Strona 8 z 14 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 >
Opcje tematu
#623059 - 27/07/2006 10:01 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Quote:

Quote:


Już się nie moge doczekac na kursy na III runde i oby pierwszy mecz był w Wawie a rywalem Liverpool lub Arsenal,miodzio....




Duchy mi podpowiadają, że rywalem Legii będzie Valencia
Czyli na Łazienkowskiej Legia przegra 0-3 po bramkach El Moro.
A na Estadio Mestalla Valencia wygra 5-0
I będzie Hasta la vista Legia
Żeby tylko kurs był ładny na zwycięstwo Valencii w Warszawie.




Jestem sklonny sie z Toba zalozyc o 50-100 zlotych, ze:

1/ Legia nie trafi na Valencie.
2/ Na kogokolwiek nie trafi NA PEWNO dwu meczu nie zakonczy bilansem 0-8 lub wyzszym
3/ W 2 meczach strzeli conajmniej jednego gola

Wystarczy, ze nie wejdzie jeden z 3 punktow i wygrywasz sianko .

Co do wczorajszego meczu to jak dla mnie - smieszna liga islandzka, smieszny stadion /Areczki w Gdynii jakies 10 razy ladniejszy, bez pastwisk za bramkami /, smieszny team mistrza Islandii. Gdyby tylko Legia byla skuteczniejsza i nie chciala wygrac malym nakladem sil spokojnie 3,4-0 by ich pogonila ale w koncu nic straconego bowiem jest jeszcze rewanz.

Do góry
Bonus: Unibet
#623060 - 27/07/2006 10:07 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Igor Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5678
Quote:

a w Polsce nie ma nic ani pieniędzy ani stadionów ani zapłecza więc po co piszesz takie rzeczy?



Bo tak szczerze mówiąc to mnie to boli, że polski football stoi na amatorskim poziomie. Taka jest prawda. Nasi zawodnicy nie są kelnerami, studentami, ani murarzami, ale pomimo tego nasza piłka jest na amatorskim poziomie. Może na ciut wyższym poziomie od piłki islandzkiej. I mi się to nie podoba. Chciałbym żeby polskie kluby grały chociaż na takim poziomie jak drużyny z Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Ukrainy czy Czech. Nie muszą nasze kluby grać na poziomie klasy światowej (choć byłoby miło gdyby na takim poziomie grały), ale niech chociaż dorównują poziomem drużynom z krajów, które wymieniłem.

P.S.
Gdybym był premierem to znalazłbym pieniądze na polski football

Do góry
#623061 - 27/07/2006 10:11 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
i to sie Igor w zupełności z toba zgadzam!!takie sa smutne Polskie realia i tez mnie to boli niestety....ale cięzko cos zarazic póki władza ma takie podejscie do sportu!!ale islandia to juz wogle dramat 3 klasy niżej:)też chciałbym doczekam czasów wkoncu żeby Polska druzyna grała o najwyższe cele....ale chyba niedoczekanie moje hehe!pozdro

Do góry
#623062 - 27/07/2006 20:25 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Nie ogladalem drugiej polowy, bo po pierwszej mi sie odechialo. Jak dla mnie to oni ich tam powinni zgniesc, a ta czesc pokazala na jakim poziomie znajduje sie polski futbol i ze niewazne na kogo trafimy w 3. rundzie- i tak odpadamy... Tyle na temat, tragedia

Do góry
#623063 - 27/07/2006 20:30 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
owocny wczorajszy dzien jesli chodzi o champions league,zawiodly tylko debreczyn i spartak ale nie mnie ja tego nie ruszalem,
to najlepsze moje wczorajsze dzielo a bylo tego troche
http://jak.champion.patrz.pl

Do góry
#623064 - 28/07/2006 08:43 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Munios Offline
newbie

Meldunek: 02/07/2006
Postów: 40
Skąd: Świdnica
Mam pytanie, czy będzie gdzies transmisja Losowania 3.rundy LM i Pucharu Uefa w TV ? Jeżeli tak, to prosze podać na jakim kanale.

Z góry dzięki za wszelakie info.

Do góry
#623065 - 28/07/2006 08:51 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
ziomal-111 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/04/2004
Postów: 3525
Skąd: Wielkopolska
Na Eurosporcie napewno o 12:00 !! Pozdro

Do góry
#623066 - 28/07/2006 10:33 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Smeerfek Offline
old hand

Meldunek: 01/04/2003
Postów: 774
Skąd: Wrocław
Sheriff/Spartak M.-Liberec
Shakhtar-Hafnar./Legia
Zurich/Salzburg-Valencia
Levski/Sioni-chievo
Hearts/Siroki-AEK
CSKA M.-Djurgarten/Ruzemberok
Milan(?)-Crvena Zvezda/Cork
Galatasaray-Mlada B./Valerenga
Standard-Gorica/Steaua
Austria-Benfica
Ekranas/Dinamo Z.-Arsenal
MyPa/Kopoenhaga-Ajax
Hamburg-Osansuna
Metalurg/Dynamo K-Fenerbace/B36
Liverpool-M.Haifa
Lille-Debrecen/Rabotnicki

Do góry
#623067 - 28/07/2006 10:34 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Smeerfek Offline
old hand

Meldunek: 01/04/2003
Postów: 774
Skąd: Wrocław
Na dzień dzisiejszy :
Levski, Staua i Osasuna z tych ciekawszych

Do góry
#623068 - 28/07/2006 10:39 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Smeerfek Offline
old hand

Meldunek: 01/04/2003
Postów: 774
Skąd: Wrocław
Szachtar Donieck - Legia Warszawa/FH Hafnarfjoerdur
Szeriff Tiraspol/Spartak Moskwa - Slovan Liberec
FC Zurich/Red Bull Salzburg - Valencia
Lewski Sofia/Sioni Bolnisi - Chievo
Hearts of Midlothian/SK Sirokij Brijeg - AEK Ateny
CSKA Moskwa - Djurgaarden Sztokholm/MFK Ruzomberok
AC Milan - Cork City/Crvena Zvezda Belgrad
Galatasaray Stambuł - Mlada Boleslav/Vaalerenga
Standard Liege - NK Nova Gorica/Steaua Bukareszt
Austria Wiedeń - Benfica Lizbona
Ekranas Poniewież/Dinamo Zagrzeb - Arsenal Londyn
FC Kopenhaga/MyPa Myllykoski - Ajax Amsterdam
Hamburger SV - Osasuna Pampeluna
Metalurg Lipawa/Dynamo Kijów - Fenerbahce Stambuł/B36 Torshavn
Liverpool - Maccabi Hajfa
OSC Lille - VSC Debreczyn/Rabotnicki Skopje

no tu już ładne i piękne okrągłe nazwy

Do góry
#623069 - 28/07/2006 11:35 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna *DELETED*
Maxero Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 5937
Skąd: Lublin
1 mecze były bardzo dobre bo dzięki nim jestem 200 zł do przodu

Do góry
#623070 - 28/07/2006 15:22 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna *DELETED*
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Powiem szczerze całkiem ciekawe te pary 3 rundy eliminacji do LM w większości mecze bedą wyrównane jeśli w drugiej rundzie nie będzie niespodzianek i awansują zespoły teoretycznie silniejsze. Sądzę, że Legia pokona w dwumeczu Islandczyków gdyż losowanie było dla mistrza Polski korzystne. Szachtar Donieck to dobra drużyna dwukrotnie chyba grała już w fazie grupowej LM, lecz Legia nie powinna mieć żadnych kompleksów w meczach z tym przeciwnikiem Szachtar nie jest takim zespołem, przed którym piłkarze Legii musieli by trząść nogami ze strachu.
Korzystny jest też układ spotkań dla Legii i nawet przy niekrzystnym wyniku pierwszego meczu nasz mistrz będzie miał szansę odrobić straty na Łazienkowskiej
Zobaczymy czy Legia sobie poradzi rywal porównywalny klasą do zespołu Anderlechtu czy Panathinaikosu, z którymi rywalizowała Wisła.
Życzę Legii sukcesów w tegorocznej LM bo już najwyższy czas by warszawska drużyna przełamała złą passę w tych meczach kwalifikacyjnych i ponownie drugi raz awansowała do tego elitarnego klubu europejskich mistrzów,co byłoby wyczynem jakiego nikt wcześniej nie dokonał .
Do boju Legio i wszystkiego najlepszego dla polskiej piłki w twoim wykonaniu życzy ci prowincjusz z Wielkopolski
Będę trzymał kciuki również za Wisły i tą krakowską i tą płocką rywale do przejścia.

Do góry
#623071 - 28/07/2006 20:50 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna *DELETED*
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Korzystne? Nie zartuj, przeciez lepiej trafic nie moglismy... Szachtar to teoretycznie najslabsza ze wszystkich rozstawionych druzyn. Chociaz i tak na Legie nie postawie ani zlotowki. A Panata i Anderlecht to raczej ciut wyzszy poziom niz Donieck...

Do góry
#623072 - 30/07/2006 11:25 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna *DELETED*
BD Offline
old hand

Meldunek: 08/02/2006
Postów: 1163
Skąd: Szczecin
Legia poplyie w III rundzie, bedzie dobrze jak im strzela gola

Do góry
#623073 - 31/07/2006 12:39 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna *DELETED*
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Powiem tak z drużyn które Legi mogła trafić wolałbym tylko AEK. Wyzej od Szachtara cenię Slovan z Liberca.
Więc losowanie było szczęśliwe. Wiem że moja opinia może być subiektywna bo w sercu mam L od zawsze choć mieszkam nad morzem.
Ale coś czuje że w tym roku Liga Mistrzów zawita na Łazienkowską. Wiem że zaraz będą odpowiedzi typu za wysokie progi. Ale z sercem nie wygrasz LEGIA W LIDZE MISTRZÓW.
I wszyscy na rewanż na Łazienkowską, z całej Polski jak zawsze. Szkoda tylko że nie mamy stadionu na 50 tysięcy ludzi bo był by pełny jestem tego pewien.
A za kaskę to czekam na kursy na awans Rumunów za Bukaresztu bo dla mnie to pewniak.
Zagram też na Slovan Liberec.
Bo na resztę faworytów kursy pewnie będą marne.
Pozdrawiam z nad słonecznego morza Teo.

Do góry
#623074 - 31/07/2006 13:44 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna *DELETED*
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
MyPa Myllykoski - FC Kopenhaga

Czy ktoś kompetentny mógłby napisać coś o tym meczu (i jaki miało przebieg 1 spotkanie?).

Do góry
#623075 - 31/07/2006 14:18 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna *DELETED*
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Ja chciałbym się wypowiedzieć na temat meczu Legia-Hafrahnfjordur.To,że Legia wygra jest niepodważalne.Bo jak tu nie wygrać z piłkarzami,którzy na co dzień pracują i spotykają się tylko kilka razy w tygodniu na treningach.Kurs na zwycięstwo Legii marny dlatego wydaje mi się,że nie opłaca się tego grać.Ja bym postawił tutaj na dokładny wynik 2:0 lub 3:0.Drużyna z Islandii bramki raczej nie strzeli,a Legia na 1 nie poprzestanie dlatego sądzę,że jeden z tych 2 wyników powinien wejść,zastanawiam się tylko czy nie dołożyć tutaj wyniku 4:0 ale czy to aby nie za dużo.Chociaż z Cracovią,która na pewno prezentuje wyższy poziom od Islandczyków Legia potrafiła strzelić 3 gole,jeżeli drużyna z Krakowa traci 3 to ile straci Hafrhanfjordur Pytanie jest jednak takie: czy Legioniści podejdą do tego meczu skoncentrowani i nie zlekceważą rywala,może się okazać,że po strzeleniu 2 goli Legia nie będzie już podkręcać tempa no bo po co tracić siły jest liga,mecz z Szachtarem,szkoda narażać piłkarzy na niepotrzebne kontuzje Wdowczyk jako doświadczony trener na pewno o tym pomyśli i jeżeli wynik się będzie układał,a nie widzę innej możliwości da szansę debiutu mniej znanym graczom np.Jędzrzejczakowi.Wszystkie te aspekty skłaniają mnie do zagrania na 3:0 wydaje się,że jest to najbardziej prawdopodobny wynik ale żeby mieć podpórkę zagram chyba jeszcze 2:0 lub 4:0 bo jeden z tych wyników padnie raczej na pewno,a kursy bardzo ładne.Podsumowując przewiduje pewne zwycięstwo Legii.Dobrym rozwiązaniem jest też zagranie handicapu (+ 1.5) na Legią ale tego za małą kasę nie opłaca się grać,dlatego przy kursie 1.4 warto postawić 500-1000 zł.,ja niestety taką kasą nie dysponuje ale mówię wam to jest pewniak.Czekam na opinie dotyczące rewanżowego meczu kwalifikacji do LM w Warszawie.

Do góry
#623076 - 31/07/2006 15:02 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna, rewanże
telomateo Offline
newbie

Meldunek: 15/07/2006
Postów: 42
Skąd: Warszawa
MyPa Anjalankoski (Finlandia) v FC Kopenhaga (Dania)
2.08.2006 r., godz. 18.00, el. LM

Pierwszy mecz zakończył się rezulatatem 0:2. Zespół Kopenhagi przyjedzie do Finlandii, aby spokojnie przypieczetować awans. Zagrają bardziej na zabezpieczenie własnej bramki. MyPa będzie musiała przejąć inicjatywę. Ich siła ofensywna nie jest za duża. W lidze w 12 spotkaniach (4-3-5) strzelili 11 bramek i tyle samo stracili. W 4 ostatnich spotkaniach 2-0-2 bramki 2-3. W poprzedniej rundzie MyPa wyeliminowała TNS Llansantffraid (Walia) wygrywając oba mecze po 1:0.
W następnej rundzie na zwycięzcę tej pary czeka Ajax Amsterdam, z którym Kopenhaga grała w 2001 roku w pucharze UEFA i... wyeliminowała go remisując 0:0 u siebie i wygrywając na wyjeździe 1:0. Dużą motywacją dla zawodników jest już sama możliwość zagrania przeciwko Ajaxowi. Kopenhaga dysponuje silą drużyną (m.in. Linderoth, Berglund, Gronkjaer, Allback, Bergdolmo), która nie wypuści awansu z rąk i spokojnie zapewni sobie w Finlandii awans.

Typ poniżej 2,5 gola
Typ X@3.50


Red Bull Salzburg (Austria) v FC Zurich (Szwajcaria)
2.08.2006 r., godz. 20.15, el. LM

Pierwszy mecz zakończył się rezultatem 1:2. W tym meczu Salzburg grał pechowo - stwarzał sytuacje, ale nie potrafił ich wykorzystać. Był to raczej wypadek przy pracy. Rewanż odbędzie się w Salzburgu przy 30 tys. widzów, którzy swoją obecnością pomogą w odniesieniu zwycięstwa nad Zurich.
Trenerem Salzburga jest Trapattoni, jego asystentem Matthaus, którzy mają bardzo duże doświadczenie. Ponadto w klubie jest bogaty sponsor Red Bull. Piłkarze będą odpowiednio zmotywowani, aby wygrać mecz zwłaszcza, że w następnej rundzie czeka na nich atrakcyjny przeciwnik - Valencia CF.
Siła ofensywna Salzburga jest duża (Zickler w dobrej formie, jest jeszcze Lokvenc). Inne formacje równie silne o czym może świadczyć obecność w kadrze zespołu takich graczy jak Linke czy N. Kovac. W drużynie Zurichu bardzo dobrze spisuje się linia ataku, ale mają problemy z bronieniem dostępu do własnej bramki (na plus Tihinen)
Jeżeli obrońcom drużyny Salzburga uda się powstrzymać duet napstników Keita - Rafael awansują dalej, bo o strzelenie bramki/-ek kibice Salzburga mogą być spokojni.

Typ 1@1.70

Do góry
#623077 - 01/08/2006 08:54 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna, rewanże
thunder Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2003
Postów: 1962
Skąd: Pińczów
W STSie dzisiaj jest cos takiego:

B36 Torshavn nie strzeli kurs 1,70

O "sile" zespolu z Wysp Owczych chyba nie trzeba nikomu opowiadac. Nadmienie tylko ze ten sam zaklad w toto-mixie jest po 1,45
Pierwszy mecz Fenerbache wygralo 4-0

Pozdrawiam

Do góry
#623078 - 01/08/2006 09:05 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna, rewanże
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
kurs 1.7 warty jest ryzyka

należy nadminienić iż zespół z turcji zagra bez Nicolas Anelka, Stephan Appiah, Fabio Luciano, Tumer Metin i Kemal Aslan. Za Anelke zagra najprawdopodobniej Semih. Dodatkowo trener Zico wypowiada się że nie zagra w rewanżu rezerwami. Wiec możemy moim zdaniem spodziewać się ładnego wyniku, moze nie overa, ale handi jednobramkowy powinien śmiało wejść

Do góry
Strona 8 z 14 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, rafal08, VVega, alfa, akagi, ANZELMO, 11kera11, rymoholik, Zaixi, Igor), 2883 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582942 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07