Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#599324 - 12/06/2006 11:58 Re: Sposób Bielanka.
Bielanek Offline
newbie

Meldunek: 07/05/2006
Postów: 43
Quote:

Quote:

Skoczek- Ja go nie widziałem. Wiesz może kto wymyślił ten sposób, albo jak on się nazywa? Wtedy szybko zmienimy temat. Pozdrawiam!



Ja Ci podpowiem. Wymyślił go 22-12-2005 Kpt.Cobra na forum OBSTAWIANIE i dał mu tytuł "Ulepszona Progresja". I TY DOSKONALE O TYM WIEDZIAŁEŚ, bo się tam udzielasz! Więc nie udawaj Greka PLAGIATORZE . Jedyne co wymyśliłeś to skopiować jego pomysł na inne forum. I to jest ten &#8222;Sposób Bielanka&#8221;





Iwan- Proszę Cię zanim się wypowiesz przeczytaj dokładnie temat... Nie prowadzę żadnej progresji wymyślonej przez KptKobrę, nie gram 3 meczy po remisie, tylko jeden... To jest zupełnie inny sposób. Tylko i wyłącznie zainteresowały mnie jego jedne statystyki... Na następny raz powstrzymaj się proszę przed zbędnym nabijaniem postów... Oszczędź tego nam wszystkim, albo wnieś coś pozytywnego do tematu. Takie jest moje zdanie. Jak ktoś nie wierzy to zapraszam na obstawianie . com i tam zobaczcie czy system zalicza się do plagiatu!?!?!? Albo pomyliły Ci się pojęcia, albo jeszcze nie dorosłeś, aby kogokolwiek oskarżać... Przykro, że tacy ludzie jeszcze pojawiają się na frum, którego zadaniem jest ograć bukmachera, a nie siać niepotrzebne spustoszenie! Ostatni raz powiem, drogi panie Iwanie zajmij się pomaganiem, a nie krytyką.

Do góry
Bonus: Unibet
#599325 - 12/06/2006 12:06 Re: Sposób Bielanka.
Bielanek Offline
newbie

Meldunek: 07/05/2006
Postów: 43
Quote:

HM wlasnie jestem na etapie wprowadzania wynikow do Excela ze wszystkich lig i lat choc pod katem under/over bardziej niz gry na remisy. Pamietam jednak ze duzo ludzi poplynelo grajac progresje proste na remisy w NHL czy w pilce noznej - podstawowy blad byl taki ze uparcie stawiali na druzyny ktore wybitnie nie lubily remisowac zamiast na remisolubne Lens czy Badajoz czy Tenerife - a kursy byly zblizone - przypomne juz slynne Stoke czy Udinese - dla weryfikacji Twojej hipotezy sprawdz prosze pierwsza lige grecka pilki noznej w minionym sezonie - jak Twoja teoria przejdzie ten z gory zapowiadam ostry test (m. in. Olympiakos 1 remis na 30 meczow - w ostatniej kolejce!!!) to buki beda musialy zrewidowac kursy na remisy - a na to sie nie zanosi niestety i dalej beda w okolicach 1.4 (ustawione chamskie remisy w ligach wloskich), 2.20 (remisolubne druzyny w 2 lidze hiszpanskiej czy francuskiej) czy 3 - 3.25 (normalne mecze gdzie nic nie wiadomo. To sprawdz prosze te lige grecka i jesli tam jestes na plus to raczej wszedzie bedziesz ale prywatna moja rada - podziel sie z nami wynikami jak juz bedziesz bogaty




Dobra Devastor. Mądrze mówisz, jak coś osiągnę tym sposobem to dam znać. Jeżeli chodzi o 30 meczów bez remisu to nie widzę problemu, przecież my nie gramy progresji, to jest chyba największy plus tego sposobu. Jeżeli będziemy wychodzić na plus przez jeden miesiąc, a później coś zacznie się sypać to nie jesteśmy bankrutami tak jak przy progresji, tylko wypłacamy sobie pieniążki z poprzednich wygranych i "drinken hulanken"(mała przerwa), potem troszkę na sucho i jak złapiemy formę to gramy dalej. Ja już testuję, ale na troszkę innych zasadach. Jak narazie 50% skuteczności w typowaniu remisów... Po 4 typach . Jak po 100 będę na plus to przedstawię. Pozdrawiam!

Do góry
#599326 - 12/06/2006 14:56 Re: Sposób Bielanka.
Vintec Offline
addict

Meldunek: 28/04/2006
Postów: 551
Zycze powodzenia...
bede bacznie obserowal wasze zmagania...

Do góry
#599327 - 12/06/2006 15:46 Re: Sposób Bielanka.
Iwan Offline
member

Meldunek: 08/12/2003
Postów: 158
Skąd: Łódź
Bielanek wstydził byś sie raczej zamiast iść "w zaparte".
Przeczytałem dokładnie temat. Nawet oba, ten z którego kopiowałeś też. Piszesz, że zainteresowały Cię jedynie jego statystyki? A sam pomysł na granie na remis, gdy drużyna we wcześniejszym meczu taki wynik już odnotowała - to niby jest Twój? Ty to analizowałeś i wyciągałeś wnioski? A to jest podstawą systemu. Reszta to mniej znaczące modyfikacje. Ciekawe dlaczego tego "autorskiego" pomysłu nie pokazałeś na forum OBSTAWIANIE? Tylko tu rżniesz bukowego intelektualistę. Może dlatego że koledzy w tym i ja pamiętamy Twoje naiwne pytania dotyczące systemu?
To co piszę jest POŻYTECZNE, bo eliminuje z różnych forum takich nic nie wnoszących kopistów jak Ty. Jak tak dalej pójdzie (kopiowanie) to nikomu twórczemu nie będzie się chciało dzielić swoimi przemyśleniami, bo taki czy inny Bielanek po pewnym czasie będzie przypisywał sobie autorstwo pomysłu. Mam nadzieję, że i tu docenią Twoją działalność i dostaniesz bana za ten numer.
Chcesz "ograć bukmachera" ? To wysil SWOJĄ mózgownicę lub pomagaj mądrzejszym od siebie a nie podpisuj się jako autor ich pomysłów. To na 100% nie pomaga.

Do góry
#599328 - 12/06/2006 17:48 Re: Sposób Bielanka.
Cobrasik Offline
stranger

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 4
Skąd: Szczecin
Iwan. W 100% cie popieram.

Bielanek pokazujesz jak wielkim prostakiem jesteś.
Szukasz jakiegoś dobrego systemu, który ktoś opracował i próbujesz wmówić innym że to twój aby inni pewnie wychwalali itd. a bierze się to pewnie z tego że każdy pewnie zna twoją niską wartość i dlatego na siłę starasz się pokazać że niby coś umiesz. Stąd pewnie nabawiłeś się takich kompleksów.

Do góry
#599329 - 12/06/2006 21:07 Re: Sposób Bielanka.
Marcovia Offline
enthusiast

Meldunek: 19/11/2004
Postów: 392
Zanim zaczniecie się tak wozić, jacy to Wy znakomici twórcy super systemów nie jesteście to może byście najpierw sami się uderzyli w piersi i napisali, że korzystaliście z pracy innych. Ideą Internetu - a tym samym tego forum jest wzajemna pomoc. Nie czytałem tego tematu na waszym spamowym forum, bo nie mogę się tam zalogować ale zapewniam Was, że to nie kpt. Cobra wymyślił, że można grać progresją albo płaską stawką, to nie kpt. Cobra pierwszy zauważył, że remisy lubią chodzić parami i to nie kpt. Cobra jako pierwszy zwrócił uwagę na duży procent remisów w meczach drużyn z Francji, Hiszpanii, czy Włoch. Te wszystkie informacje pojawiły się na tym forum dużo wcześniej. Jeśli już kpt. Cobra coś zrobił to zabrał w jednym topicu kilka pomysłów opisywanych na tym forum. Tak więc jeśli kpt. Cobra to Cobrasik to jest to właśnie Twoja postawa jest godna potępienia, Jeśli nie - to myślę, że kapitan nie powinien mieć pretensji o próbę rozwinięcia tematu i zainteresowania nim większej liczby osób.
Bielanek uczynił dokładnie to samo co kpt. Cobra. Wyraźnie napisał we wstępie, że to nie jest jego system. Nie wiem dlaczego nie podał dokładnego źródła? Może tak wiele godzin spędza na dyskusjach, że już zapomniał, gdzie się o tym wypowiadał? Może nie chciał zostać zbanowany przez admina za reklamowanie konkurencyjnego forum? Nie wiem. Naprawdę nie wiem. Ale taki najazd na niego to już przesada.
Próbujecie zabić temat, który fajnie się zaczynał. Gdyby do projektu przyłączyło się jeszcze kilka osób, to można by zrobić statystyki dla większej ilości lig. Z kilku, może kilkunastu lat. Wszystko porównać. Przemyśleć. Może ktoś dołożył by jeszcze swój pomysł i coś by z tego wyszło? A teraz wychodzi na to, że jest jakieś forum, na którym jest opracowany gotowy system i żeby wiedzieć więcej to trzeba się tam zapisać. Tylko, że nie każdy ma czas i ochotę, żeby być userem na piętnastu forach dyskusyjnych i codziennie czytać wszystko co tam jest napisane.

Do góry
#599330 - 13/06/2006 05:48 Re: Sposób Bielanka.
Bielanek Offline
newbie

Meldunek: 07/05/2006
Postów: 43
Mi naprawdę nie zależy, żeby ktoś mówił, że to jest mój system. Podkreślę jeszcze raz... Niczego nie miałem zamiaru kopiować! Jak się okazało już dużo, dużo wcześniej systemy polegające na remisowych passach były przymyślane.

Nie chcę robić żadnego zamieszania, pójdę na ustępstwo i poproszę moderatora o zmienienie tytułu tematu. Pozdrawiam!

Do góry
#599331 - 13/06/2006 07:05 Re: Sposób Bielanka.
Iwan Offline
member

Meldunek: 08/12/2003
Postów: 158
Skąd: Łódź
Marcovia
Quote:

Wyraźnie napisał we wstępie, że to nie jest jego system.



i Bielanek
Quote:

Jak się okazało już dużo, dużo wcześniej systemy polegające na remisowych passach były przymyślane.




Tak, tak Panowie, oczywiście...Obaj świetnie analizujecie czytany tekst! Dlatego zapewne Bielanek zatytułował swój temat: "Sposób Bielanka." i napisał
Quote:


Tylko daję pomysł.



a skoro napisał też
Quote:


Przemyślcie i wypowiedzcie się. Najmilej widziane słowa krytyki, ponieważ tylko dzięki nim możemy udoskonalać system.




To dostał tą krytykę.
Poza tym Marcovia może w Twoim mniemaniu ideą internetu jest kopiowanie cudzych, pomysłów, idei i przypisywanie ich sobie. Ja wiem, że jest to popularne zwłaszcza u tych, którzy masowo kopiują muzykę, filmy czy inne wartości intelektualne. Dla mnie jest to zwykłe ZŁODZIEJSTWO!
Śmiało mogę :
Quote:

sami się uderzyli w piersi i napisali, że korzystaliście z pracy innych.



bo jeśli nawet się zdarzyło to nie napisałem, że to moja praca. Łapiecie różnicę?

Do góry
#599332 - 13/06/2006 08:10 Re: Sposób Bielanka.
Cobrasik Offline
stranger

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 4
Skąd: Szczecin
Quote:

Zanim zaczniecie się tak wozić, jacy to Wy znakomici twórcy super systemów nie jesteście to może byście najpierw sami się uderzyli w piersi i napisali, że korzystaliście z pracy innych.




Uderzam się w pierś. Przy opracowywaniu tego systemu nie korzystałem z innych artykułów i nie byłem zainspirowany czyjąkolwiek wypowiedzią.

Quote:

zapewniam Was, że to nie kpt. Cobra wymyślił, że można grać progresją albo płaską stawką, to nie kpt. Cobra pierwszy zauważył, że remisy lubią chodzić parami i to nie kpt. Cobra jako pierwszy zwrócił uwagę na duży procent remisów w meczach drużyn z Francji, Hiszpanii, czy Włoch.



Ale jako pierwszy wyciągnąłem wnioski i opracowałem to w swój sposób tworząc pomysł.A skoro tweirdzisz że wszystko już było to po co Bielanek to pisze skoro o remisach już wszyscy wiecie i wjakich ligach i to wszystko było już tu napisane to po co pisać jeszcze raz?

Quote:

Te wszystkie informacje pojawiły się na tym forum dużo wcześniej. Jeśli już kpt. Cobra coś zrobił to zabrał w jednym topicu kilka pomysłów opisywanych na tym forum.



To skoro wszystko już tu macie po co pisać coś nowego?

Quote:

Tak więc jeśli kpt. Cobra to Cobrasik to jest to właśnie Twoja postawa jest godna potępienia,




Wasza postawa jest godna potępienia.

Quote:

Jeśli nie - to myślę, że kapitan nie powinien mieć pretensji o próbę rozwinięcia tematu i zainteresowania nim większej liczby osób.




Chciałbym aby większa ilość tym się zainteresowała i aby temat rozwinąć ale nie robi się tego w taki sposób przez zwykłe złodziejstwo.Inni jakoś umieją się skontaktować i się spytać czy mogą wykorzystać artykuł? Czy mogą go nawet skopiować i dać też własne pomysły. Inni jakoś potrafią a Bielanek ...

Quote:

Bielanek uczynił dokładnie to samo co kpt. Cobra. Wyraźnie napisał we wstępie, że to nie jest jego system.




Ty chyba czytać nie umiesz. Napisaliśmy właśnie dokładnie odwrotnie.

Quote:

Nie wiem dlaczego nie podał dokładnego źródła?




I nic go za to nieusprawiedliwia. To że nie wiesz dlaczego ktoś kradnie nie znaczy że może.
Quote:

Może tak wiele godzin spędza na dyskusjach, że już zapomniał, gdzie się o tym wypowiadał? Może nie chciał zostać zbanowany przez admina za reklamowanie konkurencyjnego forum? Nie wiem. Naprawdę nie wiem. Ale taki najazd na niego to już przesada.




Najazd na złodzieja nie jest przesadą.

Quote:

Próbujecie zabić temat, który fajnie się zaczynał.




Na tym forum macie przecież już wszystko więc taki temat w którym wszystko było już tutaj wcześniej jest wam niepotrzebny.

Quote:

Gdyby do projektu przyłączyło się jeszcze kilka osób, to można by zrobić statystyki dla większej ilości lig. Z kilku, może kilkunastu lat. Wszystko porównać. Przemyśleć. Może ktoś dołożył by jeszcze swój pomysł i coś by z tego wyszło?




Pisałem że nie w taki sposób się to robi.

Quote:

A teraz wychodzi na to, że jest jakieś forum, na którym jest opracowany gotowy system i żeby wiedzieć więcej to trzeba się tam zapisać. Tylko, że nie każdy ma czas i ochotę, żeby być userem na piętnastu forach dyskusyjnych i codziennie czytać wszystko co tam jest napisane.




Skoro jest opracowany system po co opracowywać go na nowo. Wystarczy link i skorzystać z wszystkiego co już jest opracowane a nie wyważać otwarte drzwi. Skoro tak szanujesz czas to właśnie po choinkę robić przemyślenia i opracowywać znów drugi raz. Zastanów się więc co piszesz.

Do góry
#599333 - 13/06/2006 08:13 Re: Sposób Bielanka.
maycj Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/08/2002
Postów: 2020
Skąd: only wawa
wam na prawde sie chyba nudzi...
nie macie wiekszych problemów??

koleś sobie ułożył jakiś system a wy go tylko objeżdżacie jak by bylo po co...

wiadomo że w każdym pomyśle każdego czlowieka są elementy już wymyślone przez innych, a on tylko je poskladal w jakiś określony sposób. i tak samo bylo w tym przypadku.

Do góry
#599334 - 13/06/2006 08:17 Re: Sposób Bielanka.
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Przecież ten system jest chujowy. Jeżeli zysk z niego byłby pewny to kretynizmem jest rozpowiadanie przepisu na kurę znoszącą złote jajka. Jeżeli to się sprawdzi to wszyscy będą tak grali, aż w końcu bukmacherzy poczynią odpowiednie kroki. Na forum obecny jest niejeden szpieg buka i pewnie śmieje się z was, ze chcecie ograć buki takim sposobem. Tak samo było ze wspaniałym systemem Norwegów. I co? I chuj - wszystko wyglądało ładnie na papierze.

Do góry
#599335 - 13/06/2006 09:14 Re: Sposób Bielanka.
Cobrasik Offline
stranger

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 4
Skąd: Szczecin
Więc po chuj wogóle to forum.

Do góry
#599336 - 13/06/2006 09:24 Re: Sposób Bielanka.
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
U mnie wyświetlanę sa działy:

Sports Insider - czasem można coś ciekawego przeczytać.
Świat Bukmacherstwa - informacje o bukach.
Kort Tenisowy - czasem jakaś informacja ciekawa się trafi.
Quasi Czat - czasem zapytam o wynik.
Las Vegas - czasem jest promocja do jakeigoś kasyna.
Poker Table - czasem jest promocja w jakimś poker roomie.
Forum Dyskusyjne - czasem są ważne informacje dotyczące funkcjonowania forum.
To i Owo - mój podstawowy dział.
Software a typowanie - czasem coś ciekawego się pojawi.


Odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz powyżej. Jeżeli będziesz zarabiał pieniądze na tym systemie (zarabiać, a nie po prostu nie tracić) to będziesz kozakiem i jak mi przyślesz to będę nosił twoje zdjęcie w portfelu.

Do góry
#599337 - 13/06/2006 09:49 Re: Sposób Bielanka.
Marcovia Offline
enthusiast

Meldunek: 19/11/2004
Postów: 392
@cobrasik:

Chcesz mi wmówić, że to Ty wymyśliłeś progresje na remisy? Przecież ten "twój system" to nic innego jak kolejna hygryda grania progresją na remisy. Takich pomysłów na tym forum pojawiły się już krocie. ZA co Ty chcesz nas potępiać? Że nie robimy tego za kasę?
Bielanek po sześciu minutach od napisania swojego pierwszego postu szukał autora tego pomysłu i chciał zmienić nazwę tego tematu. Nagle Wy się pojawiliście i zaczynacie rozpoczęliście wojnę. Mogliście napisać:

"Cześć jestem kpt. Cobra i to ja zmodernizowałem tak progresje na remisy. Jeśli chcecie wiedzieć więcej na ten temat to w zamian za mój spam i abonament do działu premium [www.tu.podasz.swoj.adres.pl] dostaniecie więcej informacji"

Ale admin od ręki skasował by taki temat, wiec uderzyliście inaczej. A teraz i tak admin skasuje temat. Bo do tego się nadaje.


PS. Z mojej strone EOT. Jak coś mi chcesz odpowiedzieć to pisz na priv, bo ja do tego tematu już nie zaglądam.

Do góry
#599338 - 13/06/2006 14:21 Re: Sposób Bielanka.
Bielanek Offline
newbie

Meldunek: 07/05/2006
Postów: 43
Mam już wszystko na prawdę głęboko... Postawiliście na swoim to macie. Powiedzieć Ci na czym się różnią nasze systemy? Mówię to tylko po to, aby nikt mnie nie oczerniał!

- Nie gram do trzech meczy po remisie(tak jak ty), tylko jedenego.
- Nie wybieram drużyn, tylko gram wszystko.
- Najważniejsze! Gdy nie idzie to przerywam co w progresji jest niemożliwe! Gram płaską stawką! Zupełnie inne założenie...


Te zmiany są wręcz diametralne...


Cobrasik- Uważam Cię za dobrego gracza, ale teraz moim zdaniem grubo przesadzasz... Czy ty jesteś złodziejem bo zabrałeś pomysł człowiekowi, który wymyślił progresję? Powiesz pewnie, że Ty ją starałeś się udoskonalić? Ja odpowiadam Ci tak samo, zrobiłem dokładnie to co ty.

Do góry
#599339 - 13/06/2006 14:25 Re: Sposób Bielanka.
Cobrasik Offline
stranger

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 4
Skąd: Szczecin
Quote:

@cobrasik:

Bielanek po sześciu minutach od napisania swojego pierwszego postu szukał autora tego pomysłu i chciał zmienić nazwę tego tematu. Nagle Wy się pojawiliście i zaczynacie rozpoczęliście wojnę. Mogliście napisać:

"Cześć jestem kpt. Cobra i to ja zmodernizowałem tak progresje na remisy. Jeśli chcecie wiedzieć więcej na ten temat to w zamian za mój spam i abonament do działu premium [www.tu.podasz.swoj.adres.pl] dostaniecie więcej informacji"





Właśnie o to chodzi że Bielanek udziela się na tamtym forum ten temat też nie jest mu obcy. Tak więc struganie pacana że nie wie skąd jest prostactwem. A ten temat tutaj na tym forum napisał później.

Do góry
#599340 - 13/06/2006 15:09 Re: Sposób Bielanka.
Vintec Offline
addict

Meldunek: 28/04/2006
Postów: 551
Zapominacie jaka jest glowna idea tego tematu badz podobnych tematow...
Glowne zalozenie to wypracowac zysk ktory bedzie dla grajacych w miare satysfkacjinujacy...
I nie powinno byc wazne kto byl pierwszy Adamem i Ewa a kto pozniej zmodernizowal dany produkt..
Najwazniejsze jest to jaki bedzie koncowy wynik tej modernizacji i nie wazne kto go wymysli wazne zeby dzialalo...

Pozdro dla kombinujacych

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2




Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (igea23, wHiTe_StAr, Sensei, Zaixi, Irek, VVega), 3217 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583084 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07