Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#649022 - 05/09/2006 18:05 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
mazinho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3298
Ja nie dostrzeglem abyscie na jutro nie typowali jednego meczu :

Litwa - Szkocja x2 1.40

Szkocja wysmienicie spisywala sie w 2 czesci El.MŚ 2006 , oraz El.Me rozpoczela z wysokiego pulapu gromiac reprezentacje Andory(prowadzili w 20 min 4-0).Sa w niezwyklym gazie.Klasowi pilkarze typu Kenny Miller , Darren Fletcher czy Kris Boyd na pewno Litwinow nie przestrasza sie.Dodatkowo Szkocja jest bardzo zgrana - reprezentacja w duzej mierze opiera sie na klubach : Hearts , Rangers czy Celtic , sa swietnie poukladani i dobrze rozumieja sie na boisku.

Pdnosnie Litwy w sumie szczesliwy remis z Wlochami, nie jest dla mnie wyznacznikiem ich formy a raczej niezgraniu Wlochow w eksperymentalnym skladzie jaki zaproponowal Donadoni i to Wlosi na wlasne zyczenie w Geniu pogubili 2 pkt.Litwini nie naleza do jakis poteg pilkarskich a najbardziej znanym pilkarzem jest zawodnik Edgaras Jankauskas...ktory znakomicie zna zespol Hearts , gdyz wlascicielem jego jest Litwinski milioner i tam grywal ostatnio:).Litwa nie ma az tak mocnego teamu dlatego uwazam ze typ x2 w granicach 1.40 jest lakomym kaskiem.A dla bardziej odwaznych polecalbym nawet 2 i zwyciestwo Szkotów.

Litwa - Szkocja x2 8/10
Litwa-Szkocja 2 3/10

Do góry
Bonus: Unibet
#649023 - 05/09/2006 19:26 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
telomateo Offline
newbie

Meldunek: 15/07/2006
Postów: 42
Skąd: Warszawa
Armenia v Belgia
6.09.2006 r., godz. 18.00, el.ME

Kilku podstawowych zawodników Armeni nie zagra. Zła atmosfera jest w zespole armeńskim. Berezowski zrezygnował nawet z gry w kadrze z powodów 'osobistych'. Belgia po remisie z Kazachstanem u siebie musi wygrać to spotkanie, aby za szybko nie wypaść z gry o przepustki do ME.

Typ 2 @1,40 3/10

-------

Albania v Rumunia
6.09.2006 r., godz. 20.00, el.ME

Rumunia prowadziła grę z Bułgarią, wydawało się wszystko pod kontrolą, a tu dwie szybko bramki wpadły i zrobił sie remis. Pomni doświadczeń z zeszłych eliminacji będą chcieli wygrać spotkanie z Albanią, którą o kilka klas wyprzedzają jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie.

Typ 2 @1,60 3/10

Do góry
#649024 - 05/09/2006 19:57 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Gawlin Offline
member

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 174
Quote:

a ja sobie zagrałem cos takiego w profie:
1. bulgaria-słowenia 1X 1,16
2. finlandia-portugalia 2X 1,15
3. szwecja-lichtensztain 1 1,05
4. turcja-malta 1 1,07
5. albania-rumunia 2X 1,16
6. islandia-dania 2X 1,18
7. macedonia-anglia 2X 1,06
8. irlandia pn-hiszpania 2X 1,07





Nie graj tak. Ja proponuje coś takiego:
Hiszpania + Bośnia lub 1x Bośnia za 200 zł
Portugalia X2 + Belgia za 200 zł

tnijcie cytowane wypowiedzi, wsciec sie mozna kiedy cala strone zajmuje cytaty cytatow

--
pzdr.bcn1899 *NO al racismo!*


Edited by bcn1899 (05/09/2006 20:53)

Do góry
#649025 - 05/09/2006 20:23 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
Quote:

Nie graj tak. Ja proponuje coś takiego:
Hiszpania + Bośnia lub 1x Bośnia za 200 zł
Portugalia X2 + Belgia za 200 zł




za nic bym nie dał belgii gołej 2 (niedawno porazka roselare na cyprze ukazało siłe tamtejszej ligi, od tego sie nie ucieknie, jaka liga taka kadra, w tym przypadku jedno słowo - przeciętność !!!, a bosnia to tez nie jakies tuzy swiatowego futbolu, pozostane przy swoich typach, tym bardziej ze juz to poszło...


Edited by bcn1899 (05/09/2006 20:54)

Do góry
#649026 - 05/09/2006 21:07 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
parker23 Offline
member

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 178
Skąd: Białystok
islandia-dania 2 1.65
wg mnie dunczycy odniosa pewne zwyciesto w 2000 roku oba zespoly graly ze soba wtedy dunczycy wygrali 2-1 ostatnie zwyciestwa danii nad portugalia i polska podniosly niewatpliwie morale druzyny ktora wie czego chce dunczycy to bardzo dobra druzyna graja zespolowo i maja take gwiazd np.tomasson gronkjear czy avgaard jak dla mnie pewne zwyciesto druzyny Dunskiej
ukraina-gruzja 1 1.22
ukraina dotychczas z gruzja 2-krotnie oba mecze na swoja korzysc rostrzygneli gospodarze raz 2-0 drugi raz 2-1 ukraina w kazdej formacji ma lepszych zawodnikow niz gruzja i mysle ze te 6-0 z wyspami bylo tylko spowodowane slaba ga graczy z wysp a nie umiejetnosciami gruzinskich zawodnikow
ako:2.01
buk: GB
4/10

Do góry
#649027 - 06/09/2006 05:52 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
Prawdopodobny skład Polski na mecz z Serbią:

Kowalewski - Golański, Bąk, Jop, Żewłakow - Jeleń, Radomski, Lewandowski, Krzynówek - Matusiak, Żurawski.

"Przegląd Sportowy"



  • Edit: Poprawiłem kzaczki (&#8211;)


  • Edited by Rivaldinho (06/09/2006 07:06)

    Do góry
    #649028 - 06/09/2006 06:43 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    _Mike_ Offline
    old hand

    Meldunek: 25/02/2003
    Postów: 807
    Skąd: Biala Podlaska
    Quote:

    islandia-dania 2 1.65
    wg mnie dunczycy odniosa pewne zwyciesto w 2000 roku oba zespoly graly ze soba wtedy dunczycy wygrali 2-1 ostatnie zwyciestwa danii nad portugalia i polska podniosly niewatpliwie morale druzyny ktora wie czego chce dunczycy to bardzo dobra druzyna graja zespolowo i maja take gwiazd np.tomasson gronkjear czy avgaard jak dla mnie pewne zwyciesto druzyny Dunskiej
    ukraina-gruzja 1 1.22
    ukraina dotychczas z gruzja 2-krotnie oba mecze na swoja korzysc rostrzygneli gospodarze raz 2-0 drugi raz 2-1 ukraina w kazdej formacji ma lepszych zawodnikow niz gruzja i mysle ze te 6-0 z wyspami bylo tylko spowodowane slaba ga graczy z wysp a nie umiejetnosciami gruzinskich zawodnikow
    ako:2.01
    buk: GB
    4/10



    Takie male sprostowanie odnosnie Guzji, otoz Gruzja ostatnio grala z Francja a nie z Owieczkami, no chyba ze chodzilo Ci o jakis wczesniejszy meczyk o ktorym nie wiem Pozdrawiam!

    Do góry
    #649029 - 06/09/2006 07:28 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    mtudor Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 03/02/2004
    Postów: 7011
    Skąd: Lublin
    Na to wygląda Mike że dużo nie wiesz zanim Gruzja przegrała u siebie z Żabami wczesniej 16 sierpnia rozniosła Owieczki na ich terenie 6-0.Oj dali wtedy Gruzini zarobić.

    Do góry
    #649030 - 06/09/2006 07:54 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Rivaldinho Offline
    +

    Meldunek: 29/04/2004
    Postów: 19495
    Skąd: 比得哥ߠ...
    Taka mała ciekawostka:

    Najbliższa bramka strzelona przez Hiszpanow będzie miała magiczny numerek 1.000 - kto będzie pazera i nie poda koledze ?

    moze warto pomyśleć nad postawieniem kilku ojro np. na Raula


    zaraz będę rozkminiał ten temat chyba

    Do góry
    #649031 - 06/09/2006 08:20 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    _Mike_ Offline
    old hand

    Meldunek: 25/02/2003
    Postów: 807
    Skąd: Biala Podlaska
    Quote:

    Na to wygląda Mike że dużo nie wiesz zanim Gruzja przegrała u siebie z Żabami wczesniej 16 sierpnia rozniosła Owieczki na ich terenie 6-0.Oj dali wtedy Gruzini zarobić.



    fakt, ostatnio jestem troszke niezbyt z wynikami, a to przez poszukiwanie roboty, sorki za zamieszanie

    Do góry
    #649032 - 06/09/2006 09:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    ketjow Offline
    veteran

    Meldunek: 10/02/2004
    Postów: 1319
    Skąd: Toruń
    Wszyscy dzisiaj grają na Portugalię a wtedy wiadomo co się zdażyć
    Nie mam całkowitej pewności co do meczu Finlandia - Portugalia ale...
    Finowie to nie tacy kelnerzy. Mają niezłego trenera, który świetnie ustaswił zespół w meczu z Polakami. Myślę że ma równeż opracowaną strategie na Portugalię.
    Za Finami przemawie także własne boisko jak i również dobre morale po meczu z Polską.
    Portugalia ostatnio przegrała z Duńczykami co wprowadza trochę zamieszania i niepewności.
    Kurs na 1X całkiem spory i sądzę, że realny.

    Do góry
    #649033 - 06/09/2006 09:58 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    dAnTeCh Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 08/08/2005
    Postów: 3499
    Skąd: Stalowa Wola
    Polska-Serbia X2-1,42(STS) 7/10

    Serbia w ostatnim czasie przegrała z nami dwukrotnie 2:3 3:4, ale wtedy byliśmy w "gazie"(jeżeli można tak określić gre w tamtym czasie "Orłów" strzelaliśmy prawie zawsze w meczu 2 lub więcej bramek). To co się dzieje w ostatnim czasie to duuuuży kryzys, kadra nie ma ustabilizowanego składu(co mecz inni zawodnicy), powoływani są rezerwowi gracze w swoich klubach(o ile kiedyś tacy gracze spełniali swoje zadania w reprezentacji np.Kosowski, to dziś nie można już tego powiedzieć np.Mila, Dudek,Szymkowiak), a starsi gracze(wiekowo) wyglądają na "wypalonych". Zazwyczaj bywa tak że jak przychodzi nowy trener, to wprowadza nową jakość, morale idzie do góry, zawodnicy chcą się pokazać z jak najlepszej strony(tak właśnie dzieje się w Serbii, gdy przyszedł J.Clemente wygrana z Czechami 3:1 i Azerami 1:0), w Polsce jednak to nie wyszło.

    Co do powołań naszego nowego selekcjonera podobał mi się komentarz jednego gościa z jakiegoś forum:
    "Rezerwowy bramkarz Liverpoolu, pierwszym bramkarzem w reprezentacji Polski
    Podstawowy bramkarz Liverpoolu, czwartym bramkarzem w reprezentacji Hiszpanii"
    NO COMMENT

    Dziś czytam że "Leo" chce postawić w bramce Kowalewskiego(który mimo że jest kapitanem Spartaka Moskwa i zbiera dobre recenzje, to i tak wpuszcza znaczną ilość goli w lidze rosyjskiej), czyżby chciał oszczędzić swojemu koledze "Jurkowi" kolejnego gradu wpuszczonych bramek.

    Do góry
    #649034 - 06/09/2006 10:07 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    danifilth Offline
    veteran

    Meldunek: 29/04/2004
    Postów: 1278
    Skąd: Legnica
    Quote:

    Quote:

    Nie graj tak. Ja proponuje coś takiego:
    Hiszpania + Bośnia lub 1x Bośnia za 200 zł
    Portugalia X2 + Belgia za 200 zł




    za nic bym nie dał belgii gołej 2 (niedawno porazka roselare na cyprze ukazało siłe tamtejszej ligi, od tego sie nie ucieknie, jaka liga taka kadra, w tym przypadku jedno słowo - przeciętność !!!, a bosnia to tez nie jakies tuzy swiatowego futbolu, pozostane przy swoich typach, tym bardziej ze juz to poszło...




    Zwłaszcza nie zapominajmy o wpadce Belgów z Kazachami ... więc ta Belgia może wejść ale nie musi ...

    Do góry
    #649035 - 06/09/2006 10:15 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Logan Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 14/12/2003
    Postów: 14507
    Skąd: Lublin
    Na dzisiejsze mecze wyszedl mi w GB kurs 6.66 wiec kupon chyba powinien wejsc

    - San Marino v Germany over 4,5 1.77

    Jak Klose i Podolski dobrze rozpoczna strzelanie w pierwszej polowie to moze skonczyc sie dwucyfrowka

    - Finland v Portugal 2 1.65

    Chyba wszystko zostalo powiedzane na temat tego meczu. Troche sie boje bo to dzisiejsza masowka, ale tak naprawde Finowie oprocz skutecznej obrony i gry na remis nic wielkiego nie pokazali w meczu z Polska. Dostali tylko kilka prezentow od nas

    - Israel v Andorra 1 1.05

    Żydzi powinni spokojnie wygrac z amatorami. Choc pogromu nie przewiduje, jakies 2,3:0

    - Macedonia v England 2 1.25

    To moze niebyc tak latwy mecz jak pokazuja kursy. Macedonczycy do waleczny narod i w pilke grac umieja, ale Angole powini sobie poradzic. Ciesze sie bardzo ze trener wywalil z kadry pedalka Becksa, dobrze to zrobilo druzynie

    - Lithuania v Scotland x2 1.39

    Tutaj na singlu mozna zagrac czysta dwojke @2.5. Widac ze szkocka reprezentacja wychodzi z kryzysu. Zostali wprowadzenie do skaldu nowi zawodnicy jak krol strzelsow z ubieglego sezonu Boyd czy Miller. Buki chyba sugeruja sie remisem Litwy z Wlochami dajac tak wysoki kurs na Szkocje.

    - Yemen v Japan 2 1.25

    Na dobitke jeden mecz z Azji. Japonczycy co prawda w skladzie tylko z zawodnikami z J-League, ale i to powinno wystarczyc. Troche obawiam sie tego meczu bo nie wiem nic o Jemenie. Jesli nie bedzie jakiejs niespodzianki, to spokojne 2:0 Japonczycy powinni wywiesc

    Do góry
    #649036 - 06/09/2006 10:24 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Biszop Offline
    Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

    Meldunek: 24/11/2003
    Postów: 28405
    Skąd: Pod barem w Zurichu
    Dzis nasze pisklaki przyjma druzyne Serbii i Czarnogory.
    O blamazu z Finami nawet nie ma co pisac;]
    Serbowie tez nie zachwycili, wymeczone zwyciestwo z Azerami nie jest powodem do dumy ale 3 punkty maja na swoim koncie, te 3 punkty brakuja nam

    1x2 nie rusze w tym meczu za nic w swiecie, granie naszej repry przyprawia mnie o zawal serca, nijak nie potrafie wyczuc jak moga zagraqc, do tego nowy treneiro Leo kombinuje jak moze i w akcie desperacji wystawia sklad ktory ma byc ratunkiem dla druzyny, nie oceniam, ocenimy po meczu.
    Skupilbym sie na ilosci bramek w meczu, Serbowie sprawiaja wrazenie jakby sie nas bali, a przynajmniej nie lubili z nami grac, wyniki 2-3 i 3-4 dla naszych w ostatnich meczach wskazuja nas jako faworyta ale to oni moga zgarnac dzis pule i miec 6 punktow, my zagramy na musiku i jak to sie czesto konczy nie trzeba pisac.
    Serbowie bankowo nam strzela bramke, mysle ze nawet nie jedna, ten ich wysoki napadzior (202 cm) bedzie rozjezdzal nasza obrone i obysmy nie stracili kolejnego obroncy.
    W tem meczu albo polegniemy albo zaczniemy strzelac i wykrecimy jakis wysoki wynik, Leo doskonale wie ze ten mecz to mecz o wszystko, jesli na starcie bedziemy mieli 0 lub 1 punkt to on moze pakowac walizki bo sukcesu w postaci awansu juz bym sie nie spodziewal.
    Mysle ze odpusci filozofie gry jak najdluzej przy pilce, bo nasi tego zbytnio nie rozumieja chyba ze przetrzymywanie pilki przez nascie minut na swojej polowie ma byc "utrzymywaniem sie przy pilce" i to ma dac sukces, Leo chyba sie zorientowal ze pisklaki tego zupelnie nie umieja zrealizowac i pozwoli zagrac bardziej w stylu z poprzednich eliminacji, jesli tak bedzie to znow zobaczymy kilka bramek.

    Polska - Serbia over 2,5 kurs 2,30 /betway/

    stwaka powiedzmy 3/10, jeszcze sie zastanawiam bo chcialbym to z czyms polaczyc.
    Tak czy siek ja widze dzis over.
    Ogolnie nie powinienem grac naszych bo zawsze graja odwrotnie niz sobie zycze ale mam nadzieje ze to tyczy sie rozstrzygniec 1x2, a nie u/o.

    Do góry
    #649037 - 06/09/2006 11:02 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    mmaaiikk_ Offline
    stranger

    Meldunek: 18/08/2006
    Postów: 13
    ...a mi sie wydaje ze pomyliles dzialy:]


    Edited by Biszop (06/09/2006 11:04)

    Do góry
    #649038 - 06/09/2006 11:44 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    14honor88 Offline
    veteran

    Meldunek: 30/03/2006
    Postów: 1234
    Skąd: ....::::ACAB::::....
    Bułgaria - Słowenia

    Nie wiem dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na ten mecz, albo przeoczyłem. Kurs na gospodarzy 1,71 ( prof ) Na poczatku w Bwin tak jak wkleił ktos na początku spadł z 1,85 na 1,65.

    Bezpośredniego spotkania jeszcze nie było . Porównac ich wystepy można na przykładzie Rumuni z którą oba zespoły nie tak dawno rozegrały mecze. Słowacja u siebie poległa Rumuni (0:2) , zaś Byłgaria na terenie Rumunów zremisowała chyba jednak szczesliwie (2:2) przegrywając 2:0.

    Słowenia w ustatnim towarzyskim meczu zremisowała (1:1) z Izraelem wcześniej przegrała z Irlandia (0:3).

    Bułgaria zaś gra w kratke przegrywa ze Szkocją (1:5) remisuje z Walia (0:0) innym razem wygrywa z Japonia (2:1) Meksykiem (3:0) Gruzją (6:2).

    Pozatym Bułgarskie zespoły w pucharach radzą sobie bardzo dobrze i do kolejnej fazy UEFA awansowały aż 3 zaś Słoweńskiego zespołu już nie ma żadnego w UEFA.

    Co sądzicie o tym meczu bo kurs ładny.

    Do góry
    #649039 - 06/09/2006 11:46 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    kaka85 Offline
    Kania gostyń

    Meldunek: 27/08/2005
    Postów: 1841
    Skąd: Gostyń
    Jak to zwykle w eliminacjach jest duzo pewniakow oczywiscie tylko umownie bo zawsze ktorys z nich zawala; ostatnio Wlosi i nasze orly.Dzisiaj zaciekawily mnie 3 spotkania.Pierwsze z nich to Irlandia Pln-Hiszpania nie wyobrazam sobie by Hiszpanie mogli dzis stracic punkty z "cieniasami" z Polnocnej Irlandii."Cieniasy" przegraly u siebie z Islandia i to az 0-3.Hiszpanie nie moga sobie pozwolic na strate punktow mojac w kontekscie mecze ze Szwecja Dania i nawet ta Islandia ktora pozytywnie zaskoczyla w pierwszym spotkaniu.W niedawnych eliminacjach juz nie pamietach czy tych do MŚ czy ME Hiszpanie zremisowali jeden z meczy z dzisiejszymi rywalami ale nie przywiazuje do tego meczu zadnej wagi.Dzisiaj Hiszpania spokojnie poradzi sobie z Irlandczykami z polnocy a Raul strzeli bramke.Zwyciestwo Hiszpanii dla mnie 10/10 jak nie wygraja koncze swoja przygode z zakladami...
    Drugie spotkanie to mecz Albania-Rumunia.Na ciezkim terenie przyjdzie dzis walczyc o punkty reprezentacji Rumunii.Albanczycy zaczeli eliminacje od wyjazdowego remisu z Bialorusia 2-2.Pierwszy mecz Rumunow przeciwko Bulgarii zakonczyl sie takim samym rezultatem.Rumuni prowadzac 2-0 chyba byli juz za pewni zwyciestwa i w koncowce Martin Petrow strzelajac 2 bramki doprowadzil do remisu.Mysle ze dzis Rumuni odniosa skromne zwyciestwo mimo ze jak wczesniej wspomnialem teren nie nalezy do latwych.Rumunski futbol w przeciwienstwie do naszego jest na dobrej drodze rozwoju o czym swiadcza sukcesy Steauy ktora byla bardzo bliska awansu do fianlu Pucharu UEFA a w tym sezonie wywalczyla awans do Ligi Mistrzow.Rumuni maja lepszych zawodnikow i lepsza druzyne co udowodnia dzisiejszym zwycisetwem kurs w oklicach 1.7 jest zachecajacy.
    O trzecim meczu krotko.Bulgaria-Slowenia.Slowency rozegraja dzis swe pierwsze spotkanie w eliminacjach i mysle ze ulegna reprezentacji Stoitchkova.Tacy zawodnicy jak Berbatov Stilian Petrow czy Martin Petrow postaraja sie by (po pierwszym zadawalajacym remisie w ostatnich minutach z Rumunia dzis) dzis Slowency wyjechali do domu z zerowym dorobkiem .

    Do góry
    #649040 - 06/09/2006 11:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    andreosw Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 20/04/2005
    Postów: 3353
    Skąd: RP
    Witam.
    Ja akurat nie "czuję" u/o na dzisiejszy mecz z Serbią.
    Nie chcę wychodzić na jakiegoś zażartego krytyka reprezentacji, ale jak dla mnie wszystkie dobrze znane nam przesłanki wskazują niestety na kolejną porażkę.
    Uważam, że seria wygranych z Serbią, przytoczona przez Biszopa, dzisiaj się skończy. I nie chodzi mi tu nawet o umiejętności naszych grajków, ale o stan ich psychiki. Moim zdaniem - ruina.
    Po prostu nie dadzą rady, nie uniosą tego ciężaru i presji.
    Smutne to niestety, ale czasami trzeba kompletnej klapy, żeby wreszcie otrzeźwiło wszystkich, w którym miejscu znajduje się nasza piłka nożna.
    To oczywiście będzie bardzo bolesne, ale nikt już nie będzie zasłaniał się przypadkowymi sukcesami i wreszcie będzie trzeba zacząć SKUTECZNIE uzdrawiać polski futbol.

    Dzisiaj Polska - Serbia 2 (Bwin po kursie 2,55, stawka 7/10).

    Mimo wszystko chciałbym bardzo się mylić. I nie żaden tam remis.
    Kibicuję Polsce i bardzo chciałbym, żeby wygrała.
    Jeżeli tak się stanie to od razu po meczu będę tu posypywał głowę popiołem.

    Pozdrawiam.

    Do góry
    #649041 - 06/09/2006 11:52 Re: EURO 2008 - kwalifikacje [6 września 2006]
    Łobuziak Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 04/01/2005
    Postów: 1661
    Skąd: Warszawa-Pyry / Saska Kępa
    # Moim zdaniem Finlandia solidną grą i walką może spokojnie zremisować z Portugalią. Portugalia wcale tak łatwo nie wygrywała na wyjeździe w ostatnich latach, gdy ktoś stawił jej opór, np mecz ze Słowacją. Wszyscy stawiają na Portugalę, by dopiec naszej reprezentacji po przegranej z Finami / to taki efekt psychologiczny, z którego trudno zdać sobie sprawę ; ) /
    Typ : 1:1

    # Polacy cały czas wygrywali w ostatnim czasie z tymi Serbami, zachodzę w głowę, czemu... ?? i dlatego ja bym tego meczu w ogóle nie stawiał.
    Typ : 2:1

    # W meczu Litwa - Szkocja delikatnym faworytem dla mnie jest Litwa, ale postawię na remis, bo te drużyny najczęściej remisują - taki mają styl gry, nie będzie łatwo o bramki, jak to mówi Darek Szpakowski ' mecz walki ' tak to widzę, choć nie wiem, nie miałem ostatnio czasu na mecze i teraz w sumie też nie mam : P
    Typ : 0:0

    # Dania mogłaby wygrać ale jest jeden kontrargument: wszyscy na mecz.pl na nią stawiają : D

    Do góry
    Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

    Moderator:  Akhu, Biszop 



    Kto jest online
    5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Kretol, VVega, Akhu, pacyfista), 3548 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
    Key: Admin, Global Mod, Mod
    Statystyki forum
    24772 Użytkowników
    97 For i subfor
    45045 Tematów
    5581745 Postów

    Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49