Strona 9 z 12 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#622182 - 04/09/2006 06:30 Re: Film, telewizja i seriale
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
Quote:

Quote:

Miami Vice

Kultowy filmik ktorzy zapewne wszyscy kojarza. Fabula ciekawa - troche przypominajaca mi Bad Boysow. Dwoch gliniarzy - bialy i czarny, gangsterzy, piekne widoki, ladne panie i motorówki. Niby to samo ale jednak film ma swoj klimat. Muzyczka tez fajna. I Sonny jak zawsze podrywacz Mam nadzieje ze nakreca kolejne czesci.

Polecam 9+/10




Nie mogę się zgodzić.Może i ten film jakiś tam swój klimat ma, ale dla mnie była to po prostu nuuudna pozycja.O mało co nie zasnąłem, a czekając na napisy końcowe myślałem, że sobie żyły podetnę, aby szybciej zejść.Idąc na ten film oczekiwałem dobrej rozrywki przynajmniej na miarę Bad Boys, ale tutaj nie ma co porównywać, bo Bad Boys przy tym filmie to mistrzostwo kina akcji.Oczekiwałem więcej akcji, więcej napięcia, więcej wszystkiego, a tutaj tylko cały czas jakieś nudne, przydługie rozmówki i film przewidywalny od poczatku do końca.Były może z trzy fajne momenty, a najlepszy chyba w przyczepie jak policjantka likwiduje klienta po wypowiedzeniu fajnego tekstu.To był chyba najmocniejszy moment tego filmu.To wszystko.Totalne rozczarowanie.Najwyżej 5/10.Może to tylko mój gust


podzielam zdanie randala... najbardziej co mnie zaskoczylo w tym filmie to, ze w pewnym momencie wyskoczyl napisac miami vice i flm sie skonczyl

Do góry
Bonus: Unibet
#622183 - 04/09/2006 07:11 Re: Film, telewizja i seriale
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
thx forza, wie ktos ile bedzie odcinkow nowej serii prison break?

Do góry
#622184 - 05/09/2006 18:15 Re: Film, telewizja i seriale
paczanga Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/04/2003
Postów: 1658
Skąd: gliwice
Polsat 20:45 Instynkt polecam !!

Do góry
#622185 - 06/09/2006 18:41 Re: Film, telewizja i seriale
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Co dzis ciekawego panowie w TV?

Do góry
#622186 - 07/09/2006 23:43 Re: Film, telewizja i seriale
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Liga Mistrzów w TVN nie mam nic przeciwko , tylko własnie mi zdjeli z asterCity TVN24 !
Czy z Polsatem cos sie dzieje zlego ze stracili prawa do LM i Bundesligi ?
I moze ktos ma jakis przeciek ile ta nowa platforma TvN ma nas kosztować ?

Do góry
#622187 - 08/09/2006 17:50 Re: Film, telewizja i seriale
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Jesli ktos ma w kablowce kanal Zone Europa to jutro o 20.00 polecam jedna z najlepszych rol Ala Pacino: Serpico. Klasyka filmu policyjnego.

Do góry
#622188 - 08/09/2006 23:14 Re: Film, telewizja i seriale
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Step Up: Taniec zmysłów 5/10
sympatyczne romansidło, wszystko przewidywalne i proste jak drut. niezła muzyka, niezłe dziewczynki. można zobaczyć.

Kobieta w błękitnej wodzie 1/10
Panie i Panowie, jakby to powiedzieć
gra aktorska
scenariusz
pomysł na film
debilny film o niczym, pomysł i intryga wybitnie idiotyczna, film w ogóle nie wciąga, człowiek przysypia co chwilę, klapa roku!
brońcie się przed tym filmem! i żeby później nie było, że nie ostrzegałem...

Do góry
#622189 - 08/09/2006 23:19 Re: Film, telewizja i seriale
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Quote:

Step Up: Taniec zmysłów 5/10
sympatyczne romansidło, wszystko przewidywalne i proste jak drut. niezła muzyka, niezłe dziewczynki. można zobaczyć.

Kobieta w błękitnej wodzie 1/10
Panie i Panowie, jakby to powiedzieć
gra aktorska
scenariusz
pomysł na film
debilny film o niczym, pomysł i intryga wybitnie idiotyczna, film w ogóle nie wciąga, człowiek przysypia co chwilę, klapa roku!
brońcie się przed tym filmem! i żeby później nie było, że nie ostrzegałem...




Zgadzam scignalem to badziewie w kilka minut obejrzalem i niczego wart film, doslownie NICZEGO

Lepiej ludzie ogladnijcie jeden z najlepszych filmow w historii Requiem for a dream

Do góry
#622190 - 10/09/2006 18:16 Re: Film, telewizja i seriale
Emilio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2003
Postów: 2749
Skąd: Gdańsk
Na netcie pojawił sie pilot nowego serialu Jericho

[image]http://wwwimage.cbsnews.com/common/vplayer2/spacer.gif [/image]

"Serial opowiada historię mieszkańców miasteczka Jericho, którzy stanęli w obliczu katastrofy nuklearnej. Odcięci od świata próbują zmierzyć się z narastającą agresją, brakiem wody i prądu oraz wszelkimi innymi konsekwencjami wybuchu..."

Jeśli tego nie zwalą zapowiada się kolejny dobry serial

Do góry
#622191 - 10/09/2006 18:55 Re: Film, telewizja i seriale
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
STRAŻNIK The Sentinel (2006)
Reżyseria: Clark Johnson
Obsada:Michael Douglas, Kiefer Sutherland, Kim Basinger, Eva Longoria
Muzyka: Christophe Beck
Gatunek: Sensacyjny


Doświadczony agent Secret Service, Pete Garrison (Michael Douglas) podejrzewa, iż pośród pracowników Białego Domu jest zdrajca. Zostaje jednak zmuszony do porzucenia śledztwa w tej sprawie, ponieważ pojawia się szantażysta, grożący ujawnieniem jego romansu z pierwszą damą Stanów Zjednoczonych - Sarą Ballentine. Wkrótce Pete zostaje oskarżony o zdradę i udział w zamachu na prezydenta. Popada w konflikt ze swoim podwładnym, agentem Davidem Breckinridgem (Kiefer Sutherland), który jest przekonany o jego winie. Oficjalnie zwolniony ze służby, Garrison ucieka i próbuje udowodnić swoją niewinność. Stara się również nie dopuścić do kolejnego zamachu na życie głowy państwa. (filmweb.pl)


Powiem krótko - niezły film. Schematów w tym filmie jest dużo, bo oczywiście ten dobry (M.Douglas) musi zostać niesłusznie o coś podejrzany i jak to w filmach bywa sam musi ścigać nie tylko złych, ale i uciekać przed swoimi.

Słowem, nic zaskakującego. Istotne dla filmu jest to, że zagadka przynajmniej pozostaje do końca filmu zagadką.

Jednak patrząc na obsadę można było się spodziewać czegoś więcej. Michael Douglas zagrał typową dla siebie rolę uczciwego, starającego się o sympatię, ale twardego gościa i wypada w tej roli nieźle.
Kiefer Sutherland już trochę gorzej - chyba zbyt długo gra Jacka Bauera.

Za to Evę Longorię po prostu podziwiam - zagrała rolę, która nie ma żadnego znaczenia dla rozwoju akcji i samego filmu. Przez pół filmu kręci się gdzieś tam z boku, wypowiada raptem parę zdań... Gdyby jej nie było film by nie stracił na tym nic a nic - no ale kasa na pewno się zgadza, a i występ(?) obok znanych postaci będzie ładnie wyglądał w jej dossier. Musi mieć baba dobrego agenta.

Ale o samym filmie - ma on w założeniu pokazać pracę agentów tajnych służb i jako taka nie przekonała mnie w 100% co do realizmu - sam nie wiem dlaczego. Jakoś mi się to mało realne wydawało. Oczywiście już nie uwzględniam takich szczegółów jak to, że oni chyba nigdy nie śpią.

No, ale jak życie prezydenta jest zagrożone, to trzeba trochę potropić, postrzelać i pobiegać. Generalnie film nieźle zrobiony, choć z pewnością można by z tej historii wyciągnąć więcej. Przyzwoity film sensacyjny.

Dobre do obejrzenia, jak nie ma nic do oglądania

6,5/10

Do góry
#622192 - 10/09/2006 20:14 Re: Film, telewizja i seriale
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Polecam teraz na TV4 film PRZEKRĘT.
Kto nie zna, niech obejrzy, kto zna chetnie obejrzy ponownie, tak sądzę.

Do góry
#622193 - 11/09/2006 11:47 Re: Film, telewizja i seriale
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola


Zabójczy numer

Slevin (Josh Hartnett) traci pracę, przyłapuje dziewczynę w łóżku z innym, kradną mu portfel i zegarek, a na domiar złego trafia w sam środek porachunków między dwoma bossami nowojorskiej mafii (Morgan Freeman, Ben Kingsley).

Gwiazdorska obsada i intryga przypominająca &#8222;Ocean&#8217;s Eleven&#8221; &#8222;Ocean&#8217;s Twelve&#8221; oraz &#8222;Włoską robotę&#8221;, a wszystko to okraszone humorem w stylu Quentina Tarantino.


Świetna obsada, znakomita fabuła, jeden z lepszych filmów jakie ostatnio widziałem. Na początku trudno się zorientować o co w filmie chodzi, ale stopniowo wszystko się układa i odkrywamy znakmoitą intryge, zresztą nie będe opowiadał bo to właśnie w tym filmie najlepsze. Dodam jeszcze, że moim zdaniem muzyka jest bardzo dobra

9/10




Oceniam także ten film na 9/10. Świetnie oglądało się go przede wszystkim w kinie. Jestem fanem filmów Guya Ritchiego, a więc nie mogłem się doczekać amerykańskiego odpowiednika zagmatwanej czarnej komedii gangsterskiej(i się nie zawiodłem).

Do góry
#622194 - 11/09/2006 21:12 Re: Film, telewizja i seriale
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Mam pytanie do fanow LOST, ile bylo serii tego serialu i jaki odcinek[premiera] aktualnie jest wyswietlany?

Do góry
#622195 - 11/09/2006 21:21 Re: Film, telewizja i seriale
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Quote:

Mam pytanie do fanow LOST, ile bylo serii tego serialu i jaki odcinek[premiera] aktualnie jest wyswietlany?




http://lost.gwrota.com/list.php?c=o

3 seria dopiero będzie nadawana ... jakoś jesienią?

PS. Fanem nie jestem ... dżast gugle

Do góry
#622196 - 12/09/2006 11:27 Re: Film, telewizja i seriale
siwy212 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/02/2004
Postów: 3304
Skąd: Rutka-Tartak
Dzis kolejny ocnek Prison break

Do góry
#622197 - 12/09/2006 11:56 Re: Film, telewizja i seriale
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Quote:

Dzis kolejny ocnek Prison break




Ten film robi się "chory"

Do góry
#622198 - 12/09/2006 12:30 Re: Film, telewizja i seriale
siwy212 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/02/2004
Postów: 3304
Skąd: Rutka-Tartak
Quote:

Quote:

Dzis kolejny ocnek Prison break




Ten film robi się "chory"




czymu ?
a tak na marginesie Terror na jakiej ulicy mieszkasz w Elblągu w której szkole sie uczyłeś może przypadkiej w nr 7 na rogu Robotniczej i Dzierzynskiego ?

Do góry
#622199 - 12/09/2006 12:38 Re: Film, telewizja i seriale
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Zaraz obejrze Prison Break nowy odcinek, porownujac z Lostem, to w PB jest z 10 razy wiecej akcji i film trzyma w napieciu, a Lost? Tajemniczy serial, ale tez sie przyjemnie oglada, po prostu inny gatunek.

Do góry
#622200 - 12/09/2006 13:11 Re: Film, telewizja i seriale
proof Offline
old hand

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 715
Skąd: Katowice
" I kneel only to god, I don't see him here " szkoda ze nie zobacze juz mojej ulubionej postaci z Prison Break, odcinek przecietny.

Do góry
#622201 - 12/09/2006 14:03 Re: Film, telewizja i seriale
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Quote:

Quote:

Quote:

Dzis kolejny ocnek Prison break




Ten film robi się "chory"




czymu ?





Sądziłem, że uciekinierzy wyczerpali już w 1 seoznie zapas szczęśliwych zbiegów okoliczności, fuksa, farta i Bóg wie jeszcze czego.
No ale jdnak nie ... 2 sezon obiftuje w makabrycznie-niemożliwe wręcz sytuacje a przyszycie na żywca dłoni T-Baga przez weterynarza to chyba kulminacja ... sam nie wiem czego, amerykańskiej głupoty chyba
Z drugiej strony kto wie czego się jeszcze po PB spodziewać, wszak to dopiero 3 odcinki drugiej serii ...
Uważam, że zajebisty pomysł na serial został niesamowicie sknocony ... w 1 serii aż roi się od wpadek scenarzystów, nie chce mi się tu wszystkiego wymieniać, ale kwintesencją nieudolności była sytuacja buntu w więzieniu zapoczątkowana przez T-Baga, gdzie doszło do totalnej demolki skrzydła, uwięzienia doktorowej, morderstw itp.
A na drugi dzień sielanka w pudle, nic się nie stało
Po takim buncie prowodyrzy na pewno zostaliby osadzeni w izolatkach, przeprowadzone byłoby jakieś wewnętrzne śledztwo itd. A tu nic, pełen lusss
Idiotycznych scen/sytuacji w PB było więcej, praktycznie każdy odcinek nie był pozbawiony jakiejś wtopki.
Od kogo jak od kogo, ale od amerykańców powinno się wymagać więcej niż od ekipy nagrywającej "Kiepskich" co nie Experto?
I wszystko odbywa się jak po sznurku, na wszystko jest czas, na wszystko jest sposób, a jak czegoś nie ma, to znajduje się zaraz osoba która ma radę na wszelki problem i zostaje dokoptowana do ekipy zwiewającej

Co do LOST - serial tajemniczy, jak narazie z kilkoma wątkami "w trakcie". Serial w którym nic nie jest proste, w którym główni wydawałoby się bohaterzy, a przynajmniej dużo znaczące osoby giną. Nie jest to idyllicznie prosty filmik, z happy endem, takowego raczej się nie spodziewam.

Cięzko jest porównywać te dwa seriale, każdy ma swój gust i każdemu podoba się inny rodzaj rozrywki.
Nie powiem, że nie obejrzałem Prison Break, ale mój entuzjazm do tego serialu słabł z każdym odcinkiem, a obecni oglądam 2 seon wyłącznie poznawczo; chcę zobaczyć jak daleko scenarzyści potrafią zabrnąć w absurdzie ...

pzdr)

Do góry
Strona 9 z 12 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, 11kera11, igea23, ElNinho[mmdea], Sony, alfa, Akhu, ANZELMO), 3560 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582359 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25