Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6
Opcje tematu
#663866 - 14/09/2006 19:55 Re: Puchar UEFA - 14.09
Dows Offline
stranger

Meldunek: 12/05/2006
Postów: 6
Przeglądam Wasze posty na tym forum i rzadko zdarzają się takie &#8222;awanturki&#8221;. Olejcie temat kolesia bo szkoda i czasu i nerwów.

Słowo podsumowania...

Z Polakami przynajmniej z Legią wyszło jak wyszło...można było się tego spodziewać. Szanse polskich zespołów są uważam mierne nawet jeżeli gramy zakłady na awans. Opinie niektórych osób były w pełni logiczne tylko co z tego...od dawna każde pieniądze zainwestowane przeciwko naszym przynoszą zyski.

Do góry
Bonus: Unibet
#663867 - 14/09/2006 19:56 Re: Braga
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Quote:

Sporting Braga - Chievo Werona

Mój główny typ spośród dzisiejszych meczów UEFA. Braga to klub, w który zainwestowano spore pieniądze. W tym sezonie Sporting ma włączyć się do walki o... mistrzostwo kraju. Zespół z Bragi udanie wystartował w tym sezonie ogrywając przeciętne Pacos Ferreira (2:1) i Aves (1:0). Z meczu na mecz gra Bragi ma nabierać rozmachu... Największym atutem Bragi jest pomoc, w której obok świetnego skrzydłowego Vitora Castanheiry mamy także znane kibicom nazwiska: Joao Pinto i Frechaut. Jest także kreatywny argentyński rozgrywający Andres Madrid. Obrona i atak dobrze dopełniają całości drużyny, która w prognozach portugalskich ekspertów zazwyczaj znajdowała sobie miejsce w rubryce "czarny koń".
Chievo to solidna włoska firma, która w tym sezonie włączyć się ma w Serie A do walki o miejsca premiowane grą w europejskich pucharach, jak zresztą co roku... Zespół z miasta Romea i Julii stracił jednak bardzo skutecznego napastnika Amauriego na rzecz Palermo a wśród sprowadzonych graczy próżno szukać jego godnego następcy. Największym atutem Chievo wydaje się być atak, który tworzy bardzo ciekawa para Sergio Pellissier - Simone Tiribocchi. Niestety pomocy czasami brakuje kreatywności, zwłaszcza w meczach wyjazdowych, o czym piłkarze z Werony dobitnie przekonali się na stadionie Levskiego w Sofii przegrywając bezdyskusyjnie 0:2.
Los zetknął ze sobą zbliżone poziomem zespoły jednak szanse na awans oceniam 60-40 na korzyść Bragi, na wyjeździe Portugalczycy będą mieć ciężkie zadanie ale u siebie są faworytem a Chievo na wyjazdach nie jest tak groźne jak na Estadio Bentegodi. Siłę gospodarzy oceniam wyżej niż Levskiego, który na Włochów sposób znalazł. Kurs jak na mój gust na "1" w granicach 2.35 jest zawyżony ale w to mi graj

TYP: Braga




A i o

Braga - Chievo 2:0 FT

PS Żeby tylko jeszcze austriackim czerwonym bykom chciało się wygrać...

Do góry
#663868 - 14/09/2006 20:26 Re: Braga
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Ja już mam naprawdę dość oglądania takich spotkań z udziałem polskich drużyn.Przecież to jest po prostu KOMPROMITACJA co one wyprawiają.Jeszcze komentatorzy w meczu z Wisłą mówią,że mają szanse na awans.Przegrywają u siebie ze średniakiem i na pewno tam pojadą i wygrają.Czy oni nie są realistami ?? Czy podtrzymują w naszych (kibiców) sercach wiarę.Polscy kibice muszą się chyba zjednoczyć i wysłać petycję do UEFA o nie przydzielanie miejsc w pucharach polskim drużynom.Ja już mam naprawdę dość oglądania tak żenujących spotkań z udziałem naszych drużyn.Dość trzeba ZABLOKOWAĆ POLSKIM DRUŻYNOM dostęp do udziału w pucharze.To się idzie naprawdę załamać,dlaczego nasz futbol jest w tak opłakanym stanie ?!

Do góry
#663869 - 14/09/2006 20:42 Re: Braga
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Dokladnie grzesol takie same refleksje mnie nachodza z tym, ze ja bym poszedl dalej - cala ta lige rozwiazal w piz..
Bo po co to w ogole "grac", walcza o te puchary, bija sie, szumnie zapowiadaja a konczy sie wszystko na poczatku wrzesnia. Brak slow na to wszystko. Jakos Rumuni moga, Ukraincy moga o Czechach, Rosjanach, Bulgarach czy krajach balkanskich nawet nie bede wspominal. Straszne to jest i bardzo przykre.
Dobranoc.

Do góry
#663870 - 14/09/2006 20:43 Re: Braga
1rotstein Offline
newbie

Meldunek: 01/09/2006
Postów: 46
ciesze sie ze nie stawialem dzis na naszych 'de beściaków'
no coz szkoda ze nie ma na kogo u nas grac, radujmy sie ze chociaz na stadionach jeszcze trawa zielona

Do góry
#663871 - 14/09/2006 21:58 Re: Braga
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Quote:

Dość trzeba ZABLOKOWAĆ POLSKIM DRUŻYNOM dostęp do udziału w pucharze.To się idzie naprawdę załamać,dlaczego nasz futbol jest w tak opłakanym stanie ?!



prosta odpowiedz wypowiedz jednego z zatrzymanych sedziow "ile meczy pan ustawil = wszystkie " nastepna wypowiedz zatrzymanego pilkarza " gral ten ktory placil trenerowi lub dokladal sie do pensji dla sedziego "
niech wreszcie zawiesza wladze pzpn wtedy uefa wprowadzi zakaz wystepu polskich druzyn w pucharach i polskiej reprezentacji z eliminacjach i niebedzie wstydu i moze wtedy ktos przejrzy na oczy i bedzie placil tym " niby pilkarzom " tyle na ile zasluguja ( niestety to "utopia "
i na koniec cytat z filmu ( moze niedoslowny )" za dobrze maja w dupach im sie poprzewracalo"

Do góry
#663872 - 15/09/2006 09:07 Re: Braga
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ja wczoraj też zaufałem klasie naszych "prawie jak piłkarzy" i wszystkie kupony poszły się bujać.
Na szczęscie Legii i Wisły nie miałem wszędzie, ale i tak wtopa.
Ale taki jest los typera
Wyciągnąłem wniski na przyszłość
Oto one:

Jak ktoś chce postawić koniecznie na naszych, to należy grać 1/1 HTFT , bo jeśli nasze debeściaki nie strzelą bramki jako pierwsi i dość szybko, to na ogół nie wygrywają

Jeśli nasi strzelą bramkę pierwsi, to nie znaczy od razu, ze wygrają
Można więc typować 1/x HTFT bądź nawet 1/2 HTFT

Najlepszy typ na naszych to taki, że przeciwnik pierwszy strzeli bramkę . Nawet w meczach o jakąś tam stawkę ( bo UEFA to popłuczyny LigiMistrzów ) naszym trzęsą się nogi ze strachu i nie potrafią sklecić najprostszej akcji

Do góry
#663873 - 15/09/2006 10:15 Re: Braga
Misquamacus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2005
Postów: 7039
Ja tylko przytocze cytat z Piłkarskiego Pokera (który jak dzisiaj widac pokazuje tylko namiastke naszego skopanego bagna)
" Polska nie moze sobie poradzic z agresywnie grajaca druzyna Sri Lanki". Po wczorajszych meczach naszych kopaczy odechciewa sie wszystkiego - piłkarze pierwszoligowi maja problem z dokladnym podaniem na 2 metry o bieganiu juz nie wspominajac.

Do góry
#663874 - 15/09/2006 10:21 Re: Braga
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
cale szczescie tylko ze buki tak wysoko cenia nasze druzyny bo gdyby tylko kursy wczoraj byly nieco wyzsze (zwlaszcza na wisle) to bym poplynol napewno na spora kase

Do góry
#663875 - 15/09/2006 13:23 Re: Braga
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

" Polska nie moze sobie poradzic z agresywnie grajaca druzyna Sri Lanki".


obawiam sie ze tam była mowa o druzynie Albanii
a gdzie pasuje SriLanka do Albanczykow , nie jest z nami tak najgorzej jak widać

Do góry
#663876 - 16/09/2006 14:51 Re: Braga
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
co do występów legii i wisły - po lepiej milczeć - żal patrzeć jak nas leją takie "tuzy" - jeszcze jest rewanż -
ale zadanie jest ciężkie do wykonania - przeczucie podpowiada mi , że jedna nasza drużyna awansuje /
( w koncu limit pecha się konczy )

Do góry
Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Akhu), 3504 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581753 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49