Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#635870 - 18/08/2006 09:01 Re: World Grand Prix 2006
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Witam.

Włochy - Usa

Bez większego zastanowienia wziąłbym Włoszki. Dlaczego? Po prostu pokazały w 2 poprzednich spotkaniach, że mimo zapewnionego awansu do FF, nie oddają nikomu zwycięstwa... Zagrały bardzo mądrze z Naszymi...Wczoraj to już spaghetti z Dominikaną... Dziś? Myślę że będzie podobnie jak z Naszymi... Włoszki na tle tych dwóch spotkań pokazały o wiele lepszą siatkówkę...

@1.4-1.3 jak najbardziej moim zdaniem do przyjęcia

Ale @1.15, które widzę zaoferował Unibet, to lekkie jednak przegięcie ;>


Polska - Dominikana

Polki zagrały tragicznie i trzeba to niestety przyznać. Rozumiem że trenowały bardzo ciężko + nie grały sparingów, no ale tak słabej reprezentacji nie widziałem =/
Powinniśmy sobie dziś poradzić, ale za jakieś @1.3 to bym nie ryzykował... Ale głupio chyba tak przegrać 3 mecze u siebie Złotkom?

Najlepszym rozwiązaniem tutaj jest może +1.5 Dom, kurs na poziomie, można spróbować
---

Kuba @1.4 myślę że do przyjęcia, ale to już 'były' , bo właśnie eurosport zaczyna transmisję.

Ruskie @1.2? , no chyba kurde powinny jak to Ruskie .... ;] - ale trzeba przyznać że zawsze im się ciężko gra z Azerkami...

Chinki z Tajlandią, to underek, powinno być to samo co w meczu Brazylijek z Koreankami



Do góry
Bonus: Unibet
#635871 - 18/08/2006 09:16 Re: World Grand Prix 2006
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Oto moja opinia na temat dzisiejszych spotkań zamieszczona na innym, konkurencyjnym forum:

Kiepściuteńko spisują się nasze Panie... W dalszym ciągu :/ Powiem szczerze, że przy stanie 0-2 jeszcze w nie w jakiś sposób wierzyłem. Dziwne zmiany trenera Niemczyka w trzecim secie były zastanawiające, ale okazało się, że to może być klucz do sukcesu. Nasza gra stała się dużo mniej przejrzysta dla rywalek. Wcześniej niestety cały atak opierał się na Glince, która nawet nie grała złego spotkania, ale nie mogła skończyć wszystkich piłek, a czasem dostawała bardzo trudną wystawę nawet w sytuacji gdy rozegranie na drugą stronę mogło być dużo łatwiejsze i bardziej owocne. Przecież nasza reprezentacja to nie sama Gosia Glinka!!! Ona jest "tylko" i "aż" Jej liderką, ale nie możemy grać tylko na Nią. Myślałem, że Polki pójdą za ciosem, ale czwarty set znowu był słaby i w efekcie przegrany. Najgorsze jest to, że Amerykanki popełniały sporo błędów i nie grały nic szczególnego. Naprawdę można było z Nimi wygrać. Po dwóch porażkach na inaugurację na własnym terenie sytuacja Polek w GP staje się na tyle trudna, że powoli możemy zapominać o występie we Włoszech i budować formę na turniej w Warnie i Mistrzostwa Świata (co do turnieju w Warnie to należałoby się zastanowić nad sugestią, jaką wczoraj w studiu wygłosił Wanio - po co się kwalifikować, jeśli potem i tak nie możemy grać na choćby przyzwoitym poziomie bo to jest dla nas etap budowania formy?).

No ale wczorajsze mecze to już historia - przejdźmy do dzisiejszych spotkań.

Włochy - USA 1 kurs 1,25 (takie na razie znalazłem, ma ktoś więcej?)
Włoszki Dominikanę ograły gładko, Amerykanki z tą samą ekipą przegrały. Obie reprezentacje rozjechały wręcz nasze Panie, ale Amerykanki zrobiły to głównie dzięki naszej niemocy (przede wszystkim w ataku), a Włoszki po prostu w tym turnieju pokazują klasę i wszystko im jedno z kim grają, bo tak naprawdę nie ma tu dla nich godnych rywalek. Chociaż mają pewny udział w turnieju finałowym, którego są gospodyniami, nie dają się wyszumieć innym reprezentacjom. Ponadto w ich grze widoczny jest luz i swoboda, nie grają na 100% możliwości, ale cały czas kontrolują przebieg gry. Dziś powinno być podobnie. Amerykanki być może nabiorą animuszu po zwycięstwie z naszymi, ale przy spokojnej grze zespołu włoskiego nie powinny zrobić Mu żadnej krzywdy niezależnie od taktycznych manewrów chińskiej Pani trener.
Zastanawiałbym się nawet nad handi -1,5 na Włoszki, bo ono daje kurs nieco powyżej 1,4 a przy odrobinie zaangażowania Włoszek jest spokojnie do przeskoczenia, ale jeśli Ivan poda skąd wziął kurs 1,4 to pewnie nawet handi będzie można sobie odpuścić.

Polska - Dominikana 1 kurs 1,41 w profie jeśli dobrze pamiętam
Krytyczne uwagi pod adresem naszych Pań jak najbardziej na miejscu, ale... Uwagi uwagami, niemniej jednak nie można dopuścić do tego, aby turniej w hali Łuczniczka zakończył się całkowitą klęską. I tak zakończy się porażką, ale klęski trzeba uniknąć. Po raz pierwszy turniej Grand Prix rozgrywany jest w Polsce i należałoby to jakoś uczcić. Dominikana to zespół, z którym nasze mogą spokojnie podjąć walkę, nawet biorąc pod uwagę wyniki meczów obu drużyn z ekipą USA. Jeśli zagramy dziś z odrobiną pomysłu, kombinacji, jeśli nasze znajdą w sobie nieco szybkości, konsekwencji i zaangażowania to mam nadzieję, że mimo wszystko będzie dobrze, choć Polek z żadnym handi nie zagram, bo kto wie, czy nie zafundują publiczności horroru. Boję siętroszkę tego, że Niemczyk może dziś eksperymentować ze składem, ale... bądźmy dobrej myśli.


Na koniec smutna (w pewnym sensie również radosna) konstatacja. Po raz kolejny zwycięstwo naszej ekipy najbardziej należy się ... kibicom. Obserwując ostatnie imprezy sportowe można dojść do przekonania, że w mistrzostwach świata kibiców na złoto mielibyśmy spore szanse, oby tylko publiczność nie zniechęcała się wynikami i miała w dalszym ciągu poczucie, że w tym gorącym dopingu jest jeszcze sens i jest komu kibicować...

Do góry
#635872 - 18/08/2006 09:35 Re: World Grand Prix 2006
mefistofeles Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 2439
Skąd: W-cek
To nie jest miejsce na podawanie suchych typów bez analizy - zapraszam do Private Picks !


Edited by Giertyszek (18/08/2006 21:37)

Do góry
#635873 - 18/08/2006 09:40 Re: World Grand Prix 2006 *DELETED*
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Post deleted by Giertyszek

Do góry
#635874 - 18/08/2006 10:00 Re: World Grand Prix 2006
budiyea Offline
addict

Meldunek: 04/06/2005
Postów: 623
Skąd: Polska Zachodnia
ja bym osobiście uważał na stawianie na polki.
Pokazały w ostatnich dwuch meczach brak woli walki ale przedewszyskim brak przygotowania. Kiepska zagrywka, brak kończącego ataku( poza najmniejszą i najbardziej sprawną Rosner) a przede wszystkim fatalne rozegranie nie wróżą nic lepszego dziasiaj. Z drugiej strony powalająco ambitne, świetnie broniące w polu i z w miare przyzwoitym atakiem mające szanse na zajecie drugiego miejsca w turnieju dominikanki. Napewno nie odpuszcza ani na moment a nasze gwiazdeczki same mówią że nie są najlepiej przygotowane i patrzac na nie wczoraj aż się chcało płakac.
stawiam na dominikanki po kursie 2,9 w toto

Do góry
#635875 - 18/08/2006 11:00 Re: World Grand Prix 2006
Coin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/09/2003
Postów: 5547
Skąd: Kraków
Rosja - Azerbejdżan

under 130,5 expekt
under 160,5 Unibet

wprawdzie różnica w kursie spora, ale 30 punktów to dużo, zwłaszcza że ma być przecież gładkie 3-0

Do góry
#635876 - 18/08/2006 11:07 Re: World Grand Prix 2006
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Coin czy tu będzie gładkie 3-0?
Życzyłbym tego Tobie i wielu użytkownikom, którzy skuszą się na Rosjanki. Niemniej jednak spotkania z Azerkami nigdy nie były dla Rosjanek łatwe, z tego co pamiętam to potrfiły nawet z Nimi przegrać, a w zwycięskich spotkaniach też nie były specjalnie przekonujące. Rosjanki nie grają u siebie, kibice pewnie będą wspierać teoretycznie słabszą ekipę z Azerbejdżanu. Chciałem zagrać zwycięstwo Rosjanek bez handicapów, bo zapewne wygrają, ale odstraszyły mnie kursy. Handicapy odpuszczam zdecydowanie, a linię... Hmm...
under 130,5 nie odważyłbym się zagrać.
Jeśli chodzi o under 160,5 to z pewnością jest to warte rozważenia, więc jeśli kurs Cię w miarę satysafkcjonuje to faktycznie można spróbować, ale i tak promocją bym tego nie nazwał, bo jeden wygrany set dla Azerek przekreśla cały typ, a Rosjanki mogą wygrać 3-0, a mogą też wygrać 3-2 :/

Do góry
#635877 - 18/08/2006 11:31 Re: World Grand Prix 2006
mefistofeles Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 2439
Skąd: W-cek
Nie wiem czy fajnie ale ja zbytnio nie mam czasu żeby oberwować spotkania w necie - (a euro też nie posiadam więc nie wiem jake wyniki są gdy trwa mecz). Wogóle dzięki za info, ale już sobie sprawdziłem wynik tego meczu. Apropos na Azerki tez postawiłem i myślę że na handi +2.5 też jest szansa w meczu z Rosjankami i to spora.

Do góry
#635878 - 18/08/2006 11:34 Re: World Grand Prix 2006
Kamikaze Offline
old hand

Meldunek: 28/07/2006
Postów: 707
Quote:

Nie wiem czy fajnie ale ja zbytnio nie mam czasu żeby oberwować spotkania w necie - (a euro też nie posiadam więc nie wiem jake wyniki są gdy trwa mecz). Wogóle dzięki za info, ale już sobie sprawdziłem wynik tego meczu. Apropos na Azerki tez postawiłem i myślę że na handi +2.5 też jest szansa w meczu z Rosjankami i to spora.


Co Ty idiotow szukasz? Piszesz gdy Rosja przegrywa 0-1 , jak wiesz ze mecz trwa to sobie juz daruj , bo nikomu nie pomozesz a denerwujesz innych

Do góry
#635879 - 18/08/2006 11:41 Re: World Grand Prix 2006
mefistofeles Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 2439
Skąd: W-cek
Ja bym się skusił na handi w tych dwóch meczach:

Włochy : USA ---- +2.5 @ 1.66 SB na amerykanki (myślę że chociaż seta włoszkom spokojnie urwą).

Polska : Dominikana ----- +1.5 @ 2.0 SB na Dominikanę (wiemy co zaprezentowały obydwa zespoły jak dotąd i za mała stawkę chyba warte ryzyka).

Co o tym sądzicie???


Do góry
#635880 - 18/08/2006 12:04 Re: World Grand Prix 2006
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Ja właśnie znalazłem w Bwin kurs 1,45 na Polskę, co w porównaniu do ofert innych buków jest wynikiem stosunkowo niezłym i to nad tym bardziej bym się zastanowił. A co do Włoszek to jeśli tylko będzie im się chciało mecz skończy się wynikiem 3-0. Wiem, że chciałeś zagrać pod prąd, czasem to popłaca, ale akurat dzisiaj... Nie sądzę szczerze mówiąc...
Pozdrawiam

Do góry
#635881 - 18/08/2006 12:19 Re: World Grand Prix 2006
Coin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/09/2003
Postów: 5547
Skąd: Kraków
Hehe Aslan miałeś rację co do Azerek. Na szczęście under cały czas możliwy, tylko 3-0 w drugą stronę mnie uratuje

Do góry
#635882 - 18/08/2006 12:23 Re: World Grand Prix 2006
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
To nie jest quasi-czat!


Edited by Giertyszek (18/08/2006 21:44)

Do góry
#635883 - 18/08/2006 12:31 Re: World Grand Prix 2006
Coin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/09/2003
Postów: 5547
Skąd: Kraków
To nie jest quasi-czat!


Edited by Giertyszek (18/08/2006 21:39)

Do góry
#635884 - 18/08/2006 12:42 Re: World Grand Prix 2006
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
To nie jest quasi-czat!


Edited by Giertyszek (18/08/2006 21:44)

Do góry
#635885 - 18/08/2006 12:46 Re: World Grand Prix 2006
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
To nie jest quasi-czat!


Edited by Giertyszek (18/08/2006 21:40)

Do góry
#635886 - 18/08/2006 13:46 Re: World Grand Prix 2006
Wania Offline
journeyman

Meldunek: 24/05/2006
Postów: 64
Witam mam do was pytanie czy ma ktos jakies live do meczu Chinek bo ja znalazlem jakies ale wynik sie nie zmienia i caly czas jest teks.Match in progress jezeli ktos ma niech podrzuci tu jakies live albo jak by mogl niech odezwie sie na GG 7248886

Do góry
#635887 - 18/08/2006 16:43 Re: World Grand Prix 2006
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Niesle livescore jest na:
http://www.b92.net/sport/livescore/ czasem pokazuja mecze ktorych nie ma na oficjalnej stronie FIBA.

Wojtek

Do góry
#635888 - 18/08/2006 20:48 Re: World Grand Prix 2006
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Kuba - Japonia 0:3

SZOK! Po tym co pokazały w dniu dzisiejszym Kubanki, naprawdę nie wiem czy chciały ten mecz wygrać? Tak słabo tej reprezentacji żeńskiej to ja na oczy nie widziałem. II seta niestety nie widziałem, ale III wystarczał mi, żeby wywnioskować co działo się w II

Japonki? Jak zawsze zagrały super w obronie, ale widać że było ich pracę w każdym elemencie i mogą być groźne naprawdę dla wszystkich. Nie chcę mi się wierzyć że w niedzielę zdołają pokonać Brazylijki... bez przesaday, ale u siebie naprawdę są silną drużyna co mnie dziś tylko utwierdziło.

Aslan
No i brawo, ale chyba lepiej takie posty kierować na Quasi, ale nie ja tutaj rządzę ;>

Szkoda że Rosjanek nie było na ES z chęcią bym popatrzył co teraz prezentują. Z wyniku można wywnioskować że to Azerki będą groźne... Ale to dopiero początek więc nie

Wracając jeszcze do meczu Kubanek... to takie krótkie podsumowanie z mojej strony w Waszą stronę... :


Mecze Włoszek oraz Polek niestety nie miałem okazji oglądać, ale mówią mi tutaj, że Włoszki - o wiele lepsze (tylko przespały sobie III partię), a Polki - tragedia, czyli to samo co wczoraj i przed wczoraj, +1.5 ... a i nawet -1.5



Do góry
#635889 - 18/08/2006 21:08 Re: World Grand Prix 2006
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Jutro to już w ogóle czasu pewnie nie będzie, (weslicho) , to już teraz napiszę co sądzę o jutrzejszych spotkaniach.

Rosja - Tajlandia

Dziś Rosjanki widać męczyły się bardzo z Azerkami, no ale znowu nie można mówić że Azerki to jakieś mega ogórki, bez przesady. I mecz [blabla].

-2.5 @1.30 (ale jakoś nie lubię takich niskich kursów na 3-0) ,

u/o? 132.5 linia, czyli 3x do 19? Hmmm, zawsze to tam jakaś loteria, a że Ruskie to Ruskie, ja bym odpuścił, ale jak tam chcecie

Kuba - Brazylia

Brazylijek nie widziałem, ale to co zrobiły Koreankom już w I meczu świadczy o niezłej formie (a kiedy one były w słabej? ) . Kuba dziś zagrała fatalnie (patrz wyżej).

Ale to co zobaczyłem w kursach, to bez przesady znowu!!!

@1.08?

+2.5 @2.1 - jak najbardziej trza spróbować, kursik piękny, a nie wierzę że Kubanki znowu dostaną tak boleśnie jak dziś. Jutro o wieeeeele lepszy rywal, ale buki chyba poszły na całego patrząc na dzisiejsze wyniki ;> Obiło mi się o uszy, że Kubanki grały jakieś tam mecze towarzyskie w których przegrywały 2-3 2-3, oczywiście nie można takich meczy porównywać do 'imprezowych' no ale...

Chiny - Azerbejdżan

Chinki u siebie, zapewne będą grać o I miejsce w grupie z Brazylijkami... Azerki dziś ładnie powalczyły z Rosjankami, ale sama Mammadova - która dziś zdobyła 'zaledwie' 31 pkt, meczu niestety nie wygra... Chinki moim zdaniem jeszcze lepsze od Zbornej + własny parkiet, @1.2 do przyjęcia? Tak wychodzi

Korea - Japonia

Japonki dziś (patrz wyżej) Korea? Hmmm, za dużo to powiedzieć niestety nie możemy o tym co dziś zagrały, bo pewnie Brazylijki za bardzo im nie pozwoliły (14,17,14)

Japonki powinny spokojnie u siebie pokonać w 'derbach' Koreanki, tak jak napisałem wyżej, Japonia w niezłej formie i myślę że własny parkiet + to że wygrały dziś z samą Kubą 3-0! jeszcze bardziej je zmotywuje do jutrzejszego meczu... @1.25 nisko niestety, no ale cóż...

Tyle ode mnie, życzę samych wygranych!


Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49