Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#585827 - 22/05/2006 17:16 2 liga (środa 24 maja)
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
31 KOLEJKA
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
Zawisza Bydgoszcz (2) - Podbeskidzie Bielsko-Biała
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Widzew Łódź Górnik Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Gdańsk
Szczakowianka Jaworzno - Śląsk Wrocław
Łódzki KS - Heko Czermno
Polonia Bytom - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Piast Gliwice - Radomiak Radom

Na pierwszy rzut oka bardzo ciekawym typem jest zagranie na Polonię Bytom.Bytomianie grają ostatnio naprawdę bardzo dobrze,świadczy o tym chociażby wygrana ze Śląskiem 3:1 oraz ostatnia łatwa wygrana z Heko Czermno 3:0.Drwęca już praktycznie w 3 lidze,tylko CUD mógłby ich uratować przed spadkiem bo musieliby wygrać wszystkie 4 mecze i liczyć na potknięcie w 4 ostatnich meczach Poloni Bytom (to jest jednak niemożliwe!!).Wydaje mi się,że nie mający o co walczyć gracze z Nowego Miasta Lubawskiego nie przeszkodzą Bytomianom w zdobyciu jakże upragnionych 3 punktów.Zapraszam do dyskutowania na temat środowych meczów.

Do góry
Bonus: Unibet
#585828 - 22/05/2006 19:32 Re: 2 liga (środa 24 maja)
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
ja tak na poczatek wyskocze z Podbeskidziem ktore jest w stanie urwac pkt-y Zawiszy(oj Podbeskidzie potrzebuje je bardzo ) mysle ze 1 pkt jest jak najbardziej w ich zasiegu tak wiec X

Do góry
#585829 - 22/05/2006 23:36 Re: 2 liga (środa 24 maja)
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Ja również widze kilka ciekawych opcji. Przede wszystkim grubo zawyżony kurs na Lechie Gdańsk więc X2 wezmę z pocałowaniem ręki tylko czekam aż Unibet wystawi ofertę.

To samo tyczy się Śląska Wrocław. Szczakowianka to zero ambicji, zlepek 3-ligowych kopaczy, dosłownie amatorszczyzna. Po meczu w Gdańsku zrezygnowął trener bo po prostu był bezradny. Sam Rychu Czerwiec 2 ligi nie załatwi.

Natomiast ostatnia propozycja to Piast w meczu z Radomiakiem. Bardzo chciałbym żeby radomianie sie utrzymali ale z przykrością muszę stwoerdzic ze bedzie niezwykle ciezko. Skoro w Gliwicach zastawila punkty Lechia, Świt to nie widze przeszkody dlaczego nie mialby tego zrobic Radomiak ktoremu po prostu nie idzie i brakuje klasowych pilkarzy (swoja droga nie wiem co sie stalo z druzyna Broniszewskiego, ktora potrafila wygrywac w PP z Górnikiem Zabrze)

Pozdrówki i miłej nocy!

Do góry
#585830 - 23/05/2006 04:01 Re: 2 liga (środa 24 maja)
kibic_ Offline
stranger

Meldunek: 23/05/2006
Postów: 1
A ja to widze tak:
SZCZEKOWIANKA-ŚLĄSK 2 -Śląsku potrzebnje te 3 pkt
JAGIELONIA-RUCH X2 -Ruch łatwo się nie podda
ŁKS-HEKO X -HEKO lubi sprawiać niespodzianki
ŚWIT-LECHIA X -Remis ze wskazaniem na Lechie
KSZO-WIDZEW X -Właściwie każdy wynik możliwy

Za 500 PLN
Jak myślicie wejdzie?
pozdro

Do góry
#585831 - 23/05/2006 04:40 Re: 2 liga (środa 24 maja)
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Quote:

A ja to widze tak:
SZCZEKOWIANKA-ŚLĄSK 2 -Śląsku potrzebnje te 3 pkt
JAGIELONIA-RUCH X2 -Ruch łatwo się nie podda
ŁKS-HEKO X -HEKO lubi sprawiać niespodzianki
ŚWIT-LECHIA X -Remis ze wskazaniem na Lechie
KSZO-WIDZEW X -Właściwie każdy wynik możliwy

Za 500 PLN
Jak myślicie wejdzie?
pozdro




Do góry
#585832 - 23/05/2006 06:58 Re: 2 liga (środa 24 maja)
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
kibic pewnie ze wejdzie: 3 remisy i jedna 2 to przeciez bulka z maslem:)
grasz za 500?? jakos Ci nie wierze
ale fajnie ze zrobiles troche zamieszania:)

Do góry
#585833 - 23/05/2006 07:25 Re: 2 liga (środa 24 maja)
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Quote:

A ja to widze tak:
JAGIELLONIA-RUCH X2 -Ruch łatwo się nie podda



Jak juz piszesz nazwy druzyn to pisz poprawnie wszystkie rozumiem ze Ruch sie latwo nie podda, ale Jaga walczac o 1 lige sie polozy? Pewnie przemawia przeze mnie lokalny patriotyzm, ale wydaje mi sie ze Jaga sobie w koncu z Ruchem poradzi. Po mecz z Hydrozagadka pilkarze sa podbudowani, niektorzy sie odblokowali (vide Moskal) i z optymizmem szykuja sie do jedenj z decydujacych batalii o 1 lige. Do Bialegostoku podobno przyjezdzaja kibice Ruchu wiec Jagistworza na wlasnym stadionie dopingiem pieklo zarowno przyjezdnym fanom jak i pilkarzom. Moj typ: 1

Do góry
#585834 - 23/05/2006 07:50 Re: 2 liga (środa 24 maja)
larsson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 19966
Skąd: Bytom
Quote:

A ja to widze tak:
SZCZEKOWIANKA-ŚLĄSK 2 -Śląsku potrzebnje te 3 pkt
JAGIELONIA-RUCH X2 -Ruch łatwo się nie podda
ŁKS-HEKO X -HEKO lubi sprawiać niespodzianki
ŚWIT-LECHIA X -Remis ze wskazaniem na Lechie
KSZO-WIDZEW X -Właściwie każdy wynik możliwy

Za 500 PLN
Jak myślicie wejdzie?
pozdro



1.chyba masz w rodzinie Abramowicza
2.jasne ze masz szanse ze wejdzie (zawsze sie je ma)
3.jak poslesz juz kupon to przyslij mi skan na pw albo tutaj wklej

Do góry
#585835 - 23/05/2006 08:29 Re: 2 liga (środa 24 maja)
mike79 Offline
member

Meldunek: 10/03/2005
Postów: 196
WITAM !!
Kilka suchych typów:
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 1X
Zawisza Bydgoszcz (2) - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1X
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Widzew Łódź 1X
Górnik Polkowice - Zagłębie Sosnowiec X2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Gdańsk 1X
Szczakowianka Jaworzno - Śląsk Wrocław X2
Łódzki KS - Heko Czermno 1X

oraz spotkania o których warto dwa zdania:

Polonia Bytom - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie,
Przy takiej dyspozycji Polonii, ich ambicji i zaangazowaniu oraz stawce meczu TYP NA GOSPODARZY wydaję się jedynym racjonalnym roziązaniem w tym spotkaniu. TYP 1 KURS ok. 1.7

Piast Gliwice - Radomiak Radom,
Gliwiczanie to jedna z najlepiej i najrówniej grająych drużyn na wiosnę.Kadrowo również prezentują się duzo lepiej niż zespół Radomiaka.Jakakolwiek zdobycz punktowa gości będzie sporą niespodzianką. TYP 1 KURS ok. 1.55

Do góry
#585836 - 23/05/2006 09:49 Re: 2 liga (środa 24 maja)
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Jagiellonia - Ruch Chorzów
Białostockiego zespołu nie opuszcza pech. Tym razem przytrafił się Remigiuszowi Sobocińskiemu. "Remi" w meczu z Zawiszą Bydgoszcz złamał palec u nogi i jego występ w jutrzejszym spotkaniu z Ruchem Chorzów jest raczej wykluczony. Na kłopoty ze zdrowiem narzeka również Jacek Chańko, ale ten akurat powinien być gotowy do gry. Sobciński przy braku Sobolewskiego i Konona gra na skrzydle i to wychodziło mu do tej pory dobrze, przy jego braku powinien go zastąpić Piegzik. Szybki i dobrze dryblujący zawodnik. Po ostatniej zmianie ustawienia na 3-5-2 Jaga powinna powrócić do systemu 4-4-2 bo taki preferuje trener Szatałow. Jeżeli chodzi o ostatni mecz z Zawiszą to tak dobrej połowy na Słonecznej dawno nie widziałem...Jak powiedział trener w drugiej celem była obrona wyniku przy angażowaniu jak najmniejszego nakładu sił. Co zresztą było widać po grze, w każdym razie kondycyjnie to nasz zespół nie jest najlepiej przygotowany.
Podsumowując jeżeli Jaga szybko strzeli bramkę to mecz ułoży się podobnie jak z Zawiszą. Mam nadzieję że Ruch nie przyjedzie "bronić Częstochowy" bo tacy przeciwnicy sprawiają Jadze największe problemy.
Frekwencja też powinna być wysoka, a doping taki jak zawsze...czyli na najwyższym poziomie. No bo jeśli kibiców chwali nawet znienawidzony Baniak i mówi,że był to nawet 12 zawodnik to coś musi być na rzeczy. A Jagusie na mecz tym razem za free... zapraszamy heh...POZDRO

Do góry
#585837 - 23/05/2006 11:54 Re: 2 liga (środa 24 maja)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki-Lechia Gdańsk x

Bilans bezpośrednich spotkań na boisku gospodarza 1-0-1

Świt Nowy Dwór Mazowiecki w ostatniej kolejce ligowej porażka (1:3) z Zagłębiem Sosnowiec. Bilans w tym sezonie na własnym boisku 6-5-4.

Lechia Gdańsk w ostatniej kolejce ligowej wygrana (3:0) ze Szczakowianką Jaworzno. Bilans w tym sezonie na wyjeździe 2-5-8.

W środe na stadionie miejskim Świt Nowy Dwór Mazwoiecki podejmować będzie gdańską Lechie. Świta gra w kratke. Na swoim stadionie potrafią ugrać punkty (6-5-4). Jednak na wyjeździe wygląda to dramatycznie (1-3-11). Do tego w klubie nadal jest nie pewna sytuacja finansowa. Po wycofaniu się głównego sponsora Lukullusa, klub nie może wyjść na prostą. W tym sezonie Świt dostał warunkowo licencje na występy na drugim froncie. Zła sytuacja w klubie przekłada się na forme zawodników. W ostatnich trzech spotkaniach zdobyli tylko jeden punkt. Lechia Gdańsk prezentuje się dobrze. W ostatnich trzech spotkaniach wygrali dwa razy (3:0) ze Szczakowianką i (1:0) z Polonią Bytom. Jedyna porażka na wyjeździe (0:1) z Łódzkim Klubem Sportowym. Lechia też jest drużyną własnego boiska. Na swoim boisku (8-4-3). Natomiast na wyjeździe (2-5-8).

Trudno wskazać faworyta tego spotkania. Zarówno Świt jak i Lechia mają szanse na utrzymanie się w II lidze bez konieczności rozgrywania baraży. Dlatego warto zagrać na remis w tym spotkaniu, który nie odbierze szans klubom na utrzymanie się na drugoligowym froncie.

Pozdrawiam.

Do góry
#585838 - 23/05/2006 13:05 Re: 2 liga (środa 24 maja)
pazera Offline
stranger

Meldunek: 03/04/2006
Postów: 6
Górnik Polkowice - Zagłębie Sosnowiec 2 2.55 baw

Kolejny mecz Zagłebia o wszytsko (; Ostatnia dobra gra Zaglebia sprawila ze wiekszosc kibicow w Sosnowcu przestaje twierdzic ze pilkarze nie chca walczyc o awans. Ostatnie dobre mecze ze slaba Szczkowianka 4-1 i ze Switem 3-1 sprawily ze pilkarze Zaglebia przełamali sie i zaczeli grac ladna pilke. Juz w meczu z ŁKS powinni zagarnac 3 pkt ale prowadzac otwarta gre w koncowce meczu narazili sie na kontre , w pierwszej poł słupek i z 2"setki" dla zaglebia> Teraz pilkarze nabrali pewnosci siebie i mysle ze w meczu z Gornikiem ktory majac 41 pkt raczej jest w miare pewny utrzymania , Gornik gra bardzo dobrze na wyjazdach gdzie sprawia wiele niespodzianek a u siebie zawodzi. Dlatego uwazam ze po kursie 2.55 mozna pokusic sie pograc na Zaglebie ...


Polonia Bytom - Finishparkiet N. M. Lubawskie 1 1.60 baw

Postawa Poloni Bytom jako beniaminka pod koniec rozgrywek moze bardzo sie podobac . Po przegranym w Gdansku meczu ( Lechia niezwykle mocna u siebie) odnosiła wygrane u siebie ze Slaskiem oraz na wyjezdzie z HEKO. Twor z N.M.Lubawskiego raczej pogodzil sie ze spadkiem natomiast zupelnie inne nastroje w Bytomiu , gdzie walcza o utrzymanie nawet jakby mieli grac w barazach o 2 lige. 2 mecze z rzedu po ladnej grze, nie sa przypadkiem , kolejna druzyna ktora da punkty Polonii to latarnia 2 ligi...


Szczakowianka Jaworzno - Slask Wrocław 2 2.40 baw

Trener odchodzi , piłkarze nic nie graja, widmo 3 ligi juz wyraznie maluje sie w Jaworznie , natomiast Slask Wroclaw nadal walczy o OE , o ile Widzew juz w 99% jest w OE to pozosałe 2 miejsca sa otwarta sprawa w Polskiej Lidze... Dla mnie wyrazna wygrana dla Slaska , ale patrzac wstecz 5 ostatnich meczy i z kim tracił punkty Slask ... mozna by sie zastanowic czy Slask nie rozdaje pkt tym ktorzy ich potrzebuja , moze Slask w przyszłym sezonie spokojnie bedzie chiał zbudowac zespol i awansowa do OE ? nie wiem tego , prosze o wypowiedzi kibicow z Wroclawia na temat tego meczu... Mozna pograc delikatnie 2...

Do góry
#585839 - 23/05/2006 14:22 Re: 2 liga (środa 24 maja)
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Zgodzę sie z kolegą "gremlin" że Podbeskidzie może urwać punkty Zawiszy, na zwycięstwo raczej bym nie liczył ale remis jest w ich zasięgu. Jeżeli chodzi o inne mecze to ciekawie wygląda para:
Górnik-Zagłebie, tutaj podobnie upatrywałbym wyniku remisowego, obu drużynom ewentualna przegrana komplikuje nieco sytuacje, a podział punktów wręcz przeciwnie...

Dziwi mnie tak niski kurs na Jagiellonie, B&W daje 1.75, uważam że jest to troszkę za mało, Ruch to bardzo dobry zespół, który ma w składzie doświadczonych zawodników mających za sobą grę na 1-ligowych boiskach. Do tego ostarnio gra dobrze i ma jeszcze w składzie Mikulenasa...dla kursu powyżej 2 można zaryzykować (może jakiś buk tak wystawił?), a tak to no bet...POZDRO

Do góry
#585840 - 23/05/2006 15:13 Re: 2 liga (środa 24 maja)
Oli2424 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2005
Postów: 3504
Quote:

A ja to widze tak:
SZCZEKOWIANKA-ŚLĄSK 2 -Śląsku potrzebnje te 3 pkt
JAGIELONIA-RUCH X2 -Ruch łatwo się nie podda
ŁKS-HEKO X -HEKO lubi sprawiać niespodzianki
ŚWIT-LECHIA X -Remis ze wskazaniem na Lechie
KSZO-WIDZEW X -Właściwie każdy wynik możliwy

Za 500 PLN
Jak myślicie wejdzie?
pozdro




Przekonałeś mnie Tak dobrej analizy nie znajdę nigdzie indziej Gram to za 10000tysięcy minimum Przecież jak coś z tego nie wejdzie to byłaby to super niespodzianke i chodziłyby plotki, że coś sędzia skręcił albo działacze załatwili

Do góry
#585841 - 23/05/2006 17:18 Re: 2 liga (środa 24 maja)
trolll Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 1987
Skąd: SMY
Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
Górnik Polkowice - Zagłębie Sosnowiec 2
Szczakowianka Jaworzno - Śląsk Wrocław 2
Łódzki KS - Heko Czermno 1
Polonia Bytom - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
Piast Gliwice - Radomiak Radom 1

Parę zdań o tych typach
Zawisza walczy o pomarańczową ligę i wielce prawdopodobne zwycięstwo na Góralami
Zagłębie po koszmarnym początku rundy rozkręcilo się i chyba się włącza do walki o ligę. Zwycięstwo w Polkowicach wielce prawdopodobne
Szczakowianka to jedna z najsłabszych drużyn w II lidze i czeka ją spadek (w przyszłym sezonie chyba też w III lidze) a Śląsk jak chce jeszcze powalczy o Orange Ekstraklasę musi tam wygrac
ŁKS jak nie wygra z HEKO to chyba nie wygra już z nikim, bo jak z nie Heko to z kim ???
Polonia walczy o utrzymanie i chyba je wywalczy (czytaj baraże) dla mnie komplet z Drwęcą
no i na koncu Piast gdyby nie kara - 10 pkt. Piast byłby dla mnie pewniakiem do gry w I lidze pomimo tego przy dobrym układze ma jeszcze szanse na baraże z Arką (Piast tylko 4 porażki w tym sezonie i z Radomiakiem nie zanosi się na kolejną)

PS. Trochę nieskładna ta moja anal-iza i za to wszystkich przepraszam

Pozdrawiam trolll

Do góry
#585842 - 24/05/2006 06:04 Re: 2 liga (środa 24 maja)
lodzianin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/05/2006
Postów: 6187
a ja teraz usiadlem i mysle na d ta dryga liga chyba nie powinno byc juz jakis wiekszych walkow bo wkoncu zblizamy sie do konca tej zabawy:
szczaka-slask no ja mysle ze slask tego meczu nie pzregra nawet moje myslenie jest sklonne aby postawic na 2 ale mysle ze spokojnie zagram sobie 02 po kursie 1.32 poprostu jaworzno nie ma za bardzo kim straszyc i wiadac ze ten zespol leci do III ligi

piast-radomiak no jesli oddadzo druzynie z gliwic to 10 pkt. to ona ma o co walczyc i wtedy wygrywa ten mecz bo radomiak w rundzie rewanzowej co robi to kazdy wie straszne problemy w klubie jakies awanturyodsuwanie pilkarzy a gra bardzo kiepska ponadto Piast u siebie tylko raz pzregral i ja gram 1 jesli mialbym grac z remisem to wogole to odpusczam

polonia.bytaom-drweca no polonia podobno bardzo dobrze sie spisuje i jesli ten mecz wygraja to odskocz jescze bardziej od beposredniego spadku a pzreciesz o to walcza a drweca juz o nic nie gra ale pokazala w tej rundzie w niektorych emczach e jest grozna nawet dla najlepszych ale mysle ze polonia nawet jak nie bedzieszlo to w przerwie cos posmaruja i zalatwia sprawe ja gram 1 kurs 1.70 /10 1.11 to juz jest pewne bo polona tego nie pzregra

jaga-ruch ruch tylko dwa oczka nad barazami o utzrymanie jadzce brakuja dwa oczka do barazow o gre w OE ja to odpuszcam jesli mialbym grac to remis

zawisza-podbeskidzie zawisza chce i tobardzo awansowac ale ostatnio ma jakis dziwny spadek formy podbeskidzie bedzie gralo w barazach tak mi sie wydaje ze juz nie unikna tego no ajesli zawisza chce awnsowac to nie mzoe tego zremisowac wiec ja gram tu 1 kurs 1.65

ŁKS ŁÓDŹ-heko lks po tej wspaniaej seri remisow gra coraz lepiej wygrana z zagelebiem sosnowiec przyszla jescze w duzych bolach ale kolejny mecz z lechia to juz dobry wystep [a gdzie heko do lechi] kolejny wyjazd we wroclawiu bylem tam i mecz na wysokim poziomie i dobra gra ŁKS-u ja tu naprawde nie widze innego wyniku jak czysta soczysta jedyneczka i ja tak gram 1 kurs 1.50

swit-lechia no bet
polkowice-sosnowiec mysle ze remsi tu padnie i zaglebie bedzie sie cieszylo z jednego punktu tak samojak gospodarze z polkowic jak mialbym grac to gralbym 10 lae ja to odpuszczam

kszo-widzew kszo ostatnio kompletnie nic nie gra a widzew ta druzyna jest pikarsko jakas dziwna tu wygrwaja mecz z dobra ekia nastepnia dwa jakeis slabe bardzo slabe mecze mi ten mecz tak smierdzi 1 ale widzew z drugiej strony nie ma tak duzej pzrewagizeby odpusczac a kszo piolkarsko jest w dolku ja tego wogole nie gram jak mialbym grac to 1

Do góry
#585843 - 24/05/2006 07:42 Re: 2 liga (środa 24 maja)
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Polonia Bytom - Drwęca Nowe Miasto

Przed nami 30 kolejka w II lidze Polskiej.Polonia Bytom zmierzy się ze słabiutkim Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie .Polonia ma bardzo duże i realne szanse na wygranie tego meczu.Do tego bardzo potrzebne są jej 3 pkt by wydostać się ze strefy spadkowej.Polonia ostatnio notuje dobre wystepy .Najpierw w Gdańsku porażka po dobrym meczu z Lechia tylko 1:0 , nastepnie wygrana u siebie ze Śląskiem ,który walczy o awans do 1 Ligi 3:1 po czym wygrali na wyjeździe z HEKO 3:0.W tej rundzie nie zdażyło się jeszcze aby Polonia rozgrywała swój mecz z drużyną, która zajmuje niższe miejsce w tabeli. Drwęca zamyka ligową stawkę z dorobkiem 20 punktów. Drużyna ta jest już właściwie trzecioligowcem a mimo to walczy do końca.

Do góry
#585844 - 24/05/2006 09:53 Re: 2 liga (środa 24 maja)
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Szczakowianka - Śląsk

Z nowym duetem trenerskim (Jacek Góralczyk i Ryszard Czerwiec) i o dodatkową premię zagrają w meczu ze Śląskiem piłkarze z Jaworzna. - Chociaż w klubie się nie przelewa, znaleźliśmy środki na ekstrapremie. Zapłacimy też za remis w ostatnim meczu z Radomiakiem, o ile zapewni drużynie grę w barażach - podkreśla Tadeusz Rutkowski, wiceprezes klubu. W podziale pieniędzy będą uczestniczyć tylko piłkarze, którzy znajdą się w meczowej kadrze. - Przed drużyną jeszcze mecze z dwoma najsłabszymi zespołami drugiej ligi. Wierzę, że moja dymisja wstrząśnie zespołem i przyjdą zwycięstwa - mówi Robert Moskal, były już trener Szczakowianki. Początek spotkania o godz. 17.



Piast - Radomiak

Gliwiczanie podejmą drużynę, która nie wygrała na wiosnę jeszcze ani jednego meczu. Prezentujący w ostatnich tygodniach bardzo dobrą formę Piast wydaje się być zdecydowanym faworytem. Meczowi będzie towarzyszyć kilka podtekstów. W kadrze Radomiaka znajdują się byli piłkarze Piasta Piotr Uss i Andrzej Bednarz, z których zrezygnowano w przerwie zimowej. - Taka była wówczas nasza decyzja i nie żałuję jej teraz - mówi Jacek Zieliński, trener Piasta. Szkoleniowiec gliwickiego zespołu wraca też myślami do jesiennego meczu obu drużyn. Piast przegrał wówczas po rzucie karnym podyktowanym w 90. min za zagranie ręką w polu karnym, którego... nie było. - Mecz był bardzo specyficzny. Przegraliśmy po rzucie karnym z kapelusza. Teraz będzie okazja do rehabilitacji. Na pewno zagramy ofensywnie i chcemy ten mecz wygrać - zapowiada Zieliński. Wiadomo, że w naszej drużynie nie zagra Tomasz Podgórski, który jest na zgrupowaniu kadry U-20. Reszta piłkarzy jest do dyspozycji trenera. Początek meczu o godz. 16.30.



Polonia - Finishparkiet

Dzięki zwycięstwu w ostatniej kolejce w Czermnie, Polonia po raz pierwszy od wielu miesięcy wydostała się ze strefy zagrożonej bezpośrednim spadkiem do III ligi. - Rozmawialiśmy z piłkarzami o tym, że to nie oznacza końca naszych starań w walce o utrzymanie. Właśnie teraz musimy się wykazać jeszcze większą konsekwencją - mówi Jerzy Szpernalowski, drugi trener Polonii. W dzisiejszym meczu bytomianie podejmą na własnym boisku Finishparkiet, czyli ostatnią drużynę w tabeli. O trzy punkty nie będzie jednak łatwo, bo zespół z Nowego Miasta Lubawskiego nie przegrał ostatnich trzech spotkań. - Na pewno nie zlekceważymy rywala. Na mecz wyjdziemy jednak tylko z jednym założeniem: zdobyć trzy punkty! - mówi Szpernalowski. Trenerom Polonii w odniesieniu zwycięstwa z pewnością nie pomaga sytuacja kadrowa zespołu. Wielu piłkarzy odczuwa skutki kontuzji i ostateczny skład zespołu zostanie być może ustalony dopiero po rozgrzewce. Z gry na pewno wyłączeni są Grzegorz Bochenek i Rafał Jabłoński. Pod znakiem zapytania stoi występ napastników Artura Rozmusa i Łukasza Błasiaka. Szczególnie brak tego pierwszego byłby dotkliwy, bo w ostatnich meczach zdobył cztery bramki dla Polonii. Zdrowy jest już za to Łukasz Groehlich. Początek meczu o godz. 17.



Górnik - Zagłębie

Sosnowiczanie pojechali do Polkowic bez Roberta Piętki. Uraz kolana bramkarza Zagłębia okazał się poważny. - W tym sezonie na boisko już nie wybiegnie - mówi Wojciech Rudy, dyrektor klubu.
Z kontuzjami wciąż zmagają się Vladimir Bednar i Admir Adżem. Z powodu kartek nie zagra też Dawid Skrzypek. - Największy kłopot będziemy mieć z prawym skrzydłem, na tej pozycji grają przecież Skrzypek i Bednar. Dobrze, że do składu wraca Arek Kłoda - dodaje Rudy. Kontuzjowany jest też Daniel Chylaszek. Piłkarze trenowali wczoraj wczesnym popołudniem, na obiad zjedli smażoną rybę i wyjechali do Polkowic. - Czy będzie ekstraklasa? Jeżeli wygrają wszystkie mecze, to na pewno. Kluczowe będzie wyjazdowe spotkanie z Zawiszą - przewiduje Leszek Baczyński, były prezes sosnowieckiego klubu, a dziś kierownik Stadionu Ludowego. Początek spotkania o godz. 19.



Jagiellonia - Ruch

Chorzowianie, już tradycyjnie, pojechali na mecz bez kontuzjowanego Grzegorza Rajmana, który od wielu miesięcy zmaga się z urazem uda. - Jestem po badaniu rezonansem magnetycznym i wygląda to źle. Konieczny będzie zabieg operacyjny. Jestem zły i wściekły! Czasami ogarnia mnie takie zwątpienie, że boję się, że już nigdy nie zagram w piłkę. A co, jeżeli zabieg się nie uda? Przecież mogę być kaleką! - martwi się piłkarz. Zawodnik planuje wyjazd na konsultację medyczną do Monachium. - Będę jeszcze rozmawiał z działaczami, czy pokryją koszty lub chociaż ich cześć. Kontrakt z Ruchem kończy mi się w czerwcu. W mojej sytuacji trudno mówić o jego przedłużeniu... Już nawet nie chcę myśleć, kiedy wrócę do treningu. Już tyle razy się myliłem - wzdycha piłkarz. W Białymstoku nie zagra też Piotr Ćwielong (kartki).
Początek spotkania o godz. 17.



Zawisza (2) - Podbeskidzie


W Bydgoszczy wielka mobilizacja. W sobotę Zawisza przegrał pierwszy raz w rundzie wiosennej (1:3 z Jagiellonią), teraz zespół ma sobie powetować stratę punktów efektowną wygraną nad Podbeskidziem. Klubowi działacze podjęli nawet decyzję, że kibice zobaczą spotkanie za darmo.
Drużyna z Bielska też prezentuje się w tej rundzie niezwykle solidnie - z 13 spotkań zawodnicy Podbeskidzia przegrali tylko dwa mecze. Z powodu kartek na boisko nie wybiegnie Sławomir Jarczyk. Urazy eliminują też z gry Marcina Hirsza i Roberta Ziębę. Na zgrupowanie kadry pojechał Mariusz Sacha. Do składu wraca Paweł Sobczak. - Spróbujemy pomóc Zagłębiu i urwać punkty Zawiszy - uśmiecha się trener Krzysztof Tochel, były szkoleniowiec zespołu z Sosnowca.
Początek spotkania o godz. 19.




źródło: miasta.gazeta.pl

Do góry
#585845 - 24/05/2006 10:17 Re: 2 liga (środa 24 maja)
niedzwiedz1981 Offline
addict

Meldunek: 20/03/2006
Postów: 446
Skąd: GKS Tychy
WITAM

Ja wszedłem sobie dzis na dwa mecze:

Polonia Bytom - Drwęca N.Miasto Lub

Typ: Polonia
Kurs:1,65

ŁKS Łódź - Heko Czermno

Typ:ŁKS
Kurs:1,50

Spokojnie za 10 funciaków.
Polonia jest na fali i jeżeli naprawde chce sie utrzymac to powinna ten mecz wygrac bez żadnych problemów, jedyny minus to nie wiem czy zagra rozmus z tego co wiem to ma kontuzje po meczu z Heko, chyba dzis ma byc wiadomo ale to raczej nie powinno przeszkodzic w zdobyciu 3 cennych punktów.
ŁKS myśli o grze w ekstraklasie wiec jeżeli tego meczu nie wygra to niczego ne wygra i moze pomarzyc o wejsciu a nawet nie powienien wchodzic jek nie da rady jakiemus Heko nie obrażając rywala oczywiscie.

Pożyjemy zobaczymy:-)
pozdrawiam

Do góry
#585846 - 24/05/2006 12:14 Re: 2 liga (środa 24 maja)
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
A ja dodam od siebie że warto brać pod uwage to że spadają z ligi tylko 3 drużyny a nie 4. Chodzi o Amike która przecież nie wystąpi w 2 lidze i zwalnie się jedno miejsce.
A więc spadek: miejsca 16-18
baraże o utrzymanie: miejsca 12-15

Do góry
#585847 - 24/05/2006 13:33 Re: 2 liga (środa 24 maja)
vicu Offline
journeyman

Meldunek: 02/02/2006
Postów: 53
ŁKS - Heko
Przypuszczalne składy:
ŁKS: Wyparło - Łakomy, Leszczyński, Sierant, Radunović - Kęska, Dżikija, Niżnik, Mysona - Madej, Sypniewski. Trener: Marek Chojnacki.

Heko: Mańka - Solarz, Walęciak, Kościukiewicz, Boguś - Trela, Sobczyński, Żaglewski, Pałkus - Folc, Kanarski. Trener: Józef Antoniak.

Sędziuje: Mariusz Rogalski (Katowice).
Mimo, że jestem kibicem ŁKS-u nie jestem taki pewien zwycięstwa gospodarzy. Fakt - ŁKS walczy o awans ale już parę razy piłkarze pokazali, że potrafią remisować mecze, które powinni wygrać bardzo łatwo. Po 8 meczach bez zwycięstwa ŁKS wygrał z Sosnowcem i Lechią oraz zremisował na wyjeździe ze Śląskiem. Wyniki niczego sobie ale skuteczność nadal słaba - 2 na 3 mecze z czego jedna w 90 minucie. Właśnie o skuteczność piłkarzy ŁKS-u boje się najbardziej. Heko raczej bramki nie strzeli, ale czy ŁKS da radę pokonać bramkarza gości i wygrac mecz? Faktem przemawiającym za ŁKS-em jest to, że wreszcie trener Chojnacki ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Zamiast 1 według mnie lepiej obstawić undera. Argumenty są proste:
1) Bilans bramkowy ŁKS-u u siebie 14 meczów 18-8
Bilans bramkowy Heko na wyjeździe 15 meczów 10-14
2) ŁKS na 6 wiosennych meczy na al. Unii 2 miał 5 underowych (wyjąetk mecz z Polonią Bytom 2-2)
3) Heko miało wiosną na 6 meczy wyjazdowych 4 underowe

Under 2.5 kurs: 1,72 bukmacher: Unibet

Do góry
#585848 - 24/05/2006 17:45 Re: 2 liga (środa 24 maja)
krak80 Offline
old hand

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 802
Skąd: Kraków
WItam,
mam takie pytanko odnośnie meczu Jaga-Ruch. Jak wiadomo mecz tan miał zacząć sie o godzinie 17, ale po prośbach kibiców Ruchu mecz przesunięto na godzine 16 45. (dodam taki szczegół że kupon wysłałem o godzinie 16: 55 a wiec po rozpoczeciu meczu). Nie bede oryginalny jesli powiem ze posatwiłem na Jage i teraz jestem bardzo ciekawy czy buki ten mecz policzą normalnie czy tez kurs bedzie wynosił 1. Jakis czas temu miałem taki sam problem tylko ze wtedy sytuacja była odwrotna i straciłem na tym procederze 250 zeta. Wracajac do meritum sprawy - czy ktos wie jak buki traktuja taka sytuację????

Do góry
#585849 - 24/05/2006 19:18 Re: 2 liga (środa 24 maja)
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Wyjątkowo udana kolejka co do meczu Poloni byłem pewny ale oprócz tego trafiłem jeszcze remisy Świtu i Górnika Polkowice,wygrane ŁKS-u,Zawiszy,Śląskam i under w meczu KSZO-Widzew..Po prostu jestem very happy 85 zł. do przodu jak na wydanie 22 zł. świetny wynik i to na naszej 2 lidze

Do góry
#585850 - 25/05/2006 10:56 Re: 2 liga (środa 24 maja)
vicu Offline
journeyman

Meldunek: 02/02/2006
Postów: 53
Quote:

ŁKS - Heko
Under 2.5 kurs: 1,72 bukmacher: Unibet




ŁKS wygrał zasłużenie ale wynik 3-0 spowodowany był 2 czerwonymi dla Heko, a 3 bramka zdobyta była w 87 minucie, więc under był blisko

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, pacyfista, VVega, alfa, igea23, Sensei, rafal08, akagi, aker, Ojro, 11kera11), 4065 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582551 Postów

Najwięcej online: 4304 @ Wczoraj o 19:05