Strona 8 z 11 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 >
Opcje tematu
#633187 - 26/08/2006 09:55 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED* *DELETED*
margaret76 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 3569
Skąd: Pogon Szczecin
Post deleted by sebkos

Do góry
Bonus: Unibet
#633188 - 26/08/2006 10:11 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Ja dziś zagram taki oto zakład:
Milicic więcej niż 8,5 zbiórki w meczu@1,85

Wydaje mi się, że mecz będzie dość równy przez co Darko spędzi na parkiecie sporo minut. Oprócz tego w tej fazie rozgrywek obrona jest już bardziej szczelna, przez co trudniej o łatwe pozycje do rzutów a co za tym idzie będzie słabasza celność. Myślę, że D. Milicic powinien sobie poradzić z tą linią.

4/10

Do góry
#633189 - 26/08/2006 13:34 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
charles Offline
stranger

Meldunek: 26/08/2006
Postów: 19
powodzenia

Do góry
#633190 - 26/08/2006 14:12 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Quote:


ARG-NZL - 2(+21,5) 4/10 EXP

WLO-LIT - 1 4/10 2.15 UB
WŁO-LIT - under 150,5 8/10

TUR-SLO 1 /1.90/ EXP/ 8/10

Nie bardzo rozumiem takie kursy? Z przebiegu MŚ Kebaby nie tyle powinny wygrać ze Sloweńcami ile po prostu ich rozjechać - każdą wygraną poniżej 10pkt na korzyć turcji będę traktowal jako niespodziankę. Linia nie do gry.

Hisz-SiCz - ten typ jutro - dla mnie hit - oby tylko nie skończył sie podobnie jak w meczu z Argentyną?

Ktoś za ktoś przeciw?



wszyustkie 8/10 - narazie oki - ja też sie nie smucę p- ale co dalej Seba - mimoże Cięnie posłuchałęm cZekam na typy?



czegoś biedny - bośs głupi?

Do góry
#633191 - 26/08/2006 18:22 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
CHarles nie bardzo rozumiem co konstruktywnego wnosi Twój post i do czego on sie tyczy.

Do góry
#633192 - 26/08/2006 19:12 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

CHarles nie bardzo rozumiem co konstruktywnego wnosi Twój post i do czego on sie tyczy.




Charlie to był nieszkodliwy trollik ,był

Do góry
#633193 - 26/08/2006 19:29 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
mikey2spikey Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 4679
Skąd: ZDROYE CITY
Ale straszna tu posucha, a meczyki tuż tuż
Mam pytanie do expertów, czy Grecja wejdzie jutro spokojnie, czy może dojść do niespodzianki ?

Do góry
#633194 - 26/08/2006 20:01 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Kursy dobrze oszacowane-nie jestem expertem

Do góry
#633195 - 26/08/2006 22:15 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Ja mam takie pomysly na jutrzejsze (wlasciwie dzisiejsze) mecze:
Grecja v Chiny
Grecja -12,0 @2,00 / Pinnacle
6/10

Grecy w rozgrywkach grupowych moze nie wypadli tak olsniewajaco, jak w niektorych sparringach przed MS, ale... mieli po prostu najmocniejsza grupe - nie przypadkiem 2 i 3 zespol grupy C zagra w cwiercfinalach A i czwarta Australia tanio skory nie sprzeda

USA v Australia
under 185 @1,99 / Pinnacle
4/10

Australijczycy nie sa tak slabi, jak sie moze wydawac Z Grekami i Turkami przegrali na wlasne zyczenie (w meczu z Grecja: 5 pkt. przewagi na 30 sek. przed koncem, z Turcja: 40:26 do przerwy). W ataku moze nie maja zbyt wielu atutow, ale bronic potrafia... Spodziewalbym sie raczej wyniku 95:70, niz 105:85
W koncu to 1/8 finalu - tu juz bardziej trzeba myslec o grze efektywnej niz efektownej

Francja v Angola
under 146 @1,952 / Pinnacle
7/10

Francuzi maja spory problem z organizacja gry (brak klasowej jedynki), ale bronic potrafia... Jesli maja grac w cwiercfinalach (a maja :P), to musza zagrac tak, jak w zwycieskich meczach z Serbia czy Nigeria (65:61, 64:53).

Niemcy v Nigeria
Nigeria @8,4 / Pinnacle
2/10

Gdzies musi byc niespodzianka A Niemcy - sposrod wszystkich faworytow spotkan 1/8 finalu - najmniej mnie przekonuja. IMO sa rownie slabi, co Serbia Wiec kto wie - moze przegraja z Nigeria Tego im serdecznie zycze

pozdruffki!

Do góry
#633196 - 26/08/2006 23:24 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
szymonez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/07/2003
Postów: 2764
Skąd: wroclaw
Wg mnie granie Nigerii to bardziej dla zabawy i dodatkowych emocji... Nie ukrywajmy, ze to sa mistrzostwa i to jest koszykówka - tu praktycznie ciezko mowic o przypadkowosci.
Uwazam, ze Niemcy spokojnie wygraja, choc ich forma na pewno jest daleka od idealu.... No, ale w razie czego to bedzie rzucal Dirk, albo Dirk i na Nigerie powinno starczyc. Afrykanie faktycznie moze i maja dobrze poukladana druzyne, cos tam pograli w grupie, ale jednak ich awans do dalszych gier wydaje mi sie niemozliwy.
Chyba oni sami tez w to za bardzo nie wierza, wydaje mi sie, ze spala sie psychicznie - choc wiem o tym, ze na dobra sprawe nie maja nic do stracenia.
I tak mozna juz powiedziec, ze Afryka odniosla sukce - 2 druzyny w fazie pucharowej to naprawde dobry wynik.
Ja licze na to, ze jutro w druzynie Nigerii zabraknie solidnego defensora, ktory bedzie w stanie skutecznie pokryc Dirka, a co za tym idzie moze z 30pkt Nowitzki wrzucic...
Tak na dobra sprawe, to Nigerii udal sie 1 mecz na tych MS - wygrana z Serbia, ale z Serbia to roznie bylo. Przegrali nawet z Wenezuela, ktora byla jedna z najslabszych druzyn tych mistrzostwach
Mozna dodac, ze kapitan Niemiec Ademola Okulaja urodzil sie wlasnie w Nigerii(Lagos). Taki maly podtekst :P
Reasumujac, bo sie rozpisalem
Niemcy za 1,1-1,2 nie gram. Zagram sobie lekko hc -5 na Niemiaszkow. Jak juz jestem tak przekonany o ich wygranej, to wygraja pewnie wiecej niz 5pkt

btw. Jak tak czytam to co napisalem, to wcale nie wiem czy to wogole przekona kogos do grania na Bundeswere

Ale takie mam przemyslenie, so Niemcy (-5p) 1.90

Pozdro

Do góry
#633197 - 27/08/2006 00:41 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
Morten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 3349
Skąd: Słupsk/Warszawa
Szymonez, ale chyba to handi -5 to jest HT... Bo na cały mecz to w granicach -10 są ostawione handi

Do góry
#633198 - 27/08/2006 08:25 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
szymonez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/07/2003
Postów: 2764
Skąd: wroclaw
Faktycznie moje niedopatrzenie - fakt faktem blizej bylo -5 HT...Ale tak czy siak Niemiaszki do odstrzalu w nastepnej rundzie

Do góry
#633199 - 27/08/2006 17:36 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Dzisiaj byl dzień luzu (nieznaczy że nic nie grałem). Chyba francuzi zaszkodzili wielu typerom - ale z przebiegu spotkania zasłuzyli na o wiele wyższe zwycięstwo, Dirk z kolegami znowu się prześlizgnęli. Grecy pomimo slabej pierwszej polówki (tragicznego poczatku) - rozjechali skośnych - ogólnie bez większych niespodzianek.
Kolejne dwa dni - 2 spotkania polfinałowe. Wszyscy faworyci w grze - ale patrząc na kursy nie widzę aby aż tak wieleki były różnice w klasie zespołów.
Co grać? Trudno typować kursy na faworytów 1,15-1.20 (4.00-5.00 na ich przeciwników)

Argentyna - Turcja ov 154,5 5/10
wiem, że to jusz wysoka faza turnieju, a zwyciężca będzie walczyl o medale. Wiem też że obrona będzie miala napewno decydujący wpływ. Choć Turcy należ do drużyn dobrze broniących nie sądzę aby ich obrona zatrzymala wyśmienicie grających Argentinos - Ci z koleji będą się starali narzucić swój sposób grania - czyli jak najszybciej wypunktować rywala a póxniej w miarę możliwości kontrolować grę ew. podwyższając wynik.
Turcy - wicemistrzowie końcówek (po Grekach), aby jutro powalczyć też muszą sporo rzucać.
ARG - powinni swoje 85 rzucić - z turcji miazgi nie zrobią - czyli wychodzi ok. 75pkt.
Ale typ na un/ov jak zwykle obarczony jest większym ryzykiem.

Hiszpania - Litwa ov 158,5 8/10
Hiszpania - Litwa 2 1/10 /4.75/

Litwini to mlody i nieobliczalny zesół jak będą wchodzily trójki mogą powalczyć o superniespodziankę. Hiszpanie grają jak do tej pory wyśmienicie, ale jeszcze nie mieli gorszego dnia.
Fakt jest jeden oba zespoly preferują mocno ofensywny styl grania. licząc na zacięte spotkanie - over nie powinień tu sprawiać najmniejszego problemu (jedyny minus to stawka spotkania - ale tak to już faza turnieju).
Patrząc na wyniki obu zespołów HISz powinna spokojnie rzucić ponad 85pkt (liczę na ok. 90-93), a i Litwinie nie ogóreczki (chyba że będą mieli fatalną skuteczność za 3-pkt) i swoje 80pkt powinni wrzucić.
Jak na moj gust linia zdecydownie do przekroczenia - sam ustawilbym ją na poziomie 165.

Co o tym sądzą inni - czy Argentyna jest w stanie walnąć 2-cyfrowy handi?

Do góry
#633200 - 27/08/2006 19:51 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Krajan, ile razy widziałeś mecze Litwy na tych mistrzostwach? Tak tylko pytam...

Do góry
#633201 - 27/08/2006 20:00 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Quote:

Krajan, ile razy widziałeś mecze Litwy na tych mistrzostwach? Tak tylko pytam...



ani razu - tak tylko odpowiadam....

Do góry
#633202 - 27/08/2006 20:19 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Krajan, ile razy widziałeś mecze Litwy na tych mistrzostwach? Tak tylko pytam...




Muppet.....

Do góry
#633203 - 27/08/2006 20:57 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Bo Litwini wg mniesrednio preferuja 'mocno ofensywny styl grania', bardziej mamy tu Lietuvos niz Żalgiris odwolujac sie do Euroligi... Z Włochami np. Italia probowala zabic ich kontratakami (Litwini mistrzami szybkosci nie są, są mało zwrotni dynamiczni - i to nie tylko podkoszowych klockach mówię), oni automatycznie probowali odpowiedziec tym samym (dlaczego? po co? nie wiem) i im nie wychodzilo.
Rzuty za 3 - no ok, troche rzucaja, ale nie ma tam aż tak wybitnych snajperów (albo nie sa w formie) żeby liczyc na to w jakis wyjatkowy sposob. Gdyby grał Siska, Jasikievicus czy nawet Kaukenas (mam slabosc do tego gracza, wybaczcie) to co innego, ale teraz tak naprawde rzuca tylko Macijauskas, a reszta przeciętnie (nie mają jakichś specjalnych ciągot do tego typu zagrań). W kontekscie ofensywy wazne jest to czy zdolny do gry jest Jasaitis, z tego co wiem, to nie zagra także w meczu ćwierćfinałowym.
Hiszpania jest 3x szybsza i w mojej ocenie powinno skonczyc sie pogromem, ten styl gry totalnie nie bedize odpowiadal Litwinom, a czy bedzie over to juz kwestia losowa - jak w kazdym spotkaniu espanii na tym mundobaskecie. Nie neguję typu

OK już milczę, dobranoc.

Do góry
#633204 - 27/08/2006 20:59 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Moja propozycja na mecz Argentyna - Turcja:
Która drużyna zdobędzie najwięcej zbiórek w meczu?
Argentyna @1.70 6/10
Argentyńczycy bardzo dobrze grają w obronie i świetnie zastawiają deski. W tym meczu przy agresywnej grze obeonnej turkom ciężko będzie o tzw. rzuty drugiej szansy. Nie wierzę żeby byli wstanie zdominować Agrentyńczyków na deskach.

Do góry
#633205 - 28/08/2006 14:04 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
www.basbetball.luppo.pl

MŚ, podsumowanie 1/8 finału

Czas na kolejny przegląd tego, co wydarzyło się na japońskich parkietach w miniony weekend. Obyło się właściwie bez niespodzianek, ale mamy kilka spostrzeżeń, którymi się podzielimy...


Argentyna - Nowa Zelandia (zw1 & muppet)
Mecz bez historii... Świetna gra Manu Ginobiliego (28 pkt), ale i słaba skuteczność Argentyńczyków zza łuku (1/18 za 3!). Albicelestes grali w tym meczu nie w swoim stylu, stracili tempo i lekkość gry w ataku, dopiero w IV kwarcie jak graczom z Oceanii odechciało się już biegać, było miejsce na popisy... Z taką grą ciężko będzie o sukcesy - więc zapewne Argentyna w ćwierćfinale zagra zupełnie inaczej (czytaj: dużo lepiej)
Nowa Zelandia nie powtórzyła sukcesu z 2002 roku (na Mistrzostwach Świata w Indianapolis zajęła 4 miejsce!). Nic dziwnego - ta reprezentacja w tych Mistrzostwach grała po prostu słabo. Jedyne co zapamiętałem z ich występów to końcówka meczu z gospodarzami turnieju - skuteczna pogoń i zwycięstwo nad Japonią dało Nowozelandczykom awans do dalszej fazy turnieju. Pozdrowienia dla Pero Camerona, który jako jedyny Nowozelandczyk 'nie wtopił się w szare tło' - ot po prostu tusza mu na to nie pozwoliła W związku z tym śmiało można nazwać go MVP nowozelandzkiej ekipy - Most VISIBLE Player :P

Litwa - Włochy (zw1 & muppet)
Bardzo nerwowy mecz... W ostatnich sekundach Włosi nie wykorzystali pięciu osobistych, dlatego nie zobaczymy ich już więcej na parkietach w Japonii. U Litwinów z bardzo dobrej strony pokazał się Dariusz Ławrynowicz (20 minut, 12 pkt, 6 zb) i - tradycyjnie już - Arvydas Macijauskas (15 pkt). Szczerze mówiąc to właśnie Macijauskas wygrał ten mecz Litwinom, gdyby nie seria jego indywidualnych zagrań w IV kwarcie, podejrzewam, że mieliby oni duże problemy z rozegraniem jakiejkolwiek akcji...
U Włochów "brylował" Basile (0 pkt, nie trafił trzech osobistych przy trzypunktowej przewadze Litwy na sekundy przed ostatnim gwizdkiem) - wyraźnie nie miał dnia i to głównie jemu Litwini mogą zawdzięczać grę w cwierćfinale... Czy są w stanie osiągnąć coś wiecej? Wątpimy... Za mało atutów, za wolne przejście z ataku do obrony, brak prawdziwych snajperów... Po prostu 'za mało' takiej Litwy, jaką znamy i lubimy, by mogła ona awansować do półfinału...

Turcja- Słowenia (zw1)
Przyjemnie ogląda się takie spotkania... Ostatnie 15 "oczek" Turcy zdobyli rzutami za 3 punkty (dwukrotnie Arslan i Erdogan, "dobił" Słoweńców Peker). Mimo absencji Ilyasovy Słowenia nie potrafiła - po raz kolejny na tych MŚ - wykorzystać swojego potencjału. Fatalny występ Jaki Lakovica, słabiutka skuteczność rzutów osobistych, beznadziejne decyzje trenera Słowenii - to główne przyczyny porażki tej drużyny. Z drugiej strony świetnie zaprezentował się młody Cenk Akyol, który "jechał" z Becirovicem jak z juniorem, a powinno być chyba odwrotnie

Hiszpania - Serbia i Czarnogóra (zw1 & muppet)
Broniący tytułu Serbowie jadą do domu. Styl, w jakim przegrali z Hiszpanami też chwały im nie przynosi. Minie trochę czasu, zanim Serbia znów powalczy o najwyższe laury... Zmiana pokoleniowa, jaka nastąpiła po ostatnich Mistrzostwach Europy, była chyba zbyt drastyczna. Hiszpanie kontrolowali mecz od samego początku i nawet przez chwilę nie było wątpliwości, kto zagra w ćwierćfinale. Było na co popatrzeć, ale emocji w tym spotkaniu zabrakło. W fenomenalnej formie są zarówno gracze z NBA - Gasol i Calderon, jak i ci, którzy za Oceanem dopiero rozpoczną grę - Navarro i Garbajosa. Hiszpanie są zgrani, mają pomysł na grę, są zabójczo skuteczni i chyba tylko cud może sprawić, że jutro nie będą cieszyć się z awansu do strefy medalowej.

Niemcy - Nigeria (zw1)
Naszym sąsiadom UDAŁO SIĘ awansować dalej, głównie dzieki świetnej grze... Nigeryjczyka z niemieckim paszportem Ademola Okulajai, który trafiał w najważniejszych momentach spotkania. Dirk tym razem zagrał trochę słabiej... Afrykanie mieli jeszcze szanse w ostatniej akcji meczu, nie potrafili jednak zdobyć punktów spod samego kosza. Podsumowując... medalu dla Niemiec nie będzie. Nie będzie więc powtórki sukcesu z Mistrzostw Europy (srebrny medal), choć przez ostatnie lata skład reprezentacji praktycznie się nie zmienia (jest nowy trener). W kadrze zachodnich sąsiadów jest kilku naturalizowanych graczy i chyba wokół nich Niemcy będą budować reprezentację w najbliższej przyszłości... Z USA mają spore szanse, jedynym warunkiem jest +/- 100 punktów Dirka N., najlepiej przy 85% skuteczności.

Francja - Angola (andj)
Tak jak przewidywaliśmy, Francuzi wygrali ten mecz dzięki świetnej grze w obronie (17:4 w I kwarcie!). Można tylko żałować, że nie ma już w tej reprezentacji Rigadeau, że kontuzjowany jest Parker... Bo Jeanneau czy znacznie bardziej doświadczony Foirest (z którego Bergaud próbuje zrobić w Japonii "jedynkę") słabo kierują grą "żabojadów", gubią się w końcówkach meczów. W ćwierćfinale być może czeka nas więc powtórka z historii... Rok temu, na Mistrzostwach Europy, na 40 sek. przed końcem Les Bleus prowadzili z Grekami różnicą 7 "oczek"... Przegrali, i tu zapewne też Grecy rozwieją ich nadzieje na awans do strefy medalowej...

USA - Australia (andj)
Jeden Andrew Bogut to "trochę" za mało na rozpędzonych Amerykanów. Drużyna USA rozstrzygnęła to spotkanie już w drugiej kwarcie, gdy w ciągu kilku minut zdobyła 25 punktów przy zaledwie trzech Australii... Najskuteczniejsci: Carmelo Anthony z Denver Nuggets (20 pkt.) i Dwyane Wade z Miami Heat (18 "oczek"). Ale niesamowite wrażenie robi Chris Paul (dobrze prawi! - dop. mupp)... Gdyby Francuzi mieli kogoś takiego, byliby w stanie nawiązać walkę z Amerykanami (taaa, jasne - dop. mupp)... A tak jedynym zespołem, który może im napsuć trochę krwi wydaje się Grecja.

Grecja - Chiny (zw1)
Grecy znów (podobnie jak w meczu z Katarem) przespali początek... Później było już zdecydowanie lepiej... Papadopulos przy Yao nie wyglądał za dobrze, za to Sofoklis kilkoma akcjami ośmieszył wręcz gwiazdę NBA. Grecja powoli się rozkręca. Z niecierpiwością czekamy na ich ewentualną, półfinałową bitwę z USA.

Do góry
#633206 - 28/08/2006 19:34 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Witam.
Co sądzicie o handi +9.5 na Litwinów w meczu z Hiszpanią?
Wydaje mi się, że typ warty rozważenia.
Nie śledzę dokładnie mistrzostw, ale uważam, że nawet jeżeli Litwa przegra, to minimalnie.
Jeżeli źle kombimuję, to wyprowadźcie mnie z błędu.
Proszę o opinię i pozdrawiam.

Do góry
Strona 8 z 11 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (VVega, pacyfista, 11kera11, ElNinho[mmdea], Sensei, Maxi), 3334 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581657 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49