Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#585047 - 18/06/2006 08:00 Re: GRUPA - F -
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

Panowie a co myślicie o zagraniu dwóch underów w meczu Japonia-Chorwacja i Francja-Korea Płd po kursach 1.70 i 1.80 za grubszą stawkę na jednym kuponie. Jak dla mnie mecz dla Japonczyków i Chorwatów poniekąd ostatniej szansy a więc o otwartej grze nie ma raczej mowy, bardziej granie z kontry lub zaskoczenie przeciwnika strzałem z dystansu a co ztego wynika mało bramek weim jak gra Chorwacja ale myśle że ten mecz raczej tak wyglądać nie będzie jak z Brazylią , Japonia to nie byle słabeusz, bardzo trudny mecz jeśli chodzi o typowanie 1x2. Francuzi , ponieważ Korea 3 punkty już ma a Francja ma tylko 1 a wiec Korea raczej skupi się na defensywie (mówie raczej bo pewien to chyba nikt nie jest jak zagra Korea w tym meczu) i obronie remisu mając w perspektywie "słabszy mecz" ze Szwajcarią (która w moim odczuciu jest jednak lepsza od Żab) a Francuzi będą starali się za wszelka cenę zdobyć gola ażeby wywieźć 3 punkty. Gdy ustrzelą sytuacja raczej odwróci się. 1-0 dla żab bardzo możliwe. Prosze o komentarz co wy o tym sądzicie i z góry dzięki.




Wczoraj 3 undery, ze statystycznego punktu widzenia to raczej niemozliwe, a kursy nie takie powalajace , ja tam bede siepal na overy, ale tylko ze wzgledu na statystyke. Pozdrawiam.

Do góry
Bonus: Unibet
#585048 - 18/06/2006 08:02 Re: GRUPA - F -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
A ja bym sobie odpuścił choćby przez stwierdzenie "za grubszą stawkę na jednym kuponie"...Dla mnie to sport ekstremalny grać za grubszą kase takie typy...

Do góry
#585049 - 18/06/2006 08:06 Re: GRUPA - F -
coupet Offline
newbie

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 40
Skąd: Grajewo
Quote:

Quote:

Panowie a co myślicie o zagraniu dwóch underów w meczu Japonia-Chorwacja i Francja-Korea Płd po kursach 1.70 i 1.80 za grubszą stawkę na jednym kuponie. Jak dla mnie mecz dla Japonczyków i Chorwatów poniekąd ostatniej szansy a więc o otwartej grze nie ma raczej mowy, bardziej granie z kontry lub zaskoczenie przeciwnika strzałem z dystansu a co ztego wynika mało bramek weim jak gra Chorwacja ale myśle że ten mecz raczej tak wyglądać nie będzie jak z Brazylią , Japonia to nie byle słabeusz, bardzo trudny mecz jeśli chodzi o typowanie 1x2. Francuzi , ponieważ Korea 3 punkty już ma a Francja ma tylko 1 a wiec Korea raczej skupi się na defensywie (mówie raczej bo pewien to chyba nikt nie jest jak zagra Korea w tym meczu) i obronie remisu mając w perspektywie "słabszy mecz" ze Szwajcarią (która w moim odczuciu jest jednak lepsza od Żab) a Francuzi będą starali się za wszelka cenę zdobyć gola ażeby wywieźć 3 punkty. Gdy ustrzelą sytuacja raczej odwróci się. 1-0 dla żab bardzo możliwe. Prosze o komentarz co wy o tym sądzicie i z góry dzięki.





Wczoraj 3 undery, ze statystycznego punktu widzenia to raczej niemozliwe, a kursy nie takie powalajace , ja tam bede siepal na overy, ale tylko ze wzgledu na statystyke. Pozdrawiam.




Wszystko się zgadza tyle że na overy kursy są prawie identyczne 1.80-1.80 i 1.70-1.90 . Więc ja chyba opstaje przy takim rozwiązaniu jak wcześniej

Do góry
#585050 - 18/06/2006 08:13 Re: GRUPA - F -
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Co do Japonia - Chorwacja to over bardzo prawdopodobny (chyba grali w 98 roku i wtedy bylo 0-0), ale ostatni mecz mowi sam za siebie prowadzenie 1-0 i 3 szybko stracone bramki. Chorwaci z ladnej strony pokazali sie w meczu z Brazylia wiec nie sadze zeby Japonia sprawila niespodzianke. Mimo wszystko na tych MS slabe druzyny juz nie raz pokazywaly, ze potrafia nawiazac równa walke - jak dla mnie granie over/under to troche loteria.
Co do Braz. to nie bede sie rozpisywal na jej temat, ale w tej fazie nie wyobrazam sobie innego rozstrzygniecia jak ich zwyciestwo.

Do góry
#585051 - 18/06/2006 08:15 Re: GRUPA - F -
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Quote:

Quote:

Quote:

Panowie a co myślicie o zagraniu dwóch underów w meczu Japonia-Chorwacja i Francja-Korea Płd po kursach 1.70 i 1.80 za grubszą stawkę na jednym kuponie. Jak dla mnie mecz dla Japonczyków i Chorwatów poniekąd ostatniej szansy a więc o otwartej grze nie ma raczej mowy, bardziej granie z kontry lub zaskoczenie przeciwnika strzałem z dystansu a co ztego wynika mało bramek weim jak gra Chorwacja ale myśle że ten mecz raczej tak wyglądać nie będzie jak z Brazylią , Japonia to nie byle słabeusz, bardzo trudny mecz jeśli chodzi o typowanie 1x2. Francuzi , ponieważ Korea 3 punkty już ma a Francja ma tylko 1 a wiec Korea raczej skupi się na defensywie (mówie raczej bo pewien to chyba nikt nie jest jak zagra Korea w tym meczu) i obronie remisu mając w perspektywie "słabszy mecz" ze Szwajcarią (która w moim odczuciu jest jednak lepsza od Żab) a Francuzi będą starali się za wszelka cenę zdobyć gola ażeby wywieźć 3 punkty. Gdy ustrzelą sytuacja raczej odwróci się. 1-0 dla żab bardzo możliwe. Prosze o komentarz co wy o tym sądzicie i z góry dzięki.





Wczoraj 3 undery, ze statystycznego punktu widzenia to raczej niemozliwe, a kursy nie takie powalajace , ja tam bede siepal na overy, ale tylko ze wzgledu na statystyke. Pozdrawiam.




Wszystko się zgadza tyle że na overy kursy są prawie identyczne 1.80-1.80 i 1.70-1.90 . Więc ja chyba opstaje przy takim rozwiązaniu jak wcześniej




no np. w BF masz 1.72 - 2.36 w japoni i podobnie z francja wiec roznica jest

Do góry
#585052 - 18/06/2006 09:21 Re: GRUPA - F -
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Japonia - Chorwacja

Przed nami mecz w grupie F. Chorwacja która w pierszym meczu bardzo ładnie zaprezentowała się w meczu z Brazylia choć przegrali 0;1 , podejmuje drużyne Japoni. Gospodarze ost. MŚ w pierwsyzm meczu ulegli Australi 1:3 wygrywając jeszcze na 6 min przed końcem 1:0.Chorwaci wczesniej ulegli Hiszpani 0:1 a wcześniej doznali porazki z Polska wtedy każdy miał okazje zobaczyć ta druzyne w akcji.Japonia zaś wczesniej wygrała 1:0 z Malta i zremisowała 2:2 z Niemcami.faworytem tego spotkania jest Chorwacja chociarz niebędzie łatwo o zwyciestwo.Obie druzyny jak dotąd spotkały się dwu krotnie raz wygrała Japonia 4:3 a drugi raz Chorwaci 1:0.


Norymberga - stadion na którym dziś zagraja te zespoły

Do góry
#585053 - 18/06/2006 09:24 Re: GRUPA - F -
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Prawde mowiac to chcialem zagrac dzis tripla underowego na wszystkie trzy dzisiejsze mecze, ale kiedy uzmyslowilem sobie ze 4 poprzednie mecze to undery to dalem sobie z tym pomyslem spokoj.

Do góry
#585054 - 18/06/2006 09:26 Re: GRUPA - F -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Ciężka sprawa z tymi uderami rzeczywiście. Chociaż myśle ze 2 z 3 mogą na pewno wejść. Od kilku dni "chodzi za mną przeczucie" o zwycięstwie Brazylii 2:0 i Francji 1:0...więc underki.

Gorzej z Chorwacją o której kompletnie nie wiem co myśleć i zaden wynik nie bedzie tu dla mnie dużym zaskoczeniem.

Do góry
#585055 - 18/06/2006 10:21 Re: GRUPA - F -
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

Ciężka sprawa z tymi uderami rzeczywiście. Chociaż myśle ze 2 z 3 mogą na pewno wejść. Od kilku dni "chodzi za mną przeczucie" o zwycięstwie Brazylii 2:0 i Francji 1:0...więc underki.

Gorzej z Chorwacją o której kompletnie nie wiem co myśleć i zaden wynik nie bedzie tu dla mnie dużym zaskoczeniem.




Ja tam mysle, ze jednak 2/3 to overki wyjda, Brazylia wcale nie musi wygrac do 0, straca pierwsi i over gotowy:), co do Francji to jak widzimy podejscie faworytow jest rozne do meczu ze slabszymi na tym Mundialu, ale Francja miala 0:0 i chyba bedzie grala na maxa i do konca. Co do Chorwacji to ja gram over- raczej ze wzgledu na Azjatow, ktorzy nie grzesza obrona, a i w ataku sa nienajgorsi. Poza tym faktycznie 4 ostatnie mecze to undery, wiec Croatia to juz MUSI byc over .

Do góry
#585056 - 18/06/2006 10:52 Re: GRUPA - F -
huczek Offline
enthusiast

Meldunek: 28/02/2006
Postów: 247
Skąd: Bierutów
Japonia -Chorwacja
Zgadzam sie z bukmacherami,ze faworytem tej konforntacji beda Chorwaci.Kurs jednak na ekipe Japoni wydaje mi sie byc jednak przesadzony.Druzyny prezntuja podbny poziom.Wydaje mi sie,ze mozemy sie spodziewac raczej wyrównanego spotkania.

Do góry
#585057 - 18/06/2006 10:54 Re: GRUPA - F -
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5426
Skąd: Bielsko-Biała
Witam.A ja dzisiaj się nie bede bawił w under/over tylko zagram że Brazyli wygra 2 bramkami.Fak t Australia pokazała się z dobrej strony w pierwszym meczu.Tylko że to był tylko Japonia.3 pkt są.Ale wiadomo ze najważniejszy mecz to bedzie z Chorwacja.Brazylia po pierwszym troszke słabym meczu powinna wkońcu pokazać na co ją stać i dzisiaj zapewnić sobie spokojny awans.Tak wiec Brazyli z handi Pozdrawiam

Do góry
#585058 - 18/06/2006 11:30 Re: GRUPA - F -
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Holenderski selekcjoner reprezentacji Australii Guus Hiddink rozważa możliwość posadzenia na ławce rezerwowych Vince'a Grella, Craiga Moore'a, Johna Aloisiego i Tima Cahilla. Wszyscy oni w spotkaniu z Japonią (3:1) otrzymali żółte kartki. Hiddink obawia się, że kolejne upomnienia wykluczą ich z gry przeciwko Chorwacji.

Trener ma się o kogo troszczyć, ponieważ Cahill (dwie) i Aloisi to strzelcy bramek z Japonią. A spotkanie z Chorwatami będzie zapewne grą o drugie miejsce w tabeli, premiowane awansem.
"Nie podjąłem jeszcze decyzji. Zastanawiam się, czy dać odpocząć zawodnikom zagrożonym absencją w spotkaniu z Chorwacją" - powiedział.

źródło onet.pl

Morał taki, że Australia wyjdzie zagrać ostro i jedynie walką i ambicją będzie mogła stawic czoła Brazylii. Totomix daje 1.40 na to, że Australijczycy będą mieli więcej żółtych kartek od Brazylii, która nie gra na pograniczu zółtych kartek tak jak ich dzisiejsi rywale.. Hiddink chce ich oszczedzić, bo taktyka jaka chce zastosować, 'ostra gra' moze wykluczyc kilku podstawowych zawodnikow wlasnie przed meczem z Chorwacją. Ten mecz będzie sedziowal Markus Merk, ktory lubi wyjmować z kieszeni kartoniki. W Brazylii przecinają grę Emerson i Ze Roberto. To Oni narazeni sa najbardziej na zolte kartki. Ten pierwszy zarobil juz kartke (jako jedyny) w meczu z Chorwacja i nie bedzie szalał.. mam nadzieje.. Typ bardzo realny

Czy ktoś posiada informacje kto bedzie sedziowal mecze CRO-JPN i FRA-KOR ??

Do góry
#585059 - 18/06/2006 11:42 Re: GRUPA - F -
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Quote:



Czy ktoś posiada informacje kto bedzie sedziowal mecze CRO-JPN i FRA-KOR ??




CRO-JPN: Frank De Bleeckere (Belgium)
FRA-KOR: Benito Archundia (Mexico)

Do góry
#585060 - 18/06/2006 11:44 Re: GRUPA - F -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
NO rzeczywiście w tym spotkaniu Australijczycy powinni dostać więcej kartoników, chociaż takimi rzeczami, jak kartki, rzuty rożne etc. nigdy nic nie wiadomo więc ja osobiście stronię od grania takich typów.

Do góry
#585061 - 18/06/2006 12:00 Re: GRUPA - F -
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
kuerten wyczysc skrzynke

Jeszcze na oficjalnej stronie jest zapowiedz kazdego meczu i tam sa sedziowie

http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/index.html

Do góry
#585062 - 18/06/2006 12:56 Re: GRUPA - F -
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Japonia - Chorwacja

Wiecej wykroczen:
Typ: Chorwacja
Kurs 2.20
betsson 1/10

Zakład z gatunku tych co by piwko lepiej smakowało podczas smakowało podczas ogladania spotknia. Dla obydwu druzyn mecz niezwykle wazny. Za tym zdarzeniem przemawia to, ze Japonia gra hmmm jakby to napisac bardziej z polotem. Ustepuja warunkami fizycznymi wiec czasto moga niewytzrymywac meskiej walki i sie "kłasc". Chorwacja grała bardzo twardo przeciwko Brazyli czesto faulujac, tym razem napewno zagraja z podobnym zebem i napewno niebeda odstawiac nogi.

Długo zastanawiałem sie jeszcze nad typem under 2.5 zółtek do przerwy. Jednak tak wiele rzeczy mi przemawia za tym typem, ze az zrezygnowałem Poprostu niemogłem sie dopatzrec, zadnego ale z doswiadczenia wiem, ze wowczas czesto typ niesiada.
Zagrałem natomiast Pierwsza drużyna, która zdobędzie bramkę
"
Typ: Chorwacja kurs 1.50. 2/10

Do góry
#585063 - 18/06/2006 12:58 Re: GRUPA - F -
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Australia 4 CAHILL Tim AMC *** OUT
Australia 3 MOORE Craig DC *** OUT
Australia 13 GRELLA Vince DM *** OUT
Australia 15 ALOISI John SC * OUT

z australii cahill i aloisi strzelali bramki z japonia

dziś neizagraja , trener oszczedza ich pewnie przed meczem z Chorwatami

Do góry
#585064 - 18/06/2006 14:03 Re: GRUPA - F -
zbychal Offline
veteran

Meldunek: 19/02/2003
Postów: 1216
Francja - Brazylia
Wirtualny mecz dnia. Wynik zostanie określony na podstawie liczby bramek strzelonych odpowiednio przez obie drużyny. 2 @1.77 Unibet 10/10

No prosze Panstwa mamy piekny typek. Brazylia dzis zagra przeciw mocno oslabionej Australii. Wydaje sie, ze 2 gole dla Brazylii to minimum. Z drugiej strony zakladu Francja, ktora nie strzelila nawet gola od 4 meczow na mistrzostwach swiata.
0 w Korei w 3 meczach i 0 w Niemczech. Naprawde sukcesem bedzie nawet 1:0 dla Francji, ktora grala bardzo slabo ze Szwajcarami.

Do góry
#585065 - 18/06/2006 14:35 Re: GRUPA - F -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
No no proszę, w Unibet nie gram, przyznam się że ciekawa sprawa a i kurs na Brazylię ładny i kuszący. Na pewno nie jest to nic pewnego bo w końcu rozpatrujemy typ w perspektywie dwóch różnych spotkań, ale moje zdanie jest takie ze Francja wygra 1:0, Brazylia zaś 2:0 więc typek fajny

Do góry
#585066 - 18/06/2006 15:26 Re: GRUPA - F -
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Takie zaklady sa w profie i w STS pod nazwa pojedynek

Do góry
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >




Kto jest online
16 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, Sensei, rymoholik, akagi, VVega, ElNinho[mmdea], Ojro, Szuman, DePito, pacyfista, rafal08, alfa, ANZELMO, Lukasz111, Józef Małolepszy), 3829 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582264 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25