Opcje tematu
#557125 - 12/04/2006 23:36 II liga - 23 kolejka (15 kwietnia)
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
15.04.2006

12:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
13:00 HEKO Czermno - Zagłębie Sosnowiec
13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
13:00 Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:00 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Widzew Łódź
16:00 Szczakowianka Jaworzno - Górnik Polkowice
16:00 Polonia Bytom - Zawisza Bydgoszcz
17:00 ŁKS Łódź - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Chorzów

Do góry
Bonus: Unibet
#557126 - 13/04/2006 11:21 Re: II liga - 23 kolejka (15 kwietnia)
pablobytom Offline
member

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 153
Skąd: Bytom
12:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Wg mnie jeden z ciekawszych meczow kolejki. Slask walczy o awans, Lechia raczej sie utrzyma. Mysle ze w tym meczu przyjazni wygra Slask, jest lepszy, bardziej poukladany no i ma cel, mozliwy jest tez remis, ale jka mam byc szczery malo prawdopodobny. WKS podbudowany po meczu z JAga, zakotwiczyl mysle juz do konca sezonu w czubie tabeli.
Typ 1, stake 8/10

13:00 HEKO Czermno - Zagłębie Sosnowiec
noo, Heko wreszcie przegralo, 2;4 z Hydrobudowa. Sosnowiec ma fatalna serie i jezeli nei zacznei wygrywac, to poleca dalsze glowy. Heko raczej sie utrzyma, a w tym meczu odniesie kolejna porazke, mysle tak ambitny zespol jak Sosnowiec da sobie rade, co pokazala juz Hydrobudowa - nie takie Heko straszne jak go maluja
Typ 2, stake 6-7/10

13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
ciekawy meczyk, Jaga ma fatalna passe i nei wiudze mozliwosci jej przerwania, szczegolnie w fenomalnych Gliwicach. Wobec niedawnych bardzo przyjemnych stosunkow miedzy anszymi kibicami, caly czs kibicuje Piastowi i dlaej bede trzymal za nich kciuki. A jest za co, bo w koncu Piast gdyby nei zostal bezsensownie ukarany - walczylby z powodzeniem o ekstraklase !!! A ich gra jest bardzo dobra i powinni z Jaga wygrac w sobote, w najgorszym rpozypadku remis, jednak sklanialbym sie ku 1
Typ 1 lub 1X stake 7/10 lub 10/10 (1x)

13:00 Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała
No bet

15:00 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Widzew Łódź
Szkoda sie rozpisywac przy tym meczu. Kazdy inny wynik niz win Widzewa bedzie megasensacja, a takowej nei przewiduje na ten weekend
Typ 2 stake 9,99/10

16:00 Szczakowianka Jaworzno - Górnik Polkowice
Jezeli Szczakowianka zagra jak w dotychczxasowych meczach, to inny wynik niz 2 nie jest mozliwy. A ze POlkowice na wyjazdach umieja wygrywac 1:0 udowodnili jzu w ost kolejkach dwuktrotnie ... niestety

16:00 Polonia Bytom - Zawisza Bydgoszcz
Po ost emczu odzywly Nasze nadzieje na utrzymanie II ligi w Bytomiu. Niestety w najblizsza sob przyjezdza rewelacyjna Hydrobudowa. Dla mnie mecz no bet, ale puszcze kontre na ew. poprawienie humoru X2 i mysle ze to bardzo dobry typ dla wszystkich :(
typ X2 stake 9/10
Ale w koncu ... Jesli wiara czyni cuda my wierzymy ze sie uda w poprzednim sezonie sie udalo, ale czy w sob wiara nas nie zawiedzie ?? nie powinna, w koncu ida swieta

17:00 ŁKS Łódź - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
no bet, ew X dla odwaznych

18:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Chorzów
Ruch z nozem na gardle gra kazdy mecz. Swit jest cienki jak dupa weza. Wygranej Switu tu nie widze, ale Ruch tez moze nei wygrac, wiec X2, stake 9/10

Do góry
#557127 - 13/04/2006 11:31 Re: II liga - 23 kolejka (15 kwietnia)
MKSB Offline
enthusiast

Meldunek: 13/07/2005
Postów: 350
Quote:


13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
ciekawy meczyk, Jaga ma fatalna passe i nei wiudze mozliwosci jej przerwania, szczegolnie w fenomalnych Gliwicach. Wobec niedawnych bardzo przyjemnych stosunkow miedzy anszymi kibicami, caly czs kibicuje Piastowi i dlaej bede trzymal za nich kciuki. A jest za co, bo w koncu Piast gdyby nei zostal bezsensownie ukarany - walczylby z powodzeniem o ekstraklase !!! A ich gra jest bardzo dobra i powinni z Jaga wygrac w sobote, w najgorszym rpozypadku remis, jednak sklanialbym sie ku 1
Typ 1 lub 1X stake 7/10 lub 10/10 (1x)





Ten mecz kompletnie nie nadaje się do typowania, Jagiellonia z meczu na mecz gra co raz lepiej a wczoraj ze Śląskiem przegrała na własne życzenie, bo była zespołem lepszym. Pudło na pustą bramkę, słupek w sytuacji 3 vs bramkarz, przestrzelony karny.
I teraz pytanie czy Jagiellonię taka frajerska strata punktów zmobilizuje, czy pogrąży.
Loteria.

Do góry
#557128 - 13/04/2006 11:56 Re: II liga - 23 kolejka (15 kwietnia)
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Masz rację Jaga z meczu na mecz się rozkręca i uważam że własnie w meczu z dobrze grającym Piastem udowodni swoje pomarańczowe aspiracje, potem dwa mecze u siebie i arcyważny mecz z ŁKS na wyjeżdzie gdzie powinien już zagrać w miarę optymalny skład. Ale wracając do meczu z Piastem Jagiellonia ma więcej atutów ofensywnych(Sobolek się rozkręca, Piegzik dobrze się wkomponował w zespół, no ale ten środek to jeszcze nie to). Dlatego skłaniałbym się grać na 2, a po takich kursach powyżej 2.5 to można spróbować.

Do góry
#557129 - 13/04/2006 22:27 Re: II liga - 23 kolejka (15 kwietnia)
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
""18:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Chorzów
Ruch z nozem na gardle gra kazdy mecz. Swit jest cienki jak dupa weza. Wygranej Switu tu nie widze, ale Ruch tez moze nei wygrac""



Spodobalo mi sie to!
Okrasa tego meczu!
Zagram to gruubo:)
pozdro

Do góry
#557130 - 14/04/2006 10:13 Re: II liga - 23 kolejka (15 kwietnia)
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Co do meczu Piast - Jagiellonia...

Piast co prawda wygrał w środę 3:0 ze Świtem, jednak bardziej to zasługa słabo grających gości niż piłkarzy Piasta. Zawodnicy z Gliwic nie zagrali zbyt pewnie w obronie. Jeżeli w sobotę będzie podobnie to Jagiellonia może ten mecz wygrac. Ze Świtem Jacek Zieliński wypróbował nowe ustawienie z 3 obrońców i wg mnie z Jagiellonią już tak nie zagra. Niepewny w swoich interwencjach był Adam Banaś grający na prawej obronie. Myślę, że Piast wróci do gry 4 w obronie z Zadylakiem i Michniewiczem po bokach. Napastnicy z Gliwic też w wielkiej formie nie są. Bramka Wróbla na 2:0 to zasługa przede wszystkim bramkarza Świtu. Poza tą bramką to Wróbel nic nie pokazał. Zero przyśpieszenia, zero szybkości. Przy dobrych obrońcach Jagiellonii może sobie zbytnio nie pograc. Drugi z napastników Piasta w meczu ze Świtem, Krzysztof Kukulski, też zagrał poniżej oczekiwań. Zapewne było to spowodowane tym, że miał za partnera w ataku Wróbla, z którym "za Chiny ludowe" nie można nic groźnego stworzyc. W chwili obecnej najlepszą formacją Piasta jest środek pomocy, gdzie rządzą Widuch i najlepszy obecnie piłkarz Piasta Kompała. Tak więc w meczu Piast - Jagiellonia kluczem do sukcesu może okazac się właśnie środek pola. Opanowanie tej strefy boiska może byc kluczem do sukcesu.

Gra Piasta jakoś do końca mnie nie przekonuje, dlatego też w tym spotkaniu typowałbym remis, ewentualnie x2.

Do góry
#557131 - 14/04/2006 10:19 Re: II liga - 23 kolejka (15 kwietnia)
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Jeśli chodzi o spotkanie Świt - Ruch...

Po tym co zobaczyłem w środę w Gliwicach to w tym meczu skłaniałbym się ku wygranej chorzowian, ewentualnie remis. Świt jest kompletnie bez formy. Z Piastem zagrali bardzo nieudolnie. W sumie stworzyli sobie jedną groźną sytuację przez cały mecz i to przede wszystkim przez błąd w obronie Piasta. Środek pola praktycznie nie istniał. Obrona też nie grała zbyt pewnie. Jeżeli w sobotę zagrają tak samo to będą mieli spore problemy z Ruchem. Chorzowianie grają dośc dobrze, ostatnio zremisowali 0:0 w Łodzi z ŁKS-em. Ewentualne zwycięstwo pozwoli im wydostac się ze strefy spadkowej. Dlatego skłaniałbym się ku Ruchowi.

Do góry
#557132 - 14/04/2006 11:05 Re: II liga - 23 kolejka (15 kwietnia)
pablobytom Offline
member

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 153
Skąd: Bytom
zla konstrukcja zdania chodzilo mi o X ale 2 prawdopodobna

Do góry
#557133 - 14/04/2006 11:07 Re: II liga - 23 kolejka (15 kwietnia)
pablobytom Offline
member

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 153
Skąd: Bytom
aaa a co do meczu Piasta - Piast tego meczu nie przegra, tego jestem pewien w 100%. CHca udowodnic ze gdyby nei glupia kara pzpn byliby jzu jedna noga w 1 lidze

Do góry
#557134 - 14/04/2006 11:12 Re: II liga - 23 kolejka (15 kwietnia)
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Quote:

aaa a co do meczu Piasta - Piast tego meczu nie przegra, tego jestem pewien w 100%. CHca udowodnic ze gdyby nei glupia kara pzpn byliby jzu jedna noga w 1 lidze




Wg mnie to jeszcze nie jest zespół na I ligę... może za 2 sezony...

Do góry
#557135 - 14/04/2006 13:54 Re: II liga - 23 kolejka (15 kwietnia)
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Piast - Jagiellonia.. no bet
Dlaczego no bet? Dlatego że niewiadomo już o co chodzi w Białymstoku. Jeśli Jaga będzie chciala to wygrac, to wygra.
Ale ciekawe czy chce...
Władze Bialegostoku możliwe że zniszczą Jagiellonię. Nie pozwalają na budowę galerii handlowej, dzięki której Jaga stałaby się jednym z najlepszych i najbogatszych klubów w Polsce.
Gra Jagiellonii rok temu polegała na tym żeby grać tak, aby nie awansować (tak właśnie moim zdaniem było). Teraz może znów będzie to samo? Czyli gra na pokaz, kilka zwycięstw u siebie, żeby nie denerwować kibiców, a potem wtopa na wyjeździe... obym się mylił

Do góry
#557136 - 14/04/2006 14:14 Re: II liga - 23 kolejka (15 kwietnia)
heymen Offline
old hand

Meldunek: 02/05/2004
Postów: 877
Skąd: Polska
Piast - Jagiellonia
dla mnie rowniez nie do stawiania.
Wg mnie w tym meczu moze pasc kazdy wynik 1, X, 2.
Piast wygral ze Switem, hmm moze nie tyle wygral, co poprostu Swit byl tak slaby, ze trudno bylo nie wygrac, Piast wypracowal wiele sytuacji do zdobycia gola, lecz nagminnie je marnowal, obrona eksperymentalnie zagrala '3' z tylu, z libero Budka, zdarzaly im sie bledy, formacja ta nie jest pewna, najlepiej zagrali pomocnicy, Widuch z Gamla skutecznie rozbijali ataki gosci, na skrzydlach dobrze sobie radzili Kaszowski i Podgorski, choc u tego ostatniego widac w grze ze jednak lewa strona, to nie jest strona gdzie sie dobrze czuje. Kluczowym zawodnikiem Piasta wiosna stal sie Kompala. Na nim sie opiera cala gra. Napewno tez bedzie chcial pokazac zlosc, przecwiko bylemu klubowi. Piast zapewne powroci do taktyki 4-4-2. I napewno beda zmiany personalne w stosunku do poprzedniego meczu. Podsumowujac Piast potrafi grac z dobrymi zespolami i umie sie im przeciwstawic. Boisko jest dobrze przygotowane, wszystko bedzie zalezec od srodkowej strefy boiska i skutecznosc gliwickich napastnikow, jezlei sie uda opanowac i bedzie celnie strzelac to Piast moze zwyciezyc. nie przekreslam Jagiellonii, podobno zagrali dobry mecz we Wroclawiu, no i podobno widac zwyzke formy. Nie wiem co sie dzieje w zespole choc widac braki w skladzie, paru zawodnikow ma kontuzje.
No bet, ale wydaje mi sie rowniez ze duzo goli na boisku nie padnie

Pozdrawiam!

Do góry
#557137 - 15/04/2006 07:25 Re: II liga - 23 kolejka (15 kwietnia)
drunkard Offline
journeyman

Meldunek: 02/07/2005
Postów: 93
Skąd: Łódź
Na dzisiaj trzy meczyki:

Świt NDM - Ruch Chorzów
Jak dla mnie najlepiej wyglądający mecz jeśli chodzi o zwycięstwo wyjazdowe. Stawiam 2, bo Ruch nie stracił jeszcze w tej rundzie gola, wciąż walczy o utrzymanie, a Świt wiadomo kandydat numer jeden do spadku.
typ: 2

Finishparkiet NML - Widzew Łódź
Widzew w zasadzie powinien ten mecz wygrać, ale coś podpowiada mi, że może tu paść remis. Drwęca prezentuje się w tej rundzie całkiem porządnie, mimo że jest już jedna nogą w 3 lidze, to zdołali urwać punkty walczącym o awans Jagielloni i Zawiszy, a i KSZO dopiero w 87 min wywalczyło 3 pkt. Smaczku meczu troche dodaje występ w szeregach Widzewa Ichenaho, który przed początkiem rundy przeszedł właśnie z Finishparkietu (gdzie był wiceliderem strzelców 2 ligi) do Widzewa i na pewno będzie chciał się pokazać.
typ: X2

Polonia Bytom - Zawisza Bydgoszcz
Tutaj krótko, Polonia mimo zwycięstwa w ostatnim meczu nadal sprawia wrażenie słabiutkiej i ciężko będzie się im utrzymać. Zawisza za to prezentuje zaskakująco wysoką formę i powinni tego meczu nie przegrać.
typ: X2

Do góry
#557138 - 15/04/2006 07:39 Re: II liga - 23 kolejka (15 kwietnia)
drunkard Offline
journeyman

Meldunek: 02/07/2005
Postów: 93
Skąd: Łódź
Poprawka. Widzew jednak bez Iheanacho, ale typ pozostaje bez zmian 8)

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Akhu, Sensei, kemp, igea23, rafal08, pacyfista, VVega, akagi), 3707 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581737 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49