Strona 10 z 13 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 >
Opcje tematu
#662901 - 22/11/2006 14:05 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Dyskusja jest faktycznie ciekawa, bo i sytuacja w grupie jest taka, co podgrzewają zainteresowane strony, media i ja.
Mi się wydaje, że tu nie chodzi o zemstę, ale raczej o to, by spróbować ( ewentualnie ) wyeliminować jednego z najgroźniejszych konkurentów juz w fazie grupowej. Ja akurat chciałbym, by Barva grala dalej, bo LM bez nich dużo by straciła. Na miejscu Murinho jednak spróbowalbym tej szansy. Murinho jest pod presją, w lidze wygral, co mial do wygrania, LM też wygral, tyle że z Porto. Abramowicz ściągnął go po to, by wygrać LM. I po to tyle pieniedzy w Chelsea ładuje.
To co mówi Murinho nie ma żadnego znaczenia, bo on przecież nie powie, że przed nimi ciężki mecz na wyjeździe z MU, ktorego przegrać nie można, nie powie, że będzie oszczędzać graczy, nie powie, że mecz z Werderem praktycznie mozna odpuścić...
To jest jedna strona medalu
Z tą teoria mozna sie zgodzić lub nie. Ale jest jeszcze coś.
Ci, ktorzy nie zgadzają się, na ogół typuja Chelsea jako zwycięzcę.
A co będzie jak werder wygra w uczciwej walce?
Założę sie, ze wiekszość i to zdecydowana i tak powie wtedy, że The Blues sie podłożyli. Najgłośniej będą o tym trąbic w Katalonii.
Chelsea jest lepszym zespołem niż Werder, ale nie gra niczego porywajacego ostatnio.
Może przegrać, bo werder nie ogorki, a w Bremie wielu zostawiało punkty. Werder gra ofensywnie i jeśli zagrają z pasją, to wygraja ten mecz.
W ubiegłorocznej LM w pierwszej fazie grupowej Chelsea przegrała z cieniutkim Betisem 0:1
Betisem, który gral ,mocno osłabiony i bez napastników.
Bramke strzelił jakis młokos

Werder 1
Klose strzeli
Over 2.5 bramki ( domyślcie sie dlaczego )

Do góry
Bonus: Unibet
#662902 - 22/11/2006 14:45 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
MIDA$ Offline
addict

Meldunek: 28/10/2006
Postów: 433
Skąd: $$$$$$$$$$$
.......Jednym slowem stawka dla Barcy bardzo duza ,dla Sofi ambicja i,,,przeciez zawsze jest fajnie strzelic gola wielkiej Barcelonie.
typ Lewski strzeli 2,75 prof......powodzenia i pozdrawiam.




Mnie również ciekawi czy Lewski w ostatnim meczu w LM przed własną publicznością pokusi się o bramkę ??? niemówię urwie punkty faworytowi ale go nieco zmobilizuje do lepszej gry . Granie Barcy za 1,20 owszem jak kto woli. a może lewski gol za 2,75 ? do rozważenia

Do góry
#662903 - 22/11/2006 15:29 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
Moja analiza dzisiejszej Barcy

LEVSKI - BARCELONA ahc away 0:2 @Gamebookers


Levski to zespół który posłużył w tym roku za posiłek punktowy dla wielkich drużyn. Po 4 rundach zebrali 0 pkt przy bilansie bramkowym 1-13. Dziś zmierzą sie z wielką FC Barceloną. Ostatni mecz katalończyków z Mallorcom, która do tej pory miała najlepszą obroną w hiszpańskiej Primiera Division pokazał świetną forme strzelecką Gudjonsena jak również poradność bez playmakera Messiego. Mecz zakończył się wygraną Blaugrany 1:4. Piłkarze Sofi ani razu nie przegrali mniejszą niż dwubramkową różnicą. Wielka FCB obecnie znajduje się na 3 miejscu w grupie, przy czym Chelsea zapewniła już sobie awans.W przeciwieństwie do gospodarzy, którzy nie mają już szans nawet na UEFA, motywacja z pewnością nie będzie dziś słabym pktem katalończyków.



Swoją drogą zastanawiam się nad małą korupcją, jeżeli takowa byłaby potrzebna dla np. świętego spokoju Barcy. Nie mam takich znajomości żeby wiedzieć czy na takim poziomie przekupstwo wchodzi w gre, ale myśle że jednak bardziej skłonny jestem sądzić że coś takiego ma miejsce. Jedyna rzecz która mnie hamuje w tym to to że bez przekupstwa Barca powinna dać rade. Ogromna różnica budżetowa, a przecierz Levski nie ma jusz szans nawet na UEFA. Kasa jak to kasa - zawsze by się przydała

Do góry
#662904 - 22/11/2006 15:34 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
Zapomniałem o najważniejszym =P

kurs w GB wynosi 1.72

...gdyby jakiś moderator mógł poprawić byłoby najs

Do góry
#662905 - 22/11/2006 15:37 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
mbraders Offline
enthusiast

Meldunek: 25/02/2003
Postów: 330
Skąd: Krosno Odrz.
Piłkarze FC Barcelony znaleźli się "pod murem". Dość nieoczekiwanie na dwa mecze przed końcem znajdują się na 3. miejscu w grupie A. Podopieczni Franka Rijkaarda muszą dziś wygrać, jeśli chcą myśleć o awansie.

- Potrzebujemy koncentracji i odpowiedniego przygotowania by wygrać i potem zaczniemy myśleć o ostatnim meczu w grupie. Barca gra obecnie bardzo dobrze i to jest dla mnie najważniejsze. Nie martwię tymi, którzy mają pesymistyczne spojrzenie na sprawę - mówi trener "Blaugrany".


Ubiegłoroczni triumfatorzy Ligi Mistrzów w tym sezonie raczej rozczarowują. W czterech meczach raz wygrali, raz przegrali i zanotowali dwa remisy. Dziś Barca musi wygrać, zakładając że Werder pokona Chelsea Londyn, która wystąpi w "sparingowym składzie".

Do góry
#662906 - 22/11/2006 15:40 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Quote:


Swoją drogą zastanawiam się nad małą korupcją, jeżeli takowa byłaby potrzebna dla np. świętego spokoju Barcy. Nie mam takich znajomości żeby wiedzieć czy na takim poziomie przekupstwo wchodzi w gre, ale myśle że jednak bardziej skłonny jestem sądzić że coś takiego ma miejsce. Jedyna rzecz która mnie hamuje w tym to to że bez przekupstwa Barca powinna dać rade. Ogromna różnica budżetowa, a przecierz Levski nie ma jusz szans nawet na UEFA. Kasa jak to kasa - zawsze by się przydała




Naprawde malo prawdopodobne. Przeciez i tak Levski to leszcze w porownaniu do Barcy. A poza gdyb y cos takiego wyszlo to bylaby mega afera. Barca na dlugo pozeganalaby sie z pucharami. Tak wiec takie zalozenie mozna miedzy bajki wlozyc. Po porstu ten mecz Barca musi wygrac i pewnie wygra. W lidze graja dobrze, dosyc ofensywnie mimo, ze E'to kontuzjowany. Jakos sobie nie moge wyobrazic, ze Barca punkty straci w tym meczu. Cuda sie zdarzaja ale chyba nie tutaj.
Oczywiscie czystej dwojki nie ma sensu grac. Kurs smiesznie niski. Mozna poszukac handi. Barca bedzie chciala odskoczyc na min. 2 bramki i miec spokoj.
Tak wiec 1 polowa na Barce. A byc moze i over. Bo jesli zagra ten bramkarz co gral z Werderem to i Barca sama overka zrobi

Do góry
#662907 - 22/11/2006 15:44 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
patrzac na sklad Barcy w ofensywie i na drewnianego Gudjohnsena zastanawiam sie nad remisem ht... Myslicie, ze levski jest w stanie bronic sie dzielnie przez 45 min?

Do góry
#662908 - 22/11/2006 16:54 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Ja znalezlem naprawde ciekawe kursiki na GB.
Gudjohnsen strzeli 2.0
Ronaldinho strzeli 2.0

No jezeli Barca ma strzelac to ci dwaj zawodnicy sa najpewniejsi do tego. Szczegolnie Gudjohnsen. Moze i drewniany ale co z tego bramki strzela. Mozna cos z tego wybrac. Wiadomo, Ronaldinho strzela karne i wolne wiec tu tez duza szansa.

Aha, tak mi sie przypomnialo jedno: w dziale LM wczoraj moje typy weszly ale ja zagralem co innego sam i wtopilem. W siate natomiast te co podalem byly trefne ale zagralem inne i zgarnalem jakas kaske.
Tak wiec nie wiem co robic dzisiaj....

Do góry
#662909 - 22/11/2006 17:26 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Dobra dobra ,niby ten spisek przeciw Barcelonie ze Chelsea odpusci he he ,morze tak byc ale co im to da jak Barca itak wygra 2 mecze i wejdzie bez jakis spekulacji.Papa.

Do góry
#662910 - 22/11/2006 18:22 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
Quote:


A poza gdyb y cos takiego wyszlo to bylaby mega afera. Barca na dlugo pozeganalaby sie z pucharami.




W lidze włoskiej jakoś wyszła i nikt sie nie bał ustawiać po 18 meczów. Powiedziałbyś przed aferą, że mecze były ustawiane ?

Do góry
#662911 - 22/11/2006 18:38 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Quote:

Quote:


A poza gdyb y cos takiego wyszlo to bylaby mega afera. Barca na dlugo pozeganalaby sie z pucharami.




W lidze włoskiej jakoś wyszła i nikt sie nie bał ustawiać po 18 meczów. Powiedziałbyś przed aferą, że mecze były ustawiane ?




No nie przewidywalem az takiej afery. We wloskiej trafialy sie dziwne spotkania. Ale tam co innego. Kilka klubow krecilo tylko, ze ich wlasciciele mieli ogromny wplyw na cala wloska pilke. Dzialacze Juve mieli niezle uklady z sedziami i dzialaczami ligi. Zreszta nie tylko oni.
Natomiast LM to inna bajka. Tu jest wieksze towarzystwo i o wiele trudniej o przekret ...

Do góry
#662912 - 22/11/2006 19:36 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
dadycool Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2002
Postów: 3126
Skąd: ELBLĄżkowo
dalem grobo AHC -2 na barce. Wygrac wygraja pewnei dwoma bramkami a moze noz widelec strzela trzy. Zobaczymy mysel ze stac ich na to. nei zadowola sie 1:0 bo to zawsze moze byc w koncowce glupi gol i po zawodach a jak bedzie 2:0 to i moze 3 zobaczymy

Do góry
#662913 - 04/12/2006 08:17 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Ja mysle ze tak CheLSEA - Lewski Ht/Ft 1/1

Barccelona - Werder 1

ale jakie macie opinie ma ten typ zeby dac Chelsea ze bede prowadzic do przerwy i na koniec wygraja ??? duze sa szanse na to ?

Do góry
#662914 - 04/12/2006 09:32 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
romeo23 Offline
stranger

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 14
Skąd: opole
Co do meczu

Barca-Werder

to dla mnie 1-choc napewno latwo nie bedzie.
ostatnie mecze levante=barca 1-1
werder-herha 3-1(2 bramki klose)

to nie brzmi optymistycznie co do mojego typy,ale...
w meczu z levante nie gral oszczedzany ronnie,zagra marqez(wraca po kontuzji),ktory wraz z puyolem jest ostoja defensywy.bardzo dobry mecz rozegral iniesta,ktory zapewne zagra od pierwszych minut.
barca bedzie grac pod WIELKA presja i uwazam ze wygra.jezeli chodzi o prognostyk to wiadomo oba zespoly graja ofensywnie,ale to barca bedzie musiala strzelic bramke,podejrzewam ze trener werderu ustawi zespol na gre z kontry.barca bedzie dlugo rozgrywac pilke,a oni to potrafia...
mysle ze na jednej bramce sie nie skonczy...

nie wyobrazam sobie nastepnej rundy bez barcy

Do góry
#662915 - 04/12/2006 10:03 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Ja mam w pamięci mecz z sprzed paru sezonów, kiedy to Valencia miala dopełnić formalności, wygrać z Werderem i awansować do następnej rundu. Skończyło się 0-2 dla Werderu

Dlatego teraz wolę być podwójnie ostrożny. Myślałem o x2, ale najprawdopodbniej zdecyduję się na 2(0:1.5).

Pozdrawiam

Do góry
#662916 - 04/12/2006 13:33 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
FC Barcelona - Werder Brema

Dla mnie najwazniejszy mecz Barcelony w tym sezonie, byc albo nie byc w LM. Barca z nozem na gardle, musi wygrac ten mecz aby kolejne rundy odbywaly sie z obronca tytulu. Buki bezgranicznie wierza Dumie Katalonii dajac na nich kursy w granicach 1.30 - 1.40, to zdecydowanie za malo zeby mozna bylo zagrac tym bardziej ze Werder to druzyna niesamowicie ofensywnie grajaca, bez respektu dla silniejszych rywali...!! Wiadomo Barca bez Etoo i Messiego nie gra tak jak by sobie kazdy kibic Azulgrany zyczyl, jednak ich lawka jest dosc dluga i nikt sobie nie pozwoli w klubie zeby na lawce siedzial byle kto!! Obie druzyny sa raczej overowe, dosc czesto ich wyniki w lidze i pucharach koncza sie overami. Barca w lidze mistrzow na 2 mecze u siebie 2 zakonczone overami, 3 na wyjezdzie i 3 undery, teraz graja u siebie wiec 3 over?? wydaje mi sie ze tak...! Werder na 2 mecze na wyjezdzie w LM nie strzelil bramki Chelsea przegrywajac 2:0, ale wiadomo ze obrone Chelsea jest ciezko sforsowac, Barca na ten czas mysle ma gorsza obrone od Chelsea!! Dla mnie w tym meczu jest jeden glowny typ:

Over 2.5 (1.70)
i kilka pomocniczych:
Werder strzeli (1.50)
dokladny wynik 3:1(10.0)

nie wyobrazam sobie daleszej fazy LM bez Dumy Katalonii

V I S C A E L B A R C A ! ! !

Do góry
#662917 - 04/12/2006 13:53 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
MIDA$ Offline
addict

Meldunek: 28/10/2006
Postów: 433
Skąd: $$$$$$$$$$$
Ja podobnie jak Valverde zalecam ostrożność Werder napewno stać na korzystny wynik sezon mają bardzo dobry , co prawda zanotowali krótki spadek formy ale wydaje się ze jest on już poza nimi. Barcelona to faworyt i z tym nie należy dyskutować ale po tak niskich kursach moim zdaniem niewarto grać. Dlatego ja również uważam że handi (0:1.5 ) można na 2 spróbować a kurs i tak wyższy niż na samą 1 Barcy.
Pozdrawiam

Do góry
#662918 - 04/12/2006 13:53 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Quote:

Co do meczu

Barca-Werder

to dla mnie 1-choc napewno latwo nie bedzie.
ostatnie mecze levante=barca 1-1
werder-herha 3-1(2 bramki klose)

to nie brzmi optymistycznie co do mojego typy,ale...





Ostatnim weekendem bym się za bardzo nie sugerował.Wygrana Barcy z Levante wcale nie była oczywista (choć buki bardzo ich faworyzowały).Znam parę osób,które grały levante z podpórką i to wcale nie za grosze.

Ja również nie bardzo wyobrażam sobie dalszych rozgrywek bez Barcelony,ale takiej możliwości nie wykluczam.Nie takie niespodzianki już się zdarzały,dlatego typ na wygraną gospodarzy sobie daruję.

Przychylam się do opinii Dziabora i spróbuję overka.Nie będę się nad tym typem rozwodzić,bo kolega napisał to wszystko,co chciałem w tym temacie powiedzieć.Kurs bez rewelacji,ale do przyjęcia.

Drugi typem nad którym się poważnie zastanawiam jest under w meczu Chelsea-Levski.Przejrzałem ofertę i byłem mocno zaskoczony bardzo wysokim kursem na under.Buki zapewne wyszły z założenia,że londyńczycy zmiażdżą gości.Myślę,że Levski istotnie nie ma większych szans,ale nie koniecznie muszą wrócić do domu z workiem bramek.Chelsea ma już dawno zapewniony awans i wątpię,by w tym meczu specjalnie się forsowali.Jednocześnie nie bardzo wierzę,żeby Levski by w stanie zdobyć choćby jedną bramkę.Widzi mi się zwycięstwo gospodarzy 2:0.Kurs na poziomie 2.60 (gb) wydaje mi się ewidentnie zawyżony.Dlatego spróbuję za małą stawkę (2/10).

Pozdrawiam

Do góry
#662919 - 04/12/2006 14:55 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Barcelona i Werder to są overowe drużyny, ale mecze w lidze, a mecze w LM to zupełnie inna bajka. To po pierwsze.
Po drugie, to ja nie sądzę, by Werder poszedł na wymianę ciosów, bo w takiej grze byłby bez szans. Barcelona z kolei też nie rzuci się do huraganowych ataków, a raczej zagra szachy, co w LM w wykonaniu Katalończyków już nie raz miało miejsce i przynosiło efekt. A skoro tak, to po co zmieniać.
Poza tym armat trochę mniej - Messi i Eto'o. Barca będzie starała się nie stracić bramki, bo to byłoby bardzo niebezpieczne, mogłaby wkraść się nerwowość. Barcelony nie stać na takie ryzyko i z pewnością go nie podejmie.
W tym kontekscie over i under są równie prawdopodobne, bo może skończyć się małym wynikiem np. 1:0

Barca przed własną publicznościa coś strzeli, to raczej pewne, więc Werder chcąc grać dalej też musi coś strzelić. Remis 0:0 wydaje mi się tu prawie niemożliwy. Werder swojej szansy szukać będzie w kontrach i stałych fragmentach gry. Klose, Naldo, Mertesacker świetnie grają w powietrzu i z tej strony Barcelonie grozić będzie duże niebezpieczeństwo.
Werder na pewno nie cofnie się zbyt głeboko, ale będzie starać się nie dać Barcelonie nabrać rozpędu. Będzie dużo walki w środku.
Wiele będzie zależeć od tego, jak ułoży sie mecz, kto strzeli pierwszą bramkę i kiedy.
Kurs na Barcę jest za niski, choć faktem jest, że trudno wyobrazić sobie dalsze rozgrywki bez nich.
Werder jest groźny i może sprawić niespodziankę.
Według mnie ten mecz raczej nie do grania, a do oglądania.
Mam nadzieję, że TVN Turbo pokaże nam te spotkanie, a nie np. podróż sentymentalną Dudka, bo się wtedy wkurzę mocno

Do góry
#662920 - 04/12/2006 22:34 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Rysio z klanu Offline
newbie

Meldunek: 15/10/2006
Postów: 33
W pełni się zgadzam z tym co napisał rene.
Trudno sobie wyobrazić żeby wielka barca odpadła już w fazie grupowej.
Kursy jakie buki wystawiły na Barce to jest śmiech na sali!
Mecz o byc albo nie być dla obu drużyn i tylko 1,4... no coment
Ten mecz w mojej opini to typowy no bet. Za małą stawkę stawiam na zwycięstwo niemców. Przedewszystkim dlatego, że mało osób przyjmuje do wiadomości fakt, że barca która w tamtym sezonie wygrała LM to nie ta sama drużyna która podejmować będzie juto Werder. Do tego brak messiego i eto... Zgon. Gram na "afere" piłka jest piłką jak juto będzie wałek i niemcy ograja Dume Kataloni
pozdr.

Do góry
Strona 10 z 13 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, latajaca_holenderka, VVega, 11kera11, Sensei, Igor, Zaixi), 4408 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582756 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31