Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#557076 - 14/04/2006 16:07 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
piotrekkk_22 Offline
veteran

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 1335
Skąd: Płock
WISŁA PŁOCK - LEGIA WARSZAWA 1x

Nafciarze potrafią spręzac sie na takie mecze, w Płocku zawsze na mecze z Legią Warszawa i Widzewem Łódż jest pełna mobilizacja, pod wzgledem kibicowskim jak i sami zawodnicy wiedzą co to są za mecze z tymi drużynami.Na trybunach zasiądzie napewno okolo 8 tys ludzi.Do Płocka wybiera się tez spora grupa warszawiaków,mówi sie nawet o 2,5 tys, tylko na stadion moze wejsc 300 przyjezdnych(wymóg policji jak i miasta)prezes Wisły wposcilby nawet wiecej,ale nie moze.Rok temu kazdy widzial co sie działo w sektorze Legii.A włodarze Wisły sa przygotowani na rozwiazanie problemu z nadwyzka gości.Wracajac do aspektu sportowego trener Wisły Josef Csaplar oszczędzał kilku zawodników w Krakowie.Jedynie Wan geworgian nie zagra, reszta zawodników jest do dyspozycji trenera.Nie pisze tego ze jestem z Plocka ze z sympatii ale naprawde mecze z Legia w Płocku są zawsze inne.No i są derby Mazowsza!

Niech wygra lepszy, ja oczywiscie bede kibicował Nafciarzom.
pozdro, wysokich wygranych

Do góry
Bonus: Unibet
#557077 - 14/04/2006 16:49 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
RONALDINHO_FCB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 3356
Ciekawa analiza nie powiem.
Skoro widze ze jestes Plocka to co powiesz o wystepie Jelenia?
Zreszta przy obronie Legii i tak sobie nie pogra.

Do góry
#557078 - 14/04/2006 18:25 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
piotrekkk_22 Offline
veteran

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 1335
Skąd: Płock
a dlaczego ma sobie nie pograc przy obronie Legii, czy uwazasz ze o na jest taka mocna??jelen nie raz pokazal ze jest jednym z najlepszych napastikow polskiej ligi, przypominam Ci ze walczy dodatkowo o wyjazd z kadra na MŚ.A chłopak jest w formie co pokazal ostatnio przeciwko Arabii S. Górnikowi Z i sam mozna powiedziec ze ogral Lecha Poznań.
Jak bedzie zobaczymy jutro, ja tylko mowie ze mecze z Legia()jak i Widzewem) w Płocku zawsze sa inne.

pozdro, zobaczymy jutro, ja jestem oczywiscie za Nafciarzami

Do góry
#557079 - 14/04/2006 18:28 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Kilka slow o sytuacji kadrowej Arki.

Trener Wąsikiewicz zabral na mecz tylko szesnastu zawodników. Byc moze do zespolu dolaczy Damian Nawrocik,ktory leczy uraz w Poznaniu.
Kontuzjowani zawodnicy : Krzysztof Sobieraj, Sebastian Gorząd oraz Radosław Wróblewski(tez dziwna ta kontuzja ). Pod znakiem zapytania stoi także występ Piotra Jawnego,ktory narzeka na bole glowy i obite oko po starciu z zawodnikiem Cracovii. Za żółte kartki pauzuje Ireneusz Kościelniak a Cios nie jest jeszcze gotowy do gry. W kadrze zabraknie Kubisza i Majdy.Zawodnicy sa zdrowi ale Majda zostal ukarany kara finansowa 3 tys zl za male zaangazowanie i pasywnosc w grze a Kubisz prawdopodobnie popstrykal sie z trenerem.Zle sie dzieje w druzynie, zamiast mobilizacji i walki o utrzymanie zaczynaja sie klotnie i dziwne decyzje zarzadu a to nie wrozy niczego dobrego. Szanse wystepu w jutrzejszym meczu otrzymali Marcin Kiczyński(z Tura Turek), Mateusz Kołodziejski(uzdolniony wychowanek Arki, nie dostaje szansy ale na uklady nie ma rady) i Bartosz Ława.
Warto zaznaczyc jedna sprawe , obecny trener Arki Wąsikiewicz pracowal w Amice 5 lat zdobywajac puchar i superpuchar Polski jak rowniez pierwszy raz w historii klubu z Wronek bral udzial w europejskich pucharach.

Kadra Arki na mecz z Amicą:

Krupski,Witkowski#Kowalski,Jawny?,Jakosz,Kiczynski#Ulanowski,Parzy,Nicinski,Griszczenko,Ława,Bartoszewicz,Moskalewicz,Pudysiak#Kolodziejski,Pilch,Nawrocik?

Do góry
#557080 - 14/04/2006 19:07 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Quote:

a dlaczego ma sobie nie pograc przy obronie Legii, czy uwazasz ze o na jest taka mocna??jelen nie raz pokazal ze jest jednym z najlepszych napastikow polskiej ligi, przypominam Ci ze walczy dodatkowo o wyjazd z kadra na MŚ.A chłopak jest w formie co pokazal ostatnio przeciwko Arabii S. Górnikowi Z i sam mozna powiedziec ze ogral Lecha Poznań.
Jak bedzie zobaczymy jutro, ja tylko mowie ze mecze z Legia()jak i Widzewem) w Płocku zawsze sa inne.

pozdro, zobaczymy jutro, ja jestem oczywiscie za Nafciarzami




Radzę odpuść sobie ten mecz, stawianie ulubionej drużyny(zatracamy wtedy obiektywizm) często kończy się stratą kasy. Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest under 2,5 w tym meczu. Legia roztrzelała się w środę strzelając dziurawej(absencje) obronie Lecha 3 gole,tracąc jeden w końcówce. Wisła Płock natomiast została rozbita przez Białą Gwiazdę 4:0, co sprawi że będą grali uważniej w obronie u siebie. Na małą efektywność Legii przemawiają kontuzje wspomnianych napastników(Janczyk, Gottwald,Klatt), bo Włodarczyk strzela ostatnio rzadko, a Kucharz swoje lata ma(Szałachowski wejdzie znowu w końcówce). Sądze że taktyka Legi będzie oczywista, grać na zero z tyłu, gra z kontry + stałe fragmenty.


Do góry
#557081 - 14/04/2006 19:45 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
RONALDINHO_FCB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 3356
Quote:

a dlaczego ma sobie nie pograc przy obronie Legii, czy uwazasz ze o na jest taka mocna??jelen nie raz pokazal ze jest jednym z najlepszych napastikow polskiej ligi, przypominam Ci ze walczy dodatkowo o wyjazd z kadra na MŚ.A chłopak jest w formie co pokazal ostatnio przeciwko Arabii S. Górnikowi Z i sam mozna powiedziec ze ogral Lecha Poznań.
Jak bedzie zobaczymy jutro, ja tylko mowie ze mecze z Legia()jak i Widzewem) w Płocku zawsze sa inne.

pozdro, zobaczymy jutro, ja jestem oczywiscie za Nafciarzami




Piszesz ze jest w formie a ja slyszalem ze ledwno sie porusza Dzis tylko truchtal sobie i jego wystep stoi pod wielkim znakiem zapytania ...

Do góry
#557082 - 14/04/2006 19:46 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
RONALDINHO_FCB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 3356
dAnTeCh - Klatt jest w 18 na jutrzejszy mecz.

Do góry
#557083 - 14/04/2006 19:47 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Wisła P.-Legia
Mialem opisac ten mecz szerzej ale coz ten brak czasu... Jednak dorzuce swoje 3 grosze

Szczerze mowiac czekam na to spotkanie juz od dawna. W rundzie wiosennej kiedy patrze na gre Wiselki zawsze przychodzi mi do glowy ze bedzie miala ciezko. Zespol z Plocka gra dosyc madra pilke i atakuje tyle ile musi a broni sie calym zespolem. Taki styl napewno nie przypadnie do gustu Legionistom i spodziewam sie iz ciezko bedzie im se przebic pod bramke gospodarzy dlatego z minute beda grac coraz bardziej nerwowo... Nasza defnsywa jest naprawde bardzo mona i Legia bedzie musiala sie sporo napocic aby dobyc bramke. Problemem moga byc stale fragmenty gry, tu licze na pare bardzo wysokich obroncow Magdon-Pekovic (wreszcie wrocil do gry tylko czemu do pomocy? :S). Nie nalezy jednak uwazac ze cofniemy sie na wlasna polowe i prez caly mecz bedziemy sie tylko bronic bo jako gospodarz zawsze gramy odwazniej. Nie ma jednak co ukrywac ze skupimy sie na kontrach ... a to nie jest taki zly pomysl (Jelen-Peszko)...
No to tak na to w skrucie patrze o Legi sie nie wypowiadam bo kazdy tutaj ja zna i niech to robia brdziej kompetentni Legionisci....
Rozwazam takie warinty obstawienia tego meczu
under 2,5 , 1x , wynik 1 polowy- X
Tak wiec Legia naprawde bedzie miala ciezka przeprawe i tym razem moze jej sie udac jak to czesto mialo miejsce wygrac w osttnich minutach. Nie chce umnieszac jej sukcesow ale wydaje mi sie ze miala ostatnio tez troche szczescia (bramki ze stalych fragmntow z Lechem i Polonia)
pozdro i pokoj bez przepychanek panowie

Do góry
#557084 - 14/04/2006 21:24 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
marek951 Offline
enthusiast

Meldunek: 27/10/2005
Postów: 308
Typowanie na Amice to moim zdaniem ryzyko, jest to drużyna która wygrac moze ale niemusi za wszelką cene , mogą walczyc o puchary dla lecha a mogą także odpuścić bo w przyszłym sezonie i tak niebedzie ich w ekstraklasie.

Do góry
#557085 - 14/04/2006 21:50 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
camey Offline
enthusiast

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 218
Skąd: W-WA
Quote:

Nie chce umnieszac jej sukcesow ale wydaje mi sie ze miala ostatnio tez troche szczescia (bramki ze stalych fragmntow z Lechem i Polonia)
pozdro i pokoj bez przepychanek panowie



Nie wiem o co chodzi w tym fragmencie ze szczęściem i stałymi fragmentami gry ale mniejsza o to. Co do sytuacji kadrowej w Legii to jak wiadomo nie zagra Edson więc od pierwszej minuty najprawdopodobniej pojawi się w składzie Kiełbowicz. Do kadry meczowej dołączył Klatt, który dzis zagrał (z resztą dość przeciętnie) 45 minut w rezerwach, lecz wątpie żeby pojawił się na boisku. Skład pewnie nie będzie się różnił (poza brakiem Edsona) od tego z meczu z Lechem. Na temat wyniku nie chcę się wypowiadać bo może to trącić brakiem obiektywizmu

W innych meczach to wydaję mi sie że warto zaryzykować na x2 w Poznaniu i Wodzisławiu za niewielką stawke oraz na wygraną Poloni (a osobiście chętnie bym zagrał zdarzenie że w tym spotkaniu będzie rzut karny )

Do góry
#557086 - 15/04/2006 06:45 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
jon83 Offline
addict

Meldunek: 26/03/2004
Postów: 594
Skąd: Krosno/Kraków
Quote:

Typowanie na Amice to moim zdaniem ryzyko, jest to drużyna która wygrac moze ale niemusi za wszelką cene , mogą walczyc o puchary dla lecha a mogą także odpuścić bo w przyszłym sezonie i tak niebedzie ich w ekstraklasie.



kazde typowanie wiaze sie z ryzykiem, ale stwierdzenie ze zawodnicy moga sobie odpuscic jest jak najbardziej nie na miejscu,przede wszystkim walcza o udzial pucharze UEFA dla nowej druzyny (bo watpie by lech go mogl zapewnic w tym seoznie), mysle ze co wazniejsze walcza o nowe kontrakty w nowym juz lechu, kazdy bedzie chcial udowodnic swoja wartosc na boisku i mysle ze tak juz bedzie do konca sezonu. Amica moze ostatnio w nienajlepszej formie byla ale mysle ze wkoncu sie dzis przelamia
Amica-Arka 1 @1.4 (GB)

Do góry
#557087 - 15/04/2006 07:04 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
Bodzio_KSG Offline
stranger

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 21
Skąd: Ruda Slaska
Uważajcie na mecz Korona - Górnik, wszyscy piszecie ze bedzie pewna 1, a ja jestem zdania ze ten mecz dla Zabrzan jest bardzo istotny (gdyż kazdy zdobyty punkt jest na wage złota). I trzeba też pamietac ze nasza ligi jest taka troche "sprzedajna" - ale to tylko moje zdanie !!!

Do góry
#557088 - 15/04/2006 07:05 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
Bodzio_KSG Offline
stranger

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 21
Skąd: Ruda Slaska
... jestem uzależniony od Bukmacherki

Do góry
#557089 - 15/04/2006 07:38 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
adrian.k Offline
stranger

Meldunek: 22/02/2006
Postów: 8
A co to kogo Bodzio obchodzi , że jesteś uzależniony od bukmacherki?Tutaj się podaje analizy i przmyślenia a nie głupie sentencje !

Do góry
#557090 - 15/04/2006 07:40 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
therror Offline
addict

Meldunek: 31/10/2005
Postów: 480
Skąd: 51° N, 17° E
Bodzio_KSG - nie przesadzłbym aż tak że nie warto postawić 1 na Koronę. Piechna się przebudził więc może coś ustrzeli, grają na własnym nowym boisku, więc pewnie chcieliby odnieć sukces bo ostatnio różnie to bywało. A poza tym Górnik boryka się z kłopotami finansowymi, mają problemy, ich główny udziałowiec bankrutuje i sądzę , że to nie wpłynie dobrze na atmosferę w drużynie.
pozdraiwam
m.z.

Do góry
#557091 - 15/04/2006 08:05 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
Chciałbym móc napisać, że Górnik dzisiaj powalczy i wywiezie jakiś punkt...

ale nie mogę... szkoda żal mi Zabrzan...
niestety już ostatni mecz to był fuks i 2-2 z Zagłebiem to tylko przypadek...

wątpie, żeby znowu mieli tyle szczęścia... niestety brakuje zawodników typu Seweryn, Bukalski - oni ciągną ten wózek... reszta dość anonimowa...

Zwolennikiem Korony nie jestem, widziałem dużo ich meczy... grać potrafią, więc mogą wypunktować Górnik... jeżeli Zabrzanie znowu będą mieli farta wynik 0-0 albo 1-1 możliwy... jednak ja mam w głowie pierwszy udany mecz Korony na swoim stadionie...

to będzie inna drużyna niż z Arką czy we wcześniejszych meczach... dla mnie 1 wynik 2-0 albo 3-1

niestety... takie są realia... Chciałbym, żeby Górnik i Polonia się utrzymały, ale ktoś spaść musi (chciałbym, żeby to była Łęczna z wielkim i słabym Kubicą)

Do góry
#557092 - 15/04/2006 08:08 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Quote:

I trzeba też pamietac ze nasza ligi jest taka troche "sprzedajna" - ale to tylko moje zdanie !!!



Ach ta nasza polska mentalnosc ... Do "naszej" ligi powinienes moze dorzucic tez angielska po wczorajzym meczu MU? Naprawde rejestrowales sie zeby napisac taka bzdure lepiej zarzuc jakas porzadna analize
Jak pisze to dodam ze Irek Jelen napewno nie zagra z Legia...

Do góry
#557093 - 15/04/2006 08:22 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
vicek Offline
addict

Meldunek: 04/03/2003
Postów: 567
Skąd: Kielce
Quote:

Uważajcie na mecz Korona - Górnik, wszyscy piszecie ze bedzie pewna 1, a ja jestem zdania ze ten mecz dla Zabrzan jest bardzo istotny (gdyż kazdy zdobyty punkt jest na wage złota). I trzeba też pamietac ze nasza ligi jest taka troche "sprzedajna" - ale to tylko moje zdanie !!!




Akurat piłkarze Korony nie muszą martwić się o pieniądze. Za awans i występy w pucharze uefa dostaną na pewno więcej pieniędzy niż od Górnika, który pieniędzy w ogóle nie posiada. Na pewno Korona po wybudowaniu stadionu jest zdeterminowana by walczyć o 3-4 miejsce w lidze i nie odpuści meczu. Mimo wszystko może to być trudniejszy mecz niż ten z Amicą, ponieważ kielczanom ciężko gra się przeciwko drużynom prezentującym typowo defensywną piłkę. Jednak jeśli Korona szybko strzeli bramkę to nie powinna mieć problemów ze zwycięstwem.

Do góry
#557094 - 15/04/2006 09:52 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
do postu vicek...

Górnik według mnie nie gra defensywnej piłki, wręcz odwrotnie starają się atakować... tak mi się wydaje z tego co oglądałem mecze i skróty... a jak juz stracą pierwszą bramkę to zupełnie się odkryją...
tylko musi paść ta pierwsza...

Do góry
#557095 - 15/04/2006 10:14 Re: Orange Ekstraklasa - 25 kolejka (14-15 kwietnia)
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Polskie druzyny zupelnie inaczej graja u siebie i na wyjazdach i np Gornik gdy przyjechal do Plocka totalnie sie zamurowal i praktycznie nie wychodzil z wlasnej polowy a wrecz z 16... :] wiec z tym moze byc roznie

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (11kera11), 3179 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581749 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49