Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#585027 - 13/06/2006 21:01 Re: GRUPA - F -
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
Quote:

mozna zagrac za mala stawke na Chorwacje, ze bedzie miala wiecej rzutow roznych po kursie 3,6 w toto w Brazyli boczni obroncy nie beda sie za czesto podlaczac, bo sa starzy i nie beda mieli tyle sil pozatym wiekszosc akcji bedzie szla przez R10, ktory lubi grac sordkiem, indywidualne akcje i prostopadle pilki. A Chorwaci beda grac bokami na Prso. Pozatym Carlos bedzie pewnie sie spoznial z interwencjami, moze nie bedzie dopuszczac do strzalow ale pilki bedzie wybijal na rogi.




a nie mowilem Carlos i Cafu zapewnili Chorwatom chyba 3 rogi jak nie wiecej i bylo 7-5 dla Chorwatow mam nadzieje, ze ktos skorzystal.

Do góry
Bonus: Unibet
#585028 - 13/06/2006 21:16 Re: GRUPA - F -
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
no i potwierdziło się to, co pisałem w temacie o tym kto będzie mistrzem świata. Brazylia wydaje się być przereklamowana.

Adriano i Ronaldo są żałośni - od lat nie widziałem tak słabych piłkarzy u Canarinhos. Jeśli trener Parreira nie zmieni ich (a o to może być ciężko, bo w Brazylii jest olbrzymi nacisk społeczny na to by grali ich idole m.in. ci dwaj panowie. Perreira będzie potrzebował dużo odwagi by przeciwstawić się opinii społecznej) to o Mistrzostwie Świata może zapomnieć.

W tym meczu to był bezzębny tygrys, który straszy wyglądem, głośno ryczy, ale nie ma zębów (ataku). Na swoje szczęście ma jeszcze pazury (Kakę i Ronaldinho mimo jego słabszego meczu) i jest w stanie upolować słabszą zwierzynę. Ale grubego zwierza (czytaj: półfinału i dalej) to w ten sposób nie upolują.

Pisałem też że drużyną zdolną powstrzymać Brazylię są Włochy - i kto wie, czy tak nie będzie? Włosi pokazali się z bardzo dobrej strony, mogą włosi spotkać się z Brazylią już w 1/8 finału i... to będzie szlagier tej fazy rozgrywek.

A jeśli nie włosi, to czesi - to dopiero będzie super mecz.


A żeby nie było zupełnie off-topic, to w kontekście przyszłego meczu Brazylii z Australią dobrym typem wydaje się być under.

Australia gra jeszcze bardziej od Chorwacji siłowy futbol i jak się "zamurują" to będzie brazylijczykom bardzo ciężko się przedrzeć (tak jak dziś).
A w następnym meczu prawdopodobnie też zagrają Adriano i Ronaldo - trener Parreira będzie potrzebował jeszcze ze dwóch kompromitacji żeby otrzeźwieć i zostawić obu zawodników tam gdzie ich miejsce, czyli na jakiejś dyskotece.

A jeśli oni zagrają, to o undera był bym spokojny.

Do góry
#585029 - 13/06/2006 22:08 Re: GRUPA - F -
Veron Offline
addict

Meldunek: 19/10/2001
Postów: 556
Skąd: Poznan
Bzyku: mi takze sie wydaje, ze Brazylia jest mocno przereklamowana i nie za bardzo skoncentrowana na futbolu. Ale nie mozna po pierwszym meczu wyciagac takich wnioskow, ze to tylko papierowy tygrys. Wiadomo, ze maja w planach 7 meczow, wiec ciezko zeby od pierwszego juz grali na wysokich obrotach. Zdobyli 3 pkt i to najwazniejsze dla nich, a na dobra gre czas pewnie przyjdzie w fazie pucharowej. Mimo wszystko mam nadzieje, ze mistrzem nie zostana, bo bedzie nim ... Argentyna

Do góry
#585030 - 13/06/2006 22:09 Re: GRUPA - F -
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Dzisiejszy występ Brazylii był beznadziejnie słaby. Atak nie istniał, w pomocy tylko Kaka i Ronaldinho próbowali coś grać. Roberto Carlos i Cafu - już nie te lata i ciężko im będzie zagrać 7 równych meczów. Robinho wszedł po przerwie i od razu ożywił grę w przodzie. Według mnie powinien grać w następnym meczu od początku ale, jak już zauważył Bzyku, będzie o to ciężko.

Z taką formą 1/8 finału, to maximum możliwości. Uważam, że zarówno Włosi jak i Czesi, to zespoły, które są w stanie przeciwstawić się Brazylii.

Chorwacja - bardzo dobre wrażenie. Nie odstawali od Brazylijczyków, byli od nich zdecydowanie szybsi i bardziej przebojowi. Zabrakło jednak najważniejszego, wykończenia akcji. Bardzo dobre spotkanie zagrał Prso, nieźle Kranjcar. Mam nadzieję, że w następnych meczach będzie lepiej ze skutecznością i wyjdą z tej grupy.

Do góry
#585031 - 14/06/2006 08:35 Re: GRUPA - F -
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Quote:

Dzisiejszy występ Brazylii był beznadziejnie słaby. Atak nie istniał, w pomocy tylko Kaka i Ronaldinho próbowali coś grać. Roberto Carlos i Cafu - już nie te lata i ciężko im będzie zagrać 7 równych meczów. Robinho wszedł po przerwie i od razu ożywił grę w przodzie. Według mnie powinien grać w następnym meczu od początku ale, jak już zauważył Bzyku, będzie o to ciężko.

Z taką formą 1/8 finału, to maximum możliwości. Uważam, że zarówno Włosi jak i Czesi, to zespoły, które są w stanie przeciwstawić się Brazylii.





Myślę,że Twoja krytyka jest jednak zbyt ostra.Faktem jest,że Brazylijczycy nie pokazali na co ich stać i mogli zagrać o wiele lepiej.Jednak nazywanie ich występu beznadziejnie słabym to jednak spore nadużycie.Canarinhos nie grali porywająco,ale i tak to wystarczyło na Chorwatów,którzy zagrali ładnie i ambitnie.Zgadzam się co do występu Ronaldo-jego obecność na boisku niewiele wniosła do gry i na miejscu trenera nie wystawiałbym go w pierwszej jedenastce.A wczorajszy występ Brazylijczyków może nie był przypadkiem?W takim turnieju bardzo ważne jest równomierne rozłożenie sił.Grunt to wygrana i 3 punkty na koncie.

Co do kwestii zdobycia mistrzostwa to zwycięstwo Brazylii jest sprawą otwartą,ale nie bardzo wyobrażam sobie,żeby nie osiągnęli choćby półfinału.

Do góry
#585032 - 14/06/2006 09:57 Re: GRUPA - F -
BREAKBEAT Offline
addict

Meldunek: 05/04/2004
Postów: 400
Skąd: Lublin
Ale czepiliscie sie tych Brazylijczykow.

Po wczoraj stawiam 2 razy 1-ynke w pozostalych meczach Chorwacji. kursy 1,8 i 2,0 - nie ma co kombinowac. Australia ma juz 3 pkt. Chorwacja musi 2 razy wygrac. Stac ich na to - swietne przygotowanie, brak kompleksow, niezla technika + odpowiednia taktyka trenera. ako 3,80.

Do góry
#585033 - 14/06/2006 10:54 Re: GRUPA - F -
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Quote:

Bzyku: mi takze sie wydaje, ze Brazylia jest mocno przereklamowana i nie za bardzo skoncentrowana na futbolu. Ale nie mozna po pierwszym meczu wyciagac takich wnioskow, ze to tylko papierowy tygrys.




Nie oceniam tego, że to papierowy tygrys. Napisałem że W TYM MECZU byli bezzębnym tygrysem i JEŚLI NICZEGO NIE ZMIENIĄ (personalia) to takim pozostaną i odpadną pewnie w okolicach ćwierćfinału.

Sama Brazylia potencjał ma największy, ale to jednak już nie 2002 rok, zawodnicy są starsi o 4 lata i niektórych trzeba po prostu zmienić.

Do góry
#585034 - 15/06/2006 13:36 Re: GRUPA - F -
spiwoor Offline
veteran

Meldunek: 21/02/2005
Postów: 1556
Skąd: Częstochowa
To już drugi raz kiedy muszę się zgodzić z forumowiczem Szewczenko.To co pokazała Brazylia w meczu z Chorwacją,to(jak na ambicje Canarinhos)dno totalne.Ten zespół poza dwoma,trzema zawodnikami przypominał drużyne pokroju Ekwadoru.To co wyrabiali obrońcy wołało o pomstę do nieba.Bezmyślne straty przed własnym polem karnym,masa dziecinnych kiksów i zgubionych piłek.Dziwie się że na mundial selekcjoner Brazylii zabiera mocno przereklamowanych Cafu i Carlosa.Podobnie w ataku to co prezentowali Ronaldo i Adriano było b.przykre dla kibica.Zawodnicy ci ewidentnie mają problemy z nadwagą,poruszają się bardzo wolno i nie widać żadnego błysku i radości w ich grze.Jak sobie przypominam Ronaldo z 2002 roku i patrze na tego obecnie,to robi mi się go naprawdę żal.Jedyne co nieco poprawia obraz gry tej drużyny to formacja pomocy z dwoma geniuszami-Ronaldinho i Kaką.Nie ma się co oszukiwać,że zwycięstwo Brazyli zawdzięcz właśnie pojedynczej akcji Kaki i wielkiej niemocy strzeleckiej Chorwatów,którzy całkowicie narzucili swój styl i swoje tempo gry.Jeżeli porównać to co w swoich pierwszych meczach pokazała Argentyna z tym co wymęczyli na boisku gracze Parreiry to różnica jest widoczna nawet dla zupełnego laika.Nie twierdzę że ten obraz drużyny nie ulegnie po kolejnych meczach zmianie ale jeżeli Brazylijczycy nie zmienią swojej gry diametralnie to szczytem dla nich będzie ćwierćfinał,bo nie jest tak że jeżeli przyjeżdża się w roli faworyta i megagwiazdy to finał jest dla ciebie zarezerwowany.W chwili obecnej widzę co najmniej pięć zespołów,które grają dużo lepiej i nie mają żadnych kompleksów aby poddawać się w ewentualnym meczu z Canarinhos

Do góry
#585035 - 16/06/2006 22:23 Re: GRUPA - F -
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Ja bym chciał zwrócić uwagę na, według mnie, dość ciekawy zakład, mianowicie:
Chorwacja - odpadnie w półfinale
Kurs: 50,00

Po tym, co pokazała Chorwacja uważam, że spokojnie wyjdzie z drugiego miejsca w grupie. Gra wtedy albo z Włochami, albo z Czechami (uznaję, że te drużyny wyjdą z grupy) - rywale do ogrania, ale ten mecz to właśnie przepustka do półfinału, bo w ćwierćfinale grają ze zwycięzcą pojedynku 1G (Francja, Szwajcaria lub Korea) lub 2H, czyli prawdopodobnie Ukraina.

Zwycięstwo w 1/8 byłoby praktycznie równoznaczne z odpadnięciem dopiero w półfinale, gdzie zagrają albo z Niemcami, albo z Argentyną.

Po takim kursie chyba warto zagrać za jakieś drobne.

Do góry
#585036 - 16/06/2006 22:45 Re: GRUPA - F -
wolny styl Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/02/2005
Postów: 6632
Skąd: Łódź/Wawa
Quote:

Ja bym chciał zwrócić uwagę na, według mnie, dość ciekawy zakład, mianowicie:
Chorwacja - odpadnie w półfinale
Kurs: 50,00

Po tym, co pokazała Chorwacja uważam, że spokojnie wyjdzie z drugiego miejsca w grupie. Gra wtedy albo z Włochami, albo z Czechami (uznaję, że te drużyny wyjdą z grupy) - rywale do ogrania, ale ten mecz to właśnie przepustka do półfinału, bo w ćwierćfinale grają ze zwycięzcą pojedynku 1G (Francja, Szwajcaria lub Korea) lub 2H, czyli prawdopodobnie Ukraina.

Zwycięstwo w 1/8 byłoby praktycznie równoznaczne z odpadnięciem dopiero w półfinale, gdzie zagrają albo z Niemcami, albo z Argentyną.

Po takim kursie chyba warto zagrać za jakieś drobne.



nieb\ylo mnie tu pare miresiecy proste bo pi...... ten biznes jak biti bat sho ale masz racje za drobne moizna sprubowac

Do góry
#585037 - 17/06/2006 08:29 Re: GRUPA - F -
winner_1985 Offline
stranger

Meldunek: 22/04/2006
Postów: 13
BRAZYLIA - AUSTRALIA 1

Brazylia już przed rozpoczęciem MŚ wyszła z grupy.
Drużyna nastawia się na 7 meczów. Z najsilniejszym przeciwnikiem Chorwacją narazie sobie poradzili. Nie wierzę, żeby grali na maksimum swoich możliwości. Podobnie będzie w spotkaniu z Australią. Nie ma innej możliwości, żeby Kangury uczknęli chociaż jeden punkt. Jest to różnica klas między tymi zespołami.

Jedynie bawiam się obrony Brazylii, która w ostatnim meczu wyczyniała cuda. Najbardziej boję się o "dziadków" R. Carlosa i Cafu. To juz nie są ci sami klasowi obrońcy sprzed kilku lat. Blisko im juz jest do emerytury.

No ale co obrona skopie to Ronaldinho i Kaka odrobią. Klasowe drużyny (a taką jest na pewno Brazylia) mają to do siebie, że gdy nie wiedzie się na boisku, potrafią narzucać swoje tempo, swój styl gry, ruszyć wszystkimi formacjami do przodu. Z takim kolosem jak Brazylia Australijczycy nie mają większych szans.

Do góry
#585038 - 17/06/2006 08:43 Re: GRUPA - F -
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Czy wiadomo już kto sędziuję mecz AUS-BRA
Ważne pod kątem grania tego meczu na karteczki...

Do góry
#585039 - 17/06/2006 09:33 Re: GRUPA - F -
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena


Jedynie bawiam się obrony Brazylii, która w ostatnim meczu wyczyniała cuda. Najbardziej boję się o "dziadków" R. Carlosa i Cafu. To juz nie są ci sami klasowi obrońcy sprzed kilku lat. Blisko im juz jest do emerytury.



Czy oglądałes mecz Brazylii z Chorwacją? Po tym co napisałes to mam wątpliwości. Pzeciez Roberto ma kondycje jak 20 latek, a Cafu wszystko wymiata i jeszcze te jego akcje prawą strona. Pokaż mi drugiego 36-latka który tak pracuje na boisku.

Do góry
#585040 - 17/06/2006 09:35 Re: GRUPA - F -
c1nek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2005
Postów: 13989
Skąd: Śląsk
Quote:

Czy wiadomo już kto sędziuję mecz AUS-BRA
Ważne pod kątem grania tego meczu na karteczki...



Markus Merk

Do góry
#585041 - 17/06/2006 15:06 Re: GRUPA - F -
winner_1985 Offline
stranger

Meldunek: 22/04/2006
Postów: 13
--> Koski


Tak oglądałem mecz BRA-CRO.
Odnosnie obroncow Cafu i R.Carlosa nie do konca mialem na mysli ich szybkosc, chociaz tutaj tez sa ci dwaj panowie coraz slabsi, ale tez koncentracje, zdolnosc skupienia sie, refleks, itp. Ogolnie obrona Brazylii jest najslabszym ogniwem w zespole i niestety jest kiksiarska.

Do góry
#585042 - 17/06/2006 19:17 Re: GRUPA - F -
VooDoo Offline
addict

Meldunek: 07/07/2004
Postów: 560
co myslicie o typie:
Japonia - Chorwacja 1X za @2.21?

Do góry
#585043 - 17/06/2006 20:28 Re: GRUPA - F -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Quote:

co myslicie o typie:
Japonia - Chorwacja 1X za @2.21?




Typ dość odważny, choć niewątliwie możliwy. Wielu typerów gra na Chorwację bądź Chorwację z podpórką. Ja osobiście to spotkanie odpuszcze. Według mnie jest ono trochę NO BET.

Dlatego nie jestem przychylny takiemu typowi jaki proponujesz, no ale jeśli lubisz szukać takich perełek o dobrych kursach - możesz próbowac

Do góry
#585044 - 18/06/2006 07:40 Re: GRUPA - F -
coupet Offline
newbie

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 40
Skąd: Grajewo
Panowie a co myślicie o zagraniu dwóch underów w meczu Japonia-Chorwacja i Francja-Korea Płd po kursach 1.70 i 1.80 za grubszą stawkę na jednym kuponie. Jak dla mnie mecz dla Japonczyków i Chorwatów poniekąd ostatniej szansy a więc o otwartej grze nie ma raczej mowy, bardziej granie z kontry lub zaskoczenie przeciwnika strzałem z dystansu a co ztego wynika mało bramek weim jak gra Chorwacja ale myśle że ten mecz raczej tak wyglądać nie będzie jak z Brazylią , Japonia to nie byle słabeusz, bardzo trudny mecz jeśli chodzi o typowanie 1x2. Francuzi , ponieważ Korea 3 punkty już ma a Francja ma tylko 1 a wiec Korea raczej skupi się na defensywie (mówie raczej bo pewien to chyba nikt nie jest jak zagra Korea w tym meczu) i obronie remisu mając w perspektywie "słabszy mecz" ze Szwajcarią (która w moim odczuciu jest jednak lepsza od Żab) a Francuzi będą starali się za wszelka cenę zdobyć gola ażeby wywieźć 3 punkty. Gdy ustrzelą sytuacja raczej odwróci się. 1-0 dla żab bardzo możliwe. Prosze o komentarz co wy o tym sądzicie i z góry dzięki.

Do góry
#585045 - 18/06/2006 07:46 Re: GRUPA - F -
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
co do Francji to mysle ze moze pasc tam under ,ale lekkie zwyciestwo Francji bardzo mozliwe , Korea jednak troszke slabsza w defensywie niz Szwajcaia ,a w mecuz Chorwacja-Japonia ja jednak dopatruje sie zwyciestwa strony europejskiej , stadion wypelniony Chorwatami , wielka ambicja i naprawde nie zla pilka ktora pokazali z Brazylia , mysle ze wystarcza do pokonania najslabszej w grupie Japonii , tak ze zamiast under wole Chorwacje po 1.8 !:)

Do góry
#585046 - 18/06/2006 07:54 Re: GRUPA - F -
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Quote:

co myslicie o typie:
Japonia - Chorwacja 1X za @2.21?




to nie lepiej już zagrać na remis? Japonia razwalająca Chorwacje? nie widzę tego, myślę, że Chorwaci trochę kalkulowali i nieliczyli na odebranie punktów Brazylii, Chorwacja to nie Polska i nikt pewnie ich tam nie krytykuje, że stracili punkty z Brazylią czuję, że Chorwaci na poważnie teraz zaczynają turniej i pykną skośnookich szybko i boleśnie.

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >




Kto jest online
14 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, alfa, Szuman, Sensei, VVega, Zaixi, rymoholik, igea23, akagi, ElNinho[mmdea], Ojro, DePito, pacyfista, rafal08), 3910 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582265 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25