Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#609128 - 29/06/2006 08:06 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
zmiennicka Offline
newbie

Meldunek: 08/06/2006
Postów: 35
Skąd: Gdańsk
Zastanaiwma sie czy postawić na Niemców ?
Wiadomo wszystko i wszyscy będą za nimi !
Kurs 2.55 STS

Do góry
Bonus: Unibet
#609129 - 29/06/2006 08:11 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Co to za zespol ta Argentyna? 0:0 z Meksykiem, 0:0 z Holandia, druzyna bez jaj.
Wystarczy spojrzec na gebe takiego Juana Romana Requelme. Gosc krzywi caly czas ryja jakby z bolem gral w football.
Druzyna kaleczniakow. Jak zetkna sie z Niemcami, skoncza jak Szwedzi.

Pojada ich szybciutko

Germany - Argentyna 1/1 3/10

Mysle, ze warto zagrac zwlaszcza przy takim dynamicznym napadzie Niemcow.

PS.
W krotkim h2h widzimy 2 remisy 2:2 oraz 1 wygrana Argentyny - wiec to duzego znaczneia nie ma.

Z obecna forma Niemiec nikt nie ma szans, moze Brazil.




Nie dziwcie się !! On często tak ma postawił przed MŚ wszystko na wygraną Arabi Saudyjskiej bo z jego wyliczeń tak wychodziło a teraz jest z lekka sfrustrowany i po ostatnich upałach nie bardzo wie co mówi A tak poważnie to jak będzie jakiś konkurs na najgłupsze wypowiedzi i posty na tym forum proszę o tym koledze nie zapominać

Do góry
#609130 - 29/06/2006 11:43 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Ja stawiałem przed mistrzostwami na finał Niemcy - Brazylia i tego sie trzymam do konca: ) Pamietajcie ze nawet sciany pomagaja gospodarzom......Jeden faworyt na mistrza juz odpadł patrz Hiszpania.....w piatek moim zdaniem odpadnie drugi : Argentyna. Pamietacie chodz jeden taki okres w osttanich kilkunastu latach zeby Niemcy grali tak piekna pilke jak teraz ?.... a poza tym dla dobra gospdarki niemieckiej tez dobrze by sie stało zeby jesczze nasi zachodni pseudo sasiedzi grali dalej....: ) Niemcy poniesli olbrzymie inwstycje na organizacje mistrzostw wiec teraz kaska musi sie co do grosza zwrocic + spora nawiazka: )

POZDARWIAM

Do góry
#609131 - 29/06/2006 19:20 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
TOM Offline
old hand

Meldunek: 16/02/2004
Postów: 1096
Najpewniwjszym typem wydaje sie over +5.5 żółte kartki 1.90

Uzasadnienie-Lubos Michel 8-8-7 zółtych w poprzednich meczach.

Polecam

Do góry
#609132 - 29/06/2006 19:33 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
beholder Offline
member

Meldunek: 20/05/2005
Postów: 146
Powiem tak,nie wiem skad u niektorych taki chura optymizm jesli chodzi o zwyciestwo gopodarzy,nie graja nic nadzwyczajnego,nie przypomina to lrgendarnego panzer futbolu,choc w 3 ostatnich meczach nie stracili gola!
Stymze gdyby sie dobrze zastanowic:to plus czy minus? :]
Zostaly juz omowione zespoly przeciwne z jakimi obie jedenastki graly dodam jedynie iz szwedzi poprostu nic nie zagrali,to byl ich najgorszy mecz,pozatym nim sie rozpoczol juz przegrywali 2:0 po czym usuniecie zawodnika tak na wszelki wypadek-wygrac tego nie mogli!
Ale argentyna to co innego,jak rowniez rywal z jakim sie potykali sie ostanio,smiem twierdzic iz meksyk z calej plejady postawil najtrudniejsze warunki.Podeszli z ogromna wola walki i ambicji co przelozylo sie na to iz argentyna strasznie sie meczyla i zawiele nie mogla sobie pograc,zapewne duza w tym rola charyzmatycznego trenera.Odpadli,leczy zyskali moja sympatie,dopiero w dogrywce i to po jakim strzale!
Wracajac do glownego watka,nie sadze aby nimcy wygrali 4 mecz z rzedu,agrentyna 2 remisy jesli wziasc pod uwage ostani mecz w 90 regolaminowych minutach,wiec 3 remis wydaje mi sie maloprawdopodobny acz jest realny jak to w sporcie bywa.Kurs na argentyne uwazam za wielka promocja,awans wydeje sie dla mnie pewniakiem a i spotkanie powinno rostrzygnac sie w regolaminowym czasie,po ktorym goscie beda brani powaznie jako kandydaci do zlota.
Mysle,iz mecz sie dobrze nie rozpocznie a gospodarze beda mieli co odrabiac-i oby nie skoczylo sie to dla nich kleska 6:0
PS
Mysle ze nawet sedziowie nie beda w stanie wypaczyc tego wyniku.ARGENTYNA i nie ma innej mozliwosci.

Do góry
#609133 - 29/06/2006 20:08 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Quote:

Niemcy mają młody zespół i mało doswiadczonego trenera




Quote:

Ale i tak w zarówno w przodzie , jak z tyłu Argentyna ma pzrewage graczy lepszych technicznie,bardziej ogranych i doświadczonych




Argentyna - Collocini 24 lata, Burdisso 25 lat, Mascherano 22 lata, Tevez 22 lata, Messi 19 lat

Scaloni - 5 meczów w reprezentacji, Maxi Rodriguez 12 meczów w reprezentacji, Mascherano 14 meczów w reprezentacji, Messi 6 meczów w reprezentacji

Argentyna też ma kilku młodych graczy, więc to dla mnie nie jest żaden argument.

Argentyna ma również "doświadczonego" trenera. Jednak co to za trener, który widząc, że jego zespołowi w II połowie za dobrze nie idzie, nie robi żadnych zmian, mając na ławce kilku dobrych zawodników, jak dla mnie nawet lepszych niż Ci co grają w podstawowej jedenastce.

Druga linia Niemiec jest napewno bardziej doświadczona niż pomoc Argentyny. Pozatym Riquelme ze swoją skłonnością do przytrzymywania piłki, przy agresywnych Niemcach może sobie za wiele nie pograc.

Quote:

Niemcy mają słabych , siłowo grających zawodników z cienkim jak dupa węża Ballackiem.




Jeżeli dla Ciebie tacy zawodnicy jak: Lahm, Schweinsteiger, Schneider, Klose, Podolski są słabi to się za bardzo na piłce nożnej nie znasz... Co do Ballacka można się zgodzic, że obecnie jest bez formy, tak samo zresztą jak Ronaldinhio... ale Brazylijczyk dla Ciebie pewnie też jest cienki jak dupa węża...

Quote:

Niemcy to też dobra ekipa, jednak nie na ten poziom, nie oszukumy się,niemeicki futbol jest w kryzysie,brak im klasowych wychowanków,od 6 lat nie pokonali żadnej czoowej ekipy świata.




Najpierw piszesz, że Niemcy mają słabych zawodników, a chwilę później twierdzisz, że są dobrą ekipą... zdecyduj się w końcu na coś...

Brak klasowych wychowanków... a Lahm, Schweinsteiger, Podolski..? Też są "ciency jak dupa węża"?

Quote:

Zresztą tak samo jak naywać kaleczniakami jeden z najlepszych zespołów swiata z takimi wirtuozami piłki jak Aimar,Riquelme,Messi,Crespo.




Przepraszam, ale jak twierdzisz, że Crespo to wirtuoz piłki to gratuluję poczucia humoru... Napewno jest dobrym zawodnikiem, ale do wirtuoza to mu trochę brakuje... Takim wirtuozem co najwyżej może byc Messi...

Quote:

Nie pokazali nic nadzwyczajnego anrazie,co by ich stawiało w roli faworyta mundialu,faktycznie atak mają mocny,ale to ich jedyny ratunek, bo obrona u nich leży po całosci i w konfrontacji z zespołem o zbilansowanej jakości obrony i ataku leżą i kwiczą...




A co takiego nadzwyczajnego pokazała Argentyna? Zresztą obrona Argentyńska też nie jest znowu taka dobra... jak WKS, Holandia albo Meksyk trochę podkręcili tempo to też się gubili... A Niemcy mają napewno lepszy atak niż tamte zespoły...


Juan Roman rozumiem, że jesteś fanem Argentyny, ale człowieku trochę obiektywizmu by się przydało...

Do góry
#609134 - 29/06/2006 21:16 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
$Neverland$ Offline
member

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 167
A mi sie wydaje ze mimo wszystko argentyna awansuje dalej, tak naprawde ten zespol nic nie osiagnał od kilku dobrych lat, to zalezy tez od nastawienia zawodnikow jesli młodzi sie nie przestraszą moze byc ładny mecz i wygrana argentyny ale jesli niemcy narzucą im swoj styl gry to moze byc cienko wg mnie Argentyna wygra mecz po zaciętym meczu wynik..hmm 3-2 dla argnetyny kurs naprawde kuszący

Do góry
#609135 - 29/06/2006 23:20 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Ale sieczka w tych tematach mundialowych... wielka impreza, święto... a tutaj takie nico...

Z 4 moich faworytów do finalu zostalo trzech...Argentyna, Brazylia, Portugalia... Hiszpanie niestety nie zdolali przelamac stereotypu, ktory po raz kolejny okazal sie prawdziwy.

Jutro przedwczesny półfinał. Moim zdaniem zwyciesca jutrzejszego spotkania zagra w wielkim finale. Oba zespoly graja 442, w tym, że Argentyna troszeczke zmodyfikowanym, w praktyce to wygląda na 4-1-2-1-2. Podobnie grała kilka lat temu Barca...za Guardioli. Argentynskim odpowiednikim Guardioli jest Cambiasso badz Mascherano, oczywiscie z zachowaniem wszelkich proporcji.

A teraz do meczu. Taktyka Pekermana troche mnie dziwi, jednak staram sie ją zrozumiec. Argentyna ma niezykle szeroka kadre i z tego Pekerman korzysta ile wlezie... i dobrze! Jak dotychczas taktyka aby w pierwszym skladzie wychodzil teoretycznie slabszy Saviola sie sprawdzala. W chwilach zagrozenia wchodzi para Messi/Tevez i zamiatają. Tak bylo z Meksykiem, podobnie byloby gdyby owe zagrozenie pojawilo sie we wczesniejszych spotkaniach. Watpie, zeby Pekerman zdecydowal sie jutro na podobna zagrywke. Niemcy to zbyt silny przeciwnik... a robienie dwoch zmian w 45 minucie, czy nawet wczesniej to chyba nie jest najlepszy pomysl. Z pewnoscia jedno z cudownych dzieci argentyskiego futbolu zagra jutro od pierwszej minuty, a moze nawet dwoch. Ja jednkak sklanialbym sie do jednego z naciskiem na Messiego za Saviole. Crespo zostanie ze wzgledu na swoje warunki fizyczne i dobrą gre głową.

W obu ekipach dostrzegam pewien mankament w grze. Zarówno argentyna jak i niemcy wiekszosc ataktów pozycyjnych przeprowadzaja lewa strona boiska. Wynika to z tego, iż zarówno Lahm jak i Sorin o wiele czesniej wlaczaja sie do akcji ofensywnych, niz ich koledzy po prawej stronie boiska. Ale to tylko tak na marginesie...

Niemcy oddają niezliczoną ilośc strzałów z dystansu... bryluje w tym Ballack. W moim mniemaniu jest to niezwykle wazny askpekt, i z pewnoscia Pkerman polozy na niego odpowiedni nacisk. Dlaczego jest tak wazny ? A no dlatego, że Niemcy mają napastników, ktorzy slabo grają 1 na 1. Owszem Klose świetnie gra glowa i ma instynkt, ale to nie jest napastnik, ktory sam potrafi cos wykreowac na tle silnego rywala. Poldi to dla mnie taki rozwleczony dzieciak, coś a la Zlatan. Bramki, ktore strzela na tym mundialu to takie same muśniecia, dobitki itp. Mnie to nie przekonuje. Moze ogladam zbyt malo spotkan Keln w tym sezonie, jednak PS nie pokazal ich zbyt duzo.

Niemcy jak narazie na tym mundialu zagrali 1 dobre spotkanie, z Ekwadorem. Jak na tą faze turnieju to troche malo. Ze Szwedami mecz im sie ulozyl... gdyby nie szybko strzelone bramki i czerwona kartka to musieliby sie straszliwie natrudzic. Argentyna miala takiego pecha, iż Meksyk po dość niemrawych spotkanaich z Angolą i Portugalią ekslodowal i postawil niewzykle wysokie warunki. Meksykanie mieli swoj dzien i grali niezwykle ambitnie.

Niemcy w tym tyurnieju jeszcze nie byli w sytuacji, w ktorej by to musieli odrabiac straty. Argentyna byla i wyszla calo z tej opresji. Mam nadzieje, że gospodarze turnieju jutro beda mieli pierwsza okazje do tego... i, że nie wyjdą z niej zwyciesko.

Nastpena aspekt to metnalnosc. Niemcy to wicemistrzowie świata i jako tako mogą sie czuć. Argentyna jest glodna sukcesu, od 16 lat nie osiagnela w mś nic wielkiego...

Powracajac do motywu skladu na jutrzejszy mecz, to tak naprawde moim zdaniem prawdziwą Argentyna zobaczymy dopiero dziś. To co bylo dotychczas, mozna okreslic mianem gry wstepnej. Prawdziwa zabawa sie zacznie za 16h.

Jutro rewanz za 90' i rewanz na za polfinal LM ... na linii Riquelme - Lehmann.

Od strony bukmacherskiej. x2, awans ARG i remis biore pod uwage. Remis oczywiscie za odpowiednio mniejszą bramke. Jezeli chodzi o strzelców goli to sklanialbym sie ku Riquelme... argentyna nie miala miala eszcze karnego, a pozatym moze jakis strzal z dystansu ? Dlaczego nie pokonac rywala jego wlasną bronią ?

Najprawdopodbniej zdecyduje sie na awans po @2.

Over takze mi sie podoba, a to z racji dwóch underów z rzedu ekipy Pekermana. Ale to wszystko typy poboczne.... główny to awans za 5/10.

Vamos'

Do góry
#609136 - 30/06/2006 07:44 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
BlueMen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/09/2004
Postów: 2502
Skąd: Puławy
Mimo,że Niemcy są gospodarzami i być może wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują ,że to oni wygrają, ja obstawiam remis i karne gdyż wydaje mi się ,że dogrywka nie przyniesie rozstrzygnięcia.Postawię też dokładny wynik 2:1 dla Argentyny(chociażby z przekory ,że niemiaszki powieźli naszych)

Do góry
#609137 - 30/06/2006 07:59 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Sonda daje 61/39 dla Albicelestes
Czytam, co piszecie, i pomimo kilku celnych spostrzeżeń, dalej jestem głupi. Mecz trudny do obstawiania.

Czytam, co przemawia za Argentyną i jest w tym sporo racji
( o Niemcach napisałem obszernie )

Sam zastanawiam się, co by było, gdyby Niemcy musieli gonić wynik. Z jednej strony to Niemcy, którzy zawsze walczą do końca i maja farta, z drugiej rosnące presja i wymagania ( coraz groźniejszy przeciwnik )

Jak popatrzę na pozostałem mecze, to wychodzi mi Argentyna, Brazylia, Włochy i Anglia lub Portugalia i pewnie południowo-amertkański finał... w Europie.
Świat się przewrócił - tego nie kupuję!
Coś tu jest nie tak!

Więc Niemcy - Argentyna
Jeszcze trochę argumentów za Niemcami
- gospodarzom ściany pomagają
- trudno mi wyobrazić sobie półfinały bez Niemców, jak 4 lata temu była tam Korea ( może jakaś ingerencja sędziów )
- w Europie poza jednym wyjątkiem wygrywały drużyny ze Starego Kontynentu

Może ktoś to zlekceważy, ale ja nie!

Co do Argentyny i Pekermana
Triumf w rozgrywkach młodzieżowych zazwyczaj nie przekłada sie na seniorów

Over 2.5 wydaje mi się dobry
Riquelme jak strzelec też, choć raczej nie z gry, bo Niemcy nie dadzą mu pograć, a raczej ze stałego fragmentu
Lepszy typ to chyba Ballack jako strzelec
Ja coś takiego wezmę

Co do zwycięstwa Albicelestes, nawet z podpórką, czy grania na awans - ja mam duże wątpliwości
Jeśli ktoś chce zagrać na Argentynę, to chyba lepiej wziąć DNB, bo jakos mi sie nie wydaje, by Argentna wygrała w normalnym czasie

Obie strzela, to też prawdopodobny typ

Do góry
#609138 - 30/06/2006 08:32 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
noiser Offline
stranger

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 2
Dla mnie ten mecz to przedwczesny finał :] Właśnie te drużyny typowałem, że zagrają w finale... Ja osobiście kibicuje Argentynie. Mimo, że Niemcy oddali więcej strzałów w całych mistrzostwach -->87 strzałów, a Argentyna -->40 strzałów, to skuteczność Argentyńczyków znaczenie lepiej się prezentuje: 38% do 47,5 %. Jednak, w tym meczu wszystko będzie po stronie Niemców. A zwłaszcza to, że będą grai w stolicy Berlinie....

Do góry
#609139 - 30/06/2006 08:34 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
ciekawy typ -

Czy Germany strzeli karnego w ciągu 90 minut?

TAK - 6,00.

Gospodarze nie mieli jeszcze karnego na mundialu, nie potrzebowali go, więc nikt nie gwizdał, no ale dzisiaj trzeba będzie przyjść z odsieczą, niezły kurs, tylko z tego co rozumiem, nie dość, że musi być karny, to musi jeszcze wpaśc do brami, hm


_______________________________________________
"No mają Ci Koreańczycy...jakiś Lee, We Jong, Chiung Liong...i Lich-o wie, co dziś zagrają" - Roman Kosecki, Polsat

Do góry
#609140 - 30/06/2006 08:43 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
necrolust Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2006
Postów: 5991
Niemcy - Argentyna
typ: 2..a przynajmniej awans.

Dlaczego? Argentyna nie zachwyciła w meczu z Holandią i przede wszystkim w meczu z Mexykiem (mimo to remis i win OT ). Niemcy niszczą każdego na swojej drodze. W mistrozstwach za ich słabszy mecz można uwaząc mecz z Polską, natomiast Arg miala serię 2 świetnych meczów- WKS i SiC i 2 słabszych, wspomniana Holandia i Mexyk. To trochę zasada z MLB ale liczę na "przełamanie" Arg i mecz na 100% z geniuszem Riquelme, Savioli etc. i z drugiej strony na słabszy mecz naszych sąsiadów. Argentyna jest w stanie wygrac z Niemcami w 90' na luzie, ale musi jej mecz wyjść, jeśli zagrają o poziom wyzej niż z Mexykiem remis (ale nie gra na remis) to formalność, a dalszy awans to kwestia czasu.

Do góry
#609141 - 30/06/2006 08:50 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Gdzie nie zajrze do tematu mundialowego to jakies klotnie i osobiste przytyki. Wiele osob nie potrafi uszanowac zdania innej osoby. Zamiast podawac jakies argumenty to naskakuja na innych. Tak nie prowadzi sie dyskusji, proby osmieszenia i obrazenia swojego rozmowcy to lamanie podstawowych zasad. Az odechciewa sie cokolwiek pisac.

P.S.
Myslicie ze jak napisze Ze Ballack jest swietny a Riquelme slaby to kibic/typer stawiajacy na Argentyny nagle zmieni zdanie? Litosci, jesli ktos ma juz wyrobione zdanie nt zawodnikow badz druzyny to zdanie kogos innego nic tu nie zmieni

Do góry
#609142 - 30/06/2006 08:51 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Odnoszę wrażenie, że zdecydowana większość osób stawiająca na Argentyne jest kibicami tej reprezentacji. Z mojego punktu widzenia wygląda to tak jakbyście byli ślepo zapatrzeni na tą drużynę. Argumenty, które podajecie bardziej oddziaływują na emocje czytelnika niż na jego rozum. Nie wydają się one racjonalne, ale ładnie to napisaliście, miło się tego czyta i nawet jeśli ktos nie lubi Argentyny to czytając wasze opinie staje się jej fanem i stawia na nią .
Ja lubię Argentyne, bardzo mi się podoba ich styl gry i uważam że Argentyna jest nieco lepszą drużyną od Niemców. Podkreślam "nieco" lepszą. To znaczy że Niemcy są w stanie nawiązać równorzędną walkę z Argentyńczykami. Gdyby ten mundial odbywał się np. w Korei, w RPA lub w Meksyku to bez wahania postawiłbym na zwycięstwo Argentyny. Ale problem polega na tym że mundial jest w Niemczech!
Jak wiadomo największymi gwiazdami tego turnieju są sędziowie. Co z tego że Argentyńczycy potrafią strzelać piękne gola, a Poldi nie przekonuję? Sędzia może się dopatrzyć spalonego lub jakiegoś faulu którego nie było i nie uznać gola strzelonego przez Argentyńczyków. Na mundialu w 98r. zszokowała mnie gra Brazylii w finale. Grali tak jakby nie mieli siły, ani ochoty do gry. Biegali jakby na nogach mieli 5 kilogramowe odważniki. Może to stres? Może ktoś im coś dosypał do picia? A może to Francuzi byli tacy dobrzy? Może coś innego? Faktem jest że Brazylia nie była sobą i na pewno zdecydowana większość widzów była zdziwiona grą Brazylii. Dlaczego o tym wspominam? Wydaje się że Niemcy są słabsi od Argentyny tak samo jak wtedy się wydawało że Francja jest słabsza od Brazyli. Na boisku okazało się że jest zupełnie inaczej.
Niektórzy tu powołują się na mecz Meksyku z Argentyną. Chciałem przypomnieć że w ostatnim Copa America, Argentyna zremisowała z Meksykiem 0-0. W ostatnim Pucharze Konfederacji również Argentyna miała problemy z bardzo dobrze grającym Meksykiem. To że Argentyna się męczyła w 1/8 z Meksykiem to nie oznacza żadnego kryzysu czy słabości Argentyny. Remis z Holandią wystarczał Argentynie do zajęcie pierwszego miejsca w tabeli, więc po co mieli się wysilać i narażać na kontuzje?
Argentyna jest bardzo dobrą drużyną i jest w dobrej formie na tych mistrzostwach, ale dokładnie to samo można powiedzieć o Niemcach.
Sądzę że Argentyna będzie najtrudniejszym przeciwnikiem spośród tych z którymi Niemcy do tej pory się zmierzyli. Trudno jest mi określić czy wygrają Niemcy czy będzie remis. Jednak jestem przekonany, że jednak Niemcy przejdą dalej. Przekonuje mnie to co przed tym mundialem napisał ELDORADO o Niemcach i co inni powtarzają. Mundial z 1998 i z 2002 roku utwierdzają mnie w tym. Może Niemcy przegrają w finale, ale do finału na pewno dojdą. Bo jeśli nie teraz to kiedy?

Mój typ:
Niemcy - Argentyna (awans)
Typ: Niemcy
kurs: 1.85

Do góry
#609143 - 30/06/2006 08:56 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
To może zaczne od tego kto jest moim faworytem i pewnie z tym sie nie zgodzi już na starcie jedna osoboba czyli:Ballack

Nie wiem dlaczego ale mimo tego iż Niemcy grają piękny otwarty futbol taki jak z resztą bardzo lubie to nie przekonują mnie w swoich meczach do tego iż sa poważnymi kandydatami to mistrzostwa, moze dlatego że było juz wiele takich zespołow, które szły jak "burza' przez faze grupowa i 1/8 ale jak trafili na trudniejszego rywala i gdy było trzeba pokazać coś więcej to w zaszadzie nie było już czym zaskoczyć przeciwnika.

Mnie osobiście skład Niemców na kolana nie powala, Klinsman zbudował młody zespół z wieloma niespodzinkami w powołaniach a z takimi to różnie bywa w ważnych momentach i chyba większość sie ze mną zgodzi!

Zacznijmy od lini obrony, która napewno pozostawia w mojej uwadze wiele do życzenia to pokazały mecze z Kostaryka a potem z Szwecją, gdzie w zasadzie to skandynawowie bardzo pomogli wygrać ten mecz Niemcom nie strzelając rzutu karnego no i oczywiście łapiąc czerwoną kartke, która jeszcze była chyba bardziej bezmyślna niz faul "Sobola"

Nie odkryje niczego wielkiego jeślli napisze iż pomoc to ich formacja numer jeden graja w zasadzie samymi środkowymi pomocnikami co przynosi naprawde zdumiewający efekt, strzały prostpadłe podania do dwójki napastników itd. jednym słowem mnóstwo zalet!

Atak chyba tu jest pies pogrzebany, nie lubie graczy typu Klose dlaczego? są to zawodnicy którzy zdobywają bramki z reguły dostawiając noge lub głową co w wypadku Klose jest jego największym pozytywem w grze, Podolski troche kręci obroncami jest szybszy i tu bardziej bym go mógł polubić za gre ale też czegoś w nim brakuje co by mnie do jego osoby przekonało.

W mistrzostwach stawiałem tylko faze grupową bo "drabinka" to według mnie już bardzo wyrówna faza rozgrywek a kursy i tak niskie przykładem jest Argentyna z Meksykiem!

Skusiłem sie postawić na Francuzów bo kurs mnie całkowicie zaskoczył, wszyscy po fazie grupowej byli pewni że to Hiszpania będzie zwycięscom i nikt nie przypominał sobie jaki fatum wysi nad reprezentacja Hiszpani w rozgrywkach MŚ.

I w meczu Argentyna-Niemcy jest to samo skąd wzioł sie kurs na Argentyne w w gamebookers 3,00
Czemu wszyscy bazują sie tylko na meczach w tych mistrzostwach a nie na całej histori, na meczach grupowych jakie miały oby dwa zespoły itd.

Niemcy-Argentyna 2 3,00 10/10 gamebookers

Do góry
#609144 - 30/06/2006 09:04 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
A teraz ja coś dodam.
Połowa ludzi będzie za Niemcami, połowa za Argentyną. Bukmacherzy dają wyrównane kursy.
Nikt na pewno nie ma przekonania która drużyna awansuje. Wszyscy się zachwycają grą Argentyny, a oni przecież zagrali tylko jeden dobry mecz, ze słabiutką Serbią. Prawie wszyscy również się zachwycają grą Niemców, a przecież oni grali z bardzo słabiutkimi drużynami, na pewno ze słabszymi niż te z którymi grała Argentyna.
Moim zdaniem przewagę w tym meczu mogą mieć gospodarze, ale być może zostaną skarceni jakąś kontrą i wygra Argentyna. Ostatnie 3 wyniki między tymi drużynami to 2:2, 2:2 i 1:0 dla Argentyny.
Słaba niemiecka obrona nie puściła gola od 3 spotkań! Dziś przeciwnik lepszy, więc i bramkę Niemcy powinni wpuścić
Wg mnie wygra Argentyna, ale przy tradycyjnym farcie Niemiec (jakiś gol w ostatniej minucie czy coś) może być potrzebna dogrywka.

Do góry
#609145 - 30/06/2006 09:05 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

Może Niemcy przegrają w finale, ale do finału na pewno dojdą. Bo jeśli nie teraz to kiedy?




Trochę dziwnie mi się to napisało
Chodziło mi o to że jeśli teraz Niemcy nie wygrają mundialu to kiedy?

Do góry
#609146 - 30/06/2006 09:07 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Mickey daj spokój z tym 10/10, przeciez to żaden pewniak, zaraz zacznie się tu jazda przez takie coś

Do góry
#609147 - 30/06/2006 09:13 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Quote:

Mickey daj spokój z tym 10/10, przeciez to żaden pewniak, zaraz zacznie się tu jazda przez takie coś




Wiem co robie

A gram już tyle czasu że nauczyłem sie jednej zasady:kursami nie ma co sie sugerować!!!
A jeśli zacznie sie dyskusja to nawet dobrze może troche rozrusza ten temat

Do góry
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >




Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3241 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581660 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49