Strona 12 z 13 < 1 2 ... 10 11 12 13 >
Opcje tematu
#662941 - 05/12/2006 14:51 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
wluczykij& Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 8049

Do góry
Bonus: Unibet
#662942 - 05/12/2006 15:03 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
ozzy123 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/10/2003
Postów: 2234
Skąd: Wawa/Lublin
Dla mnie mecz Barca - Werder raczej do oglądania niż do stawiania. Chociaż prawdę mówiąc nie widzę powodu, żeby grać Werder(+1.5) po kursie 1.6 lub niższym. Ja spokojnie poczekam i być może zagram asiana -1 na Barcę, jeśli kurs przed meczem będzie wynosił ok. 1.95. NA razie na Bf za takie rozstrzygnięcie płacą 1.8 i to dla mnie trochę za mało.

Natomiast podoba mi się kurs na over2.5 w Pointbet - 1.81, przy średniej rynkowej niecałe 1.7. I chyba za średnią stawkę zagram.

Pozdrawiam
Ozzy

Do góry
#662943 - 05/12/2006 15:18 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
jedna sprawa ktora rozwala przed meczem Barcy to kursy u ziemniakow !!

PROF:
Barcelona - 1,34!! minus podatek = 1,206

dla przykladu Bwin ktore nigdy nie grzeszy wysokimi kursami oferuje nam na win

1,45 bez zadnego podatku


Chyba cos sie naziemnym popitoliło bo ten mecz to zadna pewka zeby dawac taki kurs

Do góry
#662944 - 05/12/2006 15:19 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
bulas Offline
journeyman

Meldunek: 24/11/2005
Postów: 50
Skąd: konin/poznań
"Barca musi..." "nie wyobrażam sobie LM bez Barcy" to troche za malo wobec kontuzji 2 bardzo waznych graczy (Messi, Eto) powiedziałbym średniej formy Barcy jak na jej mozliwości
na przeciw stanie dzis Werder ktory podbudowany zwycięstem nad Chelsea bedzie gryzł trawe zeby awansować dalej. mysle ze buki nie doceniają Werderu a kursy jakie wystawili na win Barca są takie jakby Barca grałą z jakimś autsaiderem z Europy wschodniej a przeciez Werder to nie ogórki i stać ich na niespodziankę a w pilce nie takie rzeczy sie juz zdarzały.

ja dzis dla zabawy zagrałem sobie remis za pare groszy po kursie 5,1 prof ( na stronce jeszcze nie ma ale przed chwila wrocilem z kolektury wiec wiem)bo to jest mecz o wszystko i wcale Barca nie musi a jak musi to wiadomo jak to moze wyjsc (mam nadzieje ze mnie dzis nikt nie oskarży o ustafki; dawno sobie tak z rana humoru nie poprawilem)
zgadzam sie z Biszopem ze remis równie prawdopodobny jak win Werderu no ale zagralem sobie singielka bez podporki i tak wybralem a jak bedzie to zobaczymy
podsumowujać nie polecem dziś grania Barcy za duze pieniądze po śmiesznym kursie

pozdrawiam

Do góry
#662945 - 05/12/2006 15:26 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
loopo2005 Offline
member

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 188
Skąd: LuBin
Barca-werder chyba wiadomo nie ma innego wyjscia widze tylko tu zwycienstwo barcy nie przyjdzie latwo ale barca powinna wygrac tylko ze czesto bywa tak ze masowki nie wchodza i dzisiaj taka masowka jest zapewne barca

A dzisiaj kolega mi powiedzial ze jest promocja na barce mowil ze jakby mial 10000 zl to by bez problemu postawil na barce werderowi starczy remis wiec mozna tez za mala stawke zaryzykowac na remis chociaz malo prawdopodobne Moj kolega powiedzial ze jakby mial kalacha o wystrzelaby jak kaczyki wszystkich dys... i cala reszte


Edited by Biszop (05/12/2006 15:32)

Do góry
#662946 - 05/12/2006 15:31 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Tom182 Offline
rzut rozny

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 19877
Quote:

Barca-werder chyba wiadomo nie ma innego wyjscia widze tylko tu zwycienstwo barcy nie przyjdzie latwo ale barca powinna wygrac tylko ze czesto bywa tak ze masowki nie wchodza i dzisiaj taka masowka jest zapewne barca

A dzisiaj kolega mi powiedzial ze jest promocja na barce mowil ze jakby mial 10000 zl to by bez problemu postawil na barce werderowi starczy remis wiec mozna tez za mala stawke zaryzykowac na remis chociaz malo prawdopodobne




a kolega się nazywa Frank Rijkaard?

Do góry
#662947 - 05/12/2006 16:09 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
_OuLu_ Offline
enthusiast

Meldunek: 16/06/2006
Postów: 264
Ja to w meczu Barcy czuje tak.Pierwsza polowa Barca pocisnie i bedzie wygrywala moze byc albo 1-0 albo 2-1 dla barcy,lecz czuje ze bedzie wygrywac bedzie to zacieta walka bo obie druzyny graja o wyjscie z grupy.Wreder ma ulatwione zadanie gdyz musi tylko zremisowac.Mysle ze stawianie w tym meczu nuder/over to jest blad.Mysle ze bedzie w pierwszej polowie 1-0 a do konca 1-1.Takie sa moje przemyslenia.Ewentualnie 2-2.Dlatego tez pisze ze dla nie no bet u/o.Moim typem jest:

Barcelona-Werder 1/X kurs ladny za grosze warto zagrac bo az @15 w mixie

Pozdro.

Do góry
#662948 - 05/12/2006 16:17 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
Quote:

Quote:

a ja dzisiaj zagralem azjata
barcelona -1.0 kurs 1.84 na betfair

licze na to ze barca bedzie chciala wygra mecz bezpieczna roznica 2 bramek. a nie grac do konca meczu z przewaga tylko jednej.stac ich na to aby wygrac na luzie. ronaldinho wraca do formy i reszta skladu tez zaczyna grac coraz lepiej.

pozdro




Chciec to moze kazdy, ale czy pozwoli na to Werder A co to wygrania na luzie to tez bym mial watpliwosci.....




jakis czas temu to bym nawet stawial ze werder moze ten mecz zremisowac. ale ostatnio wiadac u nich znaczny spadek formy. a ta wygrana z chelsea to nic nie pokazuje bo ewidentnie bylo widac ze mourinho zagral na przegrana (aby wyeliminowac Barce). juz seson wczesniej werder mial cos ugrac na camp nou. przyjechal i dostal w torbe 3:1.

Do góry
#662949 - 05/12/2006 16:39 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Witam zawodowców -)

Wszyscy macie racje, ale prwdziwi zawodowcy graja dzis tak:

Barcelona - Werder 1.45
Chelsea - Levski 1.1

Ako 1.59 9/10 stawka za 1900 zl wygrana 1000 zl


I nie wazne ze takie kursy BO WAZNIEJSZE JEST TO ZE JEST TO OSTATNIA DECYDYJACA KOLEJKA LM !!!

Co z tego ze ze ako 1.59 jak wygrana bardzo prawdopodobna !

Co z tego ze tego ze jest to tylko sport i moze nie wejsc !

Zgoda, tyle tylko ze wlasnie zawodowcy trzymaja gotowke na takie zdarzenia.

Nikt kto tego nie zagra bo masowka, bo maly kurs - po prostu "nie podniesie lezacej na ulicy kasy" !!!

A i tak gwarantuje ze w weekend cos zagra prawdopodobnie "jakies ligowe glupoty" i straci kase. Lige krajową mozna odrobic - Ligi Mistrzow juz w tym roku nie !

DLATEGO JA TO juz zagralem...

Do góry
#662950 - 05/12/2006 16:44 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Aha

Podalem stawke bo za 2 zl to rzeczywiscie nie ma sensu grac.

Damian: W Baw jest kurs 1.45 i nie spada bo najwiecej klientow w Europie ma ten buk w niemieckojezycznej wersji.

Ja od meczu Polakow z Portugalia juz tez nie stawiam przeciwko swoim hehehe.

Do góry
#662951 - 05/12/2006 16:52 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Witam

jakis czas temu to bym nawet stawial ze werder moze ten mecz zremisowac. ale ostatnio wiadac u nich znaczny spadek formy. a ta wygrana z chelsea to nic nie pokazuje bo ewidentnie bylo widac ze mourinho zagral na przegrana (aby wyeliminowac Barce). juz seson wczesniej werder mial cos ugrac na camp nou. przyjechal i dostal w torbe 3:1.




Jesli Mourinho mial plan zeby sie podlozyc Werderowi, a podlozyl sie na pewno bo to bylo widac golym okiem , to na pewno dalsza czesc jego planu i trenera Werderu polega na jak najlepszym zaprezentowaniu sie przez Werder, ktory w cudzyslowiu "dostal prezent a teraz sam ma prezent zrobic komus innemu-czytaj Mourinho". Czy wystarczy Werderowi sil na Barce ??? Dzis wygra poprostu lepszy.
Werder x2 @ 3.0

Do góry
#662952 - 05/12/2006 17:00 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
nerti, wlasnie mi cos tez przypomniales swoim postem.

Mecz w Bremie o "wszystko" z Juventusem, koncowka meczu, bardzo dobra gra i wynik dla werderu i NAGLE COS PEKLO !!!!


PAMIETACIE CO ZROBIL BRAMKARZ Wise !? No wlasnie...

Werder gra swietnie ale jest slaby mentalnie i psyhicznie niestety, a to mecz o duza stawke przeciez jest Prawda?

Do góry
#662953 - 05/12/2006 17:08 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
Quote:

Witam

jakis czas temu to bym nawet stawial ze werder moze ten mecz zremisowac. ale ostatnio wiadac u nich znaczny spadek formy. a ta wygrana z chelsea to nic nie pokazuje bo ewidentnie bylo widac ze mourinho zagral na przegrana (aby wyeliminowac Barce). juz seson wczesniej werder mial cos ugrac na camp nou. przyjechal i dostal w torbe 3:1.



Dzis wygra poprostu lepszy.
Werder x2 @ 3.0




a kto powiedzial ze w sporcie wygrywa zawsze lepszy? czesto ten co ma wiecej szczescia.

stawianie 1 na barce nie ma sensu. za maly wspolczynnik.

Do góry
#662954 - 05/12/2006 17:12 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
To był tylko błąd bramkarza. Co prawda fatalny i kosztował ich awans ale nie można mówić, że są słabi psychicznie. To jest Niemiecka drużyna, a te wiadomo, ze grają do końca zawsze. Dlatego Barcelona nie jest dla mnie takim tak wielkim faworytem a Werder nie ma nic do stracenia tylko może dzisiaj zyskać. I dopóki będzie utrzymywał się bezbramkowy remis szanse Niemców będą rosły bo Barca będzie musiała z upływem czasu bardziej się odsłaniać i ryzykować. Dzisiaj atutem Werderu powinny być stałe fragmenty gry. Gdzie Klose świetnie gra głową, a jeżeli gdzieś szukać słabych punktów gospodarzy to właśnie w obronie.

Do góry
#662955 - 05/12/2006 17:44 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Oby tylko "zawodowcy" co trzymają kasę na taki mecz nie musieli później ulic zamiatać
A tak swoją drogą wkurza mnie, jak ktoś oznajmia wszem i wobec, że jest zawodowcem, a gołym okiem tego nie widać
Ileż to "profesjonalnych" typów krąży w necie...
Ech, szkoda gadać
Niezawodowcom życzę wysokich wygranych
Zawodowcy mają tyle kasy, że nie trzeba im niczego życzyć, wszak są... zawodowcami

Do góry
#662956 - 05/12/2006 18:09 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Ja po takim kursie Barcelony nie ruszyłem.
Poszło na Werder strzeli za 1,85 w profie plus bramka Olympiakosu łączne ako 2,18.
Werder to drużyna grająca ofensywnie a jak gra Barca u siebie każdy wie. Zaatakuje od pierwszych minut.
Licze że werder z kontry coś ukłuje.
Bardzo prawdopodobny też over.
Ale zobaczymy jak będzie ja zawodowcem nie jestem.

Do góry
#662957 - 05/12/2006 18:13 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
timek Offline
enthusiast

Meldunek: 03/12/2003
Postów: 369
Skąd: Białystok
Quote:

Chociaż prawdę mówiąc nie widzę powodu, żeby grać Werder(+1.5) po kursie 1.6 lub niższym.




Zagrałem to 2 godziny temu po kursie 1.8 u ziemniaka. Zwycięstwo Werderu wg mnie nie wchodzi w rachube, ale remis bardzo prawdopodobny, tak łatwo nie dadzą sobie strzelić bramki, a nawet jeśli tak się stanie zrobią wszystko aby wyrównać, więc przewaga Barcy dwoma bramkami przy braku dwóch podstawowych zawodników jest naprawdę mało prawdopodobna.

Quote:

Natomiast podoba mi się kurs na over2.5 w Pointbet - 1.81, przy średniej rynkowej niecałe 1.7.





Tutaj może być różnie. Wszystko zależy od tego kiedy zostanie strzelona pierwsza bramka i kto ją strzeli. Moim zdaniem przez dluższy czas utrzyma się wynik 0:0 a dopiero później cos strzelą. Tymbardziej, że oba zespoły grają pod ogromną presją więc będą grać zachowawczo bo inaczej mogą popełnić sporo błędów w offensywie. Typ under/over no bet z lekką przychylnością ku underkowi.

Do góry
#662958 - 05/12/2006 18:52 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
Barcelona - Werder
typ: 2
kurs: 8
buk: bet24
stawka: 1/10


dla mnie to jest po prostu value bet. Poza tym widze pewną analogie. Pare sezonów temu był podobny mecz. Ostatnia kolejka fazy grupowej. Grała Valencia z Werderem. Valencia musiala wygrać, Niemcom wystarczał remis. I wówczas tez się mówiło, ze Hiszpański klub z palcem w d*** awansuje. Do mnie juz nie docierają argumenty typu "muszą wygrać", "Barcelona musi awansować" etc. Poza tym ja widze, ze Werder przez ostatnie sezony dojrzal na arenie międzynarodowej. Wcześniej często zdarzalo im sie przegrywać mecze w szatni. Tzn. z rownymi sobie grali świetnie , natomiast z tymi wyżej notowanymi druzynami po prostu stali. Od razu jakby byli pogodzeni z porażką. A to wg mnie własnie się zmieniło. Nabrali tak potrzebnej pewności siebie i wiary, ze kazdy jest do ogrania.
Bardzo możliwe, że Barca dzisiaj wygra i awnasuje. Są zdecydowanym faworytem. Jednak awans Werderu nie będzie dla mnie jakimś wielkim szokiem. Małą kaske daje na ich wygraną, gdyż przekonuje mnie do tego zawyżony kurs. Werder kocha gre z kontry i dziś ma najlepszą okazje, aby wykorzystać ten atut.

Do góry
#662959 - 05/12/2006 18:55 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Quote:

...jakis czas temu to bym nawet stawial ze werder moze ten mecz zremisowac. ale ostatnio wiadac u nich znaczny spadek formy.




Quote:

Werder gra swietnie ale jest slaby mentalnie i psyhicznie niestety, a to mecz o duza stawke przeciez jest Prawda?




Sorry,ze musze tak napisac,ale czytajac takie posty o spadku formy i o mentalnie i psychicznie slabszym Werderze to slabo mi sie robi,takie posty bez zadnych argumentow nie maja tutaj nic do szukania!

Nastepnym razem napiszcie lepiej Barca win i bedzie spokuj,a mnie i innym bedzie latwiej sie skoncentrowac na faktach i analizach meczu.

do dzisiejszego hitu,to widze to tak:

-Jezeli Barca tego spotkania nie wygra bedzie to MEGA-sensacja!
-Werder nie potrafi grac na remis

Faktem jest jednak,ze Werder nadal jest kopciuszkiem w Europie i do Barcelony im jeszcze daleko,jednak obserwujac ostatnie 2 miesiace tych druzyn,to kluby stylem i gra sie bardzo przyblizyly,nie widze w dzisiejszym spotkaniu remisu,obie druzyny maja "ciag" do bramki i zobaczymy ktora druzyna wpadnie szybciej w swoj rytm.

dlatego dzis typuje tak:

Barcelona -1.5 @2.60 i Werder 2 @9 betfair

Do góry
#662960 - 05/12/2006 19:04 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5674
Przypomniał mi się mecz sprzed 2 lat w fazie grupowej LM. Dwa lata temu spotkały się dwie druzyny - mistrzowie Hiszpanii i Werder Brema. Werderowi do awansu i zajęcia drugiego miejsca w grupie wystarczył remis z mistrzami Hiszpanii. Mecz był w Hiszpanii. Skończył się zwycięstwem Werderu 0-2 i mistrzowie Hiszpanii zostali wyeliminowani.
Dziś również mistrzowie Hiszpanii spotkają się z Werderem. Sytuacja jest podobna do tej która była 2 lata temu. Czy historia się powtórzy? Podobno historia lubi się powtarzać
Ale niebawem zobaczymy jak to wszystko się potoczy.

Moim zdaniem dzisiaj nie opłaca się stawiać na żaden mecz z LM. Postawiłbym na Chelsea, ale jak jest kurs 1.1 to buki mogą sobie wsadzić gdzieś taki kurs. Nie będę tego grał.

Do góry
Strona 12 z 13 < 1 2 ... 10 11 12 13 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, wHiTe_StAr, VVega, kemp, akagi, Sensei, rafal08), 4187 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582695 Postów

Najwięcej online: 4344 @ 20:27