Strona 8 z 13 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 12 13 >
Opcje tematu
#662861 - 20/11/2006 15:04 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
pyk Offline
old hand

Meldunek: 02/01/2004
Postów: 1153
No ja jakos nie widze przeslanek za 1 w Bremie. Werder jakos ostatnio spuscil z tonu i juz nie gra tak jak na poczatku sezonu. Do tego Brema traci sporo bramek a to w meczu z takim zespolem jak Chelsea moze byc nie do odrobienia. Co do Chelsea to niby graja o pietruszke ale oni maja taka kadre, ze nawet jak Mourinho wystawi rezerwy to i tak bedzie to bardzo silna 11. Poza tym ja jakos nie wierze w spisek pt: wywalic Barce z ligi mistrzow.

Do góry
Bonus: Unibet
#662862 - 20/11/2006 15:36 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
buster Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 474
Quote:


Chelsea jest już pewna swego, choć matematycznie ma jeszcze szansę na puchar UEFA.




nieprawda, chocby przegrali 2 mecze po 0-10 to i tak wchodzą do LM

Do góry
#662863 - 20/11/2006 15:39 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Tu nie chodzi o spisek, bo ten trzeba z kimś zrobić.
Chodzi o pozbycie się ( lub próbę ) jednego z najgroźniejszych konkurentów, na domiar niezbyt lubianego.
Jedno wiem na pewno - Werder zrobi wszystko, by wygrać ten mecz. Werder będzie zdeterminowany, Chelsea - wątpię.
Oni w ostatnij kolejce pykną u siebie Bułgarów i mają awans w kieszeni.
Poza tym trzeba ogladać Bundesligę, bo zdaje się, że niektórzy uwarzają Werder za przeciętna drużynę.
Przypomnę, że Barca w ostatnich minutach uratowała remis. Gdyby nie to, już byłaby w UEFA.
W poprzedniej edycji Werder pechowo odpadł, bo bramkarz wypuścił piłkę z rąk.
O meczu Barcy z Werderem napiszę, jak przyjdzie czas. osłabiona Barca niekoniecznie musi ten mecz wygrać

Do góry
#662864 - 20/11/2006 16:09 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
pyk Offline
old hand

Meldunek: 02/01/2004
Postów: 1153
To, ze Werder zrobi wszystko by wygrac to jasne, pytanie tylko czy ma ku temu jakies realne argumenty. A moim zdaniem zbyt wielu ich nie ma. Co do meczu z Barcelona na Weserstadion to rzeczywiscie remis katalonczycy uratowali w koncowce tylko, ze co z tego skoro Werder byl wtedy w szczytowej formie grali swietnie w lidze gromili kazdego, a teraz juz tak nie jest. Ogaldalem 3 ostatnie mecze Werderu i w kazdym z nich grali przecietnie, Klose marnowal w kluczowych momentach 100% sytuacje a obrona popelnila wyrazne bledy, do tego Timo Wise to nie jest jakis super bramkarz co im setki bedzie wybranial. Poza tym Werder ma problemy z druzynami grajacymi twardo i liczacymi na szybkie kontry a tak zagra Chelsea. Dlatego ja naprawde poza sama checia wygrania nie widze zadnych argumentow za stawianiem grubo na Werder.

Do góry
#662865 - 20/11/2006 16:16 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Ja chciałbym zauważyć tylko pewną ciekawostkę. 2 mecze pod rząd Chelsea i kursy na nich są grubo ponad 2.0

2.53 w Bremie i 2.94 (!) z MU w weekend.

Jest jakieś info o składzie The Blues na LM ?

Do góry
#662866 - 20/11/2006 16:19 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Nie zgodzę się, że Werder przed meczem z Barceloną prezentował świetną formę. Właśnie od tego meczu, który był przełomem zaczęli grać bardzo dobrze i dopiero niedawno przerwali swoją passę z Dortmundem. Z jednej strony Werder, któremu tylko zwycięstwo daje nadzieje na awans bo na wyjeździe będzie bardzo ciężko ugrać remis. Teraz jak zremisują, a Barcelona wygra co jest niemal pewne bo Levski dostaje od każdego i to wysoko w tej grupie. Ważnym czynnikiem powinno być to, ze Chelsea następny mecz ligowy gra z ManU i to będzie mecz o 6 punktów bo przegrana spowoduje, że Czerwone Diabły odskoczą na 6 punktów, a w tym sezonie grają wręcz bezbłędnie w lidze. Więc chyba bardziej Mourinho i Chelsea bedzie przy meczu ligowym niż LM. Ale nawet wystawiając kilku zmieników drużyna nie powinna wiele stracić i na pewno łatwiej Werderowi wygrać nie będzie. Ja się nie zdecyduje na granie tego przed meczem i jeżeli już to radzę puścić coś na live po zobaczeniu jak obie drużyny podejdą do tego meczu. A zobaczeniem meczu nie bedzie problemu bo jest transmitowany na TVP.

Do góry
#662867 - 20/11/2006 16:45 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Ja chciałbym zauważyć tylko pewną ciekawostkę. 2 mecze pod rząd Chelsea i kursy na nich są grubo ponad 2.0

2.53 w Bremie i 2.94 (!) z MU w weekend.

Jest jakieś info o składzie The Blues na LM ?




Nigdzie nie widac skladow na mecz, prawdopodobnie jutro pojawia sie przypuszczalne, na ta chwile wszyscy trabia o Hedmanie i o tym czy Geremi juz gra na tyle dobrze ze powinien wskoczyc do pierwszej 11 czy nie

Co do kursow to sa one jak najbardziej prawidlowe.
W Bremie Niebiescy wcale nie musza wygrac, nawet jak przegraja nie bedzie afery bo z grupy i tak wychodza i tak,
ciezki mecz do typowania bo w normalnej sytuacji pokazali co robia z Werderem u siebie, teraz sytuacja juz jest klarowna wiec my sobie mozemy snuc tylko domysly.
Z jednej strony Jose sie podklada w Bremie, zycie Barcy w LM wisi na wlosku, biorac pod uwage jak rozdmuchany konflikt pomiedzy dwoma klubami wszyscy sklaniaja sie w ta strone, tylko jak ma wygladac to podlozenie??
Wychodza zmiennicy i co?? tez sie klada na murawie?
Jakos nie jest to dla mnie argumentem, wierze w to ze Werder moze sie wspiac na wyzyny swoich mozliwosci i zagrac super mecz i wygrac ale jakos to ze Niebiescy sie podkladaja, no juz sam nie wiem.
Zreszta jak wyjda zmiennicy to beda sie chcieli pokazac z jak najlepszej strony wiec walczyc beda, Romek nie wydawal kasy na transfery zeby na lawce siedzialy jakies ogorki;-)

Najbardziej podoba mi sie na ta chwile over, Anglicy strzela przynajmniej jedna, Niemcy skoro musza wygrac strzelaja 2 i mamy over i dokladny wynik 2-1

Poczekam na sklady i na to co bedzie krecil jutro Mourinho na konferncji

Do góry
#662868 - 20/11/2006 17:27 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Witam.

W sezonie 2004/05 w ćwierćfinale CL odbył się dwumecz Chelsea - Bayern.
W perwszym meczu, w Londynie Chelsea zwyciężyła 4-2.
Mecz rewanżowy pamiętam jakby się odbył wczoraj, Chelsea prowadziła w Monachium już 2-0 i nagle "stanęła". Obrońcy w jedej chwili zaczęli grać, jakby się pogubili, w szczególności dziwnie interweniowali Carvahlio i Huth. Bawarczycy w ciągu bodajże kilkinasu minut ze stanu 0-2 wyciągneli na 3-2. To był szok, szczególnie dla mojego znajomego, który prz stanie 2-0 postawił ciężkie pieniądze na livie, że Chelsea wygra mecz.

Trudno zarzucić, że się podłożyli (bo i po co?), ale jednak zdarzają sie nawet w meczach tak solidnej drużyny jak Chelsea momenty bardzo, ale to bardzo niewytłumaczalne.

W niedzielę Chelsea gra w Premiership arcyważny mecz z grającym nader efektywnie Manchesterem i jeżeli tego meczu nie wygra, może jeszcze dość długo pozostawać na drugim miejscu.

Teraz o Werderze. W momencie, kiedy wydawało się, że Werder wymiata w Dundeslidze jak chce, piłkarze tego klubu stanęli w miejscu.
Porażka z "pokemonami" z Dortmundu i dwa remisy z niżej notowanymi rywalami są albo zasłoną dymną albo nagłym załamaniem formy.Jest to tym bardziej zastanawiające, że nie było w ich składzie jakiejś plagi kontuzji.
Dziwnym zbiegiem okoliczności Werder tracąc w ostatnich czterech meczach aż 7 punktów pozostał na drugim miejscu w tabeli ze stratą zaledwie 2 pkt do lidera.

Może to i trochę naciągane, ale wydaje mnie się, że Werder szuka swojej szansy w próbie oszukania Mourinhio. Nie zdziwię się, jeżeli Werder zagra mecz jesieni własnie w najbliższą środę.
Natomiast doprawdy trudno powiedzieć, czy Niebiescy będą z pełną determinacją nadstawiali kości, po to by ułatwić Barcelonie awans.

Za symboliczną stawkę zaryzykuję Werder.

Do góry
#662869 - 20/11/2006 18:27 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
jakos watpie w to aby Werder slabiej gral bo czeka ich mecz z Chelsea. Przeciez mecze ligowe sie bardzo licza. Jesli teraz te stracone punkty maja male znaczenie to moze sie okazac, ze na koniec sezonu moga decydowac o tytule mistrza. Poza tym trudno oszukac Mourinho.
Takich zaslon sie nie stosuje. No mozna jeden mecz zagrac gorzej ale trzy ... watpliwe.
Werder sie nastrzelal we wczesniejszych meczach i teraz jakos powietrze z nich uszlo. Ale w kazdej chwili moga znow zaczac grac jak poprzednio.
W tym meczu sklaniam sie ku 1X bo jak wiadomo Chelsea nie ma noza na gardle. Poza tym szlagier w weekend w angielskiej a wiec w tej sytuacji nie beda walczyc do upadlego. co innego Werder: nie maja nic do stracenia. Taka okazja (wyeliminowanie) Barcy moze sie nie powtorzyc. Nie wiem jakie sa sklady ale z pewnoscia pilkarze Werderu sa maksymalnie zmotywowani. Ten over 2,5 tez jest niezly bo Werder cos strzelic praktycznie musi, obrona najmocniejsza nie jest wiec jakas kontra Chelsea bramke moze przyniesc. A jesli remis to widzi mi sie raczej 2:2 niz 1:1 badz bezbramkowy.
Drugi mecz: nawet nie ma co pisac. Strata punktow bylaby katastrofa dla Barcy. Niby nie zachwycaja jak sezon temu ale w lidze graja porzadnie i pewnie wygrywaja. Tak wiec Levski nie ma co szukac. Tu jest za duza stawka aby Barca zagrala nierozsadnoie .....

Do góry
#662870 - 20/11/2006 20:40 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
No i jeszcze raz do Werderu.
Werder przed meczem z Barca,byla w bardzo slabej formie,porazki z Schalke 0-2,Stuttgartem 2-3 i remis z HSV 1-1 byly naprawde slabymi wynikami,powodem tego byl Diego,chlopak nie potrafil zagrac tak jak koledzy od niego wymagali,ciagle klutnie z Klose i Fringsem.Od udanego wystepu z Barca,Diego podporzadkowal sie do stylu niemieckiej pilki i Werder zaczela wygrywac!
Niestety nie mozna powiedziec,ze Diego jest juz w 100% integrowany,bo jaki geniusz da sie narzucic inny styl gry?
Tym chcialem jednak udowodnic,ze Werder nawet po serii slabych spotkan,moze nagle zagrac swietny mecz,tak jak to bylo z Barca,w ktorym Werder byla o krok od zwyciestwa.

Co do ostatnich wystepow Werderu w BL,moge powiedziec,ze pomimo ugrania tylko 5 punktow z 4 ostatnich spotkan,nie widze jakiegos kryzysu,sezon jest jeszcze dlugi a druzyna jest w normie i wiadomo,ze nie zawsze sie wygrywa.

W meczu z Chelsea ,Werder zagra inna pilke jak w ostatnich meczach BL z tego jest znana i z roku na rok coraz czesiej ;depcze po pietach; klubom z czolowki europy.

Wedlug wypowiedzi Mourinho,Chelsea zagra w podstawowym skladzie i nie bedzie zadnych roszad,na to nie moga sobie pozwolic.

Pachnie mi tu strasznie remisem,Chelsea nie bedzie chcial przegrac,a Werder nie bedzie w stanie wygrac:/

Napewno nie zagraja Lampard i Baumann,ktorzy pauzuja za kartki,pod znakiem zapytania jest wystep Carvalho.

Do góry
#662871 - 20/11/2006 20:52 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Za Kickerem

Sędzia: Michel

Werder Bremen
Wiese - C. Fritz, Mertesacker, Naldo, Womé - Frings - Borowski, C. Schulz - Diego - Klose, Hunt

Trainer: Schaaf

FC Chelsea
Cudicini - Geremi, Boulahrouz, Terry, Ashley Cole - Makelele - Robben, Essien, Ballack, J. Cole - Shevchenko

Trainer: Mourinho

Chelsea bez Lamparda, Carvalho i Drogby

Do góry
#662872 - 21/11/2006 06:18 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
Tą całą kiepską sytuacje Barcy mozna fajnie wykorzystać. Levski nie ma szans nawet na UEFA, Barca jest w takiej sytuacji, że wątpie aby grali tam spokojnie prowadząc jedną bramką (pozatym to nie w ich stylu). Tymczasem piłkarze z Sofi wszystkie swoje mecze przegrali CONAJMNIEJ dwubramkową stratą (5:0, 1:3, 2:0, 0:3).
Ja bym prognozował wynik coś w stylu 0:3,1:4.
Asian -2 @1.77 na Barce w GB wydaje sie bezpiecznym zakłdem.

Do góry
#662873 - 21/11/2006 08:29 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Jeśli to pewne że Drogba nie zagra, to moim zdaniem w tym meczu będzie remis i to co gorsza dla widowska, bezbramkowy . Shevchenko nie gra w chelsea tak jak w milanie ,jakos nie moze sie wstrzelic, a J-Cole po kontuzji jakos jeszcze nie w formie ,w ostatnim meczu po kazdym strzale lezł na ziemi , stawiam correct score 0:0 pozdrawiam.

Do góry
#662874 - 21/11/2006 11:26 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Ja sądze że to wszystko co w ostatnich latach działo sie na lini Barca - Chelsea obróci sie troche przeciwko Barcie.

Dlaczego?
Dobrze wiemy jak Mourinho bardzo chce porażki Barcy, najlepiej świadczyło o tym olbrzymia radość jaką wykazał po bramce Drogby w 90 Drogby.
Jesli mam być szczery to dzisiaj Chelsea zagra na remis on potrzebuje tylko remisu a jeśli tego remisu nie uzyska tutaj no to przecież bedzie jeszcze okazja z Levski a wtedy chyba problemu nie będzie

Znalazłem pewną wypowiedz, która jest zaprzeczeniem mojej opini no ale...

Jose Mourinho twierdzi, iż jego zespół nie odpuści sobie meczu z Werderem Brema i że jego podopieczni są skupieni wyłącznie na zwycięstwie, mimo że w przyszłym tygodniu czeka ich niezwykle ciężki ligowy mecz z Manchesterem United na Old Trafford. Zwycięstwo Werderu przybliżyłoby niemiecką drużynę do awansu do 1/8 finału.

Według portugalskiego szkoleniowca Chelsea będzie walczyła o zwycięstwo: - Nie będe wystawiał drugiego zespołu. Będziemy walczyć tak jak w każdym meczu. Odpuszczanie przeciwnikowi meczu nie jest w naszym stylu. - powiedział Portugalczyk.

- Jedziemy do Niemiec, aby osiągnąć dobry wynik, chociaż wiem że niebawem czeka nas trudny mecz. Ale czy by to był Manchester United, czy Manchester City to w pojedynku z Werderem powalczymy o zwycięstwo - powiedział.

- Już po meczu z Werderem chciałbym zapewnić sobie awans, ponieważ w ostatnim meczu Ligi Mistrzów czeka nas łatwiejszy pojedynek z Levskim Sofia i przeciwko Bułgarom chciałbym dać szanse pokazania się młodym graczom - dodał Mourinho.

Osobiście bardzo nie lubie stawiać na zespoły, które rzekomo maja sie oszczędzać ale w tym wypadku chyba spróbuje zagrać remiś, który u buków można zagrać w granicach 3,00 - 3,20

Do góry
#662875 - 21/11/2006 13:44 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Werder Brema - Chelsea Londyn (AH 0:1/4) @2.10 (Gamebookers)
Werder Brema - Chelsea Londyn /Zwycięstwo Werderu jednym golem/ @4.0 (Bet24)

Chelsea jest w 99% pewna awansu do dalszej fazy rozgrywek, a przegrywając jutro z Werderem bardzo utrudnia drogę do awansu jednemu z głównych pretendentów do zwycięstwa w rozgrywkach i przy okazji bardzo nielubianemu rywalowi, jakim jest FC Barcelona. I choć Jose Mourincho zapowiada, że żadnego odpuszczania sportkania w Bremie nie będzie to ja nie do końca w takie zapewnienia wierzę, zresztą a co niby miał powiedzieć...? W spotkaniu z Werderem nie zagra pauzujący za kartki mózg drużyny Frank Lampard, a już w najbliższą niedzielę ekipę z Londynu czeka prawdopodobnie najważniejszy mecz sezonu w Premiership przeciwko Manchesterowi United. I to właśnie niedzielne spotkanie, a nie konforntacja z Werderem, jest w najbliższym czasie absolutnym priorytetem dla The Blues.
Zwycięstwo Werderu różnicą jednego gola jest dla Chelsea równoznaczne z awansem do dalszej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów.

Do góry
#662876 - 21/11/2006 14:45 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Jezeli "jedenastka" Chelsea bedzie wygladac tak jak podal Rene to szanse Werderu na zwyciestwo bardzo wzrastaja. Bez Drogby i Lamparda Chelsea traci conajmniej 30 % swojej wartosci.Boulharoz wciaz sie nie zaaklimatyzowal w pelni na Stamford Brigde,i jest zdecydowanie najslabszym zawodnikiem,Geremi(mimo strzelenia zwycieskiej bramki z West Ham) to takze slabe ogniwo.Robben gra swietnie ale jego skutecznosc pozostawia wiele do zyczenia,Szewczenko podobnie jak Boulharoz wciaz sie nie odnalazl po przeprowadzce do Anglii,Joe Cole po kontuzji takze nie gra na poziomie do jakiego zdazyl wszystkich przyzwyczaic.Fakt,ze Chelsea ma zagrac tylko jednym napastnikiem takze pokazuje,ze nie jada do Niemiec z nastawieniem na zwyciestwo.
Co do kwestii rywalizacji i antypatii na linii Baca-Chelsea to jest to niewatpliwie fakt,i znajac cyniczne czy jesli ktos woli pragmatyczne podejscie do sprawy Mourihno mozna sie spodziewac,ze nie kazdy wslizg czy interwencja zawodnikow Chelsea bedzie wykonana ze 100% zaangazowaniem.Tu pelna zgoda z przedmowca.Bo rzeczywiscie co niby mial Mourihno powiedziec...

Do góry
#662877 - 21/11/2006 15:01 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Z tego co pamietam, to Boulharoz wylaczyl calkowicie z gry Ronniego, wiec nie wiem czy sie nie zaaklimatyzowal.

Do góry
#662878 - 21/11/2006 15:44 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
Quote:

Z tego co pamietam, to Boulharoz wylaczyl calkowicie z gry Ronniego, wiec nie wiem czy sie nie zaaklimatyzowal.




chyba nie masz na mysli ostatniego meczu 2:2 bo mourinho musial zdjac Boulharoz bo go ronaldinho seryjnie objedzal min po jednej takiej kacji stracili bramke (Gudjohnsen)

Do góry
#662879 - 21/11/2006 16:01 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Quote:

Quote:

Z tego co pamietam, to Boulharoz wylaczyl calkowicie z gry Ronniego, wiec nie wiem czy sie nie zaaklimatyzowal.




chyba nie masz na mysli ostatniego meczu 2:2 bo mourinho musial zdjac Boulharoz bo go ronaldinho seryjnie objedzal min po jednej takiej kacji stracili bramke (Gudjohnsen)



ale ma na mysli mecz nr. 1 gdzie Ronni byl kompletnie wylaczony z gry

Do góry
#662880 - 21/11/2006 17:00 Re: Liga Mistrzów - Grupa A - Faza Grupowa
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Witam...

Biorac pod uwage to co napisal rene, to coraz blizej mi do postawienia na Werder niz Chelsea.
W sumie to juz prawie wszystko o tym meczu zostalo tu napisane. Niewiadomo jak do tego spotkania podejda pilkarze z Londynu. Nie ma najmniejszych watpliwosci ze niemieccy gracze postaraja sie nie zaprzepascic szansy awansu do nastepnej grupy. Ale czy to starczy na pokonanie druzyny Abramowicza? Trudno powiedziec...


W drugim meczu tej grupy Barcelona powinna wygrac z Levskim. Jak narazie druzyna z Bulgarii byla "dostarczycielem punktow". Mysle ze nie bedzie inaczej i tym razem. Ekipie z Hiszpanii bedzie zalezalo na zdobyciu 3 punktow,aby liczyc sie w walce o dalszy awans.

Kurs maly,ale nie dziwie sie

Levski Sofia - FC Barcelona 1 kurs 1.19 :/

Do góry
Strona 8 z 13 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 12 13 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], Ojro, Akhu, 11kera11, alfa), 3467 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49