Strona 6 z 13 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 12 13 >
Opcje tematu
#5874716 - 23/05/2013 05:15 Re: Bwin [53] [Re: Conrad]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Zawęziłem swoje pole gry do Unibet,ComeOn,Betsafe,Paddy Power,Betsson i William Hill.W tych firmach zawsze wypłacaja od kilku minut do max.kilku godzin na Netellera.Zero problemu.

Do góry
Bonus: Unibet
#5874720 - 23/05/2013 05:25 Re: Bwin [53] [Re: Conrad]
MichalTD Offline
enthusiast

Meldunek: 13/06/2007
Postów: 209
No chyba nie jest dobrze u nich, po postach przeczytanych tutaj zasugerowałem siostrze aby wypłaciła pieniążki z tamtąt. Dodam ze z siostry gracz typowo rekreacyjny, konta ma tam od kilka dobrych lat. Nie wiem czy kiedykolwiek wyplacala, a na pewno sporo w placila. Oczywisice zaraz po wyplacie, konto zablokowane. Napiasala meila do nich, nim zdarzyli odpowiedziec pieniadze byly na koncie. Ale faktem jest ze robia jaja na calego.

Do góry
#5874726 - 23/05/2013 05:40 Re: Bwin [53] [Re: Conrad]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5426
Skąd: Bielsko-Biała
No nie pocieszacie panowie. No nic zobaczymy jutro. Rano minie 48 godzin które maja wpisane w regulaminie jako weryfikacje. Dziwne jest to, ze żadnych dokumentów nie chcieli. Ot tak weryfikują. Konta nie blokowali bo zostawiłem sobie trochę kasy i grać mogłem. Jutro mam nadzieje, że kasa będzie na koncie mb. Pozdrawiam.

Do góry
#5874871 - 23/05/2013 15:47 Re: Bwin [53] [Re: Conrad]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5426
Skąd: Bielsko-Biała
Jako, że wciąż nie otrzymałem pieniędzy chciałem wysłać im maila przez strone. Niestety gdy próbuje wysłać maila mam informacje, że kod pocztowy jest zły i wiadomość nie zostaje wysłana. Problem w tym, że kod pocztowy jest dobry. Jakiś inny sposób kontaktu z Nimi jest?

Do góry
#5874897 - 23/05/2013 16:00 Re: Bwin [53] [Re: Skorpion BB]
Filozof_ Offline
enthusiast

Meldunek: 15/07/2004
Postów: 374
Originally Posted By: Skorpion BB
Jako, że wciąż nie otrzymałem pieniędzy chciałem wysłać im maila przez strone. Niestety gdy próbuje wysłać maila mam informacje, że kod pocztowy jest zły i wiadomość nie zostaje wysłana. Problem w tym, że kod pocztowy jest dobry. Jakiś inny sposób kontaktu z Nimi jest?


Skasuj znak "-" w kodzie pocztowym i pójdzie. Pozatym mają chyba 3 dni robocze na weryfikację. U mnie mija na razie 4 dzień i cisza...

Do góry
#5874903 - 23/05/2013 16:03 Re: Bwin [53] [Re: Conrad]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Można ewentualnie pisać na support.pl@Bwin.com

Do góry
#5875076 - 23/05/2013 17:43 Re: Bwin [53] [Re: Conrad]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
To sie zmobilizuje i napisze na temat Bwin parę zdań od siebie. Niestety moje konto również zostało zablokowane, zawieszone zamknięte. Z bwinem bawiłem się kupę lat, nie bez zastrzeżeń ale jako taki poziom trzymali.
To w jaki sposób się wycofują z polskiego rynku to zwyczajne qrestwo. Nie oni pierwsi rezygnuja z polskiego rynku, nie przypominam sobie żeby którakolwiek firma robiła to w tak żenujący sposób. Ot krótka piłka, zamykamy konto, prosze wypłacić środki bye bye , 2 dni i po sprawie.
Wyglada na to że Bwin sobie wymyslił inaczej- zostawimy konta które przynoszą ( ew. mogą przynośić) zyski, a pozostałe zamykamy i może cos jeszcze na nich zarobimy. Taki cel ma właśnie bardzo szczegółowa weryfikacja. Mało kto wymaga oprócz ID jescze 2 rachunków i jescze fotki z Id przy twarzy. Ewidentnie liczą na to że część klientów sobie to odpuści i kasa zostanie w bwinie. Gdybym miał jakieś drobne na koncie pewnie też bym tak zrobił i nie robił z siebie barana robiąc sobie fotki jak do jakiegoś facebooka. Jako że kont do zamknięcie leci strasznie dużo, to cała procedura trwa , trwa i trwa - dla pojedyńczego konta to nie jest kwestia dni tylko tygodni, przy czym nie ma co liczyć na jakoś konketną odpowiedź supportu, ponad tradycyjne copy/paste.
Jako że na koncie Bwin miałem całkiem sporą sumke, to grzecznie nazajutrz wysłałem wszystkie wymagane dokumenty. Szybkie działania ze strone klienta niestety nie przekładają się na szybką reakcje ze strony Bwin. Po dobrze ponad 2 tygodniach ortrzymałem maila iz niestety moje konto zostało zakmnięte, na podstawie punktu regulaminu z którego wynika że jak mają ochotę to zamykają konto i tyle. Do maila dołączona prośba o podanie danych konta, na które zostana wypłacone środki.
Tylko że zaraz zaraz, Ja na swoim koncie nigdy nie dokonywałem depozytu poprzez konto bankowe. Powszechnie uznane jest powiązanie metody wypłaty z metoda depozytu, narzucanie innej metody wypłaty wydaje się być nielogiczne. Zwróciłem się więc z prośbą o dokonanie wypłaty tą samą metodą co depozyt. Znowu 2 tygodnie oczekiwania na odpowiedź, i otrzymałem odpowiedź słowo w słowo jak poprzednio, czyli po skontaktowaniu się działem finansowym informujemy że w celu wypłaty proszą podać dane konta... Ot obsługa klienta na najwyższym poziomie, czekasz 2 tygodnie, by otrzymać jakąś skopiowana formułke.
Zacząłem się zastanawiać po co ten nacisk na konto bankowe. Ktoś sugerował wcześniej iż zamiarem ponownej weryfikacji użytkownika. Tylko po co, wymagali już wcześniej bank statement, zreszta do weryfikacji wystarczyłby zwyczajny mikroprzelew. Cóż powód jest prozaiczny, pazerne dziady z Bwin po raz kolejny chcą przyciąć na kosztach. Merchant fee przy wypłacie skrill to coś około 3 %, zas na konto bankowe leci za darmo.
Tyle że to jest moje prywatne konto bankowe którym mam prawo rozporządzać według swoich własnych potrzeb i predyspozycji. Niech ktoś mie poprawi jeśli się mylę, ale żaden inny podmiot w tym przypadku Bwin nie ma prawa narzucać mi powiązania konta z transakcjami o charakterze hazardowym. W bwinie z cała pewnością orientują się w sytuacji prawnej odnośnie hazardu w Polsce. Orientują się zę przelew większej kwoty z Bwin na konto jest ryzykowny, zwłaszcza że wygląda na to że w podobnym czasie może być sporo takich przelewów. Mimo to robią taki chlew, byleby tylko zaoszczędzić te kilka %.
Wysłałem kolejnego maila, z prośba o uzasadnienie wyboru akurat tej metody płatności. Zero odzewu, pewnie nawet nie mają zamiaru tłumaczyć tych maili dla działu finansowego na angielski. Nawet nie jestem specjalnie zaskoczony , ot taka jednostronna forma kontaktu. Będzie trzeba pisac skargi gdzie indziej, na szczęście mocno mi się z tą kasą nie spieszy.

Do góry
#5875088 - 23/05/2013 17:57 Re: Bwin [53] [Re: Conrad]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Oni akurat nigdy nie kładli nacisku na metode powiązania ostatniej wypłaty, tj. można było wypłacać na mb wpłacając wcześniej np kartą jeśli już kiedyś dokonywało się depozytu tą właśnie metodą.

Ja tam też mam konto z dobre 7 lat, nie był to buk do którego czesto wracałem, nie miałem nigdy weryfikacji, z wypłatami czekało się raz dłużej, raz mniej, ale po tym co można teraz usłyszeć to raczej nie skuszę się tam na wpłatę.

Do góry
#5875097 - 23/05/2013 18:04 Re: Bwin [53] [Re: Conrad]
PaweLSH Offline
old hand

Meldunek: 23/04/2010
Postów: 1049
Skąd: Wrocław
Mam podobny problem.8maja chciałem zweryfikować konto wysłałem skany ID i od tego momentu mam zablokowane.
Po wysłaniu id,rachunków,i sweet foci przy ryju..Okazało się,że wypłata jedynie na konto..A wpłacałem oczywiście przez netelleer. Kazali mi założyc konto w banku,bo inaczej nie odzyskam pieniędzy..

Do góry
#5875101 - 23/05/2013 18:09 Re: Bwin [53] [Re: Conrad]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5426
Skąd: Bielsko-Biała
A to pewnie dostane kase za jakiś miesiąc najwcześniej. Jak w ogóle dostane.

Do góry
#5875114 - 23/05/2013 18:17 Re: Bwin [53] [Re: PaweLSH]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Originally Posted By: PaweLSH
Mam podobny problem.8maja chciałem zweryfikować konto wysłałem skany ID i od tego momentu mam zablokowane.
Po wysłaniu id,rachunków,i sweet foci przy ryju..Okazało się,że wypłata jedynie na konto..A wpłacałem oczywiście przez netelleer. Kazali mi założyc konto w banku,bo inaczej nie odzyskam pieniędzy..

Bezpośrednio Ci napisali żebys założył konto w banku? Jadą po bandzie, bo pal licho gdyby wymagaliby posiada konta w momencie rejestracji i bez niego nie założysz konta. Tu to jednak paranoja, bo ich regulamin nie zawiera żadnych zapisów z których wynika że klient jesli chce wypłacić kasę musi być posiadaczem konta bankowego ....
Wogle komuś wypłacili przynajmniej na konto, czy z tym też im sie nie śpieszy ( pytam sie o pozamykane konta)?

Do góry
#5875119 - 23/05/2013 18:19 Re: Bwin [53] [Re: Conrad]
PaweLSH Offline
old hand

Meldunek: 23/04/2010
Postów: 1049
Skąd: Wrocław
Szanowny Panie xxx,

Dziękujemy za e-mail.


Uprzejmie prosimy o założenie konta bankowego oraz przesłanie kopii wyciągu z Pana konta bankowego, na którym widoczne będą poniższe informacje:

- IBAN:
- SWIFT:
- nazwa banku:
- imię i nazwisko właściciela konta:


Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.

Z poważaniem

Team z Bwin

Do góry
#5875124 - 23/05/2013 18:20 Re: Bwin [53] [Re: Conrad]
awax76 Offline
old hand

Meldunek: 16/07/2007
Postów: 850
kurewskie praktyki ze zmuszaniem do wypłaty na konto bankowe (podczas gdy wpłata była inną metodą) przerabiałem już w unibecie i expekcie
w unibecie napisali mi nawet że to "dla mojego bezpieczeństwa"
sqrvesyny

Do góry
#5875148 - 23/05/2013 18:31 Re: Bwin [53] [Re: Conrad]
milan1231 Offline
old hand

Meldunek: 10/07/2006
Postów: 723
Bo mendy dobrze wiedzą jakie jest prawo w Polsce.Zmuszając gracza do wypłaty na konto bankowe liczą ,że ktoś się wystraszy...i odpuści kasę.Niedługo zaczną donosić do US......!

Do góry
#5875169 - 23/05/2013 18:48 Re: Bwin [53] [Re: milan1231]
mez Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2009
Postów: 1483
Walczcie z kutasami , mi tez chcieli wyplacic tylko na konto bankowe , troche z nimi walczylem ,ale jako ,ze nie dawalo to rezultatu to podalem w koncu numer konta bankowego. Niedlugo potem dostalem maila ,ze wyplata jest przetwarzana i znow im napisalem ,ze nie rozumiem dlaczego wyplacaja mi na konto zamiast na mb tak jak chcialem (tego maila ot tak sobie napisalem aby rozladowac napiecie bo w koncu sam im wyslalem numer kontai wyplata byla w toku wiec nic juz nie mozna bylo zrobic) . Jakiez bylo moje zdziwienie gdy po kilku dniach dostalem kase na mb

Do góry
#5875945 - 24/05/2013 14:27 Re: Bwin [53] [Re: Conrad]
Filozof_ Offline
enthusiast

Meldunek: 15/07/2004
Postów: 374
Po 4 dniach roboczych oczekiwania na wypłatę postanowiłem napisać łącznie 2 maile do supportu. W odpowiedz otrzymałemi wiadomość, że zlecenie wypłaty jest w trakcie realizacji.

Po kilku godzinach pieniądze były już na koncie MB. Ostatni raz wypłacałem z Bwin 2 lata temu i wtedy chyba nawet dłużej czekałem. Tak czy inaczej kasa jest, więc poza czasem oczekiwania nie mam do czego się przyczepić smile Życzę Wam tego samego.

Do góry
#5875972 - 24/05/2013 15:20 Re: Bwin [53] [Re: Conrad]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5426
Skąd: Bielsko-Biała
Witam. U mnie to samo jak wyżej. Cztery dni czekania i po napisaniu maila do nich wieczorem kasa na MB. Uffff. Mimo wszystko będę omijał tego buka bo nie chce się stresować czy wypłacą czy nie. Pozdrawiam i życzę szybkich wypłat.

Do góry
#5876617 - 25/05/2013 00:37 Re: Bwin [53] [Re: Skorpion BB]
Winnie the Pooh Offline
member

Meldunek: 23/09/2010
Postów: 107
Gryzonko, podjąłeś jakieś inne kroki w celu odzyskania pieniędzy czy czekasz cierpliwie ? Mi też są winni sporą kwotę.

Do góry
#5879368 - 27/05/2013 02:48 Re: Bwin [53] [Re: Winnie the Pooh]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Operator hazardowy Bwin.party odnotował spadek przychodów w pierwszym kwartale w 2013 roku. Przychody zmalały o 180 mln Euro w porównaniu do trzech miesięcy w ubiegłym roku, co dało spadek aż o 17%. Sześć tygodni drugiego kwartału to spadek o 22% w porównaniu z kwietniem i początkiem maja ubiegłego roku.

Mimo nie ciekawych wyników, Prezes Bwin uspokaja, że bukmacher oczekiwał spadku o 10% w 2013 roku, chyba jednak spadek dochodów jest zbyt drastyczny ponieważ akcje Bwin.party systematycznie spadają.

Teufelberger wyjaśnia, że spadek dochodów był przewidziany i jest to element taktyki firmy, ponieważ bukmacher ograniczył swoje działania i wycofał się z 20 krajów, aby ograniczyć swoje działania do 10 Państw. Przypomnijmy, że Bwin nie rejestruje graczy z Polski od 1 maja. Teufelberger, przekonuje, że decyzja była podjęta przez oszczędności, obsługa krajów z których wycofał się Bwin kosztowała &#8364; 80 mln, a zyski wynosiły &#8364; 70 mln rocznie.

Do spadku dochodów w pierwszym kwartale roku przyczynił się nowy podatek od obrotu w Niemczech w wysokości 5%, podatek dotyczy zakładów sportowych online i dzięki tym zmianą Bwin zarabia mniej na tym rynku aż o 52%. Generalnie zakłady sportowe spadły o 31% na wszystkich rynkach.

Przedstawiciele Bwin najbardziej obawiają się właśnie Niemiec, ponieważ jest to największy rynek tego bukmachera i nie można powiedzieć, aby ten kraj był już w pełni unormowany.

Do góry
#5879384 - 27/05/2013 02:52 Re: Bwin [53] [Re: Conrad]
walczak Offline
addict

Meldunek: 06/08/2011
Postów: 490
W innym temacie pisales ze tylko jeden land ma 5% podatku, a nie cale Niemcy laugh

Do góry
Strona 6 z 13 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 12 13 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (igea23, burbon, akagi, rafal08, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, Zaixi, Józef Małolepszy, VVega), 4417 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582809 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 20:07