi mozna to zauwazyc ogladajac mecz, Obrona tez tragiczna jak juz Klos bierze sie za egzekwowanie rzutow wolnych to az mnei cisnie zeby telewizor wyrzucic przez okno:)cala druzyna to jeden wielki bajzel krotko mowiac.Ogladam mecze wisly i jestem Pewny ze Mistrza nie obronia a Legii jak nabjardziej sie nalezy bardzo ladnie graja !


Pozdrawiam

Do góry
#554915 - 11/04/2006 20:12 Re: Orange Ekstraklasa - 24 Kolejka (11-12 IV)
niedzwiedz1981 Offline
addict

Meldunek: 20/03/2006
Postów: 446
Skąd: GKS Tychy
LEGIA-LECH

Wynik jedyny i możliwy to zwyciestwo Legii o wiele trudniejszy psychologicznie mecz mieli w niedziele z Polonią i dali rade. Pokonanie Wisły przez Lecha to niewątpliwie ich wielkie osiągnięcie ale Wisełka nie gra tego do czego w ostatnich latach nas przyzwyczaiła a Legia jest mocna jak przed laty. Spokojnie obstawiam Legie, bramki dopiero w drugiej połowie raczej wiecej niz 2,5 bo Lech powinien jedną wcisnać ale Legia odpowie conajmniej dwoma lub trzema. Do tego należy pamietać że Lech włożył wszystkie swoje siły w mecz z Wisłą więc wynik sam nasuwa sie na usta LEGIA!!!!
Niestety niskie kursy buki sie nie wysiliły ale wcale im sie nie dziwie bo to pewniak.

pozdrawiam

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, akagi, kemp, Sensei, 11kera11, rafal08, Akhu, VVega), 3490 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581762 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49