Strona 4 z 13 < 1 2 3 4 5 6 ... 12 13 >
Opcje tematu
#662781 - 27/09/2006 12:50 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Quote:

jest prawdopodobieństwo że Barcelona nie wygra.Barca gra na wyjeździe i jest o 30 godzin bardziej zmęczona bo grala w niedzielny wieczór a Werder ma Klosego któremu wystarczy jedno dobre dośrodkowanie.poza tym Werder jest zdeterminowany bo jak przegra to nici z awansu .




zawsze może z 3 miejsca do Pucharu UEFA awansować więc żadne nici

Do góry
Bonus: Unibet
#662782 - 27/09/2006 12:57 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Igor - to nie można było tak od razu, zamiast tego tekstu z moimi głupotami. Troche szacunku do innych, ktorzy maja odmienne zdanie.
Można to zrobić ot choćby tak jak Biszop
Ja nie patrzę na to poprzez pryzmat meczu Barcelony z Valencją ani nie biorę pod uwagę dzisiejszego meczu, niezależnie od tego, jakim wynikiem sie ono zakończy.
Wydaje mi się też, że Barca jeszcze obroni mistrzostwo Hiszpanii.
Dalej jednak twierdzę, że najlepszy sezon Barca ma już za sobą. Nowe twarze tu niczego nie zmieniają. Tu odsyłam do galacticos. Kupili Figo, grubego, Zidane'a, Beckhama i jeszcze paru. Funkcjonowało to przez jakiś czas, a potem rozsypało się jak domek z kart. Dla mnie to nie jest przypadek, że Ronaldinho dal ciała na MŚ, że końcowkę sezonu Barca goniła resztkami sił, itd.
Ludzie nie automaty i kres jest zawsze. Już teraz widać momentami, że gra Barcy się zmieniła, że brakuje momentami tej magii w trójkącie REM. Wreszcie, że Barcelonie przytrafiają się kiepskie mecze lub przestoje w grze.
To widac gołym okiem. Coraz wiecej rutyny, a coraz mniej radości. Ci, którzy przyszli tej radości nie wniosą.
Mi bardziej podoba sie teraz sposob budowanie drużyny w Arsenalu, gdzie stawia sie na młodych, zdolnych bez wielkich nazwisk, a jeśli juz sprowadza sie kogoś z nazwiskiem to na konkretną pozycję

Do góry
#662783 - 27/09/2006 12:58 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Pewnie ze jest prawdopodobienstwo ze Barca nie wygra, nawet tak z 45%. Przeciez to sport i kazdy z kazdym moze wygrac

Do góry
#662784 - 27/09/2006 13:22 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5675
Quote:

jest prawdopodobieństwo że Barcelona nie wygra.Barca gra na wyjeździe i jest o 30 godzin bardziej zmęczona bo grala w niedzielny wieczór




Barca to nie jest jakaś podwórkowa drużyna z czwartej ligi. Mają specjalistów za grube pieniądze od przygotowania kondycyjnego i to że grali jakiś mecz w niedziele nie ma żadnego znaczenia. Nie po to zatrudniają fachowców, żeby ich zawodnicy nie byli gotowi do kolejnego spotkania.
Myślę że każda drużyna grająca już od jakiegoś czasu w LM nie ma problemów ze zmęczeniem zawodników. To nie są jacyś amatorzy.

@rene
Jeśli się dobrze przyjrzysz to zauważysz, że moja uwaga nie była skierowana do Ciebie.


A co do przestojów w grze Barcy to zawsze jakieś tam przestoje miała. Pamiętam jak chyba 2 lata temu na początku sezonu Ronaldinho też nie zachwycał. Zdobycie dwa razy pod rząd mistrzostwa Hiszpanii i wygranie LM byłoby wielkim osiągnięciem. Chyba się jeszcze nie zdarzyło w historii żeby jakaś drużyna dwa razy pod rząd wygrała LM? Poza tym wszystko co ma początek musi się kiedyś skończyć. Barca miała swoje 5 minut (podobnie jak kiedyś Małysz) i kiedyś nadejdzie czas że będzie musiała ustąpić miejsca na podium innym drużynom. To jest niezaprzeczalne. Ale póki co nadal jest bardzo groźną drużyną.

Jeśli miałbym typować gdzie będzie niespodzianka to stawiałbym na mecz Chelsea. Kurs jest bardzo mocno zaniżony. Dla mnie to jest podejrzane. Pewnie buki tak specjalnie chcą zmylić ludzi. Wszyscy postawią na Chelsea bo niski kurs, a na Barce będą się bali stawiać bo kurs jest podejrzanie wysoki. Barca spokojnie ogra Werder, a Chelsea zremisuje 0-0 i buki znów się wzbogacą

Do góry
#662785 - 27/09/2006 14:42 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ja nie przykładam pierwszorzędnej wagi do kursów. Najpierw typuję, a potem patrzę na kurs i jeśli jest on zbyt niski, to rezygnuję z obstawiania.
Kurs na Barcę jest w moim odczuciu wiecej niż zadawalający i nie wypadało go nie wziąć.
Te teksty o zmeczęniu w odniesieniu do klasowych drużyn są nietrafne. Bo nad przygotowaniem pracują całe sztaby fachowców, a i drużyny dysponują szeroką ławką
Nie sądzę, by buki celowo podstawialy jakiś niski kurs (dla zmyły), bo trzeba pamietać, że za wszystko trzeba zapłacić.
A zwyciestwo The Blues prawdopodobne. Ja mam wieksze wątpliwości co do Reds, tam kurs też niski
Dla mnie dużym mankamentem jest to, że są to rozgrywki grupowe. W ubieglym sezonie Barca zadowoliła się remisem w Atenach, a Chelsea nawet padla z Betisem, co żadnej z ekip nie przeszkodziło awansować dalej
Wczoraj sensacji nie było, dzis raczej też nie będzie, choć pewnie będzie mecz, gdzie faworyt zremisuje
Oby to nie była Barca

Do góry
#662786 - 27/09/2006 14:53 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
Krysti24 Offline
old hand

Meldunek: 20/12/2002
Postów: 1064
Skąd: Bytom
Ja myślę że w meczu Levski - Chelsea nie bedzie niespodziani i to goscie wygraja ten mecz. Zastanawiem sie nawet czy nie zagrać na Chelsea do przerwy

Do góry
#662787 - 27/09/2006 15:10 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
"Chyba się jeszcze nie zdarzyło w historii żeby jakaś drużyna dwa razy pod rząd wygrała LM?"


Real Madryt zdobył 5 X z kolei LM

Do góry
#662788 - 27/09/2006 15:25 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Puchar Klubowych Mistrzów Europy (zwany także Pucharem Europy lub Pucharem Mistrzów) jest rozgrywany od sezonu 1955/1956. Do fazy półfinałowej rozgrywany był systemem pucharowym. W finale rozgrywano tylko jedno spotkanie na neutralnym stadionie. Od sezonu 1992/1993 turniej przybrał formę rozgrywek grupowych i rozgrywany jest jako Liga Mistrzów
2006 FC Barcelona
2005 FC Liverpool
2004 FC Porto
2003 AC Milan
2002 Real Madryt
2001 Bayern Monachium
2000 Real Madryt
1999 Manchester United
1998 Real Madryt
1997 Borussia Dortmund
1996 Juventus Turyn
1995 Ajax Amsterdam
1994 AC Milan
1993 Olympique Marsylia
1992 FC Barcelona
1991 Crvena Zvezda Belgrad
Ligi Mistrzów nikt dwa razy pod rząd jeszcze nie wygrał

Do góry
#662789 - 27/09/2006 15:29 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
No właśnie rene miałem to samo wklejać, ale jak widac nie wszyscy wiedzą co to Liga Mistrzów
Pozdrawiam

Do góry
#662790 - 27/09/2006 16:04 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
Nie uważasz, że to to samo tylko pod inną nazwą i jak zawsze modyfikowanym systemem rozgrywek? W sporej większości przypadków statystyk dotyczących "Ligi Mistrzów" podaje się dane począwszy od sezonu 1955/1956.

No ale jeżeli jusz mamy sie czepiać słówek to masz racje

Do góry
#662791 - 27/09/2006 16:37 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
B00kEr Offline
stranger

Meldunek: 16/09/2006
Postów: 17
jak dla mnie kurs ok. 2 na barce jest bardzo ciekawy sadze iz niespodzianki niebedzie i barca spokojnie wywyiezie 3 punkty w tym meczu typowal bym takze over ktory jest prawdopodobny

Do góry
#662792 - 27/09/2006 16:40 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
Nieco innego zdania jestem niż przedmówca

Moja interpretacja poziomu piłki

Levski - Chelsea 2 @ 1.33
Liverpool - Galatasaray 1 @ 1.33

@ 1.76

Dziś młay doubelek na zespoły ligi angielskiej. Premiership jest aktualnie naprawde silną ligą na arenie międzynarodowej o czym świadczy forma drużyn takich jak: Liverpool (zwycięzca LM 03/04), Chelsea (n/c), Arsenal (finalista LM 04/05), przy czym włączając Man U wszystkie nadal zakwalifikowały się do tegorocznej LM, nie przegrywając do tej pory żadnego meczu! w tych rozgrywkach. Miałem okazje oglądać mecze Liverpoolu jak również Chelsea i bez wątpienia żadne z nich nie zapomniało jak się gra wysoki poziom. Rozmyślanie o jakiejś zadyszce po ubiegłorocznych dobrych sezonach to niewątpliwa pomyłka. Levski Sofia być może zrobił 2 kroki w przód jeżeli chodzi o poziom, ale by zatrzymywać najlepsze zespoły z najlepszych, to jednak o kilkanaście kroków za mało. Liverpool na własnym stadionie to przeciwnik dla Barcy? Realu? Milanu? przy czym ostatnio The Reds są na fali a to bardzo ważny czynnik. Nie na fali niewątpliwie jest Galatasaray, który w domowej lidze spisuje się po prostu słabo (6 poz. 2/4/1) Podsumowując, niesądze by dziś którakolwiek z angielskich drużyn straciła pkt na słabym Galatasary lub klubie z niskiej półki - Levskim w najwazniejszm dla siebie turnieju.


źródło: http://vegos.republika.pl

Do góry
#662793 - 27/09/2006 17:19 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
;...My nie bojimy sie Werderu,ale mamy przed tym zespolem respekt...,w ubieglym roku mielismy bardzo duzo szczescia na Weserstadionie...;

tak wypowiedzial sie Frank Rijkaard,a to zacytowal Deco

;...Werder jest duza druzyna i pomimo zlego startu w BL jest to dobra druzyna...,ostatnie zwyciestwa z Werderem byly pomimo wysokich wygranych bardzo wyrownane...;

Klose powiedzial ;...nie mozna zapomniec,ze gramy z Barca,to jest najlepsza druzyna na swiecie i nie mozna wychodzic z zalozenia ze wygramy.Naszym celem jest nie przegrac...;

;...nadszedl czas,ze wkoncu z Barca wygramy jakies punkty...; wypowiedz Borowskiego

Faktem jest,ze Werder juz od 5 spotkan jest bez zwyciestwa i akurat teraz wita Barca.Porazka gospodarzy w zlym stylu
bedzie kolejnym ciosem dla klubu i przyszlych spotkan w BL,
zdobycie dobrego wyniku (np.remisu) moze stac sie szybkim powrotem pewnosci siebie i lekiem do serii zwyciestw w BL.

Dzis znowu zobaczymy Werder z K&K,pomocnik Baumann doswiadczony zawodnik wzmocni obrone i Pasanena i wrescie zobaczymy na lewej pomocy mlodego Schulza.
Klose ma napewno cos do udowodnienia,po odejsciu Micoud stal sie najwazniejszym zawodnikiem, a w ostatnich pojedynkach z Barca raz byl zawieszony,a w rewanzowym meczu doznal po starciu z Marquezem kontuzji.

Jako kibic Werderu musze przyznac,ze trzeba byc naprawde bardzo duzym optymista,by wierzyc w wygrana gospodarzy,lecz ciezko mi jest uwiezyc w latwe zwyciestwo Barcelony.

Moj typ:

Bremen - Barcelona 9/10 Lay 1 @4.60 Betfair

Dodajmy jeszcze,ze mecz bedzie pokazywany live w 54 panstwach

Do góry
#662794 - 27/09/2006 17:56 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
saxxon Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2004
Postów: 1233
Skąd: Sosnowiec
Quote:

"Chyba się jeszcze nie zdarzyło w historii żeby jakaś drużyna dwa razy pod rząd wygrała LM?"


Real Madryt zdobył 5 X z kolei LM




tylko ze Real Madrid jest 5 x większy od

czegoś

co jest więcej niż klubem (prawdziwe putki wiedza o co mi chodzi )


a co do dzisiejszego meczu Werderu z przyjezdnymi z kataloni to powiem tylko tyle ze niemcy gdy musza pokazac w pelni swoje umiejetnosci walcząc o zycie - potrafia to zrobic
barcelonoka wygrywa w tym sezonie tylko z kelnerami - z lepszymi druzynami typu Valencia traci punkty a z lepszymi maxymalnie zmotywowanymi druzynami jak Sevilla wiemy co robi
Ronaldinho - jedyny kon pociagowy barcelony gra ponizej swojego poziomu - choc juz lepiej niz na MS
Xavi bez formy Iniesta pokazuje dobra klase - ale jak go jakis szkop skosi to mu sie odechce

Niemcy dzis ida na wojne - rok temu Barca grala slabo z Werderem ale wygrala dzieki wirtuozowi Dinho - teraz bedzie inaczej, Dinho im meczu nie wygra a wtedy barca jest bardzo mierniutka

kurs ze barca nie wygra ponad 2 a wiec lepszy niz na barce a obklada nam 2 z 3 mozliwych wyników

dzis wiec jako zagorzaly kibic hiszpanskiej pilki wołam

VAMOS WERDER

Do góry
#662795 - 27/09/2006 18:23 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Quote:

"Chyba się jeszcze nie zdarzyło w historii żeby jakaś drużyna dwa razy pod rząd wygrała LM?"


Real Madryt zdobył 5 X z kolei LM




tylko ze Real Madrid jest 5 x większy od

czegoś

co jest więcej niż klubem (prawdziwe putki wiedza o co mi chodzi )





Żałosne teksty na poziomie sfrustrowanego kastylijskiego campesino

To jest forum bukmacherskie ,więc dyskutujmy o typach ,a nie o sympatiach i antypatiach.

Wczoraj grałem w komgo "1" na Real ,dziś daję X2 na FCB.

Trzesienie ziemi musiałoby byc w Bremie ,żeby przeciętny Werder ograł Barcę.
Wszystkie atuty po stronie gości.

Do góry
#662796 - 16/10/2006 11:35 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Srodowy mecz na Stamford Bridge odbedzie sie bez udzialu podstawowego bramkarza gospodarzy Petra Ceha.
Carlo Cudicini drugi bramkarz druzyny doznal kontuzji w tym samym sobotnim meczu po ktorym Czech zostal zniesiony z boiska i przeszedl operacje w neuro specjalistycznym chirurgicznym szpitalu w Oxfordzie, uraz czaszki wykluczy znakomitego bramkarza na przynajmniej 6 miesiecy, co do stanu Cudiciniego nie ma na razie informacji, zostal zwolniony do domu w tym samym dniu lecz nie oznacza to ze zagra w srode.
Trzeci bramkarz londynczykow, Hilario jest ostatnia deska ratunku druzyny.

Teoretycznie obrona Chelsea jest wystarczajaco mocna zeby wspomoc nawet slabszego bramkarza ale w swietle przyjazdu takiej druzny jak Barcelona bedzie to oznaczalo znaczaca zmiane ustawienia druzyny Niebieskich.

Dla Barcelony nieszczescie rywala jest duzym plusem, po ostatnim remisie w Bremie, w Londynie pojawia sie po 3 punkty, szanse sie zwiekszyly i uwazam ze Barcelona nie powinna przegrac tego meczu.
Jednak tego typu sytuacje motywuja druzyne dodatkowo i Chelsea bedzie za wszelka cena chciala pokazac sie z jak najlepszej strony.

Na dzis gralbym jakies handi na gosci, niestety bukmacherzy jeszcze czekaja z wystawieniem pelnej oferty i na ten monet gram
Remis Brak Zakładu 2 kurs 2.00 betway 4/10

Do góry
#662797 - 16/10/2006 12:11 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Quote:


Teoretycznie obrona Chelsea jest wystarczajaco mocna zeby wspomoc nawet slabszego bramkarza ale w swietle przyjazdu takiej druzny jak Barcelona bedzie to oznaczalo znaczaca zmiane ustawienia druzyny Niebieskich.




Może i ta obrona jest teoretycznie mocna. Pod warunkiem, że gra przeciwko kowalom, którzy poza wrzutkami na pole karne nie mają nic do zaproponowania. A tak gra zdecydowana większość drużyn na wyspach
Przeciwko Barcelonie nie da ustawić się obrony, choć zabraknie tym razem Eto'o
Ja widzę, że forma Barcy idzie w górę, coraz lepiej grają Ronaldinho i Messi, więc kto będzie bronić w Chelsea nie ma aż tak wielkiego znaczenia, bo jak Barca zagra swoje, to żaden bramkarz nie pomoże, nawet Terry

Do góry
#662798 - 16/10/2006 12:51 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
ja bym nie demonizował tego, że zagra trzeci brzamkarz.

Przecież to wcale nie oznacza, że będzie puszczał strzały w środek bramki. A poza tym Chelsea to wielki klub i byle ogórów tam nie chowają - nawet w rezerwach.

Całkiem prawdopodobne, że może ten bramkarz nie wybroni jakiejś super 100% dla Barcy, ale pewnie zagra na przyzwoitym poziomie i bramki żadnej nie zawali.

Do góry
#662799 - 16/10/2006 13:00 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Biorąc pod uwage, że Barcelona ma w niedziele mecz z Realem na wyjeździe to w spotkaniu z Chelsea o zwycięstwo raczej zabijać się nie będą. Do awansu wystarczy im wygrane u sibie teraz z Werderem i Lewskim na wyjeździe i pewnie poszukają punktów z Chelsea u siebie, więc o awans pewnie się nie martwią. Chelsea na pewno będzie ostro zmobilizowana i pewnie zagra z kontry, a w tym są bardzo dobrzy. Dla mnie mecz nie do grania bo każdy wynik prawdopodobny.

Do góry
#662800 - 16/10/2006 15:06 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
Papcio_Gargamel Offline
enthusiast

Meldunek: 24/12/2005
Postów: 319
ciekawa oferta od profka pojedynek werder-inter po kursie 1,9 na werder mysle ze mozna brac, ale chetnie zobacze co inni mysla

Do góry
Strona 4 z 13 < 1 2 3 4 5 6 ... 12 13 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, akagi, Sensei, wHiTe_StAr, VVega), 4415 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582829 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07