Strona 7 z 13 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 12 13 >
Opcje tematu
#662841 - 31/10/2006 16:30 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Roberto116 Offline
old hand

Meldunek: 11/06/2006
Postów: 831
Barcelona-Chelsea
Typ:BARCELONA

Barcelona dzisiaj w swoim teoretycznie najmocniejszym składzie z R10,Messim,Deco,Xavim i w koncu Marquezem!!Barca nie musi wygrac tego spotkania gdyz zostanie im mecz z Werderem u siebie który łatwo powinni wygrac!Chodzi o cos wiecej,a mianowicie ambicje.Dzis Barca wygra wola walki i checia zrewanżowania sie Chelsea,za która jak wiadomo nie przepadaja:)Ponadto grają u siebie gdzie żadko przegrywaja!

Mój Typ:BARCELONA
Kurs: 2.05
Profesjonal!

Do góry
Bonus: Unibet
#662842 - 31/10/2006 16:35 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Quote:

Quote:

Mumin jezeli to byl dla ciebie faul to juz twoj proble.Ilu zagran sie nie gwizdze,gdzie to sa ewidentne faule.Nie wiem jak sedzia mogl zauwazyc ten faul z takiej odleglosci.Moja wersja jest taka Sheva sie urwal Puyolowi a ten udal ze byl faulowany - bo to mu tylko zostalo.




chlopie czy Ty wiesz ze w meczach pilkarskich jest 4 sedziow? a to sedzia liniowy sygnalizowal faul Szevy. widzial to najlepiej bo stal najblizej. nie chce sie spierac ale denerwuja mnie wlasnie takie glupie historyjki ze Barca wygrala tylko dlatego ze nie uznali bramki Szevy



Czlowieku o czym ty mowisz.Spojrz jak sie zachowuje zawodnicy podczas stalych fragmnetow gdzie jeden ciagnie drugiego i gwizdek sedziego milczy.A ty tamta sytuacje okreslasz faulem.I nie doknuj manipulacji ja nie powiedziale,ze tylko dlatego Barca wygrala bo nie uzanali bramki Szevy.Ja twierdze,ze Sheva bedzie koniecznie chial sie odgrysc Barcie,a dr.psychologii Jose Mourinho z penoscia ten fakt wykorzysta.Mozesz byc pewny ze Szeva bedzie dzisiaj niezwykle zdeterminowany.




Toledo i mumin
Jesli chcecie raczyc sie uprzejmosciami to podajcie sobie numry telefonow i tam sobie podyskutujcie, tu Wasz spor nic nie wnosi.

Do góry
#662843 - 31/10/2006 16:35 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
"Barca nie musi wygrac tego spotkania gdyz zostanie im mecz z Werderem u siebie który łatwo powinni wygrac!"

hehe dobre sobie


Barca to jusz nie ten gigant z tamtego roku i jusz nie dyktuje warunków jak im sie podoba ;]
Widziałem śmiesznego Ronaldhinio jak rozpaczliwie próbowal mieszać w Londynie i tylko tracił wszystkie zagrane do niego piłki...
Nie ma kontuzjowanego Eto i jusz nie jest z górki...

Zważając na to można wywnioskowac inny typ
Pozwole sobie przedstawić swoją analize na dzisiejsza Lige Mistrzów


Levski - Werder ahc 1 1/4:0 away @ 1.80 GB

W grupie A po remisie Barcy w Bremie i porażce w Londynie zaistniała dość ciekawa sytuacja dająca możliwość awansu piłkarzom Werderu. Sprawa awansu wzbudza więc wiele emocji nie tylko z powodu dzisiejszego pojedynku Barca - Chalsea. W tle tego spotkania do Bługari pojedzie aktualny mistrz niemiec! Szczerze mówiąc jestem zaskoczony świetną grą Bremeńczyków i skoro są liderami w rodzimej z pewnością silnej lidze, jest to powód przez który nie można ich lekceważyć. Do awansu wbrew pozorom wcale nie potrzeba im wiele. Gdy dzisiaj Chalsea zapewni sobie remisem na Nou Camp z nie tak jusz świetną Barcą awans, z pewnością odpuści sobie mecz w Bremie. Wtedy wystarczy, że podopieczni Thomasa Schaafa, znajdujący się w fantastycznej formie zremisują z Barcą no i... wygrają dziś z Levskim. Póki co w grupie A Werder i Barca mają tyle samo pkt co jest motywujące dla obydwu drużyn. W skłądzie Levskiego zabraknie natomiast 3 podstawowych napastników, co myśle pozwoli ofensywnie nastawiać zespół Werderu, bez obawy na utretę zbyt wielu bramek. Pozatym zespół z Sofi będzie sobie musiał radzić bez podstawowego bramkarza i wystawi dziś młodziutkiego 18-letniego niedoświadczonego goalkeepera.


ŹRÓDŁO: http://vegos.republika.pl

Do góry
#662844 - 31/10/2006 16:45 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Roberto116 Offline
old hand

Meldunek: 11/06/2006
Postów: 831
Vegos00 zgodze sie z Toba ze Barca moze narazie nie gra znakomicie,ale wg mnieporadza z Werderem,Werder moze w najlepszej formie ale Klose,Naldo,Diego,Borowski...to nie ta sama klasa co Messi,Deco,Xavi,Marquez,R10,...jak wiadomo wystarczy jeden blysk geniuszu R10,jedno znakomite podanie Xaviego czy przebłysk geniuszu Messiego,i Barca powinna wygrac(moze nie tak latwo,ale wygrac)ten mecz:)Dodam jeszcze ze u siebie strzelają często 3 bramki:) Wiec z Werderem na pewno coś strzela:)Bo sadze ze Werder ma porównywalny skład z Sevilla która przegrała z Barca 3:1...

Do góry
#662845 - 31/10/2006 16:48 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
Barca-Chelsea

Jak dla mnie w tym meczu wynik moze byc tylko jeden. Zwyciestwo Barcy. Chelsea ma 9 punktów i nie bedzie tragedii jak przegra, ale oczywiście dzisiaj łatwo skóry nie oddadzą. Barca ma 4 pkt, tyle co Werder. Mam nadzieje, ze dzisiaj El Conejo dostanie szanse. Saviola to zawodnik, który pasuje do stylu gry Barcy. Jego głównym atutem jest szybkościa i pasowałby bardziej zamiast Eidura. Ja mam Barce na prawie wszystki kuponach, wię jak Barca popłynie, ja utonę razem z nimi

Barca-Chelsea 1 6/10 kurs ok 2.0

Lewski-Werder

Werder imponuje mi ostatnio formą. Bardzo podoba mi sie Diego, który doskonale wkomponował sie w styl gry Bremeńczyków. O Klose nie ma co sie rozpisywać, bo to klasa światowa. Obrona również wyborna: Fritz, Owomoyela, Metersacker, Wome. Werder ma gtyle punktów co Barca i wg mnie beda chcieli dzisiaj strzelic troche bramek, poniewaz w późniejszym rozrachunku moze sie liczyc bilans bramkowy. Lewski jest osłabiony, poniewaz zabraknie 3 napastnikow.

Lewski-Werder handicap 1-0 2 4/10 kurs ok 2.0

Do góry
#662846 - 31/10/2006 16:58 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Warto dodac ze najpierw w super pucharze Europy zebrali srogie lanie od tejze Sevilli;-)
Dla mnie jasno wynika z tego ze Barca siadla ostatnio bez dwoch zdan ale u siebie sa ciagle bardzo grozni dla kazdego rywala.

Zastanawia mnie jeszcze jednen typ na ten mecz
MIanowicie over
znalazlem kurs 2,30
Dwie wielkie druzyny ktore potrafia strzelac bramki, moga byc piekne, moga byc brzydkie ale mecze gdzie obie druzyny nie strzelaja naleza do rzadkosci.
Kurs 2,30 w meczu gdzie gospodarze dramatycznie beda chcieli wygrac to woda na mlyn takiego typu.
Chelsea bedzie chciala strzelic bramke bo to pozwoli skupic sie na spokojniejszej grze, Barca bedzie chciala szybko strzelic zeby sprobowac ustawic mecz liczac na to ze goscie sie otworza.
Z drugiej strony Katalonczykom jak na ta klase druzyny jest relatywnie latwo strzelic bramke,
Kurs w tych granicach na dwie takie druzyny??
Ja to zagram za srednia stawke bo wg mnie to bardzo wartosciowy kurs.

Fc Barcelona - Chelsea Fc over 2.5 kurs 2.30 4/10

Do góry
#662847 - 31/10/2006 17:23 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/11/2003
Postów: 17144
Skąd: gdańska Zaspa
Quote:

Warto dodac ze najpierw w super pucharze Europy zebrali srogie lanie od tejze Sevilli;-)
Dla mnie jasno wynika z tego ze Barca siadla ostatnio bez dwoch zdan ale u siebie sa ciagle bardzo grozni dla kazdego rywala.

Zastanawia mnie jeszcze jednen typ na ten mecz
MIanowicie over
znalazlem kurs 2,30
Dwie wielkie druzyny ktore potrafia strzelac bramki, moga byc piekne, moga byc brzydkie ale mecze gdzie obie druzyny nie strzelaja naleza do rzadkosci.
Kurs 2,30 w meczu gdzie gospodarze dramatycznie beda chcieli wygrac to woda na mlyn takiego typu.
Chelsea bedzie chciala strzelic bramke bo to pozwoli skupic sie na spokojniejszej grze, Barca bedzie chciala szybko strzelic zeby sprobowac ustawic mecz liczac na to ze goscie sie otworza.
Z drugiej strony Katalonczykom jak na ta klase druzyny jest relatywnie latwo strzelic bramke,
Kurs w tych granicach na dwie takie druzyny??
Ja to zagram za srednia stawke bo wg mnie to bardzo wartosciowy kurs.

Fc Barcelona - Chelsea Fc over 2.5 kurs 2.30 4/10




nic dodać nic ująć. ja zaryzykowałem over 2 @1.91 10bet.com /w przypadku dwóch bramek - zwrot /

Do góry
#662848 - 31/10/2006 17:37 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Toledo Offline
journeyman

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 54
Quote:

W Barcelonie dzis nie powinni wygrac gospodarze, a jesli wygraja to roznica jednego gola, wiec handi na gosci jak znalazl.
Realnie patrzac tak wlasnie to widze, rozumiem ze Barca u siebie z takim rywalem bedzie gryzla ziemie zeby ugrac 3 punkty ale rywal to nie mistrz kraju III swiata tylko mistrz Anglii, mozna ich nie lubic ale docenic potencjal trzeba.
To wszystko w swietle faktow tak mi sie przedstawia,
jednak mozna podejsc do tego z drugiej, mniej sportowej strony, Barca jesli przegra dzisiaj to jest jedna noga w Pucharze UEFA, a to dla takiego klubu wrecz katastrofa,
Katalonczycy potrzebuja LM jak wody bez udzialu w tych rozgrywkach w dalszej czesci sezon 06/07 mozna zaczac spisywac na straty.
Londynczycy awans z grupy maja w kieszeni i zastanawiam sie czy nie poluzuja rywalom, zaraz spadnie na mnie grom uwag na ten temat ale patrzac realnie dzisiejszy mecz ma znaczenie dla jednej strony, druga- Chelsea moze tylko prestizowo podejsc do spotkania tylko po co skoro sa to "tylko" potyczki grupowe i bedzie sie liczyc wyjscie z grupy, a nie kto z kim i jak wygral, cala zabawa zaczyna sie w nastepnym etapie, teraz jest szansa "pomoc" rywalowi ugrac jakies punkty i wysiudac niemiecki Werder ktory ma szanse na wyjscie z grupy jesli Barca dzis nie podola,
z punktu widzenia Londynczykow lepiej puscic dalej Barce ktora jest lepsza druzyna od Niemcow i w dalszej czesci powinna eliminowac trudniejszych rywali.

To czysta teoria bo nie sugeruje ze jest jakis uklad ale sytuacja w grupie i potencjal Londynczykow daja mozliwosci do manipulowania wydarzeniami.

Po za tym ten mecz nie jest wart gry za wieksze stawki, ja zagram handi jesli znajde dobry kurs,
ew mozna pobawic sie w dokladny wynik cos w okolicach 2-1, 1-0, lub w okolicach remisu np 1-1.

Troche to wszystko naciagane ale nie szukalbym tutaj zarobku na sile,
zastanawia mnie jeszcze jedna opcja, ze bedzie czerwona kartka w meczu, idealne do tego scenariusza, zeby Jose mogl powiedziec w przypadku przegranej ze grali w 10 i stad ten wynik



W zadnym wypadku.Rozumiem Biszop ze doszukujesz sie takich spiskow ale nie w tym przypadku.To nie przypadek ze Sheva nie gral z Sheffiled United a dzisiaj wychodzi razem z Drogba w ataku.Mourinhio mowi,ze go nie interesuje kto wyjdzie czy Barca czy Werder,ale uwierzcie mi dla niego jest to bardzo wazne,aby utrzec nosa Barcelonie wlasnie tutaj na Camp Nou i to w takiej sytuacji,jezeli Barca nie wygra to bedzie miala klopoty.Mourinho to czlowiek chopry na sukces na zwyciestwo.Po tych wszystkich wydarzeniacch.Po tym jak rok temu kibice Barcy przywitali Mourinho.
Po prostu nie wierze w to zeby Mourinho pomogl Barcie.
Ja tu widze duze szanse dla Chelsea.Barca musi wygrac to spotkanie a to jest perfekcyjna sytuacja dla Chelsea,bo to jest chyba najlpeiej grajaca druzyna na swiecie z kontry.
Przypominam w tamtym sezonie wiekszosc pilkarzy Barcy byla w lepszej formie.Ronaldinho ktorego gra to 40% druzyny po MS nie moze sie odnalesc.Nie wiem co sie dzieje tez z Deco.
Najgrozniejszy tu bedzie Messi,ale Chelsea to druzyna ktora niesamowicei jest zoorganizowana.Nie sadze ze Barca jest w stanie na dzien dzisiejszy przejsc ten czolg.Ponadto sam andriej Szevczenko ma rachunki do wyrownania z Barca.Przyjezdza z lepsza druzyna i uwzam ze ma na to duze szanse.
Moj typ :X2

Do góry
#662849 - 31/10/2006 21:50 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
MMMmmmm.... jak przyjemnie cały scenariusz sie sprawdził. Werder pogromił... a ta podobno świetna Barcelona która jest groźna u siebie PONOWNIE straciła pkt Mówiłem że oni jusz tutaj nie dyktują warunków


OMG co to była za satysfakcja oglądać bramkę Drogby...
Teraz niechaj wszyscy fani Barcy sie modlą o ten niby pewny mecz z Werderem bo Chelsea już sobie zapewniła awans dzisiaj



No to na tyle takich małych emocji po wieczorze z Ligą Mistrzów

Do góry
#662850 - 31/10/2006 23:49 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
buster Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 474
22.11.2006 Werder - Chelsea 1 @2.9 w baw

Czołówka grupy A

1.Chelsea 10 pkt
2.Werder 7 pkt
3.Barcelona 5 pkt

przedostatnia kolejka Werder - Chelsea
Levski - Barca

ostatnia: Chelsea - Levski
Barca - Werder

zakładam ze Levski wtopi obydwa mecze

Mourinho zrobi wszystko zeby zaszkodzić Barcelonie - nic prostszego jak ... przegrac z Werderem

wtedy przed ostatnią kolejką układ będzie taki:

1.Chelsea 10 pkt
2.Werder 10 pkt
3.Barca 8 pkt

i Werderowi do awansu wystarcza remis na Camp Nou, w innych wypadkach potrzebował by zwycięstwa co jest jednak mało realne

a Chelsea tak czy siak wchodzi z 1 miejsca




więc jeszcze raz:
baw Werder - Chelsea 1 @2.90 grubo

ewentualnie mozna czekac na inne buki - tylko jakie dadzą kursy???

wiem wiem na tym poziomie nie ma miejsca na układy - tak właśnie mówił niejaki Frank Lampard przed meczem ze Szwecją na MŚ w Niemczech

Do góry
#662851 - 01/11/2006 00:27 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
doslownie 1 minuty zabraklo mi abym to ja mial racje. sytuacja barcelony jeszcze nie jest taka zla. musza tylko wygrac na wyjezdzie z levskim i u siebie z werderem. chelsea do tej ukladanki nie jest potrzebna. oczywiscie fajnie bedzie jak zremisuja badz wygraja w bremie. wtedy to werder bedzie musial wygrac w barcelonie. z calym szacunkiem jednak ale chcesea to dzisiaj psim swedem zremisowala ten mecz.na nastepne 2 kolejki barcy polecam ich zwyciestwa nad levskim i werderem u siebie. nad meczem werder- chelsea bym sie powaznie zastanowil. z jednej strony mourinho musi teraz uwazaxc na kartki swoich grajkow i moze ich wystawic aby polapali je z werderem i odpoczywali z levskim (to jest gdybanie bo ja nie wiem ile oni teraz maja kartek) a zdrugiej i tak mu juz kolo tylko narobili i nie chce aby smrod sie ciagnal ze sie podlozyl w tym meczu.

Do góry
#662852 - 01/11/2006 08:13 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Toledo Offline
journeyman

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 54
Barcelonie lepiej mecz sie nie mogl ulozyc.Glupia strata Boulharuza i szybka ale ladna bramka deco.Zaskoczyl mnie brak Szevczenki.Mecz byl brzydki ale bardzo zaciety.Panowie Barca stworzyla sobie sytuacje,lecz chelsea rowniez.To jak zmarnowal sytuacje Arjen Robben o pomste do nieba.Co prawda Barca probowala grac swoje ale ja mowilem to nie jest ta sama druzyna.Wtedy Chelsea nie miala nic do powiedzenia.Wczoraj wedlug mnie to byl wyrownany pojedynek.
Jakze ten obrazek ktory widzielsmy pod koniec spotkania(radujacego sie Mourinho )przypomina mi mecz z przed 3 lat kiedy to Porto wyeliminowalo MU po bramce rowniez w ostatnich minutach.Panowie to jest ta niesamowita wiara w siebie oraz swoje umiejetnosci.To wlasnie maja druzyny Mourinho.I co i wyszlo znowu,ze racje ma portugalczyk.Kiedy gramy z nimi w 11 to nigdy nie przegrywamy.

Do góry
#662853 - 02/11/2006 08:50 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Lampard vs Valdez


Chetnie zobaczylbym zdjecie z mina Valdeza po tej bramce jak stoi oparty o slupek


Edited by Biszop (02/11/2006 08:53)

Do góry
#662854 - 19/11/2006 18:45 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
kwachol_chorzow Offline
stranger

Meldunek: 19/11/2006
Postów: 9
22.11, środa 20:45 Weserstadion
Brema Werder Brema -:- Chelsea Londyn
- -
20:45 im. G. Asparuchowa
Sofia Lewski Sofia -:- FC Barcelona


1. Chelsea Londyn 4 3 1 0 8:3 10
2. Werder Brema 4 2 1 1 6:3 7
3. FC Barcelona 4 1 2 1 8:4 5
4. Lewski Sofia 4 0 0 4 1:13 0


Barcelona musi wygrac czysta 2 ...

Co do pierwszego meczu tej grupy mam ieszane uczucia wiec poczekam i narazie pasuje z tym meczem ...

Do góry
#662855 - 19/11/2006 18:51 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
kubusiek90 Offline
old hand

Meldunek: 11/11/2006
Postów: 833
Skąd: Stomil Olsztyn
Brema Werder Brema -:- Chelsea Londyn Do tego meczu bym obstawiał under 2.5 < Jestem wręcz pewny że padnie więcej niż 2 Bramki Werder będzie starał się grać odpoczątku Ofensywnie...

Do góry
#662856 - 19/11/2006 19:01 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Barteus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/04/2003
Postów: 2184
Skąd: northampton/uk
wiec chyba over 2,5 niz under

Do góry
#662857 - 19/11/2006 21:14 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
katalonczyk9 Offline
stranger

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 6
To prawda ze Werder bedzie chcial zaatakowac od poczatku...Chelsea gra w tym meczu o "pietruszke" i to ile sil wloza w ta konfrontacje zalezy tylko od ambicji Mourinho i samych zawodnikow.. W moim mniemaniu mecz zdecydowane NO BET-postawa Chelsea zarowno jak jej sklad-nieprzewidywalne

Do góry
#662858 - 20/11/2006 11:54 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Bardzo ciekawa grupa, z której miały wyjść Chelsea i Barcelona, ale czy tak się stanie? 5 kolejka rozstrzygnięcia ( raczej ) nie przyniesie.
Chelsea jest już pewna swego, choć matematycznie ma jeszcze szansę na puchar UEFA. The Blues rozdają karty. I to jest bardzo ważny czynnik, który należy uwzględnić.
Bo wiadomo, że Chelsea i Barca nie lubią się za bardzo. Dodatkowo Mourinho może chcieć "dać sobie szanse", by jednego z kandydatów do triumfu w LM odesłać do UEFA.
Dlatego uważam, że Chelsea - która i tak nie jest w najwyższej formie - może nie do końca poważnie potraktować wyjazd do Bremy. W Bremie przegrać może każdy i nikomu ujmy to nie przyniesie. Ponadto Chelsea walczy o mistrzostwo Angli, a tam MU idzie jak burza, więc motywacja w Bremie może nie być "w normie".
Werder, który ostatnio dostał zadyszki, z pewnościa zdaje sobie sprawę z szansy, jaka się przed nim otwiera. I co, jak co, ale z Chelsea pójdą na całość, by wygrać mecz i zachować punktową przewagę nad Barcą.
A zespół to bardzo dobry, bardzo ofensywny i bramkostrzelny. w przeciwieństwie do Chelsea, która za dużo tych bramek nie strzela ostatnio.
Werder ma potencjal i ludzi, by wygrać ten mecz.
W świetle tego wszystkiego, ja zagram czystą 1, bo wydaje mi się, że Bremeńczycy będą mieli ogromna motywacje, by ten mecz wygrac i tak sie stanie

Do góry
#662859 - 20/11/2006 12:12 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Barcelona, chcąc zostać w grze, musi ten mecz wygrać. Remis może spowodować, iż obrońcy tytułu mogą wylądować już po 5 kolejce w pucharze UEFA, co byłoby nie lada sensacją.
Katalończycy są tego świadomi i do meczu w Sofii przystąpią podwójnie zmotywowani.
Czeka ich jednak trudny mecz, bo takie spotkania, które trzeba wygrać, gra się czesto niezwykle trudno. Lewski też nie ogórki i o jakis punkt i honor z pewnością zawalczą.
Tym bardziej, że Barca przyjedzie mocno zdziesiątkowana, a najbardziej bedzie jej brakować żądeł, czyli Eto'o i Messiego.
W szeregach Katalończyków widać pewną nerwowość, na gwałt szuka się napastnika, wiele wypowiedzi trenera i piłkarzy świadczy o tym, że łatwo nie jest.
Barca odniosła ostatnio przekonujace zwyciestwo w Palma di Majorka i w La Liga jej pomimo kłopotów idzie.
W LM nie wyglada to już tak różowo. Brak wyjazdowego zwyciestwa
Reasumując:
Różnica klas jest zbyt duża, zbyt duża jest także różnica w ograniu i doświadczeniu zespołów.
Dlatego uważam, ze niespodzianki w Soffi nie będzie i Barca siegnie po komplet punktów.
Jeśli mecz ułozy się po jej myśli, to łatwo, ale jeśli Lewski wzniesie się na wyżyny i dopisze mu trochę szczęścia, to Ronaldinho i spółka bedą musieli mocno powalczyć, by wydrzeć Bułgarom 3 punkty

Do góry
#662860 - 20/11/2006 13:36 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
giede Offline
enthusiast

Meldunek: 17/10/2006
Postów: 220
Skąd: Ełk
Ja równierz gram czystą jedynke na bremeńczyków , sądze że Mourinho zrobi wszystko żeby Barcelona nie awansowała dalej.Mam nadzieje że przynajmniej pozwola na remis drużynie z Wessrestadion.Prawdopodobny under. W meczu Barcelony na ich wygraną nie mam zamiaru stawiać po tak niskim kursie,mimo że będo zmotywowani jak nigdy żeby wygrać.Odpuszczam sobie.Over 2,5 po kursie 1.5 tez mozliwy.Pozdrawiam.

Do góry
Strona 7 z 13 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 12 13 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, igea23, Irek, kemp, alfa, Lukasz111, Sensei, ElNinho[mmdea], VVega, Akhu, latajaca_holenderka), 4394 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582744 Postów

Najwięcej online: 4480 @ Dzisiaj o 20:50