Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#568053 - 30/04/2006 17:40 Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
Profex Offline
stranger

Meldunek: 22/04/2006
Postów: 8
Ludzie mówcie kto wygra ja myśle że barca jak wy mówcie

Do góry
Bonus: Unibet
#568054 - 30/04/2006 18:38 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Ja mówie ze mecz zostanie odwołany

Niepisz kto wygra tylko dlaczego wygra , jakieś analizy czy sugestie

Do góry
#568055 - 02/05/2006 11:21 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
Nistelrooy Offline
member

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 124
Myśle, że Ligę Mistrzów w tym sezonie wygra FC Barcelona.
FC Barcelona to przed wszystkim świetny kolektyw z Ronaldinho na czele, jest jeszcze Eto'o o również niebywałych mozliwościach. Trener Barcelony - Frnak Rijkard to trener, który już dużo osiągnął w swoim życiu trenerskim i osiągnie jeszcze więcej. W tym sezonie Barcelona przecież zdobyła mistrzostwo Hiszpanii i mają wielką szanse, aby wygrać Lige Mistrzów.
Barcelona w lidze teraz będzie grała na połowe swoich możliwości, bo już puchar mają pewny. Arsenal z kolei musi grać i wygrywać, chcąc w przyszłym sezonie grać w Lidze Mistrzów.
Barcelona w tym sezonie jest nie do zatrzymania. Podkreśliły to mecze z Chelsea i Milanem.

Do góry
#568056 - 09/05/2006 08:32 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
lisiu11 Offline
stranger

Meldunek: 20/02/2006
Postów: 20
Skąd: Cz-wa
Ja mysle ze mecz bedzie rozgrywany pod dyktando Barcelony jednakze Arsenal moze pieknie skontrowac katalończyków.Tacy zawodnicy jak Henry, Fabregas, Ljungberg to szybcy zawodnicy plus ich technika moze ladnie zepsuc humor kibicom Barcy. Zaznaczmy ze obroncy katalońskiego klubu do elity nie należą (no poza Puyolem) dodatkowo Gio jest bardziej ofensywnym defensorem i nie zawsze potrafi wrocic na czas pod bramke.
Mysle ze bedzie to ciekawy mecz pod warunkiem ze druzyny nie beda graly jak w połfianałach.
Mysle ze do przerwy bedzie remis a w drugiej czesci gry zespoły smielej zaatakuja i obejrzymy wiele ładnych akcji. Co do wyniku sprawa jest otwarta i moze wygrac kazdy.

Pozdrawiam

Do góry
#568057 - 09/05/2006 08:50 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
Mysle ze wygra Barca, poniewaz:

Do góry
#568058 - 14/05/2006 07:36 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Ze tak napisze dział z kuponami jest w gdzie indziej

Więc terasz wszyscy gramy na Barce ponieważ mój poprzednik wyżej tak postawił

Do góry
#568059 - 14/05/2006 15:11 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Już 17 maja finał na który chyba kazdy kibic piłki noznej czeka.Co do składu to chyba nikt niejest zaskoczony że zagra w nim Barcelona a że zagra ona z Arsenalem to chyba jest niespodzianką.

Finał ten można porównać do finału pucharu UEFA w którym zagrały także druzyny jedna z Hiszpani zaś druga z Angli .Wynik każdy zna hiszpańska druzyna wygrała 4:0 w LM raczej takiego pogromu niebędzie ale raczej Hiszpańska druzyna pokaże swoją wyzszość.

Druzyny po drodze do finały pokonały najwieksze europejskie kluby .

Barcelona :
Chelsea (1:1 1:2)
Benfica (0:0 0:2)
Milan AC (0:0 0:1)

Arsenal :
Real Madrid (0:0 0:1)
Juventus (0:0 0:2)
Villarreal (0:0 0:1)

Ciekawostka może byc to że w 12 meczach jakie Arsenal i Barca rozegraly w drodze do finały padło aż 11 underów .

Jak dotąd kluby spotkały sie 2 krotnie w przeszłośći było to dawno bo w 99 r. w LM w pierszym meczu było 1:1 zaś w drugim Barca wygrała 4:2.Dla Arsenalu to pierwszy finał LM zaś dla Barcy będzie to 101 mecz w LM i jednocześnie juz 5 finał.Co to składów to dokładniejsze zostana zapewne podane w dniu meczu jak narazie gwiazdy Barcy odpoczywaja czego efektem jest porazka 3:2 z Sewilla.
To by było na tyle odemnie bo pisanie że stawiam na Barce niejest niczym zaskakujacym pokusić się jednak można o to że Arsenal niestrzeli.

Do góry
#568060 - 15/05/2006 14:24 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
darek15 Offline
member

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 123
Barca zdobędzie puchar ale dopiero w rzutach karnych. 90 minut= 0:0 albo 1:1 . Więc ci kupon wejdzie. Po to po 90 minutach aby załatwić tych co stawiają na barcę-- hehe żart.

Do góry
#568061 - 15/05/2006 15:49 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Trochę mnie dziwi wysoki kurs na over-w betfair nawet 2.60.Rozważam zagranie takiego typu.Dlaczego?Ponieważ jest to finał i nie ma tu już miejsca na kalkulacje typu:grunt to nie stracić gola na wyjeździe,ewentualna straty można odrobić w rewanżu itp. ...Myślę,że to może być otwarty mecz,a w obu drużynach jest komu strzelać;choć niewątpliwie Barsa ma większy potencjał w ofensywie.Na niekorzyść overa przemawiają underowe wyniki Arsenalu z poprzednich meczy,dlatego szczególnie ważne jest kiedy padnie pierwsza bramka (o ile padnie).Wówczas drugiej drużynie nie pozostaje nic innego jak mocno zatakować.Co do motywacji zawodników trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości,dlatego over wydaje się całkiem realny.Kto wie może czeka nas powtórka sprzed roku,gdy buki skłaniały się ku underowi,a padł grad bramek.

Co o tym myślicie?IMHO kurs dość apetyczny.

Do góry
#568062 - 15/05/2006 17:00 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Ja tam jestem za Arsenalem.Barca pod koniec sezonu obniżyła loty, a Arsenal jak wiadomo na koniec sezonu ma zwyżkę formy.Wspaniały finisz w lidze i wywalczone czwarte miejsce co na pewno jeszcze podniosło morale druzyny.Do tego 10 meczy z rzędu w CL bez straconej bramki i świetna forma Lehmanna, który można powiedzieć, że wywalczył ten finał dla Arsenalu swoimi świetnymi interwencjami.Barca jest zdecydowanie za bardzo faworyzowana przez buki, ale w końcu to Barca Ja już mam Arsenal po kursie 6 to win CL, a ludzie niech stawiają hurtem na Barce, to kursy jeszcze trochę wzrosną i coś się jeszcze dołoży.Obym na koniec był razem z bukami zadowolony ze zwycięstwa Arsenalu To jest finał i wszystko jest możliwe. Jeszcze tylko jedno mnie nurtuje Czy oba europejskie trofea trafią w ręce hiszpańskich drużyn, czy też CL drugi raz z rzędu wygra drużyna angielska Nad tym też się można zastanawiać obstawiając finał

Do góry
#568063 - 15/05/2006 17:41 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
FSevEn Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2003
Postów: 2886
Przepraszam czy wie ktoś czy w finale w Barcelonie zagra messi i Xavi??

Do góry
#568064 - 15/05/2006 17:57 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Trochę mnie dziwi wysoki kurs na over-w betfair nawet 2.60.Rozważam zagranie takiego typu.Dlaczego?Ponieważ jest to finał i nie ma tu już miejsca na kalkulacje typu:grunt to nie stracić gola na wyjeździe,ewentualna straty można odrobić w rewanżu itp. ...Myślę,że to może być otwarty mecz,a w obu drużynach jest komu strzelać;choć niewątpliwie Barsa ma większy potencjał w ofensywie.Na niekorzyść overa przemawiają underowe wyniki Arsenalu z poprzednich meczy,dlatego szczególnie ważne jest kiedy padnie pierwsza bramka (o ile padnie).Wówczas drugiej drużynie nie pozostaje nic innego jak mocno zatakować.Co do motywacji zawodników trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości,dlatego over wydaje się całkiem realny.Kto wie może czeka nas powtórka sprzed roku,gdy buki skłaniały się ku underowi,a padł grad bramek.

Co o tym myślicie?IMHO kurs dość apetyczny.




Jakbym sam to napisal tylko Ty zrobiles to tresciwiej bo mi zajeloby to przynajmniej raz tyle, mam taki feler. coz nawet cyborg ma felery
z tym kursem grzech nie zagrac, choc o ile w zeszlym roku over bralem calkiem mocno to w tym troszke spuszcze z tonu:)

Widzialem gdzies zaklad ze Henry i Ronaldinho strzla po bramce, kurs byl w okolicach 10, jak go odszukam to rowniez sie skusze

Do góry
#568065 - 15/05/2006 18:18 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
roads Offline
journeyman

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 84
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
2004 FC Porto - AS Monaco 3:0
2005 FC Liverpool - AC Milan 3:3 d., 3:2 k.
2006 FC Barcelona - Arsenal ??

Widzicie ta prawidlowosc?

Do góry
#568066 - 16/05/2006 10:18 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Zupełnie się nie zgadzam z tym graniem na over , Arsenal nie traci bramek w LM , Barcelona zaś , będzie raczej czekała na błąd Londyńczyków niż przeprowadzała jakieś szarże , obie drużyny będą kalkulowały , bo grają w finale, stawka więc ogromna tylko zwycięstwo się liczy ,a każdy błąd może ich drogo kosztować , popatrzcie na historie finałów , tam aż się roi od wyników 1:0 , taki wynik finału jak ten z ubiegłego roku to rzadkość.

Jestem skłonny puścić dwa kupony za small stake na 1:0 dla Barcelony i 1:0 dla Arsenalu i grać undera za medium stake .

POZDRAWIAM
ELDORADO

Do góry
#568067 - 16/05/2006 13:13 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
pewnie będzie podsumowanie sezonu w stylu jaki zapamiętamy z tegorocznych rozgrywek czyli 0:0... aha, jak zwykle moja specjalność - trzeba się dowiedzieć kto będzie sędziował (jaki mas styl)... czy "szybki gwizdek" (karne, żółte kartki) czy "gramy dalej"...

Do góry
#568068 - 16/05/2006 13:50 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:


Jestem skłonny puścić dwa kupony za small stake na 1:0 dla Barcelony i 1:0 dla Arsenalu i grać undera za medium stake .





Ja też byłbym gdyby nie....niesamowita seria Arsenalu bez straty gola.
To sie jutro skończy i szwab wyjmie co najmniej 2 razy piłkę z siatki.

High stake na wygrana Barcelony

Middle stake na to,że bedzie w meczu czerwona kartka

Do góry
#568069 - 16/05/2006 14:17 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
A dla mnie highstake na under 1.5 gola dla Arsenalu. Kurs 1.3, buk - Betsson. Nie widzę tego żeby kanonierzy strzelili 2 gole.. W ogóle finał widzę prawie jakzawsze underowo.

Do góry
#568070 - 16/05/2006 18:40 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
kicek74 Offline
stranger

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 5
Quote:

pewnie będzie podsumowanie sezonu w stylu jaki zapamiętamy z tegorocznych rozgrywek czyli 0:0... aha, jak zwykle moja specjalność - trzeba się dowiedzieć kto będzie sędziował (jaki mas styl)... czy "szybki gwizdek" (karne, żółte kartki) czy "gramy dalej"...




veride zgadzam sie z Toba jak najbardziej bedzie 0:0 lub 1:1, ale raczej 0:0, obie druzyny malo traca goli i raczej bledow konczacych sie strata gola nie beda popelniac gdyz to za dobre kluby na takie akcje w finale




Quote:


Ja też byłbym gdyby nie....niesamowita seria Arsenalu bez straty gola.
To sie jutro skończy i szwab wyjmie co najmniej 2 razy piłkę z siatki.

High stake na wygrana Barcelony

Middle stake na to,że bedzie w meczu czerwona kartka





amkwish obys sie nie zdziwil jak Jens Lehman i Victor Valdez ani razu nie wyjma pilki z siatki.

PODSUMOWUJAC:
Jutro w finale bedzie dogrywka!

Do góry
#568071 - 16/05/2006 19:02 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ja, podobnie jak w zeszłotygodniowym finale, odpuszczam granie czegokolwiek przed meczem. Przyatakuję dopiero na live w trakcie spotkania.

Jeżeli jednak miałbym grać coś przed pierwszym gwizdkiem, to skusiłbym się na remis do przerwy i under 2.5 Argumenty ? Wyniki półfinałów, wysoka stawka środowego meczu, słabsza forma Barcy w końcówce sezonu. Myślę, że wbrew pozorom mecz nie będzie jednostronnym widowiskiem. Pewnie, jak zwykle, Barca będzie miała przewagę w posiadaniu piłki ale jak niejeden mecz już pokazał, ta statystyka jest w większości przypadków bez znaczenia.

A jeżeli chodzi o jakiekolwiek życzenia odnośnie meczu, to mam nadzieję, że żelazna defensywa Kanonierów i Henryk na szpicy pokażą Barcelonie ich miejsce w szeregu

Do góry
#568072 - 16/05/2006 19:17 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
matti64 Offline
old hand

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 886
Skąd: Poznan
a ja wam panowie powiem ze wygra ARSENAL i tyle
i stawiam na nich 100 a bez kozery powiem 500
I to bedzie wielka niespodzianka.
Mowie wam warto kursik kusi

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49