Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#607808 - 24/06/2006 19:59 [1/8] Hiszpania - Francja
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
27.VI 21:00 HANNOVER
HISZPANIA - FRANCJA

Do góry
Bonus: Unibet
#607809 - 27/06/2006 06:32 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Hiszpania-Francja 1 kurs 2.35 (TOTO-MIX)
Hiszpania-Francja(+1,5) 1 kurs 5,9 (TOTO-MIX)
Hiszpania-Francja (aw.) 1 kurs 1.6 (TOTO-MIX)
Hiszpania-Francja (over) kurs 1.95 (TOTO-MIX)

Drużyna Francji rzutem na taśmę prześliznęła się do fazy grupowej.Miała jednak ułatwione zadanie bo spotykała się z reprezentacją TOGO,która wykłucała się o pieniądze i nie prezentowała jakiegoś porywającego stylu,grała po prostu słabo.Trzeba jednak oddać to Francuzom,że musieli wygrać 2 bramkami i to zrobili,to w jakimś tam stopniu charakteryzuje drużynę.Hiszpania w przeciwieństwie do Francji fazę grupową przeszła bez problemowo,wygrywając wysoko swoje mecze,oprócz spotkania z Arabią Saudyjską ale tam grały rezerwy.Na pewno jakiś wpływ będzie miało to,że większość graczy z Hiszpanii odpoczywało sobie w meczu z Arabią i wyjdą na dużej świeżości.Hiszpania jest według mnie zdecydowanym faworytem tego meczu bo prezentuje w tym turnieju lepszy futbol niż Francuzi.Grają dokładnie no i mają wspaniałego F.Torresa,który gra naprawdę wyśmienicie.Co by tu powiedzieć o żabojadach,nie grają za dobrze w tym turnieju,remisy ze Szwajcarią i Koreą dobrego świadectwa im nie wystawiają,a w szczególności spotkanie z Koreą to co grała wtedy Francja to była krótko mówiąc kaszana.Francja nie ma na tą chwilę zawodników,podstarzały Barthez,który gra bardzo niepewnie w bramce,Gallas,Thuram,Zidane,Vieira też najlepsze lata gry mają już za sobą.Francja nie ma po prostu zawodników,którzy będą grali pełne 90 minut na wysokim poziomie.Hiszpania jest według mnie jednym z faworytów do zagrania w finale tej imprezy i powinna potwierdzić to w meczu z Francuzami.Powiem szczerze,że handicap na to spotkanie wydaje mi się bardzo ciekawym rozwiązaniem kurs 5.9 nic tylko próbować,myślę,że Hiszpanie zaaplikują Francji 2 razy więcej bramek,nie wiem czy wogóle Francuzom uda się jakąś strzelić.Stawiam na 2 wyniki 2:0 , 3:1.

Do góry
#607810 - 27/06/2006 07:20 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Z Vieirą kolega przesadził że ma najlepsze lata za sobą, bo prawdę mówiąc obok Henryka to najlepszy zawodnik kogutów.
Ja sądze że tradycji stanie sie zadość i Hiszpanie dziś spakują manele, a kurs przedni

Do góry
#607811 - 27/06/2006 07:29 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
Bouldermaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/06/2006
Postów: 3245
Skąd: SG/KGR
Nie ma szans żeby Francja awansowała. Piłkarsko Hiszpanie biją ich w każdej formacji. Jedynym zagrożeniem może być sędzia. Po tym co pokazali w grupie to ja żabojadów jutro widze w domciu. Nawet z Togo chwilami nie było tak różowo.
Hiszpania ich zdemoluje i wreszcie pokaże w jakim miejscu zatrzymał sie futbol francuski. Torres będzie atakował króla strzelców wiec dziś musi coś ustrzelić.
Kurs na Hiszpanów zajebisty. Nic tylko grać

Do góry
#607812 - 27/06/2006 09:17 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Ja jako fan Hiszpanów typuję ich awans, jednak tego meczu chyba u buków nie zagram, a jeśli już to na awans, nie na zwyciestwo w regulaminowym czasie gry. Hiszpanm, jak im kibicuję, tak uważam ich za team czasem nieprzewidywalny. Historia tegop nauczyła.

Na pewno spotkanie będzie bardzo zaciętye i pełne walki, abstrachując od aktualnej dyspozycji Francuzów, którzy według mnie mogą swych szans upatrywać w rzutach karnych, gdyż ogólnie rzecz biorą aktualnie są zespołem słabszym od Hiszpanów.

Mam nadzieje, ze kopacze nie zaskoczą mnie dziś niemiło i będe mógł oglądac Espanię w ćwierćfinale MŚ

Do góry
#607813 - 27/06/2006 09:26 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
dawid121 Offline
addict

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 698
Skąd: PL
Wszyscy typują Hiszpanów więc pewnie żabojady awnasują. Tak to juz jest. Pozatym od lat wiadomo że Hiszpanie niepotrafią grać na turniejach. Francja WIN 3.45 Expekt

Do góry
#607814 - 27/06/2006 10:03 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
Quote:

Z Vieirą kolega przesadził że ma najlepsze lata za sobą, bo prawdę mówiąc obok Henryka to najlepszy zawodnik kogutów.
Ja sądze że tradycji stanie sie zadość i Hiszpanie dziś spakują manele, a kurs przedni




tylko to nie wynika z ich dobrej gry tylko ze slabej gry pozostalych reprezentantow, dlatego na tle reszty druzyny prezentuja sie wyjatkowo dobrze.

Do góry
#607815 - 27/06/2006 11:37 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Quote:

Wszyscy typują Hiszpanów więc pewnie żabojady awnasują. Tak to juz jest. Pozatym od lat wiadomo że Hiszpanie niepotrafią grać na turniejach. Francja WIN 3.45 Expekt




jak dla mnie to nie jest żaden argument...czyli co, wypadałoby grac zawsze przeciwko faworytom bo ci na których się stawia, zawodzą? No sorry, ale tak jest może w 10% przypadków. Bo tak się składa ze jak stawiasz na faworyta i trafiasz to nie robisz z tego afery bo tak miało być.Tylko wałki się rozpamiętuje.

A co do tego że Hiszpania nie jest drużyną turniejową...hmm no cóz, wszystko musi miec kiedyś swój kres lub jakis wyjatek od reguły. Każde mistrzostwa to już inny zespół, inni zawodnicy, trener. Jednym słowem te argumenty mnie nie przekonują.

Do góry
#607816 - 27/06/2006 11:59 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Niby Hiszpania jest faworytem - tak przynajmniej mówią kursy i gra w turnieju obu drużyn.
Jeśli spojrzeć na nazwiska i osiągnięcia, to faworytem są Francuzi.
Hiszpania w roli faworyta, nie, nie, ja się nie piszę!
Oni mogą rozwalić żabojadów ze 4:0, ale równie dobrze mogą przegrać.
Piszecie, że kurs na Hiszpanię dobry. A jaki on tam dobry?!
Handicap też mi się nie podoba, bo Hiszpania w MŚ gra ładnie, ale odpada.
Nie znaczy to, że trzeba grać na Francję.
Choćby z tego powodu, że to Hiszpania nie przegrała od dawna.
Francja niby dziadki, ale wcale nie muszą przegrać. Doświadczenie jest po ich stronie. Mają też Henry'ego, który jest w stanie samemu przesądzić o losach meczu. Do innych też bym się nie czepiał.
Jest jeszcze jedno - Hiszpania nie umie grać z żabojadami!
Reasumując - dla mnie najlepszy typ to zagrać na remis.
Ten kurs jest dobry, a rozstrzygnięcie - prawdopodobne.
Chciałbym, by dalej poszli Hiszpanie, bo im kibicuję.
Obawiam się, że awansować mogą żabojady i spotkaja się z Brazylią. Tak już było i oby się nie powtórzyło
Mam nadzieję, że El Nino i Villa włożą żabojadom po brameczce i odeślą ich do jakiegoś paryskiego muzeum

Do góry
#607817 - 27/06/2006 14:35 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Przypadek???

Sędzią meczu Hiszpania - Francja jest... Włoch, Roberto Rosetti
Wczoraj hiszpański sędzia podarował awans Włochom, dyktując karnego z kapelusza.
Nic nie sugeruję, ale obsada sędziowska co najmniej zastanawiająca

Do góry
#607818 - 27/06/2006 17:10 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Przypadek???

Sędzią meczu Hiszpania - Francja jest...Włoch, Roberto Rosetti






Wierzę że to Hiszpanie awansują dalej nie dlatego że pomogą im w tym sędziowie a dlatego że na ta chwilę mają zdecydowanie lepszy zespół niż Francuzi.Wielu znakomitych młodych zwodników głodnych sukcesu i co najważniejsze w wysokiej formie El'Ninio Villa oraz Ci od których zależy jeszcze więcej bo kreowanie gry - Xavi Reyes Xabi Alonso Iniesta Fabregas.Tyły pod kontrolą "Tarzana" napewno nie pozwolą na wiele Heny'emu który zresztą nie jest w najwyższej formie więc siłą rzeczy nie jest tak grozny jak był choćby w rozgrywkach LM.

Zapowiada sie intresująca Corrida gdzie wroli skazanego na śmierć byka ekipa Francji będąca u schyłku swoich miedzynarodowych sukcesów

Viva Espanya

Do góry
#607819 - 27/06/2006 17:21 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
Osobiscie polecam:

Hiszpania - Francja (Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?) Typ: Hiszpania

kurs 1.65

Hiszpania - Francja (1 2 ( X po reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem)) Typ: Hiszpania

kurs 1.60

Na temat pierwszego typu zostało napisane juz wszystko. Hiszpanie w tym mundialu grają o niebo lepiej niz Francja i dzis zostaną za to nagrodzeni. Sądze że rozstrzygną wzytko w 90 min nie ryzykując kiksu w dogrywce albo co mowic loteryjnych karnych. I wlasnie z tego powodu wyniku moj drugi typ, który jest świetną w moim mniemaniu opcją.

Do góry
#607820 - 27/06/2006 17:22 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Sam nie wiem co o tym meczu sądzić !
Hiszpanie zagrali kapitalne półtora meczu. Cały z Ukrainą i nie ma tutaj dwóch zdań oraz 2 połowę z Tunezją o pierwszej połowie tego meczu i całym z Arabią najlepiej pomilczeć. I oby tylko to nie było prelucium do tego słynnego: ".. zawsze gramy jak nigdy a odpadamy jak zwykle.." Właściwie na tle Francji właśnie jakaś nonszalancja może ich tylko zgubić. Poza tym są lepsi od Francji zdecydowanie - oczywiście mówię o aktualnej formie obydwu zespołów. Ale pomimo wszystko nie zależnie co byśmy powiedzieli o Francji to jedyna formacja, która spisuje się w miarę przyzwoicie a nawet całkiem przyzwoicie to obraona Francuzka !! I tutaj bym upatrywał szansę żabojadów nawet na rzuty karne. Ale też tylko w przypadku jak Hiszpanie zagrają śerdnio bo w takim gazie jak z Ukrainą nie dadzą Francuzom żadnych szans.
Również moim zdaniem mówienie, że Henry może wygrać tutaj mecz jak ktoś wcześniej pisał nie jest trafne żeby nie powiedzieć niemądre. Henry nie jest w formie co widać. Strzelił już 2 gole ale na litośc jakim zespołom. Jest jak na niego w słabej dyspozycji i tylko moim zdaniem cieniem tego kola z Arsenalu ale po takim sezonie nie wieszam na nim psów.
Reasumując nie widzę za bardzo opcji na wygraną trójkolorowych a z tym sędzią to mam nadzieję że to tylko zbieg okoliczności.
Mój typ na dziś to:

Hiszpania - Francja
typ: 0-0 AH - 1
kurs: ok. 1,60

Myślę że Francja nie powinna racjonalnie patrząc po dotychczasowych meczach wygrać z Hiszpanami. Przy remisie jak powalczą zwrot. Pozdrawiam LART

Do góry
#607821 - 27/06/2006 17:24 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Myślę,że to będzie raczej spokojny i underowy mecz,ale kurs na under śmiesznie niski-na poziomie 1.47.I tak sobie myślę,że może warto zagrać remis do przerwy po 1.85?Co wy na to?

Do góry
#607822 - 27/06/2006 17:49 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Nie wiem czy jestem w błędzie,ale wydaje mi sie,że nie ma transmisji tego meczu w tv.Czyżbym był w błędzie?

Do góry
#607823 - 27/06/2006 17:54 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Nie wiem czy jestem w błędzie,ale wydaje mi sie,że nie ma transmisji tego meczu w tv.Czyżbym był w błędzie?



Zależy co masz na mysli pisząc tv

Napewno spotkanie pokaże Polsat Sport Extra oraz Polsat główny

Do góry
#607824 - 27/06/2006 17:55 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
jesli nie masz PS extra, to mecz pokazuja na Polsacie otwartym o 20.50.
http://polsat.com.pl/?wh=0

Do góry
#607825 - 27/06/2006 18:02 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Quote:

jesli nie masz PS extra, to mecz pokazuja na Polsacie otwartym o 20.50.
http://polsat.com.pl/?wh=0




Dzięki, uspokoiłeś mnie.W programie tv na Wirtualnej Polsce jest o tej porze jakiś film-pewnie jakaś pomyłka.
Pozdrawiam

Do góry
#607826 - 27/06/2006 18:10 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Ja wam jeszcez raz powtarzam,Hiszpania wygrywa dzisiaj różnicą 2 bramek i w następnej fazie turnieju pokazuje gdzie jest miejsce wielkich gwiazdeczek z Brazylii.Mój typ na dzisiaj to 2:0 lub 3:1 dla hiszpanów,sam Torres na pewno coś ukłuje.

Do góry
#607827 - 27/06/2006 18:18 Re: [1/8] Hiszpania - Francja
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Ja wam jeszcez raz powtarzam,Hiszpania wygrywa dzisiaj różnicą 2 bramek i w następnej fazie turnieju pokazuje gdzie jest miejsce wielkich gwiazdeczek z Brazylii.Mój typ na dzisiaj to 2:0 lub 3:1 dla hiszpanów,sam Torres na pewno coś ukłuje.





No tak a powiesz nam dlaczego i jak to zrobi

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rymoholik), 3489 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581631 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49