Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#663058 - 11/09/2006 08:22 LM - GRUPA D - Roma,Valencia,Olympiakos,Szachtar
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
12.09, wtorek 20:45 im. G. Karaiskakisa
Ateny Olympiakos Pireus 2:4 Valencia CF
- -
20:45 Stadio Olimpico
Rzym AS Roma 4:0 Szachtar Donieck
- -
27.09, środa 20:45 Stadion Centralny
Donieck Szachtar Donieck 2-2 Olympiakos Pireus
- -
20:45 Estadio Mestalla
Walencja Valencia CF 2-1 AS Roma
- -
18.10, środa 20:45 Estadio Mestalla
Walencja Valencia CF 2:0 Szachtar Donieck
- -
20:45 im. G. Karaiskakisa
Ateny Olympiakos Pireus 0:1 AS Roma
- -
31.10, wtorek 20:45 Stadion Centralny
Donieck Szachtar Donieck 2:2 Valencia CF
- -
20:45 Stadio Olimpico
Rzym AS Roma 1:1 Olympiakos Pireus
- -
22.11, środa 20:45 Estadio Mestalla
Walencja Valencia CF 2:0 Olympiakos Pireus
- -
20:45 Stadion Centralny
Donieck Szachtar Donieck 1:0 AS Roma
- -
05.12, wtorek 20:45 im. G. Karaiskakisa
Ateny Olympiakos Pireus -:- Szachtar Donieck
- -
20:45 Stadio Olimpico
Rzym AS Roma -:- Valencia CF
- -


1. Valencia CF 5 4 1 0 12:5 13
2. AS Roma 5 2 1 2 7:4 7
3. Szachtar Donieck 5 1 2 2 5:10 5
4. Olympiakos Pireus 5 0 2 3 5:10 2


Edited by Biszop (04/12/2006 13:11)

Do góry
Bonus: Unibet
#663059 - 11/09/2006 15:41 Re: Liga Mistrzow - Grupa D - Faza Grupowa
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Olympiacos - Valencia
Tu buki dają równe szanse obu zespołom. Ja uważam, że niesłusznie, bo dla mnie faworytem jest Valencia, pomimo że przyjdzie jej grać na ciężkim terenie.
Quique Flores ma w czym wybierać i najprawdopodobniej zagrają: Canizares, Miguel, Ayala, Moretti, Marchena, Raul Albiol, Edu, Angulo, Vicente, Morientes i Villa.
Drużyna złapała b. wysoką formę i mało prawdopodobne jest, by zostawili 3 punkty w Grecji.
Można zagrać x2, jak tam nie będę się asekurować i dam czystą 2. Olympiacos moim zdaniem ma za mało atutów.

W drugim meczu zagram natomiast x2 ( osobno ), bo Roma nie prezentuje się już tak jak na wiosnę. Szachtar ma ambicje wyjść z tej grupy i uważam, że są ku temu podstawy. Drużyna jest budowana i prowadzona bardzo mądrze, a tacy zawodnicy jak Aghahowa i Brandao niezly młynek zrobią Włochom. No i jest jeszcze Fernandinho ( by Szpakowski FERDINANDO )
Roma tego meczu moim zdaniem nie wygra

Do góry
#663060 - 11/09/2006 18:12 Re: Liga Mistrzow - Grupa D - Faza Grupowa
DMacco Offline
stranger

Meldunek: 24/11/2005
Postów: 5
Zastanawiam sie nad zagraniem
@2.02 Szachtar Donieck (+1) (zwrot jeżeli Szachtar Donieck przegra o 1 gol)
Wdaje się, że po tym co pokazali gracze z Doniecka w Warszawie (fakt, że na tle słabej Legii) stać ich na wywiezienie przynajmniej remisu z Rzymu. Dobra siła ofensywna, nie najgorsza obrona + świetna forma Tymoszczuka moze dać punkty w niejednym meczu. Zespół wygląda na dobrze poukładany taktycznie i moim zdaniem ma szanse na wyjście z grupy.
Oczywiście Roma to nie jakieś szczypiorki, posiadają w składzie kilku Mistrzów Świata, małe braki tylko wśród napastników (tylko Totti). Pytanie tylko czy są już w optymalnej formie? Pewna wygrana z Livorno to z pewnością dobry prognostyk. Mimo wszystko zaryzykuję trochę gotówki na Szachtar z handi azjatyckim.

Do góry
#663061 - 11/09/2006 20:18 Re: Liga Mistrzow - Grupa D - Faza Grupowa
rudyfcb Offline
addict

Meldunek: 19/05/2006
Postów: 458
Skąd: Zopot
Roma-Szachtar (+1,5) typ 2 kurs 1,5 w stsie.
Ogólnie zastanawiam sie za zagraniem czystej 2 po kursie 5,6.Szachtar ma bardzo dobry zespół oparty na świetnych brazylijczykach.Elano przebojem przedarł sie do kady Dungi i w meczu z Argentyną zdobył 2 gole.Nawet nasz Marisuz Lewandowski znajduje sie w niezłej dyspozycji.Nie wyobrażam sobie aby Roma odniosła 2 bramkowe zwyciestwo tym bardziej że liga wloska dopiero zaczeła,a mecz z Interem w którym wygrywali 3-0 by przegrac po dogrywce 4-3 superpuchar włoch ukazuje braki tej drużyny w defensywie

Do góry
#663062 - 11/09/2006 21:02 Re: Liga Mistrzow - Grupa D - Faza Grupowa
alves Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2006
Postów: 1004
AS ROMA - Szachtar
Roma na poczatku sezonu potwierdzila moje przypuszczenia co do swojego ofensywnego stylu gry. Totti- wysunietu napastnik a za mim 3 ofensywnych pomocnikow Taddei - Perotta - i niesamowity bedacy w dobrej formie Mancini. to ustawienie Spalteliego sprawdza sie. pamietajmy ze jeszcze w obwodzie pozostaje Montella de Rossi- swietny gol w spotkaniu z livorno. defensywa w bramce - pewny Doni oraz duet srodkowych obroncow chivu - ferrari sprawi ze szachtarowi ciezko bedzie strzelic gola tym bardziej na stadio Olimpico przy wspanialym dopingu kibicow ( rowniez z polski na tym spotkaniu!!) poprzedni sezon kosztowal Rome wiele wysilku, ktora za wszelka cena starala sie zajac 4 miejsce i wystapic w el.LM, niestety sie nie udalo(4 byla viola) ale pamietamy jak to sie wszystko skonczylo!!. Roma na olimpico powinna zdobyc komplet punktow i nalezy wykluczyc wpadke z szachtarem. roma wygra ten mecz, ba mozna zaryzykowac ze nie straci bramki za 2/10 ale to dla odwznych(czyli dla mnie)
Moj typ: 1 8/10

Do góry
#663063 - 12/09/2006 09:06 Re: Liga Mistrzow - Grupa D - Faza Grupowa
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Olympiakos - Valencia
Trener Olympiakosu Trond Sollied wierzy że jego drużyna może okazac się rewelacją tegorocznej Champions League i nie sa to słowa bez pokrycia bo Grecy prezentują sie na starcie sezonu wręcz fantastycznie. Komplet zwycięstw w lidze a wcześniej bardzo dobre wyniki w spraingach (głównie z hiszpańskimi drużynami co powinno zaprocentowac w meczu z Valencią!) pokazują że piłkarze z Pireusu nie muszą sie bac żadnego rywala. Poza tym, fanatyczni kibice zgromadzeni na Georgios Karaiskakis Stadium na pewno będą wymagali maksymalnego zaangażowania i zwycięstwa, nawet jeśli przyjeżdza tutaj sama Valencia. Gospodarze wystąpią w najsilniejszym składzie na czele z Rivaldo który odpoczywał w ostatnim ligowym meczu. Hiszpanie zaś będa musieli radzic sobie bez zawieszonego Joaquina oraz kontuzjowanych kapitana Albelda, Baraja i Del Horno. Trener gości Sanchez Flores wierzy że rezerwowi zawodnicy mimo wszystko zapewnią jego ekpie komplet punktów. Ja mam co do tego wątpliwości i stawiam raczej na Olympiakos (asian 0:0) @2.05

Do góry
#663064 - 12/09/2006 10:14 Re: Liga Mistrzow - Grupa D - Faza Grupowa
g_i_t_s Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2004
Postów: 3495
Skąd: NY
Przeglądając ofertę STSu zauważyłem bardzo fajny typ na to że Szachtar strzeli bramkę za 1,7. Drużyna z Doniecka mająca w składzie takich zawodników jest Elano, Matuzalem, Marica czy Brandao jest zespołem grającym ofensywnie. Obserwując mecz z Legią można zauważyć ze grają także bardzo dobrze z kontrataku, więc myślę żer powinni cos ustrzelić, a kurs jest dużo lepszy niz na +1,5 dla szachtara.

Do góry
#663065 - 12/09/2006 10:52 Re: Liga Mistrzow - Grupa D - Faza Grupowa
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Quote:

Przeglądając ofertę STSu zauważyłem bardzo fajny typ na to że Szachtar strzeli bramkę za 1,7. Drużyna z Doniecka mająca w składzie takich zawodników jest Elano, Matuzalem, Marica czy Brandao jest zespołem grającym ofensywnie. Obserwując mecz z Legią można zauważyć ze grają także bardzo dobrze z kontrataku, więc myślę żer powinni cos ustrzelić, a kurs jest dużo lepszy niz na +1,5 dla szachtara.




W Profie chyba nawet 1,76 że Szachtar strzeli nie mniej warto postawic aż tak dobrej obrony Roma nie ma by wygrac ten dzisiejszy mecz do 0 a ukraiński zespł stac na sprawienie niespodzianki, najlepsze rozwiązanei to jednak postawić na over, bo co jak co ale goli nie powinno zabraknąc.

Do góry
#663066 - 12/09/2006 11:56 Re: Liga Mistrzow - Grupa D - Faza Grupowa
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Roma-Szachtar 2 licze że ukraińcy sprawią niespodziankę!!! świetnie grają pressingiem...mają świetny środek pomocy i trenera doskonałego stratega. do tego flanki z ofnesywnie usposobinymi bocznymi obrońcami też mogą sporo zawojować...jeżeli wygrają walkę w środku pola i mądrze zagrają są w stanie sprawić niespodziankę...

powodzenia

Do góry
#663067 - 12/09/2006 12:46 Re: Liga Mistrzow - Grupa D - Faza Grupowa
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Quote:

Przeglądając ofertę STSu zauważyłem bardzo fajny typ na to że Szachtar strzeli bramkę za 1,7. Drużyna z Doniecka mająca w składzie takich zawodników jest Elano, Matuzalem, Marica czy Brandao jest zespołem grającym ofensywnie. Obserwując mecz z Legią można zauważyć ze grają także bardzo dobrze z kontrataku, więc myślę żer powinni cos ustrzelić, a kurs jest dużo lepszy niz na +1,5 dla szachtara.




Z tego co donosi dzisiejszy przeglad to Matuzalen nie zagra bo nie wyleczyl jeszcze w 100% urazu. nie zagra rowniez fernadinho z powodu kartek. nie wiem co to zmienia dla was ale moze cos.
pozdro

Do góry
#663068 - 12/09/2006 14:11 Re: Liga Mistrzow - Grupa D - Faza Grupowa
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5674
Quote:

Przeglądając ofertę STSu zauważyłem bardzo fajny typ na to że Szachtar strzeli bramkę za 1,7.



Po odliczeniu podatku masz kurs 1.53, a to już mniej fajny kurs.

Na dziś z Ligi Mistrzów dla mnie najpewniejszym typem jest zwycięstwo Romy. Nie wyobrażam sobie, żeby Włosi nie wygrali na swoim stadionie. Ostatni występ w LM był dla Romy bardzo pechowy. W Seria A też kiepsko sobie radziła w tamtym czasie. No i sędzia Frisk przyłożył ręke do porażki Romy z Dynamem Kijów i do porażki Valenci z Werderem za co spotkała go zasłużona kara. W tej chwili Roma ma dobrego trenera, zespół dobrze gra, myślę że nie będzie żadnej niespodzianki w tym meczu. Dla mnie pewne zwycięstwo Romy.

As Roma - Szachtar Donieck
Typ: 1
Kurs: 1,66 - 1,68
Stawka: 10/10



W drugim meczu w tej grupie zwycięstwo faworyta - Valenci - nie jest dla mnie już takie pewne. W Grecji ciężko się gra nawet najlepszym drużynom z zachodniej Europy. Doping kibiców, murawa w fatalnym stanie to przemawia na niekorzyść Nietoperzy. Cieszyłbym się gdyby Valencia wygrała, ale sądzę że wywalczy co najwyżej remis. Mój typ to 1x. Nie lubię stawiać przeciwko Valenci dlatego mecz odpuszczam.

Do góry
#663069 - 12/09/2006 20:46 Re: Liga Mistrzow - Grupa D - Faza Grupowa
alves Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2006
Postów: 1004
AS Roma 4-0 Szachtar Donieck
alves & Igor rulezzz

Do góry
#663070 - 12/09/2006 21:24 Re: Liga Mistrzow - Grupa D - Faza Grupowa
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5674
Quote:

AS Roma 4-0 Szachtar Donieck
alves & Igor rulezzz



Cieszy mnie zwycięstwo Romy bo sporo na nich postawiłem i ze wszystkich włoskich drużyn styl gry Romy najbardziej mi się podoba, ale bardzo się cieszę również ze zwycięstwa Valencii mimo że ich mecz odpuściłem. Oby te dwie drużyny awansowały dalej

Do góry
#663071 - 27/09/2006 07:45 LM - GRUPA D - Roma,Valencia,Olympiakos,Szachtar
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Poniewaz dostalem pytania na priv dlaczego powyrzucalem nowe tematy dotyczace LM odpowiadam,
niektorzy pozakladali kilka tematow na ta kolejke i zrobil sie galimatias, byly tematy osobno dla kazdej grupy, pomiedzy nowe tematy, czesc pisala w jednych czesc pisala w drugich i wyszukac cos konkretnego bylu utrudnione.

Sa pozakladane tematy dla kazdej z osmiu grup na cala faze grupowa, na pierwszej stronie jest tabela ktora aktualizuje po kazdej kolejce,
Na ta chwile jest to rozwiazanie optymalne, mozna sobie wyszukac co dany user pisal o wczesniejszej kolejce i mamy chociazby punkt odniesienia.
Sens zakladania tematow mieszanych jest znikomy przy tej ilosci wpisow ktora ostatnio sie mocno obnizyla.

Nie twierdze ze jest to rozwiazanie idealne ale zakladanie w trakcie rozgrywek grupowych nowych tematow niczemu nie sluzy, a wrecz utrudnia robiac niepotrzebny balagan.
W tej chwili zostaje tak jak jest i prosze o nie zakladanie nowych tematow.



Edited by Biszop (27/09/2006 08:47)

Do góry
#663072 - 27/09/2006 11:27 Re: LM - GRUPA D - Roma,Valencia,Olympiakos,Szachtar
szymmm_86 Offline
stranger

Meldunek: 17/09/2006
Postów: 2
Valencia- Roma

Valencia jest w lidze hiszpańskiej dopiero trzecia, ale ma tyle samo punktów co lider z Barcelony. Roma jest na drugim miejscu w Serie A, traci do Interu jeden punkt. Valencia i Roma grały ze sobą mecz towarzyski przed sezonem; Hiszpanie zwyciężyli 2:0, ale choć gra szła na poważnie, bo były nawet czerwone kartki, to jednak w Walencji wiedzą, że to nie daje im przewagi. Roma zagra bez Alessandro Manciniego i Rodriga Taddei.
Obrońcy Romy marzą o zatrzymaniu pary napastników Morientes - Villa. W pierwszej kolejce z Olympiakosem Morientes zdobył hattricka Villa zdobył bramkę na Camp Nou z Barceloną

Bardzo ciekawy mecz... Valencia zremisowała z Barcą ale po słabej grze... to Barca była zdecydowanie lepsza. Roma w dobrej formie. Ja zaryzykowałbym zwycięstwo Valencii

Do góry
#663073 - 27/09/2006 12:35 Re: LM - GRUPA D - Roma,Valencia,Olympiakos,Szachtar
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Quote:


Bardzo ciekawy mecz... Valencia zremisowała z Barcą ale po słabej grze... to Barca była zdecydowanie lepsza. Roma w dobrej formie. Ja zaryzykowałbym zwycięstwo Valencii



To chyba inne mecze oglądaliśmy. Valencia zagrała wg mnie dobre spotkanie - gola zdobyła po perfekcyjnej akcji marzenie! Barsa miała przewagę, owszem, ale grała nieskutecznie i nie miała zbyt wielu okazji do strzelenia gola. Valencia grała dobrze z tyłu... Wg mnie dzisiejszy mecz Valencia - Roma to typowy nobet. Można popróbować X do przerwy ew. albo na over 40.5 w punktach za kartki, ale kurs trochę niski - 1.65...

Do góry
#663074 - 27/09/2006 12:36 Re: LM - GRUPA D - Roma,Valencia,Olympiakos,Szachtar
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Valencia- Roma

Valencia jest w lidze hiszpańskiej dopiero trzecia, ale ma tyle samo punktów co lider z Barcelony. Roma jest na drugim miejscu w Serie A, traci do Interu jeden punkt. Valencia i Roma grały ze sobą mecz towarzyski przed sezonem; Hiszpanie zwyciężyli 2:0, ale choć gra szła na poważnie, bo były nawet czerwone kartki, to jednak w Walencji wiedzą, że to nie daje im przewagi. Roma zagra bez Alessandro Manciniego i Rodriga Taddei.
Obrońcy Romy marzą o zatrzymaniu pary napastników Morientes - Villa. W pierwszej kolejce z Olympiakosem Morientes zdobył hattricka Villa zdobył bramkę na Camp Nou z Barceloną

Bardzo ciekawy mecz... Valencia zremisowała z Barcą ale po słabej grze... to Barca była zdecydowanie lepsza. Roma w dobrej formie. Ja zaryzykowałbym zwycięstwo Valencii




Jak wklejasz cytat to podaj zrodlo

Do góry
#663075 - 27/09/2006 12:48 Re: LM - GRUPA D - Roma,Valencia,Olympiakos,Szachtar
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Valencia zagrala, dobry mecz, zwlaszcza w 1 polowie. Co do dzisiejszego meczu na Mestalla to go calkowicie odpuszczam, choc uwazam ze gospodarze powinni wygrac.

Szachtar-Olimpiakos.

Za cholere nie jestem w stanie przewidziec jakim wynikiem moze zakonczyc se to spotkanie, znaczy sie wg mnie moze kazdym. Uwazam natomiast ze powinno pasc w nim sporo bramek. Szachtar ma troche tych potrafiacych strzelac bramki brazyljano w skladzie, a skoro nawet Nędza pokonal ich obrone to tym bardziej powinien Rivaldo. Stawiam over2,5 @2,2 5/10

Do góry
#663076 - 27/09/2006 13:09 Re: LM - GRUPA D - Roma,Valencia,Olympiakos,Szachtar
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Valencia akurat z Barcą zagrała dobre spotkanie. Świadczy o tym wynik. Ci którzy twierdzą inaczej, chyba zapomnieli że przeciwnikiem była Barca, a mecz rozgrywany był na Nou Camp.
Ja podzielam zdanie Logana. Wiele wskazuje na to, że Valencia powinna wygrać, ale też odpuszczam. Hiszpańskim drużynom źle się gra z makaronami, a kurs nie zachęca.
Roma nadto jest drużyną nieobliczalną i niespodzianki wykluczyć tu nie można.
Prawdopodobny w tym meczu wydaje się under, bo Valencia pomimo świetnego ataku, gra raczej z nastawieniam na defensywę. Makarony mają to w genach

Drugiego meczu nie podejmuję się typować

Do góry
#663077 - 27/09/2006 18:31 Re: LM - GRUPA D - Roma,Valencia,Olympiakos,Szachtar
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5674
Nie lubię stawiać na gości dlatego mecz Barcelony odpuszczam.
Postanowiłem zagrać sobie meczyk Valencii. Valencia dość dobrze grała z Barceloną. Remis na Camp Nou to jest duże osiągnięcie. Z tego co ostatnio wyczytałem okazuje się, że kilku zawodników Romy nie zagra. Ktoś jużwcześniej wspomniał, że słabeuszy Roma bezlitośnie leje, ale z silniejszymi drużynami takimi jak np. Inter ma problemy. Myślę że Valencia jest dość silną drużyną w tym sezonie
Ktoś pisał o problemach hiszpańskich drużyn z włoskimi. Ale trzeba też zwrócić uwagę na to że Valencia nie jest taką typową hiszpańską drużyną. Styl gry Valencii jest znacznie inny od stylu pozostałych drużyn z Hiszpanii. W zasadzie styl Romy też trochę się różni od nudnego footballu, który prezentuje większość włoskich klubów. Cenię też bardzo trenera Valencii, którym jest Quique Sanchez Flores. Widać, że facet ma dobre podejście do taktyki i liczę na to że wymyśli jakiś sposób na pokonanie Romy, choć trzeba przyznać, że Spaletti też jest dobrym trenerem.

Mój typ:
Valencia - Roma
Typ:
1
Kurs: 1,92
Stawka: 7/10

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, pacyfista, 11kera11, akagi, Sony, Sensei, VVega, igea23, Akhu, Lukasz111, Zaixi), 4122 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582629 Postów

Najwięcej online: 4339 @ Dzisiaj o 13:55