Strona 2 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#590631 - 29/05/2006 16:18 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Wtorek o wiele bardziej ciekawszy niż poniedziałek - jeśli chodzi o gre..

Roddick - Martin 1......Bilans meczów 4-0 z czego jeden mecz wygrany z Clay. Jasne że roddick to siła a nie bieganie ale mysle że ze słabym Martinem sobie jeszcze poradzi..

Monfils- Murray 1 ..tutaj młodego Frncuza spotkała super niespodzianka w postaci Murray..Brytyjczyk jest chyba w 10 najsłabszych zawodnikow na ziemic..Przegrywa z kazdym nawet z Lisnardem niedawno a to już naprawde wielka wtopa..Jedyne co mnie martwi to fakt ze juz raz w tym roku Murray wygral na CLAYU z Monfilsem ale myśle ze na wlasnych smieciach Gael wygra..

Simon tez sobie powinien poradzić bo Hernandez wielkim graczem nie jest...Simon-Hernandez 1

I mój HIT na jutro
Gonzlaez- Safin 2........Marat - zresztą mój ulubiony gracz jeżeli tylko nie kaprysi to jest zdolny wygrac z każdym..Rok temu odpadł z Robredo ale wszyscy wiemy w jakich okolicznościach..Bilans mecżów z Gonzo 2-0 choć oba były na hardzie..Chilijczyk mnie nie przekonuje bo choć walczy z reguły przegrywa- ost mecz z Ljubiciciem...Safin musi wreszcie gdzieś coś ugrac i według mnie bedzie to już teraz...

Do góry
Bonus: Unibet
#590632 - 29/05/2006 16:36 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Roddick A. v Martin A. 3:0 5.00 GB
Moj hit na jutro. Jednak wg mnie oplacalny tylko w bukach, w ktorych w razie kreczu jest zwrot. Jezeli Roddick jest w 80% zdrowy to spokojnie wygra ten mecz. Gral juz z Martinem 4 razy (na roznych nawierzchniach) i za kazdym razem wygrywal bez straty seta. A jezeli bedzie go bolala kostka, to skreczuje i bedziemy mieli zwrot.

Do góry
#590633 - 29/05/2006 17:09 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Nadal Offline
member

Meldunek: 03/04/2006
Postów: 156
Andy Roddick - Alberto Martin

Jeżeli Martin zagra w taki sposób jak z Nalbandianem
podczas Masters Series w Rzymie swietnie spisujac sie
na lini koncowej , wielokrotnie zmieniajac tempo gry to
Roddick ktory jest w zalosnej formie zostanie przez niego
pokonany w tym mecz.
Andy nigdy nie czul sie dobrze na ziemi to jego najbardziej
nie lubiana nawierzchnia , wrecz przeciwnie dla jego rywala
ktory kocha grac na maczace.
Amerykanin nigdy nie bedzie odnosil sukcesow na ziemi i
trzeba sobie to uswiadomic , po takim kursie stawiam na
Martina w moich oczach wszystko za nim przemawia.

Unibet : 2,02



Mathieu Montcourt - Marcos Daniel

Ten kurs to chyba jakiś żart , Daniel to nie jest tak
dobry i regularny gracz aby stawiac go w roli az takiego
faworyta tego meczu w ktorym rywalem bedzie 21 letni
zawodnik gospodarzy ktory zrobi wszystko aby w tym
meczu pokazac sie z jak najlepszej strony , Brazylijczyk
to challengerowiec podobnie jak Francuz ktory nie osiagal
do tej pory specjalnych wynikow ale w tym meczu da z
siebie wszystko i moim zdaniem ma duże szanse na wygranie
tego meczu

Unibet : 2,55


Marat Safin - Fernando Gonzalez

Tutaj rowniez jakies nieporozumienie Marat Safin to gracz
wybitny i pomimo tego ze wielu ma mu za zle to ze zdarza
mu sie odpuszczac mecze jestem w stanie zalozyc sie o
wszystkie pieniadze ze w tym meczu Marat da z siebie 200%
czy to wystarczy na chimerycznego Gonzo ? jezeli ten
bedzie z cala sila atakowal poa autach jak to ma w zwyczaju
Safin szybko wygra ten mecz , jezeli bedzie inaczej Marat
wygra w trzech lub czterech setach.
Zdaje sobie sprawe z tego ze to tylko sport ale mam takie
przeczucie jestem prawie pewny tego ze Safin wygra.
Kursy systematycznie spadaja mam zagranego Safina za 2,26
na chwile obecna kurs na niego wynosi 2,14 i bedzie spadal.

Unibet : 2,26

Do góry
#590634 - 29/05/2006 17:51 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Zatem Safin urasta go miana faworyta jutrzjeszego dnia..

Coraz bardziej przychylam sie takze do gry na Monaco bo Gemerden chyba nie może mu nić zrobic..

Mam pytanie odnosnie Kindlmana? Czy widzial go ktoś w akcji bo dziwne dla mnie ze przeszedł eliminacje więc w pojedynku z Sabau może także wygrac..Czekam na informacje odnosnie gry Kindlamna?

Do góry
#590635 - 29/05/2006 17:54 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Nicki Pedersen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/02/2006
Postów: 1681
Skąd: Odense
Quote:

Zatem Safin urasta go miana faworyta jutrzjeszego dnia..

Coraz bardziej przychylam sie takze do gry na Monaco bo Gemerden chyba nie może mu nić zrobic..

Mam pytanie odnosnie Kindlmana? Czy widzial go ktoś w akcji bo dziwne dla mnie ze przeszedł eliminacje więc w pojedynku z Sabau może także wygrac..Czekam na informacje odnosnie gry Kindlamna?




Moim zdniem Sabau jutro spakuje manatki bardzo szybko Niemiec ograny wielkie pieniadze
jak dla niego za awans do 2 rundy Sabau to moim zdaniem jeden z najgroszych tenisitow
w turze.

Do góry
#590636 - 29/05/2006 19:04 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
no po takim kursie to trudno nie postawić na zawodnika z tak ogromnym potencjałem jak Safin.

Co prawda martwią trochę jego ostatnie wyniki, a raczej ich brak - ale miejmy nadzieję, że przez ostatnie 2 tygodnie Marat potrenował i pokaże się jutro z dobrej strony.

Pewnie jak to zwykle u niego bywa będzie to niezły thriller, ale Fernando Gonzalez jest jak najbardziej do przejścia.

Do góry
#590637 - 29/05/2006 19:44 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Jutro :

Roddick-A.Martin

Cechy ambicjo i wolicjonalne Roddicka są bez zarzutu. Chłopak mimo kontuzji barku w Rzymie przeciw Monfilsowi dokończył mecz mimo bólu, gdy Francuz pajacował widząc męki Rodda i po każdej wygranej piłce dostawał wręcz orgazmu(bez urazy ). Ostatnio w Dusseldorfie kontuzja kostki na początku 1 seta spowodowała, że tym razem Roddick musiał zejść z kortu. Jednak pewność, że Andy wyjdzie na kort i będzie walczył do końca(tylko z jakim skutkiem...) mam 99% . Sam teraz przyznaje, że po treningu(50 minutowym) jest lepiej niż myślał, ale ale... jutrzejszy mecz z A.Martinem potrwa grubo ponad 50 minut. A.Roddick będzie musiał biegać, im będzie więcej biegał tym kostka będzie bardziej obciążona i nikt nie wie jak wytrzyma trudy przynajmniej 3setowego, a moim zdanie 4-5 setowego pojedynku. H2H na korzyść Rodda i to zdecydowanie. A.Martin na szlemach jednak przeciwko kontuzjowanym rywalom stawia dość mocny opór (podczas US Open w 1r. z Gasquetem, dramatyczne 5 setów). A.Martin dysponuje dobrym serwisem, więc sądze że na spokojnie dojdzie do przynajmniej jednego TB, a to kolejne dodatkowe minuty na korcie.

3/10 na A.Martina po kursie 2,16. Nic wielkiego, chcę to spróbować po prostu.

Do góry
#590638 - 29/05/2006 19:46 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
zwierzu Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 783
Dziwi mnie troche, ze duzo osob tak smialo gra na Safina. Przeciez on jest zupelnie bez formy, przegrywa mecz za meczem. Co wiecej, to nie przegrywa pojedynkow z zawodnikami z najwyzszej polki, tylko z typowymi sredniakami. Ostatnio jak go widzialem to dostal baty od Saretty, gdzie po pierwszym wygranym secie, wlaczyl mu sie motyw "Safina" i potem 6:1 6:4. Safin jest pierwszy na liscie zawodnikow ktorych nie gram, odstawia takie szopki, ze glowa mala, robi z siebie gwiazde, rzuca rakietami, czesto oddaje mecze bez walki. Dziwny zawodnik, nigdy nie potrafilem go rozgrysc...

A kto bedzie stal po drugiej stronie siatki? Gonzalez, gracz niezwykle waleczny, zupelnie inny zawodnik niz Rosjanin. W tym roku gra bardzo przyzwoice, nie pamietam kiedy ostatnio odpadl w 1 rundzie turnieju. Przywolywana przez kogos porazka z Ljuba to jakies nieporozumienie. Przeciez to na czym oni grali to nie byl clay Dodatkowo, to nie byl RG tylko "jakis" turniej druzynowy, czyli na pewno troche inne podejscie do sprawy.

Podsumowujac, jezeli Gonzo zagra na swoim poziomie, to powinien bez problemu ograc Safina, moj typ to 3-1. Narzuci swoj styl gry, Rusek sie wkurzy i wiadomo co wtedy...

Gonzaleza za 1.67 biore bez wahania Co do innych pewniakow na jutro to sie zgadzam: Monfils, Simon i Monaco.

Pozdrawiam

Do góry
#590639 - 29/05/2006 20:04 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Widac ze jutrzejszy mecz Safing-Goznalez..Zapowiada sie jako mecz dnia..,, Zwierzu" masz racje że Marat to gracz dziwny i chimeryczny ale ma w sobie niesamowity talent. Mecz z Sarreta to on odpuscil jak wiele innych ale zawsze w waznych turniejach dochodzi daleko a już na bank 1 runde przechodzi..Długo nie grał i może czuć głod zwyciestw i to moze byc sporą motywacją..Duża kasa do wygrania a to zawsze Ruska cieszy. Ja gram Marata i raczje zrobie to grubo...

Do góry
#590640 - 29/05/2006 20:53 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Monaco-Van Gemerden
Monaco regularność, dobra gra na końcowej linii, potrafi sobie ustawić rywala i sam skończyć akcję. Lubi też zawodników popełniających dużą ilość ue. Może w tym roku uda mu się osiągnąc więcej niż 2r. , dotychczas miał pecha , bo trafiał na rywali którzy aktualnie byli w b.dobrej formie. Coria dwa lata temu, czy rok temu Grosjean(który później urwał seta Nadalowi). Van Gemerden poziom CH. Na pewno powalczy, w końcu przeszedł kwale, równa walka w pojedyńczym secie pewnie tak - w przeciągu całego 3-setowego meczu nie sądze aby był wstanie pokonać Monaco.

Simon-O.Hernandez
Simon lubi gdy przeciwnik nie gra mocniej od niego. Hernandez to raczej zawodnik puszczający balony, a więc zagrania niezbyt mocne, tak więc Simonowi taka gra powinna pasować, tylko nie wolno mu popełniać zbyt dużej ilości prostych błędów. Tego bym mu nie wybaczył W ciągu ostatniego roku poczynił pewne postępy, lepiej atakuje, umie kończyć piłki i chyba mimo wszystko jest bardziej regularny i dokładny. W tym roku potykał się z przenajróżniejszymi stylami i dawał sobie radę - przebijanki z Vikiem Sangiem Ch.Rochusem czy drewniakiem Behrendem, gry nerwów z Feną Berdychem , nie bał się też gdy Rusedski biegał mu do siatki , a także poradził sobie z Gaudio, doskonałym technikiem i kimś kto potrafi solidnie pogonić po korcie rywala. Ulegał tylko zawodników którzy grali strasznie agresywnie i co gorsza dla niego często trafiali - Almagro,Ljubicic,Bracciali,Mirnyi i Marach.
Rok temu widziałem go w akcji w paru meczach, był nieopierzonym zbuntowanym młodzianem, strasznie nieregularnym. W tym roku też już miałem okazję go oglądać m.in. AO czy w ostatnio w Austrii i trzeba przyznać że zmienił się, i to na lepsze. Chyba powoli dorasta i wie co musi zrobić aby dołączyć do grona tych najlepszych młodego pokolenia. Pierwszym krokiem będzie jutrzejsza wygrana z O.Hernandezem(jak Van Gemerden poziom CH).

Monaco+Simon @ 1,88 10/10

Do góry
#590641 - 29/05/2006 21:14 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
igor81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 2582
Skąd: WestSide
SAFIN - Gonzalez 1 2,12 GB 7/10

Dotychczasowych wynikow Marata nie bralbym jako wyznacznik w tym meczu. Jak wiadomo Safin lubi odpuszczac wygrane juz mecze w turniejach mniejszej rangi. Ale panowie to jest RG!!
Z tego co przeczytalem w wywiadzie z jego trenerem,to jest w porzadku z jego zdrowie, a i motywacji mu nie brakuje. Chce tu zajsc jak najdalej,a umiejetnosci ma ku temu niepodwazalne. Taki kurs na Safina to nawet przeciw Nadalowi bym ugryzl (oczywiscie wtedy za mniejsza stawke).
Marat w pelni skoncentrowany i walczacy to Marat grozny dla najlepszych i na takiego Marata lubie stawiac


Oprocz tego podobnie jak Fro, zagrany juz wczoraj tripelek:
Ferrer
Monaco
Simon
za 10/10

...and nothing else matters tomorrow

Pozdrawiam

Do góry
#590642 - 29/05/2006 23:21 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Baghdatis M. v Portas A

Jak dla mnie to jutrzejszy a w zasadzie to juz dzisiejszy typ dnia.

Baghdatis po tym jak zagrał w finale AO stracił chyba wszystko to co Go charakteryzowało do 29 stycznia począwszy od niesamowitej waleczności i woli zwycięstwa za wszelką cene na zdrowiu skończywszy.
Niewątpliwie Marcos to wielki talent ale w konfrontacji z tak ogranym na cegle zawodnikiem jakim jest Portas nie daje mu praktycznie żadnych szans na wygranie tego meczu.

Nie bedzie wielkim odkryciem jak napisze że Baghdatis poprostu nie ma cierpliwości do długich wymian gdyż jest typem zawodnika który potrafi i lubi zaskoczyć efektownym uderzeniem konczącym z for czy backhandu ale na ziemi ze scianą do odbijania piłek bedzie o takie zagranie niewątpliwie cięzko.

Głównym argumentem jaki przemawia do mnie aby zagrać hiszpana jest jego ilość rozegranych spotkan na clayu zarówno w tym jak i w ubiegłym roku.Liczba jest naprawde imponująca.Licząc od zeszłorocznego turnieju w Barcelonie zagrał on uwaga 98 !!! meczy tylko i wyłącznie na clayu .

Portas ma juz 33 lata i napewno nie nalezy do mlodzieniaszków ale mam nadzieje że rutyna i ogranie wezmie góre nad młodością

Portas nie udawaj greka...vamooos a ganar

Do góry
#590643 - 30/05/2006 06:58 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
czuczu1910 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 3734
Bjorkman-Chardy 2 1,75 Bet-at-home
Bjorkman dzis pozegna sie z tym turniejem i bedzie pogrywal sobie w debelku do ktorego jeszcze sie nadaje wyniki w tym sezonie zenujace jak juz gral to przegrywal prawie z kazdym a Jeremy to mlody utalentowasny gospodarz za ktorym bedzie publika mysle ze beda tutaj 4 sety ale ja zagram na chardego
Gonzo-Safin 1,68 prof
Gonzo bardzo fajnie sobie pogrywa w tym sezonie i zazwyczaj dochodzi do polfinalu jest poprostu w wysokiej formie a safin wraca po kolejnej kontuzji i raczejnie powalczy dzis sluchalem wywaidu w ktorym wypowiada sie ze jego tenis nie jest na wysokim poziomie wiec ja nawet spodziewalbym sie tutaj krecza ze strony marata
Djokovic-Horna 1 1,8
Djokovic to solidny mlody walczak ktory w tamtym roku odpadl w 2 rundzie aleto byl jego pierwszy mecz w paryzu a wiec stres robil swoje a horna to typowy ziemniak tylko szkoda ze zupelnie bez formy a poza tym jakis himeryczny na korcie to nie ten horna na ktorym pieziazki sie robilo sezon czy 2 temu

Do góry
#590644 - 30/05/2006 07:56 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
No dzisiaj dodatkowo :

F.Vicente - A.Waske 1 @1,56 Pinnacle

Waske stary niemiecki wyjadacz groźny głównie przed własną publicznością, kiedy gra poza granicami Niemiec traci większość ze swych atutów. Przed tygodniem w Dusseldorfie grał za trzech bo oprócz dwóch spotkań singlowych grał jeszcze komplet meczów w deblu. Vicente ograny na cegle, 2 razy już pokonał na niej Waskego. Rok temu pamiętam jak Hiszpan walczył jak lew z Moyą i uległ dopiero w 5 setach. Wolny clay w Paryżu napewno będzie mu bardziej pasował niż Niemcowi i myślę, że powinien dać radę z podmęczonym Niemcem.

A.Martin - A.Roddick 1 @2,09 Pinnacle

Roddick ostatnio co mecz to kontuzja a on sam zdaje sobie sprawę, że na Garrosie za wiele nie ździała. Za niedługo zaczyna się trawa i tam pewnie będzie chciał natrzaskać sporo punktów. W turnieju w Rzymie wprawdzie doszedł do ćwierćfinału ale miał komiczną drabinkę i tragiczny procent I serwisu, jak tutaj będzie to samo to sporo będzie dłuższych wymian gdzie pole do popisu będzie miał Hiszpan.

E.Massa - D.Norman 1 @1,714 Pinnacle

Przeciwko Normanowi gram bardzo często, szczególnie na cegle. 35 lat na karku, 2 metry wzrostu i facet się pcha na Rolanda Garrosa. Kwale wprawdzie przeszedł ale już w ostatniej rundzie z Charpentierem był w sporych opałach. Massa ostatnio mało pogrywał, ale kwale przeszedł bez problemów, kiedyś wygrywał hurtowo kilka chalengerów. W meczu do 3 wygranych setów powinien dać radę drewnianemu Normanowi.

Do góry
#590645 - 30/05/2006 08:32 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
saxxon Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2004
Postów: 1233
Skąd: Sosnowiec
Sorry Goget ale nie pisz juz w Paryzu jest wolna nawierzchnia
Bo juz zarówno z ust Tomka Tomaszewskiego jak i niemieckiego komentatora słyszałem że w Paryżu nawierzchnia clay zalicza sie do najszybszych na swiecie !!!

Do góry
#590646 - 30/05/2006 08:36 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
teni$God Offline
addict

Meldunek: 27/02/2004
Postów: 480
tak i dlatego tam zawodnicy lubiący szybkie nawierzchni odpadają w 1 rundach

Do góry
#590647 - 30/05/2006 08:46 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
saxxon Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2004
Postów: 1233
Skąd: Sosnowiec
Quote:

tak i dlatego tam zawodnicy lubiący szybkie nawierzchni odpadają w 1 rundach



indolencie do najszybszych z nawierzchni clay - a nie ze wszystkich nawierzchni

Do góry
#590648 - 30/05/2006 08:48 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Fozzie Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 5934
Skąd: http://fozzie.blogabet.com/
Quote:

tak i dlatego tam zawodnicy lubiący szybkie nawierzchni odpadają w 1 rundach




Moze twoim ulubionym kanałem TV jest cartoonetwork, ale ja wczoraj cały dzień oglądałem na Eurosporcir relację z Rolanda i potwierdzam, że ta cegiełka jest bardzo szybka...

Do góry
#590649 - 30/05/2006 09:00 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Gregov Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5949
Skąd: Sosnowiec
zgodzę sie z saxxonem i Fozziem, nawierzchnia jak na clay jest dość szybka, szczególnie jak powiał wczoraj wiaterek i zwiało troszke zmielonej cegiełki na boki . Nie kasuje powyższych postów , bo opinie o nawierzchni są ważne.

Do góry
#590650 - 30/05/2006 10:24 Re: Roland Garros 2006 - 28.05 - 11.06
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
mi też się wydawała ta nawierzchnia dość szybka jak na clay, chociaż na nawierzchniach specjalnie się nie znam.

Dlatego dałem dziś w unibecie:

Karlović - Patience, over 41,5 gema @1.85


Atomowy serwis drwala nie powinien być zwolniony na tyle mocno przez nawierzchnię, żeby nie stanowił skutecznej broni. A stąd - jak zwykle prosta droga do tiebreaków.

A że tiebreak to w dużej części loteria, dlatego nie sądzę, żeby jeden zawodnik (raczej Karlović) miał wygrać je wszystkie. Innymi słowy liczę na 4 sety i overek będzie załatwiony

Oprócz tego poszedł Safin (już wcześniej pisałem dlatego) i dość często grany Monaco. To tyle u panów na dziś

Do góry
Strona 2 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Szuman, Irek, igea23, alfa, rymoholik), 3929 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582113 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49