Strona 8 z 11 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 >
Opcje tematu
#5839833 - 18/04/2013 21:24 Re: E-Toto [Re: Piostar]
jantar80 Offline
stranger

Meldunek: 17/08/2012
Postów: 3
A ja w Tychach wygrałem dużo więcej i dostałem od ręki. Pewnie piszesz z konkurencji bo sprawdziłem i Etoto nie ma punktu w Szczecinie. Sprawdzaj Panie "Totolotek,STS,....." informacje jak w przyszłości chcesz kogoś obsmarować z konkurencji. HAHAHAHAHA

Do góry
Bonus: Unibet
#5839845 - 18/04/2013 21:42 Re: E-Toto [Re: Piostar]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
laugh laugh laugh

Do góry
#5839994 - 19/04/2013 00:01 Re: E-Toto [Re: Piostar]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Ja jebię... grin

Do góry
#5840007 - 19/04/2013 00:16 Re: E-Toto [Re: Piostar]
Kellthorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/05/2006
Postów: 2326
Originally Posted By: batt
Ja z zakladow moze nie tyle co sie utrzymuje, ale systematycznie wygrywam kasiorke na polepszenie swojego zycia;)

Moj patent?
Bardzo prosty. Gram kurs 1.01-1.02 (czasami ako max. 1.05).
Gram tak juz od wielu lat.
Szansa, ze kupon nie wejdzie jest znikoma.
Wiadomo, trzeba tylko inwestowac w to odpowiednio duze stawki.
Polecam;)


Znaczy, że przyjęli Ci tam 100000 zł ?

Do góry
#5840116 - 19/04/2013 02:35 Re: E-Toto [Re: Piostar]
batt Offline
newbie

Meldunek: 19/05/2002
Postów: 47
Skąd: Tu i tam
@jantar80
czlowieku, jak eToto moze byc konkurencja dla innych firm? Kazdy z pozostalych graczy na rynku (Totolotek,STS,Millenium,Fortuna) ma po klilaset punktow w kraju, wieloletnia tradycje, wiec jaka to mogla by byc konkurencja? W Totolotku wyplacam kupony na biezaco, w STS zdarzylo mi sie czekac do 2 tygodni.

kuponu nie gralem w Szczecinie - zeby byla jasnosc - wartosc wygranej na moim kuponie to ponad 20.000, innej osoby o ktorej wiem, ze ma rowniez problemy z usykaniem wygrana to kwota w okolicy 15.000.

Etoto zgodnie z tym co powiedziala w rozmowie telefonicznej kierowniczka z Warszawy, cytuje: "nie jest w stanie podac daty wyplaty kuponu, gdyz maja tak male obroty, ze z biezacej dzialanosci nie uzbieraja na niego"

Dalem czas do wczoraj na zalatwienie tej sprawy - cisza - jutro informuje o calej sprawie Izbe Celna oraz Wydzial Gier Ministerstwa Finansow.

Widze, ze ratujecie sie jak mozecie - nawet posty uzytkownika Macka (on tez jest z konkurencji? - pewnie tez ma problemy z wyplata kuponow) o bankructwie probujecie zamaskowac dlugimi postami typu wklejniem listy punktow z calego graju - no ostatnia deska ratunku - kto mysli - ten sam wyciagnie wnioski

Do tego chlopaki skonczcie z ta szopka bo moge opisac cala rozmowe tel i smsowa z kierowniczka i ciezko bedzie cos z was zbierac....

i po co wam to ?

P.S.
Moze firmie uda sie wyjsc na prosto, czego serdecznie wam zycze. Aktualnie firma bez powiekszenia kapitalu spolki (co nie wiadomo kiedy nastapi) nie jest w stanie wyplacac kuponow, o czym poinformowala mnie sama Pani kierownik waszej firmy.

Do góry
#5840120 - 19/04/2013 02:40 Re: E-Toto [Re: Piostar]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
batt dobry system, ja niestety bylem pazerny i stosowalem za duze kursy bo 1.03-1.04 i zaliczylem bankruta frown

Do góry
#5840149 - 19/04/2013 03:19 Re: E-Toto [Re: Piostar]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
" o bankructwie probujecie zamaskowac dlugimi postami typu wklejniem listy punktow z calego graju - no ostatnia deska ratunku - kto mysli - ten sam wyciagnie wnioski"

No jakieś dziwne Ty wyciągnąłeś, bo akurat listę punktów co jakiś czas uaktualniam i nie ma to nic wspólnego z postami innych użytkowników.

Do góry
#5840155 - 19/04/2013 03:25 Re: E-Toto [Re: Piostar]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Dokładnie batt ,temat powinien być zamknięty a bukmacher na głównej stronie mecz.pl na czerwono jak kiedyś Lemgo. Już czuć zawiść w postach ,już psy szczekają . Wygrywa i ch... Wam do tego ,z resztą wartościowi typerzy podający tu typy poszli z tego forum ponad 10 lat temu- więc może stąd to zdziwienie.

Nie mam problemów z wypłatą ,nigdy u nich nie grałem natomiast byłem bliski otwarcia punktu. Znam kilka osób co również mają problemy z wypłatami są to kwoty 5-cio cyfrowe.

Do góry
#5840171 - 19/04/2013 03:43 Re: E-Toto [Re: Piostar]
kosmo Offline
enthusiast

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 384
dobra zeby uciac wszystkie glupie dyskusje bo nie moge tego czytac, tak sie sklada ze znam kilka osob z tej firmy i zaznajomilem sie dzisiaj z tematem, zaczne od kolegi Maćka - nie wypada żeby ktoś z taką ilością postów i takim stażem na forum tak brzydko kłamał, zostałem zapewniony że nikt poza dwoma wspomnianymi kuponami które też bedą wypłacone nie oczekuje na wypłaty, kolega batt też koloryzuje bo na pewno nie czeka jeszcze 2 tygodni, jeżeli skłamałem proszę udowodnijcie że nie mam racji i wklejcie te oczekujące na wypłatę kupony, nawet nie te 5-cyfrowe, niech beda i 4-cyfrowe, Maciek czekam z niecierpliwością zwłaszcza na skany od Twoich znajomych tylko nie pisz że nie mają skanera ani aparatu cyfrowego, nie chciałbym aby okazało się że taki szanowany użytkownik forum okazał się zwykłym oszustem, pozdrawiam i życzę wysokich wygranych

Do góry
#5840172 - 19/04/2013 03:43 Re: E-Toto [Re: Piostar]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
"Znam kilka osób co również mają problemy z wypłatami są to kwoty 5-cio cyfrowe."

Tylko kilka? Może dziesiątki? Wybacz, ale to są kłamstwa z Twojej strony. Chętnie zobaczę kupony tych "osób". Wypadałoby, żeby użytkownik z takim stażem brał odpowiedzialność za swoje posty.

Do góry
#5840178 - 19/04/2013 03:50 Re: E-Toto [Re: Piostar]
kosmo Offline
enthusiast

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 384
widze Piostar ze mamy podobne zrodlo informacji, jezeli chodzi o mnie to nie bronie tej firmy ani zadnej innej ale nie moge czytac takich bredni, tutaj przynajmniej ktos odbiera telefony, w sts znajomy ma problem bo zrobili go w wala, celowo zle rozliczyli kolarstwo i teraz goscia olewaja bo walnal ich na kase i o tym sie nie chcesz pogadac?

Do góry
#5840188 - 19/04/2013 04:39 Re: E-Toto [Re: Piostar]
batt Offline
newbie

Meldunek: 19/05/2002
Postów: 47
Skąd: Tu i tam
no i wyszlo szydlo z worka - jednak sa kupony, ktorych sie nie da wyplacic - wiec jednak to nie mity i klamstwa? kupon probuje wyplacic od 9.kwietnia (a to juz idzie 2gi tydzien) na poczatku chodzilem kilka razy do ajenta, pieniadze mialy byc na dniach, potem juz zostaly niby wyslane, poczym ajent mi mowi, ze zostal tez oszukany i nie ma pieniedzy w fimie na wyplate moich kuponow - zostawil numer do kierowniczki, zeby sie dalej w tej sprawie kontaktowac - jestem zbywany - polityka firmy jest granie na czas (liczac, ze uzbiera sie pieniadze z przegranych kuponow przez ten czas) - poprostu nie ma pieniedzy - o tym zostalem wyraznie poinformowany - i o tym samym pisze tutaj - brak pieniedzy, mialy byc w poniedzialek - nie ma do dnia dzisiejszego odzewu ze strony firmy - dla mnie to wystarczajace poszlaki, zeby twierdzic, ze firma jest na skraju bankructwa - nie wiem o ile kuponow chodzi - czy wyplaca pensje, rozlicza sie za ajentami, wyplaca innym wygranych (tego nie wiem) - ja znam przypadek swoj i drugi innej osoby - wiec znam dwa - teraz oficjalnie przyznaliscie sie (doskonale widac w tym temacie kto stoi murem za eToto) do dwoch kuponow - moze jest ich tylko tyle - moze duzo wiecej - tego nie bede zarzucal - wiem, ze nie ma w spolce eToto pieniedzy na wyplate mojej wygranej i zgodnie z rozmowa tel. ostrzegalem, ze zaczne o tym glosno mowic jak nie bedzie odzewu w tej sprawie do wtorku/srody.

PS.
Kupony mozna wkleic przeciez w "ciekawych wygranych" na stronie glownej eToto, a to ze ich tam jeszcze nie ma (a przyznaliscie wyzej, ze takowe jednak istnieja i chyba sa 'ciekawsze' od tych, ktore obecnie sa na stornie?) daje mi do myslenia odnosnie zlych intencji firmy

Do góry
#5840213 - 19/04/2013 05:24 Re: E-Toto [Re: Piostar]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Stosunkowo niedawno zlikwidowałi punkt ajencyjny w Konstantynowie Łódzkim.
Nawet kiedyś słyszłem,że ludzie mieli problem z wypłatą nawet niezbyt wygórowanych sum rzędu 700-800 zł czekając po kilkanaście dni,ale ponoć ruchu i obrotów w tym punkcie było jak na lekarstwo.Zawiedzeni wrócili do Fortuny 2 przystanki dalej.

Broń Boże ni piję tutaj do firmy E-Toto.Fakt faktem punkt działał około roku czasu.Podejrzewam,że nie opłacało się to franczyzobiorcy czy jak kto woli ajentowi i po prostu zrezygnował.

Ale jescze lepszy jest/był punkt Czarny Koń w Łodzi przy Sieradzkiej na Górniaku.Jakieś 3 tygodnie temu wszedłem tam i się przeraziłem.
Punkt przyjmowania zakładów w sklepie a la monopolwym.Na pólkach po 4-5 gatunków wina i wódek,nad nimi wyłączona plazma,na ladzie oferta,a w sklepie kilku gości średnio wyglądających z buźki,popijających piwko i patrzących sie na mnie podejrzliwie.
Wiałem stamtąd szybko,a chciałem stawiać kupon za 3 stówki,bo skusiło mnie promo kurs gratis 1,14 zbijający podatek.

Tak,że z tymi ajencjami różnie bywa.Kiedyś w Łodzi na Próchnika między Wólczańską a Kościuszki był ajencyjny Totomix.
Zlikwidowali go po pewnym czasie,gdyż ponoć właścieciel jak za dużo wypił sam wysyłał kupony nie wpłacając do kasy stawki.

To tak jak ktoś by prowadził ajencyjny salonik prasowy i samemu codziennie drukował za 5 stów kuponów Ukash albo Paysafecard i potem wpłacał do buka.

Do góry
#5840230 - 19/04/2013 12:20 Re: E-Toto [Re: batt]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: batt
PS.
Kupony mozna wkleic przeciez w "ciekawych wygranych" na stronie glownej eToto...


Nic nie stoi na przeszkodzie aby wkleić kupon tutaj (jeśli chcesz to zakryj tylko nr zakładu/kod kreskowy). cool

Do góry
#5840300 - 19/04/2013 16:12 Re: E-Toto [Re: Iwdakuno]
Aro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/03/2008
Postów: 13142
Skąd: ten Letki Plus?
Originally Posted By: Iwdakuno
w sklepie kilku gości średnio wyglądających z buźki,popijających piwko i patrzących sie na mnie podejrzliwie.
Wiałem stamtąd szybko



nie no szacun, twardziel z ciebie grin

Do góry
#5840377 - 19/04/2013 17:18 Re: E-Toto [Re: Piostar]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Może i ja zabiorę głos. Mam punkt ajencyjny w Gnieźnie i NIGDY nie czekałem na przelew pieniędzy z centrali dłużej niż 2 dni. Kupony wypłacam na bieżąco, bo sam wiem, jak jest to ważne dla graczy. Miałem wypłaty powyżej 2k i nigdy nie było z tym żadnych problemów. Fakt 2k to nie 20, ale śmieszne są wypowiedzi w stylu 'znajomy czekał kilkanaście dni na wypłatę 700zł'. Tyle to punkt ma obowiązek mieć na stanie w kasie i nie jest to wina E-Toto, jeżeli ajent nie zwróci się z prośbą o dofinansowanie. W kasie musi być ZAWSZE min 1000zł i tyle E-Toto daje na start, więc zakładam, że w wyżej wymienionym przypadku kasę tę ajent zwyczajnie przepił i zwalał winę na małe obroty. toast

Do góry
#5840454 - 19/04/2013 19:23 Re: E-Toto [Re: Piostar]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
5. Wygrane uzyskane w zakładach są wypłacane po ogłoszeniu przez Spółkę oficjalnego wyniku zdarzenia w następujących terminach i miejscach:
- wygrane do kwoty 1.000,00 złotych włącznie (za jednorazowe zawarcie zakładu) - we wszystkich punktach przyjmowania zakładów nie wcześniej niż po upływie 30 minut od momentu ogłoszenia oficjalnego wyniku zdarzenia, występującego na potwierdzeniu zawarcia zakładu jako ostatnie pod względem terminu jego rozstrzygnięcia, w miejscach określonych w ust. 4,
- dla kwot wyższych niż 1.000,00 złotych (za jednorazowe zawarcie zakładu) po upływie dwóch dni roboczych od zgłoszenia wygranej przez uczestnika zakładów w miejscach określonych w ust. 4.

9. Uczestnik zakładów może odebrać wygraną w okresie 60 dni od dnia ogłoszenia oficjalnego wyniku ostatniego, pod względem terminu rozstrzygnięcia, zdarzenia objętego zakładem, przy czym dla wygranych powyżej kwoty 1.000 zł uczestnik ma obowiązek zgłoszenia wygranej nie później niż 2 dni robocze przed upływem terminu do odebrania wygranej. Po upływie tego terminu, tj. 60 dni od dnia ogłoszenia oficjalnego wyniku, uczestnik zakładów traci prawo do wygranej.

Do góry
#5840487 - 19/04/2013 19:54 Re: E-Toto [Re: Aro]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Originally Posted By: Aro
Originally Posted By: Iwdakuno
w sklepie kilku gości średnio wyglądających z buźki,popijających piwko i patrzących sie na mnie podejrzliwie.
Wiałem stamtąd szybko



nie no szacun, twardziel z ciebie grin


Mordownia jak chuj.Okolica meliniarska.Razem mieli pewno więcej odsiedziane lat niż ja włosów na głowie. laugh laugh
Wiesz jak jest jak wchodzi do lokalu obcy.
Nie wiem co kierowało władze Czarnego Konia ,aby w takiej melinie zrobić punkt?
Ja na ich miejszu bałbym się nawet zostawić tam plazmę.

Do góry
#5840541 - 19/04/2013 20:53 Re: E-Toto [Re: Piostar]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Czarny Koń ma taką politykę - zakłady bukmacherskie jako dodatek do prowadzonej już działalności.

Do góry
#5840544 - 19/04/2013 21:00 Re: E-Toto [Re: Piostar]
joker1979 Offline
stranger

Meldunek: 03/08/2011
Postów: 7
A jak z wypłatami w "BlackHorsie" ?? Długo sie czeka na kwoty rzędu kilkuset złotych??

Do góry
Strona 8 z 11 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
15 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Sensei, Akhu, ANZELMO, DePito, kemp, Sony, Igor, alfa, VVega, pacyfista, Kretol, rymoholik, Zaixi, akagi), 3042 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582986 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07