Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#619090 - 14/07/2006 06:43 Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
PARY RUNDY REWANZOWEJ - 27 lipca
*** na czerwono wyniki z pierwszych meczy

NK Varteks Varaždin 1 - 1 SK Tirana
CSKA Sofia 1 - 0 Dinamo Tirana
Liteks Łowecz 1 - 0 NK Koper
Ranger's FC Venecia 0 - 3 FK Sarajevo
NK Domžale 2 - 0 HNK Orašje
Dinamo Bukareszt 4 - 0 Hibernians FC Paola
SS Murata San Marino 1 - 3 APOEL Nikozja
AS Omonia Nikozja 2 - 2 HNK Rijeka
FK Makedonija Skopje 0 - 2 Lokomotiw Sofia
KSV Roeselare 2 - 1 FK Vardar Skopje
Sliema Wanderers FC 0 - 5 Rapid Bukareszt
FC Vaduz 4 - 0 Újpest TE Budapeszt
Qarabaq Aqdam 1 - 1 Zimbru Kiszyniów
BSC Young Boys Berno 3 - 1 Mika Asztarak
Kajrat Ałmaty 0 - 1 Videoton FC Fehérvár
Dinamo Mińsk 1 - 1 Zagłębie Lubin
FC Spartak Trnava 0 - 1 - Karvan Yevlax
Bananc Erewan 1 - 0 Ameri Tbilisi
FC Nistru Otaci 0 - 2 BATE Borysów
Toboł Kostanaj 1 - 3 FC Basel 1893
WIT Georgia Tbilisi 0 - 2 FC Artmedia Petržalka
Drogheda United FC 1- 1 HJK Helsinki
Valur Rejkjavik 1 - 3 Brondby IF Kopenhaga
Llanelli AFC 2 - 1 Gefle IF
Skonto Ryga 2 - 0 AS La Jeunesse d'Esch
Artvidabergs FF 4 - 0 FC Etzella Ettelbruck
GI Gota Ítróttarfelag 1 - 2 FK Ventspils
SK Brann Bergen 1 - 0 Glentoran FC Belfast
ÍA Akranes 0 - 1 Randers Freja FC
FBK Kaunas 3 - 1 Portadown FC
Suduva Marijampol 0 - 0 Rhyl FC
FC Haka Valkeakoski 0 - 2 FC Levadia Tallin
IK Start Kristianstad 1 - 0 Skála Ítróttarfelag
FC Flora Tallin 1 - 1 SFK Lyn Oslo
Derry City FC 1 - 0 IFK Göteborg


Edited by Bzyku (14/07/2006 10:28)

Do góry
Bonus: Unibet
#619091 - 14/07/2006 10:09 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Spartak Trnava-Karvan Yevlax 1

Wynik pierwszego spotkania: Karvan Yevlax - Spartak Trnava (1:0)

W tegorocznych rozgrywkach zespół z Trnavy zajął trzecie miejscu tuż za Artmedią Bratysława. Na początku sezonu Gorgoń Ligi Spratak Tranva był liderem rozgrywek miałprzewage nad Artmedią, która w tym czasie podbijała Lige Mistrzów i tegorocznym mistrzem kraju Rużomberokiem. Jednak w rundzie rewanżowej Spratak grał słabo tracił głupio punkty. Jednak bardzo dobrze ten zespół gra u siebie w domu. Dlatego myśle, że postawienie na Spratak w meczu rewanżowym będzie dobrym typem. Zespół z Trnavy musi odrobić jedno bramkową strate z Azerbejdżanu. Pomimo kontuzji jakie są w obozie Spartaka myśle, że poradzą sobie z Krvanem. Oczywiście nie wolno lekceważyć przeciwnika bo Kravan jest wice mistrzem Azerbejdżanu. Widać, że ta ekipa zrobiła postęp i nie jest już tym samym zespołem co w meczach z naszym Lechem Poznań. Wiem, że w Karvanie występuje kilku obcjokrajowców. Jednego z nich mogliśmy oglądać na boiska polskiej estraklasy był nim Papa Samba Ba, który został z Karvana kupiony. Niczym szczególnym się nie wykazał.

Faworytem spotkania rewanżowego będzie Spartak Tranva, który pojechał do Azerbejdżanu bez kontuzjowanych graczy. Do tego wpływ na przegrane spotkanie mógł mieć inny klimat i inna strefa czasowa.Na swoim boisku będzie łatwiej odnieść im zwycięstwo gdzie radzili sobie w zeszłym sezonie bardzo dobrze. Spartak powinnien wygrać. Jednak nie wiem czy róznicą dwóch bramek.

Pozdrawiam.

Do góry
#619092 - 16/07/2006 12:38 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
do rewanzow zostalo jeszcze 11 dni a tu juz b@w wystawil kursy na mecze.
po raz kolejny nie wystawil jak na razie awansow i niestety nie wystawil kursow na awanse przed 1-szymi meczami z czego b@w slynal w poprzednim sezonie.
dlaczego tym razem nie praktykuja tych dobrych manier,tego nie wiem.
a jesli chodzi o rewanzowa 1 runde uefa to przedstawia sie zdecydowanie mniej atrakcyjniej niz przed 1-szymi meczami.
wielu faworytom nie potrzebne jest zwyciestwo aby grac w 2 rundzie kwalifikacyjnej i z pewnoscia tak kilka klubow uczyni,ze nie wygra swoich meczow.
pytanie tylko ktore?
kurs na trnave (porazka 0-1 na wyjezdzie)1.3 mecz na neutralnym terenie ale juz norwescy gospodarze czy bulgarscy nie potrzebuja az tak bardzo zwyciestw czy dunscy goscie.
ciekawe czy lyn zrehabilituje sie za niewypal w 1-szym meczu ?
jesli ktos wierzy w zaglebie to kurs ladny 2.75 ale czy realny?

Do góry
#619093 - 24/07/2006 10:51 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Czy mógłby ktoś przybliżyć mi drużyne Derry City i ogólnie poziom ligi irlandzkiej? Wiem że poziom się wyrównał, nie ma już "ogórków" i że wyspiarze wygrali niespodziewanie 1 mecz, ale kurs powyżej 2 na szwedów jakoś kusząco tak na pierwszy rzut oka...

Do góry
#619094 - 25/07/2006 13:53 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
telomateo Offline
newbie

Meldunek: 15/07/2006
Postów: 42
Skąd: Warszawa
Dynamo Mińsk v Zagłębie Lubin

Zagłębie w pierwszym meczu miało przewagę, stwarzali sytuację bramkowe, których nie potrafili wykorzystać. Bramka dla Dynama padła po prostym błędzie i niezrozumieniu między bramkarzem Liberdą a Alunderisem. Według trenera Klejndista czas pracuje na korzyść lubinian, którzy są w trakcie przygotowania do sezonu. Po meczu działacze i trenerzy byli pełni nadziei przed rewanżem.
Dynamo jest w trakcie sezonu, ale przed rewanżem będą mieli dwutygodniową przerwę. W lidze lepiej wiedzie mu się na wyjazdach (5-1-0, bramki 11-2), natomiast u siebie gra gorzej (3-2-3, bramki 13-12).
Aby awansować do następnej rundy piłarze Zagłębia muszą strzelić conajmniej jedną bramkę. Jeżeli zagrają odważniej mogą nawet pokusić się o zwycięstwo na trudnym terenie rywala, który bądź co bądź jest piłkarsko słabszą drużyną.

Typ X2

Do góry
#619095 - 25/07/2006 14:59 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Quote:

Czy mógłby ktoś przybliżyć mi drużyne Derry City i ogólnie poziom ligi irlandzkiej? Wiem że poziom się wyrównał, nie ma już "ogórków" i że wyspiarze wygrali niespodziewanie 1 mecz, ale kurs powyżej 2 na szwedów jakoś kusząco tak na pierwszy rzut oka...




KOlego , nie bede Cie namawiał na zagranie na Vice MIstrza IRLANDII - Derry ale "koniczynkowa" druzyna to typowo domowy team ,który jest w trakcie sezonu pobijajac rekordy domowych spotkan W obecnym sezonie maja bilans 6-0-0 przy 12 strzelonych oraz 1 straconej bramce!!! Pierwsze spotkanie pokazło ich waleczność za co dodatkowo zostali nagrodzeni golem na 11 minut przed koncem wygrywajac ostatecznie 1-0 na terenie Szwedów Para ta przypomina mi niedawne spotkanie pomiedzy NK MARIBOR a VILLAREALEM ,gdzie ambicja i walka "zjadły" gwiazdorstwo i wywyższanie sie!!! Wtedy równiez byłem goniony za sianie bzdur dałem 1x przeciw wszystkim a iterz nie bedzie inaczej - IRLANDIA MA WALKE W SERCU I MAM NADZIEJE ,ZE POKAZA TO W JUTRZEJSZYM SPOTKANIU


TYP: 1X 2,06 (BETANDWIN.COM)

(NA KUPONIE SZALENSTWA PEWNA 1 ZA 5.00)


POZDRAWIAM I ZYCZE PEWNOŚCI TYPÓW

Do góry
#619096 - 26/07/2006 21:35 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
dla miłosników spiskowych teorii

"i follow uefa cup matches last 5 seasons,and every year ,every season happened that strange things.clubs lose game at home (odds 1.2 or 1.3) and bookies earn money and then they smashed that same team away.just look the results:helsinki lost vs drogheda(odds 1.4) lyn-flora 1-1(odds 1.2),geteborg-derry 0-1(odds 1.2)last season esbjerg lost at home vs flora 1-2,and then they won 5-0 away....i can't exlplain that"

źr. BA

Do góry
#619097 - 26/07/2006 21:44 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Przepraszam że nabijam tyle postów dzisiaj (spać nie mogę , ale może mi ktoś wyjaśnić wynik Ujpestu z Vaduz 0:4 (sic!) ??

I co najważniejsze. Ma ktoś jakieś info w jakim składzi poleciał Rapid do Malty na rewanż? Warto grać 1.3 do combo? (czy handi na singla - 1.69) ??

Do góry
#619098 - 26/07/2006 22:03 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Echipa probabila: Coman - M.Constantin, Maftei, Sapunaru - Badoi, N.Grigore, E.Dica, A.Karamian - Buga, Burdujan, Griffiths;

Do góry
#619099 - 26/07/2006 22:05 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
a to skład z 1 meczu ;
Rapid: Coman - M. Constantin, Maftei (cap.), Sapunaru - Badoi, E. Dica, N.Grigore (Petrescu, '74), I. Stancu (Vasilache, '52) - Buga, N. Constantin (V. Negru, 46), Burdujan.

Do góry
#619100 - 26/07/2006 22:35 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Toboł Kostanaj - FC Basel 1893

Wynik poprzedniego spotkania, czyli zwycięstwo Basel 3:1 jest w zasadzie rozstrzygające, jeśli mowa o awansie. Kursy wystawiane przez buków na wyjazdowe zwycięstwo Szwajcarów są lekko mówiąc stanowczo za niskie i w mojej opinii nie warte grania. Dalczego przestrzegam przed graniem na away win? Ano dlatego, że juz sama podróż do Kazachstanu jest długa i męcząca, po za tym drużyną z Europy zazwyczaj ciężko gra się w takich krajach. Co prawda nie posiadam informacji jakim składem zagra Bazylea w omawianym meczu, ale nie wydaje mi się, aby fatygowała najlepszych zawodników na takie wojaże i ewentualną możliwość kontuzji. Zepoły mniej doceniane u siebie grają zupełnie inaczej i na pewno będą atakowac, gdyż jakąś tam iskierkę nadziei zapewne mają. Remis jak najbardziej urządza gości, którzy ogranicza sie do defensywy i ewentualnych kontrataków, ale nie za czesto by się specjalnie nie forsować. Nie spodziewam się tu dużej ilości goli, wydaje mi się, że warto zagrac na under 2,5 gola. Przypomina mi się mecz, któy druzyna szwajcarska grała chyba ze 2 lata temu również w Pucharze UEFA z Terekiem Groznyi, który zakończył się remisem 0-0, a w rewanżu Basel wygrał chyba także 3-1. Nie widze powodów dla, któych sytuacja nie miała by się powtórzyć. Dlatego tez ja zagram sobie na 1X - kurs dość spory według mnie lekko przeszacowany, w profie wynosi 2,46 za średnią stawkę można spróbować.

Tak więc dla jasności

UNDER 2,5 5/10
1X 5/10


Kajrat Ałmaty 0 - 1 Videoton FC Fehérvár


Tu dość podobna sytuacja co w meczu powyżej. Ostatnie wyniki osiągane przez kluby węgierskie pozwalają na stwierdzenie, iz tamtejsza piłka klubowa podobnie jak nasza przechodzi duży kryzys. W końcu Polak Węgier dwa bratanki. Na potwierdzenie Ujpest-Vaduz 0-4, Debrecen-Rabotnicki 1-1. No i Videoton, który ledwo wymęczył skromne 1-0 na własnej ziemi. Nie wydaje mi się, aby w rewanżu rozwiązał się worek z golami a co ważniejsze padł wynik overowy. Goście przyjadą z nastawieniem defensywnym, tak by nie stracić a jak się da to coś strzelić, ale z taką formą strzelecką jak w pierwszym meczu sztuka zdobycia goli może okazać się trudna. Spodziewam się przyciśnięcia gości przez gospodarzy, którzy nie mają nic do stracenia, a moga jeszcze awansowac, to dopiero byłby wyczyn i sukces piłki kazachstańskiej. Kurs na zwycięstwo Videotonu dość wysoki w Profie 2,06, a na gospodarzy z podpórką czyli 1X wynosi 1,6. Oczywiście nie neguje zwycięstwa ekipy węgierskiej, lecz może być ono niezwylke trudne. Ja zagram jednak na gospodarzy, że nie przegrają.

Moje typy co do spotkania

Under 2,5 7/10
1X 4/10



FC Flora Tallin - SFK Lyn Oslo

Wynik remisowy z pierwszego spotkania ustawia w roli umiarkowanych faworytó zepół z Estonii. Kluby skandynawskie głównie z Finlandii, Norwegii i SZwecji, występujące w roli gospodarzy przed 2 tygodniami zagrały kompromitującą, głównie przez lekceważenie niżej notowanych rywali i słabą formę. Co ciekawe warto zauważyć, ze zespoły skandynawskie występujące w Pucharze UEFA lepiej grają na wyjazdach niż na własnych stadionach. Oczywiście może się to wiązać z ustawianiem meczy, ale także z dużą presją i wymienianym najczęstszym grzechem, czyli lekceważeniem rywala. Kurs na zwycięstwo Lyn, które poprawiło się w grze wynosi 1,91 dla mnie kurs atrakcyjny więc biorę go w ciemno, nie wyobrażam sobie aby norweski klub nie awansował do dalszych rozgrywek. Ewentualnie mozna zaryzykować grę na over, co jak co ale w takim meczu jest grad bramek możliwy.

Mój typ 2


Dodatkowo zagram na:

Spartaka Trnave - ładnie napisał o meczu Ignorator
Rapid Bukareszt - pomimo niskiego kursu jednak warto do combo
Domzale - HW bardzo możliwe, awans prawie pewny więc tylko go godnie przypieczentować
Kowno - 1,22 w Profie warto

Kazachstańskie drużyny puszczam w dublu.

Powodzenia

PS. Może jeszcze coś wrzucę trochę później.

Do góry
#619101 - 27/07/2006 01:24 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
adingh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 9576
Skąd: Wolbrom
Sliema Wanderers - Rapid Bucharest 2 1.20

Sliema to drużyna kilka klas gorsza od Rapidu, który na pewno nie zagra najmocniejszym składem, ale przecież jak zagrgają juniorzy + rezerwy to nie będą się bronić, tylko będą chcieli sobie postrzelać i wygrają ten mecz.

Trnava - Karvan 1 1.30

Trnava zagra ten mecz na neutralnym stadionie w Senec. W pierwszym meczu przegrali, ale byli zmęczeni długą podróżą do Azerbejdżanu. Wiadomo, że większą klase sportową prezentuje Spartak Trnava i chcąc grać dalej muszą ten mecz wygrać.

Flora Tallinn - Lyn Oslo 2 1.65

W pierwszym meczu 1:1. Flora podobno co roku dobrze radzi sobie na wyjazdach, by potem u siebie wysoko przegrać. Lyn ostatnio w coraz lepszej formie. Podobno grali świetnie w ostatnim meczu z Valerengą, który wygrali 2:1. Flora też wygrała ostatnie dwa mecze w lidze 5:0 i 2:0, ale nie ma co porównywać ligi estońskiej do norweskiej. W tym meczu goście udowodnią, że są w dobrej formie.

Do góry
#619102 - 27/07/2006 06:19 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
Llanelli AFC - Gefle IF ??? czy ma ktos informacje na temat tych druzyn? zastanawiam sie aby dac 1X po kursie 2,25

Do góry
#619103 - 27/07/2006 07:56 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
striker Offline
addict

Meldunek: 24/05/2006
Postów: 545
Quote:

Toboł Kostanaj - FC Basel 1893


UNDER 2,5 5/10
1X 5/10




Bramki na wyjeżdzie liczą się podwójnie?Bo jeśli tak,to przy zwyciestwie Toboła 1-0 następuje dogrywka i róznie może być.Powiem ci ze podobnie bym wytpował ten mecz,ze wskazaniem jednak na under lub Toboł(+1.5)

Do góry
#619104 - 27/07/2006 08:00 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
szymonez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/07/2003
Postów: 2764
Skąd: wroclaw
W pierwszym meczu bylo 3-1 dla Basel... Ew dogrywka jest mozliwa przy takim wyniku...

1-0 to dalej awans Szwajcarów
2-0 to juz awams Toboła

Do góry
#619105 - 27/07/2006 08:03 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
striker Offline
addict

Meldunek: 24/05/2006
Postów: 545
Quote:

W pierwszym meczu bylo 3-1 dla Basel... Ew dogrywka jest mozliwa przy takim wyniku...

1-0 to dalej awans Szwajcarów
2-0 to juz awams Toboła



Bramki strzelone na wyjeżdzie nie liczą sie podwójnie?

Do góry
#619106 - 27/07/2006 08:10 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
sangennaro Offline
newbie

Meldunek: 13/07/2006
Postów: 33
liczą, ale Tobol gra u siebie i nie o co Ci tak w ogole chodzi ?

Do góry
#619107 - 27/07/2006 08:14 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
striker Offline
addict

Meldunek: 24/05/2006
Postów: 545
Jeżeli liczą się podwójnie to stan rywalizacji jest 3-2 dla Basel,i przy zwyciestwie 1-0 Tobola bedzie dogrywka

Do góry
#619108 - 27/07/2006 08:22 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
Koxu Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2005
Postów: 357
Boże widzisz a nie grzmisz!!!
z taką wiedzą odnośnie liczenia strzelonych bramek Ty sie bierzesz za obstawianie pucharów???????????
dogrywka będzie przy wyniku 3:1 dla Tobola!!

Do góry
#619109 - 27/07/2006 08:22 Re: Puchar UEFA - I runda eliminacyjna rewanże
rtsmistrz Offline
enthusiast

Meldunek: 27/12/2004
Postów: 339
Skąd: Polsza
Quote:

Jeżeli liczą się podwójnie to stan rywalizacji jest 3-2 dla Basel,i przy zwyciestwie 1-0 Tobola bedzie dogrywka




człowieku ty lepiej nie obstawiaj meczów szkoda twoich dwóch złotych

nikt ci nie mnozy goli razy dwa przeciez. podwójnie tzn. ze jest to handi dla druzyn które te gole strzelają na wyjezdzie. jesli po dwumeczu jest remis w sumie bramek 3-1 , 0-2, to wchodzi druzyna która strzeliła gola na wyjezdzie mimo remisu 3-3 w dmumeczu.

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, pacyfista, Sensei, latajaca_holenderka, alfa), 4161 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582676 Postów

Najwięcej online: 4344 @ Wczoraj o 20:27