Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#65597 - 03/08/2004 20:10 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
Maverick7000 Offline
veteran

Meldunek: 27/02/2004
Postów: 1599
Skąd: Warszawa
Hej Nalesnik sprawdz sam i ocen zapisz sie pograj i ocen jak sie spodoba to luz jak nie to zmien buka nie mysl kategoriami ktos powiedzial ze bulka jest be to jej nie sprobuje po pierwsze kto nie probuje ten zycia zaluje po drugie troche jednak stoje po stronie tego buka i bez sensu troche jest AZ taki najazd na niego...niepotrzebnie ten temat sie tak ciagnie...pozdro dla wszystkich

Do góry
Bonus: Unibet
#65598 - 03/08/2004 20:59 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
VillBill Offline
member

Meldunek: 25/03/2004
Postów: 110
Skąd: Homlet
Czytam ten temat i mi się coś wydaje ze on jest niepotrzebny i zasmieca forum przerodził sie w obrażanie sie nawzajem a nie rozwiązanie problemu , mozna przeciez zalozyć osobny temat np kłótnie ale winnym dziale. Ponmad to jest juz jeden temat Bet-at-home.
Z tego co widac niewszyscy maja z nim problemy. Choc takie problemy mozna spotkać tez w innych firmach ja czekalem na kasę od Hilla ponad cztery miesące i ją odszymalem a tu ktoś robi takie zamieszanie jakby to były ostatnie jego pieniądze jezeli tak to rozumiem. Wybór firmy w której sie gra jest suwerenną decyzją kazdego z nas i kazdy uczy sie na swoich błędach.

Do góry
#65599 - 03/08/2004 21:04 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
gruda Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2002
Postów: 2455
Skąd: Gran Canaria


[QUOTE]Oryginalnie wysłał Norman100:
[qb]...
dzięki nim trochę na bukmacherce zarobiłem...[/qb][/QUOTE] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Norman100:
[qb]...
3. Nie stać mnie płacić np 4 dolary za minimalny zakład powttarzam u godnego zaufania buka amerykanskiego ...[/qb][/QUOTE] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Norman100:
[qb]... Akurat na tych typerach straciłem 6 zł , żadne pieniądze ...[/qb][/QUOTE]p.s. jakis magnez moze, czy relanium...

Do góry
#65600 - 04/08/2004 18:47 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
RETRO TEAM Offline
journeyman

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 62
Skąd: Olsztyn
Złodziejom uke: Bet-at-home

Dzieki Norman100 a miałem u nich załozyc konto

Do góry
#65601 - 04/08/2004 18:58 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
Marcin Offline
addict

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 605
W stosunku do kazdego buka nalezy miec odrobine cierpliwosci i nie siac paniki w 5 min po tym jak cos poszlo nie tak. Ta nagonka na B@H chyba troche przesadzona. Jak ktos zaklada konto u nich to niech sie liczy z tym ze wyplata moze trwac "troche" dluzej niz z innego buka. Jesli to nie jest do zaakceptowania - to lepiej isc do konkurencji. Wazne ze wyplacaja i czasem maja fajne kursy.

Do góry
#65602 - 04/08/2004 18:58 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
PAWi Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2001
Postów: 929
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał RETRO TEAM:
[qb]Złodziejom uke: Bet-at-home

Dzieki Norman100 a miałem u nich załozyc konto [/qb][/QUOTE]ukradli Ci cos?

Do góry
#65603 - 04/08/2004 19:05 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
Maverick7000 Offline
veteran

Meldunek: 27/02/2004
Postów: 1599
Skąd: Warszawa
Grales u nich ze juz piszesz dzieki dzieki?????ludzie opamietajcie sie!!!!!!!zagrajcie sami a nie bazujecie na przezyciach innych ja gram u nich od 2 lat i ZERO problemow w niemczech mam kolegow ktorzy mowia o nim w pozytywach po ch..ta nagonka na tego buka a wypowiedzi typu juz mialem zagrac ale po przecyztaniu tego tralala sa troche przesadzone....ludzie to nie buk u pana mariana za rogiem...nagonka ba BET AT HOME PRZESADZONA kto tam gra przyzna mi racje aczkolwiek wspolczuje ci NORMAN naprawde ze miales z nimi problemy pozdro dla wszystkich

Do góry
#65604 - 04/08/2004 19:20 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
Norman100 Offline
addict

Meldunek: 31/03/2004
Postów: 443
Skąd: Lublin
Wiesz co ufo jak tak czytam twój post i moje wypowiedzi , które tu cytujesz to mam nieodparte wrażenie , że byłbyś świetnym donosicielem bo wyszukiwanie postów innych uczestników forum i cytowanie ich jest po prostu nieprzyzwoite fachmanie od siedmiu poleści . Gdy czytałem te moje posty to sobie pomyślałem , że swietnie byś się nadawał do rumuńskieg Sekuritate , oni też chętnie lubili się babrać w nieswoich sprawach ty mały pluszowy człowieczku . A może ktoś z twoich krewnych był kiedyś SB- ekiem , i ty po nim odziedziczyłeś takie komunistyczne metody , publikowania na forum nie swoich waidomości .
Pisałem już , że bukmacherką intersuję się od osmiu lat , co nie znaczy , że jestem specem jeżeli chodzi o bukmacherów internetowych , wcześniej grałem w STS i profesjonalu , dopiero od niedawna gram w internecie , stąd moje pytania odnośnie buków internetowych zresztą nie pozbawione sensu. Miałem problem z szyfrowaniem w Expekcie dlatego wysłałem posta z zapytaniem. Ale ten Ufo stosujący SB-ckie metody niestety o tym nie pomyślał . Ufo wyjedz na Kubę tam twoje metody śledcze napewno się przydarzą . Wyszukasz dla Fidela sporo informacji w necie na temat kubańskiej opozycji w Stanach Zjednoczonych . Do tego się nadajesz, albo jeszcze lepiej wyjedz do Kim Dzong Ila do Korei Północnej , cholerny wyszukiwaczu informacji w necie , kanalio jedna.
Uderzasz poniżej pasa , ale ja to wytrzymam .
Co do Tysona półgłówku jeden nie obchodzi mnie ile Tyson wydał na dziwki czy adwokatów , ważne jest ile zarobił na ringu ty półmózgu .
cieszę się jednak , że tu napisałem poznałem tutaj kilku fajnych ludzi jak Maverick . Serdeczne pozdrowienia dla niego .

Do góry
#65605 - 04/08/2004 19:29 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
Norman100 Offline
addict

Meldunek: 31/03/2004
Postów: 443
Skąd: Lublin
Maverick i inni , którzy chwalą tego buka . Zamieszczam tutaj odpowiedz jaką uzyskałem z ich supportu . Maverick jesteś równy gość , wyciągnij z tego wnioski . Oto wiadomość z supportu polskiego:
Co do najblizszych kilku dni to nie moge nic zagwarantowac - nasza obsluga
w banku jest na 3 dniowym szkoleniu. CO ZA SHIT!

Ale dzis zamowilismy doteo ON-LINE do naszego konta
tak ze do 2 tygodni powinno juz wszystko ist bez pomocy Banku
po prostu sami bedziemy zarzdzac naszym kontem.

(wczesniej dostepu OnLine nie mozna bylo wogole u nich zamowic...)

Pozdr.
Robert

Do góry
#65606 - 04/08/2004 19:43 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
Chyba jednak nie wytrzymales... juz w polowie postu zdanie zmieniles Cytowac na forum jeszcze mozna, przypomnialem twoje problemy, a widze ze to one cie tak denerwuja. Przepraszam. Trzymaj sie zdrowo.

PS. Ostatni cytacik [QUOTE] Ufo sorka za obrażliwe epitety pod twoim adresem ,nie jestem człowiekiem ,ktory obraża ludzi , chwila slabości . Szanuję twoją wiedzę co nie znaczy ze się z nią zgadzam . dla mnie ten buk jest podejrzany , ale jakbyś opisał jaką masz opinie na jego temat byloby dobrze . Pyskówka do niczego nie prowadzi w koncu nie jesteśmy wrogami i możemy mieć rózne poglady , ja twoje szanuje . Co złego to nie ja [/QUOTE]

Do góry
#65607 - 04/08/2004 19:53 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
Maverick7000 Offline
veteran

Meldunek: 27/02/2004
Postów: 1599
Skąd: Warszawa
CHlopaki dajcie spokoj i wrzuccie na luz...i tak cala masa obelg prawie w kazdym temacie...z tematu wynikla goraca dyskusja bo co jak co poslzo o kase ktora nie dotarla na konto:) Koniec koncow przygody z bukami sa byly i beda i to i wieksze i mniejsze i ciekawsze i mniej ciekawe i wesole i smutne itd. Proponuje zamknac ten temat, pozdro

Do góry
#65608 - 04/08/2004 20:03 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
Maverick, tu kazdy ma zdrowe podejscie, epitetow, rowniez lekko obrazliwych uzywala 1 strona w sporze, ta ktorej traumatyczne przyzycia sie tylko licza. Reszta to idioci i polmozgi, ew. typerzy z okregowki co pojecia zielonego nie maja. Nie lubie egoizmu i pseudocwaniactwa, zwlaszcza w kiepskim wydaniu. Dobrze, ze chociaz zostal obalony mit o rzekomych oszustwach bukmachera, bo inaczej rzeczywiscie jalowa to dyskusja...

Do góry
#65609 - 04/08/2004 20:12 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
Norman100 Offline
addict

Meldunek: 31/03/2004
Postów: 443
Skąd: Lublin
dla niedowairków:
dzisiejszy ich email do mnie:
Oto wiadomość z ich suportu . Krew mnie zalewa.
Co do najblizszych kilku dni to nie moge nic zagwarantowac - nasza obsluga
w banku jest na 3 dniowym szkoleniu. CO ZA SHIT!

Ale dzis zamowilismy doteo ON-LINE do naszego konta
tak ze do 2 tygodni powinno juz wszystko ist bez pomocy Banku
po prostu sami bedziemy zarzdzac naszym kontem.

(wczesniej dostepu OnLine nie mozna bylo wogole u nich zamowic...)

Pozdr.
Robert
Ty ufo jesteś jednak prawdziwy SB już sie przekonałem . wyciągaj dalej moje imaile ćwoku jeden , może ci ulży i uderzaj dalej poniżej pasa jak Gołota.

Do góry
#65610 - 04/08/2004 20:36 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
Norman100 Offline
addict

Meldunek: 31/03/2004
Postów: 443
Skąd: Lublin
Pytanie za 100 punktów po jaka cholerę zakladać konto w takim marnym banku , czyzby Austriacy byli az tak ciemni , że założyli konto w banku ,ktory tylko sprawia klopoty . Jakos expekt na swój bank nie narzeka . Polskie Banki pracuja na wysokim poziomie i tłumaczenia supportu mozna włożyc miedzy bajki szukają naiwniaków

Do góry
#65611 - 04/08/2004 22:49 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
Norman100 Offline
addict

Meldunek: 31/03/2004
Postów: 443
Skąd: Lublin
Dardaw jak sobie kupisz sztucznego penisa to napewno masz jaja w to nie wątpię . Czym je mierzysz pewnie linijką . A nie wstydzisz się zajść do sex sklepu , nie piszę po angielsku bo pewnie nie zrozumiesz . Pozdrowienia dla małżonki pewnie jest bardzo z ciebie zadowolona.

Do góry
#65612 - 04/08/2004 23:01 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
CJ PAOLO Offline
enthusiast

Meldunek: 31/07/2003
Postów: 206
Skąd: Wieluń
Po przeczytaniu tekstu rece opadaja zupelny brak profesjonalizmu wierzyc mi sie nie chce ze przyczyna tego stanu rzeczy sa klopoty banku takie bzdety to sobie moga opowiadac dzieciakom w przedszkolu a nie doroslym ludziom wstyd i hanba nie warto im powierzyc zlamanego grosza uke:

Do góry
#65613 - 05/08/2004 13:54 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
RETRO TEAM Offline
journeyman

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 62
Skąd: Olsztyn
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Norman100:
[qb]Dardaw jak sobie kupisz sztucznego penisa to napewno masz jaja w to nie wątpię . Czym je mierzysz pewnie linijką . A nie wstydzisz się zajść do sex sklepu , nie piszę po angielsku bo pewnie nie zrozumiesz . Pozdrowienia dla małżonki pewnie jest bardzo z ciebie zadowolona.[/qb][/QUOTE]

Do góry
#65614 - 05/08/2004 14:00 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
Marcin Offline
addict

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 605
Dzis zlecilem wyplate. Napisali dosc szybko ze zajmie im to 5-7 dni. To dosc duzo ale zobaczymy czy sie wyrobia.

Do góry
#65615 - 05/08/2004 17:09 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
Norman100 Offline
addict

Meldunek: 31/03/2004
Postów: 443
Skąd: Lublin
UWAGA UWAGA - ACHTUNG ACHTUNG !!!!!
KILKA DNI TEMU ZOSTAŁ UJĘTY GŁÓWNY INFORMATYK OSAMY BIN LADENA. W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM OSAMA SZUKA NOWEGO SPECA OD KOMPUTERÓW.
PIERWSZE ZADANIE : WYSADZIĆ W POWIETRZE MAŁY KIBELEK DO KTÓREGO CHODZI SIUSIU PEWNA STARUSZKA W WÓLCE PIERDZISZEWSKIEJ . PODOBNO SPOKREWNIONA Z WROGAMI BIN LADENA.
Ufo ogłoszenie w sam sam raz dla ciebie . Z twoimi zdolnościami szperania po internecie i cytowania nie swoich postów jesteś najlepszy na świecie . Osama więcej ci zapłaci niź Fidel czy Kim w końcu ten Arab jest miliarderem .
Skoro tak cudownie posługujesz się netem z pewnością masz talent do informatyki , będziesz naprawdę dobrym narybkiem . Nie zapomnij , że jesteś winien mi wdzięczność za to , że powiedziałem ci o takiej fusze. Jeżeli o mnie chodzi specjalnie nie znam się na komputerach . Powodzenia Ufo stary fachmanie z ogromnym doświadczeniem .

Do góry
#65616 - 05/08/2004 17:22 Re: UWAGA : OSTRZEŻENIE PRZED GRANIEM U BUKA O NAZWIE BET-AT-HOME .
piil Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/01/2002
Postów: 1686
Alez ty zalosny jestes Norman.. piaskownica

Do góry
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, alfa, Lukasz111, igea23, Sensei), 3549 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581827 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49