Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >
Opcje tematu
#622959 - 25/07/2006 15:17 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna *DELETED*
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Post deleted by Prem

Do góry
Bonus: Unibet
#622960 - 25/07/2006 15:34 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5674
Quote:


Hafnarfjordur - Legia 1 5,00 Bettson




Na Betfair masz 5.5, a jak się uda to możesz wyciągnąć nawet 5.8. Dla mnie ten kurs jest odpowiedni, więc ja to gram.

Do góry
#622961 - 25/07/2006 15:55 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
OK. Poszlo na betfair na 1-nke za 5,6. I tak kurs wyzszy niz w bettsonie bo po prowizji wyjdzie cos kolo 5,3

Do góry
#622962 - 25/07/2006 16:00 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna *DELETED*
Bubiłas Offline
journeyman

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 68
Skąd: BKS
Post deleted by Prem

Do góry
#622963 - 25/07/2006 16:13 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
edit: To byla wypowiedz w temacie??


Edited by Biszop (25/07/2006 16:18)

Do góry
#622964 - 25/07/2006 16:25 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Zobaczymy aker cwaniaczku po meczu - ja czytuje twoje posty i czesto widuje twoje zygi na quasi czacie - postawiles grubo na Legie i srasz w dupe. A powiem ci ze glupio zrobiles bo prawda jest taka, ze Hafnarfjordur ma co najmniej 30% na wygrana, podobnie szans na remis wiec Legii na wygrana zostaje ok. 30%. Tylko jak sie kierujesz gownianymi analizami bo ktos napisal na pol strony (bo Legia przegrala superpuchar to dlatego zagra lepiej, bo jest troche oslabiona ale i tak wygra, ble ble, ble) - to sie zdziwisz.

Nie na prozno sponosor Legii betandwin wystawil najwyzszy kurs na Legie - zeby amatorstwo sie zalapalo na kurs i buk wszystkich na Legii wydyma (nie mowiac o tych co daje X2 na podbicie kuponow). Widac juz golym okiem co tu sie dzieje na forum i ile osob hajc oddaje bukowi na Legie - i Legia nagle jakims cudem ma wygrac z mistrzem islandii a BAW wyplacic prezenty na wakacje - buahahaha

Do góry
#622965 - 25/07/2006 16:34 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
TaMaR Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 2189
Quote:


Rzadko bywaja takie okazje do 5-ciokrotnego podwojenia kapitalu



A jeszcze rzadziej można 10-krotnie potroić kapitał

Do góry
#622966 - 25/07/2006 17:22 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
bart8111 Offline
journeyman

Meldunek: 12/11/2003
Postów: 96
Skąd: Warszawa
jak dla mnie duzo w meczu z Hafnarfjordur zalezy od tego czy zagra Janczyk - jak dla mnie najlepszy zawodnik Legii obok Fabianskiego, a podobno nie jest pewne czy wyjdzie w pierwszym skladzie, atak, ktory zagral z Wisla Plock prezentowal sie bardzo slabo, jesli zagra Wlodarczyk to tez niewiele pomoze, bo z nim duzo latwiej sobie poradza obroncy Islandcy niz z szybkim i ruchliwym Janczykiem, ktory moglby wiele namieszac. Tak wiec wstrzymam sie chyba do ogloszenia skladu i jesli sie potwierdzi, ze Janczyk nie zagra to sklanialbym sie do zagrania Islandczykow z podporka, remis moga u siebie ugrac.

Do góry
#622967 - 25/07/2006 18:13 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Quote:


Dinamo Zagrzeb 7/10 po 1.70 w Expekt





Ekranas Poniewież - Dinamo Zagrzeb 1:4 +4.90

Do góry
#622968 - 25/07/2006 18:25 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
Na innym forum pojawiła się informacja co do składu na jutro Dynama Kijów i podobno Ci zawodnicy mają jutro nie grać: Vaschuk, Rodolfo, Fjodorov, Sablic injured, Rodrigo suspended, also Milevskiy, Ninkovic and Kleber stayed in Kiev.

Wiecie czy to potwierdzone źródło lub jakieś informacje co do składu lub kadry Dynama z kim wyjechała na wyjazd ??

Ja myśle zagrać Legia X2, Hearts 1 i może Dynamo Kijów lub coś innego nie wiem co zagrać jako trzeci mecz.

Do góry
#622969 - 25/07/2006 18:50 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Na forum BA gość z Romuni napisał że w lokalnych bukach kurs na zwycięstwo Steaue wynosi 2,65! Jeśli to prawda, to dziwna sprawa..

PS. Brawo Prem

Do góry
#622970 - 25/07/2006 18:54 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

Zobaczymy aker cwaniaczku po meczu - ja czytuje twoje posty i czesto widuje twoje zygi na quasi czacie - postawiles grubo na Legie i srasz w dupe. A powiem ci ze glupio zrobiles bo prawda jest taka, ze Hafnarfjordur ma co najmniej 30% na wygrana, podobnie szans na remis wiec Legii na wygrana zostaje ok. 30%. Tylko jak sie kierujesz gownianymi analizami bo ktos napisal na pol strony (bo Legia przegrala superpuchar to dlatego zagra lepiej, bo jest troche oslabiona ale i tak wygra, ble ble, ble) - to sie zdziwisz.





A kto dal takie szanse Hafnarom z Islandii??

Do góry
#622971 - 25/07/2006 19:04 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Edit: oczywiście miało być "Rumunii" - przepraszam za kolejnego posta, ale aż obciach był

Do góry
#622972 - 25/07/2006 19:04 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Do Aha :
Po pierwsze to juz nie pamietam kiedy na quasi czacie użyłem "żygów" bo nie mam takiej potrzeby wiec chyba pomyliło Ci sie to z "żygami" innych osób na widok Twoich postów
Po drugie co ma piernik do wiatraka ???
Co z tego ze betandwin jest jednym ze sponsorów Legii przeciez oni sponsoruja jak kazda inna firma wiele rozgrywek i turniejów???
Myslisz ze co, ze betandwin powie szefostwu Legii ze mają odpuscić mecz na HF????
Wiesz, to sa za duze stawki i za duże profity zeby mówic o jakimkolwiek odpuszczaniu.
Zycze Ci Aha jak najwiekszych wygranych

PS Przepraszam Biszop ze odbiegam od tematu ale nie umiem spokojnie czytac tekstów ze kurs na wygrana HF to propocja.

Do góry
#622973 - 25/07/2006 19:19 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nie dac sie prowokowac;-)
Co do meczu to rowniez sprobuje zagrac przeci warszawiakom, no moze nie tyle przeciw nim co jakies ladne handi:)
Nie mam nic na oku ale poszukam i zobaczymy.
Choc realnie patrzac Legia wygrywala niby sparingi z silnymi zespolami ale jak juz wyszedl pierwszy sklad u rywala to nie bylo tak wesolo:)
Oczywiscie nie porownuje jutrzejszych rywali do Francuzow ale jutrzejszy mecz chyba nie nalezy do takich pewniaczkow ani w jedna ani w druga strone, radze wziasc na wstrzymanie i jesli grac to naprawde delikatnie:)
Zycze Legii awansu do nastepnej rundy ale mam dziwne przeczucie ze wywalcza go dopiero u siebie:)

Do góry
#622974 - 25/07/2006 19:30 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Ludzie, widzę że słońce mocno nad wami świeci. Nie rozśmieszajcie mnie z tym stawianiem na Islandczyków i głupimi tekstami, że buki wydymają wszystkich na Legii :LOL: :LOL:
Jasne, gra toczy się o lige mistrzów, a Legia będzie robić wałki. Z Wisłą Płock zagrała słaby mecz, ale sztuką jest wyciągać wnioski z porażki i umieć się poprawić w następnym spotkaniu. Był już taki mecz Legii w Kielcach w PP kiedy przegrali, a później odnieśli ważne zwycięstwo w Grodzisku.
I teraz też wygrają z kelnerami, bankierami, pasterzami i piekarzami z Islandii.
Jak ktoś gra na Islandczyków to po prostu wyrzuca kase do kosza. Zresztą za ile to chcecie grać ? 2 zł ?
Ja gram na Legie.

Do góry
#622975 - 25/07/2006 19:38 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
ksamil Offline
old hand

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 1058
Zastanawiam się nad:
Metalurg Liepaja- Dynamo Kijów 2 (1.6).
Mistrz Łotwy kontra vice mistrz Ukrainy. Dynamo dopiero co rozpoczęło sezon natomiast Łotysze są już na półmetku rozgrywek. Z dość dużą stratą 14 pkt. zajmują miejsce 3. Bilans meczów u siebie to 5-1-1, a ostatni mecz wygrali 7-1. Różnica poziomu między ligą łotewską, a ukraińską jest bardzo duża. Mimo tak słabej ligi Metalurg w niej nie zachwyca. Jednak grają u siebie i jakaś niespodzianke mogą sprawić. W dodatku jeśli informacja o absencji ww graczy jest prawdziwa Dynamo dużo straci. Jest jeszcze jedna sprawa, która powstrzymuje mnie przed postawieniem na Ukraińców, a mianowicie rok temu również odpadli w drugiej rundzie elminacji, przegrywając dwumecz ze szwajcarskim Thun. Tegoroczny przeciwnik, a ten zeszłoroczny to zupełnie inna klasa, ale jakaś taka antypatia pozostaje do Dynama zwłaszcza po meczu u siebie z Thun. W ogóle przecież to jest dwumecz więc wynik pierwszego meczu o niczym nie przesądza np. rok temu mecz Rabotnicki - Lokomotiv, kurs na Rosjan podobny do tego oferowanego dziś na Dynamo, skończyło się na dość szczęśliwym 1-1 dla Rosjan, którzy w rewanżu wygrali 2-0 awansując do następnej rundy. Dlatego kurs, 1,6 jakoś niezbyt mnie przekonuje. To nie to co prawie 2,00 na Wisłe dwa lata temu. Wtedy może skusił bym się na dwójeczke, ale chyba jednak zrezygnuje. Oczywiście awans Dynama jak najbardziej, pewnie po wysokim zwycięstwie w Kijowie.
A jakie są wasze przypuszczenia co do tego meczu.

Nova Gorica- Steaua x2 (1.24)
Chyba dość pewny typ, rozważam też awans Rumunów (1.2), ale wtedy musiałbym dłużej poczekać na ewentualną wygraną. Słoweńcy rok temu odpadli w 1 rundzie elminacji z Tiraną, ale u siebie wygrali 2-0. Rumuni pokazali się z bardzo dobrej strony w Uefie, więc dlaczego mieli by przegrywać z Goricą.

Kopenhaga- Mypa 1 (1.35)

Wg was typerów pewniejsze jest Steaua x2 czy 1 na Kopenhage?

Zagram:
Hearts- Siroki Brijeg 1 (1.35).
Gdzie Rzym, gdzie Krym? Gdzie piłka bośniacka, a gdzie szkocka. Nie po to Serca zajmowały drugie miejsce po zaciętej walce z Rangersami, aby teraz mieli męczyć się z Bośniakami. Typuje gładkie zwycięstwo Hearts. Być może zagram tez handicap po 1.65.

Fenerbahce-B36 TORSHAVN over 2.5 (1.5)
Dwa lata temu mistrz Wysp Owczych dostał srogie lanie na wyjeździe od Gruzinów (0-5) choć mistrzem wtedy była inna drużyna to nie przypuszczam, że w ciągu 2 lat poziom rozgrywek ligowych się wiele podniósł. Tym razem wyspiarze zmierzą się z bardzo silną drużyną turecką. Uważam, że nawet jeśli Fenerbahce zagrało by rezerwami nie miało by problemów z pokonaniem B36. A co dopiero mówić o pierwszym składzie, zwycięstwo 4-0, 5-0 jak najbardziej możliwe.

Do góry
#622976 - 25/07/2006 19:59 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Ludzie wy stawiacie na Hafnarfjordur? Ja postawilem na nich rok temu gdy grali z mistrzem Azerbejdżanu - Neftczi Baku chyba, bo po przegranej 0:1 na wyjeźdize myslalem że u siebie odrobią straty. A oni i przegrali 1:2

Legia nie przegra, nie ma na to zadnych szans. X2 pewniak...

Do góry
#622977 - 25/07/2006 20:07 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
sowa Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2005
Postów: 1396
Quote:

Na innym forum pojawiła się informacja co do składu na jutro Dynama Kijów i podobno Ci zawodnicy mają jutro nie grać: Vaschuk, Rodolfo, Fjodorov, Sablic injured, Rodrigo suspended, also Milevskiy, Ninkovic and Kleber stayed in Kiev.

Wiecie czy to potwierdzone źródło lub jakieś informacje co do składu lub kadry Dynama z kim wyjechała na wyjazd ??

Ja myśle zagrać Legia X2, Hearts 1 i może Dynamo Kijów lub coś innego nie wiem co zagrać jako trzeci mecz.




Według oficjalnej strony klubowej i sztabu trenerskiego Dynama K. w/w informacje się potwierdzają - ponadto brak jeszcze Mariana Markovica !


Oto 19 osobowa kadra D.K.na mecz z M.Liepaja:

Bramka: A.Szowkowskij,A.Rybka

Obrona: G.Gavrancić,A.Niesmacznyj,B.E.Kadduri
W.Mandzjuk,D.Imedaszvili,A.Jeszenko

Pomoc: D.Rincon,F.Cziernat,K.Korriea,R.Rotan,A.Jussuf
O.Gusiev,V.Bielkievicz,S.Rebrov,T.Michalik

Atak: M.Szackich,M.Wierpakowskis

No cóż jest jeszcze czas na weryfikacje rozmyśleń !

Do góry
#622978 - 25/07/2006 20:17 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
misiek2 Offline
newbie

Meldunek: 13/06/2006
Postów: 32
Quote:

Na forum BA gość z Romuni napisał że w lokalnych bukach kurs na zwycięstwo Steaue wynosi 2,65! Jeśli to prawda, to dziwna sprawa..

PS. Brawo Prem




Ale zapomniałes podać, że kursy na inne mecze tez są kosmiczne. To jakis nowy buk, który niezaktualizował kursów!! U nich na Spartak M. jest 2,00 a na Legię 2,10. To mniej więcej jak u nas w pierwszych 10ciu minutach podania kursów na te mecze. Później mocno wszystko poszło w dół. Poza tym lokalni bukmacherzy często mają problemy z typowaniem meczy swoich drużyn.

W bettingadvice czytałem polemikę paru osób ze Słowenii i Rumunii na temat szans tych drużyn. Sami Słoweńcy są zdania, że Gorica ma szansę najwayżej na remis u siebie. 2 ich podstawowych napastników odchodzi z klubu. Jeden jest już piłkarzem szwedzkiego AIKu. Drugi też załatwia sobie nowy kontrakt w zagranicznym klubie. Gorica nie ma kim strzelać goli. Jedynym ich atutem w tym meczu jest własne boisko. Steaua tez nie gra optymalnym składem, ale jest piłkarsko dużo lepsza. Pokazała to grając rezerwami superpuchar Rumunii. Trener oszczędzał najwazniejszych zawodników na ten mecz. Wszyscy spodziewają się zwycięstwa gości, dopuszczają możliwość remisu, ale wygrana gospodarza nie jest przez nikogo brana pod uwagę. Steaua w tym sezonie wysoko mierzy i po frajerskiej porażce z Rosenborgiem rok temu w tym chcą grać w fazie grupowej LM. Steaua d... w dwumeczu na 100% nie da... Rolzważa się także możliwość zagrania UNDER 2.5.

Do góry
Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Sensei, ElNinho[mmdea], igea23, pacyfista, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, VVega), 4158 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582708 Postów

Najwięcej online: 4344 @ 20:27