Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 ... 13 14 >
Opcje tematu
#649628 - 08/09/2006 22:05 Re: LEAGUE ONE&TWO
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Ciekawa informacja dotarla z Bournemouth.Wieloletni menedzer tamtejszego klubu zdecydowal sie na przyjecie propozycji z Doncaster i przejal stery w tamtejszym klubie.Bournemouth podejmuja jutro Crewe.Alexandra po slabym poczatku sezonu wydaje sie aklimatyzowac na 3 froncie.W ostatnich meczach rozniosla na wyjezdzie Brighton oraz pokonala u siebie Huddersfield.Legendarny coach Dario Gradi jak magik wyciaga kolejne mlode talenty z akademii i wypuszcza na szerokie wody.Zalezy jeszcze od informacji na temat kontuzji ale byc moze Crewe bedzie ciekawa propozycja na jutro.

Do góry
Bonus: Unibet
#649629 - 08/09/2006 22:23 Re: LEAGUE ONE&TWO
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
tez zwrocilem na uwage na te informacje ale jest ona dla mnie raczej cenna w drugim kierunku. mysle o grze na Doncaster - nawet jesli juz jutro z lawki nie poprowadzi tego zespolu Sean O'Driscoll (po 23 letniej pracy w Bournemouth) to zrobi to ktorys z caretakerow Rovers.Doncaster ostatnio w koncowce a w zasadzie w ostatnich 3 minutach Heffernan :P ograli(ogral) Port Vale tak wiec dlaczego nie maja tego uczynic w stosunku do Gills.
przed sezonem wymieniano Doncaster w gronie do faworytow do awansu.
co do spotkania Crewe to zwroc uwage na jedna rzecz. faktycznie Gradi wyciaga talenty jak asy z rekawa, ale np. jutro nie zagra prawdopodbnie ten niesamowity Nicky Maynard (19 lat). moze jednak maja jeszcze kogos w zanadrzu. graja coraz lepiej. w sumie ograli Brighton i huddersfield.dlaczego nie maja tego zrobic Bournemouth.zagralbym to na away, ale mam pytanie a w zasadzie obawe. nawet jesli Bournemouth nie bedzie miec trenera to jednak moze miec na boisku kogos kto pokieruje tym zespolem. jezeli sie nie myle to do zespolu popularnych Cherries doszedl byly reprezentacyjny pilkarz Darren Anderton.jesli doszedl i zagra moze byc tym brakujacym ogniwem w miejsce DRiscolla.swoja droga to moze byc nastepny trener Bournemouth. przeciez teraz moda na grajacych coachow :P

Ja jednak uderze chyba w Doncaster i byc moze Port Vale ale wciaz niewygodne wydaje mi sie to cale Blackpool. przed sezonem mowilo sie o tym biznesmenie lotewskim ktory objal zespol i chce awansu.mieli jednak grac swoim skladem, a dopiero okolo stycznia ekipe mieliby wypelnic moze nawet i reprezentaci Lotwy.jak na razie jednak cisza i jesli to sie zachowa to na jutro dubelek Doncaster / Port Vale moze okazac sie trafny :P

Do góry
#649630 - 09/09/2006 11:06 Re: LEAGUE ONE&TWO
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Cieszę się, że w końcu jest jakiś ruch w temacie niższych lig angielskich, bo mnie już denerwowało to, że pisałem tutaj praktycznie sam. Cieszę się przede wszystkim z obecności kolegów piszących wprost z Wysp, ja niestety takiej możliwości nie mam, by być aż tak blisko. Staram się jednak szacować szanse drużyn nie tylko przez pryzmat ostatnich wyników i tabele, ale również statystyki z meczy poszczególnych drużyn, jak również info o absencjach (choć jest duża rotacja w składach i nie zawsze takie info się sprawdza).
Martwi mnie jedynie całkowity upadek tematyki Conference, bowiem kiedyś eksperci piszący o tej lidze łowili naprawdę ciekawe kursy. Ja niestety nie zawsze wyrabiam z zebraniem danych w Coca-Cola Football League, dlatego też Conference odpuściłem.

By nie przedłużać kilka moich uwag.
Zwycięstw gospodarzy upatrywałbym dziś w Carlisle (nie stracili jeszcze punktów u siebie, Northampton to trochę chimeryczna drużyna - nie wiadomo czego się po nich spodziewać) i opisywanym wcześniej Doncaster.
Czekam również na przebudzenie Millwall, tym bardziej że w Brighton trwa zamieszanie z menadżerem.
Po dwóch porażkach punktów szukać będzie Port Vale. Ale z Blackpool to nigdy nie wiadomo, dlatego tu nietypowo - remis do przerwy.
Ciekawie powinno być w Yeovil. Przyglądam się tej drużynie i myślę, że powinni być w czołowej ósemce ligi, choć na zawodowych boiskach grają dopiero czwarty rok. A dziś dla nich prawdziwy test, gdyż przyjeżdża absolutny faworyt ligi, przebudowany w ubiegłym sezonie z myślą o powrocie do Championship Nottingham Forrest.

W League Two pierwsze punkty może stracić prowadzący w tabeli Swindon. Walijski Wrexham radzi sobie w tym sezonie dobrze, a ostatni raz u siebie przegrał ze Swindonem w 1986 roku, notując z nimi od tego czasu bilans 3-2-0.
Zaskakuje mnie Wycombe, który mimo upływu krwi jest w czołówce ligi, grając ofensywną piłkę. Dlatego myślę, że Easter, Mooney i spółka odprawią dziś z kwitkiem gości z Chester.
Nie ruszę chyba meczu MK Dons - Hartlepool, gdyż w ekipie z Wimbledonu zapowiadanych jest dziś trochę absencji, ale nie wiem jak się do tego ustosunkować.

Poza tym over w meczu Shrewsbury - Lincoln (100% takich wyników tych drużyn w meczach odpowiednio home-away), a także remis do przerwy w meczu Peterborough - Darlington, bardziej z racji gry gospodarzy, którzy w 5 (na 6) meczach notowali do przerwy wynik 0:0.

Do góry
#649631 - 09/09/2006 11:35 Re: LEAGUE ONE&TWO
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Czas decyzji nadszedl,cale szczescie,ze moja pani dzis pracuje do 17 wiec mam cisze i spokoj .A o 3pm najlepsze 120 minut tygodnia z livescorami i quasi-czatem I`m loving it!

Jak zwykle mozemy spodziewac sie wielu niespodziewanych rozstrzygniec,jak dla mnie undergogi( wpolczynniki powyzej 3) tygodnia to:
Darlington , Scunthorpe oraz Stockport.
Wspominalem wczesniej,ze Darlington po bardzo dobrym poczatku sezonu stracil forme i przegral 3 mecze z rzedu,jednak w ostanim meczu z Torquay pechowo stracili prowadzenie ale przelamali sie i zdobyli punkt.Teraz czeka na nich wyjazd do Peterborough.Posh jak na razie osiagneli niezle rezultaty,ale prawde mowiac zwyciestw nad Bristol R,Macclesfield i Boston nie mozna przeceniac.Wystrczy spojrzec na tabele.Ostatni mecz to wtopa u siebie z Bury.Dodatkowo stracili swojego najlepszego strzelca Yeo.
Newsy na temat skladow kaza upatrywac szanse dla Stockport na wywiezienie 3 punktow z terenu przetrzebionego kontuzjami Bostonu.Stockport zanotowal 1 zwyciestwo tydzien temu ,a menedzer Jim Gannon moze wybierac z pelnego skladu.
Wreszcie Scunthorpe,po dokonaniu dobrych transferow pod koniec sierpnia zacyzna grac duzo lepiej,remis z Brentfordem oraz wyjazdowe zwyciestwo z Gillingham.Przyszlosc Oldham nie wyglada zbyt rozowo,zaledwie 4 punkty w 6 meczach.Po dzisiejszym spotkaniu ich sytuacja moze byc jeszcze gorsza.

Z pewniakow(wpolczynnik ponizej 2.0) wybieram zgadzajac sie z Feel Tsu Doncaster,nic dodac,nic ujac. Druga druzyna,ktora mnie korci jest Chesterfield,jak dla mnie jedna z najbardziej nieprzywidywalnych.Co rok skazywana na walke o utrzymanie,zaskakuje wygodnie siedzac w srodku tabeli.Ostatnie 3 mecze to porazki,z tym ,ze z TOP 3.Czas na przelamanie.Troche sie obawiam bo to derby z Roterham,ktory jak najszybciej chce osiagnac poziom 0,jednak skoro nie potrafili wygrac u siebie z Northampton moga byc zmuszeni poczekac kolejny tydzien.

Z meczow , w ktorych zdaniem bukow druzyny maja rowne szanse (pomiedzy 2.0,a 3.0) interesuja mnie Crewe, Huddersfield oraz Millwall.O Crewe juz pisalem.Cheltenham dotychczas zaskakiwal ale mysle,ze Huddersfield sprowadzi ich na ziemie.Millwall dokonal wielu zmian w przerwie miedzysezonowej,stad tez poczatek sezonu pokazal jak wiele zalezy od zrozumienia w druzynie.Mysle,ze 6 kolejek wystarczylo by sie zgrac,a dobra okazja na udowodnienie tego bedzie mecz z pozbawionym menedzera i grajacym rownie slabo dotychczas Brightonem.

Podsumowujac : ( najczesciej typuje u Ladbrokes,stawki od nich)


Darlington 3/10 3.75 wygrana vs Peterborough
Scunthorpe 3/10 3.5 wygrana z Oldham
Stockport 4/10 3.2 wygrana z Boston

Doncaster 7/10 1.66 wygrana z Gillingham
Chesterfield 6/10 1.9 wygrana z Roterham

Crewe 5/10 2.75 wygrana z Bournemouth
Millwall 6/10 2.1 wygrana z Brighton
Huddersfield 6/10 2.6 wygrana z Cheltenham

Powodzenia dla wszystkich z dzisiejszymi typami.

Do góry
#649632 - 09/09/2006 11:53 Re: LEAGUE ONE&TWO
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Martwi mnie jedynie całkowity upadek tematyki Conference

Jesli chodzi o Conference ja wybralbym 3 spotkania :

Burton - Weymouth @2
Woking - Dagenham & Redbridge @2
Crawley Town - York @2

Gospodarze to raczej teamy wyjazdowe moim zdaniem, ktore jak nakazuje tradycja zawsze traca u siebie punkty, Goscie z dobrymi statami, York opisany na BA, nie wiem naprawde o czym wiecej pisac. Mozna by oczywiscie zanalizowac to w takim poscie ale chyba to zbedne, wiec sie nie rozpisuje.

Do góry
#649633 - 10/09/2006 09:20 Re: LEAGUE ONE&TWO
owee20 Offline
addict

Meldunek: 17/08/2002
Postów: 632
Skąd: Lublin
Quote:

Boston - Stockport (1) 2,1

Polecam jutro granie Bostonu ,w klubie jest atmosfera podwyrzszoneej determinacji ,zapowiadaja pilkarze jutro 3 pkt.Asz sie wybiore na ten mecz.W miescie ludzie tez mowia ze jutro jak nie wygraja bedzie zle ,nikt sobie do bija do glowy ze nie wygraja.




chodzilem na mecze Bostonu przyjemna atmosfera jest cale miasto na meczu tylko polacy na miescie w tym czasie ale poziomu zbyt wielkiego to tam niema jak na motork w 3lidze

Do góry
#649634 - 11/09/2006 15:07 Re: LEAGUE ONE&TWO
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Witam

Z tego co widze wiekszosc z nas jak zwykle poplynela na naszych ulubionych ligach Mic to gramy dalej. Oto moja selekcja na wtorek : Gravesend v Grays, Grays caly czas utrzymuja sie w czolowce, pamietam ostatni mecz tych dwoch kiedy w postawilem ht/ft Grays, a do przerwy bylo 0-0 malo tego 1 gola zdobyl Gravesend no ale mecz wygral Grays 1-3, mysle ze mecz moze byc wyrownany z mozliwym wysokim remisem , wierze jednak w Grays , ktorzy moim zdaniem sa lepsi , pomimo dobrego startu Gravesend w lidze, Notts Forest v Oldham w tym meczu widze jedynie wygrana gospodarzy, naprawde nic innego , wszystko po za tym bedzie dla mnie poprostu walkiem , ktore jak juz sobie to wyjasnilismy zdazaja sie raz po raz Gram to w dublu moim ulubionym i jak dotychczas sprawdzonym systemem (bd team wyjazdowy na awayu + najpewniejszy mecz home z tolerancyjnym kursem, czyli kursy >2*1.4÷1.6)Hereford v Wycombe, beniaminek z Conference zmierzy sie z ligowym mistrzem (moim zdaniem) zbierania punktow na wyjazdach, no mozna jeszcze wspomniec Lincoln , mysle ze Wycombe powinno sobie poradzic w tym starciu, bral bym nawet pod uwage typ Wycombe bez straty gola, no ale beniaminki lubia czasem platac figle (villareal-recreativo huelva 0-1 )Brentford v Swansea, jeszcze tak niedawno Swan rozprawiala sie z Brentford w PO, a tym czasem los znow stawia ich na przeciwko siebie, co tu duzo pisac, typuje wygrana Swansea, jednakze podparta remisem, bo Brentford po wyeliminowaniu z PO bedzie raczej chcialo sie odegrac no ale czy starczy im sil , to rowniez dubel jak powyzej. Blackpool v Chesterfield, Chesterfield czasami milo zaskakuje wygranymi u siebie w domu, chociaz chyba od kad gram to jeszcze na nich nie postawilem kiedy grali u siebie, a przynajmniej nie pamietam, raczej zwyciestwo gosci w wymiarze powyzej 2.5, dobry bet Chesterfield 1 gol @2.2 SP, singiel grany na zwrot poprzednich dubli . Jest jeszcze kupon tzw Wariat no ale...
Powodzenia Wam i sobie

Do góry
#649635 - 11/09/2006 20:45 Re: LEAGUE ONE&TWO
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Witam,
Dzis krotko bo niestety praca mnie trzyma z dala od mojego ulubionego zajecia.Moje wnioski opieram o dzisiejszy The Sun.W relacji z meczu MK Dons - Hartlepool czytalem ,ze do juz dlugiej listy kontuzji w ostatnim meczu doszedl kapitan druzyny Keith Andrews.Hartlepool juz tradycyjnie w tym sezonie nie wykorzystalo karnego ( po raz 4 ) i ogolnie mialo przewage.Menedzer Hartlepool Danny Wilson stwierdzil,ze to wstyd dla jego druzyny, ze ten mecz nie zostal wygrany.
Swindon co prawda przegral ale dosc pechowo.Bramki stracili ,po tzw. glupim karnym,(faul bramkarza w niegroznej sytuacji)oraz z odbitego przez wlasnego obronce strzalu.Denis Wise nie byl tym zbytnio zalamany,uwaza ,ze 100% rekord zaczynal ciazyc jego graczom psychicznie.Stwierdzil,ze to dobrze ,ze okazja do odegrania sie bedzie juz we wtorek.Sprawdzilem na necie,ze w Paddy Power za Swindon placa 2.0 i moim zdaniem jest to bardzo dobry kurs biorac pod uwage personalne problemy MK Dons.
Ja szykuje sie na sobote a wam zycze powodzenia jutro.

Swindon vs MK Dons 1 2.0 6/10

Do góry
#649636 - 12/09/2006 18:25 Re: LEAGUE ONE&TWO
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
2.1 na Huddersfield ??? Spodziewałem się kursu w granicach 1.75-1.9.

Ja to biorę, Hudd to dla mnie jedna z ulubionych domowych ekip, z kimkolwiek by grali.

Czas na zwycięstwo (już 4 ligowe mecze bez wygranej), tym bardziej, że Doncaster też nie zachwyca.

Do góry
#649637 - 12/09/2006 20:53 Re: LEAGUE ONE&TWO
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Quote:

Witam,
Dzis krotko bo niestety praca mnie trzyma z dala od mojego ulubionego zajecia.Moje wnioski opieram o dzisiejszy The Sun.W relacji z meczu MK Dons - Hartlepool czytalem ,ze do juz dlugiej listy kontuzji w ostatnim meczu doszedl kapitan druzyny Keith Andrews.Hartlepool juz tradycyjnie w tym sezonie nie wykorzystalo karnego ( po raz 4 ) i ogolnie mialo przewage.Menedzer Hartlepool Danny Wilson stwierdzil,ze to wstyd dla jego druzyny, ze ten mecz nie zostal wygrany.
Swindon co prawda przegral ale dosc pechowo.Bramki stracili ,po tzw. glupim karnym,(faul bramkarza w niegroznej sytuacji)oraz z odbitego przez wlasnego obronce strzalu.Denis Wise nie byl tym zbytnio zalamany,uwaza ,ze 100% rekord zaczynal ciazyc jego graczom psychicznie.Stwierdzil,ze to dobrze ,ze okazja do odegrania sie bedzie juz we wtorek.Sprawdzilem na necie,ze w Paddy Power za Swindon placa 2.0 i moim zdaniem jest to bardzo dobry kurs biorac pod uwage personalne problemy MK Dons.
Ja szykuje sie na sobote a wam zycze powodzenia jutro.

Swindon vs MK Dons 1 2.0 6/10





2:1 .Po ciezkiej walce,bardzo wyrownany mecz,pod koniec MK ciezko naciskalo,na szczescie 2 karne zalatwily sprawe.

Do góry
#649638 - 13/09/2006 14:22 Re: LEAGUE ONE&TWO
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Torquay United - Bristol Rovers

historia na Plainmoor: 15-8-11, bramki: 55:43

mecz: 13.09, godz. 20:45


kursy na Torquay: 1.91-2.10
kursy na remis: 3,0-3,3
kursy na gości: 3,0-3,75

już sama historia wskazuje, że mecze bywały zacięte i dziwne. goście triumfowali częściej aniżeli remis - kompromisy wchodziły w grę najrzadziej:>

dziwny był mecz przed rokiem, właśnie na obiekcie Torquay, gdzie z 2:0 zrobiło się 2:3. ostatnie 16min było zabójcze, kiedy bristol huknął 3 bramki, w tym zwycięską w doliczonym czasie. nie bedzie już bohatera tamtych wyczynów, junior agogo trafił do nothingham forest.
Torquay znane jest z pewnych porozumień i układzików. smaczkowi temu meczowi dodaje fakt, że to takie małe derby:>

biorąc pod uwagę walory czysto sportowe, remis będzie sukcesem gości. gospodarze mierzą w awans a bristol na razie gra tragedie na wyjazdach (3porażki). będę sie bacznie przyglądał temu meczowi:> generalnie optuję, że wszystko odbędzie się fair i gospodarze conajmniej zremisują a właściwie to powinni spokojnie wygrać, ale... no właśnie zawsze jest jakieś ale...

w weekend bristol zremisował u siebie z rochdale 0:0, ale był znacznie lepszym zespołem - piłkarze bristol mogli zainkasować 3pkt wykorzystując ''11stkę'' ale się nie udało.

Torquay cieszy wiadomość o powrocie do gry srodkowego obrońcy Craiga Taylora. nie zagrają jednak wciąż: Steve Woods i Lee Mansell.
a Bristol zadebiutuje Rickie Lambert (ostatnio Rochdale)

ten mecz ma jeszcze 2 ciekawe aspekty, a raczej 2 ciekawe postacie

mianowicie: nijaki Ryan Green gra dziś w Bristol Rovers, ale w 2001 roku był w Torquay na wypożyczeniu i wsławił się samobójczym golem w ostatnim meczu sezonu.

jest jeszcze Paul Trollope - grający coach Bristol (od 2004), ktory w latach 1992-94 zaliczył ponad 100 występów dla.. Torquay.

jak to dziś wpłynie na końcowy rezultat???

Do góry
#649639 - 15/09/2006 22:10 Re: LEAGUE ONE&TWO
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
LEAGUE ONE
2006-09-16
BLACKPOOL - OLDHAM
BRADFORD - PORT VALE
BRENTFORD - BOURNEMOUTH
BRIGHTON - LEYTON
BRISTOL CITY - CHESTERFIELD
CREWE- MILLWALL
GILLINGHAM - SWANSEA
HUDDERSFIELD - YEOVIL
NORTHAMPTON - TRANMERE
NOTTINGHAM - CARLISLE
ROTHERHAM - DONCASTER
SCUNTHORPE - CHELTENHAM

LEAGUE TWO
2006-09-16
ACCRINGTON - BOSTON
BARNET - NOTTS COUNTY
CHESTER - GRIMSBY
DARLINGTON - BRISTOL ROVERS
HARTLEPOOL - SHREWSBURY
HEREFORD - BURY
LINCOLN - MILTON KEYNES DONS
ROCHDALE - WYCOMBE
STOCKPORT - WREXHAM
SWINDON - PETERBOROUGH
TORQUAY - MANSFIELD
WALSALL - MACCLESFIELD


Zastanawiam się nad:
overami w meczach Brighton-Leyton i Scunthorpe-Cheltenham oraz zwycięstwami gospodarzy w meczach Bristol City-Chesterfield, Huddersfield-Yeovil i Rotherham-Doncaster.
BCity zdaje się wychodzić z dołka, chcąc potwierdzić swe aspiracje powinien takie mecze wygrywać, podobnie jak Huddersfield. 5 meczy bez zwycięstwa, to już wystarczająco dużo na tę drużynę. Po dobrym kursie (ok. 2.3) upatruję zwycięstwa Rotherhamu. Wyszli już na zero, a na boisku zdobyli punkt więcej od swego najbliższego przeciwnika, który poza zwycięstwem nad PV na wyjazdach nie błyszczy.

W Two:
over w meczu Accrington-Boston, under w meczu Rochdale-Wycombe (gospodarze same undery w tym sezonie, Wycombe raczej dostosowuje się do stylu gry przeciwnika), zwycięstwo Darlingtonu, który zdaje się wracać na właściwe tory, a także coś z Walsall-Macclesfield, tzn. Walsall nie straci gola i wygra do zera. Do tej pory nie stracił gola u siebie, więc może z ostatnią drużyną w tabeli też im się to uda.

Do góry
#649640 - 16/09/2006 09:27 Re: LEAGUE ONE&TWO
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Quote:

Accrington Stanley - Boston Utd.

Najważniejsze w tym spotkaniu jest to że mam pewne informacje iż drużyna Boston Utd ma bardzo poważne problemy personalne. Lista kontuzji jest bardzo długa. Gospodarze grają jak to bywa w niższych ligach angielskich w kratkę. Jednak ostatnie zwycięstwo 5:0 nad Wrexham budzi respekt. Dziś jest bardzo dobra okazja by zagrać na ich zwycięstwo, ponieważ trener drużyny Boston Utd do dyspozycji ma dziś zaledwie 14 sprawnych zawodników ...

Typ: 1
Kurs: 2.20
Buk: Betway



Do góry
#649641 - 16/09/2006 10:14 Re: LEAGUE ONE&TWO
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
z niższych lig wybrałem na dziś:

bornemouth - tylko i wyłącznie przeczucie:>

rotheram - małe derby, myślę na korzyść miejscowych, czas się nieco ocknąć, myślę że dobra pora na to; goście mają nieco kłopotów personalnych

accrington - z powodów opisanych wyżej, boston do wielu meczy podchodzi tylko po to by je zagrać, nowicjusz podbudowany ostatnim 5:0, będzie walczył u siebie ze zdwojoną mocą. osłabiony boston będzie w opałach:>

darlington - rzeczywiście wydają się być na fal iwznoszącej, goście mizerni na wyjazdach, jadą dodatkowo osłabieni bo ostatnim meczu w torquay

torquay - ekipa mierząca w awans powinna radzić sobie z takimi przeciwnikami, mansfield próbuje łatać dziury, wzięli nawet jakieś odpady ostatnio (m.in. obrońca z leicester) ale to może być za mało. duży szpital wśród góści, którzy do końca walczą by uzdrowić jak największą ilość graczy, tak naprawdę nie wiadomo ilu piłkarzy będzie zdolnych do gry, niemniej licze na to, że nawet jak się większosc uda doprowadzić do zdrowia to nie będą w pełni dyspozycyjni i zwrotni na boisku:>

analizy może niezbyt twórcze i rozbudowane, ale na więcej czas mi nie pozwala

pozdrawiam

Do góry
#649642 - 16/09/2006 12:02 Re: LEAGUE ONE&TWO
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Po raz drugi w tym tygodniu nie sposob mi sie oprzec obstawieniu na Swindon .Dennis Wise ma sklad,ktory jest zbyt silny dla wiekszosc rywali w tej dywizji.Dlatego trudno znalezc jakiekolwiek powody dla ktorych mialby ich powstrzymac oslabiony kontuzjami i zawieszeniami,rozbity we wtorek Peterborough.Obecnosc w skladzie Swindon Paula Ince`a dodatkowo zmobilizuje mlodych graczy,kotrzy nie beda chcieli wypasc blado w oczach profesora.Mozna by sie rozpisywac dlugo ale fakt pozostaje jeden: trudno wyrokowac cokolwiek dobrego dla Posh dzisiejszego popludnia.

Swindon vs Peterborough 1 1.77 (Ladbrokes)

Do góry
#649643 - 16/09/2006 16:07 Re: LEAGUE ONE&TWO
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Tym razem Swindon zawiodl kompletnie...tak to juz bywa z ta Anglia..uczy pokory co tydzien.Pozdrawiam

Do góry
#649644 - 18/09/2006 13:39 Re: LEAGUE ONE&TWO
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

myślę że to odpowiednie miejsce żeby przyjrzeć się również dzisiejszemu meczowi w konferencji.

można złapac kursy po 1.80 na oxford. to najlepsza w lidze ekipa, która chce zdecydowanie i bezapelacyjnie awansować oczko wyżej w rozgrywkach. świetna obrona (tylko 5 goli straconych w 9meczach), dobry atak i status niepokonanej ekipy w sezonie.

gościć ich będzie crawley town - zespół rozbity organizacyjnie, który miał dołować od samego początku sezonu. zrobił psikusa grającym wygrywając kolejno 3 mecze. później już tak kolorowo nie było.

różnica w umiejętnościach sportowych jest na tyle duża że można zaryzykować grę na gości.

oxford generalnie miał też troszkę szczęścia, a ostatnio słabo zaprezentował sie z grays (1:1). jednak na tle dzisiejszych gospodarzy i tak różnica w klasie sportowej jest spora.

to będzie pierwszy pojedynek na stadionie crawley tych zespołów.

czytając fora klubowe można odnieść wrażenie że nawet kibice miejscowych nie bardzo wierzą w jakikolwiek sukces w potyczce z oxfordem.

do zespołu żółtych wraca hargreaves powracający po 3meczowej absencji wywołanej czerwonym kartonikiem. bardzo możliwy jest również powrót naspatnika duffiego.

oxford na pewno będzie chciał się zaprezentować pozytywnie, tym bardziej że na wyjazd udaje się liczna grupa kibiców (ok 700) a do tego mecz będzie pokazywany w tv....

Do góry
#649645 - 18/09/2006 15:33 Re: LEAGUE ONE&amp;TWO
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Nic dodac nic ujac to pewniak dzisiejszego wieczoru, ale jak sam napisales "to bedzie pierwszy pojedynek na stadionie crawley tych zespolow", nie sadze zeby byl to mecz do jednej bramki, a gospodarze latwo skory nie sprzedadza, faktycznie roznica miedzy zespolami jest , no ale Oxford jakos w tym Conference musial sie znalezc wiec taki dobry do konca tez nie jest, a wygrywac ze slabeuszami potrafi kazdy, wiele razy juz widzielismy przed meczowe zapowiedzi, a wyniki ktorych oczekiwalismy byly zgola odmienne...nie mowie ze Oxford przegra, ale nie mowie rowniez ze Oxford wygra. Skromne 1-0 dla gospodarzy, milo by mnie zaskoczylo.

Typ Crawley Town
Stawka 10/10
Kurs 4.33
Buk SB

Do góry
#649646 - 22/09/2006 16:09 Re: LEAGUE ONE&amp;TWO
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
LEAGUE ONE
2006-09-23

BOURNEMOUTH - SCUNTHORPE
CARLISLE - BRIGHTON
CHELTENHAM - BRADFORD
CHESTERFIELD - BRENTFORD
DONCASTER - BLACKPOOL
LEYTON ORIENT - ROTHERHAM
MILLWALL - NORTHAMPTON
OLDHAM - GILLINGHAM
PORT VALE - BRISTOL CITY
SWANSEA - HUDDERSFIELD
TRANMERE - NOTTINGHAM
YEOVIL - CREWE

LEAGUE TWO
2006-09-23
BOSTON - ROCHDALE
BRISTOL ROVERS - WALSALL
BURY - BARNET
GRIMSBY - STOCKPORT
MACCLESFIELD - TORQUAY
MANSFIELD - ACCRINGTON
MILTON KEYNES DONS - CHESTER
NOTTS COUNTY - SWINDON
PETERBOROUGH - HARTLEPOOL
SHREWSBURY - DARLINGTON
WYCOMBE - LINCOLN
2006-09-24
WREXHAM - HEREFORD

Do góry
#649647 - 23/09/2006 01:47 Re: LEAGUE ONE&amp;TWO
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Czy nie dziwi Was wysoki (prawie 2.80) kurs na wygrana wyjazdowa Torquay z Macclesfield? Gospodarze nie wwygrali meczu w lidze jeszcze (24 miejsce ostatnio same poracki), goscie tymczasem przegrali tylko raz w rozgrywkach (7 miejsce) - czyzby jakas podpucha czy promocja?
Przestrzegam przed Hartlepool - druzyna jest slaba ale Peterborough lubi sobie dorobic handlujac spotkaniami, spojrzcie ile meczow przegrali w bardzo dziwnych okolicznosciach i waznych momentach sezonu - pewnie wałka nie bedzie i wygra druzyna zdecydowanie sportowo silniejsza ale czort ich tam wie - Peterborough obok Luton i Milton Keynes zaliczaja sie do 'pirackich miast' w Anglii - nizsze ceny mieszkan i wyzsza przestepczosc niz srednia - druzyny silne sportowo ale awans im sie nie oplaca badz nie ma odpowiedniej bazy.
Milwall bodaj ostatnie 5 meczow przegral - graja z cienka druzyna wiec jakkolwiek nie wygraja wcale nie musza przegrac - ma ktos info o skladach i absencjach??

Do góry
Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (Sensei), 3173 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582320 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25