Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#649042 - 06/09/2006 11:54 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
Bulgaria-Slowenia.Slowency rozegraja dzis swe pierwsze spotkanie w eliminacjach i mysle ze ulegna reprezentacji Stoitchkova.Tacy zawodnicy jak Berbatov Stilian Petrow czy Martin Petrow postaraja sie by (po pierwszym zadawalajacym remisie w ostatnich minutach z Rumunia dzis) dzis Slowency wyjechali do domu z zerowym dorobkiem .





berbatov nie gra, typ podparłbym remisem...

Do góry
Bonus: Unibet
#649043 - 06/09/2006 11:58 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Co sądzicie o zakładzie, że Klose strzeli przynajmniej Hattrick'a w unibecie kurs był 15.0 teraz 12.5. Wg mnie spory value... Pytanie, czy mają na myśli Hattricka klasycznego, czy tylko strzelenie 3 bramek...

Do góry
#649044 - 06/09/2006 12:05 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Słowacja - Czechy over 2,5
/2,20 - Betandwin/
7/10

Znakomity kurs na bardzo ,moim zdaniem prawdopodobne zdarzenie.
Słowacy bardzo licza dzis na zwyciestwo ,mają znakomita ofensywę,a czeska obrona ostatnio przestała byc monolitem ,co mieliśmy okazje zaobserwowac chocby w ostatnim meczu z Walią.

Sądzę ,że Słowacy zagraja bardzo ofensywnie ,Czesi odpowiedza z kontry i minimum 3 bramki zobaczymy w tym paraderbowym pojedynku

Do góry
#649045 - 06/09/2006 12:15 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
niemcy równiedobrze moga sobie wygrac 1-0 i tez bedzie dobrze w tych grach liczą sie 3 pkt,oczywyscie bramki tez ale to 2-rzedna sprawa

Do góry
#649046 - 06/09/2006 12:25 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Kilka propozycji za www.pewniak.pl

Izrael przelamie 3-bramkowy handicap azjatycki w spotkaniu z Andora. Naturalizowany Izraelczyk Colautti juz zaczal splacac obywatelstwo strzelajac zwycieska bramke w ostatnim spotkaniu, Dzisiaj bedzie mogl sie popisac ponownie.
Izrael -3 AH @2,15 Pinnacle

Perelka wydaja sie byc dzisiaj Szkoci, Kursy wysokie z powodu remisu naszych wschodnich sasiadow na goracym terenie mistrzow swiata, ale nie oszukujmy sie Litwini to zadna potega, Szkoci nie popelnili juz podobnego bledu jak w jednych z ostatnich eliminacji kiedy to zlekcewazyli pilkarzy z Wysp Owczych, W sobote wszystko bylo juz jasne po 25 minutach.. Dzisiaj kurs na zwyciestwo gosci uwazam za bardzo wartosciowy.. Unibet oferuje 2,6 i biore to za dosc wysoka stawke. Dla mniej odwaznych handicap 0:0 czyli w razie remisu zwrot kasy.. Jak dla mnie powinien byc tu ustawiony minimum +0,25 na korzysc Litwinow.
Szkocja @2,6 Unibet

Zagralem sobie takze podwojny zaklad na mecz naszych Orlow.. Serbia z asianem 0:0 po kursie 1,87 w Pinnacle i remis @3,25 w Bwin. Stawki odpowiednio 4 i 3 jednostki, watpie w moja strate ktora nastapi tylko w przypadku zwyciestwa naszych..

Do tego jeszcze Francuzi @2,15.. Moze byc piekny mecz, na pewno bede ogladal i kibicowal Francuzom, ale wiele osob mowi ze to klasyczny no bet, ja sie nie zgadzam, ale stawka niewysoka.

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#649047 - 06/09/2006 12:31 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Polska - Serbia
dzis jak wiadomo mecz Polakow, i jak takze wiadomo z Polska bywa tak ze jak sa pewniakami do wygrania to przegrywaja, natomiast gdy wszyscy graja przeciw nim to sprawiaja nie lada niespodzianke do tego jeszcze Leon wystawia dosc "debiutancki" sklad a co za tym idzie mysle ze mlodzi beda sie napewno chcieli pokazac aby wygrysc starych wyjadaczy ze skladu dla mnie mecz Polski NO BET kazdy wynik mozliwy

Do góry
#649048 - 06/09/2006 12:34 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
ja osobiscie dalem X Francuzow ,nasze orelki takze X,No i Szkocja razej tego nie wygra ,zgadzam sie ze Litwa to nie potega ,ale szkocja nie wiele mocniejsza od nich i na wyjazdach graja slabo zeby nie powiedziec ze fatalnie.

Do góry
#649049 - 06/09/2006 12:34 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Quote:

niemcy równiedobrze moga sobie wygrac 1-0 i tez bedzie dobrze w tych grach liczą sie 3 pkt,oczywyscie bramki tez ale to 2-rzedna sprawa




Wydaje mi się jednak, że Niemcy ze słabeuszami lubią postrzelać. Mecz będzie w telewizji, więc pewnie kilka bramek będą chcieli strzelić. Mają zagrać pełnym składem (za forum BA):
lehmann-
lahm,a.friedrich,m.friedrich,jansen-
schneider,ballack,borowski,schweinsteiger-
klose,podolski

Jeśli tylko worek z bramkami rozwiąże się w miarę szybko, to 4-6 bramek powinni ustrzelić. Liczę na to, że przynajmniej 3 strzli Klose, gdyż właśnie zagrałem tego Hattricka w unibecie @ 12.5

Do góry
#649050 - 06/09/2006 12:38 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Quote:

ja osobiscie dalem X Francuzow ,nasze orelki takze X,No i Szkocja razej tego nie wygra ,zgadzam sie ze Litwa to nie potega ,ale szkocja nie wiele mocniejsza od nich i na wyjazdach graja slabo zeby nie powiedziec ze fatalnie.




W szkockiej pilce wiele drgnelo w momencie kiedy do wielkiej dwojki z Glasgow dolaczyly inne kluby, przede wszystkim edynburski Hearts i Hibernian.. Nie ma juz dominacji 2 klubow w ktorych z reguly roilo sie od "stranieri". Dzieki temu szkocka pilka nabiera zycia. Ogladalem mecz z Wyspami Owczymi i Szkoci mi sie podobali.. Mimo wszystko uwazam ten kurs za bardzo wartosciowy. 5/10

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#649051 - 06/09/2006 12:56 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
zaper Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/04/2005
Postów: 1869
Skąd: Okszów
Ma ktoś może prawdopodobne składy na dzisiejszy mecz Rosjan z z Chorwatami ?

Do góry
#649052 - 06/09/2006 13:09 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Moim zdaniem w dzisiejszych meczach eliminacyjnych mogą paść niespodzianki więc może czasem lepiej wybrać 3 zdarzenia po wyższym kursie niż grać spotkania, które wszyscy obstawiają
1 Słowacja - Czechy mój typ X
Słowacja w ostatnich eliminacjach zagrała bardzo dobrze, zajeła 2 miejsce premiowane awansem do baraży gdzie uległa Hiszpanii.
W pojedynkach grupowych Słowacy na własnym terenie byli bardzo grożni wygrywali bądż remisowali 0:0 z Portugalią i chyba 1:1 z Rosją dokladnie nie pamiętam.
Zwyciężyli w pierwszej kolejce zdecydowanie Cypr i mają szanse na kolejne punkty tym razem z reprezentacją Czech.
Słowacja może to spotkanie nawet wygrać chociaż bardziej prawdopodobne jest to iż w tym meczu padnie sąsiedzki remis.
Czechy ostatnio co prawda rozczarowują bardziej swą grą niż zachwycają, grają nierówno od porażki z Ghaną na MŚ i zostali ograni przez reprezentację Serbii na własnym stadionie.
Drużyna Czech straciła też po MŚ swojego najlepszego zawodnika Nedveda, o ile mi wiadomo chyba zakończył swa reprezentacyjną karierę.
Nie wiem czy też nie ubył Poborski zresztą Czesi podobnie jak my starają się pewnie odmładzać swoja drużynę.
Obiektywnie patrząc obie drużyny zainkasowały 3 pkt i żadna nie bedzie chciała przegrać spotkania tym bardziej zdeterminowanym zespołem powinni być Słowacy.
Czechów też wiele sił kosztował mecz z Walią, która gra twardo czasami wręcz brutalnie i trudno odnieść z tym zespołem zwycięstwo.
Wczoraj Brazylia też strzeliła Walijczykom 2 bramki do 60 min był remis.
Właściwie zdecydowanego faworyta w tym meczu nie widać a nawet jeśli któraś drużyna nim jest to trudno ją zdecydowanie wskazaać.
2 Rosja - Chorwacja mój typ 1 ewentualnie X
Rosja pod wodzą nowego trenera Hidinka powinna ten mecz wygrać pomimo, że Chorwacja to bardzo solidna ekipa, sprawiająca niespodzianki w meczach wyjazdowych 0:1 ze Szwecja w Sztokholmie.
3 Litwa - Szkocja typ 2
Ten mecz z wszystkich dziś oferowanych po piękny wysokim kursie ma jednak faworyta.
Faworytem w tym przypadku dla mnie jest Szkocja i zastanawiam się czy wysoki kurs na Litwę nie jest podyktowany przeszacowaniem możliwości naszych sąsiadów, szczęśliwym remisem z Włochami i tym, że Litwa jest gospodarzem spotkania.
Szkocja zagra napewno o 3 pkt nic innego im nie pozostaje tym bardziej iz Litwini włożyli mnóstwo sił w obronę korzystnego rezultatu z mistrzami świata, a Szkocja na spokojnie pykneła do połowy Wyspy Owcze i się oszczędzała.
W eliminacjach do Euro 2004 obie reprezentacje spotkały się ze sobą i wtedy kurs na Litwę był 3,50, gdyż to zagrałem. Szkocja była wówczas bardzo słaba mieli jakis kryzys zremisowali nawet szczęśliwie 2:2 z Wyspami Owczymi zdobywajac bramke na 3 min przed końcem spotkania.
W tamtym meczu wygrała Litwa 1:0 po kontrowersyjnym karnym co prawda była ręka w polu karnym, ale strasznie naciągana. Sędziował chyba ten fajny gość co na MŚ pokazał te trzy zółte kartki Chorwatowi zreszta nie ważne.
W ostatnich eliminacjach Szkocja grała lepiej nawet na wyjazdach niż u siebie 2:0 ze Słowenią na zakończenie eliminacji i chyba z Norwegią.
Z pewnościa przegrali u siebie z Norwegami 0:1.
Szkocja tym razem powinna rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść mają więcej indywidualności w zespole i są to zawodnicy bardziej ograni piłkarsko od Litwinów
4 Szwajcaria - Anglia ( 21) typ 2
Anglia z nożem na gardle bedzie musiala się nieźle wysilić by awansować tylko 3 pkt dają im awans a Szwajcarów bedzie trudno ograć, lecz nie jest to niemożliwe.
Wczoraj Szwecja rzutem na taśmę pokonala Danię w ostatnich 10 min meczu, dlaczego nie mialo się to udać Anglii która dysponuje też potencjałem graczy może nawet większym niż Helweci
Polska - Serbia typ 2 bez podpórki
Niestety dziś przewiduję poraźkę naszej kadry,zespół w rozsypce, słaby psychicznie, bez wielkich możliwości manewru co zawodnik to slabszy, trener nie ma pomysłu na grę, bo nie widać tego w drużynie, brak realizacji założeń taktycznych, slaba organizacja gry lub nie ma jej wcale, co gorsze niska frekwencja na trybunach to są już jaja na calego, nie pamietam kiedy na mecz eliminacyjny do imprezy mistrzowskiej sprzedano 1200 biletów.
Po kolejnej porażce Latajacy Holender będzie mógł juz bez nerwów dokończyć tak źle rozpoczete eliminacje, lub pakować się do domu. Należało by rozwiązać kontrakt wypłacić zalegle pobory i odszkodowanie za zerwanie kontraktu ok 4 mln zł i zaczać przebudowę reprezentacji pod okiem polskiego szkoleniowca przez dłuższy czas niż 15 miesięcy a przede wszystkim wywalić Listkiewicza .
Może zdarzy się kolejny cud dziś w Wawie tylko po co.
Czekam na opinie do 16:00 co do typów

Do góry
#649053 - 06/09/2006 13:18 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Widzę, że przewija się w analizach niemało typów na X. Otóż zagrałem za symboliczną stawkę taki systemik remisowy (4/6):
Azerbejdżan - Kazachtan X
Słowacja - Czechy X
Litwa - Szkocja X
Rosja - Chorwacja X
Polska - Serbia X
Francja - Włochy X

Te mecze najbardziej pachną mi remisami. Może przesadziłem z tym 4/6 - pewnie wejdą 3 , ale tak jak już wcześniej wspomniałem - zabawowo za małe pieniądze...

Do góry
#649054 - 06/09/2006 13:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Łobuziak Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 1661
Skąd: Warszawa-Pyry / Saska Kępa
Uważajcie na tę Danię, dla mnie to jest niewiadoma ... to, że regularnie leją Polaków trochę zniekształca nam obraz tego teamu : D pozdrawiam , udanych typów

Do góry
#649055 - 06/09/2006 14:10 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Quote:

ja osobiscie dalem X Francuzow ,nasze orelki takze X,No i Szkocja razej tego nie wygra ,zgadzam sie ze Litwa to nie potega ,ale szkocja nie wiele mocniejsza od nich i na wyjazdach graja slabo zeby nie powiedziec ze fatalnie.




W szkockiej pilce wiele drgnelo w momencie kiedy do wielkiej dwojki z Glasgow dolaczyly inne kluby, przede wszystkim edynburski Hearts i Hibernian.. Nie ma juz dominacji 2 klubow w ktorych z reguly roilo sie od "stranieri". Dzieki temu szkocka pilka nabiera zycia. Ogladalem mecz z Wyspami Owczymi i Szkoci mi sie podobali.. Mimo wszystko uwazam ten kurs za bardzo wartosciowy. 5/10

Pozdrawiam
Dominik




Szkoci to drewniaki,co z tego ,że ograli 5-0 amatorów Owczarzy gooniek?To żaden rywal,do tego mecz im się ułożył,dostali dwa karne,ponadto chyba nie sądzisz,że bramkarz Litwy bedzie wpuszczał takie ścierki jak ta firanka w bramce Owiec?
Litwa to bardzo solidna ekipa,może nie błyszczą,ale to solidni rzemieślnicy,dobrze ustawieni taktycznie i z tego co pamiętam,to osiągali całkiem dobre wyniki w meczach eliminacyjnych i towarzyskich(min. ogolili naszych ogórków).
Dlatego kursy sa adekwatne i moim zdaniem Szkocja tego nie wygra, będzie remis i niech się Szkoci wtedy ciesza,pozdrawiam

Do góry
#649056 - 06/09/2006 14:28 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Quote:



Szkoci to drewniaki,co z tego ,że ograli 5-0 amatorów Owczarzy gooniek?To żaden rywal,do tego mecz im się ułożył,dostali dwa karne,ponadto chyba nie sądzisz,że bramkarz Litwy bedzie wpuszczał takie ścierki jak ta firanka w bramce Owiec?
Litwa to bardzo solidna ekipa,może nie błyszczą,ale to solidni rzemieślnicy,dobrze ustawieni taktycznie i z tego co pamiętam,to osiągali całkiem dobre wyniki w meczach eliminacyjnych i towarzyskich(min. ogolili naszych ogórków).
Dlatego kursy sa adekwatne i moim zdaniem Szkocja tego nie wygra, będzie remis i niech się Szkoci wtedy ciesza,pozdrawiam




Boca nigdzie nie napisalem ze Szkoci to wirtuozi futbolu, nie jest tak, ale w napadzie Miller z McFaddenem, ponadto Fletcher, Boyd i troche walczakow. Kurs 2.6 gdzie Litwa jest minimalnym faworytem biore w ciemno. Remis Lity z Wlochami sprawil ze kurs na Szkotow jest zdecydowanie lepszy niz ktokolwiek moglby przypuszczac. Paradoksalnie jeszcze rok dwa temu nie moglibysmy marzyc o takim kursie przy duzo slabszej ekipie szkockiej i podobnej sile Litwy.. Dla mnie value w tym meczu i to spore.

Troszke smuca mnie tylko doniesienia ze boisko jest w fatalnym stanie, ale z drugiej strony co to dla walecznych szkockich serc Nie wiem dlaczego ale jestem spokojny o to spotkanie Tak jak pisalem opcja DNB po niezlym kursie dla mniej odwaznych

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#649057 - 06/09/2006 14:36 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Mi też od razu rzuciło się w oczy to spotkanie.Litwa u siebie na pewno nie da łatwo wydrzeć zwycięstwa, ale o walkę można być spokojnym W końcu to Szkoci Ale ja jestem ten mniej odważny i dam dnb Szkocja

Do góry
#649058 - 06/09/2006 14:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Quote:

Uważajcie na tę Danię, dla mnie to jest niewiadoma ... to, że regularnie leją Polaków trochę zniekształca nam obraz tego teamu



No, bez przesady. Leją nie tylko Polaków.
Ostatnio wlali nieźle też Portugalczykom, a to już zespół z najwyższej półki.
Mam Danię w "kombiaku".
Myślę, że ograją Islandię.

Do góry
#649059 - 06/09/2006 14:40 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Polska-Serbia under 2,5

Tak sobie patrze na ten mecz i tam mi ten under wpadł w oko.
Jakoś mi się nie chce wierzyć,ze przegramy drugi mecz u siebie,ponadto jest jeszcze kilka opcji.Ale under to całkiem ciekawe rozwiazanie.Wszyscy wiemy jak wygląda nasz napad,Franek bez gola od roku i snujący się Żuraw,zero drugiej lini,co przy beznadziejnej pomocy nie daje szans na wiele goli,szczególnie,ze Serbia ma dobrą obrone.W ostatnich eliminacjach stracili jednego gola,jest to dosć defensywna ekipa,dlatego moim zdaniem padnie tu mało goli.
O/U to loteria,ale jakoś tak czuje,ze dziś zobaczymu mało goli.

Do góry
#649060 - 06/09/2006 14:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
heineken Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/01/2005
Postów: 1732
krotki newsik dla tych co zamierzaja grac szwecje :P

"...Reprezentacja "Trzech Koron" zmierzy się dziś w Goeteborgu z teoretycznie najsłabszą drużyną w grupie F, ekipą Liechtensteinu. Nie oznacza to jednak, że Szwedzi wyjdą na murawę stadionu Ullevi spokojni o wynik. A wszystko przez trzech spóźnialskich gwiazdorów kadry Larsa Lagerbacka, którzy w poniedziałek zostali odesłani do domu(Melberg,Ibrahimovic,Wilhelmsson)...",-3 pilkarze to 3 pilkarze,ale chyba nie sadze zeby przeszkodzilo im to w wygranej z Liechtensteinem

sam nie jestem pewien wygranej danii,islandia nie jest bardzo mocną druzyną,ale ostatnio dobry mecz z irlandia polnocna,no i jest tam paru niezlych zawodnikow(np.Gudjohnsen),mysle ze sproboje za małą stawkę ich zagrac,moze to bedzie czarny kon tych eliminacji

co do francji-wlochy , to mam mieszane uczucia, przeczucie mowi mi ze raczej wygra to francja,ale z kolei wlochy to aktualni mistrzowie swiata i latwo nie odpuszcza,atut wlasnego boiska i publicznosc to + dla francji ,przydaloby sie zeby francja wziela dzis rewanzyk za lipcowy finał :P

polske dzis tylko oglądam nie mam zamiaru po raz kolejny sie denerwowac przed telewizorem,to chyba najlepsze rozwiązanie,ale zycze im zeby wkoncu zagrali mecz w miare swoich mozliwosci,co bedzie trudne w ich przypadku ;/ ;P

a sam zagram dzis rosje,szkocje x2, i bułgarie , no i islandie 1x + czechy ;p

Do góry
#649061 - 06/09/2006 17:40 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
roman Offline
stranger

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 1
czy ktoś wie gdzie można obejżeć mecze kw.ME (mam na myśli
stacje telewizyjne

Do góry
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23), 3389 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49