Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#592488 - 30/05/2006 18:42 Re: Polska-Kolumbia
Adizek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/06/2004
Postów: 1873
Skąd: Żory
to ja tez jestem primitywem ze slaska bo podobalo mi sie jak kibice skandowali OLE po kazdym podaniu Kolumbi bo BYLI LEPSI a gwizdaniem wyrazali frustracje za bardzo slaby mecz i bardzo dobrze moze to im da do myslenia.Wyblakle gwiazdki pa dowidzeniai i przypadkiem obudza sie na MS ps
na sobote izi monej
Chorwacja @?

Do góry
Bonus: Unibet
#592489 - 30/05/2006 18:47 Re: Polska-Kolumbia
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
Quote:

Quote:

aaa i jeszcze jedno.

Stadion im. Kazimierza Górskiego... a zachowanie kibiców ... skandaliczne. O grze nie wspomne.

P.S
Oleee




Jakie skandaliczne??Nie byłeś na meczu nie zapłaciłeś za bilet to nie pierdol głupot koleś.Co ty myślisz ,że ktoś będzie bulił za bilety żeby zobaczyć poziom C-klasy??




widac lepek jestes tutaj nowy na tym forum i z tego jak piszesz to podobny wiek twoj - nikt niezmusza zeby isc na nasza kopana -i sgadzam sie ZABIELANYM tez niejestem fanem naszej kopanej ale co mecz daje wiare no wrescie dzis moze w tym meczu sie przelamia pokaza klase jakiej oczekujemy .a ze zaplaciles za bilet pare zlotych to twoja suwerenna decyzja a grajkow naszych znasz-
ps i niemam zamiaru klocic sie za jakies pare groszy pozdrawiam

Do góry
#592490 - 30/05/2006 18:55 Re: Polska-Kolumbia
ruben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 3042
Skąd: WidzEW LodZ
ci co gwizdali itp itd POLACY to nie są.....

Do góry
#592491 - 30/05/2006 19:14 Re: Polska-Kolumbia
Adizek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/06/2004
Postów: 1873
Skąd: Żory
Quote:

ci co gwizdali itp itd POLACY to nie są.....



rownie dobrze moge napisac ze Polakiem nie jest ten kto glosowal na PiS wedlug Twojego toku myslenia raczej Polakiem nie jest ten kto zniewaza Polskie symbole a tutaj mielsimy 11 osob + Rasiak ktore zapomnialy ze graja dla 40 tys zgromadzpnych na stadionie mozna powiedziec ze nie wdziecznych ale czy pilkarze byli wdzieczni ? Tez NIE

Do góry
#592492 - 30/05/2006 19:16 Re: Polska-Kolumbia
_Lucky_men_ Offline
stranger

Meldunek: 24/05/2006
Postów: 7
Quote:

Quote:

Quote:

aaa i jeszcze jedno.

Stadion im. Kazimierza Górskiego... a zachowanie kibiców ... skandaliczne. O grze nie wspomne.

P.S
Oleee




Jakie skandaliczne??Nie byłeś na meczu nie zapłaciłeś za bilet to nie pierdol głupot koleś.Co ty myślisz ,że ktoś będzie bulił za bilety żeby zobaczyć poziom C-klasy??




widac lepek jestes tutaj nowy na tym forum i z tego jak piszesz to podobny wiek twoj - nikt niezmusza zeby isc na nasza kopana -i sgadzam sie ZABIELANYM tez niejestem fanem naszej kopanej ale co mecz daje wiare no wrescie dzis moze w tym meczu sie przelamia pokaza klase jakiej oczekujemy .a ze zaplaciles za bilet pare zlotych to twoja suwerenna decyzja a grajkow naszych znasz-
ps i niemam zamiaru klocic sie za jakies pare groszy pozdrawiam




Lepek to twoj stary skurwialy brzydalu na forum jestem od 2001 roku tylko ten psi syn conrad mnie ostatnio zbanowal chuj mu w dupe spotka go za to kara na jaka zasluguje zobaczymy jak sie bedzie tlumaczyl przed skarbówka ze swoich afilianckich przedsiewziec.
Donos juz w drodze

Do góry
#592493 - 30/05/2006 19:20 Re: Polska-Kolumbia
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Żenada publiczność. Szkoda Kuszczaka.

Do góry
#592494 - 30/05/2006 19:35 Re: Polska-Kolumbia
mach80 Offline
journeyman

Meldunek: 14/05/2005
Postów: 78
POczekajmy na Chorwacje wtedy zobaczymy czy są jakieś większe szanse!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do góry
#592495 - 30/05/2006 19:48 Re: Polska-Kolumbia
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Panowie dajcie na luz - to i tak nic nie da???
1. Polacy zagrali slabo i bez koncepcji.
2. Zdecydowany brak świeżości i szybkości.
3. Słaba postawa bramkarzy (brak koncentracji).
4. jeszcze slabsza postawa w ataku.
4. Kolumbia nie jest chlopcem do bicia (ale spokojnie ją mozna było ograć)
4a. Litwa byla chlopcem do bicia???
5. Co do publiczności - pomimo że przyszli na stadion z dużymi nadziejami - zachowanie co najmniej nie odpowiednie - i nie jest usprawiedliwieniem to że Polacy zaprezentowali sie bardzo słabo. Przegrywać też należy umieć (a ole przy podaniach Kolumbii i gwizdy przy Polakach - bez komantarza.

Podsumowując - jeżli Nasi nie przejdą jakiejś metamorfozy??? - 3 mecze i szybki powrót do domu. Pomimo to będę wierzył że tak się nie stanie - w końcu urodziłem się w Polsce i w Polsce mieszkam - dlatego niezależnie od stanu naszej kopanej - trzeba im kibicować.
A te wszystkie dygresje po co??
1. "Szcześliwy - gratki za wspaniałą Polszczyznę - tak trzymaj - w oczach osób inteligentnych sam malujesz swój obraż.
2. Pozostali - chyba próbują Ci dorównać.

PS. Podobnie jak większość grałem Polaków - ale co mam płakać - można ale to kasy nie wróci.

Pozdro dla Wszystkich - i sory gdyby to kogoś uraziło

Do góry
#592496 - 30/05/2006 19:50 Re: Polska-Kolumbia
Corkman Offline
journeyman

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 78
Najbardziej mi zal Tomka Kuszczaka ktorego wygwizdali debile ze stadionu,To w koncu byl mecz sparingowy,trzeba bylo podniesc go na duchu,przeciez ten gol to bardziej przypadek niz brak umiejetnosci Kuszczaka,A Jureczek Dudek ,gwiazda z reklam tv,poczatkujacy pisarz i komentator sportowy,kolega Tomka Lisa i innych ZNANYCH OSOB bedzie teraz wysoko glowke nosil,co by bylo gdyby to on bronil.Nie wiem co by bylo dzisiaj,ale w Korei puscil 4 szmaty,w Liverpoolu w meczach o PUNKTY tych szmat kilka mu sie tez przytrafilo.No ale w Polsce to on WIELKA GWIAZDA JEST

Do góry
#592497 - 30/05/2006 20:03 Re: Polska-Kolumbia
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Dla rozluźnienia - wynik naszych grupowych rywali:
30.05.06 20:30 Germany - Japan 0-2 78 2nd Half

Do góry
#592498 - 30/05/2006 20:07 Re: Polska-Kolumbia
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
Quote:

Nie ma co sie podniecać.

...Frustracja kibiców na slaskim, typowe dla prymitywów ze slaska...

...Post pisany pod wplywem emocji... czyli wiadomo...




sam nie wiem do konca co o tym myslec , tlumacze to sobie tym drugim zdaniem

ps.

moze jednak bilety byly troche za tanie , bez obrazy

Do góry
#592499 - 30/05/2006 20:26 Re: Polska-Kolumbia
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
EKWADOR:
- Kolumbia 1-1
- Macedonia 1-2


KOSTARYKA:
- Katalonia 0-2
- Ukraina 0-4
- Czechy B 0-1


POLSKA:
- Kolumbia 1-2


NIEMCY:
- Japonia 2-2


Grupa śmierci

Do góry
#592500 - 30/05/2006 20:29 Re: Polska-Kolumbia
Tommy Lee Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 22/07/2004
Postów: 1622
Skąd: Pittsburgh
Quote:

Quote:

ci co gwizdali itp itd POLACY to nie są.....



rownie dobrze moge napisac ze Polakiem nie jest ten kto glosowal na PiS wedlug Twojego toku myslenia raczej Polakiem nie jest ten kto zniewaza Polskie symbole a tutaj mielsimy 11 osob + Rasiak ktore zapomnialy ze graja dla 40 tys zgromadzpnych na stadionie mozna powiedziec ze nie wdziecznych ale czy pilkarze byli wdzieczni ? Tez NIE





Znieważa Polskie symbole Człowieku ty chyba nie wiesz co to znaczy! To był mecz toważyski, a nasi mieli w nogach ciężkie zgrupowanie, po którym było pewne że będą odstawać fizycznie od rywali....Zniewagą i Hańbą dla Polski to są Ślązacy! Takie szowinistyczne św...ie jak były na tym meczu!

Do góry
#592501 - 30/05/2006 20:37 Re: Polska-Kolumbia
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
[quote....Zniewagą i Hańbą dla Polski to są Ślązacy! Takie szowinistyczne św...ie jak były na tym meczu!




...nie ma jak jeden wielki worek i wrzucanie wszystkich kibicow/przypadkowych kibicow/i razem do tegoz wora

panowie wyluzujcie z tym obrazaniem pilkarzy , Polski i siebie na wzajem

ps.a podobno wedlug coca c... pilka łączy

Do góry
#592502 - 30/05/2006 21:56 Re: Polska-Kolumbia
Tommy Lee Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 22/07/2004
Postów: 1622
Skąd: Pittsburgh
Śląsk już parę razy pokazał na co go stać. moja ocena nie wzięła się raptem. Z myśleniem zawsze nie było najlepiej. I tak najbardziej to mi szkoda było ŚP. Kazia Deyny..eh

Do góry
#592503 - 30/05/2006 22:03 Re: Polska-Kolumbia
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Szkoda Kuszczaka, ale mam nadzieję, że ten błąd nauczy go pokory - w przeciwieństwie do Boruca, bo jego nonszalancja zdaje się być niezmienna od lat, a jego błędy jakoś uchodzą mu na sucho. Boruc też puścił szmatę (vide mecz z USA) i gra nadal w kadrze.

Co do meczu - trudno było oczekiwać dobrej gry Polaków już teraz. Oni mają być w formie na MŚ, a nie w sparingach. Dlatego z oceną gry poczekałbym do meczy grupowych.

Do góry
#592504 - 31/05/2006 07:44 Re: Polska-Kolumbia
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
pozwole sobie napisac jedno zdanie, gora dwa
po pierwsze wstyd mi za zachowanie publicznosci, to swiadaczy o tym jakie mamy spoleczenstwo, pozostawie to bez komentarza...
druga sprawa sama gra. czego sie spodziewaliscie na tym etapie przygotowan ? finezji, swiezosci , polotu ?? ludzie zanim zaczniecie wyrazac swoje opinie pomyslcie troche nim cos napiszecie, myslenie nie boli. bedziecie mogli wyrazac swoj niesmak po mistrzostwach o ile bedzie powod by ten niesmak wyrazac a nie w trakcie przygotowan... szkoda gadac ...

go go go BIALO-CZERWONI !!!

ps: co do Rasiaka i Milii dalibyscie juz spokoj , bo to tez zenada. Sa chlopaki w kadrze, trener ich wybral , niech trenuja i pokazuja na co ich stac a my zamiast ich krytykowac, dolowac powinnismy wspierac bo jestesmy POLAKAMI. A ci co tak krytykuja niech najpierw popatrza na siebie i zadadza sobie proste pytanie: co ja osiagnelem by moc krytykowac tych zawodnikow.

pozdro

Do góry
#592505 - 31/05/2006 09:12 Re: Polska-Kolumbia
molek64 Offline
addict

Meldunek: 30/05/2004
Postów: 514
zeby była jasność nie jestem dzieckiem ( mam 42 lata )
zastanawia mnie dlaczego zawsze w takich sytuacjach jak wczorajszy mecz niektóre osoby zabierają publiczności prawo do wyrażania swojej opinii.
Kibic zawsze MUSI podnosić sportowca na duchu - nawet wtedy gdy tenże sportowiec gra kaszane - ale sportowiec NIE MUSI dać z siebie wszystko - nie można gwizdać, trzeba dopingować nawet wtedy gdy ten drugi swoją postawą obraża kibica.
Ciekawi mnie czemu jeden MUSI a drugi nie.
Jestem ostatnią osobą która tylko krytykuje, zawsze staram
się znaleźć jakieś pozytywy ale wybaczcie - wczoraj takich nie było.
Nadal będę kibicował POLSCE i trzymał za nich kciuki bo w przeciwieństwie do wielu z was patriotyzm nie jest dla mnie tylko pustym słowem, ale uważam że mam również prawo do swoich opinii.

Do góry
#592506 - 31/05/2006 09:41 Re: Polska-Kolumbia
TANAMERAH Offline
old hand

Meldunek: 01/07/2004
Postów: 940
To może i ja dwa zdania.Nie rozumiem tej krytyki /paniki/ to tylko mecz towarzyski, sparing. Chłopaki dostali duży wycisk na zgrupowaniu aby nie zdychali pod koniec meczu np. z Niemcami, który będzie decydował o 1 miejscu w grupie.
Pamiętam, że przed WM 74 też reprezentacja przegrywała co tylko się dało a finał znamy wszyscy. Dlatego proponuję wsterzymajmy się z oceną reprezentacji. Ja zagrałem za 100, że wygramy grupę.

Do góry
#592507 - 31/05/2006 10:10 Re: Polska-Kolumbia
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
Wygramy grupe tanemerah looool . Niemcy wygrają w cuglach tą grupe . Bo taki Ballack sam strzeli nam 2 gole z niczego i do widzenia.
To jest skandal i kompromitacja to co pokazali wczoraj !!!!.
Jeśli wyjdziemy z grupy to tylko dzięki temu że Ekwador i Kostaryka są słabsze od nas i tylko tyle. Później dostaniemy od Szwedów lub Angoli 2-3 bramkami i taki będzie ten mundial .
Ale już wypowiedzi Janasa to kompletne buractwo :
mówi Jeleń zastąpił Franka !!! , albo Dudek puścił wikszą szmate w Liverpoolu . Ale Burak !!!!! . Żaden Selekcjoner, pieprze takie granie. Okazuje się że już 1 sparing pokazał że nie stać nas na brak w kadrze takich graczy jak Frankowski i Dudek... . Ale coc tam powiem tylko tyle jak nie wyjdziemy z grupy na miejscu Janasa nie wracał bym do kraju. Na Mundial nie pojechali wszyscy najlepsi Polscy piłkarze i to jest podstawowy błąd którego nie można popełnić w selekcji !!!!

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Maxi, akagi, Sensei, ElNinho[mmdea]), 3332 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581650 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49