Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#57525 - 17/04/2004 14:33 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
ygryy Offline
member

Meldunek: 08/01/2004
Postów: 183
Skąd: Pomorze Środkowe / Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Leon Zawodowiec:
[qb]W artykule wspominają o STSie. A wiecie co ma STS a nie mają inni ? Typowania na zdarzenia w LOTTO np czy wylosują liczby parzyste albo w której grupie wylosują numerka. Może on analizuje losowania Lotto i z nich coś typuje.[/qb][/QUOTE] :eek: moze jestem slepy, ale na stronce sts nic nie widze... :eek:

Mozesz podac jakis szczegoly?

Do góry
Bonus: Unibet
#57526 - 17/04/2004 15:40 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Wracając do tej utalentowanej grupy matematyków to wcale tacy inteligentni to nie byli,skoro odmówiono im przyjecia zakładów u naziemnych bukmacherów,po prostu chcieli szybko zarobić kupę kasy i to ich zgubiło bo poza niezwykłymi zdolnościami rachunkowymi zabrakło odpowiedniej taktyki gry ,roztropności i zimnej krwi.
Jeżeli byli tacy dobrzy to dlaczego nie przyjeli taktyki że zarabiamy miesięcznie od 5000 do 10000 zł i myślę, że nikt nie odmowiłby im zawarcia zakladu, tylko dlatego bo ich umiejętności matematyczne, analityczne czy poziom ryzyka przewyższa jakiekolwiek zdolności pracowników Totalizatora Sportowego.

Do góry
#57527 - 17/04/2004 17:01 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
_BUNIO_ Offline
newbie

Meldunek: 30/10/2003
Postów: 36
Skąd: Tychy
Witam
Ja artykuł o "Gangu matematyków" przeczytałem z ciekowością. Właściwie w procedurze wybierania spoktań przez tych panów nie widzę matematyki oprócz prostego porównania liczb, no pewnie też przy dobieraniu ich w kupony. Jednak jeżeli to wszystko prawda to życzę tym ludziom mnóstwa wygranych i gratuluję metody. Sam kiedyś próbowałem podejść do obstawiania matematyką, napisałem nawet pewien bardzo prymitywny programik w Pascalu opierający się na statystykach, efekty tego grania były takie że byłem na plusie w STS-ie ale to były paronastozłotowe sprawy a pozatym wiadomo ze na boisku nie grają tabele tylko ludzie. Mozna jednak zauważyć że typy oparte na statystykach (mam na myśli statystyki bardziej złożone niz te które mamy w świeżej gazetce) mają jednak pewien procent trafności który można wykorzystać dla swoich zarobków.
No to tyle mojego wywodziku.
Przyznam się że od 2 miesięcy pracuję nad pewnym programem do typowania pewnie jeszcze z miesiąc albo dwa mi zejdzie, tak długo bo przy okazji uczę się programować w Pythonie, ale jeśli to wyjdzie to pewnie pochwalę się czasami jakimiś typami na forum
Pozdrawiam
_BUNIO_

Do góry
#57528 - 17/04/2004 18:15 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Padre Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 831
Skąd: wawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał scottie:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Maro FM:
[qb] Grupa taka rzeczywiscie istnieje ale jest jedno ale - nie wiem czy oni są bezrobotni ( a jest ich 5 )ale jeden z nich jest studentem SGH ponieważ czesto go mijam na korytarzu w szkole. [/qb][/QUOTE]Maro , a jak wygląda ten student SGH co z nimi gra?
scottie[/qb][/QUOTE]

PS. Ręce opadają jak się czyta posty w tym topicu.

Pozdrawiam
Padre

Do góry
#57529 - 17/04/2004 18:28 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
DJ SACHI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/02/2004
Postów: 10880
Skąd: DĄBROWA GÓRNICZA
Grupa która tak obrabia zakłady bukmacherskie zaczyna sie przeności do czech i na słowacje. Według mnie są najlepsi i nikt z nimi nie da sobie rady iwo:

Do góry
#57530 - 17/04/2004 18:40 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
_BUNIO_ Offline
newbie

Meldunek: 30/10/2003
Postów: 36
Skąd: Tychy
Dodam jescze jedno spostrzeżenie .
Przy punktach profiego czy sts-u czesto są w pobliżu bary piwne gdzie na co drugim stoliku leż gazetka z ofertą i tabelami. Znajdzie się zawsze paru bywalców danego baru którzy z wyglądu raczej przypominają ludzi przy kasie czy też wykształconych matematyków a kiedy ich widze to zawsze maja na piwo i granie . Oni prawie cały czas coś wygrywają dzieki czemu maja na piwko i dalsze granie, to istne gangi np. piwoszy
Pozdrawiam
_Bunio_

Do góry
#57531 - 17/04/2004 19:42 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
[QUOTE]Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]Grupa która tak obrabia zakłady bukmacherskie zaczyna sie przeności do czech i na słowacje. Według mnie są najlepsi i nikt z nimi nie da sobie rady iwo: [/qb][/QUOTE]Sachi, a może się do nich zapiszesz to się czegos nauczysz?

Do góry
#57532 - 17/04/2004 19:47 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Mregal Offline
veteran

Meldunek: 06/03/2003
Postów: 1433
Skąd: Pruszków
[QUOTE]Oryginalnie wysłał scottie:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]Grupa która tak obrabia zakłady bukmacherskie zaczyna sie przeności do czech i na słowacje. Według mnie są najlepsi i nikt z nimi nie da sobie rady iwo: [/qb][/QUOTE]Sachi, a może się do nich zapiszesz to się czegos nauczysz? [/qb][/QUOTE]Ablo oni do Dj

Do góry
#57533 - 17/04/2004 20:18 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Słuchajcie.
Też uważam, że to bzdura, ale postanowiłem spróbować.
Posiedziałem wczoraj godzinę na necie, poanalizowałem kursy TM i buków z Wielkiej Brytanii i powynajdowałem sobie ciekawostki, które u nas były wyżej wycenione (np. kiedy na Zachodzie był kurs 1,8 u nas było 2,1 i podobnie). Co prawda przewiozłem się już na jednym spotkaniu, ale zagrałem 8 spotkań, za dwa złote, kurs wyszedł 350 i na razie rozegranych jest już 6, z czego 5 m weszło. A nie wszedł taki drobniak (u nas było 1,6, w Anglii 1,45). Oczywiście to nie są spotkania z czołowych lig i czołowych drużyn, ale np. trzecia liga niemiecka, trzecia liga szkocka, liga rosyjska). To był mój pierwszy kupon ipowchodziły całkiem ładne kursy, takie których nigdy bym nie obstawił normalnie. Co prawda dalej w to nie wierzę, ale może będę robił na weekend po jednym kuponie taką taktyką.
Pozdrawiam serdecznie.

Do góry
#57534 - 17/04/2004 20:29 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Layonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/04/2003
Postów: 11482
trzeba było je tu zapodać zebysmy zobaczyli ........A tak na sucho mówisz Woele osob ci nie uwierzy al:

Do góry
#57535 - 17/04/2004 20:31 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Layonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/04/2003
Postów: 11482
Propozycja zapodaj cośna wieczór lub/ i na jutro Chcetnie się przyjżę i zycze ci powodzenia al:

Do góry
#57536 - 17/04/2004 22:14 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
philosophos Offline
stranger

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 7
Skąd: ***********
Moje zdanie na ten temat jest takie, że dziś bukmacherka to wielki biznes. Nowe buki wyrastają jak grzyby po deszczu. Oferty są coraz bogatsze, niedługo zapewne będzie można obstawić: „czy babcia Gienia dostanie zatwardzenia” i na forum wybuchnie dyskusja co babka jadła przez ostatni tydzień i jakie ma statystyki życiowe. Dziś w profie ledwo się dopchnąłem do okienka, co jeszcze rok temu było nie do pomyślenia. Ba kilka dni temu spotykam kumpla przed profem, gadam z nim i co się okazuje(?)... pomimo tego, że o sporcie nigdy nie miał pojęcia i zna tylko kilka zespołów idzie do buka obstawić. Na dodatek z „analizą” w ręku. Porobił sobie na podstawie TG kto wyżej, kto niżej w tabeli i jest pewien swoich typów. O jego niewiedzy niech tylko świadczy fakt jak miał napisane nazwy zespołów na kartce: męczester, fejenort, broogia. Jak to zobaczyłem to po prostu zamurowało mnie, ale że to kumpel to nic mu nie mówiłem. Takich jak on jest wielu i mnożą się z każdą minutą. Do tego jeszcze jak któryś dorwał wczoraj SE albo obejrzał Info na Polsacie siedzi teraz pewnie przed TG i „analizuje”. Może i ktoś wygrał dużą kasę w TM ale na pewno nie na podstawie wzorów matematycznych. A prezes TM postanowił zrobić wspólnie z SE akcję promocyjną zakładów sportowych. Zapewne też będzie się śmiał z co poniektórych opini w tym temacie bo nie wierzę, że nie zajrzy tu, żeby zobaczyć jaki jest odzew. Jest na tym forum, albo raczej było kiedyś dużo dobrych typerów, którzy teraz się wycofali bo niestety jesteśmy tu jak w reality show monitorowani 24h na dobę.

Co do kursów u innych buków to ja np. zawsze jak gram lige angielską przeglądam kursy wg angielskich firm. W końcu są na miejscu i są w stanie bardziej oszacować szanse drużyn.

I pamiętajcie: ”śmiałym szczęście sprzyja” - Wergiliusz

Do góry
#57537 - 17/04/2004 22:19 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Tremo Offline
member

Meldunek: 27/09/2002
Postów: 123
Skąd: Polska
Skoro częśc naszego społeczeństwa (ta buraczana) wierzy w niejakiego Andrew L., to dlaczego nie mieliby uwierzyć w gang matemetyków ,
pozdrawiam iwo:

Do góry
#57538 - 17/04/2004 23:01 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
legia warszawa Offline
member

Meldunek: 11/11/2003
Postów: 157
Skąd: Kęty
Getafe - Xerez typ 2 4.50
Shrewsbury - Stavenage typ 0 3.50 :eek:
Rochdale - Leyton typ 2 3.10 :eek:
SP Covilna - Marco typ 0 3.20
Brechin - Falkirk typ 1 3.40 :eek:
Murray strzeli gola 2.60
zajebiste typy mają Ci matematycy nie powiem

Do góry
#57539 - 17/04/2004 23:02 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
karpio Offline
enthusiast

Meldunek: 02/10/2003
Postów: 248
Skąd: Jasło
spoko dyskusja sie zrobila...
smieszniej niz w temacie Sachiego

Do góry
#57540 - 18/04/2004 03:23 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
goike Offline
member

Meldunek: 30/05/2001
Postów: 137
Skąd: Gdańsk
Widać że w Polsce uczciwie pieniędzy zarobić nie można od razu jest się gangsterem , na miejscu matematyków to bym do sądu pozwał superekspress za takie okreslenie.
Swoją droga jeżeli są tacy dobrzy to totomix powinien razcej próbować nawiązać z nimi współpracę niż ich zwalczać. Zatrudniając ich miałby podwójną korzyść, świetnych fachowców i nie musiałby wypąłcać regularnych wygranych, dziwne, że na to pan prezes nie wpadał

Do góry
#57541 - 18/04/2004 03:52 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał legia warszawa:
[qb]Getafe - Xerez typ 2 4.50
Shrewsbury - Stavenage typ 0 3.50 :eek:
Rochdale - Leyton typ 2 3.10 :eek:
SP Covilna - Marco typ 0 3.20
Brechin - Falkirk typ 1 3.40 :eek:
Murray strzeli gola 2.60
zajebiste typy mają Ci matematycy nie powiem [/qb][/QUOTE]Musieli w swoich kochanych wzorach coś pomieszać Jakieś pierwiastki albo coś

Do góry
#57542 - 18/04/2004 04:44 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Pan preszez nie wpadl naomysl wspolpracy z "gangiem matematykow" tylko z jednego powodu.Bo cala sprawa jest ustwiona i gdyby byla incjatywa wspolpracy z owymi matematykami to by trzba bylo by skrecic taki ludzi ,a skad tu wziasc takich geniuszy gangsterow matematykow .wychodzac z taka incajtywa totomix sie demaskuje odrazu,bo mim zdaniem sprawa jest ustawiona przez firme wcelu reklamowym i tyle.Bo watpie gdyby taki fakt mial miejsc czy robili by wokol tego tyle zamieszania.gdym to ja ich rozgryzl i wygrywal tygodniowo po 10tys to napewno by ta spraw zalatwili po cichu zemna bez zadnego rozglosu.Bo ujawniajac taki fakt ze ja ich robie na 10tys tygodniow traca wiarygodnosc.Przeciez moglem np sprzedac informacje wjaki sposob ich rozgryzlem do konkurencji-co sie wiaze z upadkiem totomixa na polskim rynku.Albo podzielic sie ta informacja z innymi grajacymi.Tak czy owak sprawa mi sie wydaje mocno ustawiona w celach reklamowych,dobrze zaplacili SuperExpresowi za artykul i juz.
P.S. wydaje mi sie jesli by faktycznie ktos rozgryzl totomixa to chyba by firma przestala dzialac na kilka dni w celu jakiego kolwiek zabezpieczenia sie,aby nie ponosic dalszych strat.A tu totomix dzial sobie w najlepsze bez zadnego strsu

Do góry
#57543 - 18/04/2004 05:38 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Elgato Offline
old hand

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 982
Skąd: Poznan
Jednym slowem: LOL

Dzis bylem w totoshicie, puscic meczyk (i tak zablokowany) i przez kilka minut stania w kolejce przysluchalem sie rozmowie na ten temat, a konkretnie na program w tv czy w gazecie. Nie wiedzialem o co chodzi, ale po kilku chwilach myslalem ze pekne ze smiechu.
Tak dobrej reklamy totomix nie mial chyba nigdy. Teraz kazdy kto zdawal mature z matematyki ruszy do bukmachera i znajdzie sposob na buka.

Jako ze statystyka sie interesuje, i bukmacherstwem jeszcze bardziej, taki artykul zostawie sobie do archiwum zebym sie mogl czasami posmiac.

Ciekawe ile juz takich kuponikow poszlo co dali w gazecie. A jak zastanawiasz sie jeszcze czy moze go wylac, to ja tylko od siebie dodam:

Getafe 1.

Do góry
#57544 - 18/04/2004 06:04 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
[QUOTE]Oryginalnie wysłał philosophos:
[qb] niedługo zapewne będzie można obstawić: „czy babcia Gienia dostanie zatwardzenia” i na forum wybuchnie dyskusja co babka jadła przez ostatni tydzień i jakie ma statystyki życiowe.[/qb][/QUOTE] iwo:

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3504 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581661 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49