Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#663223 - 11/09/2006 08:24 LM - GRUPA F - ManU,Benfica,Celtic,Kopenhaga
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
13.09, środa 20:45 Old Trafford
Manchester Manchester United 3:2 Celtic Glasgow
- -
20:45 Parken
Kopenhaga FC Kopenhaga 0:0 Benfica Lizbona
- -
26.09, wtorek 20:45 Estadio Da Luz
Lizbona Benfica Lizbona 0:1 Manchester United
- -
20:45 Celtic Park
Glasgow Celtic Glasgow 1:0 FC Kopenhaga
- -
17.10, wtorek 20:45 Celtic Park
Glasgow Celtic Glasgow 3:0 Benfica Lizbona
- -
20:45 Old Trafford
Manchester Manchester United 3:0 FC Kopenhaga
- -
01.11, środa 20:45 Estadio Da Luz
Lizbona Benfica Lizbona 3:0 Celtic Glasgow
- -
20:45 Parken
Kopenhaga FC Kopenhaga 1:0 Manchester United
- -
21.11, wtorek 20:45 Celtic Park
Glasgow Celtic Glasgow -:- Manchester United
- -
20:45 Estadio Da Luz
Lizbona Benfica Lizbona -:- FC Kopenhaga
- -
06.12, środa 20:45 Old Trafford
Manchester Manchester United -:- Benfica Lizbona
- -
20:45 Parken
Kopenhaga FC Kopenhaga -:- Celtic Glasgow
- -


lp. drużyna m z r p bramki pkt.
1. Manchester United 4 3 0 1 7:3 9
2. Celtic Glasgow 4 2 0 2 6:6 6
3. Benfica Lizbona 4 1 1 2 3:4 4
4. FC Kopenhaga 4 1 1 2 1:4 4


Edited by Biszop (02/11/2006 08:08)

Do góry
Bonus: Unibet
#663224 - 12/09/2006 21:02 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
Ticalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/09/2006
Postów: 5101
Skąd: Poznań
Manchester UTD - Celtic Glasgow

Jak dla mnie wynik tego spotkania może być tylko jeden - pewne zwycięstwo Man Utd. Komplet zwycięstw w lidze, kilka wysokich wygranych zwłaszcza na własnym stadionie. Z drugiej strony Celtic który mimo wzmocnień nie zachwyca (przynajmniej mnie). W slabej lidze szkockiej wymeczone zwyciestwa, momenty niezlej gry ale ogolnie bez rewelacji :] Kurs w granicach 1,4 nie zachwyca ale według mnie nie ma innej mozliwosci niz zwyciestwo Manchesteru.

Do góry
#663225 - 13/09/2006 08:23 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
Myślę,że tutaj jak kursy pokazują,faktycznie faworyt jest tylko jeden.I nie kierowałbym sie tu odrazu niby że to Man U,a to Celtic tylko,ale przedewszystkim tym,że z tego co słyszałem od luidzi którzy widzieli ostatnie mecze celticu to grali oni straszny syf,z Aberdeen wygrali,ale fartem,bo Aberdeen ogólnie wyglądało lepiej,było niezwykle groźne w kontrach i mimo straty gola nawet defensywnie wygladali lepiej.Także póki co forma celticu jest biedna.Zresztą pamiętamy co było rok temu w fazie grupowej z Celticiem....u nich to chyba norma.

Ma ktoś jakieś ciekawe info o man u?

Do góry
#663226 - 13/09/2006 09:14 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Zresztą pamiętamy co było rok temu w fazie grupowej z Celticiem....u nich to chyba norma.

Chyba nikt nie pamieta, a to z tego wzgledu ze Celtic nie grał w zeszłym roku w fazie grupowej

Do góry
#663227 - 13/09/2006 09:35 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
geronimo Offline
addict

Meldunek: 23/04/2005
Postów: 623
Manchester United i Celtic Glasgow po raz pierwszy spotkają się w meczu o punkty. Aż trudno uwierzyć, że te dwa legendarne kluby z ponadstuletnią historią, największymi stadionami na Wyspach Brytyjskich i gablotami pełnymi trofeów jeszcze nigdy nie weszły sobie w drogę w europejskich pucharach. Prasa ten mecz ogłosiła bitwą o Anglie; W składzie Celticu wystąpi Boruc i najprawdopodobniej Żurawski. Maciek jeśli zagra strzelając dzisiaj kilka bramek holendrowi chce pomóc Kuszczakowi w wejściu do pierwszego składu Ale to jest raczej bardzo mało prawdopodobne. MU przyzwyczaił nas już do występów w LM dla Celtiku trenera i piłkarzy będzie to coś nowego. Na pewno doświadczenie Fergusona zaowocuje w tym meczu. Gordon Strachan oznajmił, że będą bronić wyniku i próbować wywalczyć 1 punkt. Dobrze wiemy że takie nastawienie nie pomoże Celtikowi.Najlepszą obrona jest atak Jeśli stracą bramke to później może być już tylko gorzej. Celtic bez Balde i Maloneya. W obronie jedynie dobrze spisuje się na prawej stronie Wilson. Czyli nie wygląda to najlepiej i myśle, że obrona szkotów często będzie torturowana przez Rooneya a Boruc będzie miał pełno pracy i okazje żeby pokazać się Leo. W MU nie wystapi Christiano Ronaldo. Przewidywalny skład

------------------Boruc----------------
Wilson----McManus---Caldwell----Naylor
Nakamura--Gravesen--Lennon--McGeady
----------Venegoor---Miller------------

Do góry
#663228 - 13/09/2006 10:52 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
lewyprosty Offline
member

Meldunek: 24/01/2005
Postów: 111
patrzac po formie tych teamow w swoich ligach ,wygrac moze tylko man u .moj typ to 2-0.

Do góry
#663229 - 13/09/2006 11:04 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
leonlk20 Offline
member

Meldunek: 14/02/2004
Postów: 140
Skąd: Warszawa
a tak odstępując od tematu Boruc sie troche opalił na tych wyspach heh
http://www.uefa.com/competitions/UCL/Players/Player=46853/

Do góry
#663230 - 13/09/2006 11:22 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Manchester United-Celtic x
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują żeby grać na Manchester ale ja jednak zaryzykuję i postawię na remis.Wiemy często jak taka masówka się kończy,ja myślę jednak,że nie będzie to łatwy pojedynek dla Manchesteru,każda seria się przecież kiedyś kończy.Macie rację,że Celtic nie zachwyca ale to nie znaczy,że z Manchesterem nie zagra meczu życia,kłania się w tej sytuacji powiedzenie "mecz meczowi nierówny" czyli w zapomnienie odchodzą słabe występy Celticu i dobre Manchesteru to jest LM i każdy będzie skoncentrowany na 100 %.Na pewno stroną przeważającą w tym meczu będzie oczywiście Manchester United,a Celtic schowany za podwójną gardą będzie szukał okazji do kontr.Ja myślę,że Boruc pokaże w tym meczu klasę i nie da sobie wbić bramki no może jedną.Klub ze szkocji ma szybkich napastników abstrachując tu oczywiście od Hesselinka bo to nie jest żaden sprinter ale Miller jest dość szybki chociaż nieskuteczny.Może być tak,że Manchester będzie bił głową w mur pójdzie kontra z Celticu.Będzie 0:1 i wtedy klub ze Szkocji nastawi się wyłącznie na wywiezienie remisu,najczęściej kończy się to oczywiście przegraną ale myślę,że Manchester walnie tylko jedną bramkę i mecz zakończy się podziałem punktów.Znając Szkotów będą oni chcieli wybić z rytmu Rooneyaczyli będziemy świadkami zaczepek itp.myślę,że t może spowodować,że po raz kolejny nie powstrzyma nerwów na wodzy i dostanie czerwoną kartkę bo żółtko na pewno załapie.Oczywiście ja tylko prognozuję co może być w tym meczu,a to nie musi się sprawdzić.Myślę,że jednak warto zagrać w tym meczu na X.

Do góry
#663231 - 13/09/2006 12:13 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
...a ja dodam tylko ,ze Nasi THE BHOYS jakby ktos nie wiedział zespoili sie juz z Jan Vanegoorem of Hasselinkiem oraz łysym toporem Gravesenem

THE BHOYS X2 - hail hail hail

Do góry
#663232 - 13/09/2006 12:44 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
a aj dodam tylko, ze pod znakiem zapytania stoi wystep 3 podstawowych obroncow celticu w tym chwalonego wilsona, zbytnio nie ma ich kim zastapiac, manchester -1.5

Do góry
#663233 - 13/09/2006 12:49 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
panowie Man Utd w tamtym sezonie zbłaźnił sie i nie wyszedł z grupy, dlatego w tym od początku muszą zacząć gromadzić punkty, takze juz dzis zapewne im się to uda ze słabiutkim Celtikiem, moim zdaniem over w tym spotkaniu jest również bardzo prawdopodobny...

Do góry
#663234 - 13/09/2006 13:26 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
BD Offline
old hand

Meldunek: 08/02/2006
Postów: 1163
Skąd: Szczecin
STS wystawl swietna oferte Manchester United (-1.5) @2.00 udalo mi sie zagrac na gospodarzy po tym kursie, gdy wspomniny na b. dobry start czerwonych diablow w lidze, zwyciestwo w sparingu nad celtami 3:0 oraz klase przeciwnika, skutecznosc Zurawia&company to dwubramkowe zwyciestwo gospodarzy wydaje sie bardzo pewne. Kurs wart ryzyka.

Do góry
#663235 - 13/09/2006 13:48 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
Codziennie czytam newsy na temat Manchesteru a więc nie obeszło się i z newsami na temat dzisiejszego spotkania. Wszyscy na Old Trafford zgodnie twierdza, że nie chcą by powtórka z poprzedniej edycji nastąpiła a więc zrobią wszystko by wyjsc z grupy i zajsc o wiele dalej. Mówi tak menager, piłkarze, którzy z meczu na mecz się rozkrecają a młodzi i jeszcze niedawno nieznani gracze jak Fletcher czy O'Shea powoli coraz częściej wystepują.

A typy na X albo 2 są śmieszne moim zdaniem, bo niby z czego miałby strzelać Celtic... United nawet w składzie z młodzikami potrafiło pokonać Celtów, którzy mimo wystawienia pierwszej XI nie dawało rady. Szczerze to wątpię, aby Ferdinand i Brown dali coś strzelić Zurawskiemu czy Hesselinkowi. Nie ma co sie oszukiwac i szukac dziury w calym. Przepaść dzieli rozgrywki SPL i EPL, ponadto u gospodarzy to gry wraca Rooney i Scholes a wiec o gole trudno nie bedzie. Obrona również w mocnym składzie i muszę przyznać, że jak na razie w tym i w ostatnim sezonie była to jedna z pewniejszych formacji. W zespole gospodarzy jest praktycznie dwóch obrońców na każdą pozycję, Ferguson ma do wyboru grę Ferdinand - Brown , Brown - Silvestre. Naprawdę, może tutaj sporo namieszać, a przypuszczalny wyjściowy skład to:

VDS - Evra, Brown, Ferdinand, Neville - Ronaldo, Scholes, Carrick, Giggs - Rooney, Saha.

Gamebookers daje za zwycięstwa do zera @2.00 biorę to, Wam też polecam!

United HW to nil @ 2.00 // GB

Do góry
#663236 - 13/09/2006 15:02 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
1rotstein Offline
newbie

Meldunek: 01/09/2006
Postów: 46
jezeli Zuraw jest w ataku i zagra tak jak nam to pokazuje w reprezentacji, to nie wiem czego ten zespol szuka w manchesterze.
z calym szacunkiem dla Zurawskiego, ale widac ze chlop sie wypala, pilka juz mu nie siedzi jak dawniej, moze na szkocka wystarczy ale nie na LM.

tak wiec czysta 1 i rubinowa szkocka w szklance

Do góry
#663237 - 13/09/2006 16:09 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
KMaciek78 Offline
member

Meldunek: 03/09/2006
Postów: 125
Skąd: Szczecin - Rzeszów
Hmmmm, dlaczego tak cicho o Kopenhadze? Dla mnie to pewniaczek na dziś z miodziokursem. Benia jest słaba, szczęśliwe losowanie w kwalach z Austrią, która jest w rozsypce po utracie sponsora, w lidze też nie najlepszy start. A FCK młóci(ło )równo w lidze, puknęli na wyjeździe Ajax i zagrają bez respektu z Portugalczykami. No i skład bardzo mocny, pozytywne podejście - wszystko to przemawia za nimi. I kurs - ok. 2,6

Do góry
#663238 - 13/09/2006 16:19 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Quote:

STS wystawl swietna oferte Manchester United (-1.5) @2.00




Dzisiaj rano w sportingbet na AH -1.5 był kurs 2.025 .
Oczywiście zagrałem to.
Uważam, że Man. U. rozjedzie dziś Celtic.
Już wiele zostało napisane na temat tego meczu dlatego nie będę naprężał się na kolejną analizę.
Poprostu potencjał obu drużyn nieporównywalny.
Wszyscy wiemy w jakim stylu Manchaster gra od początku tego sezonu.
"Czerwone Diabły" nie tylko chcą zdetronizować w lidze Chelsea, ale także zdominować Ligę Mistrrzów.
Jak na razie idzie im lepiej niż dobrze.
Dzisiaj dlatego typuję zwycięstwo Man. U. minimum 2 bramkami.

Do góry
#663239 - 13/09/2006 16:23 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Quote:

Dzisiaj rano w sportingbet na AH -1.5 był kurs 2.025



Teraz już tylko 1.750

Do góry
#663240 - 13/09/2006 16:34 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
1rotstein Offline
newbie

Meldunek: 01/09/2006
Postów: 46
Quote:

Hmmmm, dlaczego tak cicho o Kopenhadze? Dla mnie to pewniaczek na dziś z miodziokursem. Benia jest słaba, szczęśliwe losowanie w kwalach z Austrią, która jest w rozsypce po utracie sponsora, w lidze też nie najlepszy start. A FCK młóci(ło )równo w lidze, puknęli na wyjeździe Ajax i zagrają bez respektu z Portugalczykami. No i skład bardzo mocny, pozytywne podejście - wszystko to przemawia za nimi. I kurs - ok. 2,6




FC KOPENHAGA - BENFICA LIZBONA
troche za duzo powiedziane ze Benfica 'taka slaba', w koncu to zespol notowany 100 miejsc wyzej od Kopenhagi, mysle ze wystarczy aby z nia wygrac.tylko...
dzis nie zagra Rui Costaoraz Miccoli a to duze oslabienie, tak wiec raczej no bet, dla rozsadnych.

ale patrzac na statystyki benfica bardzo lubi dunskie druzyny na 10 meczow 9 wygrala, jeden zremisowala.

patrzac na lizbonczykow jest to mocno defensywny zespol, tak wiec jesli chodzi o obstawianie to oparlbym sie na pierwszej polowie, kiedy beda oba zespoly prowadzic pilkarskie szachy,

czyli na X do pierwszej polowy

Do góry
#663241 - 13/09/2006 17:43 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
ja dzis z tej grupy gram na dunczykow z remisikiem powinno wejsc tym bardziejze tak jak przedmowca powiedzial ze niezagra ich podstawowy atakujacy Miccoli o to spore oslabienie.Ismiem twierdzic ze kopenhaga niebedzoie dostarczycielem punktow w tej grupie i nawet moze wyjsc z grupy
a co do drugiego meczu czyli bitwy gram (+1.5) na celtic .ok zgodze sie z tym ze w lidze mnn utd prezentuje siewysmienicie wszyscy sie nimi zachwycaja itp.Ale to liga mistrzow i spore pieniadze do wyciagniecia a celtowie nieprzyjada i niepoloza sie na boisku i poprosza o jak najmnieszy wymiar kary dotego dochodza w ostatnim czasie wartosciowe wzmocnienia ktre beda tez owocem utraty miejsca w skladzie zurawskiego i tego mu szybko zycze -i jesli niezagra od poczatku to moj typ ma duze szanse powodzenia

i to typ masowy wiec wiadomo oco biega

Do góry
#663242 - 13/09/2006 17:48 Re: Liga Mistrzow - Grupa F - Faza Grupowa
Adammm10 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/02/2006
Postów: 242
Skąd: Toruń
moim zdaniem ta swietna passa manutd zostanie przerwana. uwazam ze w dzisiejszym meczu bedzie remis. Manutd ma swietny sklad i zawodnikow, ale celtic po wzmocnieniach moze z nimi spokojnie powalczyc. beda grali z kontry, uwaznie w defensywie. Manutd tez raczej nie rzuci sie do naglego ataku. wydaje mi sie ze na poczatku gra bedzie spokojna. dobrym typem jest x ht. a co bedzie dalej to zobaczymy. Celtic na bank nie bedzie chcial przegrac, zbyt wazny mecz - wiadomo, szkocja - anglia to pojedynki z podtekstem. Widze w tym meczu niespodzianke. Inna sprawa, ze wszyscy stawiaja na manutd - wiadomo jak jest zawsze jak caly swiat bierze jakis mecz to wynik jest inny niz oczekiwany

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, pacyfista, Sensei, latajaca_holenderka, alfa), 4161 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582676 Postów

Najwięcej online: 4344 @ Wczoraj o 20:27