Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#569337 - 02/05/2006 19:49 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
darek15 Offline
member

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 123
Polska to dno dzisiaj !!! 0-1 własnie się kończy. Rasiak =King=2 millions pounds !!!

Do góry
Bonus: Unibet
#569338 - 02/05/2006 19:50 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Boże, wiem że masz wiele innych zadań, ale spraw aby Kosowski, Mila, Frankowski, Rasiak zostali kontuzjowani ponieważ jest to chyba jednyna możliwość aby nie pojechali na MS.

Wiem że jest to trudne zadanie ponieważ nie grają w swoich nędznych klubikach albo nie starają się walczyć, ale w cuda trzeba wierzyć.

Szymkowiak oraz Żurawski nie uciągną we dwójkę tej fury gówna ...

Do góry
#569339 - 02/05/2006 19:54 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU


Rozmowa po meczu (mniej więcej) :

Pytanie dziennikarza : Potwierdza się stara prawda że w reprezentacji nie mogą grać dobrze piłkarze którzy nie grają w swoich klubach, mam na myśli Kosowskiego i Milę.

Janas : Ale oni przecież grają w klubach i dziś zagrali całkiem dobrze.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie mam słów, co za idiota

Do góry
#569340 - 02/05/2006 19:58 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
Z czym do ludzi?? Oni dostaną wpierdol na mistrzostwach jak się patrzy...Żurawski, Szymkowiak i Smolarek mogą zostać, a reszta jest do wymiany!!! Baszczu zagrał niezły mecz...A Rasialdinho???-ja kur** nie mogę tego idioty!!!!! Co za debil...on jest przykry, on jest posny, on jest beznadziejny!!!!

Do góry
#569341 - 02/05/2006 19:59 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110903
Skąd: Las Vegas
Quote:

Quote:

Quote:

Hmm Chciałbym zeby dzisaj Polska przegrała ... nie z powodu dobrego kursu na Litwe tylko motywcji przed MŚ! Teraz myślą że są wielkimi piłkarzykami a po Mundialu bedą Pajacami! Zimny prysznic przed mundialem sie przyda dla Polski!

Typuje wynik 0-0 hmm może szybka kontra i goool dla Litwy i styl Allla Valerenga i bedzie 0-1!




bedą Pajacami! pajacem jest najwyzej autor tego tekstu

I za ile to zagrasz? za kieszonkowe ,Co wogole wniosles ta wypowiedzia.popis czy sie poprostu nudzisz.

I jesli zamierzasz odpowiedziec to prosze bez wulgaryzmow bo znikniesz szybciej niz sie pojawiles




hahhahahaahahhaa Smiech na sali i kto jest Pajacem !!
nie ważne na wynik Polski już napisze to teraz pisałem na priv .. napisze jeszcze raz
Mila to nie piłkarz, Lewandowski to nie piłkarz, Kosowski to nie piłkarz, Kuś .... etc.. Bonin na MS

Grajcie za gruba kase handicapy.. ja wiem swoje że za dużo jest Pajaców zeby stawiac na nich pieniadze !! I dobrze że teraz przegrywaja to moze zaczna grac cos na MS !!

P.s Bonin podobny styl na boisku prezentuje co ty swoim postem ....




Nadal piter uwazam,ze ty jestes pajacem.Nie chodzilo mi o to jaki wynik typujesz tylko o okreslenie naszej reprezentacji.To,ze przegrali dzisiejszy mecz.To co z tego Moga nawet przegrac z Wyspami Owczymi.Ale sa reprezentacja,ktora awansowala do Mistrzostw i za to trzeba ich szanowac.Przynajmniej bedziemy sie emocjonowac(przez jakis czas) wystepem naszych pilkarzy a nie kibicowac np. Togo.
A granie meczy towazyskich chyba jest sprzeczne z jakimikolwiek zasadami rozsadnego gracza.

Pozdrawiam

P.S.Moze beda pajacami,ale nie tobie ich oceniac a juz napewno nie przed meczami na MŚ

Do góry
#569342 - 02/05/2006 20:02 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
SensatioN Offline
addict

Meldunek: 15/12/2004
Postów: 677
Skąd: sz-n
Quote:

Z czym do ludzi?? Oni dostaną wpierdol na mistrzostwach jak się patrzy...Żurawski, Szymkowiak i Smolarek mogą zostać, a reszta jest do wymiany!!! Baszczu zagrał niezły mecz...A Rasialdinho???-ja kur** nie mogę tego idioty!!!!! Co za debil...on jest przykry, on jest posny, on jest beznadziejny!!!!





on jest rzadki

Do góry
#569343 - 02/05/2006 20:03 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
Łukcio Offline
newbie

Meldunek: 15/09/2005
Postów: 31
żenada, w 30 mln kraju nie znaleść 15 zawodników i trenera. chociaż wiem przeciwko komu bede grał na MŚ

Do góry
#569344 - 02/05/2006 20:05 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
Corkman Offline
journeyman

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 78
ja nie rozumiem tylko jednego -dlaczego nikt nie daje szansy Saganowskiemu,Burkhartowi,Piechnie,czy nawet Surmie z legii.A takie patalachy jak Mila,Lewandowski,Kosowski,Kus ,Rasialdo,maja juz wykupione miejsce w hotelu na mundial.Dojda do nich nastepni gwiazdorzy-Dudka,Klos,Rzasa.I to mnie martwi,nikt naszymi gwiazdorami nie wstrzasnie,i te patalachy pojada na mundial i bedzie powtorka z rozrywki,powtorka z Korei A Frankowski jest niestety bez formy i nie wiem czy nagle stanie sie cud i na mundialu zacznie strzelac.On chyba sam zaluje ze polakomil sie na funty i pojechal do Wolwerhampton. .Nadzieja w tym ze przed meczem z Ekwadorem nad Gelsenkirchen przejdzie oberwanie chmury i znow zagramy na wodzie,

Do góry
#569345 - 02/05/2006 20:07 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
piteer87 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/03/2006
Postów: 1727
Skąd: Białystok
Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

Hmm Chciałbym zeby dzisaj Polska przegrała ... nie z powodu dobrego kursu na Litwe tylko motywcji przed MŚ! Teraz myślą że są wielkimi piłkarzykami a po Mundialu bedą Pajacami! Zimny prysznic przed mundialem sie przyda dla Polski!

Typuje wynik 0-0 hmm może szybka kontra i goool dla Litwy i styl Allla Valerenga i bedzie 0-1!




bedą Pajacami! pajacem jest najwyzej autor tego tekstu

I za ile to zagrasz? za kieszonkowe ,Co wogole wniosles ta wypowiedzia.popis czy sie poprostu nudzisz.

I jesli zamierzasz odpowiedziec to prosze bez wulgaryzmow bo znikniesz szybciej niz sie pojawiles




hahhahahaahahhaa Smiech na sali i kto jest Pajacem !!
nie ważne na wynik Polski już napisze to teraz pisałem na priv .. napisze jeszcze raz
Mila to nie piłkarz, Lewandowski to nie piłkarz, Kosowski to nie piłkarz, Kuś .... etc.. Bonin na MS

Grajcie za gruba kase handicapy.. ja wiem swoje że za dużo jest Pajaców zeby stawiac na nich pieniadze !! I dobrze że teraz przegrywaja to moze zaczna grac cos na MS !!

P.s Bonin podobny styl na boisku prezentuje co ty swoim postem ....




Nadal piter uwazam,ze ty jestes pajacem.Nie chodzilo mi o to jaki wynik typujesz tylko o okreslenie naszej reprezentacji.To,ze przegrali dzisiejszy mecz.To co z tego Moga nawet przegrac z Wyspami Owczymi.Ale sa reprezentacja,ktora awansowala do Mistrzostw i za to trzeba ich szanowac.Przynajmniej bedziemy sie emocjonowac(przez jakis czas) wystepem naszych pilkarzy a nie kibicowac np. Togo.
A granie meczy towazyskich chyba jest sprzeczne z jakimikolwiek zasadami rozsadnego gracza.

Pozdrawiam

P.S.Moze beda pajacami,ale nie tobie ich oceniac a juz napewno nie przed meczami na MŚ




grrrr w 1 wiadomości nie nazwałem ich teraz PAJACAMI tylko Wielkimi Piłkarzami! po mistrostwach przewidywałem taki scenariusz

W 2 poście napisałem Kto jest tym Pajacem a nikt z nich nie przyczynił sie w dużym stopniu do Awansu ( moze z 1 wyjatkiem wyjatkiem .. )

Do góry
#569346 - 02/05/2006 20:08 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
chudy Offline
specjalista

Meldunek: 22/05/2005
Postów: 10866
Skąd: Gdynia
To co w tej chwili Ci gracze sobą reprezentuja to jest poprotu żenada ...brak mi słów. Cała nadzieja w Żurawskim !! Ja juz dzis stawiam grubsze pienaidze na to że Polska NIE zdobędzie 1/8 finału po kursie : 2,05 w b-a-h.

Podczasz MŚ nie przykuje nawet na chwile uwagi na gre Polaków bo żal dupe ściska ....
Pozdrawiam !

Do góry
#569347 - 02/05/2006 20:12 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
arkadius Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2005
Postów: 975
Nawet ślepej kurze sie ziarno trafi .... to tyle odnosnie powyzszych postowi tego tematu. Miala wygrac Polska i nic nie wskazywalo, ze bedzie inaczej, a ze stalo sie inaczej nie znaczy, ze mamy sie obrazac na wzajem. Pozdro i trzymamy kciuki w czerwcu.

Do góry
#569348 - 02/05/2006 20:12 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
Quote:

:D

Rozmowa po meczu (mniej więcej) :

Pytanie dziennikarza : Potwierdza się stara prawda że w reprezentacji nie mogą grać dobrze piłkarze którzy nie grają w swoich klubach, mam na myśli Kosowskiego i Milę.

Janas : Ale oni przecież grają w klubach i dziś zagrali całkiem dobrze.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie mam słów, co za idiota




a to Mila i Kosowski, jednak grali>>??<< co prawda nie ogladalem do konca ale do 70 min. zadnego z nich nie zauwazylem

Do góry
#569349 - 02/05/2006 20:15 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Poprostu to co zobaczyłem dzisiaj moge skometować krótko - żedada.To co dzisiaj robili nasi ''reprezentanci'' przechodzi ludzkie pojęcie.A mówienie,że całe szczęscie,że do mundialu pozostalo jeszcze 38 dni wydaje się jeszcze bardziej śmieszne.Jednym piłkarzem który dzisiaj jako tako zagrał był debiutant - Gancarczyk.Reszta zero.Dlaczego na siłe wstawiany do ataku jest Frankowski skoro jemu nie idzie od pewnego czasu.Dlaczego nie zostanie powolany,dlaczego chociaz szansy nie dostanie Saganowski.

Dzisiejszy mecz totalne dno.

Do góry
#569350 - 02/05/2006 20:21 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
kobiash Offline
addict

Meldunek: 09/03/2005
Postów: 698
Skąd: Kielce
Quote:

żenada, w 30 mln kraju nie znaleść 15 zawodników i trenera. chociaż wiem przeciwko komu bede grał na MŚ




żenada, niewiedziec nawet ile ludzi mieszka we wlasnym kraju

Do góry
#569351 - 02/05/2006 20:23 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
W przypadku Frankowskiego można powiedzieć, że jego czas minął. Miał swoje 5 minut i to był raczej jego szczyt. Dzisiejszym meczem potwierdził, że brak goli w Wolverhampton to nie był przypadek.

Do góry
#569352 - 02/05/2006 20:26 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
Quote:

Quote:

żenada, w 30 mln kraju nie znaleść 15 zawodników i trenera. chociaż wiem przeciwko komu bede grał na MŚ




żenada, niewiedziec nawet ile ludzi mieszka we wlasnym kraju




30 mln. to bedzie bez "starych babkow" z Radia Maryja

Do góry
#569353 - 02/05/2006 20:30 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
chudy Offline
specjalista

Meldunek: 22/05/2005
Postów: 10866
Skąd: Gdynia
Quote:

W przypadku Frankowskiego można powiedzieć, że jego czas minął. Miał swoje 5 minut i to był raczej jego szczyt. Dzisiejszym meczem potwierdził, że brak goli w Wolverhampton to nie był przypadek.




Dokladnie. Każdy ma swoje wzloty i upadki, wlasnie nadszedł upadek Franka. Irytuje mnie jeszcze jedna rzecz... mianowicie to ze od ty;u lat graja ciagle te same osoby, trenerzy nie potrafia eksperymentowac tak skladem zeby odnlezc najleprza ekipa ktora porafila by porządnie grać. Obecnie gra toczy sie na tzw"afere" - byle by do przodu. Zero jakiej kolwiek taktyki . Przed dzisiejszym spodkaniem Janas powiedzial [...]"zeby sobie tylko postrzelali..." - Jak w takim momencie on wogule moze tak mowic, trwaja przygotowania gdzie powinno sie juz szykowac najleprzych zawodnikow i grac ostra pilke , nie ma juz czasu s[rawdzac mlodych i nieobeznanych z grą reprezentacyjną piłkarzy.

Do góry
#569354 - 02/05/2006 20:30 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
SZULC Offline
old hand

Meldunek: 14/10/2003
Postów: 930
Skąd: Gdańsk
Musze wyładowac swoje emocje po tym meczu...przeciez Kosowski, Mila, Kuś, Frankowski Rasiak to totalne dno. Kosowski i te jego wrzutki w pole- tragedia. Mila to sam niewie co robic... Frankowski i te jego strzały...zenada. A te strzały z wolnego Jopa i Sobolewskiego- petarda :D:D

Ostatni raz postawilem na Polske. Oni chca awansowc z grupy? To niemoga pokonac reprezentacje ligi Litewskiej a maja wygrac z Niemcami ? raczej nie. Litwa jakby serio potratowala ten mecz z pelnym kladem to by nam wrzucili pare brameczek. Jednym słowem...żal dupe sciska jak patrze na reprezntacje.

Do góry
#569355 - 02/05/2006 20:30 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
Łukcio Offline
newbie

Meldunek: 15/09/2005
Postów: 31
Quote:

Quote:

żenada, w 30 mln kraju nie znaleść 15 zawodników i trenera. chociaż wiem przeciwko komu bede grał na MŚ




żenada, niewiedziec nawet ile ludzi mieszka we wlasnym kraju




oj przepraszam, 38, i co to zmienia?

Do góry
#569356 - 02/05/2006 20:34 Re: POLSKA - LITWA 2.05.2006 Sprawdzian przed MŚ
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
wygląda to zupełnie jak za Engela, oby efekt nie był ten sam


Dudek - Pewny w bramce i wciąż w wyścigu o miejsce w bramce wydaje się być krok przed Borucem.

Garncarczyk - Niezły mecz i pewnie dostanie szansę na przyszłość. Chciałbym jednak wrzucić kamyczek do ogródka. Otóż przy bramce dla litwinów i wrzuceniu piłki z autu Garncarczyk stał i patrzał się jak litwini rozgrywają piłkę i strzelają nam gola. Miał do nich może ze 2 metry i nie zrobił nawet kroku by powstrzymać tę akcję - czy tak ma się zachowywać obrońca? Poza tym naprawdę solidnie.

Lewandowski - Słabiutki i bardzo niepewny na środku obrony. Słusznie zmieniony w przerwie.

Jop - Też nienajlepiej jak na niego, ale znacznie lepiej od Lewandowskiego.

Kuś - Taki sobie występ - niczym specjalnym się nie wyróżniał, poza kilkoma błędami w ustawieniu i dość ostrymi faulami.

Bosacki - Chyba najlepiej zagrał ze środkowych obrońców w tym meczu. Bez błędu.


Kosowski - Tak sobie, miał jednak momenty przebłysków. Próbował szarpać i jako jedyny próbował wygrywać pojedynki jeden na jeden.

Szymkowiak - Najlepszy nasz zawodnik z pola - tylko dlaczego bardzo często grał jako defensywny pomocnik? To już tajemnica Janasa.

Mila - Kolejny raz pokazał, że obarczanie go odpowiedzialnością za grę zespołu to nieporozumienie - stąd wiele niecelnych podań. W 2 połowie zagrał lepiej, gdy to Szymkowiak przejął na siebie ciężar gry.

Bonin - Słabo - drugą szansę nieprędko dostanie.

Sobolewski - Zdecydowanie poprawił grę w środku pola i to się chwali.


Frankowski - Niestety widać, że jest bez formy. A licznik bije...

Sosin i Rasiak - Zupełnie niewidoczni w ataku - Rasiak raz ładnie odegrał do Szymkowiaka, a Sosin parę razy cofał się po piłkę. To zdecydowanie za mało jeśli chce się wywalczyć miejsce w ataku.


Dudek 7 - Garncarczyk 6,5 Lewandowski 4 (Bosacki 6) Jop 5 Kuś 5 - Kosowski 6 Szymkowiak 7 Mila 6 Bonin 4 (Sobolewski 6) - Frankowski 4 Sosin 5 (Rasiak 5)

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (alfa), 3456 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49