Strona 13 z 13 < 1 2 ... 11 12 13
Opcje tematu
#662961 - 05/12/2006 19:16 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
romeo23 Offline
stranger

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 14
Skąd: opole
Analogia z tym mistrzem jest oki,ale...
werder NIGDY nie wygral z barca na camp nou

historia potyczek na camp nou

barca- werder 2-1 (super puchar europy1992/93)
barca- werder 3-1 (ostatni sezon)

to be(t) or not to be(t)


Do góry
Bonus: Unibet
#662962 - 05/12/2006 19:30 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
Barcelona - Werder
typ: 1:2
kurs: 25
buk: Expekt


Mimo wszystko taki wynik jest jak najbardzej mozliwy, wiem ze zaraz padnie na mnie fala krytyki, ale to nie wazne zobaczymy o 22:40, fakt jest taki ze barca bedze cisnela i moim zdaniem nadzeje sie na kontre i werder strzeli, po przerwie strzeli barca , i do konca bedze sie utrzymywal remis, barca postawi wszystko na jedna karte i straci gola na 2:1 a kurs 25.00 to lakomy konsek

drugi typ to:

czy strzeli gola
Miroslav Klose
typ-tak
kurs-2.30
buk-baw

1 gol meczu
typ-Miroslav Klose
kurs-6.00
buk-baw

Do góry
#662963 - 05/12/2006 19:41 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
"Dziury w całym szukacie" Panowie.

Fktycznie kurs na Barcelone u ziemniaków skandalicznie niski więc nie zachęca do grania,co innego w necie 1.4-1.45.

Większość pewnie liczy na sensacje kierując się antypatią do Barcelony a nie racjonalnymi argumentami których w temacie niewiele.

Niektórzy przywołują historie spotkań z byłem mistrzem Valencią gdzie Werder był górą inni niskim kursen na Barcelone.

Tak naprawdę jeden z nielicznych postów który wnosi bardzo dużo moim zdaniem do dyskusji jest post pana WERDER12 który poruszył bardzo ważną kwestie a mianowicie fakt iż spotykaja się dwie drużyny którch najmocniejszą stroną jest gra w ofensywie oraz fakt iż w większości spotkań grają po to żeby wygrać ( z małymi wyjątkami oczywiście )
Werderowi wystarczy remis ale w/g mnie Werder personalnie oraz taktycznie nie ma argumentów żeby zrobić krzywdę Barcelonie.
Po pierwsze nie mają tak dobrej defensywy która pozwoli przez dłuugi okres czasu zatrzymywać ataki Barcelony i po drugie druga linia oprócz Diego i Fringsa prezentuje się mizernie jesli chodzi o umiejętność utrzymywania się przy piłce oraz brania ciężaru gry na siebie.
Z przodu samotny Hans Klos to w/g mnie za malo na "Katalonczyków"

Tak jak napisał WERDER12 remisu nie będzie i MEGA sensacji również

Barcelona - Werder 1

Do góry
#662964 - 06/12/2006 10:13 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Quote:

Quote:

Co do meczu

Barca-Werder

to dla mnie 1-choc napewno latwo nie bedzie.
ostatnie mecze levante=barca 1-1
werder-herha 3-1(2 bramki klose)

to nie brzmi optymistycznie co do mojego typy,ale...





Ostatnim weekendem bym się za bardzo nie sugerował.Wygrana Barcy z Levante wcale nie była oczywista (choć buki bardzo ich faworyzowały).Znam parę osób,które grały levante z podpórką i to wcale nie za grosze.

Ja również nie bardzo wyobrażam sobie dalszych rozgrywek bez Barcelony,ale takiej możliwości nie wykluczam.Nie takie niespodzianki już się zdarzały,dlatego typ na wygraną gospodarzy sobie daruję.

Przychylam się do opinii Dziabora i spróbuję overka.Nie będę się nad tym typem rozwodzić,bo kolega napisał to wszystko,co chciałem w tym temacie powiedzieć.Kurs bez rewelacji,ale do przyjęcia.

Drugi typem nad którym się poważnie zastanawiam jest under w meczu Chelsea-Levski.Przejrzałem ofertę i byłem mocno zaskoczony bardzo wysokim kursem na under.Buki zapewne wyszły z założenia,że londyńczycy zmiażdżą gości.Myślę,że Levski istotnie nie ma większych szans,ale nie koniecznie muszą wrócić do domu z workiem bramek.Chelsea ma już dawno zapewniony awans i wątpię,by w tym meczu specjalnie się forsowali.Jednocześnie nie bardzo wierzę,żeby Levski by w stanie zdobyć choćby jedną bramkę.Widzi mi się zwycięstwo gospodarzy 2:0.Kurs na poziomie 2.60 (gb) wydaje mi się ewidentnie zawyżony.Dlatego spróbuję za małą stawkę (2/10).

Pozdrawiam




Szkoda że nie padł over w Barcelonie-byłby wówczas piękny dzień.Ale na osłodę underek w Londynie i correct score

Do góry
Strona 13 z 13 < 1 2 ... 11 12 13

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49