Strona 3 z 13 < 1 2 3 4 5 ... 12 13 >
Opcje tematu
#662761 - 12/09/2006 18:28 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Olympiakos - Valencia CF 1:1 6.00

Chelsea FC - Werder Brema 2:0 7.50

FC Bayern Monachium - Spartak Moskwa 3:19.00

KURS: 405 za minimum!!!

------------------------------------------------------------

- spedziłem w Grecjii wakacje i oczekiwania sa ogromne co do Olympiakosu ale z taki rywalem jak Valencia to poprostu nie wygraja - solidna obrona i gra na typowy under totezx typ 1-1

- Chelsea nie da sobie sobie strzelic gola , na poczatku ukuje jedna bramke i bedzie kontrolowała boisko ,tuz przed koncem podwyzszy na 2-0 FT

- straca bramke na 1-1 by Maakay i Podolski swoje zrobili

Do góry
Bonus: Unibet
#662762 - 12/09/2006 18:40 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
janiszelk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2006
Postów: 3853
Zeby tylko niebylo takiego wyniku jak w sobote w tym pucharze.hahahaaaaaaaaaa

Do góry
#662763 - 12/09/2006 20:45 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Adammm10 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/02/2006
Postów: 242
Skąd: Toruń
duzo osob poleglo na tym overze chelsea?

a Barca strzela, zobaczymy jak poradzi sobie z jakims silniejszym zespolem...

Do góry
#662764 - 13/09/2006 17:28 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
no wiec Barcelona -1,5 weszlo , over wszedl , Chelsea win weszlo , i tak jak pisalem over w meczu Chelsea zalezal wylacznie od Werderu i Werder zawiodl , ale jeszcze nie raz ustrzela cos w tej grupie

Do góry
#662765 - 26/09/2006 21:20 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
PiotruH Offline
stranger

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 3
Werder Brema-FC Barcelona
Mecz bardzo ciekawy, ponieważ Bremeńczycy ponownie chcą wyjść z grupy, mimo że za rywali mają dwie silne ekipy. W pierwszym meczu z Chelsea, prezentowali się dobrze i mogli wywieźć z Londynu cenny punkt. Niestety nie udało się więc przed własną publicznością będą zdeterminowani by pokonać Katalończyków. Barca wydaje mi się tak jak i Chelsea, chcą wygrać swoje mecze, ponieważ następne dwa spotkania to mordercze boje ze sobą i lepiej przygotowywać się do nich z kompletem punktów. W zeszłym seoznie Barca niemiłosiernie wypunktowała zespół z Niemiec wygrywając w Bremie 2:0. Teraz jest jednak Klose, który mimo, ze nie strzela na zawołanie stanowi groźny duet w ataku z Klasnicem. Do tego dochodzi Diego, który w Bremie wyraźnie odżył i gra jak za dawnych lat w Santosie. Barca nie przegrałą jeszcze meczu w lidze, a Werderowi nie idzie jakoś specjalnie. Rijkard zastosuje znowu rotację i tak za Marqueza zagra zapewne Thuram co jest wzmocnieniem dla drużyny, za Zambrotte zagra Beletti, a za słabo grającego ostatnio MEssiego zagra Giuly co napewno jest dużym plusem dla ekipy z Hiszpani. Myślę, że obrońcy tytułu wygrają ten mecz Może nie zdecydowanie, ale punkty powędrują do Katalonii i Bremeńczykom raczej pozostanie tylko walka o trzecią lokatę. Osobiście gram na Barceloną jako, że jestem socio tego klubu od 10 lat, a także wierzę że wygrają. Poza tym Laporta wyraźnie dał do zrozumienia, że jego zawodnicy zamierzają obronić tytuł wywalczony w Maju br. w Paryżu. Gra po kursie 2.05 (expekt) jestbardzo kusząca i to właśnie czynię.


Levski Sofia-Chelsea Londyn
Mecz outsidera z głównym kandydatem do wyrgania Ligi Mistrzów. Drużyna z Bułgarii fatalnie zaprezentowała się na Camp Nou i etarz chce okazać, że stać ich na dobrą grę, zwłaszcza na swoim terenie. W Bułgarii Ligi Mistrzów nie było od ładnych paru lat więc mobilizacja jest tym większa. Chelsea w tym seoznie gra gorszą piłkę niż w poprzednich latach, ale to przez zmianę systemu gry. Nowe nabytki Shevchenko i Ballack nie mogą się odnaleźć, ale stara gwardia typu Terry, Lampard czy Drogba trzyma poziom i może pogromu tutaj nie będzie, ale The Blues wywiozą komplet punktów ze stolicy Bułgarii. Jeżeli Chelsea, chce zawojować Ligę Mistrzó w tym sezonie to z takimi drużynami nie moze sobie pozwalać na wpadki mimo braku formy.

Mój typ: Chelsea po kursie 1.4 (expekt)

Do góry
#662766 - 26/09/2006 22:49 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
To wygląda zbyt pięknie, żeby było prawdziwe.

Kurs powyzej @2 na Barcelone... w konfrontacji z Werderem, który jest chyba w jakims malym dolku. Znów wielkie zapowiedzi pilkarzy z bremy...ale skonczy sie tak jak zawsze, albo przynajmniej tak jak rok temu. Barca po falstarcie deklasuje kazdego po kolei.. ostatnio przystanela...jednak nie na byle kim, bo na Che...zespole, ktory obok Chelsey, Lyonu i wlasnie Barcy powinien w tym sezonie rozdawac karty. Barca pomimo remisu, w spotkaniu byla duzo lepsza. Werder to taki zespol, ktory obojetnie z kim gra gra tak samo. Ten zespol nie potrafi dostosowac odpowiedniej strategii do rywala. Mowie na podstawie tego co widzialem rok temu, jednak śmiem przypuszczac, ze wiele sie nie zmienilo. Diego za Micoud..to praktycznie zmiena minimalna. Werder tak jak z kazdym pojdzie na mala wymiane ciosów, a to ze potencjal ofensywny w porownaniu do rywala marny, dlatego kibice w niemczech beda musieli obejsc sie skakiem. Mysle, ze pomimo, tego, ze jestem kibicem Barcelony, staram sie patrzec na wszystko 'zdrowo' i ulegam sympatii.

W drugim meczu, kurs na gosci bardzo marniutki, ale naprawde ciezko mi sobie wyobrazic, inne rozstrzygniecie. Wystep Terrego pod znakiem zapytania, jak go znam, to zaciśnie zeby i jak na kapitana przystalo poprawdzi The Blues do zwyciestwa. Nawet jezeli chelsea zagra slaby mecz, to o koncowym rezultacie powinna zdecydowac indywidualna akcja drogby, schevy, czy kogokolwiek innego. Levski na Camp Nou nie doszedl do glosu...u siebie zagra z pewnoscia odwaznej, jednak Artmedią to on na moje oko nie bedzie. Moze gdyby do Sofii zawital Inter.. to udaloby sie ugrac oczko... z chelsea chyba nie :-)Kurs 1.45 w bukach naziemnych do jakiegos comba..mysle, ze jak najbardziej sie na nada.

Reasumujac, po 2 kolejkach spodziewam sie sytuacji, w ktorej oba faworyzowane w tej grupie zespoly beda mialy komplet punktow, i spokojnie beda czekac na 2 male przedwczesne finaly.

Do góry
#662767 - 27/09/2006 07:43 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Poniewaz dostalem pytania na priv dlaczego powyrzucalem nowe tematy dotyczace LM odpowiadam,
niektorzy pozakladali kilka tematow na ta kolejke i zrobil sie galimatias, byly tematy osobno dla kazdej grupy, pomiedzy nowe tematy, czesc pisala w jednych czesc pisala w drugich i wyszukac cos konkretnego bylu utrudnione.

Sa pozakladane tematy dla kazdej z osmiu grup na cala faze grupowa, na pierwszej stronie jest tabela ktora aktualizuje po kazdej kolejce,
Na ta chwile jest to rozwiazanie optymalne, mozna sobie wyszukac co dany user pisal o wczesniejszej kolejce i mamy chociazby punkt odniesienia.
Sens zakladania tematow mieszanych jest znikomy przy tej ilosci wpisow ktora ostatnio sie mocno obnizyla.

Nie twierdze ze jest to rozwiazanie idealne ale zakladanie w trakcie rozgrywek grupowych nowych tematow niczemu nie sluzy, a wrecz utrudnia robiac niepotrzebny balagan.
W tej chwili zostaje tak jak jest i prosze o nie zakladanie nowych tematow.


Do góry
#662768 - 27/09/2006 08:34 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Faktycznie, kurs na Barcę przedni
Werder słabszy niz przed rokiem. Brak Micoud, ale nie tylko. Napastnicy gdzieś stracili formę, zespół jako całość nie przekonuje.
W zeszlym sezonie Barca wygrała w Bremie 2:0
Myślę, że i teraz bedzie podobnie, więc biorę 2
Jedynym minusem jest to, że Barca też wydaje się nieco słabsza niz przed rokiem. Miała 2 bardzo udane sezony, ale dziś powinna wygrać


Edited by Biszop (27/09/2006 08:39)

Do góry
#662769 - 27/09/2006 08:45 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Po tym jak obejrzalem niedzielny mecz Barcy z Valencia, to wogole nie moge sie zgodzic ze stwierdzeniem ze jest slabsza niz przed rokiem. W drugiej polowie tak przycisneli Valencie, ze tylko Canizares i bledy sedziego uchronily Ches od porazki. Co by nie mowic, obecna Valencia i Werder to dwa inne pilkarskie swiaty. Mowi sie ze nie ma co porownywac lig krajowych do pucharow (jest w tym troche prawdy) ale Barcelona powinna calkowicie zdominowac srodek pola i zamknac Werder na ich polowie. Chyba ze Kluivert i Neskens(?) wymysla jakas defensywna taktyke, tak jak bylo to rok temu na wyjezdzie w Grecji. Ja sie obecnie zastanawiam pomiedzy dublem zlozonym z wygranej Barcelony i Chelsea, a singlem Barca (-1).

Ciekawe czy Saviola zagra? W niedziele mial tylko kilka minut zeby sie pokazac, a mimo tego ladnych mogl zdobyc gola.

Do góry
#662770 - 27/09/2006 08:54 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
michal_tbg Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2003
Postów: 872
Quote:

Po tym jak obejrzalem niedzielny mecz Barcy z Valencia, to wogole nie moge sie zgodzic ze stwierdzeniem ze jest slabsza niz przed rokiem. W drugiej polowie tak przycisneli Valencie, ze tylko Canizares i bledy sedziego uchronily Ches od porazki. Co by nie mowic, obecna Valencia i Werder to dwa inne pilkarskie swiaty. Mowi sie ze nie ma co porownywac lig krajowych do pucharow (jest w tym troche prawdy) ale Barcelona powinna calkowicie zdominowac srodek pola i zamknac Werder na ich polowie. Chyba ze Kluivert i Neskens(?) wymysla jakas defensywna taktyke, tak jak bylo to rok temu na wyjezdzie w Grecji. Ja sie obecnie zastanawiam pomiedzy dublem zlozonym z wygranej Barcelony i Chelsea, a singlem Barca (-1).

Ciekawe czy Saviola zagra? W niedziele mial tylko kilka minut zeby sie pokazac, a mimo tego ladnych mogl zdobyc gola.




A co tu robi Kluivert ?? :>

Do góry
#662771 - 27/09/2006 08:57 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
oj kuzwa pomylilo mi sie, of korz wiadomo o ktorego Holendra chodzi

Do góry
#662772 - 27/09/2006 08:58 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Miałem dzisiaj sen ze barcelona zremisuje..Wiem ze sen to zaden typ ale jak się nad tym zastanawiałem to możliwe to jest i to nawet bardzo...Owszem Werder słabszy niz rok temu ale Barca tez słabsza...Werder musi urwać chociaż punkt aby móc o czymś marzyć choć wiadomo ze wyjsc z tej grupy to ........ Jedank Niemcy to niemcy i wydaje mi się ze im sie dzis uda i bedzie 1-1 albo 0-0 ....

Do góry
#662773 - 27/09/2006 09:16 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
igor81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 2582
Skąd: WestSide
Quote:


Ciekawe czy Saviola zagra?




Saviola nie dostal powolania na mecz z Werderem.

Jest to efekt rotacji, jednak mimo to osobiscie ciesze sie,ze Rijkard powoli przekonuje sie do tego zawodnika.


Do góry
#662774 - 27/09/2006 10:04 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Zabinho77 Offline
newbie

Meldunek: 29/07/2006
Postów: 28
Skąd: Bydgoszcz
vs


W dzisiejszym spotkaniu pomiedzy Werderem a Barceloną prawdopodobnie nie ujrzymy Diego który został brutalnie sfaulowany przez Obrońce Hamburgera SV i piłkarskiej reprezentacji Iranu Mehdi Mahdavikie. Faul był na tyle brutalny że Mehdi dodatkowo będzie musiał zapłacić pięć tysięcy euro kary.... Do składu werderu natomiast pewny jest powrót naszego ex bratanka Miroslava Klose który ostatnie 2 tygodnie zmagał się z kontuzją stawu skokowego...
Werder nie zaskakuje jednak dzisiejszy mecz będzie jednym z rodzaju "o wszystko " Bo jeśli nie uda się urwać punktów Barcelonie to prawdopodobnie nici z wyjścia z grupy.Barcelona rozpędza się z meczu na mecz ostatni remis w lidze z Valencią nic nie mówi bo mimo straty punktów to barcelona panowała wzdłuż i wszeż boiska.Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Deco któremu w swoim imieniu oraz w imieniu wszystkich megatyperów mecz.pl składam najlepsze życznia ...Wątpie że niemiecka drużyna popsuje mu ten szczególny dzień sprawiając niespodzianke...W zeszłej edycji Champions League na Weserstadion barcelonka wygrała 0:2 i myśle że i dziś wygra... A kurs piękny...

Do góry
#662775 - 27/09/2006 11:20 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

Owszem Werder słabszy niz rok temu ale Barca tez słabsza...



Uzasadnij to co piszesz, albo nie pisz głupot.

Do góry
#662776 - 27/09/2006 11:21 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Dlaczego wszyscy piszą, że Barcelona słabsza niż w poprzenim sezonie.Ja tego nie rozumiem.Widzieliście chociaż jakiś ich mecz???

Do góry
#662777 - 27/09/2006 11:24 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Quote:

Quote:

Owszem Werder słabszy niz rok temu ale Barca tez słabsza...



Uzasadnij to co piszesz, albo nie pisz głupot.



Nie mam co uzasadniać i nie mam komu
Przekonasz się na zakończenie LM i Primera

Do góry
#662778 - 27/09/2006 11:32 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

Quote:

Quote:

Owszem Werder słabszy niz rok temu ale Barca tez słabsza...



Uzasadnij to co piszesz, albo nie pisz głupot.



Nie mam co uzasadniać i nie mam komu
Przekonasz się na zakończenie LM i Primera



Ja wiem, że na zakończenie Primera mistrzem Hiszpanii będzie Valencia ale nie dlatego że Barca jest słabsza tylko dlatego że Valencia jest lepsza niż rok temu.
A żeby wygrać LM nie wystarczy mieć super zespół - bo po zakończeniu fazy grupowej zostają tylko te super drużyny - ale trzeba mieć też dużo szczęścia.

Do góry
#662779 - 27/09/2006 12:01 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Barcelona slabsza niz rok temu?
Ciekawe stwierdzenie,
jakby nie patrzec moze byc tylko silniejsza, graja juz troche w podobnym skladzie, wiekszych oslabien nie widac, doszly wzmocnienia,
jesli juz mowic o slabosciach to przychodzi mi jedynie Valdes "Firana" ale coz z tego skoro potencjal maja spory po przeciwnej stronie i ewentualna pomylke pieknej firany spokojnie sa w stanie pokryc tym bardziej z druzyna pokroju Werderu;-)
Mecze z takimi druzynami jak Valencia nigdy nie byly mocna strona Barcelony choc jak wspomnial wyzej Logan Valencia miala sporo szczescia w ostatnim meczu ze nie przegrali choc z drugiej strony gdyby nie slupek z pierwzej polowy to Barcelona mialaby problem nawet z remisem.
Jednak Werder to zupelnie inna druzyna, w moim przekonaniu Barcelonie gra sie z takimi druzynami duzo lepiej.
Niemcy beda atakowac skrzydlami w typowy dla siebie sposob, a Hiszpanom w to graj.
Kursy na wygrana gosci naprawde wysokie, cos tu jest nie tak.
Kurs w okolicach 2 lub wyzej (jeszcze wczoraj) to dobra okazja zeby zagrac na zdecydowanego faworyta.
Jedyne co mnie zastanawia ze w tej grupie niespodzianek nie bedzie i moze bukmacherzy sie dopatruja tego ze Barca sobie poluzuje i sie potknie??
Watpie w to ale innego wytlumaczenia nie widze

Jedyne co mnie zastanawia to to czy Werder cos strzeli bo kursy rowniez zachecaja.

Do góry
#662780 - 27/09/2006 12:45 Re: LM - Grupa A - Barcelona,Chelsea,Werder,Lewski
Namop Offline
journeyman

Meldunek: 30/07/2006
Postów: 61
jest prawdopodobieństwo że Barcelona nie wygra.Barca gra na wyjeździe i jest o 30 godzin bardziej zmęczona bo grala w niedzielny wieczór a Werder ma Klosego któremu wystarczy jedno dobre dośrodkowanie.poza tym Werder jest zdeterminowany bo jak przegra to nici z awansu.

Do góry
Strona 3 z 13 < 1 2 3 4 5 ... 12 13 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49