Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#633015 - 10/08/2006 13:10 II liga, 3 kolejka
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
ŁKS Lomza - Zagłębie Sosnowiec

Mecz odbędzie sie na neutralnym terenie (Mława g.12.00), najprawdopodobniej bez udziału publiczności.

Do góry
Bonus: Unibet
#633016 - 10/08/2006 14:13 Re: II liga, 3 kolejka
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Ruch Chorzów-Odra Opole 1

Bilans bezpośrednich gier:
2001-10-10 Odra Opole - Ruch Chorzów (1:2)
2000-11-22 Odra Opole - Ruch Chorzów (3:0)
1981-04-01 Ruch Chorzów - Odra Opole (1:0)
1980-08-30 Odra Opole - Ruch Chorzów (1:3)
1980-03-08 Odra Opole - Ruch Chorzów (0:0)
1979-07-28 Ruch Chorzów - Odra Opole (0:0) 1979-06-06 Ruch Chorzów - Odra Opole (0:1)
1978-11-18 Odra Opole - Ruch Chorzów (3:1)
Bilans tych spotkań: (3-2-3)

Kolejki rozegrane w tym sezonie II ligi polskiej:
Ruch Chorzów:
1. Kolejka Górnik Polkowice-Ruch Chorzów (1:1)
2. Kolejka Polonia Warszawa-Ruch Chorzów (3:4)
Po dwóch kolejkach Ruch Chorzów ma na swoim knocie cztery punkty i zajmuje 4 miejsce w II lidze.
Odra Opole:
1. Kolejka Zawisza Bydgoszcz SA-Odra Opole (1:0)
2. Kolejka Odra Opole-Kmita Zabierzów (3:2)
Po dwóch kolejkach Odra Opole ma na swoim knocie trzy punkty i zajmuje 7 miejsce w II lidze.

Analiza spotkania: Ruch Chorzów i Odra Opole walczą o inne cele w tym sezonie II ligi. Dla "Niebieskich" priorytetem będzie awans do Orange Ekstraklasy. Natomiast dla Odry Opole spokojnie utrzymanie się w II lidze bez konieczności rozgrywania spotkań barażowych. I jedynych i drugich czeka ciężki sezon na boiskach drugoligowych gdzie o niespodzianke wcale nie jest trudno. Ruch Chorzów jest silniejszym zespołem od swojego przeciwnika. Zespół przed sezonem ligowym został wzmocniony dobrymi piłkarzami jak: Andrzej Szyszko(bramkarz), Tomasz Sokołowski I(pomocnik) czy Adrian Sobczyński(pomocnik). W składzie mają bardzo bramkostrzelnego Grażvydasa Mikulenasa. Tak jak widzimy zespół jest mieszanką rutyny z młodością. Trzeba przyznać, że w Ruchu bardzo dobrze ze sobą ta mieszanka współgra. Już w rundzie rewanżowej zeszłego sezonu Ruch grał naprawde dobrą piłke a wyniki tego sezonu są tylko potwierdzeniem aspiracji popularnych "Niebieskich", któryz obok Jagielloni Białystok są głównym faworytem do awans do Ekstraklasy. Goście z Opola powrócili do II ligi bo banicji na trzecioligowym froncie. Dla Odry najważniejsze jest utrzymanie się w ligowej stawce. Zespół ten prezentuje bardzo ofensywny styl gry co pokazał na mecz z Kmitą. Jednak takie odkrywanie się przy meczu z Ruchem może źle się skończyć dla podopiecznych Miroslava Copjaka. W Odrze latem nie było większych wzmocnienień. Więc kadra zespołu oparta jest na graczach, którzy wywalczyli awans. Co ciekawe nie wywalczyli go bezpośrednio awansując tylko musieli rozgrywać baraże z Radomiakiem Radom, które wygrali.

Faworytem tego spotkania jest Ruch Chorzów, który myśli o awansie do Ekstraklasy. Trzeba przyznać, że ten cel jest jak najbardziej wykonalny. Dobry skład w, którym mamy połączenie rutyny z młodością na pewno może przynieść sukces podopiecznym Marka Wleciałowskiego. Do tego będzie to pierwszy mecz popularnych "Niebieskich" przed własną publicznością. Dlatego uważam, że Ruch Chorzów zainkasuje komplet punktów w tym spotkaniu.

Pozdrawiam

Do góry
#633017 - 11/08/2006 11:43 Re: II liga, 3 kolejka
zxraq Offline
addict

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 626
witam, jestem z Opola i bylem na ostatnim meczu z Kmita.. jakims specem nie jestem,ale Odra wcale nie wygrala latwo tego meczu.. wrecz bym powiedzial, ze i goscie mogli spokojnie wywiesc z Opola jakies punkty, jednak tak sie nie stalo z czego sie ciesze..
nie zgodzilbym sie,ze Odra jest ofensywna druzyna.. trener bardziej stwaia na nie stracenie bramki, a w Chorzowie mysle,ze Odra nie ma szans wygrac, a i o remis bedzie ciezko.. jednak na czysta jedynke tez nie postawie zbyt duzych pieniedzy, poniewaz to jest polska liga,a tu sie dzieja cuda na kiju..
nie wiem czy gdzies mozna zagrac 2-3 bramki w meczu, ale to wydaje mi sie najbardziej prawdopodobne!
mozna tez sprobowac underek 2,5,ale spokojnie ze stawkami..
wynik 2:0 jak najbardziej mozliwy..
pozdrawiam i oczywiscie kibicuje ODRZE

Do góry
#633018 - 11/08/2006 12:40 Re: II liga, 3 kolejka
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
ŁKS Łomża - Zagłebie S.

PZPN po raz kolejny daje pokaz amatorszczyzny.
Przypomnę że przed obecnym sezonem PZPN rozeslal do klubów terminarz rozgrywek a w nim cuda i cudeńka, z takich ciekawszych :
- Zagłebie mialo rozegrac 7 meczów pod rząd na wyjeździe
-KSZO miało grac jesienią tylko 5 razy u siebie
-warszawska Polonia miała zaś jesienią rozegrac az 13 meczy na wyjeździe
Terminarz po interwencjach klubów zostal oczywiście zmieniony ale wstyd wypuścic takiego bubla z siedziby lesnych dziadków.

Teraz znowu działacze ze stolicy dają pokaz swych nieudolności.
Wczoraj ,czyli na 48h przed meczem wpłyneło do Sosnowca pismo o zmianie miejsca zawodów zas dziś w południe, w oficjalnym pismie PZPN poinformowal sosnowiczan o zmianie godziny meczu.Spotkanie ma byc rozegrane za 22 godziny czyli jutro o godz. 12.00 o pięc godzin przed oficjalnym czasem rozpoczecia meczu.
Biorąc pod uwagę ze do Mławy jest ponad 400 km decyzja PZPNu jest co najmniej smieszna.
Równiez dzisiaj przed poludniem PZPN na swojej stronie przedstawil obsadę sedziowska meczy i oficjalne godziny rozpoczecia meczów 3 kolejki, I co widzimy ? :
ŁKS Łomża - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 12.08, godz. 17:00, sędzia Robert KUBAS (podkarpackie)
i zostawie to bez komentarza .....

Co do spraw czysto sportowych.
O Lomzy cięzko cokolwiek powiedziec poniewaz ich jutrzejszy mecz ma byc ich debiutem w 2 lidze(??!!) .Po awansie odszedł do Bełchatowa najlepszy snajper druzyny Truszkowski(12 goli w zeszłym sezonie) i trener.Z tego co slychac, w klubie tym źle sie dzieje, mają spore problemy organizacyjne i finansowe.

Zagłebie pojedzie do Mławy tylko bez Kłody czyli zagrają praktycznie najmocniejszym skladem.Gospodarzom sciany ani kibice pomagać nie będą ,więc biorac pod uwagę że mecz jest na stadionie neutralnym wszytskie atuty sa po stronie Zagłebia.Inny wynik niz zwycięstwo sosnowiczan bedzie sporą niespodzianką.

TYP
ŁKS Łomża - Zagłębie Sosnowiec typ 2 kurs 2,0 Unibet

p/s
Jeszcze nic pewnego ze mecz ten się odbedzie ponieważ Zagłebie póki co nie przyjęło do wiadomości iz mecz jest o godz 12.00. Z klubu zostalo wysłane pismo o wskazanie prawnego podloza decyzji PZPN o zmianie czasu rozpoczęcia spotkania.Czekamy tera zna odpowiedź W-wy.
Jak mówi regulamin rozgrywek gospodarz meczu ma obowiązek poinformowania ekipy gosci o miejscu i czasie zawodów ale najpóxniej na 2 tygodnie przed meczem.

Do góry
#633019 - 11/08/2006 14:33 Re: II liga, 3 kolejka
Zabinho77 Offline
newbie

Meldunek: 29/07/2006
Postów: 28
Skąd: Bydgoszcz
ŁKS ŁomżaVs Zagłębie Sosnowiec

Bardzo ciężki okres przeżywa beniaminek z Łomży. Z klubu odszedł trener Jerzy Engel który przedstawił zarządowi liste warunków od których spełnienia uzależmiał dalszą prace w klubie. Zarząd nie zdążył ich spelnić i w dość burzliwych okolicznościach Engel pożegnał się z klubem... W pewnym momencie tego "cyrku" w odpowiedzi na odejście trenera piłkarze zagrozili strajkiem... Brakowało sprzętu piłkarskiego , nie wiadomą była również czy będą mieli za co jechać na mecz wyjazdowy ... Z pomocą przyszedł prezydent Łomży Jerzy Brzeziński znalazł w budżecie miasta 150 tyś PLN . Na barkach klubu pozostaje dług w stosunku do Zus-u 55 tyś PLN...
Nowym trenerem został Czesław Jakołcewicz od razu stwierdził że ma za mało czasu... Odwołał sparing z Orłem Kolno bo nie chciał ryzykować kontuzji (PARANOJA :roll: ). Po raz pierwszy swoją nową drużyne w akcji zobaczy w meczu z Zagłebiem Sosnowiec.W troszke spóżnionej inauguracji ale trudno .... Jakby tego było mało to zagrają bez swojej publiczności na nie swoim stadionie w Mławie . Nie wiadomą jest również godz. rozpoczęcia spotkania... Mam nadzieje że dojdą do porozumienia i mecz się odbędzie ...

Zagłebie Sosnowiec powoli rospędza swój potencjał. Skrót ostatniej potyczki Zagłebie- Miedż <KLIK>
Z meczu na mecz forma powinna zwyżkować . Cały czas szukają wzmocnień efektem tego jest pobyt w Sosnowcu na testach Michała Janickiego. Spędził 2 lata w szkólce Ajaxu Amsterdam... Jak widać odpowiedż zarządu natychmiastowa na jak na razie nie najlepszą skutecznośc napastników. Podczas przygotowań do meczu z Łks dużo uwagi poświęcono na trening strzelecki... Oprócz Kłody wszystcy są gotowi do meczu z beniaminkiem . Nie widzę innej możliwości jak wygrana Zagłebia w dobrym stylu moim typem jest 2 skorzystałem z Promocji w profesjonalu 2.20

P.S.
Dziwi mnie brak reakcji Buków na obecną trudną sytułacje ŁKS-U jedynie panowie z profesjonala się zoorientowali i obniżyli kurs z 2.20 na 2.10 pozdrawiam
P.S.2
I tak PROMOCJA TRWA Na KTÓRĄ ZAPRASZA
ZABINHO77

Do góry
#633020 - 11/08/2006 15:56 Re: II liga, 3 kolejka
telomateo Offline
newbie

Meldunek: 15/07/2006
Postów: 42
Skąd: Warszawa
Ruch Chorzów v Odra Opole
11.08.2006 r., II liga polska

Ruch nie przegrał meczu w II lidze od 12 spotkań (wliczając końcówkę poprzedniego sezonu). Podczas tej serii u siebie przeważnie wygrywał - także wysoko 5:1 z Polonią Bytom, 5:0 z Piastem Gliwice. W zespole pozostali kluczowi zawodnicy oraz pozyskano nowych m.in. Sokołowskiego I. W ostatnim meczu z Polonią Warszawa na wyjeździe wygrali 4:3, ale tak naprawdę wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku - Ruch był zespołem dyktującym warunki. Wysoka forma Ruchu utrzymuje się od początku sezonu. W meczu z Polonią formą błysnął Łudziński - strzelec dwóch bramek. Sokołowski I pokazał, że potrafi grać na bardzo wyskoim poziomie (gol). Jednego gola dołożył doświadczony Mikulenas i 3 punkty wyjechały z Warszawy do Chorzowa.
Odra na wyjazdach prezentuje się słabo. Nie zanosi się na przełom w tym meczu. Trzy punkty po dobrej grze chorzowian zostaną wywalczone przez gospodarzy.

Typ 1@1.70 4/10


Do góry
#633021 - 11/08/2006 16:29 Re: II liga, 3 kolejka
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
ŁKS Lomza - Zagłębie Sosnowiec

MECZ ZOSTAł ODWOLANY.

PZPN podjał takę decyzję na podstawie analizy dokumentacji licencyjnych.
Nie ma co,rychło wczas podjęta decyzja - wszak ekipa Zaglębia jest juz w Mławie.

Do góry
#633022 - 11/08/2006 19:57 Re: II liga, 3 kolejka
Zabinho77 Offline
newbie

Meldunek: 29/07/2006
Postów: 28
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

ŁKS Lomza - Zagłębie Sosnowiec

MECZ ZOSTAł ODWOLANY.

PZPN podjał takę decyzję na podstawie analizy dokumentacji licencyjnych.
Nie ma co,rychło wczas podjęta decyzja - wszak ekipa Zaglębia jest juz w Mławie.




Witam Dardaw

Takiego zamieszania to jeszcze nie widziałem , wściekły jestem bo była dobra okazja dobrze zarobić....
Ale tak na marginesie to wszystko było śmiechu warte , Gdyby jeszcze zagłebie wygrało czego jestem niemalże pewny w 100 % to bym się położył na ziemie i dluuugo bym nie wstawał ...
To było zbyt piękne , żeby mogło być prawdziwe... Obserwowałem co się dzieje w obydwu klubach od poniedziałku śledziłem sytułacje ... Z dnia na dzień robiłem coraz większe oczy , bo kurs nie spadał ....

Do góry
#633023 - 11/08/2006 20:45 Re: II liga, 3 kolejka
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dokladnie Zabihno,zamieszanie niezłe.

I zamieszania będzie z pewnością ciąg dalszy , jestem bardzo ciekaw jak PZPN z tego wybrnie, ponieważ :

Regulamin rozgrywek §13
pkt.2 - Drużyna klubu, która w trakcie rozgrywek nie rozegra trzech wyznaczonych spotkań zostaje automatycznie wyeliminowana z rozgrywek i niezależnie od sankcji finansowych zdegradowana o dwie klasy niżej bez względu na liczbę zdobytych punktów.


A póki co nie przewiduję innej opcji jak walkower i za jutrzejszy mecz 3 pkt dla Zagłebia.

Do góry
#633024 - 11/08/2006 21:36 Re: II liga, 3 kolejka
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Rozumiem że co do meczy Łomża - Sosnowiec bedą zwroty bo dzisiaj grubo w toto zagrałem singielka na Zaglebie i ciekawe czy jutro zobacze zwrot kasy???
Chyba tego meczu w ciagu 3 dni juz nie rozegraja??

Do góry
#633025 - 12/08/2006 08:59 Re: II liga, 3 kolejka
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Stalowa Wola-Polonia Warszawa 2-2,7
Pierwsze co mnie przyciąnęło do tego meczu to kurs 2,7 !!! Stalówka rozgrywa swoje mecze w Gorzycach i narazie gra tam szczęśliwie(z Podbeskidziem 3:1, w 4 minucie czerwona kartka bramkarza gości). Ale sądze że spadkowicz z Orange Ekstraklasy pokaże im miejsce w szeregu, w końcu Czarne Koszule chcą jak najszybciej powrócić do elity.

Do góry
#633026 - 12/08/2006 09:20 Re: II liga, 3 kolejka
oil-hot Offline
member

Meldunek: 27/04/2006
Postów: 182
Skąd: Pabianice
Quote:

Rozumiem że co do meczy Łomża - Sosnowiec bedą zwroty bo dzisiaj grubo w toto zagrałem singielka na Zaglebie i ciekawe czy jutro zobacze zwrot kasy???
Chyba tego meczu w ciagu 3 dni juz nie rozegraja??




y kolego cos niebardzo mozna chyba grac na ligi polskie singielka takze nie idz po zwrot skoro masz tego 'singielka'

na pol. lige mozna grac min.3 kombinacje
Pozdrawiam

Do góry
#633027 - 12/08/2006 09:23 Re: II liga, 3 kolejka
pitus Offline
enthusiast

Meldunek: 16/11/2005
Postów: 207
w toto-mixie singielki na wszystko!!!!!

Do góry
#633028 - 12/08/2006 09:27 Re: II liga, 3 kolejka
oil-hot Offline
member

Meldunek: 27/04/2006
Postów: 182
Skąd: Pabianice
Quote:

Stalowa Wola-Polonia Warszawa 2-2,7
Pierwsze co mnie przyciąnęło do tego meczu to kurs 2,7 !!! Stalówka rozgrywa swoje mecze w Gorzycach i narazie gra tam szczęśliwie(z Podbeskidziem 3:1, w 4 minucie czerwona kartka bramkarza gości). Ale sądze że spadkowicz z Orange Ekstraklasy pokaże im miejsce w szeregu, w końcu Czarne Koszule chcą jak najszybciej powrócić do elity.




A ja tego bym tak nie oceniał..

Ogladalem na Regionalnej Warszawy mecz Ruch - Polonia
To co pokazywaly oba zepsoly pozostawalo wiele do zyczenia..
Warszawiacy poprostu maja tak slaba obrone ( ze chyba bierzemy tu jakas dwojke napadziorow z forum i strzelimy im ze 2 ) Sa kompletnie niezorganizowani w obronie.Ruch wdzieral sie w ich pole karne jak w maslo.Jedynie co w miare funkcjonuje to jako taka linia pomocy.Tam staraja sie cos przegrac na boki , rozrzucic.
W meczu z Ruchem zawiedli mnie i jestem pewien ze nie wywioza dzis 3 pkt jesli beda tak grac jak w spotkaniu z ruchem

1 6/10 1X 9/10

Do góry
#633029 - 12/08/2006 13:48 Re: II liga, 3 kolejka
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Mecz KMITA ZABIERZÓW - POLONIA BYTOM w TVP3 jutro 14:40

Ale szlagier wygrali
Jednak chętnie obejrzę

Do góry
#633030 - 12/08/2006 19:40 Re: II liga, 3 kolejka
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Quote:

Quote:

Rozumiem że co do meczy Łomża - Sosnowiec bedą zwroty bo dzisiaj grubo w toto zagrałem singielka na Zaglebie i ciekawe czy jutro zobacze zwrot kasy???
Chyba tego meczu w ciagu 3 dni juz nie rozegraja??




y kolego cos niebardzo mozna chyba grac na ligi polskie singielka takze nie idz po zwrot skoro masz tego 'singielka'

na pol. lige mozna grac min.3 kombinacje
Pozdrawiam




Kolego skoro nie jestes zorientowany to sie nie nasmiewaj .
Sam byłem zaskoczony ze mogłem zagrac singielka w Toto-mixie na Zagłebie S. ale tak było.
Szkoda tylko ze meczyk odwołany.
Pozdr

Do góry
#633031 - 13/08/2006 08:37 Re: II liga, 3 kolejka
N A S I R Offline
member

Meldunek: 11/04/2005
Postów: 104
Skąd: Sherwood
W TIPSPORCIE też można grać single na ligę polską

Do góry
#633032 - 13/08/2006 08:45 Re: II liga, 3 kolejka
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Quote:

W TIPSPORCIE też można grać single na ligę polską




Singielki w Tipsporcie mozna puszczac ale tylko na naszą 1 Lige.
Na 2 lige musi byc kombinacja trzech spotkan.
Pozdr

Do góry
#633033 - 13/08/2006 18:41 Re: II liga, 3 kolejka
stanley151 Offline
member

Meldunek: 26/05/2005
Postów: 189
Lechia ładnie weszła

Do góry
#633034 - 14/08/2006 20:23 Re: II liga, 3 kolejka
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Jutro o godz.17 zaległe spotkanie Sląsk-Łomża.
Mysle iz Slask powinien ten mecz wygrac jesli mysli o walce o 1 lige bo z kim wygrywac jak nie z najsłabszą moim zdaniem ekipą w 2 lidzie.
ŁKS Łomza przystapiła do sezonu z ogromnymi kłopotami organizacyjno-finansowymi.Miasto obiecało im modernizacje stadionu ale na obietnicach sie skonczyło. Odszedł trener i wielu wartosciowych zawodników.
Uwazam ze kurs 1,5 w profie jest warty zagrania.
Pozdr

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, pacyfista, Sensei, latajaca_holenderka, alfa), 4161 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582676 Postów

Najwięcej online: 4344 @ Wczoraj o 20:27