Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#561063 - 18/04/2006 22:18 II Liga 19.04
pablobytom Offline
member

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 153
Skąd: Bytom
Jak w temacie

HEKO Cz.-KSZO Ost. 2.45 3 2.45
Podbesk.-Sosnowiec 2.25 3.1 2.62
Polkow.-Drweca NML 1.6 3.3 4.55
Jagiellon.-Lechia 1.6 3.3 4.55
Swit NDM-Radomiak 1.95 3.1 3.2
Ruch Ch.-Widzew 2.5 3 2.4
Zawisza-Slask Wr. 2.3 3 2.62
LKS Lodz-P.Bytom 1.48 3.5 5.3

Do góry
Bonus: Unibet
#561064 - 18/04/2006 22:28 Re: II Liga 19.04
pablobytom Offline
member

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 153
Skąd: Bytom
A wg mnie nastepujaco :

HEKO Cz.-KSZO Ost. 2.45 3 2.45
Typ X2 Stake 9/10
KSZO w dalszym ciagu w gazie jkaby nie patrzec i ma jeszcze spore szanse na ekstraklase. HEKO natomiast - coz, uszlo z nich powietrze, a ze utrzymanie raczej maja pewne, to i w tym meczu nie widze progresu gry Czermna

Podbesk.-Sosnowiec 2.25 3.1 2.62
Typ X2 Stake 9/10 lub 2 7/10
Zaglebie ost bylo mocno podraznione, co widac bylo w ost meczach - wreszcie graja ambitnie i walcza. A ze zespol maja naprawde dobry to ze slabszym Podbeskidziem nie przegraja, a ja osobiuscie pokusze o win Sosnowca

Polkow.-Drweca NML 1.6 3.3 4.55
Typ 1 Stake 7/10
Trudny mecz do typowania - wbrew pozorom.
Drweca juz spadla z ligi, natomaist Polkowice przezywaja dobre dni. Super seria meczy, jednak moze sie jutro skonczyc, gdyz Drweca zapowiada lmbitna wlake i nie odpuszczanie meczow

Jagiellon.-Lechia 1.6 3.3 4.55
Typ 1, stake 8/10
Trudno cos analizowac, Jaga po prostu jak nei wygra tego meczu to zegna sie z 1 liga.

Swit NDM-Radomiak 1.95 3.1 3.2
uuu NO BET !!! ew. X dla odwaznych

Ruch Ch.-Widzew 2.5 3 2.4
mecz przyjazni, graj dwie dobre druzyny, i dlatego dlka mnei no bet. Jednak X bardzo prawdopodobny.

Zawisza-Slask Wr. 2.3 3 2.62
widzialem Hydrotwor w sobote i... Mioduszewski moze zremisowac im ten mecz znow :). Tak tez typuje, gdyz WKS wcxale nie jest taki dobry jak wskazuje na toi miejsce w tabeli. Jednak na przeczucie X, ale warto moze zagrac 1X, po niezlym kursie na podbicie AKO = 1,30. Stake 8/10

LKS Lodz-P.Bytom 1.48 3.5 5.3
pewnie zaraz sie ludziska rozpisza ale coz moje 3 grosze :
wg mnie Polonia tego meczu nei przegra ! z MECZU NA MECZ CHLOPCY SIE ROZKRECAJA i niewykle prawdopodbnym wyniki9em meczu jest 0:0 (zwazywszy na ost pocynania LKS). Polonai natomiast poukladala sobie gre i wyglada teraz ona bardzo ciekawie. Gdyby nei Mioduszewski w sob bylyby na 100% 3 punkty, jakze wazne..
coz ten typ jak dla mnie bardzo jasny
X2 stake 8/10

Do góry
#561065 - 19/04/2006 01:25 Re: II Liga 19.04
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
Quote:

A wg mnie nastepujaco :

HEKO Cz.-KSZO Ost. 2.45 3 2.45
Typ X2 Stake 9/10
KSZO w dalszym ciagu w gazie jkaby nie patrzec i ma jeszcze spore szanse na ekstraklase. HEKO natomiast - coz, uszlo z nich powietrze, a ze utrzymanie raczej maja pewne, to i w tym meczu nie widze progresu gry Czermna

Podbesk.-Sosnowiec 2.25 3.1 2.62
Typ X2 Stake 9/10 lub 2 7/10
Zaglebie ost bylo mocno podraznione, co widac bylo w ost meczach - wreszcie graja ambitnie i walcza. A ze zespol maja naprawde dobry to ze slabszym Podbeskidziem nie przegraja, a ja osobiuscie pokusze o win Sosnowca

Polkow.-Drweca NML 1.6 3.3 4.55
Typ 1 Stake 7/10
Trudny mecz do typowania - wbrew pozorom.
Drweca juz spadla z ligi, natomaist Polkowice przezywaja dobre dni. Super seria meczy, jednak moze sie jutro skonczyc, gdyz Drweca zapowiada lmbitna wlake i nie odpuszczanie meczow

Jagiellon.-Lechia 1.6 3.3 4.55
Typ 1, stake 8/10
Trudno cos analizowac, Jaga po prostu jak nei wygra tego meczu to zegna sie z 1 liga.

Swit NDM-Radomiak 1.95 3.1 3.2
uuu NO BET !!! ew. X dla odwaznych

Ruch Ch.-Widzew 2.5 3 2.4
mecz przyjazni, graj dwie dobre druzyny, i dlatego dlka mnei no bet. Jednak X bardzo prawdopodobny.

Zawisza-Slask Wr. 2.3 3 2.62
widzialem Hydrotwor w sobote i... Mioduszewski moze zremisowac im ten mecz znow :). Tak tez typuje, gdyz WKS wcxale nie jest taki dobry jak wskazuje na toi miejsce w tabeli. Jednak na przeczucie X, ale warto moze zagrac 1X, po niezlym kursie na podbicie AKO = 1,30. Stake 8/10

LKS Lodz-P.Bytom 1.48 3.5 5.3
pewnie zaraz sie ludziska rozpisza ale coz moje 3 grosze :
wg mnie Polonia tego meczu nei przegra ! z MECZU NA MECZ CHLOPCY SIE ROZKRECAJA i niewykle prawdopodbnym wyniki9em meczu jest 0:0 (zwazywszy na ost pocynania LKS). Polonai natomiast poukladala sobie gre i wyglada teraz ona bardzo ciekawie. Gdyby nei Mioduszewski w sob bylyby na 100% 3 punkty, jakze wazne..
coz ten typ jak dla mnie bardzo jasny
X2 stake 8/10




z polonia tez sie zgodze darze im duza sympatia i kibicuje zeby nieodpadli z 2 ligi za drobne chce zagrac nawet czysta 2 ale nas zjada dzis ludziska lks tak jakby powolutku gasl remisy ktore im nic niedaja

Do góry
#561066 - 19/04/2006 06:53 Re: II Liga 19.04
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Według mnie ciekawie wygląda mecz Zawisza-Śląsk. Kurs w okolicach 2.2 zadowalający. Śląsk jak do tej pory nic ciekawego nie pokazał natomiast Zawisza musi takie mecze u siebie wygrywać dlatego biorę 1 lub ewentualnie 1x

Nie zgadzam sie co do meczu Heko-KSZO dla mnie Heko napewno tego meczu nie przegra a może i wygrać, gra solidny drugoligowy futbol i u siebie coś wygrają kursy na 1 2.60 i 1.40 na 1x

To samo w meczu Podbeskidzie-Zagłebie, uważam że w Sosnowcu zrezygnowano z 1 ligi i teraz mogą się zdarzać różne wyniki,natomiast Podbeskidzie walczy o utrzymanie (baraże nie są takie złe) i zważywszy na ścisk w ogonie 2 ligowej tabeli tego meczu raczej nie przegra, kursy też ciekawe na 1-2.20 na 1x-1.30

No i najciekawszy pojedynek Jaguś-Lechia, innej możliwości niż 1 nie widze, kursy troszkę niskie(B&W daje 1.40 a sts 1.50), no ale ja meczy gdzie gra ukochana ekipa nie obstawiam...pozdro

Do góry
#561067 - 19/04/2006 09:03 Re: II Liga 19.04
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
Quote:

A wg mnie nastepujaco :


LKS Lodz-P.Bytom 1.48 3.5 5.3
pewnie zaraz sie ludziska rozpisza ale coz moje 3 grosze :
wg mnie Polonia tego meczu nei przegra ! z MECZU NA MECZ CHLOPCY SIE ROZKRECAJA i niewykle prawdopodbnym wyniki9em meczu jest 0:0 (zwazywszy na ost pocynania LKS). Polonai natomiast poukladala sobie gre i wyglada teraz ona bardzo ciekawie. Gdyby nei Mioduszewski w sob bylyby na 100% 3 punkty, jakze wazne..
coz ten typ jak dla mnie bardzo jasny
X2 stake 8/10




jestem zszokowany analiza tego meczu,ze niby co ma byc 2-ka a napewno X2.kto chce niech tak uwaza niby sie bytomianie rozkrecaja z meczu na mecz ale trzeba wziac pod uwage,ze lks nie wykorzystal karnego z innym kandydatem do awansu do extraklasy z kszo ostatnio.
wiec lks nie powinien miec wg mnie problemow aby 3 punkty dzis zostaly w lodzi,gdyz dysponuje wiekszym potencjalem lepszych graczy,organizacyjnym,brak powazniejszych kontuzji czy absencji kartkowych ma handicap wlasnego boiska a polonia w czym jest lepsza od lks-u ?
nie widze poza 1-nym argumentem,ze z meczu na mecz graja lepiej to troche za malo jak na lodzian wg mnie.

Do góry
#561068 - 19/04/2006 09:20 Re: II Liga 19.04
monare Offline
Zawisza Bydgoszcz

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 868
Skąd: Gdańska 163
Ciekawostka.
Chciałem sobie zagrać mecz Hydrotworu ze Śląskiem w Unibecie, patrze u tu wszystkie mecze do zagrania z wyjątkiem tego! Może Unibet jak zwykle dobrze poinformowany.
To tak na marginesie. Proszę mnie także nie posądzać o żadne teorie spiskowe! Ale dla mnie przynajmniej jest to dziwne dlaczego nie maja tego meczu w ofercie.pozdro.

Do góry
#561069 - 19/04/2006 09:26 Re: II Liga 19.04
wcrydaz Offline
member

Meldunek: 25/02/2005
Postów: 164
Skąd: Widzew Łódź
Quote:

Piłkarze ŁKS spróbują dzisiaj przełamać złą passę bezbramkowych remisów. Po trzech meczach, w których ełkaesiacy zdobyli trzy punkty i ani razu nie pokonali bramkarza rywali, dzisiaj zapowiadają wygraną z Polonią Bytom.

- Zrobimy wszystko co w naszej mocy - zapewnia obrońca Artur Kościuk. Zawodnicy ŁKS i trener Wiesław Wojno wierzą, że powodem ich nie najlepszych wyników w ostatnim tygodniu był brak szczęścia.

- To, że coś się teraz zaczęło, to nie znaczy, że nie ruszy - mówi Wojno. - Potrzeba nam tylko spokoju.

Szkoleniowiec nie ukrywa, że piłkarzom ŁKS ciężko gra się z drużynami, którym zależy tylko na obronieniu wyniku 0:0. - Na wyjazdach byłoby nam łatwiej - mówi. - Nasi rywale, którzy przyjeżdżają do Łodzi, tylko się bronią. My źle wypadamy w ataku pozycyjnym.

Można przyjąć z dużą pewnością, że taką samą taktykę przyjmą zawodnicy Polonii. Trener Michał Probierz ustawi zespół bardzo defensywnie, a wynik 0:0 wziąłby w ciemno. Taka taktyka przyniosła sukces polonistom chociażby w ostatniej kolejce, kiedy zremisowali z Zawiszą Bydgoszcz 0:0.

Po dwóch ostatnich meczach widać wyraźnie, że drużynie ŁKS brakuje napastnika i kontuzjowanego w Polkowicach Rafała Niżnika, który bez wątpienia jest liderem zespołu. Jest szansa, że pomocnik ŁKS zagra w sobotnim meczu z Zawiszą w Bydgoszczy, a rzecznik ŁKS Marcin Durasik nie wyklucza, że Niżnik wybiegnie na boisko już dzisiaj. Piłkarz twierdzi jednak, że nie jest to możliwe. Liderem drugiej linii będzie zatem Łukasz Madej, który z meczu na mecz gra coraz lepiej.

- Łukasz bardzo chce grać na najwyższym poziomie - mówi Wojno.

- Czasem nawet ćwiczy zbyt mocno i trzeba go hamować na treningach.

Wszystko wskazuje na to, że Wojno zmieni ustawienie swojego zespołu i zagra zdecydowanie bardziej ofensywnie. - Przyznaję, że zastanawiam się nad różnymi koncepcjami w ustawieniu - mówi. Prawdopodobnie szkoleniowiec zdecyduje się na trzech obrońców, a Michała Łabędzkiego, który wyraźnie męczy się na lewej obronie, przesunie do drugiej linii. Takie ustawienie doskonale zdało egzamin w Jaworznie, gdzie podopieczni Wojny pokonali Szczakowiankę Jaworzno 2:0.

Po ostatnim spotkaniu z KSZO pozytywne recenzje zdobył Mariusz Mężyk, więc i on prawdopodobnie znajdzie miejsce w podstawowym składzie obok Igora Sypniewskiego. Wszyscy w łódzkim klubie liczą, że Sypniewski, który w pierwszym meczu rundy wiosennej ze Świtem Nowy Dwór Maz. zdobył trzy gole, odblokuje się i znów będzie trafiał do bramki rywali.

Mecz ŁKS - Polonia poprowadzi poznański arbiter Maciej Heinrich.

Zagrają przy al. Unii:
ŁKS: Wyparło - Łakomy, Kościuk, Sierant - Kęska, Łabędzki, Madej, Leszczyński, Mysona - Mężyk, Sypniewski.

Polonia: Suchański - Brehmer, Jurczyk, Broniewicz, Galeja - Jabłoński, Sosna, Trzeciak, Pajączkowski - Rybski, Rozmus.





Tekst z dziennika lodzkiego

Do góry
#561070 - 19/04/2006 09:27 Re: II Liga 19.04
wcrydaz Offline
member

Meldunek: 25/02/2005
Postów: 164
Skąd: Widzew Łódź
Bez Jarosława Białka, Kelechi Icheanacho, Łukasza Trałki i Bartosza Iwana zagrają dziś o godz. 18 piłkarze Widzewa w Chorzowie z Ruchem. Do kadry, która wyjechała na mecz, trener Stefan Majewski dołączył 20-letniego Piotra Kuklisa.

Najbardziej zaskakuje absencja Jarosława Białka, który doznał kontuzji podczas ostatniego meczu z Finishparkietem w Nowym Mieście. Pomocnik pojawił się na w drugiej połowie, miał duży udział osiągnięciu zwycięstwa, ale był także ostro atakowany przez rywali. W konsekwencji otrzymał L-4.

Można było liczyć, że na dzisiejszy mecz w pełni zdrów już będzie Kelechi Icheanacho, ale Nigeryjczyk nadal się leczy i wczoraj nie trenował. Wokół boiska biegał wczoraj Łukasz Trałka, jego absencja w Chorzowie nie dziwi. Podobnie jak brak Bartosza Iwana, który wczoraj również nie trenował, ale otrzymał wiele życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. Iwan obchodził bowiem wczoraj 22 urodziny i po treningu zaprosił kolegów z drużyny i trenerów na ciastka i kawę. Iwan liczy, że zagra w następnym meczu z Radomiakiem, który właśnie dokonał zmian na stanowisku trenera. Mariusza Kurasa zastąpił były widzewiak (1 mecz w ekstraklasie) Arkadiusz Skonieczny.

Trener Stefan Majewski w meczu z Ruchem będzie musiał przemeblować ustawienie w drugiej linii. Być może szansę gry od początku spotkania otrzyma Kamil Kuzera, nie jest wykluczone, że wystąpi również Piotr Kuklis.

Kłopoty kadrowe ma także dzisiejszy rywal łodzian. W ostatnim spotkaniu bramkarz Ruchu Jarosław Paśnik ukarany został czerwoną kartką za rzekomy faul na Pawle Buśkiewiczu. Działacze Ruchu uważają jednak, że faula nie było i odwołali się od decyzji sędziego Adama Lyczmańskiego z Bydgoszczy. Być może protest zostanie pozytywnie rozpatrzony i Paśnik zagra przeciwko Widzewowi.

Ruchu, choć ma w składzie doświadczonych Mariusza Śrutwę i Grażvydasa Mikulenasa, broni się przed spadkiem i ma 22 punkty mniej od łodzian. Widzewski lider po trzech kolejnych zwycięstwach ma prawo liczyć na przedłużenie serii, chociaż prawdopodobny i chyba korzystny dla obu stron jest remis.

Zagrają w chorzowie
Ruch: Paśnik (Nowak) - Myszor, Klaczka, Balul, Makuch - Grzyb, Pulkowski, Baran, Bonk - Mikulenas, Śrutwa.
Widzew: Fabiniak - Nowak, Stawarczyk, Konieczny - Kuzera, Szeliga, Kardasz, Wyczałkowski, Wawrzyniak - Świerblewski, Grzelak.

Do góry
#561071 - 19/04/2006 09:44 Re: II Liga 19.04
Amen Offline
newbie

Meldunek: 27/11/2005
Postów: 35
"Zdobycie siedmiu punktów zakładał plan piłkarzy i trenerów KSZO przed trzema wyjazdowymi pojedynkami ostrowieckiej drużyny. Jego realizacja przebiega na razie bez zarzutów. Do pełni szczęścia brakuje kompletu punktów w jutrzejszym spotkaniu z Heko. Będzie to pierwszy mecz derbowy rozegrany na kameralnym stadionie w Czermnie.

Podtekstów przed środowym meczem nie brakuje. W ekipie Heko aż czterech zawodników, którzy niegdyś - z mniejszym lub większym powodzeniem - bronili barw pomarańczowo-czarnych. Adriana Sobczyńskiego oraz Marcina Bogusia w potyczce przeciwko KSZO na pewno jednak nie zobaczymy. Obaj nabawili się kontuzji w pierwszych spotkaniach rundy wiosennej i są wyeliminowani z gry na kilka tygodni.
Pewne jest natomiast, że w podstawowej "jedenastce" Heko wystąpią jutro Jarosław Solarz i Krystian Kanarski. Defensorzy KSZO uważać powinni zwłaszcza na popularnego "Kanara", który w rundzie wiosennej dwukrotnie pokonywał bramkarzy przeciwnika.
O ile w naszym kraju większość zespołów zdecydowanie lepiej radzi sobie w meczach na własnym boisku, o tyle Heko Czermno jest od tej reguły wyjątkiem. Podopieczni doskonale znanego w Ostrowcu Józefa Antoniaka w rundzie jesiennej (wówczas drużynę prowadził Janusz Białek) zadziwili wszystkich żelazną taktyką konsekwentnie realizowaną w kolejnych spotkaniach wyjazdowych. Dość powiedzieć, że czermnianie mają na swoim koncie najmniej porażek na boiskach rywala spośród wszystkich ekip drugoligowych, bo tylko dwie. Nieco gorzej wygląda natomiast postawa Heko w meczach przed własną publicznością. Absolutny beniaminek drugiej ligi ma co prawda na swoim koncie cztery domowe zwycięstwa, ale wszystkie odniesione nad ligowymi słabeuszami. Gdy do Czermna przyjeżdzali rywale z "górnej piłki" Heko musiało uznawać ich wyższość (porażki 1:3 z ŁKS, 2:3 z Piastem, 2:4 z Zawiszą, 1:2 z Zagłębiem, 0:1 z Jagiellonią).
Problemem naszego jutrzejszego przeciwnika w spotkaniach na stadionie przy ulicy Osnowej jest postawa linii obrony. Przyzwyczajeni do bardzo defensywnej gry na wyjazdach czermnianie zupełnie gubią się w destrukcji, gdy tylko zmuszeni są do nieco śmielszych ataków. W tym upatrywać swojej szansy powinni podopieczni Jerzego Wyrobka.
Bez wątpienia najmocniejszym punktem Heko jest druga linia, w której prym wiodą doświadczeni: Krzysztof Trela oraz Grzegorz Cheda.

Po ostatnich dwóch porażkach na własnym boisku sytuacja w tabeli zespołu z Czermna stała się nie do pozazdroszczenia. Piłkarze trenera Antoniaka znaleźli się bowiem w strefie barażowej i mają zaledwie dwa punkty więcej od otwierającego strefę spadkową Radomiaka.
W zupełnie odmiennych nastrojach przystąpią do środowego spotkania ostrowczanie. Pomarańczowo-czarni rozegrali w Wielką Sobotę bardzo dobry mecz przeciwko ŁKS i zapisali na swoim koncie cenny jeden punkt. Przed dwoma pojedynkami z teoretycznie łatwymi przeciwnikami (Szczakowianka, Świt) ewentualne zwycięstwo w Czermnie mogłoby się zatem w końcowym rozrachunku okazać bezcenne.

W walce o ligowe punkty obie drużyny spotkały się do tej pory tylko raz. 30 lipca ubiegłego roku w Ostrowcu, w spotkaniu inaugurującym sezon 2005/06 padł bezbramkowy remis, choć przez całe 90 minuty gry miażdżącą przewagę posiadali gospodarze.
Heko i KSZO trzykrotnie toczyli także między sobą pojedynki kontrolne. 21 lutego 2004 roku w Bodzechowie mecz zakończył się remisem 1:1 (Podstawek-Piechna), 23 lipca lepsi byli ostrowczanie zwyciężając 3:2 (Gostyński, Preis, Podstawek-Kanarski, Stępień), 5 lutego ubiegłego roku ponownie w stosunku 3:2 wygrał KSZO (Berensztajn, Podstawek, Żelazowski-Zimoch, Myśliwy).

Sędzią głównym meczu Heko-KSZO będzie Andrzej Kusak z Częstochowy. Początek zawodów o godzinie 15:00.

Przewidywane składy:

Heko: Mańka - Walęciak, Solarz, Matuszczyk, Pluta - Kościukiewicz, Trela, Cheda, Woźniak - Pałkus, Kanarski

KSZO: Kapsa - Smoliński, Rogoziński, Tychowski - Copik, Kosiorowski, Berensztajn, Skwara, Preis - Salami, Rogalski"
typ 2 lekka stawka

Do góry
#561072 - 19/04/2006 11:18 Re: II Liga 19.04
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Quote:

LKS Lodz-P.Bytom 1.48 3.5 5.3
pewnie zaraz sie ludziska rozpisza ale coz moje 3 grosze :
wg mnie Polonia tego meczu nei przegra ! z MECZU NA MECZ CHLOPCY SIE ROZKRECAJA i niewykle prawdopodbnym wyniki9em meczu jest 0:0 (zwazywszy na ost pocynania LKS). Polonai natomiast poukladala sobie gre i wyglada teraz ona bardzo ciekawie. Gdyby nei Mioduszewski w sob bylyby na 100% 3 punkty, jakze wazne..
coz ten typ jak dla mnie bardzo jasny
X2 stake 8/10



Ja się z Tobą zgodze i nie. Po pierwsze Polonia Bytom ma szanse na remis lub szczęśliwą wygrana jedną brameczką po jakiejś zabójczej kontrze.. Taki scenariusz jest jak najbardziej do wzięcia tym bardziej, że Twoja Polonia ustawi sie w 11 na polu karnym ŁKS-u i będzie raz po raz wyprowadzać kontry. Nie wierzę, że Poloniści zagrają otwarty futbol. Jeżeli uda im się zachować czyste konto jak najdłużej to bardzo prawdopodobmne że dopną swego. ŁKS ma problemy ze skutecznością, w czym przoduje Sypek... W tej kwestii się z Tobą zgodzę

Natomiast ton Twojej wypowiedzi jest mniej więcej taki. Wow napisze że moja ukochana Polonia urwie punkty drużynie walczącej o awans do Orange a jak się uda to będe cwaniaczył przez następny miesiąc. Od razu się też usprawiedliwiasz, że zacznie się na Ciebie jazda innych użytkowników forum, bo typujesz przeciwko faworytowi. To mnie utwierdza w przekonaniu, że nie masz w ogóle pewneści co do typu chociaż notabene nie jest on najgorszy.

Quote:

Zawisza-Slask Wr. 2.3 3 2.62
widzialem Hydrotwor w sobote i... Mioduszewski moze zremisowac im ten mecz znow :). Tak tez typuje, gdyz WKS wcxale nie jest taki dobry jak wskazuje na toi miejsce w tabeli. Jednak na przeczucie X, ale warto moze zagrac 1X, po niezlym kursie na podbicie AKO = 1,30. Stake 8/10




To był pierwszy mecz jaki rzucił mi się w oczy. Kurs jest kuszący na gospodarzy zważywszy że Sląsk wygrywa fuksami jak w meczu z Jaga albo fuksami remisuje- jak w meczu z Lechią. Jednym słowem grają mizerie jak na razie i jak to Baniak powiedział ten Tarasiewicz to żaden geniusz trenerski tylko wielki cfaniak bo runde zagrał powyżej oczekiwań.

Co do Hydrotworu jak go nazywacie to ja mam w pamięci tylko mecz z Piastem u siebie gdzie wygrali pewnie. Ja mam przed oczyma grę Piasta jeszcze z końcówki rundy jesiennej gdzie miałem okazję zobaczyć ich w Gdańsku, śledzę ich mecze w obecnej rundzie i uważam ich za silny zespół- o wiele silniejszy na ten czas niż Śląsk. Zastanawiam się tylko czy grać go jako singiel czy brać 1X do jakiegoś kombo.

Z pozostałych gier nie brałbym Jagi za 1,40. Nie mówie że nie bedzie 1-ki ale kurs naprawde nie wart ryzyka. Pozdrawiam!

Do góry
#561073 - 19/04/2006 13:41 Re: II Liga 19.04
Sergiusz Offline
veteran

Meldunek: 31/03/2005
Postów: 1397
Skąd: Włocławek/Warszawa

Jak to powiedział trener Zawiszy po ostatnim spotkaniu "Polonia (Bytom) to bardzo mocny zespól, dziwie sie że są tak nisko". Jednak w konfrontacji z ełkaesem będzie im bardzo cieżko wywieźć choćby punkt, ŁKS musi się przełamać, ostatnie mecze co prawda remisowali ale na pewno z silniejszymi przeciwnikami niż Polonia i tym razem nie powinni juz spartaczyć. Moim zdaniem kurs za niski zeby to grac a ryzyko niespodzianki istnieje..


Zawisza - Ślask hmm. mecz o bardzo duza stawke, w tej chwili bydgoszczanie traca do Slaska (a takze do ŁKS i Ostrowca) zaledwie 4 punkty - cisnienie zatem bardzo wysokie. Baniak chce wygrac z ostatnio słabo grającym Slaskiem poki druzyna gra dobrze i na pewno ustawi zespol ofensywnie. Wszyscy w zespole wypoczęci , zwarci i gotowi. Ze Slaskiem trzeba wygrac bo w nastepnej kolejce przyjezdza ŁKS i o punkty moze byc juz ciezej.. Jeśli dzis Zawisza przegra to praktycznie pozegna sie z walka o awans. Jeden punkt to plan minimum. Sam zagrałem 1X (1.31) ale za 2,30 mozna lyknac nawet i czysta jedynke.

Do góry
#561074 - 19/04/2006 14:13 Re: II Liga 19.04
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław

Quote:

]

To był pierwszy mecz jaki rzucił mi się w oczy. Kurs jest kuszący na gospodarzy zważywszy że Sląsk wygrywa fuksami jak w meczu z Jaga albo fuksami remisuje- jak w meczu z Lechią. Jednym słowem grają mizerie jak na razie i jak to Baniak powiedział ten Tarasiewicz to żaden geniusz trenerski tylko wielki cfaniak bo runde zagrał powyżej oczekiwań.





haha co takiego Baniak osiagnął w futbolu Tarasiowi może buty czyscic . Baniak pewny siebie bo znowu pewnie mecze kupuje .

Pozatym nudne już jest to , że Śląsk gra słabo . Każdy w tej 2 lidze gra słabo i takie są fakty . 2 liga to nie poezja tylko walka od 1 do ostatniej minuty a Tarasiewicz ma ogromny autorytet u zawodników i potrafi ich solidnie zmobilizować , zwłaszcza na mecze z największymi rywalami .

Boniek powiedział "w 2 lidze wszystkie zespoły grają tak samo i wygrywa ten kto ma więcej szczęscia . Taka typowa rąbanka , tłuką tą piłke i tłuką aż żal patrzeć . " i wszystko jasne

Do góry
#561075 - 19/04/2006 14:19 Re: II Liga 19.04
vicu Offline
journeyman

Meldunek: 02/02/2006
Postów: 53
Z Polonią Bytom to dobry kawał:) ŁKS nie przegrał u siebie od 1.5 roku, więc przegrana jest bardzo mało prawdopodobna. Tym bardziej, że po dwóch remisach ŁKS zrobi wszystko żeby wygrać. Nie mówię, że remisu nie może być ale uważam że 3 remisy u siebie pod rząd to trochę dużo by było. Gdybać można pogdybać ale wszystko przemawia za ŁKS-em chyba, że zagrają padakę a wtedy 0-0

Pozdro

Do góry
#561076 - 19/04/2006 19:43 Re: II Liga 19.04
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Nie no naprawdę szkoda słów na to co zrobił ŁKS.Stracić bramkę w doliczonym czasie gry,na 30 sekund przed końcem i to z Polonią Bytom.Po prostu skandal,taka drużyna nie zasługuje na 1 ligę i mam nadzieję,że to się zemści.Człowiek się cieszy bo trafił już Zagłebie i Energę i został mu tylko ŁKS,a tu taki ZONK.Przecież to się idzie załamać.Tak doświadczona drużyna nie potrafi utrzymać prowadzenia,po prostu parodia !! Czasami jak przyjrzy się od innej strony bukmacherce to naprawdę można odnieść wrażenie,że niektóre mecze są ustawiane.Gratulacje dla wszystki,którzy stawiali w tym meczu przeciwko ŁKS.

Do góry
#561077 - 19/04/2006 20:36 Re: II Liga 19.04
vicu Offline
journeyman

Meldunek: 02/02/2006
Postów: 53
Nie wiem czego tu gratulować. Polonia grała straszną padakę i zremisowała szczęśliwie - typ który fartem wchodzi i całkiem niezasłużenie to ni jest dobry tylko farciarski typ ŁKS dał kompletnie dupy widać, że piłkarzom się nie chce grać. W meczu ŁKS trafił 5 raz w poprzeczkę lol

Mimo że jestem eŁKSiakiem to teraz serdecznie odradzam typowanie meczów z udziałem ŁKS-u. Nic pewnego się nie da powiedzieć..

Do góry
#561078 - 20/04/2006 06:57 Re: II Liga 19.04
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
A ja jestem kibicem Widzewa, ktory nawet mnie szokuje bo w historii nie pamietam zeby wygral 3 mecze wyjazdowe z rzedu a troche zycia na tym stadionie spedzilem
Brawo!!!
Nie jestem szowinista ktory chodzi z kijem i krzyczy Je...LKS, ale Lks-owi brakuje charakteru i mysle ze tam jest za duzo gwiazdorstwa!!!
Wszyscy okrzykneli Lks druzyna marzen i chyba za bardzo oni sami w to uwierzyli...
Mam pytanie d ovicu skoro chodzi na mecze, co w druzynie robi taki ktos jak Madej?????? Przeciez ten zawodnik prezentuje poziom co najwyzej 5-ligowy
A tak na koniec uwazam ze Lks nie przegra w Bydgoszczy!!

Do góry
#561079 - 20/04/2006 08:01 Re: II Liga 19.04
pablobytom Offline
member

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 153
Skąd: Bytom
Quote:

Nie wiem czego tu gratulować. Polonia grała straszną padakę i zremisowała szczęśliwie - typ który fartem wchodzi i całkiem niezasłużenie to ni jest dobry tylko farciarski typ ŁKS dał kompletnie dupy widać, że piłkarzom się nie chce grać. W meczu ŁKS trafił 5 raz w poprzeczkę lol

Mimo że jestem eŁKSiakiem to teraz serdecznie odradzam typowanie meczów z udziałem ŁKS-u. Nic pewnego się nie da powiedzieć..




-----------------------
ja cxzytalem wypowiedzi Waszych kibicow i wg nich Polonia byla jedna z lepszych druzyn jakie graly na LKS w tym sezonie, w gazecie slyszano podobne poinie. Fakt - 5 poprzeczek to jest fart dla Nas, ale jednak poprzeczka - to strzal neicelny .
Z 2 przesadzilem a i remis byl neico szczesliwy, choc coz, taki jest sport, wspolcvzuje z 2 strony kibicom LKS, bo nieraz na Polonii tracilismy bramki w 90 min + i nie ma nic bardziej wqrwiajacego.
A moje posty sa nieco na wyrost chwalace Polonie, poniewaz ktos musi obiektywnie napisac o grze nasyzch chlopakow, skoro pol polski przepowiedzialo juz Polonii spadek.
A osobiscie uwaga na nestpne mecze ode mnie : nie grajcie przeciwko Polonii do konca sezonu (oprocz meczu na Widzewie), bo naprawde druzyna zapierdziela az milo (ambicja, kondycja) i moze byc jeszcze pare niespodzianek, natomiast moze to keidys wszystko peknac i w koncu jakas porazka sie przypeta.
Dam znac kiedy , ale neistety obawiam sie ze po podrozy calodniowej do Bialego, moze to nastapic juz w sobote

Do góry
#561080 - 20/04/2006 09:41 Re: II Liga 19.04
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Quote:

ale neistety obawiam sie ze po podrozy calodniowej do Bialego, moze to nastapic juz w sobote



wybierasz sie na mecz Jaga - Polonia? bo nie wiem czy wiesz ale stadion w Bialymstoku jest zamkniety dla gosci. Nie wiem czy dobrze zrozumialem Twoja wypowiedz sorry za off-topic

Do góry
#561081 - 20/04/2006 09:45 Re: II Liga 19.04
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Quote:

Quote:

ale neistety obawiam sie ze po podrozy calodniowej do Bialego, moze to nastapic juz w sobote



wybierasz sie na mecz Jaga - Polonia? bo nie wiem czy wiesz ale stadion w Bialymstoku jest zamkniety dla gosci. Nie wiem czy dobrze zrozumialem Twoja wypowiedz sorry za off-topic



aah niedoczytalem sory wielki za zamieszanie. Moze jakis mod usunac te 2 moje posty? dzieki

Do góry
#561082 - 20/04/2006 09:58 Re: II Liga 19.04
oiram Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3326
Skąd: Bydgoszcz/Barcelona
Zawisza - Śląsk 1:0

Bydgoski Zawisza pokonał wrocławian 1:0. A mógł wygrać wyżej. Trener wrocławian Ryszard Tarasiewicz obraził się i wyszedł z konferencji prasowej

Najpierw jednak specjalnie "pomylił" na niej nazwę swego rywala - Warunki, które postawił Kujawiak były wysokie

Potem ponarzekał na sędziów - Pierwszy raz o tym mówię. Moi zawodnicy nie powinni otrzymać na początku spotkania żółtych kartek. Graliśmy twardo, ale nie faul

W końcu zaczął oceniać grę swojego zespołu i bydgoskiej drużyny - Zagraliśmy jedno z lepszych spotkań w tym sezonie na wyjeździe i zasłużyliśmy na remis.

A potem powiedział o bydgoskim trenerze: - Nie mamy takiego potencjału ofensywnego, jak Zawisza, ale jeśli o zespole trenera Baniaka mówi się, że gra futbol na tak, to my gramy w takim razie trzy razy na tak.

Na to odpowiedział Baniak: - W wypowiedzi pana Tarasiewicza brakuje logiki i kupy się nie trzyma.

I w tym momencie szkoleniowiec Śląska ostentacyjnie opuścił konferencję prasową

Baniak kontynuował - Zawisza przeważał. Byliśmy zespołem dojrzalszym. Gdyby pan Tarasiewicz wyjechał z Bydgoszczy z wynikiem 4:0 też nie powinien mieć pretensji, a ja na sędziowanie nie narzekam, choć pan sędzia dziś nie uznał mi gola na 1:0

Bydgoski szkoleniowiec miał rację. W pierwszej połowie goli nie było, ale szczególnie przez 20 minut na początku spotkania przeważali zawiszanie. Aktywny był Benjanim Imeh, ale pierwszy strzał z rzutu wolnego już w 3 minucie spotkania oddał z rzutu wolnego Arkadiusz Miklosik. Piłkę złapał bramkarza Śląska Radosław Janukiewicz. 60 sekund później okazję miał Krzysztof Michalski. Po centrze z rogu źle trafił głową w piłkę w dogodnej sytuacji. Potem zaczęły się kartki dla Śląska. W ciągu kwadransa sędzia Robert Setla pokazał trzy żółte kartoniki (dwa za faule i trzeci za dyskusje).

W 20 min z niemal 30 metrów strzelił Frank Egharevba a piłka tak nieszczęśliwie się odbiła od nierównej murawy, że przeleciała obok zaskoczonego Roberta Mioduszewskiego i odbiła się od słupka. Ta akcja odmieniła losy gry przed przerwą. Od tego momentu zaatakował Śląsk. Najlepszą okazję zmarnował w 38 min Marek Kowal, który po kiksie Vuka Sotirovicia dostał prezent, ale fatalnie spudłował z 9 metrów.

- Do Sotirovicia mam największe pretensje, bo zmarnował wiele okazji. W przerwie powiedziałem chłopcom, że muszą zaryzykować - mówi Baniak.

Zawiszanie zaatakowali z wielką ambicją. Gol padł w 59 min, asystował Sotirović, który zgrał piłkę do Imeha, a Nigeryjczyk strzelił do siatki między nogami Janukiewicza. W 67 min powinno być 2:0. Sotirović miał 200-procentowa okazję, bo stał sam, 8 metrów przed bramkarzem Śląska i strzelił w niego.

Wrocławianie też zmarnowali sytuację sam na sam. W 71 min Mioduszewski obronił strzał Egharevby. - To moje zadanie, Cofnęliśmy się, ale to był element taktyki, bo wyprowadzaliśmy kontry - mów bramkarz Zawiszy.

Po jednej z nich, już w 91 minucie sam przed Janukiewiczem był rezerwowy napastnik bydgoskiej drużyny Valentin Dah. Bramkarz Śląska był lepszy.

Po wczorajszym zwycięstwie zawiszanie zbliżyli się do czołowej dwójki, która ma zapewniony bezpośredni awans do ekstraklasy. W sobotę o 17. na stadionie przy ul. Gdańskiej zagrają z ŁKS



Mówi Benjamin Imeh

Byliśmy dobrzy

Wojciech Borakiewicz: Czy słyszałeś jak kibice skandowali: Benek, Benek!

Benjamin Imeh: Wiem. To było z ich strony bardzo miłe

Czujesz się nowym idolem publiczności?
- Na słowa uznania zasłużyła dziś cała drużyna. Wszyscy mocno walczyliśmy. Mieliśmy przewagę na początku spotkania i potem w drugiej połowie

Czy to był twój najlepszy mecz w Zawiszy?

- Dziś się rzeczywiście dobrze czułem. Ale chłopacy mi pomagali, najważniejsze, że wygraliśmy

Rozmawiał Wojciech Borakiewicz
-----------------------------------------------------------


Cała prawda o śląsku byli ciency tak jak ich trener Tarasiewicz.Teraz czas pokonac łks.
Pozdrawiam

Do góry
#561083 - 20/04/2006 10:51 Re: II Liga 19.04
vicu Offline
journeyman

Meldunek: 02/02/2006
Postów: 53

ja cxzytalem wypowiedzi Waszych kibicow i wg nich Polonia byla jedna z lepszych druzyn jakie graly na LKS w tym sezonie, w gazecie slyszano podobne poinie. Fakt - 5 poprzeczek to jest fart dla Nas, ale jednak poprzeczka - to strzal neicelny .
Z 2 przesadzilem a i remis byl neico szczesliwy, choc coz, taki jest sport, wspolcvzuje z 2 strony kibicom LKS, bo nieraz na Polonii tracilismy bramki w 90 min + i nie ma nic bardziej wqrwiajacego.
A moje posty sa nieco na wyrost chwalace Polonie, poniewaz ktos musi obiektywnie napisac o grze nasyzch chlopakow, skoro pol polski przepowiedzialo juz Polonii spadek.
A osobiscie uwaga na nestpne mecze ode mnie : nie grajcie przeciwko Polonii do konca sezonu (oprocz meczu na Widzewie), bo naprawde druzyna zapierdziela az milo (ambicja, kondycja) i moze byc jeszcze pare niespodzianek, natomiast moze to keidys wszystko peknac i w koncu jakas porazka sie przypeta.
Dam znac kiedy , ale neistety obawiam sie ze po podrozy calodniowej do Bialego, moze to nastapic juz w sobote





Powiem tak Polonia nie grała źle i momentami rzeczywiście ładne akcje Wam wychodziły ale z takim składem jaki mamy powinniśmy pyknąć Was różnicą 3 bramek Niestety naszym kopaczom się nie chce za bardzo przyłożyć serducha do gry. Biegali więcej niż zwykle ale skuteczność mieli fatalną:)

Polonia jest druzyną ciekawą i bardzo dobrze z kontry gra. Nasza obrona grała jeśli się nie mylę pierwszy raz w takim ustawieniu, stąd Polonia miała czasem po paru szybkich podaniach ciekawe sytuacje:) Może trochę przesadziłem z tą padaką bo u nas raczej wszyscy się bronią ostatnio i taką grę odbieram jako mało ciekawą

W kazdym razie przyznam Ci rację, że Polonia może trochę namieszać

Do góry
#561084 - 20/04/2006 11:40 Re: II Liga 19.04
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Quote:


Quote:

]

To był pierwszy mecz jaki rzucił mi się w oczy. Kurs jest kuszący na gospodarzy zważywszy że Sląsk wygrywa fuksami jak w meczu z Jaga albo fuksami remisuje- jak w meczu z Lechią. Jednym słowem grają mizerie jak na razie i jak to Baniak powiedział ten Tarasiewicz to żaden geniusz trenerski tylko wielki cfaniak bo runde zagrał powyżej oczekiwań.





haha co takiego Baniak osiagnął w futbolu Tarasiowi może buty czyscic . Baniak pewny siebie bo znowu pewnie mecze kupuje .

Pozatym nudne już jest to , że Śląsk gra słabo . Każdy w tej 2 lidze gra słabo i takie są fakty . 2 liga to nie poezja tylko walka od 1 do ostatniej minuty a Tarasiewicz ma ogromny autorytet u zawodników i potrafi ich solidnie zmobilizować , zwłaszcza na mecze z największymi rywalami .

Boniek powiedział "w 2 lidze wszystkie zespoły grają tak samo i wygrywa ten kto ma więcej szczęscia . Taka typowa rąbanka , tłuką tą piłke i tłuką aż żal patrzeć . " i wszystko jasne




Wiesz Marcel, mnie Baniak mało interesuje, podałem tylko jego cytat. To jak się zachował Tarasiewicz na konferencji prasowej po meczu mówi samo za siebie. Ja pamiętam jak się odgrażał Kołtoniowi po meczu z Lechia na antenie Polsatu sport. Niestety ale każdy sam sobie wystawia opinie własnym zachowaniem i wypowiedziami.
A co do słabej gry Śląska... zgadzam się że cała druga liga jest słaba. Ale to jest pojęcie względne i na tle słabej 2 ligi Śląsk jest obecnie jedna z druzyn najsłabiej się prentujących. To tyle ode mnie kończąc już dywagacje na temat ostatniej kolejki.

Do góry
#561085 - 20/04/2006 17:35 Re: II Liga 19.04
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
ŁKS nie zasługuje na xtraklase- na pewno nie z ta gra!!!

Do góry
#561086 - 20/04/2006 19:14 Re: II Liga 19.04
piteer87 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/03/2006
Postów: 1727
Skąd: Białystok
Quote:

ŁKS nie zasługuje na xtraklase- na pewno nie z ta gra!!!




Szczerze to na ekstraklase nikt nie zasługuje tylko Widzew narazie pokazuje klase.. a reszta no comment ;|
pajace ( piłkarze) z Jagiellonii nie grając nic totalne dno poziom 4 liga ma 6 miejsce :O i dalej szanse na awans mimo że nie zasługuje na to ;| reszta tez prezentuje podobny poziom patrzac na czołówke.. więc o czym tu gadac ??

Do góry
#561087 - 20/04/2006 21:23 Re: II Liga 19.04
donbagino Offline
old hand

Meldunek: 04/07/2004
Postów: 866
Skąd: Białystok
Quote:

Quote:

ŁKS nie zasługuje na xtraklase- na pewno nie z ta gra!!!




Szczerze to na ekstraklase nikt nie zasługuje tylko Widzew narazie pokazuje klase.. a reszta no comment ;|
pajace ( piłkarze) z Jagiellonii nie grając nic totalne dno poziom 4 liga ma 6 miejsce :O i dalej szanse na awans mimo że nie zasługuje na to ;| reszta tez prezentuje podobny poziom patrzac na czołówke.. więc o czym tu gadac ??




Całkowicie się z Tobą zgadzam. W poprzednim sezonie poziom gry był zdecydowanie wyższy niż teraz. Faktycznie, oprócz Widzewa nikt z "ubiegającej się o awans" grupy drużyn nie prezentuje wysokiego poziomu gry.
Jagiellonia zmienia trenera, co z tego wyniknie? Cudownej zmiany stylu gry i wyników raczej nie należy się spodziewać.
Nie polecam stawiania na Jagiellonię w najbliższym czasie, lepiej przyjżeć się bliżej, temu co będzie się działo.

Do góry
#561088 - 21/04/2006 06:55 Re: II Liga 19.04
gregGM Offline
enthusiast

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 227
Stawiam że Widzew rozjedzie Radomiak kurs może mały ale Widzew jest na fali.Co o tym myślicie?

Do góry
#561089 - 21/04/2006 09:04 Re: II Liga 19.04
wcrydaz Offline
member

Meldunek: 25/02/2005
Postów: 164
Skąd: Widzew Łódź
Do skladu Widzewa na jutrzejsze spotkanie ma już wrócić Bartek Iwan co jest dużym wzmocnieniem, jedynym zniakiem zapytania bedzie jego forma gdyz nie gral od przerwy zimowej.Michalski mimo urazu z Ruchem trenował już z zespołem. Wystep Trałki i Kelechiego stoi pod znakiem zapytania , z kolei Białek raczej nie zagra (przed meczem z Ruchem lekarz zalecił 10 dni przerwy wiec watpie zeby zagral). Cała ta trójka nie grala z Ruchem w środe, dublerzy spisali się dobrze .

Po dzisjejszym treningu Stefan ma podać 18-stke meczową.

Do góry
#561090 - 21/04/2006 11:45 Re: II Liga 19.04
Sergiusz Offline
veteran

Meldunek: 31/03/2005
Postów: 1397
Skąd: Włocławek/Warszawa

Sklonny byłbym postawić jutro na piąty remis z rzędu ŁKS. Może i to trochę byłoby już dziwne ale nie takie rzeczy się widzialo. ŁKS przyjezdza do Bydgoszczy, gdzie swietnie prezentują się gracze Zawiszy, którzy na wiosnę jeszcze nie zaznali goryczy porazki. Mecz bedzie miał bardzo duzy wplyw na uklad gornej czesci tabeli, roznice w tym momencie są minimalne. Na placu boju pozostalo praktycznie 5 ekip: Jaga, Zawisza, Slask, Ostrowiec i ŁKS (o Widzewie nie wspominam bo wydaje mi sie, że ten sezon mimo wszystko skończą na 1 miejscu). Kazdy punkt bedzie miał teraz ogromne znaczenie, porazka Zawiszy czy ŁKS może ich teraz wiele kosztowac, na pewno wszyscy zdaja sobie sprawe z powagi tego meczu, zagraja przede wszystkim na zero w tyle, nie powinno byc tu za duzo szalenczych atakow z jednej czy z drugiej strony, bo jeden blad moze skonczyc sie bramką i sytuacja na boisku w takim wypadku uleglaby diametralnej zmianie - zrobiloby sie nerwowo, druzyna która by strzelila bramke cofnęaby sie do defensywy broniąc korzystnego wyniku. Mozliwe, że wlasnie tak bedzie jednak wydaje mi sie, że obie druzyny nie beda chcialy zrobić sobie krzywdy i zagrają na remis, ktory dla jednego i drugiego zespolu nie bylby krzywdzacy.

Do góry
#561091 - 21/04/2006 12:20 Re: II Liga 19.04
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Z meczy najbliższej kolejki ciekawie zapowiadają się spotkania:

Ruch-Śląsk 2.30 3.15 2.70, myślę że Ruch nie może sobie pozwolić na przegraną w tym spotkaniu, ma zarówno doświadczonych piłkarzy(którzy wiele z tym klubem osiągneli i napewno bedą zmobilizowani), jak i zdolną młodzież. Natomiast Śląsk od początku gra słabo no i Ruch jest nawet niezły na swiom boisku, dlatego biorę tu 1 lub ewentualnie 1x po kursie 1.33

KSZO-Szczakowianka 1.40 3.80 6.80, tutaj inny wynik niż 1 byłby dużą niespodzianką, Szczakowianka gra przeciętnie i bardzo słabo na wyjazdach, ścisk w górze tabeli jest duży i KSZO takie spotkania musi wygrywać.

Zawisza-ŁKS 2.40 3.10 2.60, no myślę że po serii remisów ŁKS wreszcie przegra, a jest ku temu dobra okazja bo Zawisza gra dobrze i 3 punkty pozwolą wyprzedzić ŁKS w tabeli, dla ostrożnych można zagrać 1x po kursie 1.35

No i najważniejszy mecz Jaguś-Polonia, po rezygnacji Nawałki sytuacja jest niepewna, dlatego odradzam grania na 1, niewiadomo jak zagrają nasze piłkarzyki pod wodzą Mirka Dymki, pewnie jakieś zmiany w składzie bedą(przydałyby się duże)...no ale na mecz ide i sie zobaczy...POZDRO

Do góry
#561092 - 21/04/2006 12:23 Re: II Liga 19.04
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Dobre spostrzeżenia Sergiusz... ja sie jednak zastanawiam nad tym meczem i z kazda kolejka widze coraz bardziej zaskakujace wyniki. Zawisza jest silna to nie ulega watpliwosci. Ale bedzie to mecz zapewne otwarty, przynajmniej na poczatku zadna z druzyn nie bedzie bronic sie cala 11-ka. Zdaje sie ze z takimi rywalami woli grac ŁKS bo to daje swobode graczom z Łodzi. Smyra mnie gdzies po potylicy czysta 2-ka ale jeszcze się zastanowie.
Pozdrówka!

Do góry
#561093 - 21/04/2006 12:43 Re: II Liga 19.04
Sergiusz Offline
veteran

Meldunek: 31/03/2005
Postów: 1397
Skąd: Włocławek/Warszawa

Jeśli ŁKS pierwszy strzeli bramkę to spotkanie według mnie zakończy się ich wygrana. Zawisza w momencie straty bramki zaczyna się gubić (vide mecz z Heko, strata bramki na 1-1 a minute pozniej 2-1 dla Heko, wtedy wszystko się dobrze skonczylo bo gol na 2-2 praktycznie zwiazal nogo Czermnianom). Jednak ŁKS to nie Heko i gdy już wyjdą na prowadzenie to z calą pewnoscią bedzie im trudniej wydrzeć zwyciestwo, zespół ustawi się na grę z kontry a z tym mogą mieć problemy defensorzy Zawiszy. Prawdą jest, że oba zespoly lubią sobie pograć, prezentują ofensywny styl gry, jednak trudno by się jutro spodziewać ataków non stop - mysle, że cel będzie inny a najwazniejsze nie stracic bramki juz w pierwszej polowie spotkania. Widzę tu wynik underowy choć roznie się moze to wszystko potoczyć, tak jak mówię, duzy wplyw na obraz gry będzie miało to kto pierwszy osmieli sie odwazniej zaatakowac i jakie beda tego efekty. Tak czy siak bedzie to na pewno ciekawe widowisko bo stawka meczu jest niebanalna. Zadna z druzyn nie moze pozwolic sobie na porazke.

Do góry
#561094 - 22/04/2006 12:38 Re: II Liga 19.04
Sergiusz Offline
veteran

Meldunek: 31/03/2005
Postów: 1397
Skąd: Włocławek/Warszawa

Sosnowiec - Finishparkiet dziś 16.00

Piłkarze Finishparkietu wyjechali do wciąż walczącego o miejsce gwarantujące baraże Sosnowca bez trzech podstawowych zawodników. Kontuzjowani są Piotr Blazer, Marcin Wincel i Remigiusz Hebda. Trener Andrzej Błaszkowski wstawia do składu młodych i nieogranych zawodników. Cięzko będzie im wywieźć z gorącego terenu chociaż punkt. Zagłębie tak jakby się przebudziło i dzisiejszy mecz muszą wygrać jeśli chcą zachować szanse na grę w barażach.

kurs 1.52 - Profesjonal

Do góry
#561095 - 22/04/2006 13:06 Re: II Liga 19.04
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Jeśli chodzi o mecz Jaga-Polonia Bytom to nastąpiły pewne zmiany w składzie: Po kontuzjach powrócili Ariel Jakubowski i Tomasz Moskal, karę za żółte kartki odpokutował Jacek Chańko, a ponadto do kadry pierwszego zespołu przywrócony został Łukasz Nawotczyński. Wypadli natomiast Michał Trzeciakiewicz i Iwo Zubrzycki. - Rewolucji raczej nie zrobię, gdyż nastawiam się na to, że prowadzę zespół w jednym meczu i nie chcę wprowadzać wielkiego zamieszania, tym bardziej, że wkrótce przyjdzie nowy trener i z pewnością będzie chciał dokonać kolejnych zmian. Na pewno zagramy w ustawieniu 4-4-2, być może nastąpią jedna-dwie zmiany personalne, ewentualnie jakieś przesunięcia.
Czy spowodują one zmiany w grze naszego zespołu przekonamy się już jutro. Być może nasz zespół w końcu się przełamie i nadal będzie poważnie się liczył w walce o awans do ekstraklasy. Trzymamy kciuki…

A teraz coś odemnie, ważny jest powrót Tomka Moskala gdyż we wcześniejszych meczach moim zdaniem prezentował sie najlepiej z białostockich napastników, obrone wzmocni napewno Łukasz Nawotczyński, natomiast brak Trzeciakiewicza i Zubrzyckiego wyjdzie tylko na korzyść bo wczesniej nic ciekawego nie grali, wykazywali zero zaangazowania w grę.

Ja tego meczu nie obstawiam ze względu na niskie kursy na Jage (w B&W dają tylko 1.3) i poczekam jak sytuacja rozwinie się po tym meczu (następny jest bardzo ważny wyjazd do Łodzi na mecz z ŁKS)...POZDRO

Do góry
#561096 - 22/04/2006 20:58 Re: II Liga 19.04
Sergiusz Offline
veteran

Meldunek: 31/03/2005
Postów: 1397
Skąd: Włocławek/Warszawa
Wyniki 24 kolejki


Ruch Chorzów 0:2 Śląsk Wrocław

Lechia Gdańsk 1:1 Heko Czermno

Zagłębie Sosnowiec 1:0 Finishparkiet

Podbeskidzie 1:1 Piast Gliwice

Jagiellonia 0:1 Polonia Bytom

Zawisza Bydgoszcz 0:0 ŁKS Łódź

Widzew Łódź 2:2 Radomiak Radom

KSZO Ostrowiec 0:1 Szczakowianka

Górnik Polkowice 2:0 Świt Nowy Dwór


Czołówka tabeli:


1. Widzew Łódź 47
2. Śląsk Wrocław 42
3. ŁKS Łódź 41
4. KSZO Ostrowiec Św. 40
5. Zawisza Bydgoszcz 39
6. Jagiellonia Białystok 36
7. Zagłębie Sosnowiec 35


Robi sie coraz ciekawiej. Wyniki szokujące, Jaga przegrywa u siebie z Polonią Bytom, Widzew remisuje u siebie z broniącym się przed spadkiem Radomiakiem a KSZO przegrywa z Jaworznem. Potknięcia rywali skrzętnie wykorzystał Śląsk Wrocław i z czwartego miejsca wskoczył na fotel wicelidera, w miejsce ŁKS-u który po planowym remisie w Bydgoszczy osunął się o jedną lokatę...

Zapowiada się pasjonujący finisz, szanse na awans lub baraże ma właściwie 6 zespołów, na iluzoryczne oceniam szanse Zagłębia na choćby baraże, strata jest w tej chwili już duża a wygrana ze słabym Finishparkietem w równie słabym stylu nie wróży im niczego dobrego przed nabliższymi meczami..

I dla Jagiellonii marzenia o ekstraklasie powoli się rozpływają. Zmiana trenera, słabe wyniki.. Dwie ostatnie porazki na swoim obiekcie z Lechią i dzisiejsza z Polonią przelały czarę goryczy. Wszystko wskazuje na to, że plany o podboju I ligi mogą przełożyć na przyszły sezon. W następnej kolejce Jaga spotka się z Łódzkim Klubem Sportowym na stadionie w Łodzi i będzie to praktycznie spotkanie typu "być albo nie być" dla nich. Jeśli Jaga przegra, podzieli los Zagłębia..

O małą niespodziankę pokusili się gracze hybrydy włocławsko-bydgoskiej i w tym momencie zajmują 5 miejsce z dorobkiem 39 punktów i tracą zaledwie 3 punkty do drugiego miejsca. Jeden z dwóch zespołów, które na wiosnę jeszcze nie przegrały, jeszcze tylko ŁKS może się poszczycić takim osiągnięciem. Trener Baniak stworzył bardzo dobry zespół, który nie "pęka" w trudnych momentach a przy tym gra piłkę ofensywną (choć nie zawsze, np. dziś strzelanie bramek nie było priorytetem). Widać, że założenia taktyczne piłkarze potrafią zrealizować, drużyna zgrała się, jest szybka i niebezpieczna. Po czterech ciężkich meczach - HEKO, Polonia, Śląsk i ŁKS - 8 punktów i teraz wreszcie pora na "lżejsze" mecze : z Jaworznem na wyjeździe i Świtem u siebie.. Cztery punkty w tych spotkaniach to absalutne minimum, ciężko może być najwyżej w Jaworznie, które dziś niespodziewanie wygrało z faworyzowanym KSZO. Ten mecz już za tydzień..

Czwarty zespół tabeli KSZO Ostrowiec dzisiejszym meczem spaprał sobie znakomitą okazję do skoku na drugie miejsca, niespodziewana porażka ze Szczakowianką może być początkiem końca myśli o awansie tego zespołu. Niekoniecznie oczywiście, gdyż KSZO lubi grać w kratkę, wiele potrafi i nie jeden raz może jeszcze nas zaskoczyć. Trzeba im przyznać, że ostatnie mecze nie należały do tych z gatunku "łatwych i przyjemnych" - teraz znów szansa na zgarnięcie kilku ważnych punktów, najblizszy wyjazd do Nowego Dworu Mazowieckiego to dobra okazja na 3 punkty, podobnie jak następny mecz z Górnikiem Polkowice, który gracze z Ostrowca rozegrają u siebie..

Po pięciu remisach z rzędu gracze ŁKS-u podejmą Jagiellonię Białystok i ten mecz praktycznie rozsądzi o losie zawodników Jagi. Tydzień to dużo i mało na przygotowanie się do takie pojedynku, w trudniejszej sytuacji na pewno stoi trener Bialegostoku, który musi zebrać w kupę to co zostało z świetnie prezentującej się na jesieni drużyny. Remisu w tym spotkaniu nie może być. Ofensywny futbol i szukanie bramek to obraz kolejnego meczu. Jeśli ŁKS chce awansować z drugiego miejsca to powinien wreszcie coś wygrać, presja jest wielka, strata pozycji wicelidera na rzecz Śląska i wciąż trwająca niemoc strzelecka to największe zmartwienie łodzian. Jest tydzień czasu na wyregulowanie celowników..

Śląsk Wrocław - jedno zwycięstwo przy innych korzystnych wynikach wyrzuciło Wrocławian na 2 miejsce w tabeli z minimalną przewagą nad następnymi drużynami i ze stratą pieciu punktów do lidera. Dzisiejsza przekonywująca wygrana na wyjeździe z Ruchem pokazała jak bardzo mylili się ci, którzy zwątpili w siłę zespołu. Wygrać w Chorzowie nigdy nie jest prosto, dziś Wrocławianie nie pozostawili złudzeń przeciwnikom a wszystkim innym dali do myślenia nad rzeczywistą wartością tej ekipy. Przed nimi seria spotkań z mniej wymagającymi zespołami. Za tydzień wyjazd do Czermna, następnie home z Finishparkietem i wyjazd do Radomia. Szanse na utrzymanie wysokiej lokaty są jak najbardziej w ich zasięgu.

No i został Widzew, samotny lider i pewniak do pierwszej ligi. Nikt nie wyobraża sobie, że w tym sezonie łódzki klub nie awansuje. Zespół, ktory swą grą albo szokuje - popełniając błedy, których można uniknąć - albo zachwyca, wygrywając w dobrym stylu z silnymi zespołami. Należy im się powrót do ekstraklasy i tylko katastrofa spowoduje, że Widzew się w niej nie znajdzie.

Do góry
#561097 - 22/04/2006 21:03 Re: II Liga 19.04
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Śląsk będzie miał odjęty 1 punkt a Sosnowiec dodane 2

Do góry
#561098 - 23/04/2006 09:08 Re: II Liga 19.04
piteer87 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/03/2006
Postów: 1727
Skąd: Białystok
Quote:

Śląsk będzie miał odjęty 1 punkt a Sosnowiec dodane 2




Kolejna bezsensowna decyzja Pzpn wogule nie zachował sie stronniczo albo 3 walkowery albo umozenie sprawy ... zenujace

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, alfa, Sensei, kemp, VVega, rafal08, pacyfista, Sony, igea23, Kretol), 3601 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581732 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49