Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 ... 11 12 >
Opcje tematu
#611490 - 02/07/2006 23:54 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
norbi_071 Offline
old hand

Meldunek: 02/06/2002
Postów: 1031
Skąd: Wrocław
Quote:

W sumie to niemiecka piłka jest najsłabsza chyba od początków ich powojennej potęgi,ale o ile na Euro się kompromitują,to jakoś na mundial zawsze się zepną:)

Aha od 6 lat nie wygrali z nikim z czołowki światowej(karne z Argentyną to się nie liczy)





chrzanisz bzdury koles, jakie sie nie liczy? heeeeeeeeeeee? to co qrde moze powiesz ze Arg to wygrala? gdyby nie ich gol to taktyka bronienia sie o 60(!!!) minuty wogole nie wchodzilaby w rachube , bylem na tym meczu, wiadomo ze trybuny i sedzia to 13 zawodnikow ale niesprawiedliwe by bylo gadanie ze Niemcy nie wygrali nic od x lat, po pierwsze zagrali zajebisty mecz ze Szwecja, ktora mimo slabszych 2 meczach w grupie ciagle jest klasowym europejskim zespolem, po drugie dla mnie Niemcy w tym runieju to najrowniej grajaca druzyna i mimo ze jestem ich wrogiem to potrafie ich docenic, Klinsi z druzyny przecientych frajerow potrafil zrobic zajebiscie rozumiejac sie kolektyw... i to jest niezaprzeczalny FAKT wiec koles nie pisz bzdur bo to smieszne naprawde

i jeszcze jedno - jesli piszesz ze od 6 lat nie wygralismy z nikim z czolowki, to chyba wg Twoich teorii to i tak blad - kogo pokonali 6 lat temu???????????????????????

Do góry
Bonus: Unibet
#611491 - 02/07/2006 23:56 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
norbi_071 Offline
old hand

Meldunek: 02/06/2002
Postów: 1031
Skąd: Wrocław
Quote:

Quote:

W sumie to niemiecka piłka jest najsłabsza chyba od początków ich powojennej potęgi,ale o ile na Euro się kompromitują,to jakoś na mundial zawsze się zepną:)

Aha od 6 lat nie wygrali z nikim z czołowki światowej(karne z Argentyną to się nie liczy)





chrzanisz bzdury koles, jakie sie nie liczy? heeeeeeeeeeee? to co qrde moze powiesz ze Arg to wygrala? gdyby nie ich gol to taktyka bronienia sie o 60(!!!) minuty wogole nie wchodzilaby w rachube , bylem na tym meczu, wiadomo ze trybuny i sedzia to 13 zawodnikow ale niesprawiedliwe by bylo gadanie ze Niemcy nie wygrali nic od x lat, po pierwsze zagrali zajebisty mecz ze Szwecja, ktora mimo slabszych 2 meczach w grupie ciagle jest klasowym europejskim zespolem, po drugie dla mnie Niemcy w tym runieju to najrowniej grajaca druzyna i mimo ze jestem ich wrogiem to potrafie ich docenic, Klinsi z druzyny przecientych frajerow potrafil zrobic zajebiscie rozumiejac sie kolektyw... i to jest niezaprzeczalny FAKT wiec koles nie pisz bzdur bo to smieszne naprawde

i jeszcze jedno - jesli piszesz ze od 6 lat nie wygralismy z nikim z czolowki, to chyba wg Twoich teorii to i tak blad - kogo pokonali 6 lat temu???????????????????????




i jeszcze jedno - jesli piszesz ze od 6 lat nie wygrali.... z nikim z czolowki, to chyba wg Twoich teorii to i tak blad - kogo pokonali 6 lat temu???????????????????????





troche pijany jestem wiec robie bledy

Do góry
#611492 - 03/07/2006 00:15 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Można też mówić, że Miro Klose jest cienki i że to zdrajca, ale to jest w tej chwili jeden z najlepszych napastników na świecie. Zdziwię się, gdy nie zostanie królem strzelców.
Miro na dwóch mundialach ma już 10 bramek i nie jest powiedziane, że jeszcze czegoś nie strzeli.
W przyszłości może nawet dogonić Ronaldo, który ma 15 bramek, a na którego grali wszyscy Brazylijczycy
( więc Ten Twoj typ On wejdzie na 99% )





Daj spokój,jeden z lepszych napastników świata,bez żartów...

Z tych 10 goli,to chyba z 7 strzelił głową,bo nogami to on nie umie grać.
Fakt jest skuteczny i bardzo dobrze gra głową,ale jest wolny i kaleczny technicznie,chyba nawet bardziej od Croucha i Rasiaka-wali bramy i tyle,ale jest to zupełnie przeciętny zawodnik,nadrabiajacy braki techniczne "typowo niemiecką ambicją " ,warunkami fizycznymi i dobrym ustawieniem na polu karnym.Chciałbym zobaczyc ile goli stzrela Klose w jakiejś solidnej lidze,gdzie zespoły mają dobre obrony,a nie te z Bundesligi
Ale z Włochami ani on ani drugi sobie nie pogra,bo teraz dopiero zobacza co to obrona,a bez nich Niemcy są do bani,oni strzelili 8 z 11 bramek,reszta nie za bardzo sobie radzi w ofensywie,Swinia jest nieskuteczny,Schneider za stary,a Ballack to już jest manekin normalnie

Do góry
#611493 - 03/07/2006 00:27 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Quote:

W sumie to niemiecka piłka jest najsłabsza chyba od początków ich powojennej potęgi,ale o ile na Euro się kompromitują,to jakoś na mundial zawsze się zepną:)

Aha od 6 lat nie wygrali z nikim z czołowki światowej(karne z Argentyną to się nie liczy)





chrzanisz bzdury koles, jakie sie nie liczy? heeeeeeeeeeee? to co qrde moze powiesz ze Arg to wygrala? gdyby nie ich gol to taktyka bronienia sie o 60(!!!) minuty wogole nie wchodzilaby w rachube , bylem na tym meczu, wiadomo ze trybuny i sedzia to 13 zawodnikow ale niesprawiedliwe by bylo gadanie ze Niemcy nie wygrali nic od x lat, po pierwsze zagrali zajebisty mecz ze Szwecja, ktora mimo slabszych 2 meczach w grupie ciagle jest klasowym europejskim zespolem, po drugie dla mnie Niemcy w tym runieju to najrowniej grajaca druzyna i mimo ze jestem ich wrogiem to potrafie ich docenic, Klinsi z druzyny przecientych frajerow potrafil zrobic zajebiscie rozumiejac sie kolektyw... i to jest niezaprzeczalny FAKT wiec koles nie pisz bzdur bo to smieszne naprawde

i jeszcze jedno - jesli piszesz ze od 6 lat nie wygralismy z nikim z czolowki, to chyba wg Twoich teorii to i tak blad - kogo pokonali 6 lat temu???????????????????????




chodzi mi o to,że wygrali w karnych,to jest loteria,ale normalnie w grze od 6 lat nie wygrali meczu z nikim z czołówki,Szwecja to solidniak,nie czołówka.Czołówka to jest Argentyna,Brazylia,Anglia,Włochy,Francja,Hiszpania,Holandia.
I właśnie ostatni mecz z takim zespołem wygrali w 2000 roku,pokonując na Wembley ,Anglię 1-0.

Nie bede polemizował z pijanym,ale moim zdaniem niemcy to przeciętniak,ale skoro cieńka jak Polsilver Korea została doholowana do półfianłu mundialu,to Niemcy spokojnie mogą dojechac po mistrza.Niestety

Do góry
#611494 - 03/07/2006 00:32 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Aha , z tych 5 goli to cztery herr Miro strzelił potęgom z Kostaryki i Ekwadoru,tak samo jak 4 z 5 goli na poprzednim mundialu wsadził Saudyjczykom
Mnie to na kolana nie powala...

Do góry
#611495 - 03/07/2006 07:42 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Quote:

Aha , z tych 5 goli to cztery herr Miro strzelił potęgom z Kostaryki i Ekwadoru,tak samo jak 4 z 5 goli na poprzednim mundialu wsadził Saudyjczykom
Mnie to na kolana nie powala...




Oj, Juan Roman Riquelme

Ciągle widzę, że użalasz sie nad tym, że Argentyna odpadła
Szukasz winnych. Ja po części Ciebie rozumiem, bo wiem, co tą są sympatie. Wiele razy drużyny, którym kibicowałem odpadały. Na tym Mundialu np. też zabolało mnie jak zrobili w trąbę Australijczyków, a w Korei - Hiszpanów
Ale tego nie zmienisz!

Co do Miro Klose, to ja podtrzymuję, że jest to jeden z najlepszych napastników świata. Napastnik ma strzelać bramki i Miro to robi. Popatrz na jego staty na Mundialach czy w Bundeslidze. I nie mów, że Bundesliga jest cienka, bo gra tam mnóstwo dobrych i bardzo dobrych zawodników. Niemcy mają kasę i sprowadzaja sporo stranieri. A na mecze przychodzi po 60 tys. luda.

Dla mnie nieważne jest komu Miro strzela bramki. Bo to nie ma znaczenia. Zresztą z Argentyną zagral na 100% skutecznosci. Miał jedną sytuację i ją wykorzystał. Strzelił nie do obrony. Inni niby lepsi napastnicy jakoś na tym mundialu za dużo nie strzelają, a okazji mieli sporo i przeciwników też nie zawsze silnych

Do góry
#611496 - 03/07/2006 08:21 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Quote:

W sumie to niemiecka piłka jest najsłabsza chyba od początków ich powojennej potęgi,ale o ile na Euro się kompromitują,to jakoś na mundial zawsze się zepną:)

Aha od 6 lat nie wygrali z nikim z czołowki światowej(karne z Argentyną to się nie liczy)




Tylko, że Ci słabi Niemcy już drugi raz z rzędu dochodzą dalej w Mistrzostwach Świata niż silna Argentyna.

A co do meczu Niemcy - Włochy to szykuje nam się chyba kolejny mecz, gdzie na 1 miejscu będzie obrona. Raczej nikt się nie rzuci od początku na rywala.

A co do Miro Klose:
Można mówic, że Klose jest cienki, nie ma cudownej techniki, jednak jedno trzeba mu przyznac: jest skuteczny. Zresztą co za różnica, czy strzela nogą czy głową? Dla Klinnsmana i niemieckich kibiców może strzelac nawet przyrodzeniem

Quote:

wali bramy i tyle,ale jest to zupełnie przeciętny zawodnik,nadrabiajacy braki techniczne "typowo niemiecką ambicją " ,warunkami fizycznymi i dobrym ustawieniem na polu karnym.




nie no tym tekstem to mnie rozwaliłeś... a napisz mi co wg Ciebie powinien robic napastnik? Bo na mój chłopski rozum napastnik jest po to, żeby właśnie dobrze ustawic sie na polu karnym i strzelał gole... Za niedługo napiszesz co to za bramkarz ten Lehmann, przecież on tylko strzały broni

Tak jak już wspomniałem, obie ekipy skupią się w pierwszej kolejności na obronie, licząc, że przeciwnik w pewnym momencie się odkryje stwarzając okazję do kontry. Obrona włoska jest bardzo dobra, jednak jak każda inna jest do przejścia. Jak dla mnie w tym meczu może paśc remis 0:0 lub 1:1, ewentualnie jednobramkowe zwycięstwo, któregoś z zespołów. Najpewniejszym typem jak dla mnie jest tutaj under 2,5.

I jeszcze mała uwaga do wszystkich, którzy twierdzą, że Klose to zdrajca i Bóg wie kto jeszcze. Nie jest chyba jego winą, że jak był mały to wyjechał wraz z rodziną do Niemiec. Nie jest chyba jego winą, że dostał powołanie do reprezentacji i z niego skorzystał. Każdy z Was by tak zrobił na jego miejscu.

To tak samo jakby napisac o niektórych z Was: czemu kibicujecie Argentynie? Jesteście Polakami to kibicujcie tylko naszym.

Do góry
#611497 - 03/07/2006 08:37 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Panowie, proszę o ocenę tego Pana: Benito Archundia (Mexico). To on będzie prowadził ten mecz.

Do góry
#611498 - 03/07/2006 08:42 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Quote:

Panowie, proszę o ocenę tego Pana: Benito Archundia (Mexico). To on będzie prowadził ten mecz.




Sędzia Benito Archundia poprowadzi 4 lipca w Dortmundzie mecz Niemcy - Włochy w półfinale piłkarskich mistrzostw świata. Dla Meksykanina będzie to piąte spotkanie w tym turnieju. To rekord w historii mundiali.

Dotychczas rekord wynosił cztery mecze w jednych mistrzostwach świata. Taką okazję miało w przeszłości sześciu arbitrów.

Archundia, 40-letni prawnik i ekonomista Tlalnepantla, po raz pierwszy sędziuje na mundialu. 4 lipca na liniach pomogą mu Meksykanin Jose Ramirez i Kanadyjczyk Hector Vergara. Czwarty sędzia to Japończyk Toru Kamikawa.

Wcześniej w niemieckich MŚ Archundia sędziował spotkania Brazylia - Chorwacja, Francja - Korea Południowa, Czechy - Włochy (wszystkie w fazie grupowej) oraz Szwajcaria - Ukraina (1/8 finału).

Meksykanin pokazał dotychczas 12 żółtych i jedną czerwoną kartkę (Czech Jan Polak za dwie żółte).

Do góry
#611499 - 03/07/2006 09:49 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
woj68 Offline
old hand

Meldunek: 21/08/2002
Postów: 724
Skąd: krosno
Quote:

Dlatego awnas Italia,stawka 3/10 bo to półfinały i Niemiaszki graja u siebie i znowu będzie cyrk,już sobie przygotowali jakiegoś sługusika z Meksyku....



Jak ja kocham gdy "urodzonym argentyńczykom" bezwiednie wyrwą się słowa prawdy: przypomnę stare dzieje mecz Anglia-Argentyna "boski Diego" strzela bramkę reką a "sługusik z Meksyku" (który dla argentyńczyków był wtedy wzorem bezstronności) wskazuje na środek uznając bramkę !!!!
dla JRR

Do góry
#611500 - 03/07/2006 13:22 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Panowie - mniej emocji

Nas w znacznie mniejszym stopniu interesuje kto gra pięknie, komu kibicujemy, kogo lubimy itd.
Nas interesują trafione typy

Reaguję alergicznie na widok Cristiano Ronaldo i reszty jego drużyny, ale musiałbym być idiotą żeby pozwolić na to,że moje antypatie wpłynęły na analizę spotkania!

Nie lubiąc ciągle Portugalczyków trafiłem ich awans z kursem 2.78 i teraz dalej mogę ich nie lubić

Niemców niektórzy mogą nie tolerować, ale jakby nie było tylko oni osiągnęli na mundialach w XXI wieku dwa razy półfinał (jak na razie)!!!
To chyba jednak jest jakiś wynik:)

Skoro Niemcy mają słaby atak to w związku z tym równie słaba jest obrona Argentyny, a zwłaszcza Szwecji które tego ataku nie powstrzymały!

Skoro Niemcy mają słabą obronę to jak nazwać atak Argentyny, który nie dał rady jej pokonać nie stwarzając właściwie groznej sytuacji? Wyręczyć ich musiał obrońca po stałym fragmencie gry!!

Przykład Brazylii pokazuje, że nie wystarczy przywieźć 20 gwiazd, żeby zdobyć Złotą Nike - trzeba mieć Drużynę!
Przykład Argentyny pokazuje, że można mieć wielką drużynę, ale trener któremu w decydującym momencie brakuje jaj niszczy wszystko!

Niemcy mają trenera z niesamowitym obecnie nosem (nawet ja jako kibic BVB pukałem się w czoło, kiedy Klinsi powołał Odonkora!), oraz właśnie Zespół - poza Lehmannem, Klose, Metzelderem i Ballackiem reszta to średniej klasy zawodnicy (a dwaj ostatni dalecy są od swojej wielkiej formy); razem tworzą jednak maszynę do wygrywania

Kibicował będę jutro zdecydowanie Niemcom, ale zakład na to chyba sobie daruję!
Kursy z nóg nie zwalają (to nie Francja z Brazylią ), a ryzyko jest duże!

Za średnią stawkę skuszę się na over 2 2.11!
Coś czuję, że bramki jutro jednak polecą

Do góry
#611501 - 03/07/2006 16:37 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
Munios Offline
newbie

Meldunek: 02/07/2006
Postów: 40
Skąd: Świdnica
We wtorek reprezentacja Włoch, jeśli chce zagrać w finale MŚ, będzie musiała dokonać tego, co od 71 lat nie udało się żadnemu innemu zespołowi. To zadanie to pokonanie Niemców w Dortmundzie.

Niemcy w całej historii swoich występów na arenie międzynarodowej do tej pory w Dortmundzie rozegrali 14 spotkań. Bilans potyczek z rywalami w tym mieście jest imponujący &#8211; 13 zwycięstw i 1 remis. Niemcy nie wygrali tutaj tylko w 1977 roku, kiedy zremisowali z Walią 1:1.

- Publiczność w Dortmundzie jest fenomenalna. To będzie 12 zawodnik naszego zespołu &#8211; powiedział Tim Borowski.
Niemieckich fanów na stadionie w Dortmundzie nie boi się natomiast włoski pomocnik Gennaro Gattuso: - Na szczęście oni nie mogą wszyscy wbiec na boisko i grać. Dopiero wtedy byłby to dla nas problem - mówi zawodnik AC Milan.


Uważam, że bzdurne i bezpodstawne jest prorokowanie typu: Niemcy na stadionie w Dormtundzie jeszcze nigdy nie przegrali od iluś tam lat, bądź Włosi nigdy nie przegrali na mistrzostwach świata z reprezentacją Niemiec. I co z tego, to było kilkanascie, kilkadziesiąt lat temu, wtedy grali inni zawodnicy, inny był styl piłki noznej, teraz jest co innego, także nie do rzeczy sa takie porównania, ale gazety o czymś musza pisać :/

A propos gazet, to niemieckie dzinniki równiez włczają sie do rywalizacji Niemiec z Wlochami, oczerniając i prowokując Włochów. Podoba mi się postawa Gatusso na te wszystkie "zaczepki" z niemieckiej strony.
Tojest standardowy krok niemieckich gazet (tak samo bylo przed meczem z Polską oraz z innymi krajami), większośc mediów twierdzi, że Niemcy sa już w finale, na czele z TVN24, taka pewność siebie może ich zgubić, a takie prowokacje w gazetach mogą zmobilizowac Wlochów do pokazania na co ich stać.

Także mecz zapowiada się arcy ciekawie jak dla mnie.

Nadal pozostaje przy swoim początkowym typie: X2.

Z obstawianiem tego meczu wstrzymuje się do jutra do godzin przedmeczowych ponieważ myślę, że jak większośc uważa, że Niemcy są juz w finale, to kurs na Wlochów powinien odrobinę wzrosnąć, ale mogę się mylić.

Do góry
#611502 - 03/07/2006 17:21 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Quote:


Uważam, że bzdurne i bezpodstawne jest prorokowanie typu: Niemcy na stadionie w Dormtundzie jeszcze nigdy nie przegrali od iluś tam lat, bądź Włosi nigdy nie przegrali na mistrzostwach świata z reprezentacją Niemiec. I co z tego, to było kilkanascie, kilkadziesiąt lat temu, wtedy grali inni zawodnicy, inny był styl piłki noznej, teraz jest co innego, także nie do rzeczy sa takie porównania, ale gazety o czymś musza pisać :/





Tu się mylisz. Ja mogę Ci powiedzieć z własnego doswiadczenia, że zawsze uwzgledniam takie informacje i dobrze na tym wychodzę. Piszesz, że to było ileś tam lat. Zgoda. Ale to też można interpretować w sposob następujacy.
Każda druzyna ma swoj styl, ktory jest pochodną wyszkolenia technicznego, przygotowania fizycznego, taktycznego a takze predyspozycji danej nacji. I to się na ogół nie zmienia. Np. Włosi zawsze grali z naciskiem na defensywę, Niemcy to dyscyplina, itd.
I te statystyki pokazują jak to "wychodzi" na boisku. Kto z kim umie lub nie umie grać.
Także to, ze dany stadion jest szczęśliwy badź nie jest ważne. Więc nie są to bzdury, ale warto to uwzgledniać


**************************

Włosi dopięli swego i w półfinale nie zagra Torsten Frings
Najprawdopodobniej zastąpi go Thomas "The Hammer" Hitzlsperger z VfB Stuttgart. Thomas może grać jako pomocnik lub obrońca. Ma atomowe uderzenie z dystansu.

Do góry
#611503 - 03/07/2006 17:32 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
Munios Offline
newbie

Meldunek: 02/07/2006
Postów: 40
Skąd: Świdnica
Okay, rozumiem Rene, może i Ty zwracasz na takie rzeczy uwagę, ale ja staram się takie rzeczy jak "historycne statystyki" pomijać przy typowaniu. Poprostu denerwują mnie takie komentarze oraz przywoływanie meczyz czasów, w których dozwolone były jeszcze podania obrońcy do własnego bramkarza a ten mógł piłke łapac w ręce

Bo jakby patrzeć na te "historyczne statystyki" to wynika, że w meczu Niemcy-Wlochy padnie X (remis).

Ja się boję czystego remisu zagrać, może za jakies małe pieniądze można by się pokusić, ale wole dać X2, uważam, to za o wiele pewniejszy typ.

A typując stawiam na aktualną dyspozycje drużyny oraz ich forme.

Ale wiadomo, że każdy typując bierze pod uwagę różne aspekty, lecz powtórzę, ja jestem przeciwnikiem takich "historycznych statystyk". :P

Pozdrawiam.

Do góry
#611504 - 03/07/2006 17:35 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
he..he..a ja myśle że będzie czyste ..0:0...tak bez zbędnych wywodów...

Do góry
#611505 - 03/07/2006 17:51 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

A propos gazet, to niemieckie dzinniki równiez włczają sie do rywalizacji Niemiec z Wlochami, oczerniając i prowokując Włochów. Podoba mi się postawa Gatusso na te wszystkie "zaczepki" z niemieckiej strony.
Tojest standardowy krok niemieckich gazet (tak samo bylo przed meczem z Polską oraz z innymi krajami), większośc mediów twierdzi, że Niemcy sa już w finale, na czele z TVN24, taka pewność siebie może ich zgubić, a takie prowokacje w gazetach mogą zmobilizowac Wlochów do pokazania na co ich stać.




...i tej wersji sie bede trzymal
Wlosi graja wzglednie rowno, nie maja takich wzlotow jak np Brazylia czy Francja.
Pierwsi akurat grali piach cale mistrzostwa, a drudzy nie blyszczeli w grupie ale nabrali rozpedu i potrafili sie zmobilizowac na poludniowo amerykanskie gwiazdy i wszyscy widzieli z jakim skutkiem
WLosi graja rowno, Niemcy rowniez trzymaja poziom i moze byc wbrew temu co sadzi wielu niezly mecz, a juz prawie napewno lepszy niz mecz derbowy polwyspu iberyjskiego
Wlochom zarzuca sie ze przesypiaja pierwsze 10-15 minut meczu i tylko dotychczasowemu szczesciu i przecietnym rywalom zawdzieczaja zerowy stan konta w swojej bramce,
Niemcy beda chcieli to wykorzystac bo ich sztab szkoleniowy pracuje bardzo dokladnie i ten fakt nie umknal ich uwadze,
w zwiazku z tym nasi sasiedzi rzuca sie do ataku od pierwszej sekundy, beda chcieli za wszelka cene wykorzystac ta wiedze i probowac zalatwic Wlochow podobnie jak Szwedow.
Lecz Wlosi tym razem wyjda w z zupelnie innym nastawieniem, od poczatku beda sprawiali wrazenie spokojnych wrecz wyczekujacych ale to bedzie zmyla bo beda przyczajeni jak tygrys i ukryci jak smok i jedna szybka kontra spowoduje ze Niemcy straca bramke i rzuca sie do wscieklych atakow....
a pozniej nie mam pojecia co bedzie
Ogolnie gram ze Wlosi strzela pierwsi
WLochy strzela pierwsza bramke - 2,50
Niemcy Wlochy over 2,5 - 2,625

te dwa typki delikatnie, bez stresu ale widze taki scenariusz i to wcale nie sen tylko calkiem realna wizja:

jest tez typek ze pierwsza bramka w meczu padnie pomiedzy 1 a 10 minuta z kursem 5,50, to juz jest grubymi nicmi szyte, kurs tez nie zwala z nog wiec z tym poczekam.
Konsekwencja powyzszych zakladow moglby byc ten zaklad:

Włochy będą prowadzić od 1 do 40 min. - 4.00
Lecz tu obawiam sie ze jesli moj scenariuszz sie spelni co do szybko strzelonej bramki to Wlosi bronic sie umieja i 40 minut bez bramki wscieklych Niemcow nie jest wcale takie niemozliwe.


Jest jeszcze jeden zaklad w tym meczu ktory mnie kusi aby postawic ciut wiecej

Obie drużyny strzelą gola 2.15

Mysle ze Wlosi strzela swoja bramke w tym meczu, pomijam juz kwestie kiedy, Niemcy sa stawiani w roli faworytow, maja argumenty i tez powinni strzelic, kurs jest calkiem sensowny i jesli do jutra nie spadnie w jakies zenujace okolice to sie zdecyduje na ten krok
To tyle mojego przynudzania, jutro zdecyduje sie na jakies konkrety

Do góry
#611506 - 03/07/2006 17:58 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Co do tego, że w tym meczu "wychodzi" remis, to się z Tobą zgadzam, stranger
Ten remis "wychodzi" nie tylko w oparciu o historię
Po prostu takie rozstrzygniecie wydaje mi się najbardziej prawdopodobne ( choć buki faworyzują gospodzarzy )
I to raczej remis bramkowy, bo Włosi co prawda stracili jak dotąd tylko jedna bramkę i to samobójczą, ale też Niemcy w każdym meczu strzelali. W Dortmundzie coś tez im wpadnie, tym bardziej, że Włosi mieli dużo szczęścia, że nie stracili bramki z Australia czy Ukrainą.
Typ x2 oczywiście jest pewniejszy od czystego x, no bo obstawiasz 2 możliwości.
Z tym, że ja na Twoim miejscu zdecydowałbym się zagrać albo x albo 2, bo moim zdaniem kurs x2 w okolicach 1.65 jest za niski, bo jakby nie patrzeć Niemcy mogą to wygrać

Do góry
#611507 - 03/07/2006 18:26 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:


Co do tego meczu, Niemcy - Włochy, to uważam za pewną opcję X2, ponieważ, jedynym zawodnikiem, który strzelił na tych mistrzostwach bramkę Włochom jest ... Włoch (Zaccardo). A tak poważnie, to Wlosi grają genialnie w defensywie, arcy trudno jest im strzelić bramkę, również trzeba zaznaczyć, że Włochom dopisuje szczęście.



Jak to czytam to przypomina mi się finał Ligi Mistrzów, mecz Arsenalu z Barceloną. W bramce Arsenalu stał Lehmann, który od iluś tam godzin nie wpuścił żadnego gola. Przeciwko Arsenalowi grała ofensywna Barcelona. Lehmann dostał czerwoną kartke, ale mimo to Arsenal strzelił gola. A mecz skończył się wynikiem 2:1 dla Barcelony.
Tu mamy podobne drużyny. Włosi grają dobrze w obronie tak jak Arsenal w LM. Niemcy grają ofensywnie tak jak Barcelona.
Zobaczymy co z tego wyniknie .

Do góry
#611508 - 03/07/2006 18:35 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

Włosi natomiast mają patent na szwbów,bo grają jeszcze brzydszy momentami futbol,ale tez potrafią byc podobnie efektywni i skuteczni.



Zauważ tylko że football niemiecki się zmienił. Kiedyś Niemcy słynęli z bardzo dobrej gry defensywnej. A teraz raczej atak mają lepszy niż obronę. A to znaczy że tamten stary patent Włochów jest już nieaktualny .

Do góry
#611509 - 03/07/2006 18:45 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:


Gram na zwycięstwo Italy z tego powodu, że ma doskonałego trenera, bardzo młodych, utalentowanych zawodników (Toni, Pirlo, Totti - to tylko część ) ,którzy zdobedą jeszcze nie jedno trofeum !




Zgadzam się że Włosi mają dobrego trenera i utalentowanych zawodników, ale Niemcy też to mają
Quote:


Do tego w bramce mają świetnego Gia Buffona Jak dla mnie najlepszy do tej pory bramkarz MŚ i tak chyba zostanie Niemcy mają w bramce Jensa ale jak dla mnie to nie ta sama klasa




Nie mam pojęcia w jaki sposób oceniasz klase bramkarza?
Quote:


Dodatkowo nie będą poddani tak dużej presji jak to będzie w przypadku Niemców i myśle, że to też powinno im pomóc w awansie do finału i w późniejszym zdobyciu mistrzostwa




Około 50 tysięcy kibiców niemieckich na stadionie drących się "Deutschland", gwiżdżących i buczących gdy zawodnik włoski jest przy piłce, a gdy strzeli gola to mających ochotę go rozerwać na strzępy i rzucających do niego butelkami to mała presja?

Do góry
Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 ... 11 12 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, akagi, rafal08, ElNinho[mmdea], igea23, alfa, burbon), 3929 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582119 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49