Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#565539 - 24/04/2006 20:54 Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
25/04/2006
Villarreal - Arsenal 2.30 3.10 2.90 Pierwszy mecz 1:0 dla Arsenalu Pierwszy mecz 1:0 dla Arsenalu
26/04/2006
Barcelona - Milan 1.80 3.40 4.00 Pierwszy mecz 1:0 dla Barcelony


i odrazu to co ja znalazłem:


Kto zagra w finale Ligi Mistrzów 2006?
Kto dostanie się do finału? - Typ: FC Arsenal - FC Barcelona

kurs 1.65 dla mnie promocja.

Kursy z BAW

Do góry
Bonus: Unibet
#565540 - 24/04/2006 22:26 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
witryniarz Offline
enthusiast

Meldunek: 14/01/2004
Postów: 255
Skąd: WARSZAWA
Na Twoim miejscu nie byłbym taki pewien z tą promocją, ja coś czuję w trzewiach hiszpański finał, choć niby nic na to nie wskazuje (to jest jedyni emoje subieltywne odczucie). Ale, że jako nie bazuję już na przeczuciu tak jak kiedyś...zdrowy rozsądek podpowiada mi zacięte mecze walki o awans do finału przy jednoczesnym pilnym baczeniu na to by nie stracić bramki - tak ja to widzę, statystyki są za mną, dzisiejsza piłka na takim szczeblu wydaje mi się TYPOWO UNDEROWA W związku z tym bez większych rozkminek kto tu jak kogo rozpracuje taktycznie, czyj geniusz błyśnie, a czyj przybladnie gram takiego oto dubla :

BARCA- MILAN UNDER 2.5
VILLA-ARSENAL UNDER 2.5


KURS TROCHĘ PONAD 2.5 ...i jak niewierny kibic, wciąż głodny oglądania efektownych bramek, nie chciałbym ich ujrzeć w tych meczach więcej niż 2.5 ...i na tym zakończę

Zapraszam do dyskusji

Do góry
#565541 - 24/04/2006 23:33 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Mam pytanie.
Czy gdyby w PrimeraDivision Barcelona zajęła 1 miejsce, Valencia 2, Osasuna 3, a Real Madryt 4 miejsce i gdyby Villarreal wygrał LM to ile drużyn z Hiszpanii zagrałoby w LM?
Inaczej mówiąc czy Real zagrałby w PUEFA czy w LM?

Do góry
#565542 - 25/04/2006 01:03 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
Myślę ze w rewanżach można zagrać wszystko tylko nie...undery . A już na pewno nie po tak żałosnych kursach.
Powód ? - bardzo prosty.. wyniki pierwszych spotkań wymuszają od wszystkich zespołów zmianę taktyki. Oczywiście taka sytuacje nie wyklucza małej ilosci goli jednak uważam ze typowanie w tych meczykach u/o jest czystą loterią i jezeli juz musialbym to typować to gralbym raczej overy.

Osobiście gram dziś tylko takie zdarzenie:

Villareal CF - Arsenal FC
gospodarze strzelą bramkę -NIE kurs:2.85 expekt

Tak jak już wyżej wspomniałem poczynania obu zespołów będzie determinował wynik pierwszego spotkania .

Z jednej strony zobaczymy głęboko cofnięty Arsenal z osamotnionym z przodu Henrykiem, zagęszczony środek pola i świetną defensywę. Właściwie do momentu kiedy Hiszpanie strzela pierwsi bramkę ( w co jakoś wątpię) nic się nie powinno w tej taktyce zmienić.
Z kolei Hiszpanie tez nie rzuca się od samego początku do frontalnych ataków bo wystarczy jedna kontra Arsenalu i zamiast marzeń o finale pozostanie im tylko dograć ten meczyk do końca.
Oczywiście stracić gola nie jest wcale trudno wystarczy jakąś przypadkowa ręka w polu karnym jakiś rykoszet i po sprawie. Wiec dlaczego taki typ? opieram go glównie na podstawie gry obu drużyn w pierwszym meczu jak również w ostatnich tygodniach. Dla mnie to pojedynek słabej ofensywy(Villa) ze świetną defensywą. Angole potrafili zagrać na zero w tyłach z Realem i Juventusem to spokojnie mogą to powtórzyć z Villa która nie oszukujmy się potencjał w przodzie przynajmniej "na papierze" ma dużo mniejszy od poprzednich rywali Henryka i spółki. Riquelme bez formy, Forlan ostatnio nie błyszczy, Jose Mari ten tez bezbarwny wszystko to sprawia ze ten typ wydaje mi się b. atrakcyjny.
Nie jest to jakiś pewniak ale na pewno typ warty uwagi

A skoro "nie widze" tu goli Villi to mocno rozwazam jeszcze zagranie X2

Pozdrawiam

Aha bylbym zapomnial...Special thanks go to guys from Microsoft

Do góry
#565543 - 25/04/2006 06:38 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Quote:

Mam pytanie.
Czy gdyby w PrimeraDivision Barcelona zajęła 1 miejsce, Valencia 2, Osasuna 3, a Real Madryt 4 miejsce i gdyby Villarreal wygrał LM to ile drużyn z Hiszpanii zagrałoby w LM?
Inaczej mówiąc czy Real zagrałby w PUEFA czy w LM?



Wtedy Real zagralby w PUEFA.

Do góry
#565544 - 25/04/2006 06:57 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
majkel Offline
addict

Meldunek: 05/04/2003
Postów: 623
Skąd: warszawa
hej,
nie wiem skad ta pewnosc co do arsenalu. w prezentowanych przez canal+ spisuja sie przecietnie, a w ostatnim meczu derbowym z tottenhamem grali (moim zdaniem) niedobrze. tak jakby liczyli, ze do ligi mistrzow wejda jako triumfatorzy tegorocznego sezonu. jakby zapomnieli, ze do rozegrania maja jeszcze (ewentualnie) dwa mecze, a adebayor - najlepszy w ostatnich tygodniach gracz kanonierow - nie jest zgloszony do LM.
o tym, ze jedna bramka (a nawet trzy ) to zadna zaliczka moglismy sie wielokrotnie przekonac. mysle, ze villareal stac na zwyciestwo 1:0, a nastepnie rozstrzygna sprawe na swoja korzysc w dogrywce.
wierzac w hiszpanski final zaryzykuje dzis awans villareal @3 w sts.

Do góry
#565545 - 25/04/2006 08:49 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
wiqtor Offline
member

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 152
a ja mam takie pytanie: ile tak przecietnie w meczu wypada rzutow z autu? bo znalazlem fajny kurs w BAW że nie bedzie ich wiecej niz 50,5. placa niezle bo 1,8. tak tylko i wylacznie przeczuwajac wydaje mi sie ze nie bedzie wiecej rzutow z autu niz 50,5

co Wy na to?

pozdrawiam

Do góry
#565546 - 25/04/2006 08:52 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
Quote:

hej,
nie wiem skad ta pewnosc co do arsenalu... w ostatnim meczu derbowym z tottenhamem grali (moim zdaniem) niedobrze.




Najpierw zobacz w jakim skladzie wyszedl Arsenal. Czy grali "niedobrze" to tez bym dyskutował. Zauwaz ze pomimo tego ze ten meczyk moze zadecydowac o tym ktora ekipa zakwalifikuje sie do przyszlorocznej CL Arsenal wyszedł bez Henrego ..Jakie stad plynal wnioski?
Jezeli ogladales ten mecz to po raz kolejny musiales widziec jak dobrze funkcjonuje defensywa kanonierow.
Fakt stracili bramke ale kto ogladal ten widzial w jakich okolicznosciach to mialo miejsce.

Pozdrawiam

Do góry
#565547 - 25/04/2006 09:31 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
yoyo Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 1521
Skąd: Szczecin
Quote:

Myślę ze w rewanżach można zagrać wszystko tylko nie...undery . A już na pewno nie po tak żałosnych kursach.
Powód ? - bardzo prosty.. wyniki pierwszych spotkań wymuszają od wszystkich zespołów zmianę taktyki. Oczywiście taka sytuacje nie wyklucza małej ilosci goli jednak uważam ze typowanie w tych meczykach u/o jest czystą loterią i jezeli juz musialbym to typować to gralbym raczej overy.

Osobiście gram dziś tylko takie zdarzenie:

Villareal CF - Arsenal FC
gospodarze strzelą bramkę -NIE kurs:2.85 expekt

Tak jak już wyżej wspomniałem poczynania obu zespołów będzie determinował wynik pierwszego spotkania .

Z jednej strony zobaczymy głęboko cofnięty Arsenal z osamotnionym z przodu Henrykiem, zagęszczony środek pola i świetną defensywę. Właściwie do momentu kiedy Hiszpanie strzela pierwsi bramkę ( w co jakoś wątpię) nic się nie powinno w tej taktyce zmienić.
Z kolei Hiszpanie tez nie rzuca się od samego początku do frontalnych ataków bo wystarczy jedna kontra Arsenalu i zamiast marzeń o finale pozostanie im tylko dograć ten meczyk do końca.
Oczywiście stracić gola nie jest wcale trudno wystarczy jakąś przypadkowa ręka w polu karnym jakiś rykoszet i po sprawie. Wiec dlaczego taki typ? opieram go glównie na podstawie gry obu drużyn w pierwszym meczu jak również w ostatnich tygodniach. Dla mnie to pojedynek słabej ofensywy(Villa) ze świetną defensywą. Angole potrafili zagrać na zero w tyłach z Realem i Juventusem to spokojnie mogą to powtórzyć z Villa która nie oszukujmy się potencjał w przodzie przynajmniej "na papierze" ma dużo mniejszy od poprzednich rywali Henryka i spółki. Riquelme bez formy, Forlan ostatnio nie błyszczy, Jose Mari ten tez bezbarwny wszystko to sprawia ze ten typ wydaje mi się b. atrakcyjny.
Nie jest to jakiś pewniak ale na pewno typ warty uwagi

A skoro "nie widze" tu goli Villi to mocno rozwazam jeszcze zagranie X2

Pozdrawiam

Aha bylbym zapomnial...Special thanks go to guys from Microsoft




Piszesz ze typowal bys raczej overy, a jednoczesnie uwazasz ze Villa nie strzeli bramki. Troche to sprzeczne opinie, chyba ze uwazasz ze Arsenal strzeli 3 bramki w tym meczu w co osobiscie watpie. pozdraiwam

Do góry
#565548 - 25/04/2006 09:32 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Według mnie faworytem do awansu są Kanonierzy, ale faworytem na El Madrigal jest Villarreal
Hiszpanie zagrają u siebie inaczej niż w Londynie i zrobią wszystko, by awansować
Dla tych piłkarzy jest to niepowtarzalna szansa zagrania w wielkim finale LM
Myślę, że dużo będzie zalażało od tego, kto strzeli pierwszą bramkę i kiedy. Uważam, że bramki padną, choćby ze wzgledu na stawkę spotkania dla obu drużyn. Będą błędy.
To, że Arsenal nie stracił bramki od dawna dla mnie akurat nic nie znaczy, bo nie jest to zespół słynący z defensywy lub, ściślej, grający defensywną piłkę.
Wprost przeciwnie, Kanonierzy grają kombinacyjną ofensywną piłkę. Bardziej defensywnym zespołem jest Żołta Łódź Podwodna, jeśli już.
Jeśli bramka padnie w pierwszych 20 minutach, to szykuje się over
Wydaje mi się, że Villarreal strzeli bramkę w tym meczu, bo trzeba też sobie powiedzieć, że Arsenal na wyjazdach gra znacznie gorzej niż u siebie. Wystarczy popatrzeć w statystyki ligowe. LM to nie liga, ale też statystyki nie kłamią.
Moim zdaniem granie na x2 jest bez sensu, bo kurs nie powala
Granie na awans Kanonierów przy tak niskim kursie tym bardziej nie wchodzi w grę.
To, że Villarreal nie strzeli - wątpię czy wejdzie
Under trochę bardziej prawdopodobny niż over

Ja zagram 1, bo wyfaje mi się, że Hiszpanie wygrają ten mecz
Arsenal, który gra ofensywnie i kombinacyjnie, może im leżeć, bo tak gra sporo drużyn w Primera Division

Do góry
#565549 - 25/04/2006 09:36 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
majkel Offline
addict

Meldunek: 05/04/2003
Postów: 623
Skąd: warszawa
hi

tu sie walczy o konkretna kase i tym bardziej okolicznosci czy ktos lezy na boisku a sedzia nie przewie gry nie beda mialy znaczenia. juz podczas transmisji w weekend komentatorzy po bramce tottenhamu przypominali, ze arsenal tez nie jest "swiety" z przerywaniem akcji gdy lezy, ktorys z przeciwnikow.
wez tez pod uwage, ze kanonierzy w ostatnich 3 czy 4 meczach ligowych traca bramki i to z kim? z zespolami, ktore walcza o przetrwanie w premier league (portsmouth, wba). przy manchesterze utd londynczycy istnieli przez pierwsze pol godziny, a pozniej zeszlo z nich powietrze.
no i do tego wszystkiego nie zagra senderos za ktorego ma wejsc do podstawowej jedenastki po dluzszej przerwie sol cambell.
srubowanie rekordow to fajna rzecz, ale nie o rekordy sie gra w pilke.
takie sa moje argumenty - w koncu to tylko zabawa

Do góry
#565550 - 25/04/2006 10:05 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Arsenal na wyjazdach w Premier
mecze 17
zwycięstwa 4
remisy 4
porażki 9
bramki 14:17

Do góry
#565551 - 25/04/2006 10:23 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Szykuje sie ladny meczyk, Zolta Lodz Podwodna nie zamierza odpuscic Arsenal takze bedzie atakowal majac swiadomosc ze 1-0 z Londynu to marna zaliczka i na tym wyniku nie opra swojej gry, takie jest moje zdanie, a jesli bedzie inaczej to stwierdze ze Wenger popelnil blad.
Villarreal dal odpoczac 10 zawodnikom z podstawowego skladu w meczu ligowym, to pokazuje jak powaznie traktuja dzisiejsze spotkanie, podbnie Kanonierzy w meczu z Kogutami zaczeli na pol gwizdka:)
CO do typow na awans, kursy na Anglikow w granicach 1.30 sa wg mnie nie do gry, jednobramkowa zaliczka ze swojego boiska nie jest az takim handi zeby brac taki kurs, moze gdyby to byla bramka wyjazdowa ale nie jest...
Natomiast kursy na awans Villarereal jak najbardziej do rozwazenia, kurs 3.25 piechota nie chodzi, nie twierdze ze jest to jakis pewniak ale biorac pod uwage sposob gry Hiszpanow jest to calkiem realne.
Oczywiscie stawka spotkania nie pozwala mi polozyc jakis wiekszych pieniedzy ale mysle ze kilka jednostek mozna zaryzykowac

tak wiec:
Villarreal - Arsenal typ: Villarreal awans kurs: 3.25 3/10

mysle tez nad correct score 2-1 ale to juz w formie bardziej zabawy bo w tym meczu moze sie wydarzyc naprawde wszystko:)

Do góry
#565552 - 25/04/2006 10:33 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Oczywiscie w UK sa pewni ze Arsenal awansuje do polfinalu, ten wyjazd to wlasciwie formalnosc. Co do rozstrzygniecia nie jestem tak pewny, jak mieszkancy wyspy, znalazlem za to zawyzony kurs w Pinnacle, prawdopodobnie 'statystycy' dostrzegli ile to bramek V. strzela i traci u siebie, zagram odwrotnie.

25/04/06 20:45
Villarreal CF - Arsenal
over 2
2,05
PinnacleSports

Do góry
#565553 - 25/04/2006 10:53 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Wlasnie patrze ze za over 2.5 SB placi 2.50, a to calkiem sporo,
raz, ze za duzo juz tych underow obu druzyn,
dwa, ze kazdy kurs na over 2,5 powyzej 2.20 to dobry over
trzy, ze uwazam ze Zolci dzis strzela bramke i droga do overa stoi otworem bo Arsenal bedzie chcial uniknac dogrywki bo sa mniej wypoczeci niz Villarreal i wtedy wszystko mozliwe .

Stad over 2 ktory przedstawil Experto jest naprawde wart uwagi:)

Do góry
#565554 - 25/04/2006 11:03 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
witam...

nie szukujmy się: Arsenal Ligi Mistrzów nie wygra, więc nie zagranie na maksa z Tottenhamem to jakieś nieporozumienie... ale cóż... Puchar UEFA to pewnie szczyt możliwości Arsenalu... Villareal to co grał a Londynie to żarty... spotkają się dwa dziady (posiadanie piłki przez oba zespoły w sumie wyniosło 58 minut czyli 32 minuty antyfutbolu) ...najprawdopodobniej będzie remis ze wskazaniem na Thierry'ego Henry... jeśli chodzi o sytuację under/over... mam wrażenie, że szefom Ligi Mistrzów nie są na rękę takie nudne mecze 6-5 w strzałach na bramkę... mecz będą sędziowali Rosjanie z Valentinem Ivanovem (strona UEFA niestety nie podaje statystyk sędziów, ale ostatnio ten team sędziował mecz AC Milan - Bayern Monachium 4-1 i AC Milan miał tylko 1 spalony przez cały mecz !)... jeżeli będzie karny dla Villarealu to typuję 2-2, jeśli nie to wygra Arsenal 2-1 po czerwonej kartce dla jednego z zawodników z Villareal...

Do góry
#565555 - 25/04/2006 11:13 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
Quote:

witam...

spotkają się dwa dziady (posiadanie piłki przez oba zespoły w sumie wyniosło 58 minut czyli 32 minuty antyfutbolu)




co za głupoty!

jakie dziady! waż słowa! Półfinał Ligi Mistrzów... Arsenal jeden z największych klubów świata... a Ty mówisz takie rzeczy... pomyśl!

a zresztą w każdym mecz czas rzeczewistej gry wynosi około 55 minut...
myślimy! myślimy!

Do góry
#565556 - 25/04/2006 11:46 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
spiwoor Offline
veteran

Meldunek: 21/02/2005
Postów: 1556
Skąd: Częstochowa
Cokolwiek by nie napisać,to udział Villarealu w półfinale LM jest niespodzianką.Jestem żółtej wodzi podwodnej winny sporo szacunku i wdzięczności za kasę którą ten klub dla mnie zarobił,awansując z "wielkim"Interem.Tyle tylko,że oceniając szanse obu zespołów odkładam wszelkie sympatie na bok,jak przystało na gracza,który stosuje się do świetych zasad bukmacherki.

I patrząc na chlodno na dzisiejszą sytuacje,napisze coś co wielu uczestnikom forum się nie spodoba.Otóż moim zdaniem Villareal znalazł się w półfinale przypadkiem.Zanim czytający odsądzi mnie od czci i wiary i zwymyśla od najgorszych,proszę przeczytać na jakiej podstawie tak sądze.

Chciałbym przede wszystkim pokazać jak Villarel znalazł się w półfinale-pokrótce oczywiście.

W fazie grupowej żólta łódź podwodna zgromadziła 10 punktów(w 6 meczach).Wygrała dwa mecze-u siebie ze słabiutkim Lille i na wyjeździe z mocną Benfiką(oba w stosunku 1:0).W pozostałych czterech meczach drużyna z el Madrigal zanotowała 4 remisy(3 razy 0:0 i raz 1:1).Wygrała grupę razem z Benfiką pokonując Lille i słabiutki wówczas Manchester.
W 1/8 finału trafiła na europejskiego średniaka(czy raczej europejskiego rzadziaka)-Glasgow.Villareal zremisował dwa razy z tą drużyną i awansował dzięki korzystniejszemu stosunkowi bramek.
W 1/4 finału spotkała się z Interem.I tu zaczynają się rozbieżności.Dla większości awans z Interem jest nielada wyczynem,wskazującym na ogromny potencjał Villarealu.Jak dla mnie nie jest to niczym szczególnym.Inter wg mnie to zespół,który mimo niezłego składu nic nigdy nie osiągnie.Odkąd sięgam pamięcią(jestem młodą osobą Inter zawsze był drużyną patałachów,którzy regularnie zawodzą.I to właśnie stało się w ćwierćfinale-to nie Villareal pokazał wielki kunszt,tylko mówiąc kolokwialnie to Inter się zesrał na rzadko.
Przytaczając zarys drogi Villareal do półfinału chciałbym wskazać,że póki co Villareal nie trafił na naprawdę dobrą drużynę,której pokonanie świadczyłoby o wielkości tej dryżyny.Jeżeli w tym momencie ktoś kręci głową,to niech poteoretyzuje troche i spróbuje w drodze do półfinału zamienić miejscami Villareal i Barce.Czy żółta łódź podwodna byłaby w półfinale,gdyby na swej drodze spotkała Chelsea,Benfikę,Milan,czy choćby Lyon?Szczerze wątpię.Sytuacja przypomina mi trochę wysokie miejsce reprezentacji Korei na mundilau w 2oo2 roku,kiedy to Koreańczycy zaszli tak wysoko dzięki łatwej drabince(i kupowaniu meczów ale to w żadnym wypadku nie przypisuje Villarealowi).

Aby nie być tylko gołosłownym teoretykiem musze jeszcze wspomnieć o ostatnim meczu LM-Arsenal-Villareal.Co takiego pokazał w nim Villareal?Moim zdaniem,poza nieźle działającą defensywa,drużyna z Hiszpanie nie zaprezentowała niczego nadzwyczajnego.Owszem grała poprawnie ale zupełnie bez pomysłu i polotu.Dlatego mimo całej sympatii dla hiszpańskiej piłki skreślam dzisiaj Villareal.

Sądze że,jak już wcześniej napisano,Arsenal przyjedzie dzisiaj do Villareal nastawiony na obronę korzystnego wyniku,szukając szansy na powiększenie dorobku bramkowego w pojedynczych kontratakach.Nie wierze też żeby Villareal rzucił się do szaleńczych ataków od pierwszej minuty,a nawet jeżeli to złamać defensywę Arsenalu nie jest rzeczą łatwą,o czy m przekonały się i Real i Juventus,a więc drużyny dysponują silną ofensywą.

Zastanawiam się tylko który typ obstawić spośród wielu propozycji buków.Odrzucam kurs na awans,bo jest on śmieszny.W miarę niezłym typem wydaje się under,ale ja proponuje coś moim zdaniem najlepszego.Otóz jak już wspomniałem zakładam że Villarealowi b.trudno będzie złamać angielską defensywę,a i Arsenal nie nastawi się na grę ofensywną dlatego na dzisiaj wybieram dwa typy (do zagrania osobno oczywiście ).Kursy z Toto:

Villareal-Arsenal DW 0:0 6,50
Villareal-Arsenal DW 0:1 7,25

Pierwszy typ jest typem podstawowym.Drugi zakłada taką ewentualność,gdzie Henry zdobywa swoją 50 bramkę w europejskich pucharach

pozdrawiam i życze udanego widowiska

Do góry
#565557 - 25/04/2006 11:50 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
rozumiem, ale chciałem tylko podkreślić, że prawie zasnąłem na meczu i przedwczesny finał będzie jutro (przewiduję, że będzie długi)... nie są to też wielkie zespoły co potwierdzają ich pozycje w tabelach ligowych... także spoko...

Do góry
#565558 - 25/04/2006 12:38 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
helix Offline
journeyman

Meldunek: 06/01/2004
Postów: 96
Skąd: Nakło
A ja myślę że to chyba o to w sporcie chodzi żeby ci słabsi wykorzystywali sytuację jaka się tworzy w trakcie czy to LM czy tez kazdego innego widowiska, turnieju. Więć nie zgadzam się z tym że Villareal jest przypadkiem w 1/2 LM , to jest dobrze zorganizowana , poukładana drużyna, myslę ze dzis zobaczymy zupełnie inny zespół na boisku , sądzę że są oni wstanie wygrać z Arsenalem ( każdy wie jak gra Arsenal na wyjeżdzie od wielu sezonów w LM).Myslę że ARSENAL jest zbyt pewny iż wywiezie dobry wynik z Hiszpanii i to ich zgubi i że jednak to villareal awansuje dalej.
Dla mnie wazniejsze bedzie jednak jutrzejsze spotkanie ,w którym wierzę w to że MILAN jest w stanie odrobić straty i awansować. Według mnie jeśli pokryją Roniego bardziej( chodz wiadomo ze to niemożliwe w 100%) to sa w stanie wygrać ten mecz. Górę weżmie też doświadczenie zespołów na tym etapie LM ,i tutaj przewage ma MILAN ( nic nie ujmując BARCELONIE).
Tak więc ja stawiam :
awans VILLAREAL i MILANU !

Do góry
#565559 - 25/04/2006 12:46 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
W lidze Arsenal gral kiepsko wyjazdy. Jednhak ja caly czas pamietam Liverpool - im gorzej w lidze tym lepiej w LM. Arsenal wcale mnie nie zaskoczyl remisem z Tottenhamem (sa przemeczeni sezonem, to byly ciezskie derby, wiadomo, ze walka o 4. miejsce ale oni nadal mysleli o LM).
Villarreal tez odpuscil lige. Spotykaja sie zespoly ze swietna obrona. Ja widze tu under. Watpie aby bylo duzo bledow. Chcoiaz kurs maly na under. Ale ja nie widze tu overa.
Tak poza tym to dla nie NO BET. Ciezki mecz, kazdy wynik mozliwy. Jak cos to zagram dla zabawy. I moze 0:0 bo nie zdziwie sie jak zagraja dobrze jedynie w obronie. Juve-Arsenal bylo 0:0, Villa nie jest tak dobry aby zagrac ofensywnie, Henry bedzie gral wysuniety i trzeba go podwajac, inni z Arsenalu tez moga jakas kontre zrobic. Villarreal bedzie gral spokojnie i czekal na blad, a o to nie bedzie tak latwo. Jesli padna bramki to pod koniec - wtedy Villa moze ruszyc do ataku. Ale jesli beda grac w pospiechu to nic z tego nie wyjdzie.
Tak wiec moze X na 1 pierwsza polowe.
Rozne rzeczy mi chodza po glowie. Ale jedno jest dla mnie niemal pewne - bedzie maloo bledow i malo ofensywnej gry.

Do góry
#565560 - 25/04/2006 13:00 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
A co sadzicie o typie na ilośc spalonych w meczu? Mowa tu oczywiście o overze - w pierwszym meczu tych spalonych było dość dużo.

Ile spalonych będzie w 1.połowie gry?
Więcej niż 3,5 2.20
Mniej niż 3,5 1.60

Ile spalonych będzie w 2.połowie gry?
Więcej niż 3,5 2.20
Mniej niż 3,5 1.60

Żeby taki zakład wszedł wystarczy średnio jeden spalony co 12 minut - według mnie jest do zdecydowanie do zrobienia zakładając dość szybką grę obydwu drużyn. Poza tym sędziowie mylą się częściej w tą stronę (tzn. gwizdzą spalonego wtedy gdy go nie było niż odwrotnie).

Do góry
#565561 - 25/04/2006 13:15 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
bolektp Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2003
Postów: 250
Skąd: Highbury, London, United Kingd...
Zapraszam wszystkich o 7.45pm do The Gunners Pub
Bedzie sie działo...

Do góry
#565562 - 25/04/2006 14:57 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Może faktycznie Kanonierzy są faworytem, ale to przecież o niczym nie świadczy. Szczerze to nie wydaje mi się żeby Arsenal sprostał dzis Villarealowi. Choć w tym meczu wszysko jest mozeliwe, to sympatyzuje raczej z Riquelme & Co. W typowanie tego meczu nawet sie nie bawie bo dla mnie nie ma to sensu. Dla obu druzyn mecz ma wielkie znaczenie. Po Arsenalu widać że totalnie olał ligę aby na pińćset procent przygotować sie na mecze LM. Wielkim laikiem jest ten kto uważa że Villareal jest na straconej pozycji. Villareal napewno rozpocznie maksymalnie skoncentrowany i w bardzo ofensywnym ustawieniu, zapewne Arsenal również, ale jedna bramka przewagi to przecież nic. Dla mnie no bet, ewentualnie remix do połówki.

pozdrov

Do góry
#565563 - 25/04/2006 15:22 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
skoczek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 3063
Skąd: fut5al.pl / hypebeast.pl
Villareal też olał ligę, nie zagrało w ich meczu kilku podstawowych zawodników.

----------------------------

Ja uważam, że Arsenal awansuje za bardzo tego chcą i mają możliwości nawet na zwycięstwo w całej tegorocznej edycji LM. W pierwszym spotkaniu miałem wrażenie, że Villareal jest zupełnie bezradny i nie ma pomysłu na grę i na to, aby zagrozić bramce Kanonierów. Teraz pomogą im pewnie ściany i kibice, ale mimo wszystko nie sądzę, aby wygrali oni, jeśli już to 2:1. Ale wtedy awansuje Arsenal. Jak dla mnie to w spotkaniu tym szykuje się remis

Do góry
#565564 - 25/04/2006 16:02 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Na początek chciałbym sie odnieść do posta, którego zamieścił jeden z userów na poprzedniej stronie.

Dziwi mnie troszke rozumowanie Plumka
Pisze On że jeśli miałby sie bawić w typowanie under/over to grałby over poczym przedstawia jak teoretycznie będzie wyglądał mecz a mianowicie:

"głęboko cofnięty Arsenal z osamotnionym z przodu Henrykiem, zagęszczony środek pola i świetną defensywę. Właściwie do momentu kiedy Hiszpanie strzela pierwsi bramkę ( w co jakoś wątpię) nic się nie powinno w tej taktyce zmienić" - co z tego wynika - UNDER bo nie sądze żeby przy tym układzie Henry zdołał strzelić 2 lub 3 bramki.

dalej:
"Hiszpanie tez nie rzuca się od samego początku do frontalnych ataków bo wystarczy jedna kontra Arsenalu i zamiast marzeń o finale pozostanie im tylko dograć ten meczyk do końca" - taka sytacja może trwać długo więc UNDER - bo jak pisze Plumek:

"stracić gola nie jest wcale trudno wystarczy jakaś przypadkowa ręka w polu karnym jakiś rykoszet i po sprawie .

Nawet przy takim układzie ( 1-0 ) gra Arsenalu nie zmieni sie diametralnie.Kanonierzy bedą grać nadal czujnie w obronie ale napewno zaangażują wiekszą liczbe graczy w konstruowanie akcji ofensywnych.

Kolejna sprawa:
w/g Plumka bedzie "to pojedynek słabej ofensywy(Villa) ze świetną defensywą (Arsenal) - a zatem UNDER - skoro Villareal nie ma za bardzo kim straszyc defensywy Anglików a nie będzie chiał stracić bramki to goli zbyt wiele ( więcej niż 2,5 ) nie zobaczymy.

Broń Boże nie chce byc złośliwy wobec Plumka ale chce tylko powiedzieć że jeśli mecz potoczy sie według powyżej przedstawionych mozliwych scenariuszy to Under jest jak najbardziej prawdopodobny.

Z jednym sie zgodzę:

"typowanie w tych meczykach u/o jest czystą loterią" więc ja osobiście odpuszczam typowanie ilości bramek w tym meczu .

Kolejna kwestia z jaką nie moge sie zgodzić z Plumkiem.
1 ."Riquelme bez formy "
2." Forlan ostatnio nie błyszczy, Jose Mari ten tez bezbarwny"

Ad 1. W którym meczu JRR był bez formy ?
Z Interem na Madrigal zagrał na bardzo dobrym poziomie.Dzielił w środku , dryblował , strzelał jak ma to w zwyczaju robić w reprezentacji.W pierwszym meczu we Włoszech może nie zagrał jakoś wyjątkowo dobrze ale napewno nie mogę sie zgodzić że jest bez formy.Faktem jest że w Londynie zagrał słabo żeby nie powiedzieć bardzo słabo ale tylko dlatego że, jak mówi piłkarskie porzekadło, gra się tak jak przeciwnik pozwala i trzeba przyznać że "Anglicy" ( o ile można tak powiedzieć o Kanonierach) nie pozwolili mu na wiele w tamtym meczu.Riquelme to typ zawodnika który najlepiej sobie radzi gdy ma troszke miejsca i czasu na boisku wtedy pokazuje pełnie swoich nieprzeciętnych mozliwości.W londynie z racji rozmiarów boiska - tego czasu ani pola do popisu nie miał stąd słaba gra.Zatem mówienie że JRR jest bez formy chyba mija sie z prawdą.
Ad 2.Forlan - w Londynie był chyba najjaśniejszą postacią wsród napastników ekipy Villarealu.Jako jedyny próbował stworzyć zagrożenie pod bramką co prawda z marnym skutkiem ale wierze że na El Madrigal zagra dużo lepiej.Co do Jose Mari to moge sie zgodzić - zarówno w primera division jak i LM gra słabo, w zasadzie jest cieniem zawodnika z przed 2 3 sezonów.

Cięzki mecz do typowania - widze tu wiele mozliwości - wygraną Villarealu , remis też prawdopodobny , wygrana Arsenalu tez nie bedę zdziwiony ale ...
Wierze że na El Madrigal ekipa żółtej łodzi podwodnej zagra tak ambitnie jak ma w zwyczaju ( w rozgrywkach grupowych nie przegrali zadnego spotkania u siebie ) grac na własnym boisku z pełną determinacją poprostu dadzą z siebie wszystko i jeszcze więcej - grają przecież najważniejszy mecz w dziejach klubu !!!

Yellow SubMarine

Do góry
#565565 - 25/04/2006 17:47 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Witam może i ja coś od siebie dorzucę choć na dobrą sprawę już sporo zostało powiedziane.

1X2
Wydaje mi się iż granie tego spotkania na wynik jest naprawdę bardzo ryzykowne. Jak zawsze można dewagować i rozprawiać w stylu Ci to muszą wygrać bo jak nie to.... z kolei Ci to muszą bo... A tak naprawdę wygra mocniejszy piłkarsko, bardziej doświadczony oraz dysponujący lepszą i szerszą ławką. Patrząc w ten sposób wieksze szanse daję Arsenalowi jest to zespół zgrany od lat budowany przez jednego doświadczonego trenera mającego w sych szeregach gwiazdę światowego formatu (osobiście go nie lubię ale co prawda to prawda) jakim jest Henry. Z drugiej strony już zdarzało się i to dwukrotnie, że debutanci wygrywali puchar Europy. Ale czy Villareal stać na wygraną. Powiem w ten sposób. Tak, ale Roqelme bedzie musiał zagrać mecz życia a już ich "osławiona" obrona dziś wyjątkowo szczelna. Jednak powiem szczerze na to się nie zanosi. W tej sytuacji i biorąc pod uwage szansę jaką ma Arsenal do wykorzystania wychodzi mi REMIS ze wsazaniem na Arsenal.

under/over
Kierując się eiprią i podpierając statystyką wychodzi under jak drut. Ale jest jedno ALE. W tym meczu już Villareal nie ma czego bronić. Oczwiście nie jest to zespół ofensywny, zwłaszcza w LM. Jednak skoro potrafił strzelić w sumie 2 bramki Interowi i wycyckać go z tych rozgrywek to może również strzelić jedną Arsenalowi. Ten z kolei na brak strzelców nie narzeka a jak nawet nie ma komu strzelać to jest jeszcze Heniek co może jak pisał słusznie STOIN 3 nie strzeli ale 2 zawsze może. A pamiętajmy jedno u siebie przy takim wyniku Villareal nie ma czego bronić musi atakować. A jeżeli będzie atakował to wiadomo co może ich czekać. A jeżeli szybko się nadzieją na kontrę i stracą gola dla mnie over murowany. Czyli według ststystyk wychodzi UNDER ja jednak bym polował tutaj właśnie na OVERKA - do choroby ktoś musi im w końcu coś w LM strzelić. Chociaż nie wiem czy już ktoś to pisał jeżeli Arsenal dziś zachowa czyste konto pobije rekord wszechczasów europejskich pucharów i będzie to ich 10 mecz bez porażki. Do tej pory jest to 9 Ajaxu.
Awans
Dla mnie osobiście awans Arsenalu jest chyba przesądzony. Tak zresztą zagrałem na moim głównym kuponie. Uzasadnienie raczej chyba już umieściłem wyżej. Aby odpaść musieliby przegrać 2-0 i wyżej albo 3-1 szczerze mówiąc nie bardzo w to wierzę. Zwłaszcza że Arsenal jest w stanie na bank strzelić bramkę, a jak tak to sznse że Villareal strzeli im 3 są dla mnie bliskie "0". No jest jedna ewentualność, której się bardzo obawiam. Wynik 1-0 w meczu dla Villarealu + dogrywka + ewentualnie rzuty karne ale wówczas Lehman w porównaniu z tym ich gryzimpiórkiem też wychodzi na Arsenal. Nie! zdecydowanie wychodzi na Arsenal. Tak mam i to po bardzo łanym kursie jak na takie coś 1,31 w Profie za co temu bukowi serdecznie dziękuję.

strzeli/nie strzeli
Arsenal jak już pisałem może śmiało strzelić ale czy to zrobi?? Nie będzie strasznej kanonady raczej ale jak jakaś kontra wyjdzie to zrobi 1,40 - jednak mniej pewne niż awans moim zdaniem. Ciekawa sprawa czy Villareal strzeli?? Jak pisałem na pewno może paść rekord Arsenalu. Nie będzie on w tym meczu najważniejszy ale sądzę że może paść. A kurs na to że Villareal nie strzeli w granicach 2,60 wydaje sie być kuszącym. zdecydowanie bardziej ciekawy niż granie na to, że goście strzelą.

HT/FT
to na ten mecz już wogóle abstrakcja. Jednak jak co grałbym X/2. Ale nie polecam jak już może sama 1 poł. na remis ale to już totolotek.

Dla mnie najpewniejszy AWANS ARSENALU.

Ale to wszystko nic w porówaniu do jutrzejszej BARCY.

Pozdrawiam LART

Do góry
#565566 - 25/04/2006 18:12 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649


meczyk juz niedlugo on najlepie zweryfikuje kto mial racje...

"Wytłumacze" sie z tylko jednego...Rzeczywiscie scenariusz ktory przedstawilem bardziej pasuje do undera to dlaczego gralbym over? Powod jest oczywisty - KURS.
Typowanie u/o to zawsze jest troche loteria dlatego NIGDY nie zagram undera po kursie 1.5 bo to sie na dluzsza mete nie kalkuluje

Arsenal wygra ten meczyk 1:0 lub 2:0 a w najgorszym wypadku zremisuje

Do góry
#565567 - 25/04/2006 18:29 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
monk80 Offline
journeyman

Meldunek: 27/11/2004
Postów: 71
Skąd: Bielsko
ja osobiscie posłałem ciekawy według mnie typ na over 9,5 w ilości wykonanych strzałów na bramkę przez arsenal(strzały obok bramki włącznie) po kursie 1.85 w baw
arsenal nie bedzie atakował od początku ale z kontry może kilka groźnych akcji przeprowadzić, a jeśli villareal strzeli to będą musieli atakować, więc i strzelać

Do góry
#565568 - 25/04/2006 20:40 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
cwancyk Offline
stranger

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 19
No i po meczu. obstawiłem 0/1 na 1 połowe i cały mecz, gdy sędzia podyktował rzut karny byłem pewny wygranej a tu lipa...

Do góry
#565569 - 25/04/2006 20:48 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
Villarreal - Arsenal "ściana" Londyn 0:0

Największy ubaw miałem z komentatorow Polsatu którzy w trakcie meczu narzekali na nie najlepszą gre Arsenalu .
Jak dla mnie to kompletna bzdura ! Taktyka ,taktyka i jeszcze raz taktyka .
Wenger już kilka razy odpadal z CL po pieknych porazkach dzis widac było ze nauka nie poszla w las...

Do góry
#565570 - 25/04/2006 20:51 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Arson111 Offline
member

Meldunek: 17/12/2005
Postów: 124
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zgadzam się taktyka wygrała z pięknem futbolu ale tak to już jest

Do góry
#565571 - 25/04/2006 20:53 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
pyk Offline
old hand

Meldunek: 02/01/2004
Postów: 1153
Mnie najbardziej irytowal w komentarzu ten zachwyt nad Riquelme (Borek chyba co chwile orgazmu dostawal).
Jutro licze na podobny wynik w Barcelonie.

Do góry
#565572 - 25/04/2006 20:57 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Co do Villarealu.
Fatalne zawody w wykonaniu gospodarzy w drugiej połowie , monotonna gra bez zmian tempa gry , mało z gry z pierwszej piłki , brak czystych okazji bramkowych ,JRR znowu nie wniósł nic takiego do gry co by przyblizyło "zółtych" do awansu.No i na koniec jakby potwierdzenie postawy Juana Riquelme w tym meczu.

Visca El Barca

Do góry
#565573 - 25/04/2006 20:59 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

Mnie najbardziej irytowal w komentarzu ten zachwyt nad Riquelme (Borek chyba co chwile orgazmu dostawal).
Jutro licze na podobny wynik w Barcelonie.



Na 0:0? Daj spokoj, niech chociaz 1 brama wpadnie!! Ja rozumiem taktyka, ale nie do zarzygania.

Do góry
#565574 - 25/04/2006 21:06 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Riquelme dla mnie jest przekolesiem i bardzo go szanuję, ale jak podchodził do karnego widać było po nim że za pewnie się nie czuje, dziwne miał oczy i wogóle jakiś troszke przestraszony był, zabrakło mu chyba pewnosci siebie a to przy wykorzystywaniu karnych jest chyba najważniejsze, no i niestety się nieudało, dramat...

Do góry
#565575 - 25/04/2006 21:10 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Czyli awans Arsenalu stał się faktem. Riquelme miał słaby dwumecz a ten karny to gwóźdź do jego trumny jeżeli chodzi o ten półfinał. Ja mam satysfakcję że w mojej analizie na dobrą sprawę się nie pomyliłem. Jednak Arsenal nie zagrał wspaniałego meczu jak tutaj niektórzy z uporem maniaka sugerują. Za mocno się cofnęli Cambell jest niepewny, Henry nawet dziś nie błyszczał, pomijam fakt że nie miał pędu na bramkę bo taktyka taka była ale nawet proste podania mu nie wychodziły. Po oglądnięciu meczu mogę założyć tezę iż gdyby dziś Arsenal grał z zespołem mocniejszym w ataku ten mecz z takim nastawieniem by z pewnością przegrał.
Jutro moja kochana Barca. Visca el Barca. Eviva.

Do góry
#565576 - 25/04/2006 21:11 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
Stało się to na co długo czekałem...

Wynik finału jest nie istotny!

Widzimy się w finale, z kim to też nie istotne.
Jako wieloletni kibic KANONIERÓW dzisiaj czuję się spełniony... coś pięknego!

Awans w zupełności zasłużony... piłka jest przewrotna, gdyby Roman strzelił, kwestia przypadku, szcześcia... pewnie awansowaliby "żółci". Szczęście dopisało.
A że rewanż nie wypadł rewelacyjnie... to to czasami już musi być.

ARSENAL!

Do góry
#565577 - 25/04/2006 21:34 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22186
Skąd: Chorzów
Nie kibicuje Arsenalowi (za sprawą bufoniastego bramkarza) ale trzeba objektywnie przyznac ze z perspektywy całego spotkania Arsenal był drużyna dojrzalsza oraz lepiej poukładaną i moim zdanie zasłuzenie awansował do finalu LM.
Mysle ze finał zapowiada sie wybornie (oczywiscie z Barca) i nie stawiam w nim Kanonierów na straconej pozycji.
Jedno co mnie dołuje to aspekt finansowy finału LM gdyz na finał Villa- Barca dałbym duze pieniadze na Barce która moim zdanie powiozła by ich z bagazem paru bramek.
No cóz ale nie zawsze mozna łaczyc wygrane z pieknem widowiska.
Pozdr

Do góry
#565578 - 25/04/2006 21:35 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
I tak najkorzystieszym typem co do ryzyka był moj typ z posta otwierającego ten temat. :d

Do góry
#565579 - 25/04/2006 21:54 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
spiwoor Offline
veteran

Meldunek: 21/02/2005
Postów: 1556
Skąd: Częstochowa
Quote:

Cokolwiek by nie napisać,to udział Villarealu w półfinale LM jest niespodzianką.Jestem żółtej wodzi podwodnej winny sporo szacunku i wdzięczności za kasę którą ten klub dla mnie zarobił,awansując z "wielkim"Interem.Tyle tylko,że oceniając szanse obu zespołów odkładam wszelkie sympatie na bok,jak przystało na gracza,który stosuje się do świetych zasad bukmacherki.

I patrząc na chlodno na dzisiejszą sytuacje,napisze coś co wielu uczestnikom forum się nie spodoba.Otóż moim zdaniem Villareal znalazł się w półfinale przypadkiem.Zanim czytający odsądzi mnie od czci i wiary i zwymyśla od najgorszych,proszę przeczytać na jakiej podstawie tak sądze.

Chciałbym przede wszystkim pokazać jak Villarel znalazł się w półfinale-pokrótce oczywiście.

W fazie grupowej żólta łódź podwodna zgromadziła 10 punktów(w 6 meczach).Wygrała dwa mecze-u siebie ze słabiutkim Lille i na wyjeździe z mocną Benfiką(oba w stosunku 1:0).W pozostałych czterech meczach drużyna z el Madrigal zanotowała 4 remisy(3 razy 0:0 i raz 1:1).Wygrała grupę razem z Benfiką pokonując Lille i słabiutki wówczas Manchester.
W 1/8 finału trafiła na europejskiego średniaka(czy raczej europejskiego rzadziaka)-Glasgow.Villareal zremisował dwa razy z tą drużyną i awansował dzięki korzystniejszemu stosunkowi bramek.
W 1/4 finału spotkała się z Interem.I tu zaczynają się rozbieżności.Dla większości awans z Interem jest nielada wyczynem,wskazującym na ogromny potencjał Villarealu.Jak dla mnie nie jest to niczym szczególnym.Inter wg mnie to zespół,który mimo niezłego składu nic nigdy nie osiągnie.Odkąd sięgam pamięcią(jestem młodą osobą Inter zawsze był drużyną patałachów,którzy regularnie zawodzą.I to właśnie stało się w ćwierćfinale-to nie Villareal pokazał wielki kunszt,tylko mówiąc kolokwialnie to Inter się zesrał na rzadko.
Przytaczając zarys drogi Villareal do półfinału chciałbym wskazać,że póki co Villareal nie trafił na naprawdę dobrą drużynę,której pokonanie świadczyłoby o wielkości tej dryżyny.Jeżeli w tym momencie ktoś kręci głową,to niech poteoretyzuje troche i spróbuje w drodze do półfinału zamienić miejscami Villareal i Barce.Czy żółta łódź podwodna byłaby w półfinale,gdyby na swej drodze spotkała Chelsea,Benfikę,Milan,czy choćby Lyon?Szczerze wątpię.Sytuacja przypomina mi trochę wysokie miejsce reprezentacji Korei na mundilau w 2oo2 roku,kiedy to Koreańczycy zaszli tak wysoko dzięki łatwej drabince(i kupowaniu meczów ale to w żadnym wypadku nie przypisuje Villarealowi).

Aby nie być tylko gołosłownym teoretykiem musze jeszcze wspomnieć o ostatnim meczu LM-Arsenal-Villareal.Co takiego pokazał w nim Villareal?Moim zdaniem,poza nieźle działającą defensywa,drużyna z Hiszpanie nie zaprezentowała niczego nadzwyczajnego.Owszem grała poprawnie ale zupełnie bez pomysłu i polotu.Dlatego mimo całej sympatii dla hiszpańskiej piłki skreślam dzisiaj Villareal.

Sądze że,jak już wcześniej napisano,Arsenal przyjedzie dzisiaj do Villareal nastawiony na obronę korzystnego wyniku,szukając szansy na powiększenie dorobku bramkowego w pojedynczych kontratakach.Nie wierze też żeby Villareal rzucił się do szaleńczych ataków od pierwszej minuty,a nawet jeżeli to złamać defensywę Arsenalu nie jest rzeczą łatwą,o czy m przekonały się i Real i Juventus,a więc drużyny dysponują silną ofensywą.

Zastanawiam się tylko który typ obstawić spośród wielu propozycji buków.Odrzucam kurs na awans,bo jest on śmieszny.W miarę niezłym typem wydaje się under,ale ja proponuje coś moim zdaniem najlepszego.Otóz jak już wspomniałem zakładam że Villarealowi b.trudno będzie złamać angielską defensywę,a i Arsenal nie nastawi się na grę ofensywną dlatego na dzisiaj wybieram dwa typy (do zagrania osobno oczywiście ).Kursy z Toto:

Villareal-Arsenal DW 0:0 6,50
Villareal-Arsenal DW 0:1 7,25

Pierwszy typ jest typem podstawowym.Drugi zakłada taką ewentualność,gdzie Henry zdobywa swoją 50 bramkę w europejskich pucharach

pozdrawiam i życze udanego widowiska





właściwie nie wiem co napisać.jestem cholernie ucieszony że trafiłem tak piękny kurs,z drugiej strony to był czysty przypadek.

W swojej analizie sugerowałem,że Villareal dostał się do półfinału głównie dzięki szczęśliwej drabince.Jeszcze w Londynie wszystko potwierdzało moje przekonanie-Villareal grał słabo,bezbarwnie.Momentami był bezradny wobec grającemu mądrze i konsekwentnie Arsenalowi.

Po tym meczu odwołuje wszystko co napisałem o żółtej łodzi podwodnej.To był przepiękny mecz w wykonaniu gospodarzy-grali agresywnie,szybko z polotem i pomysłem na zforsowanie defensywy Arsenalu.Do tego włożyli w całe spotkanie mnóstwo serca i zapału.Stworzyli mnóstwo świetnych okazji,tyle tylko że piłka jest takim sportem gdzie nawet kiepsko grającyc zespół może wywalczyć cenny remis.

I nie ma się co czarować Panowie,że Arsenal realizował jakąkolwiek taktykę.Do około 75 minuty(z pewnymi przerwami) Kanonierzy byli bezradni.Bronili się całą drużyną w polu karnym,kiedy odzyskiwali piłkę nie mogli jej poholować na stronę Villarealu,bo za sprawą agresywnego krycia tracili ją znowu.Z kolei kiedy piłkę przy nodze mieli tacy zawodnicy jak Sorin,Riquelme czy Senna,Kanonierom nie pozostawało nic innego jak faulować.W pewnym momencie Arsenal skupił się już tylko na tym aby wybijać piłkę na pałę w celu oddalenia choć na chwilę niebezpieczeństwa.Dopiero w ostatnim kwadransie kiedy ataki Villareal nieco zelżały Arsenal pograł nieco na połowie gospodarzy.I tak więcej w tym zasługi doświadczenia takich graczy jak Henry czy Ljunberg,niż myśli taktycznej.

Podsumowująć ciesze się że udało mi się przewidzieć ten wynik,szkoda tylko że nie wynikał on z trafności moich twierdzeń o mądrej defensywie Arsenalu i nijakiej grze Villareal,ale jest on efektem niesamowitego farta.

Do góry
#565580 - 25/04/2006 22:02 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

Podsumowująć ciesze się że udało mi się przewidzieć ten wynik,szkoda tylko że nie wynikał on z trafności moich twierdzeń o mądrej defensywie Arsenalu i nijakiej grze Villareal,ale jest on efektem niesamowitego farta.


a ja jednak uwzam ze trafnośc Twoich twierdzen Gra sie tak jak ....

Do góry
#565581 - 25/04/2006 22:59 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Quote:

W lidze Arsenal gral kiepsko wyjazdy. Jednhak ja caly czas pamietam Liverpool - im gorzej w lidze tym lepiej w LM. Arsenal wcale mnie nie zaskoczyl remisem z Tottenhamem (sa przemeczeni sezonem, to byly ciezskie derby, wiadomo, ze walka o 4. miejsce ale oni nadal mysleli o LM).
Villarreal tez odpuscil lige. Spotykaja sie zespoly ze swietna obrona. Ja widze tu under. Watpie aby bylo duzo bledow. Chcoiaz kurs maly na under. Ale ja nie widze tu overa.
Tak poza tym to dla nie NO BET. Ciezki mecz, kazdy wynik mozliwy. Jak cos to zagram dla zabawy. I moze 0:0 bo nie zdziwie sie jak zagraja dobrze jedynie w obronie. Juve-Arsenal bylo 0:0, Villa nie jest tak dobry aby zagrac ofensywnie, Henry bedzie gral wysuniety i trzeba go podwajac, inni z Arsenalu tez moga jakas kontre zrobic. Villarreal bedzie gral spokojnie i czekal na blad, a o to nie bedzie tak latwo. Jesli padna bramki to pod koniec - wtedy Villa moze ruszyc do ataku. Ale jesli beda grac w pospiechu to nic z tego nie wyjdzie.
Tak wiec moze X na 1 pierwsza polowe.
Rozne rzeczy mi chodza po glowie. Ale jedno jest dla mnie niemal pewne - bedzie maloo bledow i malo ofensywnej gry.



A szkoda, ze nie zagralem bo mecz wyczulem.

Do góry
#565582 - 25/04/2006 23:26 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
A dzis wielkie kuku dla wszystkich fanow Barcy

Rozluznieni pewnie siebie gospodarze zaczna mecz z impetem, po czym ok. 20' przyjdzie otrzezwienie - kontra Milanu, Inzaghi, 0-1 i zaczynamy od nowa

...A tak serio - chicalbym zeby tak bylo Dobry mecz sie szykuje i bynamniej NIE underowy, tak mi sie wydaje.

Do góry
#565583 - 25/04/2006 23:39 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
Gratuluje typow ale ...troche powagi Panowie.
Nie wiem czemu ma sluzyc cytowanie siebie na pol strony ?
Sprawdzilem na poprzednich stronach i Waszych komentarzy nikt nie usunal wiec tym bardziej nie rozumiem... Zamiast spodziewanego szacunku narazacie sie tylko na śmiesznosc.

Bez urazy i czekamy na dalsze trafne typy ale juz bez tej autoreklamy.

Do góry
#565584 - 26/04/2006 06:52 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Cyfa2002 Offline
enthusiast

Meldunek: 03/04/2002
Postów: 206
Jeden wielki syf albo jak kto woli "antyfutbol". Ciekawsza gra jest na podwórku. W ostatni łykend wygrałem 20:19 w dwugodzinnym meczu. A jakie bramki strzeliłem! Niektórzy wczorajsi "technicy" mogą się schować- serio - oni nie strzelili NIC, nawet z karnego...

Gratulacje dla underowców i 0:0, myśle że po Grecji, Chelsea, AC Milanie i... Barcelonie na wyjazdach undery na MŚ to będzie niezły pieniądz
pzdr

Do góry
#565585 - 26/04/2006 07:06 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Villarreal - Arsenal
Ja sobie odpuściłem ten mecz i jak się okazało dobrze
Gratuluję tym, którzy trafili i gratuluję fanom Kanonierów
Ja osobiście kibicowałem Żółtym Łodziom
Ale czy rzeczywiście zatruimfowała taktyka Wengera i większe doświadczenie Arsenalu
Mecz na El Madrigal był odwrotnością tego, co widzieliśmy w Londynie, tyle tylko, że tu bronił się Arsenal
Bronił się dość mądrze, ale i szczęśliwie
Nie mówię tu o karnym, ale kilku innych sytuacjach
Arsenal praktycznie tylko raz zagroził Hiszpanom, a miało to miejsce w doliczonym czasie gry
Zadecydowało szczęście i brak formy Riquelme, Forlana i Jose Mari
Jak Riquelme ustawił piłkę na wapnie, to byłem pewien, że nie strzeli
To było widać
Sprawy w swoje ręce powinien wziąć kapitan i byłaby dogrywka
Szkoda, bo było by ciekawie...

Barcelona - Milan
Nie spodziewam się kuku, a jestem fanem Barcelony
Klasę Milanu doceniam, a zwłaszcza napastników oraz Kaki
Możliwe, że to Milan strzeli pierwszą bramkę i mecz zacznie się od nowa
Od nowa nie znaczy jednak, że Barca odpadnie
Bo Barca gra u siebie i nie zwykła przegrywać
Siła ofensywna Barcelony jest moim zdaniem większa niż Milanu, bo Katalończycy potrafią zaatakować całym zespołem i z każdego miejsca na boisku
Są w stanie strzelić dwie - trzy bramki w ciągu kilku minut każdemu przeciwnikowi

Kurs na awans Barcelony jest zbyt niski
Under / over - trudno wyczuć
Wydaje mi się, że Barca zagra ten mecz inaczej niż z Chelsea i Benficą to znaczy bardziej ofensywnie
Obrona to nie jest ich mocna strona, choć pokazali, że potrafią się bronić i grać wyrachowaną piłkę
Skłaniałbym się tu raczej na over, bo Barca po słabszych meczach ( mniej bramek ) w końcu musi kiedyś sobie postrzelać, a podstarzała obrona Milanu daje ku temu okazję

Dokładny wynik
Trudno tu cokolwiek wyczuć
O:0 nie widzę, podobnie jak zwycięstwa Milanu
2:1, 3:1 to najbardziej prawdopodobne

Ja zdecyduję się i zagram czystą 1
Kurs jest dobry, a prawdopodobienśtwo duże

Do góry
#565586 - 26/04/2006 08:04 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Szyderca Offline
old hand

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 829
Skąd: Loża szyderców
info & kontuzje

UEFA Champions League, Injuries, April 26 - 25.04.2006

Barcelona XAVI MC *** INJURED
Barcelona MESSI Lionel AM/FRLC ** INJURED
Barcelona OLEGUER DRC ** SUSPENDED
Barcelona EZQUERRO Santiago FW * OUT
Barcelona DECO AMC ** BACK from suspension

Milan AMBROSINI Massimo DMC * INJURED
Milan KAKA AMC *** PROBABLE
Milan MALDINI Paolo DLC ** BACK from injury
Milan INZAGHI Filippo SC ** BACK from injury
Milan VOGEL Johann DMC * BACK from injury

http://www.totalctrl.info/updates.php



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak dla mnie sprawa jest przesądzona, nie wyobrażam sobie żeby ten stary Milan wygrał w Barcelonie i awansował, choć z pewnościa mamy doczynienia z futbolem najwyzej klasy wiec wsztstko sie może zdarzyć, Barca napewno nie bedzie sie bronić co wiecej mysle że strzeli 1-2 bramki a Milan no cóż może liczyc na Szewe i Kake, chyba na nikogo wiecej...

Do góry
#565587 - 26/04/2006 09:17 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Lowrey19 Offline
enthusiast

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 216
Skąd: Kraków
Quote:

info & kontuzje

UEFA Champions League, Injuries, April 26 - 25.04.2006

Barcelona XAVI MC *** INJURED
Barcelona MESSI Lionel AM/FRLC ** INJURED
Barcelona OLEGUER DRC ** SUSPENDED
Barcelona EZQUERRO Santiago FW * OUT
Barcelona DECO AMC ** BACK from suspension

Milan AMBROSINI Massimo DMC * INJURED
Milan KAKA AMC *** PROBABLE
Milan MALDINI Paolo DLC ** BACK from injury
Milan INZAGHI Filippo SC ** BACK from injury
Milan VOGEL Johann DMC * BACK from injury

http://www.totalctrl.info/updates.php



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak dla mnie sprawa jest przesądzona, nie wyobrażam sobie żeby ten stary Milan wygrał w Barcelonie i awansował, choć z pewnościa mamy doczynienia z futbolem najwyzej klasy wiec wsztstko sie może zdarzyć, Barca napewno nie bedzie sie bronić co wiecej mysle że strzeli 1-2 bramki a Milan no cóż może liczyc na Szewe i Kake, chyba na nikogo wiecej...








Kaka zagra na 100 % Inzaghi i Nesta prawdopodobnie tez to takie male uzupelnienie ja osobiscie gram Typ:X2 kurs 1.81
mysle ze czeka nas piekny spektal no i komentatorzy tez zapewne dostana orgazmu jak tu koleha powyzej napisal:) bo wczoraj to myslalem ze Kołton wyjdzie sam z siebie, Borek wpewnym momencie niezla mial polemike ale to tak na margniesnie:D

Pozdrawiam

Do góry
#565588 - 26/04/2006 09:53 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
uważam, że AC Milan jest w stanie wygrać (nie muszą myśleć jak i ile --> każda wygrana jest dla nich dobra)... po wczorajszym słabym widowisku (Arsenal w ogóle nie konstruował akcji --> w całym meczu oddał 1 celny strzał na bramkę i 0 niecelnych, Villareal nie był w stanie oddać strzału na bramkę --> 5 celnych i 5 niecelnych na cały mecz) dzisiaj może byc lepiej, ale wątpię, dlatego chętnie bym zagrał na dokładny wynik w strzałach na bramkę 2:2 np. po kursie 1000... ale nikt tego nie oferuje więc bez przekonania dokładny wynik w meczu "0:1" (i karne)... over 2.5 na zwrot stawki, bo 1:1 AC Milanowi nic nie daje...

Do góry
#565589 - 26/04/2006 10:32 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
piteer87 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/03/2006
Postów: 1727
Skąd: Białystok
Quote:

A dzis wielkie kuku dla wszystkich fanow Barcy

Rozluznieni pewnie siebie gospodarze zaczna mecz z impetem, po czym ok. 20' przyjdzie otrzezwienie - kontra Milanu, Inzaghi, 0-1 i zaczynamy od nowa

...A tak serio - chicalbym zeby tak bylo Dobry mecz sie szykuje i bynamniej NIE underowy, tak mi sie wydaje.



Kto by nie chciał oglądać takiego meczu .. ROZKOSZ
Tylko że Barca nie rozpocznie z impetem tylko spokojnie to jest liga mistrzów! Bedzie grała uważnie w obronie ale nie defensywnie. Spokojne ataki jak to miało miejsce w 1 meczu a co z tego wyjdzie zobaczymy. Cieżko powiedzieć czy bedzie under czy over! Wiem że Barca coś strzeli aa Milan przekonamy się o tym wieczorem ! Według mnie może się powtorzyć scenariusz z rewanżowego meczu Barca - Chelsea (1-1 ) 1 połowa na remis w drugiej Milan bedzie musiał się odkryć Barca przyciśnie i 1-0! Przy takim wyniku Barca się cofnie i Milan może jeszcze coś ugrać. Nawet awansować! Typowe mecz no bet. Nie to co wczoraj X under 0-0

Do góry
#565590 - 26/04/2006 10:42 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Quote:

A dzis wielkie kuku dla wszystkich fanow Barcy

Rozluznieni pewnie siebie gospodarze zaczna mecz z impetem, po czym ok. 20' przyjdzie otrzezwienie - kontra Milanu, Inzaghi, 0-1 i zaczynamy od nowa

...A tak serio - chicalbym zeby tak bylo Dobry mecz sie szykuje i bynamniej NIE underowy, tak mi sie wydaje.




Oby, oby

Ja osobiście odpuszczam granie dzisiejszego meczu i zajmę sie tylko kibicowanie Milanowi

Do góry
#565591 - 26/04/2006 11:15 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
spiwoor Offline
veteran

Meldunek: 21/02/2005
Postów: 1556
Skąd: Częstochowa
Quote:

Gratuluje typow ale ...troche powagi Panowie.
Nie wiem czemu ma sluzyc cytowanie siebie na pol strony ?
Sprawdzilem na poprzednich stronach i Waszych komentarzy nikt nie usunal wiec tym bardziej nie rozumiem... Zamiast spodziewanego szacunku narazacie sie tylko na śmiesznosc.

Bez urazy i czekamy na dalsze trafne typy ale juz bez tej autoreklamy.




Nie widze nić zdrożnego w przytoczeniu właśnego postu i skomentowaniu go.Zauważam wiele zdecydowanie gorszych praktyk na forum,ale skoro Ciebie to drażni to powstrzymam się

Co do dzisiejszego meczu to zdecydowanie obstawiam zwycięstywo Barcelony.Wcale nie obchodzi mnie ilu zawodników Milanu jest kontuzjowanych i czy jest to blef Mediolańczyków,nie obchodzi mnie też ile pieniędzy obieca za awans swoim pupilom Berlusconi,nie obchodzą mnie jakiekolwiek optymistyczne(a raczej butne)wypowiedzi Ancelottiego.

Gram na Barce bo jest zdecydowanie lepszym zespołem niż Milan.Miałem te okazje,która zaserwowała mi publiczna telewizja,że mogłem śledzić prawie wszystkie mecze Milanu i Barcelony w tegoroxcznej LM.O Barcelomnie mogę pisać w samych superlatywach.Grali bajecznie w ofensywie i co ważne skutecznie-czyli tak jak Barcelona pod wodzą Rijkaarda.Natomiast zupełnie inaczej niż w poprzednim sezonie LM spisuje się defensywa Barcelony.Rok temu uważałem że tacy zawodnicy jak Marquez,Oleguer,Belleti czy nawet Puyol są bardzo niepewnymi obrońcami.W tym roku jednak ci panowie spisują się świetnie.Zauważyłem też(jak i chyba wszyscy),że w tym sezonie Barca gra jakby mądrzej,rozważniej.Niech przykładem bedzie tegoroczny mecz z Chelsea.Jak pamiętamy w poprzednim sezonie obie drużyny też miały okazje spotkać się ze sobą.Wtedy w Londynie Barca ruszyła do radosnych ataków i skończyło się tym że chelsea w ciagu 20 minut wbiła jej 3 bramki.Duży udział w bramkach mieli obrońcy Blaugrany,którzy non stop tracili piłkę w środku pola,co inicjowało szybkie ataki Londyńczyków.I teraz proszę przypomnieć sobie tegoroczną edycje i pierwszy mecz w Londynie.Przez pierwszą połowę Barca grała b.spokojnie,uważnie i bez ryzyka-obrońy grali koncertowo,Chelsea praktycznie nie potrafiła sobie wypracować żadnej sytuacji.Nawet kiedy w drugiej połowie Barca musiała się w końcu otworzyć i gra stała się szybsza,to ciagle obrona grała pewnie.Dotąd pamiętam jak Robben,który był wtedy chyba najlepszym zawodnikiem Chelsea,raz po raz zatrzymywał się na Oleguerze.Pisze to wszystko aby pokazać że Barca jest w chwili obecnej drużyną ..no właśnie npiszę że genialną,to zaraz gros osób zarzuci mi,że jestem jakimś dziecinnym fanem Barcelony,ale nie potrafie znależć innego słowa aby określić gre Barcy..a właściwie znalazłem to słowo:Galaktyczna,ale z tego co pamiętam ten przydomek jest zarezerwowany dla innej drużyny W każdym razie w chwili obecnej aby pokonać Barcelonę na Camp Nou potrzeba albo wiele szczęścia,albo potrzeba mieć drużynę,która w swym geniuszu dorasta Barcelonie.

Czy taką drużyną jest Milan?Moim zdaniem nie.Mediolańczycy tego roku nie robią na mnie aż tak ogromnego wrażenia,jak sezon czy kilka sezonów temu.Wtedy ich gra przypominała to o czym pisałem w kontekście opisu tegorocznej gry Barcy-czyli dynamicznie i skutecznie z przodu,oraz mądrze i pewnie z tyłu.Jedyny przebłysk poza fazą grupową widziałem w wygranym 4:1 meczu z Bayernem na San Siro.Wtedy Milan dosłownie rozniósł Bawarczyków,tyle tylko że moim zdaniem Niemcy już od paru ładnych lat nie pokazuję niczego konkretnego w europejskich pucharach.Potem Rossoneri trafili na Lyon-w pierwszym meczu byli jeszcze lepszą drużyna,w drugim natomiast Lyon był b.bliski wyelimimnowania faworytów.Wtedy Milan grał b.nieporadnie,atakował ale zupełnie bez pomysłu,popełniał szereg błędów na własnej połowie.I właśnie tak samo grający Milan zobaczyłem w pierwszym meczu z Barceloną.Poza jedną stuprocenową akcją(chyba Ambrosiniego)gospodarze nie potrafili faktycznie zagrozić bramce Blaugrany.Dochodzę do wniosku że zespół z Mediolanu powoli się wypala,przydałoby się trochę świeżej krwi,bo ten skład nie jest już tak silny jak dawbniej.

Dlatego radze wszystkim zastanawiającym się nad zagraniem na Milan o zastanowienie się czy gram ten typ ze względu na faktyczną możliwość powiezienia dzisiaj Barcelony przez Mediolańczyków,czy gram ten typ ze względu na to że Milan jest wielką nazwą,która przecież musi coś znaczyć,bo takie myślenie jest w chwili obecnej błędne.

Co do samego typyu,to nie gram oczywiście awansu Barcy,bo kurs w okolicach 1,12 jest nieporozumieniem.Za to b.chetnie zagram na zwycięstwo Barcy.Kursy są na prawdę apetyczne .Ponadto za niedużą kwotę zagram na dokładny wynik: 2:0 dla Barcy.

pozdrawiam i życzę dobrego widowiska

P.S. Jak widzisz Plumek wcale się nie uraziłem i skrobnąłem pare słów(i to w dodatku bez autoreklamy )Czekam na Twoje typy i pozdrawiam

Do góry
#565592 - 26/04/2006 12:51 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Barcelona welcome back Deco for the second leg of their semi-final after he missed the first through suspension.

The Catalans will be without Argentine forward Lionel Messi and full-back Oleguer who are injured, while Henrik Larsson is a doubt with a thigh strain.

AC Milan are missing midfielder Massimo Ambrosini who suffered a fibula fracture in his left leg on Saturday.

Kaka and Alessandro Nesta were injured in the same game and are doubtful but Filippo Inzaghi is expected to be fit.

Barcelona midfielder Deco is expecting a tough battle and said: "They will be going full out because they know they have to win and they will be on the attack and pressuring us all the time.

"We can't allow them to have as many chances as they had at the San Siro."

Milan vice president Adriano Galliani believes his side can overcome the 1-0 deficit to book a place in the Champions League final.

He said: "Milan can win at Camp Nou, although we are aware of the strength of Frank Rijkaard's team. It will be a great match."

Do góry
#565593 - 26/04/2006 13:04 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Parafrazując słowa amerykanskiego przyslowie i JMR Milan za dużo ugryzł niż jest w stanie połknąć.

Myśle, ze mozemy byc dzisiaj swiadkami podobnego spektaklu, jak rok temu....Szybki gol Milanu... a potem juz powrót do normalnosci. zobaczymy.

szczerze mowiac ja juz nie pamietam kiedy byl over w lidze mistrzów... dzisiaj zdecydowanie gram overa... za 3/10.

wczoraj mecz żenada....imitacja chelsea mourinho... w finale... villareal na tle arsenalu bardzo mi sie podobalo... i prawdopodobnie gdyby nie Jens to mielisbysmy hiszpanski final. mam wrazenie, ze villareal nie zarazykowalo tak calkowicie. zmiany byly dobre, ale zabraklo szczescia, doswiadczenie i tego czegos. i tak wielkie brawa dla tego klubu.

dzisiaj overowo... granie na barca za @1.75.. bezsens. poszukalbym remisu.

cudu nie bedzie.... a o koncowym sukcesie barcelony zawazy głód sukcesu oraz wyzszy poziom czysto pilkarski.

Mój typ: 2-1, 1-1

over 2.5 @1.95 3/10

Do góry
#565594 - 26/04/2006 13:09 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Ja jak zwykle wkeljam z wyborczej Stec i Trzeciak, fragmenty bezprosrednio dotyczace pierwszego meczu i szans w rewanzu

Gospodarzom sprzyjało w weekend nawet niebo, bo oberwanie chmury spowodowało odwołanie meczu z Sewillą. Goście zostali mocno poturbowani podczas ligowego meczu z broniącą się przed spadkiem Messiną, która zebrała trzy czerwone kartki. Massimo Ambrosini musi pauzować przez miesiąc, Cafu i Szewczenko ledwie się wylizali, a losy filara defensywy Alessandro Nesty i Kaki mają ważyć się do ostatniej chwili.

Zwłaszcza obecność tego ostatniego Włosi uważają za kluczową, to on ma dać odpowiedź swojemu rodakowi Ronaldinho. Im dłużej analizują oni pierwszy mecz, tym śmielej dochodzą do wniosku, że tydzień temu rossoneri grali lepiej, a zwycięstwo odebrała im tylko nieskuteczność. Zatrważająca i - jak na najbardziej bramkostrzelną drużynę w Europie - niesłychana.

Jej odzyskanie ma gwarantować Filippo Inzaghi, który tydzień temu miał zapalenie migdałów. - Strzelił już w pucharach ponad 50 goli, tak jak Szewczenko, i właśnie doświadczenie, zażyłe i poufałe stosunki łączące nas z Ligą Mistrzów to nasz wielki atut - mówi trener Ancelotti. - Oni są pełni entuzjazmu i wspaniale wyszkoleni, ale bardzo młodzi. O taką stawkę grają właściwie po raz pierwszy.

Kiedy mediolańczycy wylatywali do Barcelony, fani żegnali ich lotnisku Malpensa w nastrojach bliskich euforii. Półchorzy piłkarze obiecywali, że zacisną zęby i zapomną o bólu, a szefowie klubu mówili, że na Camp Nou wybiegnie 11 diabłów. By pokonać Barcę, trzeba wszystkiego: serca, techniki, determinacji, entuzjazmu i łutu szczęścia. Milanowi ponoć niczego nie brakuje. Jak mówią jego prezesi, po ubiegłorocznej klęsce w finale, w którym prowadził już 3:0, nawet Pani Fortuna jest mu coś winna.

Dla "Gazety"

Mirosław Trzeciak

trener w Hiszpanii

Przed pierwszym meczem dawałem Milanowi 51 proc. szans na awans, teraz 51 proc. daję Barcelonie. Milan jest bardzo silny, przez pierwsze pół godziny na San Siro zagrał takim pressingiem, że właściwie stłamsił Barcelonę. Rzecz jasna kosztowało to Włochów tyle sił, że gdy zaprzepaścili swoje szanse, a potem stracili gola, już tylko słaniali się na nogach. Ale licząc sytuacje na San Siro Barcelona wygrała szczęśliwie. Katalończycy jeszcze raz jednak poczuli siłę Milanu i z pewnością w rewanżu na wymianę ciosów nie pójdą. Nie będzie szaleńczego ataku, będą grali ostrożnie, starając się by rywal nie miał miejsca do kontr. Z takim przeciwnikiem jak Milan gola można stracić w każdej chwili, zwłaszcza że tym razem nie zabraknie Inzaghiego.

Szanse są jak zwykle w takich meczach równe a nos podpowiada zeby brac kursik 5,3 na Milan

Do góry
#565595 - 26/04/2006 13:11 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Ostatni over to Inter-Villarreal 2:1. Rzeczywiscie za duzo tych underow w LM. Zarowno Barca jak i Milan maja swietnych bramkostrzelnych napastnikow i pomocnikow oraz bramkarzy ktorym zdarzaja sie wpadki. Zagram overa i moze kontre na 2 bramki

Do góry
#565596 - 26/04/2006 13:26 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
2 WIelkie druzyny- Jeden MAgik i PIekny stadion +wielka stawka czego chciec wiecej-!Teraz [owinienem napisac analize by nie bylo ,ze suchy typ-Napisze jak dziecko,gdyz za 5 godzin z malym okladem wybiegna-a akurat nie bede tego ogladal w formie"nie ma co robic wlacze sobie-Barca czyli zawsze piekna poezja na zielonej murawieTen EL Crack Total..i chyba nie musze pisac argumentów ,które ma Milan...POzdrawiam-VISCA EL BARCA!

Do góry
#565597 - 26/04/2006 13:28 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Quote:

dlatego chętnie bym zagrał na dokładny wynik w strzałach na bramkę 2:2 np. po kursie 1000... ale nikt tego nie oferuje




Marzenia. Po takim kursie?

Ja uwazam, ze Barca dopelni formalnosci i wygra. Dokladny wynik 2:1. I jestem niemal pewny, ze bramke strzeli Ronaldinho. On musi potwierdzic swoja klase. W Mediolanie malo brakowalo. Przy nie najlepszej grze Didy w ostatnich tygodnioach nie bedzie arcytrudne strzelenie z dystansu czy z wolnego. Do tego wykonywanie karnych to jego specjalnosc. Do grz wraca Deco. To bardzo duze wzmocnienie. Pomoc bedzie duzo silniejsza, swietnie podaje no i ten strzal z dystansu tez dobry.
Do Milanu powraca Inzaghi, to wzmocni atak Wlochow ale watpie aby udalo im sie strzelic wiecej niz 1 bramke. Barca nie ma az tak zlej obrony. Z Medioalnu wywiezli przeciez 1:0 a Milan gral bardzo slabo. Kaka mial kontuzje w meczu ligi i teraz zagra ale ja mam obawy o jego dyspozycje. Widac, ze zawodnicy Milanu sa strasznie przemeczeni, grali w sobote, pojawily sie kontuzje, lawka jest slaba. Barca odpoczywala w weekend. Wedlug mnie Milan ma male sznase na dobry rezultat w Hiszpanii.
Tak wiec moje typy: Barca-Milan 1
Dokladny 2:1
Ronaldinho strzelcem bramki


Tak to widze i mam nadzieje, ze bedzie dobry mecz bo Milan na pewno sie nie bedzie murowal.

Do góry
#565598 - 26/04/2006 14:00 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
jak dla mnie dzisiejszy mecz to totalny no bet !!

Na luzie sobie zasiąde przed telewizorkiem w oczekiwaniu na piękny futbol. I tak po cichu licze na awans Milanu Nie lubie "makaronu", ale chciałbym zobaczyć jak tej zbyt pewnej siebie Barcelonie ktoś uciera w końcu nosa. DLa katalończyków wynik 1:0 przywieziony z Mediolanu może okazać się przekleństwem, bo podświadomie czują, ze awans jest już tuż tuż i to ich moze zgubić. Przy 1-1 w pierwszym meczu ,dzisiaj Barca byłaby wg mnie dużo groźniejsza i bardziej skoncentrowana niż faktycznie będzie posiadając taki handicap.

Ci którzy cokolwiek stawiają życzę trafnych typów, a tym którzy podobnie jak ja podchodzą do tego meczu rekreacyjnie życzę, abyśmy zobaczyli kawał dobrej, finezyjnej gry na najwyższym poziomie

Do góry
#565599 - 26/04/2006 15:08 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
Quote:

jak dla mnie dzisiejszy mecz to totalny no bet !!

Na luzie sobie zasiąde przed telewizorkiem w oczekiwaniu na piękny futbol. I tak po cichu licze na awans Milanu Nie lubie "makaronu", ale chciałbym zobaczyć jak tej zbyt pewnej siebie Barcelonie ktoś uciera w końcu nosa. DLa katalończyków wynik 1:0 przywieziony z Mediolanu może okazać się przekleństwem, bo podświadomie czują, ze awans jest już tuż tuż i to ich moze zgubić. Przy 1-1 w pierwszym meczu ,dzisiaj Barca byłaby wg mnie dużo groźniejsza i bardziej skoncentrowana niż faktycznie będzie posiadając taki handicap.

Ci którzy cokolwiek stawiają życzę trafnych typów, a tym którzy podobnie jak ja podchodzą do tego meczu rekreacyjnie życzę, abyśmy zobaczyli kawał dobrej, finezyjnej gry na najwyższym poziomie




ja wczorajszy mecz odpuscilem a dzis musiaolem zagrac i wlasnie to samo mysle co TY ze MOJ KOCHANY MLAN WYSTAPI Z KANONIERAMI WIELKIM FINALE jezzcze nieznam skladow bo wrocilem przed momentem z pracy ale jeslizamiast STAMA zagra CAFU ktoremu w pierwszym meczu grajac przez kilka minut wiecej zagrozil w akcjach ofensywnych bramce katalonczykow niz statyczny w ofens STAM i oczywiscie zagra w ataku SZEWA I PIPO to moze byc ciekawie wlasnie podtym wzgledem awansu do finalu

ps narazie przegrywam zakladzik malutki ale mam nadzieje ze ja bede sie radowal a koles plakal

OBY DZIS BYLO -KATALONIA OCIERA LZY Z NIEDOWIERZANIA A MEDIOLAN SIE RADUJE OBYY

Do góry
#565600 - 26/04/2006 18:04 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
napisalem dlugiego posta, niestety mi go skasowalo, wiec teraz krotko:
widze 2 scenariusze dzisiejszego spotkania:
1) mecz podobny do tego z zeszlego sezonu, Milan pierwszy strzela bramke, Barca sie otwiera, mamy piekny mecz, Barca strzela kilka bramek i wchodzi dalej, bo bardzo dobrym meczu
2) mecz podobny do meczu z Chelsea, Milan przyjezdza odrobic zaliczke, jednak jest bezradny, nic nie konstruuje, w drugiej polowie padnie bramka dla Barcy, i pod koniec moze Milan jakos wyrowna, ew. 0:0.

W obu scenariuszach jest awans Barcy, ale tego nie gram, bo zalosny kurs, gram natomiast na over, bo licze na piekny mecz, moze niekoniecznie na tyle, ze Milan strzeli pierwszy, ale ze obie druzyny zagraja choc troche bardziej otwarta pilke. Nie widze tu szans dla Milanu, ktory moim zdaniem jest o wiele slabszy od Chelsea, ktora sobie w ogole w Barcelonie nie pograla.
Na koniec jestem przekonany, ze ten kto dzis awansuje zdobedzie LM, Villa by byl grozniejszym rywalem dla tej 2-ki w finale, Arsenal z tygodnia na tydzien gra coraz slabiej i to bedzie sie utrzymywac.

Do góry
#565601 - 26/04/2006 20:37 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
witryniarz Offline
enthusiast

Meldunek: 14/01/2004
Postów: 255
Skąd: WARSZAWA
Quote:

Na Twoim miejscu nie byłbym taki pewien z tą promocją, ja coś czuję w trzewiach hiszpański finał, choć niby nic na to nie wskazuje (to jest jedyni emoje subieltywne odczucie). Ale, że jako nie bazuję już na przeczuciu tak jak kiedyś...zdrowy rozsądek podpowiada mi zacięte mecze walki o awans do finału przy jednoczesnym pilnym baczeniu na to by nie stracić bramki - tak ja to widzę, statystyki są za mną, dzisiejsza piłka na takim szczeblu wydaje mi się TYPOWO UNDEROWA W związku z tym bez większych rozkminek kto tu jak kogo rozpracuje taktycznie, czyj geniusz błyśnie, a czyj przybladnie gram takiego oto dubla :

BARCA- MILAN UNDER 2.5
VILLA-ARSENAL UNDER 2.5


KURS TROCHĘ PONAD 2.5 ...i jak niewierny kibic, wciąż głodny oglądania efektownych bramek, nie chciałbym ich ujrzeć w tych meczach więcej niż 2.5 ...i na tym zakończę

Zapraszam do dyskusji




Dwa razy po 0:0

P.S. Nie mogłem się powstrzymać

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Huberthg, ANZELMO, Sensei, akagi, alfa, ElNinho[mmdea], VVega, kemp, 11kera11), 3485 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581766 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49