Opcje tematu
#643434 - 22/08/2006 09:41 II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
25.08.2006

20:00 ŁKS Łomża - Piast Gliwice ( mecz będzie rozegrany w Gliwicach, ŁKS gospodarzem )

26.08.2006

16:00 Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok
17:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Polkowice
17:00 Unia Janikowo - Odra Opole
17:00 Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom
19:00 Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
20:00 Zawisza Bydgoszcz (2) - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

27.08.2006

17:00 Kmita Zabierzów - Zagłębie Sosnowiec
17:00 Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa

Do góry
Bonus: Unibet
#643435 - 23/08/2006 07:45 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
16:00 Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok

Bedzie to drugi z rzedu mecz druzyny z Bialegostoku na wyjezdzie (pierwszy dzis w PP, pozniej jeszcze wyjazd do Polkowic). W meczu pucharowym trener Tarasiewicz postanowil dac odpoczac filarom i najlepszym pilkarzom i do Pruszcza Gdanskiego pojechaly rezerwy. Sily na mecz ligowy oszczedzaja: Jacek Markiewicz, Jacek Chańko, Dariusz Łatka, Paweł Sobolewski, Mariusz Dzienis, Marcin Kośmicki, Janusz Wolański, Andrzej Olszewski. Jaga w lidze prezentuje sie fantastycznie, gra swoje i w kazdym meczu widac ze z minuty na minute podkreca tempo. Efektem tego ostatniego jest po prostu "zabieganie" rywala (stad tyle goli pada przewaznie w 2 polowie, wyjatek mecz z Piastem, gdzie Jagiellonczycy strzelali gole na poczatku meczu). Miedz... beniaminek 2 ligi .. 4 przegrane mecze i 0pkt. Czy beda w stanie przeciwstawic sie swietnie poukladanej przez trenera Tarasiewicza Jadze? Ja conajmniej w to watpie. W ataku Jagi coraz dluzej po kontuzji grywa Konon i w tym meczu powinien wystapic od pierwszej do ostatniej minuty.. do Legnicy wybieraja sie oczywiscie kibice Jagi aby wesprzec druzyne w zdobywaniu kolejnych punktow.. Sami pilkarze podkreslaja ze doping wlasnych kibicow na wyjezdzie ogromnie im pomaga. Dziwia mnie tylko kursy na ten mecz, ktore juz powoli spadaja i do soboty nie powinny sie utrzymac na obecnym poziomie, wiec na dzien dzisiejszy proponuje:
Jagiellonia @2.20

Do góry
#643436 - 23/08/2006 08:40 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
Gawlin Offline
member

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 174
Ja bym przestrzegał trochę przed tym meczem, albo zagrał na X2, bo Miedź wkońcu zdobędzie jakieś punkty. Faworytem zdecydowanym jest Jagiellonia, ale każda passa się kiedyś musi skończyć i trochę mi widnieje tutaj remisem. Ja bym to zagrał X2 i dołożył do tego jakieś inne mecze.

Do góry
#643437 - 23/08/2006 08:48 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Quote:

Ja bym przestrzegał trochę przed tym meczem, albo zagrał na X2, bo Miedź wkońcu zdobędzie jakieś punkty. Faworytem zdecydowanym jest Jagiellonia, ale każda passa się kiedyś musi skończyć i trochę mi widnieje tutaj remisem. Ja bym to zagrał X2 i dołożył do tego jakieś inne mecze.



Jest jeszcze jedno ale czemu bac sie grac na faworyta ktory ogrywa kazdego po kolei? Owszem z pewnoscia straci kiedys te pkt, ale jeszcze nie tym razem. Tym "ale" jest obietnica zlozona przez trenera kibicom jeszcze przed rozpoczeciem sezonu, mianowicie 5 meczy, 15pkt i lider. Nie sadze aby w tym "ostatnim" meczu doszlo do roprezenia zespolu.. Zreszta kazdy wybierze co grac Mnie dziwia tak wysokie kursy na zespol ktory stracil dopiero 1 gola w lidze i pakowal kazdemu po 2 w pojedynku z druzyna bez wygranej pozdrawiam

Do góry
#643438 - 23/08/2006 11:46 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Dodam tylko ze ten mecz bedzie mozna objerzec w TVP3 o godzinie 14 w relacji na zywo

Do góry
#643439 - 23/08/2006 12:50 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Co do spotkania Miedzi z Jagiellonią, to muszę powiedzieć, że widziałem obie te ekipy w meczach z Piastem Gliwice i mogę z całą stanowczością stwierdzić, że te drużyny w chwili obecnej dzieli przepaść. Jagiellonia doskonale poukładana, pewna gra w obronie, skuteczne rozbijanie ataków przeciwnika. Do tego bardzo skuteczni, od razu potrafili wykorzystać błędy w ustawieniu zawodników Piasta. Natomiast Miedź niczym mnie nie przekonała. Ich taktyka w meczu z Piastem opierała się przede wszystkim na zasadzie "byle wybić piłkę jak najdalej od własnej bramki". Gdyby Piast nie odpuścił po strzeleniu gola na 3-0 to wynik mógłby być zdecydowanie wyższy. Miedź to młoda drużyna, jeszcze wiele się musi nauczyć. Jeżeli Jagiellonia od początku narzuci im swój styl gry, to Legniczanie raczej nie będą mieli większych szans.

Jak dla mnie:

Jagiellonia 6/10
remis lub Jagiellonia 9/10

Do góry
#643440 - 24/08/2006 18:56 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Kmita Zabierzów-Zagłebie Sosnowiec x2 dla pewniejszych 2

Kmita-Nowicjusz wciąz nie moze sie zaklimatyzować jescze nie wygrał i nyśle ze w tym meczu także nie wygra w 3 ostadnich meczach Kmita zdobyła 1punkt myśle ze z Zagłebiem bedzie im cięzko wygrać ostadni mecz Kmita przegrała na wyjezdzie ze Sląskem 2-0. Zagłębie nie prezentuje się zbyt solidnie ale wreście musi zacząc wygrywać aby piąć się w górną czesc tabeli.
Zagłębie- Jak juz wspomniałem Sosnowiec nie prezentuje się zbyt dobrze ale mają przed sobą rywala z którym mogą powalczyć.. nawet o 3 punkty postanowilem lecz zagrać x2 ponieważ Zagłębie w 3 meczach straciła 6bramek(1 mecz mniej rozegrany)s strzeliła 2 więc mogą zremisować w ostadnim meczu stracili głupio bramke w 90min.

Pozdrawiam by Wade

Do góry
#643441 - 24/08/2006 19:55 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
17:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Polkowice

Nie wiem czy ktos podzieli moja opinie ale wydaje mi sie godnym zaryzykowania typ na Gornik Polkowice w meczu z Podbeskidziem. Podbeskidzie widzialem w ostatnim meczu z Jaga i powiem tylko tyle: totalna defensywa i ciagla gra na czas(moze taktyka na lidera?). Jesli Gornik strzeli pierwszy gola mecz moze sie rozstrzygnac na ich korzysc. Dodatkowo czerwona kartke w poprzednim meczu dostal srodkowy obronca z Bielska-Bialej ktory rozgrywal nawet niezly mecz. Polkowice do tej pory 1 wygrana i 3 remisy w lidze, czyli bilans sredni, ktory zawsze mozna podreperowac z targanym kolejnymi aferami zespolem z Bielska-Bialej(prezes klubu zamieszany jest w afere korupcyjna). Oba zespoly przeszly wczoraj do kolejnej rundy pucharu Polski grajac z zespolami z nizszych klas rozgrywkowych.

Moje propozycje:
Polkowice @2.60 STS
Polkowice x2 @1.40 STS

Do góry
#643442 - 24/08/2006 20:14 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Quote:

17:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Polkowice

Nie wiem czy ktos podzieli moja opinie ale wydaje mi sie godnym zaryzykowania typ na Gornik Polkowice w meczu z Podbeskidziem. Podbeskidzie widzialem w ostatnim meczu z Jaga i powiem tylko tyle: totalna defensywa i ciagla gra na czas(moze taktyka na lidera?). Jesli Gornik strzeli pierwszy gola mecz moze sie rozstrzygnac na ich korzysc. Dodatkowo czerwona kartke w poprzednim meczu dostal srodkowy obronca z Bielska-Bialej ktory rozgrywal nawet niezly mecz. Polkowice do tej pory 1 wygrana i 3 remisy w lidze, czyli bilans sredni, ktory zawsze mozna podreperowac z targanym kolejnymi aferami zespolem z Bielska-Bialej(prezes klubu zamieszany jest w afere korupcyjna). Oba zespoly przeszly wczoraj do kolejnej rundy pucharu Polski grajac z zespolami z nizszych klas rozgrywkowych.

Moje propozycje:
Polkowice @2.60 STS
Polkowice x2 @1.40 STS



Typ x2 zdaje się być dobry choć cięzko powiedziec Podbeskidzie w 14domowych meczach tylko raz przegrał a Górnika ogrywał 4 razy z rzędu z drugiej strony Górnik Polkowice nie przegrał jescze meczu wiec ciezko powiedzieć jakim wynikiem mecz się zakoncze.

Pozdro by Wade

Do góry
#643443 - 24/08/2006 21:26 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Quote:

Kmita Zabierzów-Zagłebie Sosnowiec x2 dla pewniejszych 2

Pozdrawiam by Wade




Juz chyba wszyscy wiedzą co się aktualnie dzieje w Sosnowcu więc na ten temat rozpisywac się nie będę.To o czym ćwierkają wróbelki na Zagłebiu też pomine milczeniem.Generalnie wygląda to wszystko paskudnie.
Poczekajmy jednak na ruch i jakąś sensowną wypowiedź "naszego" Włocha.

Ze spraw sportowych kiepsko wygląda sytuacja trenera Białka,po katasrofalnej postawie w srodku tygodnia i porazce z czwartoligowcem w PP siedzi on na bardzo gorącym fotelu.

Oczywiscie będę trzymac mocno kciuki za naszą ekipę i mam cichą nadzieję że zagraja dla kibiców i przywiozą 3 pkt.Niewykluczone że akurat w tym meczu nastąpi przełamanie, jednak radzę wstrzymać sie póki co ze stawianiem na zwycięstwa Zagłębia.

Do góry
#643444 - 24/08/2006 22:57 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Quote:


Polkowice do tej pory 1 wygrana i 3 remisy w lidze, czyli bilans sredni, ktory zawsze mozna podreperowac z targanym kolejnymi aferami zespolem z Bielska-Bialej(prezes klubu zamieszany jest w afere korupcyjna).

Moje propozycje:
Polkowice @2.60 STS
Polkowice x2 @1.40 STS




Wczoraj do wrocławskiej prokuratury zgłosił sie trener Polkowic Mirosław Dragan skąd juz nie wyszedł poniewaz został zatrzymany.

Do góry
#643445 - 25/08/2006 05:45 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Quote:

Wczoraj do wrocławskiej prokuratury zgłosił sie trener Polkowic Mirosław Dragan skąd juz nie wyszedł poniewaz został zatrzymany.



No to mamy kolejnego ptaszka zlapanego.. Wobec takiego obrotu sprawy napewno nie zagram na Polkowice bez trenera.. Okazuje sie ze polska pilka to jedno ogromne bagno

Do góry
#643446 - 25/08/2006 06:22 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
ladne zdjecie mial ujek w dzienniku...

Do góry
#643447 - 25/08/2006 08:36 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Quote:

Quote:

Kmita Zabierzów-Zagłebie Sosnowiec x2 dla pewniejszych 2

Pozdrawiam by Wade




Juz chyba wszyscy wiedzą co się aktualnie dzieje w Sosnowcu więc na ten temat rozpisywac się nie będę.To o czym ćwierkają wróbelki na Zagłebiu też pomine milczeniem.Generalnie wygląda to wszystko paskudnie.
Poczekajmy jednak na ruch i jakąś sensowną wypowiedź "naszego" Włocha.

Ze spraw sportowych kiepsko wygląda sytuacja trenera Białka,po katasrofalnej postawie w srodku tygodnia i porazce z czwartoligowcem w PP siedzi on na bardzo gorącym fotelu.

Oczywiscie będę trzymac mocno kciuki za naszą ekipę i mam cichą nadzieję że zagraja dla kibiców i przywiozą 3 pkt.Niewykluczone że akurat w tym meczu nastąpi przełamanie, jednak radzę wstrzymać sie póki co ze stawianiem na zwycięstwa Zagłębia.



Sorki zamias pewniejszych powinno być ryzykowniejszych pomyliłem się....

Do góry
#643448 - 26/08/2006 07:22 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Moglby ktos napisac cos o meczu Zawisza - KSZO ?

Bo wydaje sie ze Bydgoszcz powinna wygrac ale KSZO zawsze umie zrobic niespodzianke ... Nie orientuje sie w kontuzjach w tych zespolach.

Jesli ktos cos wie to niech napisze

Pozdrawiam

Do góry
#643449 - 26/08/2006 10:31 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Quote:

Moglby ktos napisac cos o meczu Zawisza - KSZO ?

Bo wydaje sie ze Bydgoszcz powinna wygrac ale KSZO zawsze umie zrobic niespodzianke ... Nie orientuje sie w kontuzjach w tych zespolach.

Jesli ktos cos wie to niech napisze

Pozdrawiam




Gospodarze w tym sezonie nie stracili jeszcze nie tylko punktu, ale nawet branki. Mało tego - na własnym stadionie są niepokonani od blisko 10 miesięcy. - Każda seria kiedyś musi się skończyć - przypomina ku przestrodze bydgoszczan, trener gości, Wojciech Borecki

KSZO natomiast gra w tych rozgrywkach bardzo nierówno. Ostrowczanie do tej pory odnieśli dwa zwycięstwa, raz zremisowali i raz przegrali. - KSZO ma opinię zespołu lepiej spisującego się na wyjazdach. Mają świetnego Kapsę w bramce, dużo wolnych "zarabia" drobny Skwara, groźnie strzela Sojka, dobrym zakupem okazał się Robaszek - ocenia rywala trener Zawiszy, Bogusław Baniak.

Oba zespoły w środku tygodnia rozgrywały spotkania Pucharu Polski i oba te rozgrywki potraktowały bardzo ulgowo. Grając w rezerwowych składach przegrały z zespołami niżej notowanymi.

źródło: Sport

W sobotnim meczu nie będzie mógł zagrać Michał Burchacki (kontuzja), kilku piłkarzy odczuwa drobne urazy, ale one nie powinny przeszkodzić w występie.

źródło: http://www.zawiszabydgoszczsa.pl/aktualnosci.php?p=95

Trener Borecki na pewno w jutrzejszym meczu nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych Marcina Woźniaka i Rodosława Mikołajka, jak również Rafała Wójcika, któremu odnowiła się kontuzja podczas środowego meczu w ramach Pucharu Polski. Do drużyny powrócił Piotr Kosiorowski, który powinien być dużym wzmocnieniem naszego zespołu w jutrzejszym meczu.

źródło: http://www.kszo.ostrowiec.pl/index.php?news_action=more&newsid=235

Do góry
#643450 - 27/08/2006 07:17 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
el_fryzjer Offline
old hand

Meldunek: 29/06/2004
Postów: 803
Skąd: Bytom
Quote:

Quote:

Kmita Zabierzów-Zagłebie Sosnowiec x2 dla pewniejszych 2

Pozdrawiam by Wade




Juz chyba wszyscy wiedzą co się aktualnie dzieje w Sosnowcu więc na ten temat rozpisywac się nie będę.To o czym ćwierkają wróbelki na Zagłebiu też pomine milczeniem.Generalnie wygląda to wszystko paskudnie.
Poczekajmy jednak na ruch i jakąś sensowną wypowiedź "naszego" Włocha.

Ze spraw sportowych kiepsko wygląda sytuacja trenera Białka,po katasrofalnej postawie w srodku tygodnia i porazce z czwartoligowcem w PP siedzi on na bardzo gorącym fotelu.

Oczywiscie będę trzymac mocno kciuki za naszą ekipę i mam cichą nadzieję że zagraja dla kibiców i przywiozą 3 pkt.Niewykluczone że akurat w tym meczu nastąpi przełamanie, jednak radzę wstrzymać sie póki co ze stawianiem na zwycięstwa Zagłębia.




Wszystkie spekulacje na temat afery kupowania-sprzedawania odkładam na bok. Porażkę w Iławie tłumaczę sobię zleceważeniem III-ligowego przeciwnika (!!). Zabraknie chyba tylko Lachowskiego, reszta składu chyba bez kontuzji i kartek. Po ostatnim dobrym meczu z Zawiszą, nie widzę innej możliwości jak CZYSYTE 2. Było, jest i będzie ....

Do góry
#643451 - 27/08/2006 10:05 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
Hawkin Offline
member

Meldunek: 12/08/2005
Postów: 100
Niestety nie masz racji. Oprócz Lachowskiego (zawieszenie) nie zagrają także na pewno Wierzchowski (kontuzja - ok. miesiąca nie zagra, zastąpi go Bensz), Kłoda (chyba dopiero zaczyna trenować po kontuzji kolana; tak jak ostatnio zagra za niego pewnie Bednar) oraz raczej Skrzypek (to nie gracz podstawowej jedenastki, ale zawsze zawsze aktywny pomocnik - jest po kuracji antybiotykowej). Do tego dochodzi jeszcze Treściński, który pewnie zagra, ale forma po kontuzji może być różna (potwierdził to mecz w Iławie). Jesli jeszcze zauważyć, że strzelanie bramek Zagłębiu delikatnie mówiąc nie idzie, to wcale nie jestem taki pewny wygranej. Pewnie - siła i potncjał jest raczej po stronie Sosnawca, ale w meczu z Iławą też był... Można sobie to tłumaczyć zlekceważeniem rywala, ale nieskuteczności już chyba sobie tym nie można tłumaczyć. Wczoraj w rezerwach zagrało kilku zawodnków wchodzących z ławki I drużyny, ale tylko po 45 minut, więc są do dyspozycji. Mimo wszystko wcale zwycięstwa Zagłębia nie jestem taki pewien. Chyba się skuszę na remis 4/10. Pozdrawiam

Do góry
#643452 - 27/08/2006 20:02 Re: II liga, 5 kolejka (25-27.08.2006)
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Quote:

Quote:

Quote:

Kmita Zabierzów-Zagłebie Sosnowiec x2 dla pewniejszych 2

Pozdrawiam by Wade




Juz chyba wszyscy wiedzą co się aktualnie dzieje w Sosnowcu więc na ten temat rozpisywac się nie będę.To o czym ćwierkają wróbelki na Zagłebiu też pomine milczeniem.Generalnie wygląda to wszystko paskudnie.
Poczekajmy jednak na ruch i jakąś sensowną wypowiedź "naszego" Włocha.

Ze spraw sportowych kiepsko wygląda sytuacja trenera Białka,po katasrofalnej postawie w srodku tygodnia i porazce z czwartoligowcem w PP siedzi on na bardzo gorącym fotelu.

Oczywiscie będę trzymac mocno kciuki za naszą ekipę i mam cichą nadzieję że zagraja dla kibiców i przywiozą 3 pkt.Niewykluczone że akurat w tym meczu nastąpi przełamanie, jednak radzę wstrzymać sie póki co ze stawianiem na zwycięstwa Zagłębia.




Wszystkie spekulacje na temat afery kupowania-sprzedawania odkładam na bok. Porażkę w Iławie tłumaczę sobię zleceważeniem III-ligowego przeciwnika (!!). Zabraknie chyba tylko Lachowskiego, reszta składu chyba bez kontuzji i kartek. Po ostatnim dobrym meczu z Zawiszą, nie widzę innej możliwości jak CZYSYTE 2. Było, jest i będzie ....





Marna to dla mnie pociecha że mialem racje skoro mój klub przegrał.

Jednak nalezy Ci sie kilka słów wyjaśnienia :
Nie moze meczu wygrac druzyna która w piłke gra tylko przez pierwsze 25-30 min a tak było dzis , tak było w Ilawie i w meczu z Zawiszą , tak było przy pogromie w Gliwicach.Nie moze wygrac druzyna która boi się grac z Lomżą i kombinuje aby zdobyc 3 pkt przy zielonym stoliku.

Generalnie Zagłebie mimo składu który powinien zapewnic im walkę o awans jest na dole poniewaz zespól jest katastrofalnie przygotowany do rozgrywek.Sił i ochoty wystarcza tylko na pół godziny gry, do tego dochodzą błedy trenerskie.Niedpowiednie i w złym czasie dokonane zmiany oraz na siłę uszczęsliwianie Zagłebia do gry 4-5-1 które jest stworzone do gry 4-4-2 ew jak za najlepszych czasów trenera Tochela do gry tylko trójką obronców.
Zrobiłem sobie nawet podsumowanie dokonan trenera Białka gdzie celowo opuściłęm sezon w Groclinie gdzie "cudem" druzyna ta unikneła degradacji i ten sezon jest dla mnie niemiarodajny :

-rok 1995 zwolniony z Sokoła Tychy po 11 kolejkach
-rok 1996 wyrzucony z GKSu Bełchatów po 10 kolejkach (2 wygrane, 1 remis, 7 porażek)
-22.06.2001-09.05.2002 prawie rok był trenerem GKSu Katowice,uciekł z tonacego okretu widząc problemy finansowe GKSu,ze swoim nastepnym klubem Polonią dogadywał się po cichu bedąc jeszcze trenerem na Bukowej
-15.05.2002-19.11.2002 cale 6 miesięcy w warszawskiej Polonii,zwolniony po klesce 0:4 w 12-stym meczu
-01.07.2003-24.09.2003 "pracowal" w Aluminium Konin az 86 dni !! Jego dorobek to w 9 meczach 0 zwycięstw,4 remisy i 5 porazek,warto zauwazyc ze od razu po jego odejściu ostatni w tabeli Konin w następnych 3 kolejkach zdobył az 7 pkt w tym wygrana z Jagiellonią !!
-23.06.2004-09.05.2005 - zostawił Szczakowianke na 15-stym miejscu a nastepnie przegrał w barazach 2 ligę z Polonią bytomska
-20.06.2005-19.11.2005 - całe 3 miesiące w małym ale dobrze płacącym klubiku,zażyczył sobie wzmocnien i 9 nowych zawodników, p Konieczny z Czermna spełnil jego oczekiwania w zamian Białek xostawił druzyne na miejscu barazowym
-04.04.2006- ??????? Zagłebie Sosnowiec

Reasumując dopoki Bialek nie zejdzie z trenerskiego fotela dopóty w/g mnie sukcesów nie będzie.
Mam jednak nadzieję i to wcale nie taką cichą ze w najblizszych dniach a moze nawet juz jutro , ujrzę w serwisach informację " Janusz Bialek przestał być trenerem Zagłębia" !!!

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, ElNinho[mmdea], kemp, akagi, VVega, Lukasz111, pacyfista, latajaca_holenderka, 11kera11, alfa, DePito, rymoholik), 4415 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582735 Postów

Najwięcej online: 4418 @ 1 minuta 1 sekunda temu