Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#578626 - 15/05/2006 22:11 MŚ 2006 - kadra Polski
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Bramkarze:
- Artur Boruc 20.02.80 193 / 88 Celtic Glasgow 15 0
- Łukasz Fabiański 18.04.85 190 / 84 Legia Warszawa 2 0
- Tomasz Kuszczak 20.03.82 190 / 84 West Bromwich Albion 3 0
Obrońcy:
- Marcin Baszczyński 07.06.77 182 / 75 Wisła Kraków 30 1
- Jacek Bąk 24.03.73 188 / 81 Al-Rayyan Doha 70 2
- Dariusz Dudka 09.12.83 183 / 80 Wisła Kraków 6 0
- Seweryn Gancarczyk 22.11.81 181 / 70 Metalist Charków 2 0
- Mariusz Jop 03.08.78 188 / 81 FK Moskwa 10 0
- Mariusz Lewandowski 18.05.79 184 / 80 Szachtar Donieck 24 1
- Michał Żewłakow 22.04.76 182 / 75 Anderlecht Bruksela 54 1
Pomocnicy:
- Piotr Giza 28.02.80 179 / 75 Cracovia Kraków 4 0
- Damian Gorawski 04.01.79 177 / 72 FK Moskwa 14 1
- Kamil Kosowski 30.08.77 186 / 78 FC Southampton 43 4
- Jacek Krzynówek 15.05.76 179 / 73 Bayer Leverkusen 56 9
- Sebastian Mila 10.07.82 178 / 73 Austria Wiedeń 26 6
- Arkadiusz Radomski 27.06.77 177 / 77 Austria Wiedeń 18 0
- Euzebiusz Smolarek 09.01.81 172 / 67 Borussia Dortmund 11 3
- Radosław Sobolewski 13.12.76 182 / 79 Wisła Kraków 17 1
- Mirosław Szymkowiak 12.11.76 179 / 73 Trabzonspor SK 27 3
Napastnicy:
- Paweł Brożek 21.04.83 180 / 72 Wisła Kraków 3 1
- Ireneusz Jeleń 09.04.81 186 / 78 Wisła Płock 7 1
- Grzegorz Rasiak 12.01.79 190 / 84 FC Southampton 28 8
- Maciej Żurawski 12.09.76 180 / 74 Celtic Glasgow 48 15


Edited by Prem (08/06/2006 19:52)

Do góry
Bonus: Unibet
#578627 - 15/05/2006 22:15 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Powiem tylko tyle, że szanuje wybur Pawła Janasa choć
kilka osob które w owej kadrze się znalazło wypierajac m.in Tomasza
Frankowskiego, Tomasz Kłosa i Jerzego Dudka mnie bardzo zaskoczyło

Do góry
#578628 - 16/05/2006 06:00 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
marcys22 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 3096
oj Janas bardzo mnie zaskoczyl swoim wyborem , otoz w kadrze znalazl sie Rasiak ktory wedlug mnie za zadne skarby swiata nie powinien sie w niej znalezc(jak dla mnie to on nic nie prezentuje swoja gra) brak doswiadczonego Dudka moze bardzo sie odbic na grze.
powiem tylko tylezeby Janas po mistrzostwach swiata nie zalowal swojej decyzji!

Do góry
#578629 - 16/05/2006 06:16 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Dudek nie jest az taka strata,mamy dobrych bramkarzy i Boruc z Kuszczakiem w zupelnosci wystarcza,zal tylko Franka ale z drugiej strony nie ma co za wiele chłopa powoływac boż to tylko raptem trzy mecze:)

Do góry
#578630 - 16/05/2006 06:20 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
Pio_FCI Offline
old hand

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 871
Skąd: Jaworzno/ GieKSa
Ja nie bede sie rozpisywal ale ogolnie kadra wg mnie jak najbardziej na +. Janasowi naleza sie wielkie slowa uznania. Co do Dudka i Franka to na jakiej podstawie mieliby jechac? Byla umowa, kto gra i ma forme jedzie (natomiast Mila pojechal tylko dlatego zeby zapchac dziure na lawce)

Do góry
#578631 - 16/05/2006 06:56 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Była umowa, kto gra i ma formę jedzie

Rasiak

Czy to że na wszystkich forach internetowych w tv w radio nawet w gazetach krytykowany jest Rasiak za beznadziejna grę to przypadek? Przecież już filmy ,piosenki i kawały są o nim tworzone. Gdzie jest jego forma? Bo mi się wydaje że została w Grodzisku.

Najlepsze zdjęcie?
- Zdjęcie Rasiaka z boiska

Rasiak - Prawie jak piłkarz

Mam nadzieje że zagra owiele lepiej niż ostatnimi czasy.


Saganowski

Mi się osobiście podobała jego gra z Wyspami Owczymi ma ten instynkt i wie kiedy musi wybiec by dobić odbita piłke od bramkarza .


Mila

Ktos wyżej napisał że Mila tylko na rezerwe jedzie .Już wolał bym żeby Łobodziński lub Iwański załatali tą dziure na ławce.


Jerzy Dudek



Osoba dzieki której Liverpool zdobywa LM niejedzie na MŚ .Dudka jest mi poprostu żal.Pewnie cały czas myślał że niegra w kadrze bo Janas sprawdza kto będzie 2 i 3 bramkarzem a u się okazało że szuka kogoś na jego miejsce.

- Nie będę niczego komentował na gorąco, bo muszę ochłonąć. Cały czas mi się wydaje, że to żart, że jest prima aprilis" - tak wybór selekcjonera drużyny narodowej skomentował Jerzy Dudek.
- Napisałem trenerowi Janasowi esemesa. Chcę, żeby wiedział, jak jest mi przykro, że o jego decyzji dowiedziałem się z telewizji, a nie od niego samego - dodał nasz bramkarz.

Do góry
#578632 - 16/05/2006 07:01 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
emilio25 Offline
old hand

Meldunek: 01/02/2005
Postów: 743
Quote:

Ja nie bede sie rozpisywal ale ogolnie kadra wg mnie jak najbardziej na +. Janasowi naleza sie wielkie slowa uznania. Co do Dudka i Franka to na jakiej podstawie mieliby jechac? Byla umowa, kto gra i ma forme jedzie (natomiast Mila pojechal tylko dlatego zeby zapchac dziure na lawce)




Kto gra i ma forme to jedzie?? Popatrz na tych pilkarzy ktorych powolal i odpowiedz sobie na pytanie ktory z nich gra i ma forme??Powolanie Rasiaka to kompletna pomylka, zenada - jak mozna powolac takie beztalencie...Szkoda mi Dudka i Franka - Dudek bardzo doswiadczony bramkarz i choc siedzi na lawie to fachu swojego nie zapomnial, co do Boruca to nie bylbym taki pewien jego osoby, broni dosc niepewnie. Franek- to ze nie strzelal goli ostatnio, czy to jest wystarczajacy powod aby go nie zabrac??Janas zapomnial ze duzo mu zawdzieczamy- stawia na Rasiaka kompletnego niedorajde ktory potrafi strzelac tylko bramki Wyspom Owczym Tak na marginesie pamietam Grzesia z gry w GKS Belchatow- bez komentarza....

Do góry
#578633 - 16/05/2006 08:02 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22186
Skąd: Chorzów
Panowie nie bede sie rozpisywac i tez nie wiem po co te Wasze dywagacje.
Janas wybrał tak a nie inaczej bo widocznie ma taka a nie inna wizje drużyny z Rasiakiem na czele.
A krytykowac go trzy chwalic bedziemy pod koniec czerwca jak bedzie wiadomo czy jego wizje sie sprawdziły a teraz to jest wrózenie z fusów.
Pozdr

Do góry
#578634 - 16/05/2006 08:24 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
KacMa Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2001
Postów: 350
Skąd: Szczecin
Prosta zasada - grasz i strzelasz lub jesteś młody i perspektywiczny.

Quote:

[Kto gra i ma forme to jedzie?? Popatrz na tych pilkarzy ktorych powolal i odpowiedz sobie na pytanie ktory z nich gra i ma forme??Powolanie Rasiaka to kompletna pomylka, zenada - jak mozna powolac takie beztalencie...



strzelił dwie bramki z wyspami ??

Quote:


Szkoda mi Dudka i Franka - Dudek bardzo doswiadczony bramkarz i choc siedzi na lawie to fachu swojego nie zapomnial



nie zapomniał fachu - już wrasta w ławkę.

Quote:


co do Boruca to nie bylbym taki pewien jego osoby, broni dosc niepewnie.




Boruc w Celtach grał bardzo ładnie przy naprawdę słabej obronie. W reprezentacji obronę też mamy taką sobie stąd trzeba postawić na bramkarza, który przez cały mecz będzie się wykazywał. Dudek za czasów jak grał w Live. w pierwszym składzie to w meczu miał 3 sytuację do obronienia - taką miał obronę i jeszcze potrafił szmatę zaliczyć.

Quote:


Franek- to ze nie strzelal goli ostatnio, czy to jest wystarczajacy powod aby go nie zabrac??Janas zapomnial ze duzo mu zawdzieczamy




no jak nie strzelanie goli dla napastnika nie jest dostatecznym powodem, to ja przeprasza. Z takimi wyspami nie potrafił strzelić gola.
A za zasługi, to mu może pomnik mamy postawić, co ?? GRUBA KRESKA eliminację już za nami - przed nami mistrzostwa i kolejne eliminacje. A Franek po tych zakończyłby reprezentacyjną karierę.

Quote:

stawia na Rasiaka kompletnego niedorajde ktory potrafi strzelac tylko bramki Wyspom Owczym



a ile bramek strzelił Frankowski ???

BRAWO JANAS - budujesz ekipę nie tylko na te mistrzostwa ale i na eliminację.

Do góry
#578635 - 16/05/2006 08:30 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
a ja pozwole sie wypowiedziec tylko co do decyzji nie zabrania na mistrzostwa Jerzego Dudka! mysle ze jest to karkolomny blad trenera! Dudek poza wielkimi zdolnosciami posiada wielka praktyke (patrz final ligi mistrzow ) i niech mi ktos zagwarantuje ze takiego meczu nie bedzie miala Polska na tych mistrzostwach !!! doceniam Boruca jednak wydaje mi sie ze jeszcze wiele musi sie uczyc! i mysle ze w kluczowych meczach moze nam go zabraknac!!!!

Do góry
#578636 - 16/05/2006 08:37 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
Tombal Offline


Meldunek: 04/12/2004
Postów: 1803
Skąd: Jagiellonia Bialystok
Wiara czyni cuda może drewno bedzie injury to Franka powoła : http://franeknams.go.pl/

Do góry
#578637 - 16/05/2006 08:40 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
po co zakladac trzeci taki sam temat??

Do góry
#578638 - 16/05/2006 08:42 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Jak świat światem dobór kadry na tego typu imprezy zawsze budził i bedzie budził kontrowersje i to jest normalne.
Janas podjął duże ryzyko nie wiem tylko czy sam to wymyślił czy do spółki z innymi...jakby nie było za decyzje przyjdzie go rozliczać po imprezie.Dla mnie jedynym usprawiedliwieniem dla tego co zrobił i logicznym wytłumaczeniem jest chęć rozbicia wewnętrznych grupek i układów panujacych w drużynie,bo wiadomo że takie były...
Jednakże wykazał dużą niekosekwencje tłumacząc że jednych nie bierze bo nie grają a równocześnie znajdują sie w kadrze Mila....Rasiak....Kosowski...Krzynówek..
Moim zdaniem na kadre zasłużył Saganowski w większym stopniu niż Brożek,obydwaj grają w drużynach klubowych,czym sie obydwie róznią jesli chodzi o poziom nie trzeba daleko szukac wystarczy cofnąc sie wstecz do ost.pojedynku w pucharze uefa...
Całkowitym zaskoczeniem w kadrze dla mnie jest Giza czy Garncarczyk...ale to troche inna sprawa kaloszy bo niestety z czego ten Janas ma wybierac....w naszej lidze wszyscy widzą jak jest ,wystarczy kopnąc kilka razy prosto piłke,strzelic byle jaką bramke i sie jest gwiazdą...takie realia.Na pewno kadra musiała być oparta na zaw. z zagranicy bo jak tu jechać do Niemiec z ludzmi z naszej ligi...Czas pokarze...kiedys Górski też zrobił coś podobnego z dobrym rezultatem,tyle że to było kiedyś...

Do góry
#578639 - 16/05/2006 08:47 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Jak świat światem dobór kadry na tego typu imprezy zawsze budził i bedzie budził kontrowersje i to jest normalne.
Janas podjął duże ryzyko nie wiem tylko czy sam to wymyślił czy do spółki z innymi...jakby nie było za decyzje przyjdzie go rozliczać po imprezie.Dla mnie jedynym usprawiedliwieniem dla tego co zrobił i logicznym wytłumaczeniem jest chęć rozbicia wewnętrznych grupek i układów panujacych w drużynie,bo wiadomo że takie były...
Jednakże wykazał dużą niekosekwencje tłumacząc że jednych nie bierze bo nie grają a równocześnie znajdują sie w kadrze Mila....Rasiak....Kosowski...Krzynówek..
Moim zdaniem na kadre zasłużył Saganowski w większym stopniu niż Brożek,obydwaj grają w drużynach klubowych,czym sie obydwie róznią jesli chodzi o poziom nie trzeba daleko szukac wystarczy cofnąc sie wstecz do ost.pojedynku w pucharze uefa...
Całkowitym zaskoczeniem w kadrze dla mnie jest Giza czy Garncarczyk...ale to troche inna sprawa kaloszy bo niestety z czego ten Janas ma wybierac....w naszej lidze wszyscy widzą jak jest ,wystarczy kopnąc kilka razy prosto piłke,strzelic byle jaką bramke i sie jest gwiazdą...takie realia.Na pewno kadra musiała być oparta na zaw. z zagranicy bo jak tu jechać do Niemiec z ludzmi z naszej ligi...Czas pokarze...kiedys Górski też zrobił coś podobnego z dobrym rezultatem,tyle że to było kiedyś...



no widze ze jest ktos kto pamieta o Gorskim - zabral wtedy Kasperczaka ktory byl wtedy objawieniem!!! ale rowniez nie widze konsekwencji w dzialaniach tego Pana jak dla mnie to tak na goraco- najwieksze kichy to zabranie Mili i jak wezej pisalem nie zabranie Dudka!!!!!

Do góry
#578640 - 16/05/2006 08:53 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
osin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 3104
Skąd: Wolverhampton
Oglądałem wczoraj transmisję z nominacji i powiem szczerze, że jak zobaczyłem skład to się zdziwiłem, w niektórych momentach anwet bardzo. Oto moje odczucia:

Bramkarze
Tu moim zdaniem dobry wybór. Cała trójka jest ograna, regularnie występowała w swoich drużynach. Co do Dudka, to nie pamiętam już kto, ale ktoś powiedział, że ostatnio lepszą formę od Boruca prezentował właśnie Jurek. Teraz mam pytanie - gdzie i kiedy prezentował lepszą formę? Na treningach? Czy może podczas meczu z Litwą? Jak dla mnie, to w chwili obecnej Dudek jest na 5 miejscu na liście bramkarzy (jak nie niżej). Bardziej cenię np. Kowalewskiego, który zbiera dobre recenzje w lidze rosyjskiej. Że Dudek ma doświadczenie? Samo doświadczenie nie wystarczy. Toldo też ma doświadczenie i co? Nie gra - nie jedzie. Bardzo za to cieszę się z powołania dla Fabiańskiego. Chłopak ma ogromny talent i umiejętności. Teraz przyda mu się doświadzczenie na dużej imprezie. No i po mistrzostwach powinien jeszcze pograć jeden sezon w Legii. A Kuszczak też w tym sezonie pokazywał, że zasługuje na ten wyjazd.

Obrońcy
Tu dla mnie wielką sensacją i nieporozumieniem jest powołanie Dudki. Sory, ale stwierdzenie że jest to piłkarz uniwersalny do mnie nie przemawia. Skoro powołuje tylu obrońców, to niech weźmie po dwóch - trzech na każdą pozycję, a nie wydziwia z "wszechstronnymi". Tym bardziej, że oglądałem kilka meczów Wisły w tym sezonie i jego gra ani trochę mnie nie przekonała. Ja zamiast niego wziąłbym np. takiego Szalę bądź Wasilewskiego. Co do reszty obrońców, to myslę, że to chyba najlepsi gracze na swoich pozycjach. No i cieszy mnie brak Kłosa. Sory, ale z taką grą się na Mundial nie jedzie.

Pomocnicy
Tu też dla mnie duże nieporozumienie w postaci dwóch zawodników: Mili i Gizy. Mila chyba już zapomniał jak się gra w piłkę, bo mecze z Litwą czy Wyspami Owczymi nie zastąpią sezonu na ławce. A co do Gizy, to zamiast niego wolałbym Burkhardta, który wiosną naprawdę zachwyca. I coś dla przeciwników legionisty. Spotykałem się z opiniami, że nie powinien jechać, bo ma za słabą kondycję, wytrzymuje tylko 70 minut. Jeżeli z tego powodu ma zostać w kraju, to czemu Kosowksi ma jechać? Ale o "Kosie" później. No, ale skoro Mila i Giza już jadą to mama Sebastiana powinna przyszykować mu dużo kanapek, żeby znowu nie padał na boisku z głodu :lol: Reszta dobra, trzon zachowany. Aha, bym zapomniał. Jeszcze chcę napisać o Kosowskim. Jego gra mnie absolutnie nie przekonuje (chyba nie tylko mnie, skoro 93% kibiców Southamptonu chce żeby odszedł). Fakt, kiedy grał w Wiśle potrafił zachwycić, teraz też ma czasami (ale rzadko) przebłyski, ale jego gra opiera się głównie na "taktyce kopnij i biegnij". Ale mimo, że za nim nie przepadam, to uważam jego wyjazd za słuszny wybór. Jak napradę chce, to pokaże że coś potrafi. Oby mu się zachciało w Niemczech.

Napastnicy
Tu najwięcej kontrowersji wzbudziała zapewne absencja "Franka". Ale moim zdaniem słusznie, że nie jedzie. Od bodajże 1400 minut nie strzelił bramki. Jest napastnikiem, takie serie nie mają mu się prawa przytrafiać, jeżeli chce grać w Mistrzostwach. Że strzelił tyle bramek w eliminacjach? No i co z tego? Cztery lata temu mieliśmy przykład drużyny "zasłużonych" w eliminacjach. Wszyscy wiemy, jak to się skończyło. Żurawski - wiadomo, od niego zaczyna się układanie ataku. Rasiak - cóż, mnie on ani trochę nie przekonuje, ale jak wiemy jest pupilkiem Janasa. Brożek - Każdej drużynie potrzebny jest taki młody zawodnik, z uwagi na jego nieprzewidywalność i modzieńczy entuzjazm. No i Jeleń. Po co on komu? Janas twierdzi, że jest wszechstronny, może grać też na pomocy. Od tego mamy Smolarka, a drużynie potrezbny jest rasowy snajper, który umie się zastawić, strzelić z każdej pozycji, podać. I dlatego uważam, że najlepszym wyborem na czwartego napastnika byłby Saganowski.

-----------------------------------------

To taki krótki komentarz. Janas wielokrotnie powtarzał, że nikt nie pojedzie za zasługi. I to się chyba spełniło (no, może poza Krzynówkiem). Powiedział też, że pojadą tylko c, co grają. Niestety, nie udało mu się spełnić tej obiectnicy, choć jak sam powiedział, żeby jej dotzrymać musiałby pojechać z 10 ludźmi. I to jest właśnie najsmutniejsze. Polacy mało grają za granicą, a budować reprezentacji opierając się na zawodnikach z rodzimej ligi nie ma sensu, bo każdy widzi jaki jest poziom.

Podsumowując, myślę że drużyna jest na pewno ciekawa. Nie obyło się bez niespodzianek i, moim zdaniem, błędów. Ale największymi błędami wcale nie są brak Dudka, Kłosa czy Frankowskiego. Największe błędy to powołanie dla Dudki, Mili, Jelenia. Ale to są tylko moje odczucia, i nie każdy się musi z nimi zgadzać.

Do góry
#578641 - 16/05/2006 08:54 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
berek Offline
veteran

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 1291
Quote:

Panowie nie bede sie rozpisywac i tez nie wiem po co te Wasze dywagacje.
Janas wybrał tak a nie inaczej bo widocznie ma taka a nie inna wizje drużyny z Rasiakiem na czele.
A krytykowac go trzy chwalic bedziemy pod koniec czerwca jak bedzie wiadomo czy jego wizje sie sprawdziły a teraz to jest wrózenie z fusów.
Pozdr




Zasadniczą sprawą jest to , iż jedziemy do Niemiec nie dzięki wizjom Janasa , tylko dzięki skuteczności Frankowskiego , który zagrał w reprezentacji nie dzięki wizjom Janasa tylko dzięki mediom , które wręcz wymusiły jego powołanie.

Do góry
#578642 - 16/05/2006 09:00 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Quote:

Panowie nie bede sie rozpisywac i tez nie wiem po co te Wasze dywagacje.
Janas wybrał tak a nie inaczej bo widocznie ma taka a nie inna wizje drużyny z Rasiakiem na czele.
A krytykowac go trzy chwalic bedziemy pod koniec czerwca jak bedzie wiadomo czy jego wizje sie sprawdziły a teraz to jest wrózenie z fusów.
Pozdr




Zasadniczą sprawą jest to , iż jedziemy do Niemiec nie dzięki wizjom Janasa , tylko dzięki skuteczności Frankowskiego , który zagrał w reprezentacji nie dzięki wizjom Janasa tylko dzięki mediom , które wręcz wymusiły jego powołanie.



oj obawiam sie ze sa to prorocze slowa!!!! az sie dziwie ze nikt tego nie zauwazyl!!!!! bo jak dla mnie to janas trenerem jest takim jak z koziej DUPY traba o czym bedziemy mieli okazje przekonac sie juz w niedlugim czasie!!!!
jezeli sie myle to prosze mi przypomniec o tym po eliminacjach grupowych!!!!!!!

Do góry
#578643 - 16/05/2006 09:25 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
moim zdanie bardzo dobrze ze nie jedzie franek,dudek i kłos!dudek ine grał cały rok a mamy bramkarzy grających w dobrych ligach ,franek kompletnie bez formy dramat nie zawodnik oststnio-za zasługi nie rozśmieszajcie mnie...jakyb trener miał brac wszystkich za zasługo i bez ofrmy to wtedy byście sie może ocknęli jakbyście zobaczyli ich gre!a kłos?najlepszy obronca??!!hahahha bardzo śmieszne...właśnie dlatego wisła nie zdobyła mistrzostwa!!dziwi mnie tylko powołanie rasiaka,gizy i dudki!reszta gra i mysle,ze brożek może bedzie taka niespodzianka na mistrzostwach i strzeli pare bramek!!pozdro

Do góry
#578644 - 16/05/2006 10:03 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
berek Offline
veteran

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 1291
Jeszcze na koniec dwa cytaty z sieci :

kiedy Panisko trener przegrywał eliminacje zjawił sie Franek i uratował mundial i posade Paniska!!! dzisiaj kiedy Franek potrzebuje wsparcia reprezentacji Panisko pokazało mu środkowy palec i pluneło w twarz! oj będzie na mundialu wielka klapa! módlmy sie o to!!!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze jedno...reprezentacja to dobro narodowe,i jestem pewien jakby rozpisać wybory kto na mundial Franek czy Panisko trener to obawiam sie ze pojechalibyśmy na mundial bez Pana trenera!!! a naród nie ślepy i na piłce się zna!!!!!!!


Zresztą, gdy 83 minucie decydującego meczu będziemy modlić się o bramkę, to zatęsknimy za Frankowskim, który nawet w depresji i z nadwagą miałby większe szanse coś wyczarować, niż jakieś zagubione dziecko z polskiej ligi.


pod którymi podpisuję się obiema rękami

Do góry
#578645 - 16/05/2006 10:08 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
piteer87 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/03/2006
Postów: 1727
Skąd: Białystok
Albo wy sie nie znacie na piłce albo nie widzicie problemu Kosowski Mila, Brozek Dudka Lewandowski Gorawski Giza
który z nich zasługuje na mś ?? A gdize tacy piłkarze jak Sosin Sagan Surma Burkhard czy inni to sa MS a nie pici polo
Zobaczcie ilosc wystepow polowy z nich
A no i nie da sie nie dopowiedziec ze Janas na swoich faworytow tylko ze zaden z nich nie zasługuje na 1 skład i pewnie nie nie zagra bo nie mowie o Krzynówku bo on grał 2 połowy w swoim klubie i zasługuje nie to co Kosa hahaha


a i jeszcze statystyka naszego duetu napastników:

Żurawski w parze z Rasiakiem ( który był cały czas w znakomitej formie oprocz meczu z Angilia )*: 6 goli (Żurawski 4 i Rasiak 2) w 741 minut (gol co 123 min)

a tu z Frankiem:
Żurawski w parze z Frankowskim: 12 goli (4 i 8) w 467 minut (gol co 39 min)

I nie piszcie glupot że ktoś sie dobrze zaprezentował w meczu z Wyspami Owczymi bo to nie jest druzyna tylko 11 amatorów ale i tka mieli pare groznych sytuacji ...

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, alfa), 3859 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582280 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25