Strona 2 z 12 < 1 2 3 4 ... 11 12 >
Opcje tematu
#628639 - 06/08/2006 20:54 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:

Legia ma jeden bardzo mocny argument - Mariusz Lewandowski





dokladnie, ten pilkarz to jedno wielkie drewno, jest uwazany za jednego z najlepszych obroncow w Szachtarze...

czekam na mecz, bo z pewnoscia bedzie zabawnie, kursy na Szachtar zanizone, wg mnie wcale nie sa jakims wielkim faworytem, bukmacherzy wystawili takie i zanizaja poniewaz lud gra ukraincow, ale... Ludzie ich grajacy opieraja sie glownie na wartosci rynkowej pilkarzy z Doniecka:) Przynajmniej obcokrajowcy grajacy ten mecz.
Na razie jeszcze nie wiem co zagram, ale prawdopodobnie jakies handi na Legie, moze +1, wszystko zalezy od rk, ale przypuszczam, ze bedzie leciec na szachtar, a to dla mnie dobra wiadomosc.

ps.dodam ze nie jestem kibolem legii i nie mam przez to skrzywionego obrazu rzeczywistosci

Do góry
Bonus: Unibet
#628640 - 06/08/2006 21:02 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Experto,
już sam fakt, że jesteś z Wawy sprawia, że jesteś niobiektywny w ocenie szans stołecznej drużyny.

Żartowałem. Ja też poczekam na większą ilość buków i ich ofertę. Na razie tylko kilku buków wystawiło, w tym BW, który wyrocznią nie jest i kursy lecą tam bardzo szybko (więc o niczym to nie świadczy). Przegrana Legii 2 bramkami (lub więcej) to praktycznie koniec marzeń o awansie. Jeśli buki wyjadą z handi +1.5 to na pewno nie przejdę obojętnie obok takiej oferty.

Do góry
#628641 - 06/08/2006 21:06 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Jak ktoś wierzy w Szachtara to przy obecnej ocenie szans 60%-25%-15% kurs @1.65 zaoferowany przez Interwetten jest prawie opłacalny.

Do góry
#628642 - 06/08/2006 21:32 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22186
Skąd: Chorzów
Piłka to piłka i nie takie "cuda na kiju" się działy, więc granie Szachtara po każdym kursie uważam za czystą głupotę.


Skottie to według Ciebie najlepiej nic nie grac bo prawda jest taka ze w kazdym meczu nawet najwiekszego "mocarza" z najwiekszym "słabeuszem" wynik moze byc kazdy bo piłka jest jedna a bramki są dwie
Cuda zawsze sie zdarzały, zdarzają i bedą zdarzac wiec jak tak podchodzisz do typowania to daj se chłopie spokój.

Co do meczu to faktycznie budżety wiekszej roli tu nie odgrywają bo wartość zawodnika to rzecz chwiejna i ulotna wraz z formą.
Zadecyduje dyspozycja dnia i napewno wszystkie znaki na ziemi wskazuja ze dyspozycje lepszą bedzie miec Szachtar.
Wygrali pewnie dwa mecze w lidze i napewno weszli w sezon lepiej niz Legia która pewnie choc nie przekonujaco odprawiła Islandczyków oraz wygrała i zremisowała w lidze.
Moim zdaniem problemem Legii jest brak czasu na zgranie co widac gołym okiem.
Drugi problem to brak dobrego napadu.Janczyk bez formy a Włodar to partacz do potego n-tej.
Reasumując kurs na Szachtar w okolicy 1,5 biore w ciemno a szanse na awans Legii upatruje tylko w rewanzu u siebie za dwa tygodnie pod warunkiem ze nie dostaną lania w Doniecku.
Pozdr

Do góry
#628643 - 06/08/2006 21:42 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:

Skottie to według Ciebie najlepiej nic nie grac bo prawda jest taka ze w kazdym meczu nawet najwiekszego "mocarza" z najwiekszym "słabeuszem" wynik moze byc kazdy bo piłka jest jedna a bramki są dwie
Cuda zawsze sie zdarzały, zdarzają i bedą zdarzac wiec jak tak podchodzisz do typowania to daj se chłopie spokój.





nie, nie, o cos innego mu chodzilo, o oplacalnosc, zakladamy ze ktos sie zna i przy kursie 1,7 widzi ze jest szansa na zysk w dluzszym okresie przy podobnych zdarzeniach, a przy kursie 1,6 juz bedzie oscylowal kolo zera, wtedy nie warto grac

zalezy od strategii, jesli ktos liczy na zysk przy kilku zdarzeniach to pewnie bierze kazdy kurs na szachtar, jesli ktos liczy na zysk w dluzszym okresie to juz nie moze tak grac:)))

no nic, trzeba bedzie cos zagrac aby mecz sie przyjemniej ogladalo, jednak jesli gwaiazda w obronie jest lewandowski to jakos mnie smierdzi ten wielki faworyt szachtar;)

Do góry
#628644 - 06/08/2006 21:53 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:


no nic, trzeba bedzie cos zagrac aby mecz sie przyjemniej ogladalo, jednak jesli gwaiazda w obronie jest lewandowski to jakos mnie smierdzi ten wielki faworyt szachtar;)




Wcale nie jest powiedziane że Lewandinho wyjdzie na boisko w pierwszej "jedenastce".W meczu o superpuchar z Dynamem Kijów "czerwonolicy" nie zagrał wcale podobnie jak w meczu ligowym z Kryvbas.Całe 90 minut zaliczył tylko w spotkaniu z Zorya wygranym przez Szachtar 2-0.

Do góry
#628645 - 07/08/2006 02:55 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Prawda jest taka,że mamy najlepsze losowanie od 10 lat,no może Panasie rok temu byli bardziej cieńcy,ale sporo lepsza wtedy od obecnej Legii,Wisła i tak zawaliła sprawe.
Jednak nie zapominajmy,ze Szachtar gra z mistrzem Polski,czyli zespolem z bardzo słabej ligi.
Jeszcze ogrywamy Islandczyków czy Luksemburczyków,ale już coraz niżej, coraz częsciej nasze zespoły odpadają w pucharach z Mołdawianami,Białorusinami czy Gruzinami.
Cała piłkarska Europa się rozwija a my sie systematycznie cofamy.
Bo skoro taki Petrescu przychodzi do mistrza Polski, myśląc,że będzie trenowal profesjonalnie zawodowy klub,to po paru miechach już ma dosć, a czemu?
A bo się okazuje , że nasi piłkarze to straszni amatorzy,lenie,liga jest dennna i sprzedjana,szkolenie jest na poziomie amatorów, zawodnicy mają wszelkie braki,jak im robi profesjonalny obóz przygotowawczy,to połowa ma kontuzje a połowa nie ma siły biegać po boisku od początku sezonu.
W Legii jest podbnie,na lige silna,ale na Europe nie ma co szukać,bo brak im podstaw i graczy na poziom LM.Szachtar to solidny klub europejski,ale klub profesjonalny,pukładany z zawodowymi graczami.
Legia to przy nich półamatorzy,którzy odstają taktycznie i fizycznie i nawet Levandihnio nie pomoże, bo kto go ogra?
Włodarczyk to szkoda słów w ogóle,drewniak gorszy od Rasiaka sto razy,Janczyk też nic nie gra,Edson to za mało,zresztą dostanie plastra i sobie nie pogra,to nie jest Ronaldo.
Reszta ekipy jest słaba,brak drugiej lini,defensywa,która była rok temu podporą Legii, po odejsciu Quattary leży i kwiczy,jedynie Fabianski trzyma fason,ale musiałby rozegrać mecz życia,zeby zatrzymac Szachtara ne jednym golu.
Nie oszukujmy się, polska piłka to dno i metr mułu.
Szachtar to żadna potega,ale na Legie wystarczy potencjal jaki maja,kultura gry,ogranie,organizacja klubu.
Dlatego spokojnie można grać na Ukraińców w pierwszym meczu,bo beda chcieli już rozstrzygnąc losy awansu.
Szachtar (-1,5 ) 1 6/10

Do góry
#628646 - 07/08/2006 09:10 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Wahi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 3930
Skąd: gdzies
Nie ma sensu porownywac meczu z Groclinem do tego z LM. Tam bedzie zdecydowanie wieksza motywacja, Polacy beda grysc trawe. Co nie znaczy, ze bedzie latwo.

Szanse wietrze w korzystnym wyniku na wyjezdzie (np. 1:1, lub skromna wygrana Legii) dzieki temu, ze rywale nas zlekcewaza. Pozniej 0:0 lub cos w tym stylu w Warszawie.

Mimo mojego hurraoptymizmu nie sadze by Legia byla w stanie jakas strate odrobic u siebie.

Do góry
#628647 - 07/08/2006 09:53 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
cyrkluS Offline
addict

Meldunek: 01/01/2004
Postów: 556
Skąd: Warszawa
Panowie... przede wszystkim zacznę od przytoczenia słów trenera Wdowczyka. Legia jest w stanie budowy a kompletny skład na Ligę Mistrzów ma być za rok-dwa. Oczywiście Wdowiec będzie walczył o CL, ale nawet mistrzostwo Polski były z rocznym wyprzedzeniem, wobec ogólnego planu, jaki przyjeli sobie włodarze z Łazienkowskiej. Nie popadałbym w hurraoptymizm. Legia nie jest do końca tak ułożona, by przejść Szachtar. Zdarzają im się beznadziejne mecze a usprawiedliwianie brakiem formy Włodara itd. nie ma sensu. Legia potrzebuje wzmocnień, by zagrać w Lidze Mistrzów. Jeśli zagrają tak, jak w sparingach z francuskimi zespołami to widzę szanse 50-50, ale Legia w tym momencie gra o klasę gorzej.

Z drugiej strony jednak Legia w sparingach we Francji grała z drużynami na które była ustawiona specjalnym zestawieniem, bardziej defensywnym i to przynosiło efekty. Ostatnie mecze z Cracovią, Wisłą Płok, Groclinem czy nawet FH były meczami w którymi to Legia musiała atakować i była faworytem. Siła ofensywna jednak jest ograniczona - jest wyśmienity Elton, ale po tym wielka dziura. Janczyk zgubił formę po MME, Włodarczyk znowu się zablokował, Gottwald kompletnie bez formy, więc wobec tego zostaje młodziutki Korzym, który na dobrą sprawę jeszcze rok temu nie grał w podstawie Odry Wodzisław, więc w nim nie upatrywałbym wielkich nadzieji. Tutaj będą musieli atakować Ukraincy a Legia będzie kontratakowała. I w tym, jak wspomniałem wyżej upatruję nadzieji.

Szanse w pierwszym meczu oceniam 60-30-10 ...
Szanse na awans 65-35

Do Boju LEGIO!

Do góry
#628648 - 07/08/2006 10:06 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Zgadzam się w 100% z JRR. Z taką grą to albo Legii wyjdzie murowanie bramki - tylko z kim? W destrukcji to raczej druga linia Legii jest kiepska, obrona też dużo gorsza od tej z poprzedniego sezonu. Albo Legia polegnie ostro, a jak ostro to min. 2ma bramkami. Wg mnie kurs obecnie wstawiony przez Bwin na to zdarzenie 2.25 jest w sam raz i do grania. Podsumowując - albo kaska za grubą wtopę Legii, albo radość z dobrego wyniku - jakim będzie wygrana Legii, remis lub porażka tylko jedną bramką Tylko komu tu kibicować w takim przypadku...

Do góry
#628649 - 07/08/2006 10:30 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
podsumowujac wszystkie posty , wszyscy kibucuja Legii , ale sory , BIZNES IS BIZNES , gramy Szachtar wszsytko otym meczu bylo juz napisane ! stawiam 2-0 dla Ukraincow !!

Do góry
#628650 - 07/08/2006 10:31 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Quote:

Wg mnie kurs obecnie wstawiony przez Bwin na to zdarzenie 2.25 jest w sam raz i do grania.



W Interwetten jeszcze lepiej 2.4...

Do góry
#628651 - 07/08/2006 11:23 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
papi Offline
stranger

Meldunek: 07/08/2006
Postów: 4
mamrosbe i pytanie czy wie ktos czy sa w holandii jakies naziemne buki ??

Do góry
#628652 - 07/08/2006 14:22 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
yarek.. Offline
enthusiast

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 318
Skąd: Kęty miasto
ja już zagrałem

Szachtar (-1,5) 8/10

kurs 2,4 - dzis rano w STS,

szachtar musi to rozstrzygnąć na własnym boisku w pierwszym meczu. różnica klas jest napradę duża. Legia nie ma najmnijeszych szans. ale to jest moje zdanie.

wszystkie kursy pow. 1,5 na awans ukraińców są jak najbardziej do wzięcia.

Do góry
#628653 - 07/08/2006 15:51 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Legia nie jest faworytem i nawet gdyby sama mogła wybrać sobie przeciwnika, to pewnie też by nie była.
Decyduje o tym niski budżet i zerowe ogranie, bo poprzednie występy można miedzy bajki włozyć.
To, że Legia nie jest faworytem to jest plus, albowiem nic wielkiego sie nie stanie jeśli stołeczni odpadną
Nad Legia nikt nie stoi z batem, tak jak to robił Cupiał z Wisłą.
Pytanie tylko, czy Legia będzie umiala to wykorzystać i czy będzie w stanie, bo Szachtar jakby nie patrzeć to bardziej zgrana, ograna i klasowa drużyna, która ma w swoich szeregach wielu bardzo dobrych graczy.

O motywacje sie nie boję, bo Wdowczyk nikogo nie będzie musial motywować. Dla wszystkich piłkarzy będzie to najważniejszy mecz w karierze, bo choć Legia też ma interesujacy skład, to nikt o taką stawkę jeszcze nie walczył.

O taktykę też sie nie martwię, bo gwarantuje to Wdowczyk i reszta składu szkoleniowego
Boję sie o formę, bo z tą u Legionistów jest kiepsko.

Boję się też o obronę bo Hugo to nie Quattara, a Edson najlepszy w destrukcji nie jest. Zmienników tam nie widzę, gdyby coś sie przytrafiło ( kontuzja, kartka )
Z przodu wyglada to lepiej, choc w lidze tego nie widać

Czy Legia ma szanse na awans? Oczywiscie, ze ma, bo to Szachtar musi wygrać, bo to Szachtar musi zapewnić sobie przewagę u siebie, a mecz moze potoczyć się różnie.

Dużo będzie zależało o tego, jak ułoży sie mecz. Szybko stracona bramka może podziałać deprymujaco na Legię. Ale może być też tak, że Szachtar będzie się męczyć.
Legia jest grożna z kontry i może im spłatać figla, bo Szachtar jest w jej zasięgu.
Trzeba tylko zagrać madrze i skutecznie.
I z tą skutecznoscią na razie jest kiepsko, ale liga a LM to też dwie różne bajki. To, że Szachtar wygral 5:0 wrażenia na mnie nie zrobiło.

Gdybym miał obstawiać tylko mecz w Doniecku, to postawił bym na Szachtara, ale sobie odpuszczę ze wzgledu na kurs.

W kwestii awansu. Wiadomo, że awans wygrywa sie na boiskach przeciwnika. Nie mówie tu dosłownie o zwyciestwie. Kluczem może być remis bądź strzelona bramka. Ja myślę, że Legia będzie chciała za wszelka cenę coś strzelic i strzeli.
I cos takiego zagram

Do góry
#628654 - 07/08/2006 15:52 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
cyrkluS Offline
addict

Meldunek: 01/01/2004
Postów: 556
Skąd: Warszawa
Quote:

ja już zagrałem

Szachtar (-1,5) 8/10

kurs 2,4 - dzis rano w STS,

szachtar musi to rozstrzygnąć na własnym boisku w pierwszym meczu. różnica klas jest napradę duża. Legia nie ma najmnijeszych szans. ale to jest moje zdanie.

wszystkie kursy pow. 1,5 na awans ukraińców są jak najbardziej do wzięcia.




Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Spotkałem już wiele opini zakompleksionych poznaniaków, zawistnych krakusów czy po prostu zupełnie obojętnych ludzi. Gdy rok temu grała Wisła śledziłem ją i kibicowałem jej i życzyłem jak najlepiej. Szkoda, że reszta społeczeństwa, gdy tylko przyjdzie grać Legii śmieje się i puszcza epitety w stylu: "Legia dostanie w pizde." - Ostatnio miałem taką przygodę w toto-mix'ie w Częstochowie z nawalonym żulem. Ledwo co nie pęknąłem ze złości i nie zamieniłem jego słów na moje czyny... Czy Polacy nie potrafią łączyć się w takich momentach? Nie, bo Legia? Legia reprezentuje POLSKĘ!

Ale przejdę do sedna zamiast umoralniać co niektórych ...

Nawet Sioni Baku ma szanse w meczu z AC Milan, więc tekst w stylu ktoś nie ma szans z kimś zupełnie nie przemawia jako argument.

Różnica klas na pewno jakaś jest, ale futbol jest grą błędów, w której sama różnica klas nie wystarczy, by wygrywać - inaczej Juventus zdobyłby Ligę Mistrzów a jakoś nie potrafił tego zrobić przez 10 lat.

Stawka 8/10 to stawka za którą rękę bym dał sobie uciąć. Handicapy to nigdy nie jest pewny chleb... Czytałem bardzo dużo o tym, że Szachtar lekceważy piłkarzy Legii. W tym można upatrywać szansę. Jeśli lekceważą to obudzą się po przerwie a jak się obudzą po przerwie to mogą wcisnąć bramkę, ale czy dwie? Poza tym ciągle mówię, że Legia nie jest bez szans!

Do góry
#628655 - 07/08/2006 16:17 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Quote:

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Spotkałem już wiele opini zakompleksionych poznaniaków, zawistnych krakusów czy po prostu zupełnie obojętnych ludzi. Gdy rok temu grała Wisła śledziłem ją i kibicowałem jej i życzyłem jak najlepiej. Szkoda, że reszta społeczeństwa, gdy tylko przyjdzie grać Legii śmieje się i puszcza epitety w stylu: "Legia dostanie w pizde." - Ostatnio miałem taką przygodę w toto-mix'ie w Częstochowie z nawalonym żulem. Ledwo co nie pęknąłem ze złości i nie zamieniłem jego słów na moje czyny... Czy Polacy nie potrafią łączyć się w takich momentach? Nie, bo Legia? Legia reprezentuje POLSKĘ!




Kibicowanie kibicowaniem, ale jak zagorzały kibic Legii od ponad 20 lat, mój znajomy, widząc co gra Legia obecnie sam mnie poprosił: "Poszukaj jakiegoś HC na Szahctara... Masz tu xxx PLN - zagraj za mnie" to normalnie oniemiałem... Legia osiągnie dobry wynik - OK cieszymy się, przegra z kretesem, też nie będzie najgorzej - będzie kaska Może niektórzy rzeczywiście stawiają przeciw Legii, ale większość typów jednak bardziej jest za Szachtarem... tak ja to przynajmniej widzę...

Do góry
#628656 - 07/08/2006 16:26 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043


Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Spotkałem już wiele opini zakompleksionych poznaniaków, zawistnych krakusów czy po prostu zupełnie obojętnych ludzi. Gdy rok temu grała Wisła śledziłem ją i kibicowałem jej i życzyłem jak najlepiej. Szkoda, że reszta społeczeństwa, gdy tylko przyjdzie grać Legii śmieje się i puszcza epitety w stylu: "Legia dostanie w pizde." - Ostatnio miałem taką przygodę w toto-mix'ie w Częstochowie z nawalonym żulem. Ledwo co nie pęknąłem ze złości i nie zamieniłem jego słów na moje czyny... Czy Polacy nie potrafią łączyć się w takich momentach? Nie, bo Legia? Legia reprezentuje POLSKĘ!







NIESTETY TO JEST PRAWDA I TO SMUTNA PRAWDA !!!
to jest zazdrość i nic więcej - powinno się kibicować każdej polskiej drużynie - im poprostu gul chodzi ,że ich drużyny nie grają o L.M
parę złotych mogę sobie pozwolić nawet przegrać więc gram x2 na legię . wejdzie to wejdzie nie to nie -
w legię jednak wierzę - (mogę się oczywiście mylić)
ale takiego kibicowania jestem od lat nauczony , nawet po porażkach 0:5 - następny mecz też siadam i odlądam bez biadolenia .
( gdzieś ładne hasło przewija się po stadionach wierni po porażce - dumni po zwycięstwie - moje motto )

Do góry
#628657 - 07/08/2006 16:30 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
rene - 100 % racji -
mam prośbę - jak będziesz szukał kursów na to , że legia strzeli daj info - o najwyższym kursie -
pozdro

Do góry
#628658 - 07/08/2006 16:36 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
cyrkluS Offline
addict

Meldunek: 01/01/2004
Postów: 556
Skąd: Warszawa
Quote:

Kibicowanie kibicowaniem, ale jak zagorzały kibic Legii od ponad 20 lat, mój znajomy, widząc co gra Legia obecnie sam mnie poprosił: "Poszukaj jakiegoś HC na Szahctara... Masz tu xxx PLN - zagraj za mnie" to normalnie oniemiałem... Legia osiągnie dobry wynik - OK cieszymy się, przegra z kretesem, też nie będzie najgorzej - będzie kaska Może niektórzy rzeczywiście stawiają przeciw Legii, ale większość typów jednak bardziej jest za Szachtarem... tak ja to przynajmniej widzę...




Tak, ale Ty mówisz w tym momencie o czymś zupełnie innym. Osobiście sam nie dotknę tego meczu pewnie przez wielką sympatię do Legii, ale nic nie powiem osobie, która będzie chciała zarobić na jej porażce mimo to sympatyzując z klubem. Nie o to się rozchodzi. Mówię o tym, jak ludzie podchodzą do tego meczu. Z chciwością, zazdrością, nienawiścią i innymi negatywnymi odczuciami i to mi się nie podoba. Każdy gra to, co uważa za słuszne - jego kasa, jego typ, jego problem. Nie trzeba jednak dorzucać słów, które powodują nerwy u ludzi sympatyzujących z klubem. Jeśli mnie poprosisz o obiektywizm to Ci powiem: Legia przegra jedną bramką. Ale mija już 13 rok od cudu nad Wisłą i nadszedł chyba ten czas, by kolejny nastąpił dlatego full motywacja i support dla Legii...

Do góry
Strona 2 z 12 < 1 2 3 4 ... 11 12 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Sensei), 3586 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49